Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

27 Mayıs Hangi Burç?


Burcunuz İkizler,

Geçmiş Yorumlar:

27 Mayıs 2016 : Sizi çok fazla ilgilendirmeyen konularda veya size ait olmayan sorumluluklarla ilgili üzerinizde baskı kuran kişiler olabilir. Maddi başlıklı konular başta olmak üzere, ilişkileriniz ve iş birlikleriniz konusunda çok fazla konuşmamanızda ve sır saklamanızda fayda var. Bazı girişimler veya yatırımlar gelecek vaat ediyor olabilir, ama asla planlarınızdan kimseye bahsetmemelisiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bazılarımız gece saatlerini biraz huzursuz veya uykusuz geçirmiş olabilirler. Genel hatlarıyla bakıldığında, ilişkilerin zorlandığı bir süreçteyiz konuyla ilgili Pazartesi yazımın etkileri halen yürürlükte. Bugün maddi başlıklı konularda dikkat gerektiren bir gün. Özellikler sabah saatleri zorlayıcı görünüyor. Akşamüstü saatlerine kadar halsizlik, belirsizlik, kararsızlık ya da ne yöne gideceğini bilememe türünde durumlar ön planda olabilir. Akşam saatlerinde ise, ilişkilerde daha akıcı diyaloglar içerisine girilebilir veya keyifli paylaşımlarda bulunulabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


27 Mayıs 2015 : Son zamanların aksine, sempatikliğinizi kullanarak ya da kendinizi göstererek bazı kişileri bazı konularda ikna edebilir veya bazı planlarınıza katılımda bulunmalarını sağlayabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Neptün’le olumsuz açı yapıpı, yarın, geri giden Merkür’le bir araya gelecek olan Mars, plansız, tedbirsiz veya detaylara odaklanmadan yapılabilecek işlerde sıkıntılara neden olabilir 7 gün boyunca. Her tür aldanma, yanılma, yanıltılma riskine karşı tedbirli olmakta hareket etmekte fayda var. Dalgınlıklar, unutkanlıklar, kararsızlıklar, konsantrasyon bozuklukları veya bazı durumlarda zehirlenmeler de bu açının diğer bir etkisi olabilir. Bir an bir şey yapmaya karar verip birden yerinizden kalkamayacak durum alıyorsanız, sebebi Neptün. Dün yazdığım ilişkilerde gerilimi, ani hareketleri, asiliği veya aşırı özgürlük arzusunu tetikleyen etkiler de devam ediyor(yazıyı instagram.com/niobeaslitemel adresinden ya da hurriyetsosyaldeki )bulabilirsiniz. Günü basit planlar yaparak geçirmek lazım. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


27 Mayıs 2014 : Bazı istek veya ihtiyaçlarınızı ön planda tutmanız görev ya da sorumluluklarınızı ihmal etmenize neden oluyor olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konularda yeteneklerimizi veya işe yararlılığımızı göstermek ve devamında terfi almak, ödüllendirilmek veya takdir edilmek için, haddinden fazla söz verebileceğimiz veya göreve talip olabileceğimiz bir gün. Dolayısıyla, en geç yarın sabaha kadar takımı final maçına hazırlama sözü vermeden önce, kalecinizin Güney Afrika tatilinden gelmediğini hatırlamanızda fayda var.


27 Mayıs 2013 : İş hayatınızdaki veya özel yaşamınızdaki ilişkilerinizin ön planda olduğu günler. İlişkileriniz gelişiyor veya bazı sözler veriliyor olabilir. İş arkadaşlarınız ya da yapılan eleştiriler önemli hale gelebilir. İlişkide eşitlik ve adil olma başlıkları gözden geçirilebilir. Belli bir ilişkiniz(ortaklık, flört, arkadaşlık, evlilik v.b) bir süredir zayıflamaya başladıysa bugünlerde sona erebilir ya da güçlendirmek için çaba harcama kararı alabilirsiniz en sonunda . Eğer yalnızsanız, tek kişiyle ilişki yaşama kararına varabilirsiniz ve yapacağınız seçim karşınıza çıkabilir. Kariyerinizi, işinizi veya sosyal toplumdaki yerinizi ilgilendiren başlıklarda yanıltıcı etkiler söz konusu olabilir. İlişkilerde sonlanma veya sonuçlanma başlıkları ön planda bugünlerde. Tüm burçlar için gün geneli: Gökyüzü yapmaya cesaret edemeyeceğimiz şeyler yapma, avazımız çıktığı kadar bağırma ve nasıl bir kahraman olduğumuzu tüm dünyaya gösterme arzumuzu körüklüyor. Ancak, sıkıntı şurada, kendimizi bilgi sahibi bulduğumuz veya kendimize güvenle konuştuğumuz başlıklar aslında uzman olmadığımız konulara ait olabilir!


27 Mayıs 2012 : Özellikle, bugün alışveriş yapmayı düşünüyorsanız biraz ihtiyatlı davranmanızda fayda var. İhtiyacınızdan çok fazla, hatta gereksiz şeyler satın alabilirsiniz. Üzerinizde otorite sahibi olan bir erkek bugün biraz canınızı sıkabilir. Bu kimse yaş ve cinsiyetinize göre eşiniz, babanız ya da işveren veya şefiniz olabilir. Gerek fiziksel gerekse duygusal olarak iki uç arasında olabileceğiniz bir gündesiniz.


27 Mayıs 2011 : Bugün, çevrenizdeki bazı kimselerin sizi kasıtlı olarak sinirlendirmeye çalışmaları olasıdır. Bugibi durumlara fazla dikkat sarfetmeyin çünkü bu kimselerin istedikleri zaten sizi huzursuz ederek çevreye karşı küçük düşürmektir. Bugün agresif olmaya değil, zeki davranmaya ihtiyacınız var. Evliyseniz eşinizin, sürekli bir beraberliğiniz varsa birlikte olduğunuz insanın, ilk bakışta size saçma ya da gereksiz gibi görünen bir teklif ya da isteği olabilir. Ona karşı anlayışlı olun ve hemen reddetmeyin.


27 Mayıs 2017 : Bir konuda yararlı olmak için yaklaşacağınız bir tanıdığınızı size karşı biraz tepkili bulabilirsiniz. Nedenini kavrayamadığınız tavırların üzerine ısrarla gitme özelliğiniz çözümsüzlüğü kolaylaştırabiliyor. Çok eski bir arkadaşınızın yaşadığı iş sorunlarına üzülüyorsunuz. Bu nedenle onun için, arkadaşlar arasında bir destek arayışına girebilirsiniz.


27 Mayıs 2016 : Geniş bir arkadaş çevreniz var ama gerçek dostlarınız o kadar az ki. Bu yüzden sorunlarınızı hep kendiniz halletmek zorunda kalıyorsunuz. Bugün düştüğünüz çıkmazda size yardım edecek bir insan bulamayacaksınız ama o kadar hoşgörülüsünüz ki size yapılan bu haksızlığı unutup onlarla davete gitmeye hazırlanacaksınız.


27 Mayıs 2015 : Duygusal açıdan kendinizi zayıf hissedebileceğiniz bir gündesiniz ve duygusal konularda yeni kararlar almamanız gerekiyor. Yaratıcı düşüncelerinizle bazı önemli kazançlar elde edebilir ve kendinizi her yönden geliştirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla iletişiminizi güçlendirmek için uygun fırsatlar bulmak kendinizi iyi hissettirecektir.


27 Mayıs 2014 : Bugün genel olarak huzursuz bir gün geçireceksiniz. Gün içinde karşı cinsten birinin davranışı sizi sinirlendirebilir. Zaten bir ağrı yüzünden sinirlisiniz. Kimseyle dalaşmamaya dikkat etmelisiniz. Aniden alacağınız bir haber duygularınızı karıştırabilir. Biraz kendinize düşünme süresi verin. Kısa bir tatil size iyi gelecektir. Sinirlerinizi son zamanlarda çok yıprattınız.


27 Mayıs 2013 : Kolay ikna olan, uzlaşmacı biri olduğunuza dair inancınızdaki sarsılmaz kararlılık, inatçılığınızla ilgili yargıları doğrular boyutlarda. Bugün içinizdeki coşku kısa süreli olabilir. İlerleyen saatlerde sıkıntılı nostaljiler söz konusu. Bu yakınlarda sevindirici bazı duyumlar alabilirsiniz. Sevincinizi bazı takıntılarınıza bağlı olarak ısrarla belli etmeye çalışacaksınız.


27 Mayıs 2012 : Bir yakınınızın kendisiyle ilgili yapmak istediği değişiklik sizi endişelendiriyor. Oysa onun yeniliğe ihtiyacı var ve bu yeniliğin getireceği sorunlarla baş edebilir. Bugün tartışmalardan kaçının. Sizin uyumsuz olduğunuzu düşünen ve sizinle tartışmaya çok hazır birileri var. Öğle saatlerinde küçük, mutlu sürprizlerle karşılaşabilirsiniz.


27 Mayıs 2011 : Uzaktan verimli tespitler yaptığınız bir gelişmeye yakınlaşmanız gerekebilir. Sessiz kalmaya kararlı göründüğünüz bu konudan uzak durmak sizin için daha yararlı olacak. Sizi yakından tanıyanlar son zamanlardaki durgun halinizin, arkadaşlar arasındaki küçük tartışmalardan kaynaklandığını düşünüyorlar. Bu kadarla sınırlı olmadığını gizlememeniz gerekiyor.


27 Mayıs 2017 : Yeni tanıştığınız ilişkilerde güçlükler yaşayabiliyorsunuz. Bu ruh durumunuzu aşmanız gerekiyor. Yaşadığınız uzun süreli yalnızlık, flörte yatkın özelliklerinizin bir kısmını almış gibi görünüyor.


27 Mayıs 2016 : Gündelik sorunları duygusal yaşamınızdan uzak tutmayı iyi bildiğinizi düşünüyorsunuz. Ama sergilediğiniz esneklik bir ölçüde abartılı görülebiliyor. Birkaç zamandır aşk konusundaki değişik bakışınız sizi de şaşırtıyor.


27 Mayıs 2015 : Gönül ilişkileriniz genellikle heyecanla dolu, ama kısa ömürlü oluyor. Biraz hercai imajınız, kalıcı beraberliklere fırsat tanımıyor. Ama bu fırsatlara istekli de görünmüyorsunuz.


27 Mayıs 2014 : Aşk hayatınızda büyük hareketlenmeler olacak bugün. Sevgilinizle ilişkinizde kontrolü ele geçirmek isteyeceksiniz ve bunu başaracaksınız da. Fakat bu tip davranışlarınız onu sizden uzaklaştırıyor. Bunu bilmelisiniz.


27 Mayıs 2013 : İlişkinizin yoluna girmesi için yanlış çıkış arayışları içersindesiniz. Sorunlarınızla ilgili olarak üçüncü, dördüncü kişileri sorumlu görmeniz ilişkinize hiç yarar getirmeyebilir.


27 Mayıs 2012 : Bugün yine size çok hoş davranacak. Sizinle ilgili gelecek beklentilerini keşfederken, daha iyimser ve umutlu olmalısınız. O, her zaman olgun ve anlayışlı davranıyor. Bu da ilişkinize bakılırken çok önemli bir ölçü oluyor.


27 Mayıs 2011 : Bugün yine tesadüflere yine boyun eğeceksiniz. Aşka direnme çabalarınız, duyguların hızı karşısında yetersiz kalmış görünüyor. Kendinizi baskılama nedenleriniz başka anlamlara çekilebilir.


27 Mayıs 2017 : İş hayatınızda gözle görülür düzelmeler var. Sunduğunuz yeni görüşler ilgiyle karşılanacak. Başarılarınızı arttırmanız için biraz da ilişkilere özen göstermeniz gerekiyor.


27 Mayıs 2016 : Yakında size yapılacak birtakım teklifler olabilir. Değerlendirebilmeniz için tutucu özelliğinizden arınıp biraz değişime açık olmanız gerekiyor. Bunu başarmanız halinde, bu tekliflerden biri hayatınızı şekillendirebilir.


27 Mayıs 2015 : Görünürde hiçbir yenilik yok. Çaresiz monoton iş yaşamınızı sürdüreceksiniz. Ama maaşların doğru dürüst alınamadığı, işten çıkartmaların politikacıları bile düşündürdüğü koşullarda iş hayatınızın monotonluğundan yakınmak biraz haksızlık gibi.


27 Mayıs 2014 : Son günlerde iş yerinizde çok tembelsiniz ve işlerinizin çoğunu aksattınız. Bu gidişle tatile çıkmak için fırsat bulamayacaksınız.


27 Mayıs 2013 : İş hayatınızdaki son gelişmeler sizinle çok ilgili değil, fazla ön plana çıkmanız gerekmiyor. Bu günler içinde fazlasıyla önemli iki görüşmeniz var. Bu görüşmelerin biri, sizi birtakım sonuçlara ulaştırabilir.


27 Mayıs 2012 : Birbirinden kopuk çalışmalar, işlerin iyi gitmemesinin ana nedeni gibi.Daha iyi bir organizasyonla iş yükünüz azalabilir. Bugün bu konuda bir konuşma yapabilir, düşüncelerinizi bir kez daha anlatma fırsatı bulabilirsiniz.


27 Mayıs 2011 : Attığınız başarılı adımlara değişik cephelerden önyargılı, biraz çekemez bakışlar var. Bu konuda bir iki kişi size çok dost duruyor, onlarla yakınlaşabilirsiniz. İş ilişkilerinizde akılcı dengeler gerekiyor.


27 Mayıs 2017 : Harcamalarınızı büyük ölçüde kısıtladınız ve bu konuda bazen aşırıya kaçıyorsunuz. Yakın çevrenizdeki insanlar bu durumdan şikayetçi fakat siz onlara kulak asmamayı tercih ediyorsunuz.


27 Mayıs 2016 : Mütevazi yatırımlarınız bugünlerde doğal olarak hareketsiz. Hareketli para olarak, geldiği gibi giden kazancınızdan başkası görülmüyor. Para konusundaki şanlılığınız yine de yadsınılamaz.


27 Mayıs 2015 : Maddi konularda sabah saatleri bazı isteksizlikler duyabilirsiniz ve kaygılar yaşayabilirsiniz. Öğleden sonraki saatlerde ise maddi konularda daha rahat hareket edeceksiniz.


27 Mayıs 2014 : Parasal konularda son derece kontrollü gidiyorsunuz fakat para harcamaya meyilli olduğunuz bu günlerde dikkatli olmalısınız ve kendinize harcamalar konusunda hakim olmalısınız.


27 Mayıs 2013 : Yeterli sayılabilecek kazancınıza karşın, yüksek tutarlı ödemeleriniz para darlığı çekmenize neden olabiliyor. Çok uzayan miras işiniz için önümüzdeki günler içinde kökten kararlar alabilirsiniz.


27 Mayıs 2012 : Günlük küçük harcamalar bütçe yapmaya duyduğunuz ihtiyacı her geçen gün artıyor. Büyük harcamalar yapmadığınız için paranızın nasıl tükendiğini anlamıyorsunuz.


27 Mayıs 2011 : Ciddiye alınmaya değer görünen para tartışmaları içersindesiniz. Zamanında saptayıp ele alabilirseniz, para durumuzda bir hayli rahatlamaya neden olacak bir gelişme kapınızda bekliyor.


27 Mayıs 2017 : İlgisiz kalmaya çalışarak uzak durduğunuz uzlaşmazlık, şu günlerde sizin acil müdahalenizi gerektirebilir, hazırlıklı olmalısınız.


27 Mayıs 2016 : Gün içinde ilişkide bulunduğunuz insanlara karşı dikkatli olmalısınız. Bugün duygularınızı fazla belli etmemeye özen göstermelisiniz.


27 Mayıs 2015 : Bugün muhtemelen telefonla yapacağınız bir görüşmede çok atak bir insan görüntüsü vermek zorundasınız. Güvensiz bir imaj, bugünlerde size çok şey kaybettirebilir.


27 Mayıs 2014 : Son zamanlarda çok kilo aldınız ve kendinizi fazlasıyla ihmal ediyorsunuz. Dengeli beslenme ve sağlık konularına biraz daha dikkat etmelisiniz.


27 Mayıs 2013 : Her şeyi herkese anlatmak zorunda değilsiniz. Ağzınızı sıkı tutmanız gereken bir gün olabilir. Dolaylı edinilmiş bilgileri paylaşmak durumunda değilsiniz.


27 Mayıs 2012 : Yeni başlayan dostlukların hemen arkasından bu kadar beklentili olmamalısınız. Yeterince tanımadığınız insanlara ve de kendinize zaman tanımalısınız.


27 Mayıs 2011 : Kendinizi savunduğunuz meşru koşullarınızı, sert çıkışlarla yitirebilirsiniz. Dikkatli tavırlar göstermeniz gereken günler içindesiniz.


27 Mayıs 2017 : Bugün sizin için önemli. Söz sahibi kişilerle iyi ilişkiler sayesinde yeni iş bağlantıları yaratma şansı bulabilirsiniz. Mümkün olduğunca sosyal ve samimi davranmaya çalışın. Yüreklere hitap eden yaklaşımlar kâr getirecek.


27 Mayıs 2016 : Çevrenizde yaşanan yorucu duygusal ilişkiler cesaretinizi kırsa da aşka zaman ayırmaya çalışın. Çevrenizden birinin size ilgi duyduğunu göremiyorsunuz. Gündelik sorunlar, yalnız iş yaşamınızda değil, hayatın her alanında sizi isteksiz kılıyor. Beklediğiniz para bugün geliyor.


27 Mayıs 2015 : Çevrenizde yaşanan yorucu duygusal ilişkiler cesaretinizi kırsa da aşka zaman ayırmaya çalışın. Çevrenizden birinin size ilgi duyduğunu göremiyorsunuz. Gündelik sorunlar, yalnız iş yaşamınızda değil, hayatın her alanında sizi isteksiz kılıyor. Beklediğiniz para bugün geliyor.


27 Mayıs 2014 : Diğer insanların ne yaptığı, sizden ne beklendiği gibi konularla ilgilenmek istemiyorsunuz bugün. Sizin için önemli ve yakın olarak gördüğünüz bir dostunuzun yaşayacağı ya da yaşatacağı sıkıntı sizi karamsarlığa sürüklemesin.


27 Mayıs 2013 : Bilginizle ve üslubunuzla insanların üzerinde etki bırakma şansınız var. Bu etkinin yüzeysel kalmasına izin vermeyin. Tek tek ilgilenip onlara fayda sağlamayı amaçlarsanız daha özel ve derin ilişkiler kurma şansınız olacak.


27 Mayıs 2012 : Araştırdığınız konuların size yarar yerine zararı olabilir. Sevgilinize karşı bir takım endişe ve kuruntularınız bugün tetiklenebilir. Tutarsız davranışlarınız nedeniyle partneriniz sizi yanlış değerlendiriyor. Bu nedenle kararlarınızın arkasında durun. Mesleğinizde yükseliyorsunuz.


27 Mayıs 2011 : Zaman ilerledikçe çevrenizde ne kadar etken olduğunuz gerçeği bir kez daha ortaya çıkıyor. Bu sebeple ne işte ne özel hayatta duruma hakim olma yeteneğinizi kısıtlamayın. Maddi zorlukları yakında aşacaksınız.


27 Mayıs 2012 : Hiç kimsenin cesaret edemeyeceği işlere kalkışacaksınız. Üstelik dostlarınız için kendinizi ön satıhlara atabilirsiniz. Kendiniz kadar çevrenizi düşünmeniz tabii ki çok güzel. Fakat zaman zaman aşırıya kaçabilir, sevdiklerinizin de, harcamalarını denetlemek isteyebilirsiniz. Artık geçmişin hesabını yapmak istemiyorsunuz.


27 Mayıs 2017 : Ay#39#ın burcunuzda olması sayesinde mücadele isteği ve heves kazanıyorsunuz. Zihinsel canlılık içinde olduğunuz bu dönem önceliklerinizi iyi belirlemelisiniz. Kendinizi, yaratıcılığınızı öne çıkarabileceğiniz konulara yönelebilirsiniz. Bu günlerde çocuklarla ilgili sorunları aşmak adına fazladan çaba göstermeniz gerekecek. Karşınıza çıkabilecek engeller ev hayatınızı etkileyecektir.


27 Mayıs 2016 : Aynı anda birkaç işle ilgilenmeniz zorunlu hale gelebilir. Eve ait konularda bazı şeylerin bittiği değişik koşullara uyum göstermeye çalışacaksınız. Evde daha fazla sorumluluk getiren uğraşlarla beraber, ev içindeki hareketlilik ve yakınlarla ilişkiler sizi gerebilir. Sabırlı olmanız gerekiyor. Bugün kendi kaynaklarınıza özel bir önem vermelisiniz.


27 Mayıs 2015 : Aynı anda birkaç işle ilgilenmeniz zorunlu hale gelebilir. Eve ait konularda bazı şeylerin bittiği değişik koşullara uyum göstermeye çalışacaksınız. Evde daha fazla sorumluluk getiren uğraşlarla beraber, ev içindeki hareketlilik ve yakınlarla ilişkiler sizi gerebilir. Sabırlı olmanız gerekiyor. Bugün kendi kaynaklarınıza özel bir önem vermelisiniz.


27 Mayıs 2014 : Bugün olgunlaşma ve kabullenme temaları öne çıkıyor. Gün içinde karşılaşacağınız durumları anlamakta zorlanabilirsiniz. Olayların perde arkasını araştırmak yerine başkalarının gizliliğine saygı gösterebilirsiniz. Kendi yolunuzda sakince ilerlemek sizin için daha yararlı olacak. Kendinize ve isteklerinize odaklanmalısınız.


27 Mayıs 2013 : Ortaklıkların getirdiği krizler her açıdan sizi zorlamakta. Şimdiye dek yaşanan alacaklarla ilgili sorunlar tekrar gündeme gelirken, başkalarına destek olmanız gerekebilir. Özellikle eşle olan parasal bağlar size yeni bir sorumluluk getiriyor. Ortaklaşa işlerin kurumsal bir noktaya taşınması adına kredi sorunlarınızla yakından ilgilenmeniz gerekiyor.


27 Mayıs 2012 : Aynı anda birkaç işle ilgilenmeniz zorunlu hale gelebilir. Eve ait konularda bazı şeylerin bittiği değişik koşullara uyum göstermeye çalışacaksınız. Evde daha fazla sorumluluk getiren uğraşlarla beraber, ev içindeki hareketlilik ve yakınlarla ilişkiler sizi gerebilir. Sabırlı olmanız gerekiyor. Bugün kendi kaynaklarınıza özel bir önem vermelisiniz.


27 Mayıs 2011 : Haftanın ilk günü kendi istekleriniz ve hayatın keyifli yanları öne çıkıyor. Ancak bir yandan da başkaları için yapılabilecek işler ve faydalı çalışmalar içindesiniz. Şartları uygun hale getirerek gruplar içinde önemli çalışmalarda yer alabileceksiniz. Destek görmek ve sosyal olanaklarınızı artırmak konusunda oldukça şanslı bir dönem olabilir.


27 Mayıs 2017 : Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.


27 Mayıs 2016 : Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.


27 Mayıs 2015 : Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.


27 Mayıs 2014 : Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.


27 Mayıs 2013 : Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.


27 Mayıs 2012 : Aynı anda birkaç işle ilgilenmeniz zorunlu hale gelebilir. Eve ait konularda bazı şeylerin bittiği değişik koşullara uyum göstermeye çalışacaksınız. Evde daha fazla sorumluluk getiren uğraşlarla beraber, ev içindeki hareketlilik ve yakınlarla ilişkiler sizi gerebilir. Sabırlı olmanız gerekiyor. Bugün kendi kaynaklarınıza özel bir önem vermelisiniz.


27 Mayıs 2017 : AŞK: Aşka yaklaşım tarzınızbugünlerde çok ciddi. Ama birazkıskanç olmanız hayal kırıklığıyaşatabilir. Hayatın normalyönlerini kabullenmeyiöğrenmelisiniz. Sevdiğinizihuzursuz etmeye hakkınız yok.İŞ: Paylaşmayı seven ve iyi niyetli birisiniz.Bugün bu özelliğinizi bilen dostlarınız süreklipeşinizde dolaşarak kendi çıkarlarını gözetecekler.SAĞLIK: Endişeleriniz yersiz çıktı. Artık rahat birnefes alarak ailenizi üzmeyin. Sorunsuz bir gün.


27 Mayıs 2016 : Kartınız Bilge... Yatırımcı yönünüz atağa kalkabilir ama müsrif denecek kadar harcamalarınız var. İşinizle ilgili projelerinizi genişletebilirsiniz. Bütçenizi sarsmadan ama...


27 Mayıs 2015 : Kartınız Doğum... Otorite kurmaktan büyük keyif alıyorsunuz. Dik başlı olmanız bugün birçok hataya açık olduğunuzu belli ediyor. Bencil davranışlardan uzak durmaya çalışın.


27 Mayıs 2014 : AŞK: Bugün maddiyatınızlaalakalı düşünceleriniz baskın.Romantizm sizin için eksilerdegörünüyor. Partnerinizilgisizliğinizin henüz farkındadeğil gibi görünüyor.PARA: İş yerinizde özellikle de işarkadaşlarınızla aranız çok iyi. Bulunduğunuzortamda dikkat çekmeniz hoşunuza gidiyor ancakbilmelisiniz ki içten içe kıskananlar da var.SAĞLIK: Bugünlerde hava sıcaklığındakideğişimler grip olmanıza neden olabilir.


27 Mayıs 2013 : AŞK: Aşk yaşamınızda huzuru vesukuneti bir arada yaşayarakbugün kalben sevineceksiniz.İlişkiniz her geçen gün biraz dahaanlam kazanıyor. Sevdiğiniz kişiile kutlamalara katılarakçevrenizi yenileyebilirsiniz.PARA: Uzun süredir işlerinizin aksiliğindenkaynaklanan isteksizliğiniz yine gündeme gelebilir.SAĞLIK: Eliniz kolunuz kalkmaz vaziyetegelebilir. Aksine pozitif yaklaşımlarda bulunarakçok daha sağlıklı olabilirsiniz.


27 Mayıs 2012 : Son günlerde şansınız oldukça açık. Her konuda adeta dört ayak üzerine düşüyorsunuz. Tadını çıkarmalısınız.


27 Mayıs 2011 : Yaşam gücünüzün yüksek olduğu bir gündesiniz. Olaylara detaylı ve duygusal yönle yaklaşıyorsunuz. Bundan dolayı canınız sıkılabilir. Fakat etrafınızda bulunanlara gereken desteği veriyorsunuz. Partnerinizle çekim gücünüz güçlü.


27 Mayıs 2017 : Bugün yaratıcılığınız tetiklendiği için bunu çok rahatlıkla başarabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili belirlediğiniz hedefler arasından ulaşılmazları bir an önce çıkartmalısınız. Önümüzdeki günlerde ilgi çekici görüşmeler, daha hayata uygun yönelimleri getirebilir. Ayaklarınızı üşütmeyin.


27 Mayıs 2016 : İş yerinde kendinizi korumanız gereken bir problemde, işin içine çekiliyorsunuz. Size ait olduğu iddia edilen sorumlulukların çoğu size ait değil. Bugün, her zaman yaptığınız gibi çevrenizdeki insanlarla didişmekten vazgeçin. Sizin bu tavrınız herkesi çileden çıkarıyor.


27 Mayıs 2015 : Sevgilinize gereken önemi veriyor musunuz? Eğer vermiyorsanız, ilişkinizin önemini gösterecek adımlar atmaya başlayın. Yeteri kadarsa, ilişkinizde ilerleme olasılığı var. İş yerinizde stresli bir gün olabilir. Özellikle işveren ya da üstünüz olan herhangi bir kimseyle anlaşmazlıklara ve hatta kavgalara açıksınız.


27 Mayıs 2014 : Fakat zaman zaman, geçmişte yaşadığınız fırtınalı ilişkilerin heyecanını da özlüyorsunuz! İş arkadaşlarınızla yaşadığınız sorunun bir an önce çözümlenmesini istiyorsunuz. Konunun sonuca ulaşmasını sağlamak amacıyla, talep edeceğiniz görüşmeler olumlu sonuçlanacak.


27 Mayıs 2013 : Sevgilinize gereken önemi veriyor musunuz? Eğer vermiyorsanız, ilişkinizin önemini gösterecek adımlar atmaya başlayın. Yeteri kadarsa, ilişkinizde ilerleme olasılığı var. İş yerinizde stresli bir gün olabilir. Özellikle işveren ya da üstünüz olan herhangi bir kimseyle anlaşmazlıklara ve hatta kavgalara açıksınız.


27 Mayıs 2012 : Bazı rahatsızlıklarınızı sevgilinize belli etmemeye çalışıyorsunuz, ama yine de ilişkinize yansıyor. Çok açık olmak en iyi yöntem olacak. Eski sevgilisiyle dostça görüşmeler, kafanızda karışıklıklar yaratmayabilir. Kariyerinizle ilgili yaptığınız planları gözden geçirmenin zamanı geldi..SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed