Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

28 Aralık Hangi Burç?


Burcunuz Oğlak,

Geçmiş Yorumlar:

28 Aralık 2017 : Yurt dışı, ticaret, eğitim ve pazarlama ya da medya ile ilgili işleriniz var ise önemli gelişmeler yaşanabilir. İnandıklarını sorgulama. İnanç yaşamın gücüdür. İnançlarını tanı, zayıflatanları bırak ya da değiştir, güçlü kılanları daha da güçlendir.


28 Aralık 2015 : Bir zamanlar size cazip görünen, işler, planlar, projeler, iş birlikleri veya yatırımlar ya da ‘’….’’ buraya siz koyun, artık eskisi kadar cazip ya da verimli görünmeyebilir. Dolayısıyla, gerekli değişiklikleri yapmanız gerekiyor olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Ev, aile, ülke, huzur ve güvenlik başlıklı konular bugün de gündemimizde. Akşamüstü saatlerine hassasiyet oluşturan durumlar var. Stresli durumlar söz konusu olabilir. Akşam üzerinden itibaren ise, ruhen kısmen daha rahat hissedebiliriz. Hırsızlık olaylarına veya kayıplara karşı tedbirli olmamız gereken günlerdeyiz. Bugünden itibaren doğru harekete geçmeye başlayan Uranüs, bu hafta veya önümüzdeki haftalarda bazı beklenmedik veya yenileyici olayları hayatımıza taşıyarak uzun yıllar hatırlamamıza neden olabilir. Orijinal fikirler, sıra dışı yaklaşımlar, teknolojik anlamda yenilikler, elektrik elektronik başlıklı konularda haberler, alışverişler söz konusu olabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


28 Aralık 2014 : Sizden daha iyi fikirleri olan kişiler varsa, tepki vermek yerine şans tanımanın faydası olabilir. İşe biraz ara vermeniz, size ne yaptığınız, ne yapmak istediğiniz veya nasıl ilerleyeceğinizi anlamanız için zaman kazandırabilir. Alışılmadık bir iş fırsatı veya işle ilgili bakış açısı dikkatinizi çekebilir. Olumlu değişimler yolda. Tüm burçlar için gün geneli: Bu hafta sonu planlar takvime veya beklentilere uygun gelişmeyebilir. Planları iptal eden, erteleyen, işleri eksik olarak yerine getiren veya hiç getirmeyen kişiler ya da planlandığı şekilde ilerlemeyen işler ya da planların ansızın değişmesine neden olabilecek olaylar nedeniyle zor durumda kalabiliriz veya işlerimizi tekrar tekrar organize etmemiz gerekebilir. Ancak, büyütmemeli! Zira, aslında sonuca bakıldığında işler lehimize gelişmiş olacak? Manevi ve spritüel konuların ön plana çıkabileceği, birbirimize şefkat ve sevgiyle yaklaşabileceğimiz ya da şefkatle birbirimize sarılmamıza neden olabilecek gelişmelerin yaşanabileceği bir hafta sonundayız. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


28 Aralık 2013 : Bazı kişilerin güvenilmez olduğunun farkına varabilirsiniz. Artan iş yükünüz, evinizi, ailenizi veya iş hayatınızı ilgilendiren olaylar, ani gelişmeler, seyahatler esnasında aksilikler, yoğun çalışma temposu ve gergin ortamlar sizin gibi dayanıklı bir burGünün birkaç saatini mutlaka sizi rahatlatan şeylere ayırmanız ve riskli hareketlerden kaçınmanız gerekiyor!


28 Aralık 2012 : Bugün sizin için karmaşık bir gün olabilir. Duraklar ve kararsızlığa düşerseniz biraz zararlı çıkabilirsiniz. Karamsarlığa kapılmadan cesaretinizi olanca gücünüzle toplayın ve verdiğiniz kararlardan dönmeyin. Üzerinde çalıştığınız projenin başarıya ulaşmasını istiyorsanız bugün çevrenizden yardım istemelisiniz. Sizde biliyorsunuzki tek başına başarılı olmak çok güç. Ekip halinde çalışmayı öğrenmeniz gerekiyor. Uzun bir süreden beri yanınızdan uzaklaşmış olan bir dostunuzun tekrar geri dönmesi, onun tavsiyelerinden veya vereceği bilgilerden yararlanmanız olasıdır. Duygusal yönden artık çekingen olmayın. Karşınızdaki kişiye bir an önce duygularınızı açmanız gerekiyor. Belirsizlik sizi karamsarlığa itebilir. En azından onun duygularını öğrenirsiniz. Eğer süregelen bir beraberliğiniz varsa, bu bir aşk ilişkisi yada evli olabilirsiniz, bu durumda sizin için birlikte olduğunuz kimseyle olan durumunuz önem kazanacak ve basit maceralardan kaçınmanız gerekecektir.


28 Aralık 2011 : Göstereceğiniz gayretin yararını göremeyebilirsiniz. Ancak ilişkiler açısından isterseniz çok daha şanslı olabilirsiniz. İlişkiler açısından inişli çıkışlı bir dönem geçirebilirsiniz. Bir çok ani duygusal yaklaşım ve ani uzaklaşmalar yaşamanız mümkündür. Bundan sonraki aşamada ne yapacağınızı bilmenin getirdiği rahatlık gerçekten çok başarılı olmanızı sağlayacaktır.


28 Aralık 2017 : Sağlam adımlar atmaya kararlısınız. Bugünler istikrar günleriniz olabilir. Görev ve sorumluluk bilinciniz, yeni yükümlülükler üstlenmeye eğilimli. Bu yükümlülüklerin üzerine sağlam donelerle gitmeniz gerekecek. Gün içinde küçük bir toplantı, beklemediğiniz ölçüde büyük anlamlar taşıyabilir. Bu toplantıda özgüveninizi diri tutmanız yararınıza olacak.


28 Aralık 2016 : Son zamanlardaki düzensizliğiniz çok ileri boyutlara varmış gibi. Çok inanarak giriştiğiniz değişme çabalarınızdaki zorlanmalar, hiçbir zaman değişmeyeceğiniz anlamına gelmiyor. Bugünlerde yaşayacağınız bir olay aceleyle karar vermenizi gerektirecek. Ayak sürümeniz, bu defa imajınızı tazelemeniz dışında da yararlar getirebilir.


28 Aralık 2015 : Çok sıkı aile bağlarınız var. Bu ilişkileri biraz daha verici olarak götürmek istiyorsunuz. Hayatınızı yeniden şekillendirmeniz için doğan bir fırsatı tutucu davranıp göz ardı ediyorsunuz. Bu fırsatı değerlendirmeniz için size yapılan baskılar var. Onları dikkate almanızda yarar var. Geçmişte yaşadığınız böyle bir denemenin üzerinizdeki olumsuz etkileri sizi cesaretsizleştiriyor.


28 Aralık 2014 : Yalnızlık hissinizi yenmiş görünüyorsunuz. Bugün sizin umudu kovalama gününüz. Değerlendirmesi size düşecek. Uzaktaki bir dostunuzdan can sıkan haberler alacaksınız. Bu haberleri gizli tutma ihtiyacı hissedeceksiniz. Aileden biri sinir sisteminizi bozuyor. Onun çıkardığı sorunlar başka önem verdiğiniz ilişkilerinizi de zedeliyor.


28 Aralık 2013 : Artık görüşmekten hoşlanmadığınız bir arkadaşınız bugün hiç umulmadık bir şekilde karşınıza çıkabilir. Ona olan duygularınızı belli etmekten kaçınmayacaksınız. Uzun zamandır ihmal ettiğiniz bir yakınınız, sizden ziyaret bekleyebilir. Sabah saatlerindeki evcimen haliniz, öğleden sonra yerini sokağa çıkma isteğine bırakacak. Ortak program önerileri alabilirsiniz.


28 Aralık 2012 : Yapmak istediğiniz değişikliklerin önüne birkaç engel çıkabilir fakat yine de yapmak istediğiniz yenilikler için yeterli cesarete sahipsiniz. Sağlığınız ve ailenizle ilgili konular bugün sizin için her zamankinden daha önemli olabilir. Bugün canınızı sıkacak haberler alabilirsiniz. Ani tepkiler vermekten çekinin.


28 Aralık 2011 : İş, özel yaşam, sosyal faaliyetler, hepsini bir arada yürütebiliyorsunuz. Çok yakında faaliyetlerinize bir yenisi daha eklenebilir. Epeyce zamanınızı alacak bu uğraşın, bir anda hayatınızın ilklerinden olması çok mümkün. Yakın dostlarınızı biraz risk taşıyan bir katılıma dahil etme çabalarınız var. Umduğunuz katılımı sağlayamayabilirsiniz.


28 Aralık 2017 : İlişkinizde duygularınızla mantığınız arasındaki dengeyi çok iyi tutturuyorsunuz ve böylece bir takım sorunları da önlemiş oluyorsunuz. Aşk hayatınızda her şey yolunda.


28 Aralık 2016 : Bu kez gerçekten bir yastıkta kocayacak gibisiniz. Herhalde hayatla ilgili bazı korkularınız var. Yoksa sizde aşk bu kadar takılmazdı. Korku, endişe gibi duygularla yaşatılıyorsa o aşk ötenazi istiyor demektir. En iyisi böyle beraberliğe aşk demeyip aşkın içine etmemek.


28 Aralık 2015 : Bugün aşk konusunda şanslı bir gündesiniz. Partnerinizle duygusal iletişiminiz çok güçlü olabilir ve birbirinize birçok konuda yardımcı olabilirsiniz. Yakın gelecek için planlar yapmanız olası.


28 Aralık 2014 : Bugünü takvimde işaretlemeniz gerekiyor. Geçen ay bir hafta sonu tanıştığınız ve sonunda aramasından umudu kestiğiniz kişi bu gün sizi arayacak ve tam arzuladığınız konuşmayı yapacak.


28 Aralık 2013 : İlişkinizde daha ilgili olmanızı, nelerin engellediğini keşfetmeniz gerekiyor. Arkadaşlarınızın bununla ilgili yaptıkları uyarıları, kulak arkası etmemelisiniz. Bu engellerin keşfi, tarafların gözden kaçmış özelliklerinin keşfi de olabilir.


28 Aralık 2012 : Kendinizi sevgilinize yakın hissederek, duygusal yaşamınızda olumlu beklentiler içine girebilirsiniz. Sevdiğiniz kişiden küçük bir hediye almak bile sizi çok mutlu edebilir.


28 Aralık 2011 : Biraz acelecilik yapıyorsunuz gibi. Siz onu çoktan unutup yeni bir ilişkiye başladınız, ama o hala size olan ilgisini sürdürdüğünü gösteren davranışlar içersinde. çok huzurlu olmadığınızı da kendinize itiraf etmeniz lazım.


28 Aralık 2017 : İşyerinizle ilişkinizi kesme düşünceniz aile içinde tepki alsa da, birtakım kökten kararlar için çok hazır görünüyorsunuz. Çok yakın bir zamanda sorunlarınız için bazı kapıları çalacaksınız.


28 Aralık 2016 : Bir çalışma arkadaşınıza karşı güven dolusunuz. Arkadaşınız bu anlamda biraz ağır bir sorumluluk hissi içersinde. Sıkı çalışmalarınız devam ediyor. Ama bir sonuç elde edebilmek için biraz zamana ihtiyacınız olacak.


28 Aralık 2015 : İş yaşantınızda son günlerde çok keyifli gelişmeler yaşamaktasınız. Bu yüzden iş yerinizde kendinizi çok mutlu ve rahat hissediyorsunuz. Bugün genelde iş konularında uzak olacaksınız.


28 Aralık 2014 : İş hayatınızda sizi önemli yerlere getirecek görüşmeler yapılıyor. Bunlardan yakında haberdar olacaksınız. Çalışmanızla başarı sağlıyor ve ödülü hak ediyorsunuz. Bugün aşk ve iş yaşamınız umutlarla dolu.


28 Aralık 2013 : Genel olarak yolunda giden işlerinizin, son günlerdeki geçici teklemeleri sizi bu kadar düşündürmemeli. Çok istekli çalışıyorsunuz. Bu da iş hayatınızda size bir ayrıcalık kazandırıyor.


28 Aralık 2012 : İş konusunda her şey çok olumlu sürmekte. Günden güne işinizdeki konumunuz genişliyor. Disiplinli çalışmanızın meyvelerini alıyorsunuz. İş arkadaşlarınızın takdirini topluyorsunuz.


28 Aralık 2011 : Akşama yakın yaşanacak kişisel bir olaya topluca üzülebilirsiniz. İş ilişkilerinizdeki dostluklar size yorgunluğunuzu unutturuyor. Hakkınızı koruma konusunda biraz sert tepkiler verebiliyorsunuz.


28 Aralık 2017 : Maddi konularda akılcı davranacağınız bir gündesiniz ve elinizdeki olankları en iyi şekilde kullanırken imkanlarınızı arttırmaya çalışacaksınız. Yeni girişimlerde bulunabileceğiniz bir gündesiniz.


28 Aralık 2016 : İş hayatınızdaki parlak gelişmeler maaşınıza yansıyabilir. Patronunuzdan maaş artışı talebinde bulunmaktansa ilk adımı ondan beklemeniz sizin için daha hayırlı olabilir.


28 Aralık 2015 : Ev içinde beklenmedik bir durumdan dolayı aşırı masraflar yapmak zorunda kalabilirsiniz, fakat gereksiz lüks harcamalarınızda olabilir. Harcamalarınız konusunda biraz daha dikkatli olmalısınız.


28 Aralık 2014 : Ailede kredi kartı kullanımından şikayetçi görünüyorsunuz. Bir alacağınızın peşinden koşma kararı alacaksınız. Borçlunuzun iyi niyetine dair bazı kuşkularınız oluştu.


28 Aralık 2013 : Yakın bir gelecekte iradeniz dışında, ama gönüllü olarak yapacağınız bazı harcamalarınız olabilir. Dikkatli harcama yapabildiğiniz sürece para sıkıntısı yaşamayacağınızı görüyorsunuz. Bu kararlılığınızı bozmamalısınız.


28 Aralık 2012 : Maddi konularda hızlı gelişmeler yaşayabilirsiniz.Kaynaklarınızı değerlendirirken ani kararlar almamaya ve aşırı rahat davranmamaya özen gösterin.


28 Aralık 2011 : Özel zevklerinize para harcamaktan kaçınmıyorsunuz. Zaman, zaman ihtiyaçlarınızdan kısıp zevkinize ayırabiliyorsunuz. Zevklerinizi temel ihtiyaçlarınız gibi görmekten vazgeçmelisiniz.


28 Aralık 2017 : Yakın çevrenizde gereksiz ve o oranda da yıpratıcı bir zıtlaşma içindesiniz.Daha olgun, daha ılımlı, anlayışlı yaklaşımlar gerekiyor.


28 Aralık 2016 : Uyarı ve eleştirilerinden artık sıkıntı duyduğunuz birini, özellikle bir konuda dikkate almanız gerekecek.


28 Aralık 2015 : Bu sıralar çok gereksiz harcamalar yapıyorsunuz ama yaptığınız hatanın da farkındasınız. Kendinizi bu konuda frenlemelisiniz.


28 Aralık 2014 : Son günlerde fazla dolduruşa geliyorsunuz. Yine böyle yapıp alacağınız yanlış bir karar sizi çok hatalı bir yola sokacak. Dikkatli olmalısınız.


28 Aralık 2013 : Aşırı duygusallıkların etkisinden kurtulmalısınız. Ara sıra kendinizi yoklayıp sınadığınız konuyla ilgili, objektif bir sonuca varmanız biraz zor görünüyor.


28 Aralık 2012 : Sağlığınız ve ailenizle ilgili konular bugün sizin için her zamankinden daha önemli olabilir.


28 Aralık 2011 : İnsanlardaki zaafları kolay tespit ettiğiniz yolundaki iddialarınız abartılı olabilir. Yakınınızda henüz canınızı yakmadığı için fark edemediğiniz, sizi istismar etmek isteyen biri var.


28 Aralık 2017 : Aşk konusunda yaşadığınız ümitsizliktenbir an önce kurtulmalısınız.Aksi halde hayli şanslı olduğunuz budönemde özel yaşamanızda tek birdeğişiklik olmayabilir. Üzerinde çalıştığınız projeyleilgili kısa vadede çözümler gerekiyor. Sosyalyaşamınıza eskisine göre daha az para ayırın.


28 Aralık 2016 : Yaptığınız işe kendinizi tam anlamıyla vermeniz gereken bir gün. Sorumluluklarınız ve yeterliliğiniz olumlu da olsa olumsuz da olsa bugün bir şekilde görünür olacak. Özellikle iş konusunda verdiği-niz sözleri unutmamanız önemli.


28 Aralık 2015 : Eğitime katılmak, yolculuğa çıkmak, yeni yerler görüp yeni insanlar tanımak için destekleyici bir hava var. Sıradan ve sıkıcı işlerle boşa vakit harcamayın bugün. Ne kadar açık olursanız o kadar çok güzellikle buluşacaksınız.


28 Aralık 2014 : Ay’ın konumu, çevresel koşullarınızı belirleme konusunda değişken bir tablo çizebilir. Bugün enerji gücünüzü sevdiklerinizin desteğinden alacaksınız. Bazı olayların lehinize gelişmesini sağlamak, biraz da sizin tavrınıza bağlı. Duygusal yaşantı-nızı karşı tarafın yönlendirmesine izin vermeyin.


28 Aralık 2013 : Güçlü dostlarınızla bir arada olmaktan keyif alabilirsiniz. Katılacağınız organizasyonlarda size eşlik eden birinin mümkünse eşinizin de olmasına gayret edin. Tek başınıza değil de paylaşılan bir gün daha keyif verebilir.


28 Aralık 2012 : Bugün kendi gücünüzün sınırlarını denemek için hedef arıyor gibisiniz. Aklı olan yolunuza çıkmasın ama neden bu kadar sinir ve öfke doluyum diye düşünmelisiniz. Olaydan nasibini en yakınlarınız alacak gibi. Eşinizi kırmadan da bu sorunlu günle baş edebilirsiniz.


28 Aralık 2011 : Sizi kısıtlayıcı tavır ve ültimatomlar işinizdeki perfonmansınızı düşürebilir. Bu konudaki rahatsızlığınızı amirlerinize ileterek bu sorunu aşabilirsiniz. Sıra dışı bir ilişki körelmiş duygularınızı canlandırabilir. Fazla kilolarınızdan kurtulmak için beslenmenize dikkat edin, spora başlayın.


28 Aralık 2012 : Bugün, arkadaşlarınızla birlikte ortak çalışmalar içinde olmak isteyebilirsiniz.Mesleki anlamda başarınızı çevresel destekleri olumlu bir şekilde kullanmakla sağlıyorsunuz. . Bazı konularda partnerinizin de, fikirleri söz konusu olacaktır.Karşılıklı çatışma içine girmeden sonuca gitmeyi denemelisiniz. Bağırsaklara ağır gelen, gaz yapıcı besinleri azaltmalısınız.


28 Aralık 2017 : Hayatın güzel yanları, değişik hobilerle ilgilenmek sizi mutlu ediyor. Ancak biraz dinlenmeli, çocuklarınızla ilgili konulara vakit ayırmalısınız. Zira gün ortasından sonra sıkı bir çalışma temposu içinde olacaksınız. Tamamlanması gerekli işler yorgunluk yaratabilir. Sağlıkla ilgili temalar üzerinde durmalı, çok daha önlemci hareket etmelisiniz.


28 Aralık 2016 : Yaşama olan bakışınızı yenilemek, kendinizi farklı bir dünyada bulmak adına karşınıza çıkan fırsatları kullanabilirsiniz. Eğitimle ilgili uzun vadeli planları uygulamak, değişik bir bakış açısı kazanmak için destek alabilirsiniz. Dünya görüşünüzü etkileyecek deneyimli kişilerle bir araya gelecek, alacağınız haberlerle cesaret kazanacaksınız.


28 Aralık 2015 : Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.


28 Aralık 2014 : Bugün geçmişin izleri sizi daha fazla huzursuz etse de kabullenme geliştirdiniz. Aynı zamanda ruhsal açıdan yenilendiğiniz görünüyor. Yapmanız gereken işlere dikkatinizi vermeli, hazırlıklarınızı en iyi biçimde tamamlamalısınız. Ortaklıkların getirdiği fırsatlar iş hayatını içine alacak şekilde gelişirken, aşk ilişkileriniz geri planda kalabilir.


28 Aralık 2013 : Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.


28 Aralık 2012 : Her açıdan sizi bağlayan koşullar belirmekte. Özellikle ortaklıklarda ektiklerinizi biçeceğiniz süreç içindesiniz. Başkalarının beklentileri doğrultusunda yeni bir yön bulmak kolay olabilir. Yeni anlaşmalar uzun vadeli planlarınızı içine alacak şekilde gelişecektir. İkili ilişkiler veya evliliğinizle ilgili konularda ise esnek ve objektif olunması gereken günler.


28 Aralık 2011 : Yapılması gereken pek çok iş sizi meşgul etmekte. Her açıdan işte ve parasal konularda daha disiplinli hareket etme gereği duyacaksınız. Maddi konularda daha gerçekçi kararlar almanız gereken bu süreç dikkatli kullanılmalı. Göz ardı edebileceğiniz konular kayıp getirebilir. Belki de bilinçsizce yapacağınız harcamalar sonucu üzüleceksiniz.


28 Aralık 2017 : Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.


28 Aralık 2016 : Bazı endişeler ve sizi karamsar kılan etkiler söz konusu. Özellikle geleceğe dönük planların içinde olmanız sizi oldukça germekte. Aynı zamanda arkadaşlıkların ya da gruplarda güç mücadelesi yaşanabilir. Yine bu günlerde takım çalışmalarında artan sorumluluklar var. Duygularınızı kontrol etmeniz özellikle aşk ilişkileriniz açısından yararlı olacaktır


28 Aralık 2015 : Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.


28 Aralık 2014 : Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.


28 Aralık 2013 : Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.


28 Aralık 2012 : Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.


28 Aralık 2017 : Başkalarına güç gelen işleri siz en kolay şekilde çözüme ulaştıracaksınız. Bir çok projeniz gündeme gelecek.


28 Aralık 2016 : Korkularınız ile yüzleşeceğiniz bir gün.Bazı kararlar almanız gerekecek. Kritik kararlar olacak bunlar.


28 Aralık 2015 : Hiç kimseyi aldırmaz tavırlar sergiliyorsunuz. Bu tutumunuz iş hayatınızı etkileyeceğe benziyor.


28 Aralık 2014 : Kendi işlerinizi daha fazla önemseyerek, herkesten önce başarıya ulaşmak istiyorsunuz. Bu arada sizin her yaptığınızı gözlemleyenleri görmüyorsunuz.


28 Aralık 2013 : Bu kadar öfkelenmemelisiniz. Çokfazla intikam duygusu taşıyorsunuz.İş hayatınızda başarı yakın.


28 Aralık 2012 : Ticari gezilerinizde çok fazla umutlu olmayın. Astrolojik açıdan maddi şansınız pek iyi değil.


28 Aralık 2011 : İletişiminizdeki kopukluk sizin suçunuz. Patavatsız hareketleriniz yakındostlarınızı kırmaya başladı.


28 Aralık 2017 : Sevgilinize karşı içinizde buruk bir kızgınlık var. Araya bazen vicdani baskıların da karıştığı, yarı küskün bir diyalog içindesiniz. Yakında her şey düzelecek! İşyerinizdeki sorunlar veriminizi çok düşürüyor. Bu karmaşa arasında işinize yoğunlaşmanızın yoğunlaşmakta zorluk çekiyorsunuz.


28 Aralık 2016 : İşinizde sizin için ters olan bir durum artık iyiye doğru gidiyor. Artık siz de bu durum karşısında tutumunuzu değiştirdiniz ve sizden daha üstün kişilerden fikir alıyorsunuz. Bu inişli çıkışlı devreyi bitirebilmek için kendi aklınıza ve zekanıza güvenin.


28 Aralık 2015 : Sevgilinize karşı içinizde buruk bir kızgınlık var. Araya bazen vicdani baskıların da karıştığı, yarı küskün bir diyalog içindesiniz. Yakında her şey düzelecek! İşyerinizdeki sorunlar veriminizi çok düşürüyor. Bu karmaşa arasında işinize yoğunlaşmanızın yoğunlaşmakta zorluk çekiyorsunuz.


28 Aralık 2014 : Hoşlandığınız kişiyle aranızdaki yakınlaşma artıyor. Fakat henüz beklediğiniz sonucu alamadınız. Bugün aynı ortamda olabilirsiniz, duygularınızı açmak için harekete geçmenin tam zamanı. İş hayatınızda yeni projeler ve yeni yatırımlarla ilgili karşınıza sürpriz fırsatlar çıkacak.


28 Aralık 2013 : Güzel bir ilişkiniz var. İlişkinizi korumak adına karşılıklı verdiğiniz tavizler, ikinizin de birbirinize sevginizin dışında büyük bir saygı duymanızı da sağlıyor. İş fırsatlarının biri gidip biri geliyor. Ama siz onları göremiyorsunuz. Bir iş bağlantınızın son andaki karar değişikliği sizi biraz sarsabilir.


28 Aralık 2012 : Ay#39#ın olumlu etkisini fiziksel anlamda hissediyorsunuz. Bugün, ikili ilişkilerinizde duygusal davranmaktan kaçınmalısınız. Yaşamınızı renklendirmek adına yapacağınız çalışmalar ön plana çıkıyor. Başarılı sonuçlar alacaksınız. Para durumunuzdaki düzelmeler bugünlerde iyice belirginleşecek.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed