Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

27 Nisan Hangi Burç?


Burcunuz Boğa,

Geçmiş Yorumlar:

27 Nisan 2016 : Arkadaşlıklarınızı ve ilgi alanlarınızı geliştirebilirsiniz. Kendinizi geliştirmenizi sağlayacak değişiklikler yapabilirsiniz. Yeni fikirlere açık olmalısınız. Eski plan ve projelere yeni bir bakış açısıyla yaklaşabilir, seçeneklerinizi ve olanaklarınızı daha iyi görebilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Akşam saatlerinden itibaren Ay boşlukta. Dolayısıyla, önemsediğimiz işleri bu saate kadar halletmemizde fayda var. Ardından isteksizlikler veya kararsızlıklar söz konusu olabilir. Oysa gün boyu enerjik ve motiveyiz. Kendimizi ve yaratıcılığımızı en iyi şekilde ortaya koyabilir ve değişik şeyler deneyebilir veya deneyimleme şansı bulabiliriz. Günlük aktiviteler ve ilişkiler açısından ivme yakalayacağımız bir gün. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


27 Nisan 2015 : Şimdiden daha olgunlaşmamış veya ne olacağı belli olmayan işleri planlamanın bir mantığı olmayabilir. Olayların düşündüğünüz veya planlandığı gibi ilerleme olasılığı çok yüksek görünmüyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Eğlenceli ve sosyal bir hafta sonundayız. Hatta yarın, sürprizlere açığız da diyebilirim. Cumartesi itibariyle, günün ilk yarısında biraz kararsızlıklar, yanılgılar, dalgınlıklar ve belirsizlikler olsa da, akşamüstüne doğru saatlerden itibaren günü, yapmak istediğimiz şeylere ayırmamız olası. Sadece Cumartesi yi Pazar a bağlayan saatlerden itibaren, ufak tefek gerilimler söz konusu olabilir(özellikle Aslan, Akrep, Boğa, Kova burçları ve yükselenleri bu burçlarda olanlar için). Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


27 Nisan 2014 : Son dönemde yaşanan olaylar sizi gerçeklikten koparmış veya konsantrasyonunuzu bozmuş olabilir. Biraz dikkatli davranırsanız tekrar odaklanmayı başarabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konuların çözüme ulaşması, yetiştirilmesi, tamamlanması ya da yürürlüğe konması için acele edilmesi gerektiğini düşünebiliriz. Ancak, olaylar kendiliğinden ve daha rahat bir akışla daha doğru bir şekilde yerli yerine oturabilir veya ilerleyebilir. Dolayısıyla, her ne kadar aciliyet hissinde olunsa da işler, düzenlemeler veya sorunlar zamana yayılarak ve dikkatle ele alınmayı bekliyor.


27 Nisan 2013 : Çok fazla üzülmeyin. Sizden farklı bir yerde sizin için çalışan ve çalışmalarınızı takdir eden kişiler var. Edineceğiniz tecrübe şimdiye kadar olan biten şeyleri daha iyi anlamanızı sağlayabilir. Çevrenizdeki kişilere yeteneklerinizi göstermek isteyebilirsiniz. Planlarınızı paylaşabilir, belli yeteneklerinizi geliştirmek ve bilginizi arttırmak zorunda hissedebilirsiniz. Aşk hayatınız ön planda.


27 Nisan 2012 : Bugün her konuda yeni teşebbüslerden kaçınmanız gerekir Çok istediğiniz bir aktiviteye katılamamanız olasıdır. Bir ailevi sorun ya da duygusal ilişkilerinizdeki gelişmeler sizi engelleyebilir. Elinizden kaçanı düşüneceğiniz yerde yeni şartlara uyum sağlamanız sizin yararınıza olacaktır. İlerdeki iyilikler için bugün bazı fedakarlıkları göze alabilir ve bazı şeylerden vazgeçebilirsiniz. Uzun zamandan beri haber alamadığınız bir eski sevgiliniz yeniden ortaya çıkabilir. Onunla, yorgunluğunuzu üzerinizden atabilmenizi sağlayacak ve hoş anlar yaşayacaksınız.


27 Nisan 2011 : Bugün ortaya çıkabilecek oyalayıcı ve yorucu şeylerden kaçınmanız lazım. Hemen hemen her alanda aldatılmaya açıksınız. Gözünüzü açık tutmanızdan da bir zarar gelmez. Görünürdeki gerçeklerin ardındaki şeyleri biraz didiklemenizde fayda var. Uzak bir yere gitmenizi gerektiren durumlarda imkan varsa gitmemeyi tercih etmelisiniz. Para konularında hata yapmaya, para kaybetmeye ve hatta çaldırmaya açıksınız. Gereksiz memnuniyetsizliklerle kendi içinizi karartıyorsunuz.


27 Nisan 2017 : Son günlerde insanlara karşı çok verici davranıyorsunuz.Akşama doğru aileniz ile birlikte önemli bir toplantıya katılabilirsiniz.Bugünlerde beklediğiniz önemli konuk, gelişini erteleyebilir. Bu erteleme size sandığınız gibi hayal kırıklığı yaşatmayacak. Bu gecikmeden başka bir şekilde yararlanacaksınız. Çok verici davrandığınız bir arkadaş ilişkinizde, arkadaşınızın zaaflarının artmasına neden oluyorsunuz. Aile ilişkilerinizi sıcaklaştırma niyetiniz mutluluk yaratacak.


27 Nisan 2016 : Akraba ilişkilerinizdeki hissettiğiniz boşluğu bugünlerde doldurmayı düşünebilirsiniz. Çok yakın bir arkadaşınızın ailesine düşkünlüğü, sizi uzun zamandır etkiliyor. Yakın dostlarla çok yıpratıcı konulardan kaçınmanız gerek. Bir dostla, karşılıklı olarak bir çıkar tartışması içindeymiş görüntüsü sergiliyorsunuz. Aranızdaki bağlılık ve sonsuz güven, bugünlerde göze çarpmıyor.


27 Nisan 2015 : Akraba ilişkilerinizdeki hissettiğiniz boşluğu bugünlerde doldurmayı düşünebilirsiniz. Çok yakın bir arkadaşınızın ailesine düşkünlüğü, sizi uzun zamandır etkiliyor. Yakın dostlarla çok yıpratıcı konulardan kaçınmanız gerek. Bir dostla, karşılıklı olarak bir çıkar tartışması içindeymiş görüntüsü sergiliyorsunuz. Aranızdaki bağlılık ve sonsuz güven, bugünlerde göze çarpmıyor.


27 Nisan 2014 : Hiç uygulayamayacağınız projelerle yaşamınızı güçleştirmemeli, küçük tatminlerle yaşayan insanların mutluluklarından ders çıkartabilmelisiniz. Yakın bir zamanda bazı küçük problemlerinize çare olabilecek çok somut öneriler gelebilir ve karamsarlığınızı atabilirsiniz. Uzun bir süredir beklemede olduğunuz bir haber, şu sıralar kapınızda.


27 Nisan 2013 : Yaşamınızı bir yönüyle yenileme düşünceleriniz, ihtiyaçtan değil de, özgürlük duygunuzun kışkırtmalarından kaynaklanıyor gibi görünüyor. Bugünlerde uzakça bir yere kısa bir yolculuk yapabilirsiniz. Görmediğiniz, bilmediğiniz yerler sizi heyecanlandıracak. Eş, dost konularında oturmuş ilişkiler, bugünlerde biraz hassasiyet gerektiriyor.


27 Nisan 2012 : Bugün heyecanlanacağınız bir haber alabilirsiniz. Özellikle karşınızdaki insandan uzun süredir beklediğiniz cevabı nihayet alacaksınız. Ama bu cevabın tam anlamıyla sizin istediğiniz gibi olduğu söylenemez. Ayrıca hakkınızda yapılan bir eleştiriye çok üzüleceksiniz, ama ani tepkiler vermekten ve tartışmaktan kaçının. Sonunda yıpranan yine siz oluyorsunuz.


27 Nisan 2011 : Önümüzdeki günlerde tartışmalı bir kalabalığınız var. Şartlarını oluşturmaya çalıştığınız bazı oluşumlar, bu tartışmalarla, oturtmaya uğraştığınız zeminden sapabilir. Araya bazen vicdani baskıların da karıştığı, yarı küskün bir diyalog içinde görünüyorsunuz. Bu, kapatılmış bazı defterlerin hala yarı aralık durduğu anlamına gelebilir.


27 Nisan 2017 : Onu artık bir sevgiliden çok, bir dost gbi görmeğe başladığınızı fark ettiniz. Aşk hayatınızda yeni bir döneme biraz isteksizce giriyorsunuz. Yeniliğe mi, yoksa onun dostluğuna mı da çok ihtiyaç duyuyorsunuz, buna karar veremiyorsunuz.


27 Nisan 2016 : İlişkinizde aceleci hareket etmeye meyilli olabilirsiniz. Sorunlarınızı tek başınıza halledemeyeceğinizi kabullenmek, sevdiğinizle ilişkinizi rahatlatabilir. Aşkta beklenmedik gelişmeler olabilir. Değişken duygularınızdan ilişkiniz pozitif etkilenebilir.


27 Nisan 2015 : İlişkinizin yoluna girmesi için yanlış çıkış arayışları içersindesiniz. Sorunlarınızla ilgili olarak üçüncü, dördüncü kişileri sorumlu görmeniz ilişkinize hiç bir yarar getirmeyecek.


27 Nisan 2014 : Uzun süre düşünüp kararınızı verdiniz. Yeni bir ilişkinin ihtiyacı içinde olduğunuzun siz de farkındasınız. Karşınızdakini incitmek istemiyorsunuz ama ne yapsanız olmuyor. Bugün yine küçük bir tartışma yaşayabilirsiniz.


27 Nisan 2013 : Son zamanlarda aşk duygusundan başka yönlere doğru uzaklaşıyorsunuz. Siz de eşitsiz ilişki kurduğunuzun farkındasınız ama değiştirmek çabaları içinde görünmüyorsunuz.


27 Nisan 2012 : Onunla konuşmanız gereken herşeyi konuştuğunuzu düşünüyorsunuz. Aslında yarım kalan çok şey var. O da bunun farkında, size anlatmaya da çalıştı ama duymamazlıktan gelmeyi tecih ettiniz. Onun sizin için ne kadar değerli olduğunu bildiğiniz halde, neredeyse onu kaybedeceksiniz.


27 Nisan 2011 : İlişki içinde, mutlaka paylaşmak zorunda olduğunuz ve asla sürpriz biçiminde sunamayacağınız hoşlukların varlığını kabul etmelisiniz. Bu sıralar düşündüğünüz sürprizleri açığa çıkartın. Bazı sürprizler sorun yaratabilir.


27 Nisan 2017 : Yeni düşünceler, özellikle ortaklaşa konularda yoğunlaşıyor. Ortağınız ya da eşinizin fikirlerine kulak vermeli, daha esnek davranabilmelisiniz. Bugün kişisel girişimleriniz konusunda motive olabilir fakat harekete geçmede duraksayabilirsiniz.


27 Nisan 2016 : İşyerinizde yeni fikirler üretiyorsunuz ve bunları ayrı ayrı değerlendiriyorsunuz. Enerjinizi olumlu olarak kullanmaya çalışmalısınız. Gün içinde bir fikir münakaşası yapabilir ve sinirsel gerilimler yaşayabilirsiniz.


27 Nisan 2015 : Biriyle bugünlerde, sizi umutlandıran bir görüşmeniz olabilir. İşinize yatkınlığını keşfetmeye çalışacaksınız. Yenilikler peşindesiniz. Bu özelliğinizi keşfedenler, sizinle çok ilgili görünüyorlar.


27 Nisan 2014 : İş hayatınızda bir bekleme sürecindesiniz. Bu süreçte bazı insanlarla görüşmeler yapıyor ve planlarınızı yavaş yavaş uygulamaya başlıyorsunuz. Başarılı olacaksınız.


27 Nisan 2013 : İleriye ertelediğiniz bazı pürüzlerin, şimdilerde çözümlenmesi gerekiyor. İş ilişkilerinizde inisiyatifli, sorumlu, tuttuğunu koparan biri olarak tanınıyorsunuz. Bu da size olanaklar sunmaya devam edecek.


27 Nisan 2012 : Şanssız bir gün yaşayacaksınız. Özel hayatınızdaki tartışma ya da kırgınlıklar iş hayatınızı da etkileyebilir. Size söylenen bir söze alınabilir hatta bir konuda amirinize karşı gelebilirsiniz.


27 Nisan 2011 : Alacağınız bazı bilgiler, gelecekle ilgili hayallerinizi gerçeğe doğru birkaç adım daha yaklaştıracak. Şu günlerde atacağınız bazı adımlar, doğru yerlere basmak zorunda görünüyor.


27 Nisan 2017 : Maddi konuların bu bugün ön planda olacak. Çok kazanma ama çabuk tüketebilme eğiliminde olabilirsiniz. Parasal konularda arzu ettiğiniz gelişmeleri yakalayabileceğiniz bir dönemdesiniz.


27 Nisan 2016 : Para konularında bazı önemli kararlar aldınız. Fakat bu kararları hayat geçirmek için uygun fırsatı bir türlü bulamıyorsunuz.


27 Nisan 2015 : Birikiminizin daha gerçekçi alanlarda olmasını istiyorsunuz. Yakında bu düşüncede bir fikir vereniniz de olabilir, ilgileneceksiniz. Paranızı mülke yatırmanızla ilgili aldığınız kararları erteleyebilirsiniz.


27 Nisan 2014 : Borca girmek istemediğiniz için, bir ödemenizin hiç olmazsa bir kısmını erteletmeyi düşüneceksiniz. Parayla alakalı bazı güvensizliklerin, hakkedilmiş de olsalar onur kırıcı olduklarını düşünüyorsunuz.


27 Nisan 2013 : Daha ortak çabalar içine girmeyi denemelisiniz. İşlerin yolunda gitmesi ortak kazanımlara, ters gitmesi ise esas olarak sizin üstleneceğiniz kayıplara neden olabilir.


27 Nisan 2012 : Uzun zamandır elinize toplu para geçmesini bekliyorsunuz. Yakın zamanda gereksiz yere harcama yapmak zorunda kaldınız ve elinizde avucunuzda bir şey kalmadı. İstediğiniz parayı bugün de alamayacaksınız.


27 Nisan 2011 : Değişiklik merakınız yeni masraflara yöneltiyor. Yeniden düşünün ve tek başınıza karar almayın. Önümüzdeki günlerde bir alım satım işi size kent dışı bir yolculuk yaptırabilir.


27 Nisan 2017 : İlişki sorunları yaşayabilirsiniz. Değişik fikirler, tansiyonu yüksek tartışmalar getirebilir.


27 Nisan 2016 : Önümüzdeki günlerde sıcakların etkisiyle sağlığınız bozulabilir. Fazla terlememeye dikkat edin.


27 Nisan 2015 : Endişelendiğiniz belirtiler, geçici bir soğuk algınlığı olabilir. Sağlık konularında biraz telaşçı bir izlenim veriyorsunuz.


27 Nisan 2014 : Sakıncalı bulduğunuz ilişkiyi engelleme çabanız geri tepebilir. Bu ilişkiyi bir süre daha izlemekle bir şey kaybetmiş olmayacaksınız.


27 Nisan 2013 : Düşüncelerinizdeki bazen sergilediğiniz kararlılık, tutuculuk gibi algılanıyor. Eleştiriye açık olmanız, bazı zaaflarınızı size gösterebilir.


27 Nisan 2012 : Mali konulara dikkat edin, lüzumsuz harcamalar canınızın sıkılmasına neden olabilir.


27 Nisan 2011 : Şu sıralar gündeminize hakim olan çelişkinizde pek anlamlı olmayan gerekçelerle vakit kaybediyorsunuz. Bir barışma niyeti içinde olduğunuzu gizlemeye çalışmanız hiç gerekli görünmüyor.


27 Nisan 2017 : Umutlarınızı gerçekleştirmeniz konusunda ilişkilerin önemini ortaya çıkarmaktadır. Eğer siz yarınlarınızıgaranti altına almak istiyorsanız kimlerle iş birliği yaptığınızı ve kimlerle aynı ortamda çalıştığınızı dikkate alın. Sıra dışı şeyler yaşamak niyetindeyseniz ona göre seçim yapın


27 Nisan 2016 : Günün ilk yarısı alışverişe çıkmak yerine para harcatmayacak işlere vakit ayırın. İlerleyen saatler kısa aile ziyaretleri, kardeşlerle bir arada yapacağınız şeyler, telefon görüşmeleri ve sıcak sohbetler açısından çok verimli olacak.


27 Nisan 2015 : Yakın çevrenizden bir kişiyle fikir ayrılıkları yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Ancak uzatmamak elinizde. Eğer bir uzlaşmazlık varsa zorla kabul ettirmeye çalışan, inatla ‘ben onu ikna edeceğim’ diyen tavırlara hiç gerek yok.


27 Nisan 2014 : İçinizde biriktirdiğiniz, söyleme-yip kendinize sakladığınız sıkıntılarınız varsa bunları uygun bir dille, uygun kişilerle paylaşmak size iyi gelebilir. Muhatabınız belliyse ve patlamadan ifade edecekseniz şans bugün sizden yana olacak.


27 Nisan 2013 : Eşinizle aranızda yoktan yere bir yanlış anlaşılma yaşanabilir bugün. Onun bazı konularda inatçı ve taviz vermez tutumları buna ortam yaratabilir. Ancak tepki göstereceğinize konuya bir de onun penceresinden bakın.


27 Nisan 2012 : Bugün kendinizi hassas hissedebilir, sevdiğinizle ilişkinizde alınganlık gösterebilirsiniz. Yersiz endişe duymak yerine aklınızdakileri paylaşmanız ilişkiniz açısından sizi kazançlı çıkaracak. Etkilenmeye açık olacağınız bugün arkadaşlarınızla ilişkilerinizde daha dikkatli olmalısınız.


27 Nisan 2011 : Sorunlarınıza çözüm bulmak için fazla kafa yorduğunuz bir dönemdesiniz. Maddi gücünüze güvenerek bazı yanlışlar yaptığınız fark etmelisiniz. Ailenizden birinin sağlığıyla ilgileneceksiniz.


27 Nisan 2012 : Güneş burcunuzda olumlu ilerliyor. Bugün kendinizi daha enerjik ve sağlıklı hissediyorsunuz. Ortaklıklar ve iş yaşantınızda  bazı kişilerin desteğinize  ihtiyacı olabilir. Sizden yaşlı kişilerle kuracağınız diyalog, sizde tatmin duygusu sağlayacaktır. Paylaşıma fazla önem vermeniz, bazen hata olabilir. Soğukkanlı çehrenizi devam ettirin.


27 Nisan 2017 : Eve ve işe ait konular yüzünden daha fazla çaba göstermeniz gerekecek. Yapıcı olmalı kararlılığınızı ortaya koymalısınız. Zira yerleşimi ilgilendiren konular gündeme gelmeye başlıyor. Ailevi meseleler ise sizi bazı fedakarlıklara itecektir. Özel hayatınıza daha fazla yer açmalı, işle ilgili sorumluluklar karşısında planlı hareket edebilmelisiniz.


27 Nisan 2016 : Pek çok konuda kendinizi rahat ve keyifli hissediyorsunuz. Özellikle yaratıcı konularda daha aktif olacak ve güvenle hareket edeceksiniz. Ayrıca aşk hayatınız ve ilişkiler açısından dinamik olabilir ve gününüzün büyük bölümünü bu alana ayırabilirsiniz. Uzun zamandır düşündüğünüz değişik hobilere yer açmanız size canlılık ve tempo getirecektir.


27 Nisan 2015 : Pek çok konuda kendinizi rahat ve keyifli hissediyorsunuz. Özellikle yaratıcı konularda daha aktif olacak ve güvenle hareket edeceksiniz. Ayrıca aşk hayatınız ve ilişkiler açısından dinamik olabilir ve gününüzün büyük bölümünü bu alana ayırabilirsiniz. Uzun zamandır düşündüğünüz değişik hobilere yer açmanız size canlılık ve tempo getirecektir.


27 Nisan 2014 : Pek çok konuda kendinizi rahat ve keyifli hissediyorsunuz. Özellikle yaratıcı konularda daha aktif olacak ve güvenle hareket edeceksiniz. Ayrıca aşk hayatınız ve ilişkiler açısından dinamik olabilir ve gününüzün büyük bölümünü bu alana ayırabilirsiniz. Uzun zamandır düşündüğünüz değişik hobilere yer açmanız size canlılık ve tempo getirecektir.


27 Nisan 2013 : Pek çok konuda kendinizi rahat ve keyifli hissediyorsunuz. Özellikle yaratıcı konularda daha aktif olacak ve güvenle hareket edeceksiniz. Ayrıca aşk hayatınız ve ilişkiler açısından dinamik olabilir ve gününüzün büyük bölümünü bu alana ayırabilirsiniz. Uzun zamandır düşündüğünüz değişik hobilere yer açmanız size canlılık ve tempo getirecektir.


27 Nisan 2012 : Günlük hayatınıza daha fazla huzur ve dinginlik giriyor. Pek çok konuda hızlı hareket edebilir, süren endişelerin dışında kalabilirsiniz. Keyifli ziyaretler ve konuşmalar pek çok konuda düşüncelerinizi etkileyebilir. Zihinsel açıdan yenilenmelere açık olmanız eğitimde başarılı sonuçlar getirecektir. Yeni haberlerin ve iletişim konularının öne çıktığı gelişmeler de var.


27 Nisan 2011 : Size başarı ve tatmin getirecek pek çok gelişme var. Arkadaşlarla bir araya gelmek ve onların görüşlerinden yararlanmak üzere harekete geçebilirsiniz. Hayatınızı zenginlik katacak, ilham alacağınız çalışmalar da yapabilirsiniz. Ancak başkaları için fedakarlık gerektiren aktivitelere önem vermelisiniz. Sizin dışınızdaki kişilerin ihtiyaçları ve beklentilerine karşı duyarlı olmanız lazım.


27 Nisan 2017 : Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.


27 Nisan 2016 : Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.


27 Nisan 2015 : Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.


27 Nisan 2014 : Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.


27 Nisan 2013 : Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.


27 Nisan 2012 : Günlük hayatınıza daha fazla huzur ve dinginlik giriyor. Pek çok konuda hızlı hareket edebilir, süren endişelerin dışında kalabilirsiniz. Keyifli ziyaretler ve konuşmalar pek çok konuda düşüncelerinizi etkileyebilir. Zihinsel açıdan yenilenmelere açık olmanız eğitimde başarılı sonuçlar getirecektir. Yeni haberlerin ve iletişim konularının öne çıktığı gelişmeler de var


27 Nisan 2017 : Kartınız Kadın... Karşı cinsi en iyi yöntemlerle dize getirme gibi becerileriniz var. Arkadaşlarınız sizi aşk, sevgi insanı diyerek lider konumuna oturtabiliyorlar.


27 Nisan 2016 : İnsanlar size güvenmiyor. Arkadaşlarınız sadece sizin iyiliğinizi isterken siz onları yanlış anlıyorsunuz.


27 Nisan 2015 : Kartınız Kaynak... Beklediğiniz bir para bugün elinize geçecek. Aile içinde bir hayli tartışmalara sebep olabilir bu para. Harcamalarınıza dikkatli yanaşırsanız sizi anlayacaklar.


27 Nisan 2014 : Menfaatinizin olmadığı yerden hemen uzaklaşıyorsunuz. Bu da geleceğe yönelik iyi bir başlangıç yapacağınızı gösteriyor.


27 Nisan 2013 : Kartınız Şeytan... Espri gücünüz harika. İnce zekanızla çok işler başarıyorsunuz. Bugün kendinizden emin adımlarla yürüseniz de birileri yolunuza taş koyabilir, dikkat!


27 Nisan 2012 : Maddi açıdan bugün biraz sıkıntı çekebilirsiniz. Ancak aynı zamanda yeterince keyifli olacağınız ve aza kanaat getirebileceğiniz bir gündesiniz.


27 Nisan 2011 : Aşk hayatınızda güzel gelişmeler olabilir. Bu gelişmeler başınızı döndürse de siz mantıklı yaklaşacaksınız.


27 Nisan 2017 : Kendinizi özgürleştirmenin yolunu arıyorsunuz. Kendi gerçeğinizin peşinden giderken, kimi zaman rehberliğe ihtiyacınız olabilir. Yardım istemeden önce, kendi yapabilirliklerinize ve kaynaklarınıza bakmalısınız. İşinizi ilgilendiren davranışlarınızda daha duyarlı, ilgili, anlayışlı, adaletli olacaksınız.


27 Nisan 2016 : Sevgilinize gereken önemi göstermediğiniz ve zaman ayırmadığınız sürece kendinizi huzurlu hissetmeniz mümkün olmayacak. Dolayısıyla bugünü onunla geçirip, ihtiyaçlarıyla ilgilenmeli ve vicdanınızı da rahatlatmalısınız. Bugün katılacağınız bir toplantıda kendinizi çok huzursuz hissedebilirsiniz.


27 Nisan 2015 : Aşk hayıtınızda sabahtan bazı çalkantılar olacaksa da akşama her şey süt liman olacak! Mesleki faaliyetlerde çok iyi neticelerin, menfaatlerin elde edileceği şanslı ve kısmetli bir gün. Bugüne aktardığınız iş problemleriniz var. Ama bugün onlara ayıracak zaman bulmanız zor gibi.


27 Nisan 2014 : Sevdiklerinizin yakınlığını, yardımını göreceksiniz. Problemli bir ilişkinize yeniden dönüp bakarsanız, sürekli sorun üreten ilişkilerde ayrıntılarla uğraşarak bir yere varılamayacağını göreceksiniz. Önemli bir iş bağlantısını, başkalarının kaprisleri yüzünden kaçırmak üzeresiniz.


27 Nisan 2013 : Kararlarda ilk kişi olma eğilimi barındırıyorsunuz. Bu konuda ortak hareket etmeniz, muhtemel gelişmeleri olumlu bir hale getirebilir. İş yerinde uzun uğraşlar sonucu elde ettiğiniz bir hak, fazla ciddiye almadığınız ve alışkanlığa dönüşmüş bir özelliğiniz nedeniyle kaybedilmek üzere.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed