Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

27 Aralık Hangi Burç?


Burcunuz Oğlak,

Geçmiş Yorumlar:

27 Aralık 2017 : Sıradan insan zamanı nasıl harcayacağını, akıllı insan ise nasıl değerlendireceğini düşünür, akıllı ol. Zaman ve sözler dikkatli kullanılmalıdır. Çünkü ikisi de geri alınamaz. Bugün işlerin ile ilgili planlarını tamamla.


27 Aralık 2015 : Bir zamanlar size cazip görünen, işler, planlar, projeler, iş birlikleri veya yatırımlar ya da ‘’….’’ buraya siz koyun, artık eskisi kadar cazip ya da verimli görünmeyebilir. Dolayısıyla, gerekli değişiklikleri yapmanız gerekiyor olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Ev, aile, ülke, huzur ve güvenlik başlıklı konular bugün de gündemimizde. Akşamüstü saatlerine hassasiyet oluşturan durumlar var. Stresli durumlar söz konusu olabilir. Akşam üzerinden itibaren ise, ruhen kısmen daha rahat hissedebiliriz. Hırsızlık olaylarına veya kayıplara karşı tedbirli olmamız gereken günlerdeyiz. Bugünden itibaren doğru harekete geçmeye başlayan Uranüs, bu hafta veya önümüzdeki haftalarda bazı beklenmedik veya yenileyici olayları hayatımıza taşıyarak uzun yıllar hatırlamamıza neden olabilir. Orijinal fikirler, sıra dışı yaklaşımlar, teknolojik anlamda yenilikler, elektrik elektronik başlıklı konularda haberler, alışverişler söz konusu olabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


27 Aralık 2014 : Özel yaşamınızı veya sosyal hayatınızı ilgilendiren bir konuyu çözüme ulaştırmanın yollarını bulabileceğiniz veya ipuçlarının kendiliğinden ortaya çıkabileceği günlerdesiniz. 2015 burç yorumlarına başladık yıllık burç yorumunuzu http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/niobe_141 linkinden takip edebilirsiniz. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe


27 Aralık 2013 : Otorite pozisyonundaki kişilerle önemli konuşmalar yapmak için uygun bir gün olmayabilir ya da yanlış anlaşılmalar diyaloglarda seslerin yükselmesine neden olabilir. Ani gelişmeler veya değişikliklere göre plan yapılması gerekebilir. Yolculuklar sırasındaki aksiliklere veya ufak tefek sakarlık ve kazalara karşı tedbirli olunması gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Provokatif olaylar, provakatif kişiler, gerginlikler, kontrolümüz dışında gelişen olaylar, rutin akışı bozan gelişmeler söz konusu olabilir. Riskli olaylardan, yerlerden, hareketlerden kaçınmak ve kelimeleri dikkatli kullanmak gerekiyor. Patlamalar, yangınlar, kazalar, skandallar ve doğal afetlerde artış gibi başlıklarda bu Ocak sonuna kadar ve önümüzdeki 5 ay boyunca bizim ve dünyanın gündeminde sıklıkla yer alabilir. Çok farklı bilgiler veren veya bazı konularda sizinle paylaştıkları önemli bilgiler doğrultusunda harekete geçmenizi, tepki vermenizi, girişimlerde bulunmanızı ya da yatırımlar yapmanızı bekleyen kişiler olabilir. Ancak, yılın iş adamı ödülüne adaylığınızı garantilediğinizi düşünmeden önce, darbe almamak için, gerekli araştırmaları mutlaka yapmanızda olayların doğruluğunu veya cazipliğini iyice sorgulamanızda fayda var. Dün yazdığımız etkiler de bugün ve önümüzdeki hafta boyunca etkisini koruyor, hatırlamak lazım.


27 Aralık 2012 : Karşı cins ilişkileriniz tehlikeli sularda seyrediyor. Yakınlaşma meylinde olduğunuz insanlar sizin ayarınızda kimseler olmadıkları gibi size bir şekilde zarar da verebilirler. Bu dönemde yeni ilişkilere ve yeni tanıştığınız kişilerle dostluk geliştirmeye uygun değilsiniz. Siz bir kadınsanız, karşı cins ilişkilerinizde devamlı taviz vermeniz yüzünden karşınızdaki kimseyi iyice şımartmış olabilirsiniz. Artık sizin de güçlü bir kişiliğinizin olduğunu ortaya koymanızın zamanı geldi de geçiyor bile. Hangi cinsiyetten olursanız olun. İstenmeyen misafirleri ağırlamak zorunda kalabilirsiniz. Eğer çok erken davranıp, ortadan kaybolmazsanız bugün için yaptığınız bütün planlar suya düşebilir. Ya kaybolmalı veya diğer planlarınızı zamanında ertelemenin yolunu aramalısınız.


27 Aralık 2011 : Sabah saatleriyle öğlen arasında, çevrenizdeki kimselerin ard niyetli düşünce ve tutumları sizi, onların hakkında yeniden değerlendirme yapmak zorunda bırakabilir. Birlikte olduğunuz kimsenin bazı bunalımları size yansıyabilir. Yeniliklere uymakta zaman kaybetmemelisiniz. İnsanların tahrik edici tutumlarına da uymayın bu şekilde kaybedecek zamanınız yok.


27 Aralık 2017 : Bugünlerde yaratıcılığınızı ön plana çıkartabilmeniz halinde, elde edebileceğiniz küçük mutluluklar olabilir. Bunun için günlük yaşamın bağlarını biraz gevşetip kendinize zaman ayırmanız gerekiyor. Bazı ikili ilişkilerde kalıcı olarak görülüp kabullenilmiş problemlerin çözümü, tarafların kendilerinden bir parça kopup bir ilişki içinde olduklarını fark edebilmelerine bağlı.


27 Aralık 2016 : Yorucu ve hareketli bir gün sizi bekliyor. Gün içinde duygusal iniş çıkışlar yaşayabilir , yakın çevrenizdeki bazı insanlarla fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Sinirlerinizin zaman zaman gerileceği bugün sakin olmaya özen göstermeli ve kendinizi çok fazla yormamalısınız. Aile büyüklerinizden alacağınız bir haber sizi üzebilir.


27 Aralık 2015 : Oldukça zeki biri olmanıza karşın, iyimserliğiniz yüzünden suiistimal edilebiliyorsunuz. Bugün bunu fark edip bir arkadaşınızla ilişkinizi kesebilirsiniz. Bir iki gün içinde yanlış bir bilgilendirilmeyle gerginlikleriniz olacak. Çok özel bir yanınızla bugün tanışacaksınız. Bu erdeminizle, geçmişte yapmış olabileceğiniz doğru e yanlışların ayrıntılarına gireceksiniz.


27 Aralık 2014 : Çok sevdiğiniz bir arkadaşınız ummadığınız bir davranış gösterebilir ve sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Yaşayacağınız küçük bir kırılma geçmişi de sorgulamanıza neden olabilir. Geçmişi düşününce hayal kırıklığınız daha da büyüyecek. Bugün yaşadıklarınızı başka yakınlarınızla paylaşma ihtiyacı duyabilirsiniz. Size destek olan dostlarınız olacak.


27 Aralık 2013 : Bugün içinizde bir sıkıntı hissedecek ve kaynağını bulmakta zorluk çekeceksiniz. Hayat bugün size anlamsız gelebilir. Arkadaşlarınızla bugün oturup konuşmalı ve bu konu üzerinde fazla durmamalısınız. Ailenizden bugün kötü bir haber alabilirsiniz.Bu haber sizin harekete geçmenize sebep olabilir. Ani karar almaktan kaçınmalısınız.


27 Aralık 2012 : Bugün oldukça aktif ve hareketli bir gün geçireceksiniz. Mesleğinizle ilgili yeni projeler gerçekleştirebilirsiniz. Duygusal ilişkinizde gündeme gelen bir konu hakkında önemli düşünceleriniz var. Çevrenizde gelişen olaylara bugün soğukkanlı yaklaşmalısınız, gelişmeler yüzünüzü güldürecek şekilde olacaktır.


27 Aralık 2011 : Arkadaşlık ölçülerinize göre sizin dostluğunuzu hak etmeyen biriyle kesmiş olduğunuz ilişki, bugünlerde yeniden kapınızı çalabilir. O sizinle yeniden yakınlaşma çabası içinde. Size ihtiyacı olduğunu bilmeniz, sizi yumuşatmayacak gibi.Çevrenizdekilerin kural dışı biri olduğunuz konusundaki görüşleri tam yerine oturmuyor. Yadsıdığınız genel kurallar içinde bağlı olduklarınız gözden kaçmıyor.


27 Aralık 2017 : Kendinizi duygusal olarak bir baskı altında hissedebilirsiniz ve bu alacağınız kararları etkileyecektir aynı zamanda duygusal yaşamınızda çeşitli sorunlar gündeme gelebilir. Duygusal olarak daha çok ihtiyatlı davranacaksınız ve sevdiğiniz insana karşı baskıcı tutumlarınız olacaktır. Olayların gelişimi sizin için can sıkıcı olabilir ve duygusal bir karmaşa yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz insanla aranızda bazı iletişimsel kopukluklar meydana gelebilir. Duygusal konularda ihtiyatlı davranmayı tercih etmelisiniz.


27 Aralık 2016 : Aşk yaşamınızda kendinizi keyifli hissedeceğiniz bir gündesiniz. Kişisel zevklerinizi gerçekleştirmeye fırsat bulacaksınız. İlginç ortamlara girebilir ve yeni kişilerle tanışabilirsiniz. Duygularınız dengeleniyor ve kendinizi duygusal anlamda iyi hissedeceksiniz. Küçük ve hoş sürprizler yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Bazı düşüncelerinizde değişimler olabilir ve kararlarınızı yeniden değerlendirmeye alabilirsiniz. Duygusal konularda yeni bir karar almak için olumlu etkiler altında olacaksınız.


27 Aralık 2015 : Aşk yaşamınızda ilginç gelişmeler yaşayabileceğiniz ve sizi heyecanlandıracak olaylarla karşılaşabileceğiniz bir gündesiniz. Küçük değişiklikler ve yeni başlangıçlar yapmaya eğilimi olacaksınız. Bir süreden beri beklediğiniz gelişmeler bugün olabilir yada bu anlamda önemli adımlar atabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle birlikte ilginç ortamlara girme ve güzel zaman geçirme şansınız olacaktır.


27 Aralık 2014 : Duygusal bir gününüzdesiniz ve bunun fark edilmesini istiyorsunuz. Yeterince ilgi görmediğinizi düşünerek canınız sıkılabilir. Ama yeterince ilgi görmediğiniz doğru değil. O, sizi sandığınızdan çok seviyor ve düşünüyor. Size küçük bir hediye verebilir.


27 Aralık 2013 : Sevgilinizle bugün sakin bir gün geçireceksiniz. Bir ara küçük bir sürtüşme yaşayabilirsiniz. Fakat ilişkinizi bozacak bir gelişme olmayacak. Biraz soğukkanlı olmalısınız.


27 Aralık 2012 : Aşk yaşamınızda yeni bir değişikliğe hazır değilsiniz. Önce sevgilinizle halletmeniz gereken önemli sorunlar var ki, bu sorunlar ilişkinizi son zamanlarda çok zedeledi.


27 Aralık 2011 : Arkadaşça baktığınız bir ilişkide size beslenen değişik duygular var. Bir süre sonra gizli tutulamaz hale gelebilir, hazırlıklı olmalısınız. Doyumlu ilişkiniz, çevrenizdeki size yönelik duygusal oluşumları görmenizi engelliyor.


27 Aralık 2017 : Bugün ender rastlanan bir iş fırsatı karşınıza çıkabilir. Bu fırsatın önemini ilk bakışta anlayamayabilirsiniz ama sizi çok iyi bir noktaya taşıyabilir. En azından bu iş üzerinde bir kaç gün düşünmenizde fayda var.


27 Aralık 2016 : İş yaşamınızda bir tasfiye hareketi var. Belli bir zaman için yükünüz artabilir.İşyerinize kazandırdığınız birçok yenilik var. İradi kişiliğiniz işlerin vaktinden önce çıkmasını sağlıyor. Ne işyerinizle ne de iş ilişkilerinizle bir sorun yaşıyorsunuz.


27 Aralık 2015 : İş hayatınız her zaman ki gibi düzenli ve programlı devam edecek ama iş tecrübesi olmayan acemi birinin yaptığı hata da sizi zorlayacak. Yapılan bu hata sizin üstünüze kalacak. Suçunuz olmadığı halde amirlerinizden uyarı alacaksınız. Bu olumsuz gelişmeyi fazla kafanıza takmamaya çalışın.


27 Aralık 2014 : Sabah yaşayacağınız hareketlilik uzun zamandır belirsiz olan bir durumun açığa çıkmasına neden olabilir. Bir küçük değişiklik haberi alabilirsiniz. Bu haber sizi ve birkaç kişiyi çok mutlu edecek.


27 Aralık 2013 : İş hayatınızda sıkıntılı günler geçireceksiniz. Fakat önümüzdeki günlerde bu sıkıntılar ortadan yok olacak. Uyku düzeninize ayrıca dikkat etmelisiniz, işinizden daha önemli.


27 Aralık 2012 : Mesleğinizle ilgili önemli çalışmalar yapmanız gerekiyor ama günlük işlerinizin yoğunluğu bunu engelleyebilir. Bu arada işinizle ilgili yeni bir çalışmaya da başladınız.


27 Aralık 2017 : Paranızın kontrolünde söz sahibi ikinci, üçüncü kişiler var gibi. Bu para ilişkisinde zarar görmüyorsunuz. Yine de daha inisiyatifli bir izlenim, size yönelik farklı bakışları getirebilir.


27 Aralık 2016 : Durmadan kenara para yığmanız gerekiyor. Çünkü aldığınız bir kararla ilgili olarak yakın zamanda büyük harcamalar yapmak zorunda kalabileceksiniz. Kazancınızın emeğinizin üstünde olduğu yolundaki bir düşüncenin arkasında kötü niyet görünüyor.


27 Aralık 2015 : Önümüzdeki günlerde parayla alakalı bir araştırma ve takip işiniz olabilir. Kararlarınızda biraz daha kökten olmayı denemelisiniz. Aile içinde harcamaların çoğu gerekli değil gibi.


27 Aralık 2014 : Para durumunuzdaki gerileme çok canınızı sıkıyor. Geçmişte yaptığınız harcamaları düşünüp üzülüyorsunuz. Çok cazip bir daveti ekonomik nedenlerle reddedebilirsiniz.


27 Aralık 2013 : Şu sıralar paraya ihtiyacınız var ve maddi yardım alabilecek kaynaklarınızı tükettiniz. Harcamalarınıza biraz dikkat etmelisiniz. Maddi sıkıntılar çekebilirsiniz.


27 Aralık 2012 : Bu aralar maddi konularda desteksiz kaldınız. Ancak bugünlerde bazı beklentileriniz gerçekleşecek ve biraz daha rahat edeceksiniz. Paranızı kontrol etmeyi öğrenmelisiniz.


27 Aralık 2011 : Artık ayaklarınızın üzerinde durabilmeniz için gereksindiğiniz tüm koşullar hazır gibi. Ama bir kısmı için biraz daha çaba gerekiyor. Yakında beklediğiniz destek gelmeyebilir.


27 Aralık 2017 : Boşuna üzülüyor, boşuna vicdan yapıyorsunuz. Uzaktan bir arkadaşınızın maddi destek gereksinimine, ona izah edemeyeceğiniz engellerle karşılık veremediniz. Ama arkadaşınız sizi çok iyi anladı.


27 Aralık 2016 : Bugün abartılı yaklaşımlardan ve konuları fazla büyütmekten uzak durmanız sizin için daha doğru olacaktır.


27 Aralık 2015 : Fazla yakınlık göstermediğiniz insanlar arasında size yararlar sağlayabilecek özel birisi var. Onunla yakınlaşmanız iş yaşamınıza daha da anlam katabilir.


27 Aralık 2014 : Geçmişle hesaplaşmak sizi yorabilir. Tek başınıza altından kalkmanız zor gözüküyor, destek tekliflerini geri çevirmeyin.


27 Aralık 2013 : Bugünlerde sabırsızlıkla beklediğiniz bir randevunuz ertelenebilir. Bu duruma fazla aldırış etmemelisiniz.


27 Aralık 2012 : Bu aralar sosyal hayatınızı unuttunuz. Arkadaşlarınızla buluşup özel hayatınızı şekillendirmelisiniz.


27 Aralık 2011 : Biraz da kenarda durup ilgisiz kalabilmeyi öğrenmelisiniz. Üzerinize vazife olmayan olaylara müdahale etmeniz zaman, zaman başınıza işler açabiliyor.


27 Aralık 2017 : Yeni iş fırsatları yaratmak için çalışıyorsunuz. Beklentilerinizin yoğun olduğu bir günde bulunuyorsunuz. Karamsarlık duygusundan bir an önce kurtulmalı ve kendinizi yeniden yönlendirmelisiniz. Çevrenizdeki güçlü dostlarınızın size sağlayacağı avantajlar her an gündeme gelebilir.


27 Aralık 2016 : Yakın akraba ziyaretleri ve kısa seyahatler gündeminizde olabilir bugün. Eşinizi de bu planlara ortak edin. Onunla mutlu ve güven içindeyseniz bunu belli edecek şeyler yapın. Tavırlarınıza bu memnuniyeti mutlaka yansıtın.


27 Aralık 2015 : Bir arkadaşınızla aranıza anlaşmazlık nedenli mesafe girebilir. Ne kadar anlatsanız da sanki arada sesinizin duyulmasına engel olan şeyler var gibi gelebilir. Kaybetmek istemiyorsanız sabırla ve saygıyla anlatmaya devam edin.


27 Aralık 2014 : Gönlünüzün aradığını bulmak içinaceleye gerek yok. Çevrenizin sizeuygun görmeyeceği, sizin de ileriderahatsızlık duyacağınız ilişkilerdenuzak durun. Ailenizden birileriyle aranızda birsüredir devam eden sorunlar bugün tekrar su yüzüneçıkabilir. Sinirlerinize hakim olmaya çalışın.


27 Aralık 2013 : Politik ve uzlaşmacı tavırları abartmamaya çalışın bugün. Herkesi bir noktada buluşturan ve sevilen bir kahraman olmanıza gerek yok. Objektif olun ve yargılamayın yeter. Kimseyi tesir altında bırakmaya kalkmayın.


27 Aralık 2012 : Sadece kendinize sakladığınız bazı fikirleri bugün iş ortamında sunmak durumunda kalabilirsiniz. Kaygınız bu fikirlere yeteri kadar değer verilmeyebileceği yönünde. Bunu o kadar çok takıntı haline getirmişsiniz ki aktarmakta zorluk yaşayıp değersizmiş gibi gösterebilirsiniz.


27 Aralık 2011 : İhtimal hesaplarıyla yaklaştığınız çoğu olaylar bazen umduğunuz sonuçları vermeyebilir. Bu sebeple hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Nedenli nedensiz giriştiğiniz kişisel çekişmeler size yarar yerine zarar getirecektir. Romantizm rüzgarlmarı sizden yana esiyor. Sağlık durumunuz gayet iyi.


27 Aralık 2012 : Dış görünümünüzü sürekli disiplin altında tutmaya çalışmanız ve içsel patlamalarınızı kendi içinde izole etmeye çalışmanız, sorunların büyümesine meydan verebilir. Hoşunuza giden biriyle ilgili, kendi içinizde bir kişilik savaşı vermeyi bir kenara bıraksanız ve sizin yeteneklerinize ihtiyaç duyan işle ilgili çevrelere dönseniz, sizin yararınıza olacak.


27 Aralık 2017 : Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.


27 Aralık 2016 : Yapılması gereken işler ve maddi konular sizi oldukça disiplinli kılmakta. Öncelikle birikimlerinize odaklanmanız gereken gelişmeleri izlemelisiniz. İşten gelecek maddi kaynakları dikkate alarak bütçenizi sağlamlaştırmaya çalışabilirsiniz. İletişim ya da ortak çalışmaların getireceği yeni imkanlarla parasal alanda yeni kararlar vereceksiniz.


27 Aralık 2015 : Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.


27 Aralık 2014 : Düşünce bazında pek çok değişiklik hayatınıza giriyor. Zira yeni haberlerle yön değişikliği içinde olacaksınız. Zihinsel çalışmalara önem verdiğiniz bu dönem yaratıcı fikirler öne çıkabilir. Yakın çevrenizle olan ilişiler ise size sorumluluk yanında fedakarlık getirebilir. Duygusal hayatınızda da oldukça keyifli bir dönem. Akıcı ilişkiler tüm yorgunluğunuzu alacaktır.


27 Aralık 2013 : İş hayatında başlayan tempo sürüyor. Ancak günün ilerleyen saatlerinde sizi ortak çalışmalar içinde görebiliriz. Eski arkadaşlıkların sorumlulukları karşısında hazırlıklı olmakta yarar var. Her şey bir yana, gelecekle ilgili planlar daha fazla önemsenmeli. Zira son dönemde hızlanan projeler, içinde yer aldığınız takım çalışmalarında kısıtlayıcı şartlar var.


27 Aralık 2012 : Birden fazla iş konusu üzerinden ilerlemeniz gerekiyor. Hizmet edilmesi gereken işler ve detaylar karşısında daha toparlayıcı olmaya çalışın. Özellikle eksiklerinizi tamamlamak açısından önemli gelişmeler size destek verebilir. Son dönemde yaşanan aşırı yorgunluklar ise dikkate alınmalı. Dinlenmeye çalışmalı yarın karşınıza çıkacak ilişkiler meselesine kafa yormalısınız.


27 Aralık 2011 : Parasal durumunuz ve kendi kaynaklarınız üzerinde yeniden düşünmeniz gerekiyor. İş hayatında somut girişimler yaptığınız bu dönem kazançlı çıkabilirsiniz. Gruplar ya da daha farklı işlerden gelecek kazançlar size biraz olsun moral kazandıracak. Gereksiz harcamaların artabileceği bugün daha temkinli ve ölçülü davranmanız yerinde olacak.


27 Aralık 2017 : Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.


27 Aralık 2016 : Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.


27 Aralık 2015 : Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.


27 Aralık 2014 : Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.


27 Aralık 2013 : Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.


27 Aralık 2012 : Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.


27 Aralık 2017 : İstemeden de olsa sevdiğiniz birilerini üzebilirsiniz. Kendinizi oldukça suçlu hissedeceksiniz.


27 Aralık 2016 : İşte bazı problemler var. Bu problemleri çözümleyebilmeniz için ise zamana ihtiyacınız var.


27 Aralık 2015 : Kartınız Başarı... Bugün hiç kimse ile ilgilenmiyor kendinizi tamamen çalışmaya endeksliyorsunuz. Çok çalışkan, huzurlu ve uyumlu ortam sizi daha da işinize yaklaştıracak.


27 Aralık 2014 : AŞK: Karşınızda sizi çılgıncaseven bir partner var. Ama sizinbu durumunuzu istemeyenler deolacak. Mutluluğunuzu başkalarıiçin yıkmaya kalkışmamalısınız.PARA: Bugün elinize çok parageçecek ama sizin tümihtiyaçlarınıza kafi gelmiyor. Birikmişödenekleriniz bugünde sizi zorlayacak. Şansoyunlarına güvenmeye kalkışmayın.SAĞLIK: Sağlık durumunuza bugünlerde özengöstermeniz sizi birçok alanda rahatlatacak.


27 Aralık 2013 : Kartınız Yolculuk... Sanki leyleği havada gördünüz. Bugünlerde sık ve kısa yolculuklar sizi mutlu ediyor. Alacağınız bir haber sizi derinden etkileyecek. İşte şanslısınız.


27 Aralık 2012 : GELİP geçici hevesleriniz konusunda, dikkatli olun. Endişelere kapılmadan, herkes açısından doğru yolu bulmaya çalışmalısınız. Aceleci davranmayın.


27 Aralık 2011 : Bugünlerde huzursuz davranıyorsunuz. Bunun nedeni partnerinizin sizeolan ilgisini kaybetmiş olması.


27 Aralık 2017 : Uzun zamandır duygusal alanda aradığınız sükuneti bulamamıştınız. Nihayet aradığınız kişiyi yakaladınız. Yine de ciddi planlar için bir kez daha düşünmek yerinde olacak gibi görünüyor. İşlerinizdeki yoğunluk yüzünden panik yapmaya başladınız. Buna hiç gerek yok.


27 Aralık 2016 : Yakın dostlarınızdan aldığınız haberler, sizi oldukça mutlu ederken anılarınız da canlanabilir. Bazı paylaşımlara ihtiyacınız var ve sizin için gerekli olan tek şey; sevgi desteği. Alacağınız bir haber sizi motive ederek, hareket kazandıracak.


27 Aralık 2015 : Çevrenizde yaşanan yorucu aşk ilişkileri cesaretinizi kırsa da, aşka zaman ayırmaya çalışın. Birinin, gittikçe cazibe odağı olduğunuzu göremiyorsunuz. İş hayatınız dışındaki ilgisiz kalamadığınız yerleşmiş gündelik sorunlar, yalnız iş yaşamınızda değil, hayatın her alanında sizi isteksiz kılıyor.


27 Aralık 2014 : Dileğinizle ilgili zorluklar yaşamanız mümkün. Bencil bir tutum göstermemeli, iddialı olmaktan kaçınmalısınız. Bu şekilde dilediğinize daha çabuk kavuşabilirsiniz. Mesleğinizde sizi kıskanan ve rekabet halinde olan birçok kişi var, ancak onlarla savaşacak gücünüz var.


27 Aralık 2013 : Sevdiğinizle aranızda çıkabilecek anlaşmazlıkları büyütmeyin. Sivri dilli ve kırıcı bir tavır içine girmekten kaçınmanız gerekiyor. Biraz ilgili davranın. Çalışma hayatınızı yeniden şekillendirmeniz için doğan bir fırsatı tutucu davranıp göz ardı ediyorsunuz.


27 Aralık 2012 : Sevgilinizle yanlış anlamalardan kaynaklanan problem yaşamanız söz konusu. Sorunlarınızı büyütmeden, kendinizi anlaşılır bir şekilde ifade ederek çözmeye çalışın. İş yerinde üzerinize vazife olmayan işleri de üstleniyorsunuz. Bir süre sonra bununla ilgili huzursuzluk yaşayabilirsiniz.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed