Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

28 Aralık Hangi Burç?


Burcunuz Oğlak,

Geçmiş Yorumlar:

28 Aralık 2014 : Sizden daha iyi fikirleri olan kişiler varsa, tepki vermek yerine şans tanımanın faydası olabilir. İşe biraz ara vermeniz, size ne yaptığınız, ne yapmak istediğiniz veya nasıl ilerleyeceğinizi anlamanız için zaman kazandırabilir. Alışılmadık bir iş fırsatı veya işle ilgili bakış açısı dikkatinizi çekebilir. Olumlu değişimler yolda. Tüm burçlar için gün geneli: Bu hafta sonu planlar takvime veya beklentilere uygun gelişmeyebilir. Planları iptal eden, erteleyen, işleri eksik olarak yerine getiren veya hiç getirmeyen kişiler ya da planlandığı şekilde ilerlemeyen işler ya da planların ansızın değişmesine neden olabilecek olaylar nedeniyle zor durumda kalabiliriz veya işlerimizi tekrar tekrar organize etmemiz gerekebilir. Ancak, büyütmemeli! Zira, aslında sonuca bakıldığında işler lehimize gelişmiş olacak? Manevi ve spritüel konuların ön plana çıkabileceği, birbirimize şefkat ve sevgiyle yaklaşabileceğimiz ya da şefkatle birbirimize sarılmamıza neden olabilecek gelişmelerin yaşanabileceği bir hafta sonundayız. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


28 Aralık 2013 : Bazı kişilerin güvenilmez olduğunun farkına varabilirsiniz. Artan iş yükünüz, evinizi, ailenizi veya iş hayatınızı ilgilendiren olaylar, ani gelişmeler, seyahatler esnasında aksilikler, yoğun çalışma temposu ve gergin ortamlar sizin gibi dayanıklı bir burGünün birkaç saatini mutlaka sizi rahatlatan şeylere ayırmanız ve riskli hareketlerden kaçınmanız gerekiyor!


28 Aralık 2012 : Bugün sizin için karmaşık bir gün olabilir. Duraklar ve kararsızlığa düşerseniz biraz zararlı çıkabilirsiniz. Karamsarlığa kapılmadan cesaretinizi olanca gücünüzle toplayın ve verdiğiniz kararlardan dönmeyin. Üzerinde çalıştığınız projenin başarıya ulaşmasını istiyorsanız bugün çevrenizden yardım istemelisiniz. Sizde biliyorsunuzki tek başına başarılı olmak çok güç. Ekip halinde çalışmayı öğrenmeniz gerekiyor. Uzun bir süreden beri yanınızdan uzaklaşmış olan bir dostunuzun tekrar geri dönmesi, onun tavsiyelerinden veya vereceği bilgilerden yararlanmanız olasıdır. Duygusal yönden artık çekingen olmayın. Karşınızdaki kişiye bir an önce duygularınızı açmanız gerekiyor. Belirsizlik sizi karamsarlığa itebilir. En azından onun duygularını öğrenirsiniz. Eğer süregelen bir beraberliğiniz varsa, bu bir aşk ilişkisi yada evli olabilirsiniz, bu durumda sizin için birlikte olduğunuz kimseyle olan durumunuz önem kazanacak ve basit maceralardan kaçınmanız gerekecektir.


28 Aralık 2011 : Göstereceğiniz gayretin yararını göremeyebilirsiniz. Ancak ilişkiler açısından isterseniz çok daha şanslı olabilirsiniz. İlişkiler açısından inişli çıkışlı bir dönem geçirebilirsiniz. Bir çok ani duygusal yaklaşım ve ani uzaklaşmalar yaşamanız mümkündür. Bundan sonraki aşamada ne yapacağınızı bilmenin getirdiği rahatlık gerçekten çok başarılı olmanızı sağlayacaktır.


28 Aralık 2014 : Yalnızlık hissinizi yenmiş görünüyorsunuz. Bugün sizin umudu kovalama gününüz. Değerlendirmesi size düşecek. Uzaktaki bir dostunuzdan can sıkan haberler alacaksınız. Bu haberleri gizli tutma ihtiyacı hissedeceksiniz. Aileden biri sinir sisteminizi bozuyor. Onun çıkardığı sorunlar başka önem verdiğiniz ilişkilerinizi de zedeliyor.


28 Aralık 2013 : Artık görüşmekten hoşlanmadığınız bir arkadaşınız bugün hiç umulmadık bir şekilde karşınıza çıkabilir. Ona olan duygularınızı belli etmekten kaçınmayacaksınız. Uzun zamandır ihmal ettiğiniz bir yakınınız, sizden ziyaret bekleyebilir. Sabah saatlerindeki evcimen haliniz, öğleden sonra yerini sokağa çıkma isteğine bırakacak. Ortak program önerileri alabilirsiniz.


28 Aralık 2012 : Yapmak istediğiniz değişikliklerin önüne birkaç engel çıkabilir fakat yine de yapmak istediğiniz yenilikler için yeterli cesarete sahipsiniz. Sağlığınız ve ailenizle ilgili konular bugün sizin için her zamankinden daha önemli olabilir. Bugün canınızı sıkacak haberler alabilirsiniz. Ani tepkiler vermekten çekinin.


28 Aralık 2011 : İş, özel yaşam, sosyal faaliyetler, hepsini bir arada yürütebiliyorsunuz. Çok yakında faaliyetlerinize bir yenisi daha eklenebilir. Epeyce zamanınızı alacak bu uğraşın, bir anda hayatınızın ilklerinden olması çok mümkün. Yakın dostlarınızı biraz risk taşıyan bir katılıma dahil etme çabalarınız var. Umduğunuz katılımı sağlayamayabilirsiniz.


28 Aralık 2014 : Bugünü takvimde işaretlemeniz gerekiyor. Geçen ay bir hafta sonu tanıştığınız ve sonunda aramasından umudu kestiğiniz kişi bu gün sizi arayacak ve tam arzuladığınız konuşmayı yapacak.


28 Aralık 2013 : İlişkinizde daha ilgili olmanızı, nelerin engellediğini keşfetmeniz gerekiyor. Arkadaşlarınızın bununla ilgili yaptıkları uyarıları, kulak arkası etmemelisiniz. Bu engellerin keşfi, tarafların gözden kaçmış özelliklerinin keşfi de olabilir.


28 Aralık 2012 : Kendinizi sevgilinize yakın hissederek, duygusal yaşamınızda olumlu beklentiler içine girebilirsiniz. Sevdiğiniz kişiden küçük bir hediye almak bile sizi çok mutlu edebilir.


28 Aralık 2011 : Biraz acelecilik yapıyorsunuz gibi. Siz onu çoktan unutup yeni bir ilişkiye başladınız, ama o hala size olan ilgisini sürdürdüğünü gösteren davranışlar içersinde. çok huzurlu olmadığınızı da kendinize itiraf etmeniz lazım.


28 Aralık 2014 : İş hayatınızda sizi önemli yerlere getirecek görüşmeler yapılıyor. Bunlardan yakında haberdar olacaksınız. Çalışmanızla başarı sağlıyor ve ödülü hak ediyorsunuz. Bugün aşk ve iş yaşamınız umutlarla dolu.


28 Aralık 2013 : Genel olarak yolunda giden işlerinizin, son günlerdeki geçici teklemeleri sizi bu kadar düşündürmemeli. Çok istekli çalışıyorsunuz. Bu da iş hayatınızda size bir ayrıcalık kazandırıyor.


28 Aralık 2012 : İş konusunda her şey çok olumlu sürmekte. Günden güne işinizdeki konumunuz genişliyor. Disiplinli çalışmanızın meyvelerini alıyorsunuz. İş arkadaşlarınızın takdirini topluyorsunuz.


28 Aralık 2011 : Akşama yakın yaşanacak kişisel bir olaya topluca üzülebilirsiniz. İş ilişkilerinizdeki dostluklar size yorgunluğunuzu unutturuyor. Hakkınızı koruma konusunda biraz sert tepkiler verebiliyorsunuz.


28 Aralık 2014 : Ailede kredi kartı kullanımından şikayetçi görünüyorsunuz. Bir alacağınızın peşinden koşma kararı alacaksınız. Borçlunuzun iyi niyetine dair bazı kuşkularınız oluştu.


28 Aralık 2013 : Yakın bir gelecekte iradeniz dışında, ama gönüllü olarak yapacağınız bazı harcamalarınız olabilir. Dikkatli harcama yapabildiğiniz sürece para sıkıntısı yaşamayacağınızı görüyorsunuz. Bu kararlılığınızı bozmamalısınız.


28 Aralık 2012 : Maddi konularda hızlı gelişmeler yaşayabilirsiniz.Kaynaklarınızı değerlendirirken ani kararlar almamaya ve aşırı rahat davranmamaya özen gösterin.


28 Aralık 2011 : Özel zevklerinize para harcamaktan kaçınmıyorsunuz. Zaman, zaman ihtiyaçlarınızdan kısıp zevkinize ayırabiliyorsunuz. Zevklerinizi temel ihtiyaçlarınız gibi görmekten vazgeçmelisiniz.


28 Aralık 2014 : Son günlerde fazla dolduruşa geliyorsunuz. Yine böyle yapıp alacağınız yanlış bir karar sizi çok hatalı bir yola sokacak. Dikkatli olmalısınız.


28 Aralık 2013 : Aşırı duygusallıkların etkisinden kurtulmalısınız. Ara sıra kendinizi yoklayıp sınadığınız konuyla ilgili, objektif bir sonuca varmanız biraz zor görünüyor.


28 Aralık 2012 : Sağlığınız ve ailenizle ilgili konular bugün sizin için her zamankinden daha önemli olabilir.


28 Aralık 2011 : İnsanlardaki zaafları kolay tespit ettiğiniz yolundaki iddialarınız abartılı olabilir. Yakınınızda henüz canınızı yakmadığı için fark edemediğiniz, sizi istismar etmek isteyen biri var.


28 Aralık 2014 : Ay’ın konumu, çevresel koşullarınızı belirleme konusunda değişken bir tablo çizebilir. Bugün enerji gücünüzü sevdiklerinizin desteğinden alacaksınız. Bazı olayların lehinize gelişmesini sağlamak, biraz da sizin tavrınıza bağlı. Duygusal yaşantı-nızı karşı tarafın yönlendirmesine izin vermeyin.


28 Aralık 2013 : Güçlü dostlarınızla bir arada olmaktan keyif alabilirsiniz. Katılacağınız organizasyonlarda size eşlik eden birinin mümkünse eşinizin de olmasına gayret edin. Tek başınıza değil de paylaşılan bir gün daha keyif verebilir.


28 Aralık 2012 : Bugün kendi gücünüzün sınırlarını denemek için hedef arıyor gibisiniz. Aklı olan yolunuza çıkmasın ama neden bu kadar sinir ve öfke doluyum diye düşünmelisiniz. Olaydan nasibini en yakınlarınız alacak gibi. Eşinizi kırmadan da bu sorunlu günle baş edebilirsiniz.


28 Aralık 2011 : Sizi kısıtlayıcı tavır ve ültimatomlar işinizdeki perfonmansınızı düşürebilir. Bu konudaki rahatsızlığınızı amirlerinize ileterek bu sorunu aşabilirsiniz. Sıra dışı bir ilişki körelmiş duygularınızı canlandırabilir. Fazla kilolarınızdan kurtulmak için beslenmenize dikkat edin, spora başlayın.


28 Aralık 2012 : Bugün, arkadaşlarınızla birlikte ortak çalışmalar içinde olmak isteyebilirsiniz.Mesleki anlamda başarınızı çevresel destekleri olumlu bir şekilde kullanmakla sağlıyorsunuz. . Bazı konularda partnerinizin de, fikirleri söz konusu olacaktır.Karşılıklı çatışma içine girmeden sonuca gitmeyi denemelisiniz. Bağırsaklara ağır gelen, gaz yapıcı besinleri azaltmalısınız.


28 Aralık 2014 : Bugün geçmişin izleri sizi daha fazla huzursuz etse de kabullenme geliştirdiniz. Aynı zamanda ruhsal açıdan yenilendiğiniz görünüyor. Yapmanız gereken işlere dikkatinizi vermeli, hazırlıklarınızı en iyi biçimde tamamlamalısınız. Ortaklıkların getirdiği fırsatlar iş hayatını içine alacak şekilde gelişirken, aşk ilişkileriniz geri planda kalabilir.


28 Aralık 2013 : Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.


28 Aralık 2012 : Her açıdan sizi bağlayan koşullar belirmekte. Özellikle ortaklıklarda ektiklerinizi biçeceğiniz süreç içindesiniz. Başkalarının beklentileri doğrultusunda yeni bir yön bulmak kolay olabilir. Yeni anlaşmalar uzun vadeli planlarınızı içine alacak şekilde gelişecektir. İkili ilişkiler veya evliliğinizle ilgili konularda ise esnek ve objektif olunması gereken günler.


28 Aralık 2011 : Yapılması gereken pek çok iş sizi meşgul etmekte. Her açıdan işte ve parasal konularda daha disiplinli hareket etme gereği duyacaksınız. Maddi konularda daha gerçekçi kararlar almanız gereken bu süreç dikkatli kullanılmalı. Göz ardı edebileceğiniz konular kayıp getirebilir. Belki de bilinçsizce yapacağınız harcamalar sonucu üzüleceksiniz.


28 Aralık 2014 : Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.


28 Aralık 2013 : Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.


28 Aralık 2012 : Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.


28 Aralık 2014 : Kendi işlerinizi daha fazla önemseyerek, herkesten önce başarıya ulaşmak istiyorsunuz. Bu arada sizin her yaptığınızı gözlemleyenleri görmüyorsunuz.


28 Aralık 2013 : Bu kadar öfkelenmemelisiniz. Çokfazla intikam duygusu taşıyorsunuz.İş hayatınızda başarı yakın.


28 Aralık 2012 : Ticari gezilerinizde çok fazla umutlu olmayın. Astrolojik açıdan maddi şansınız pek iyi değil.


28 Aralık 2011 : İletişiminizdeki kopukluk sizin suçunuz. Patavatsız hareketleriniz yakındostlarınızı kırmaya başladı.


28 Aralık 2014 : Hoşlandığınız kişiyle aranızdaki yakınlaşma artıyor. Fakat henüz beklediğiniz sonucu alamadınız. Bugün aynı ortamda olabilirsiniz, duygularınızı açmak için harekete geçmenin tam zamanı. İş hayatınızda yeni projeler ve yeni yatırımlarla ilgili karşınıza sürpriz fırsatlar çıkacak.


28 Aralık 2013 : Güzel bir ilişkiniz var. İlişkinizi korumak adına karşılıklı verdiğiniz tavizler, ikinizin de birbirinize sevginizin dışında büyük bir saygı duymanızı da sağlıyor. İş fırsatlarının biri gidip biri geliyor. Ama siz onları göremiyorsunuz. Bir iş bağlantınızın son andaki karar değişikliği sizi biraz sarsabilir.


28 Aralık 2012 : Ay#39#ın olumlu etkisini fiziksel anlamda hissediyorsunuz. Bugün, ikili ilişkilerinizde duygusal davranmaktan kaçınmalısınız. Yaşamınızı renklendirmek adına yapacağınız çalışmalar ön plana çıkıyor. Başarılı sonuçlar alacaksınız. Para durumunuzdaki düzelmeler bugünlerde iyice belirginleşecek.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2017 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed