Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

28 Kasım Hangi Burç?


Burcunuz Yay,

Geçmiş Yorumlar:

28 Kasım 2014 : Her kafadan farklı sesin çıkabileceği, zıt fikirler ya da inatçı kişiler nedeniyle anlaşmazlıklar yaşanabilecek birkaç gün. Dolayısıyla, stresi azaltacak keyifli aktivitelere yönelmenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Olanaklar, fırsatlar veya sürprizler kapıda! Ancak yine de, gezegenler bazı olayları, davetleri, teklifleri, kavramları, kişileri veya plan ya da projeleri olduğundan çok daha harikulade görmemize neden olabilir. Bahsettiğimiz konulara iyimser yaklaşmakta haklı olma ihtimalimiz olmasına rağmen, olayları gözümüzde büyütme ve olaylar hakkında yanılma ihtimalimiz de yüksek. Dolayısıyla, olabildiğince gerçekçi, detaycı, araştırmacı olmamız ve imkanı varsa belli ölçümleme teknikleriyle konuları test ederek ilerlememiz daha doğru olabilir. Olumlu bir ruh halindeyiz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


28 Kasım 2013 : Gayrimenkulle ilgili, aile büyüklerine bağlı veya iş birliği, ortaklık ya da ekip çalışması gerektiren işler şanslı şekilde ilerliyor. İlerleyen dönemde bu yararlar daha da artacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: İş, proje, plan, gösteri, sunum, alışveriş veya davetli listesi gibi konuların bazı parçalarının düşündüğünüz, hesapladığınız veya umduğunuzdan daha fazla zaman, düzenleme, çalışma, iş birliği, detaylandırma ya da para v.b gerektirdiğini fark edebilirsiniz. Bu gelişmelere vereceğiniz tepkiler olayların gidişatı üzerinde de etkili olabilir.


28 Kasım 2012 : Karışık bir durumda son derece olumlu bir karar vermeniz ya da tercih yapmanız mümkündür. Bazı şeylerin eksikliğini çekiyorsanız, o şeyler doğrultusunda haraket etmelisiniz. Kendinizde bulacağınız ani bir enerji ile çok yavaş ilerleyen bir işinizi bir anda halledebilirsiniz. Hangi cinsiyetten olursanız olun, Yalnız bir yaysanız bugün duygusal ilişkiye girmekten kaçınmalısınız. Bu alanda hatalı kararlar vermeniz veya dalgınlıkla yanlış şeyler yapmanız olasıdır.


28 Kasım 2011 : Teşebbüsleriniz otorite konumundaki kimseler tarafından engellenebilir. Politik tutumlar içinde olmanız ve nabza göre şerbet vermeniz gerekiyor. Bazı kayıplarınız olabilir ya da bir şeylerden vaz geçmek zorunda kalabilirsiniz. Sosyal ilişkilerinizde, aile meselelerinizde veya iş hayatınızda bazı güçlüklerle karşılaşabilirsiniz. Mümkün olduğunca egoistlikten kaçınmaya çalışmalısınız. Değişiklikler ve yolculuklar size her zamankinden daha zor gelebilirler.


28 Kasım 2014 : Bugün ruhsal açıdan sizi destekliyor. Kendinize ve sevdiklerinize biraz daha objektif bir gözle yaklaşmaya çalışmalısınız. Yapmak istediğiniz yenilikler için enerjiniz ve motivasyonlarınız oldukça yüksek. Ay ın rahat bir açı yapacağı bugün etrafınızla oldukça barışık olabilir, yabancı ortamlarda kendinizi rahat hissedebilirsiniz. Çıkmak istediğiniz seyahatler konusunda yüksek motivasyonlara sahip olabileceğiniz görülüyor.


28 Kasım 2013 : Düşündüklerinizi hemen söylemekten yanasınız, ama bazı durumlarda bu aceleci açık sözlü davranışlar sizi yanılgıya düşürebiliyor. Çok yakın arkadaşınızın gönül işleriyle ilgili alacağınız bir haber sizi çok sevindirecek. Bugün sizi de ilgilendirecek bir tartışmada geri planda durmanızda yarar var. Konuyu enine boyuna düşünmeden fikirlerinizi kimseyle paylaşmamalısınız.


28 Kasım 2012 : Sevdikleriniz sizinle ilgili bir sürprizin hazırlığı içersindeler. Bayağı duygulanacaksınız. Bu günlerde sizi bulup yakalayabilmek hayli zor. Dostlarınızın böyle bir şikayeti var. Bir sağlık sorunuyla uğraşıyorsunuz. Belki bir uzmana görünmeniz gerekebilir. Aile içinde herkesi sevindirecek bir mutluluğunuz var. Bunu bu akşam kutlayabilirsiniz.


28 Kasım 2011 : Bugün yaşamınızla ilgili bazı muhasebeler yapabilirsiniz. Bu dönem, hayatınızda risk almak istemediğiniz, evinize ve sevdiklerinize yakın olmak istediğiniz bir dönem. Sizin için en güvenli seçenek ne ise onu tercih edebilme yeteneğiniz var. Profesyonel anlamda bir atılım yapmak üzere iseniz, bunu artılarını ve eksilerini çok iyi hesaplayarak yapmalısınız.


28 Kasım 2014 : Duygusal dünyanızda nedensiz sıkıntılarınız yüzünden bocalamalar yaşayabilirsiniz. Ortaya çıkartamadığınız cinsel dürtülerinizin sizi fazlasıyla yönlendirebileceği bugün, ikili ilişkilerinizin seyri hakkında dikkatli karar vermelisiniz.


28 Kasım 2013 : Aşk hayatınızda ılımlı bir gün geçireceksiniz. Aslında sevgilinizle aranızda bazı çözülmeyen sorunlar var ve siz bu sorunları birbirinizi kırmamak için ortaya koymuyorsunuz ama bir zaman sonra bu sorunlar aranızda uçurumlar açılmasına neden olabilir.


28 Kasım 2012 : Epey heyecanlı bir ilişki içinde olduğunuz tahminleri yapılıyor. Uzun bir aradan sonra bu sizin hakkınız. Yine de koptuğunuz beraberliğin bazı sancılarını yaşıyorsunuz. Bunun nedeni ilişkiyi koparanın siz olmayışı. İçinizdeki sandığınız gibi bir aşk kalıntısı değil, tamamen haksızlığa uğramışlık duygusu.


28 Kasım 2011 : Akşam saatlerinde küçük bir sürpriziniz var. O da, sizin gibi bu aralar huzur arıyor. Yakın bir arkadaşıyla sizin hakkınızda bir konuşma yapabilir. İkisinin de sizinle ilgili düşünceleri oldukça pozitif. Kaygılanmayın.


28 Kasım 2014 : Kendi bilgi ve becerinize güveniyorsunuz. Konu iş ve kariyer olunca hırslı ve iddialısınız. Çalışma saatleri dışında da işinizle ilgili çalışmaları zevkle sürdürüyorsunuz. Hem işinizde ilerlemek hem de eğitimizde aşama yapmak istiyorsunuz. Bu nedenle özel hayatınıza yeteri kadar zaman ayıramıyorsunuz ve duyduğunuz gerginlik işinize de yansıyor


28 Kasım 2013 : İşlerinizi yavaş, yavaş düzene sokuyorsunuz. Son günlerde size sırtını dönen şansınız gittikçe yüzünüze gülüyor. Hafta içinde önünüze yığılan işlerden bazılarıyla sorun yaşayabilirsiniz.


28 Kasım 2012 : Bazı sorunlarınız var. Ama oldukça serinkanlı karşılıyorsunuz. Buradan da yeni yaşadığınız aşkın iş yaşamınıza kadar ışıdığı anlaşılıyor. Yarından itibaren beklediğinizin üstünde bir çalışma temposunun içine gireceksiniz.


28 Kasım 2011 : Son derece yaratıcı bir ortam içindesiniz.. Aklınızdan kişisel yeteneklerinizi geliştirmek için kurs ya da eğitim alma düşüncesi geçiyor. Bugün bununla ilgili araştırma yapabilirsiniz. Karar vermeniz de çok yakın.


28 Kasım 2014 : Alacaklarınızı bir türlü tahsil edemiyorsunuz. Bugün alacaklarınızın tahsili konusunda size borçlu olan kimselerle görüşmeler yapacaksınız. Fakat olumlu bir netice alamayacaksınız.


28 Kasım 2013 : Yakında elinizden büyük miktarda bir para çıkabilir. Paranızı elde tutma yerine bir işte kullanma fikriniz var. Birikiminizin kenarda hareketsiz kalmasını istemiyorsunuz.


28 Kasım 2012 : Uzakta bir veraset işi görünüyor. Bunun haberini alınca yepyeni planlar yapmaya başlayacaksınız. Ufkunuz geniş olduğundan gelen para bazı planlarınızın altını imzalayacak. Sevineceksiniz.


28 Kasım 2011 : Son zamanlardaki sıkışıklığınız ve bir süre sonra yapmanız gereken bir ödeme canınızı sıkıyor. Bugün bunu halletmek için bir yakınınızla konuşabilir, planlar yapabilirsiniz Geleceğiniz sıkıntısız gibi.


28 Kasım 2014 : Aşk ilişkilerinize ailenizi ve özellikle onların olumsuz fikirlerini sokmayın. Sevgililer genelde aileleri kendilerine rakip görürler.


28 Kasım 2013 : Kontrol edemediğiniz ve sizi duygusal yönden rahatsız eden konular gündemde. Fark edemediğiniz sorunlara karşı daha duyarlı olmalısınız.


28 Kasım 2012 : Size yakın biri sandığınız kadar iyi niyetli görünmüyor. Hayatınızı etkileyebilecek konumda olmasa da dikkate alınmaya değer.


28 Kasım 2011 : Son günlerde alışkanlık haline getirdiğiniz bazı tercihler, size yorgunluğunuzu daha da hissettiriyor. Beslenmenize ve sosyal yaşamınızın ritmine dikkat etmelisiniz.


28 Kasım 2014 : Göz önünde olacağınız ve dikkatleri üzerinize çekmeyi becerebileceğiniz bir gün. Bu nedenle hareketlerinize daha çok özen gösterin. Ne yapmışsanız görünür olacak. İyi işler kadar agresyonlarınız ve hırçınlıklarınız da...


28 Kasım 2013 : Sağı solu belli olmayan insanlardan uzak durmakta fayda var bugün. İhtiyaç duyduğunuz huzur ve güveni bulamadığınız için sizde aksine bir gerginlik yaratabilirler. Olmadık ortamlarda umulmadık tepkileri size yöneltebilirler.


28 Kasım 2012 : Ay tutulması evlilik ve ortaklık konusunda olayları tetikleyebilir. Partnerinizin sizi belirsizliğe sürükleyen bazı davranışları olabilir. Hayat arkadaşınız olmaktansa aşkınız olmayı tercih ediyor. Söyledikleri sizi hem şaşırtıp hem de çok eğlendirecek. Sevginizi gösterin ona.


28 Kasım 2011 : Alınganlık ve aşırı duygusallık yaşayabileceğinizbir gündesiniz. Duyduğunuzbazı olaylardan olumsuz şekildeetkilenebilir, agresif tepkilerverebilirsiniz. Mantıklı ve soğukkanlı hareket etmenizproblemlerin aşılmasını kolaylaştıracaktır.Romantizm rüzgarları sizden yana esiyor.


28 Kasım 2012 : Güneş burcunuzda ilerliyor ve kişisel girişimciliğinizi ön plana çıkarıyor. Daha enerjik ve coşkulu davranmakla çevresel ilgiyi üzerinizde toplayacaksınız. Kendinize olan güveniniz artıyor.Yaşamınızda değişiklikler yapmak için gerekli atılımları sağlamalısınız.Yaratıcılığınızı kullanmak adına başlattığınız gelişmeler olumlu ilerliyor.


28 Kasım 2014 : Bugün eğitim ve iletişim konularında olumlu bir yoğunluk yaşayabilirsiniz. Bu alanlardaki çalışmalarınızda biraz çaba göstermeniz gerekecek. Ticari alanlardaki işlerinizde fırsatları gözden kaçırmayacaksınız. Ancak mücadele etmeniz gereken durumlar var. Kardeşlere dair konularda hareketlilik yaşayabilirsiniz.


28 Kasım 2013 : Gruplar ve organizasyonlar güne hareket katıyor. Uzun süredir görmediğiniz arkadaşlarla bir arada olmaktan keyif almak, onların ihtiyaçları doğrultusunda hareket etmek isteyeceksiniz. Büyük bir sinerjinin öne çıkması ile ortak çalışmalarda destek alışverişi olacaktır. Yapılan çalışmaların ne derece önemli olduğu konusunda bilinçli olacaksınız.


28 Kasım 2012 : İlişkiler ve yakın arkadaşlıklar üzerinden hayatınıza yenilikler girmekte. Değişik şeyler öğreneceğiniz ilişkiler size çok şey kazandırabilir. Ayrıca ortaklıklarınızı ilgilendiren gelişmeler yabancılarla olan temaslarınızı öne çıkaracak. Daha objektif olmanız gereken anlaşmalar yarın dikkat çekebilir. Ortaklıklardan beklediğiniz olumlu sonuçlar sizi cesaretlendirecek.


28 Kasım 2011 : İş hayatınızda olumlu bir dönem olabilir. Maddi kazançlarınızı yeniden planlama üzere harekete geçiyorsunuz. Kişisel gelirlerinizi artırmak yönünde yeni adımlar atabilirsiniz. Daha çok çalışmak, birikimlerinizi değerlendirmek adına kararlı olacaksınız. Beklediğiniz maddi destekler öne çıkarken, yatırım planlarınızda köklü değişiklikler yapabilirsiniz.


28 Kasım 2014 : Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.


28 Kasım 2013 : Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.


28 Kasım 2012 : Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.


28 Kasım 2014 : Bugün başınızı duvarlara vurucaksınız! Durun ve iyice düşünün. Yaşamınızdaki hataları başkası işlemedi ki. Böyle gelişmesinde sizin de payınız olduğunu bilin.


28 Kasım 2013 : Aşk hayatınızda oldukça ışıltılı bir dönemdesiniz. Partnerinizle ilişkiniz herkesi kıskandıracak.


28 Kasım 2012 : Kartınız Dünya... Değişim yaşıyor ve kendinizi bulutlar üzerinde hissediyorsunuz. Sevdiklerinizin yanında olmak ve onlarla birlikte vakit geçirmek en büyük arzunuz.


28 Kasım 2011 : AŞK: Bütün güçlükleri yeneceğimderken partnerinizin çevresindepervasızca davranışlardabulunabilirsiniz. Bu halinizle onukazanmak yerine kaybetmeihtimaliniz yüksek görünüyor.PARA: Talihsizliklerle dolu güngeçirirken iş talihinizde öğle saatlerinden sonra aniatak yaşayacaksınız. Alacağınız bir haberlemevkinizin yükselişini duyacaksınız.SAĞLIK: Ani sevinç veya üzüntülerde kalbinizhızlanıyor. Yağlı yiyeceklerden uzak kalmalısınız.


28 Kasım 2014 : Aşk hayatınızda gözle görülür bir hareketlenme olacak, eğer bir sevdiğiniz yoksa bu dönem içinde şansınızı zorlamanızda bir sakınca yok. Özverili çalışmalarınız ve tokgözlülüğünüz iddiasız insan görüntüsü içinde olmanıza hiç uygun değil, buna dikkat etmenizde yarar var.


28 Kasım 2013 : Aşk hayatınızda partnerinizin kontrolünüz altında ve sizinle aynı görüş doğrultusunda hareket etmesini beklemekten vazgeçin. Aksi takdirde sevgilinizin tepki göstermesi mümkün. İşlerinizi yaparken bir an önce bitirmek için fazla aceleci davranırsanız bazı detayları gözden kaçırıp, hata yapabilirsiniz.


28 Kasım 2012 : Hayatın günlük sorunlarıyla çok fazla ilgilenmek sevgilinizle aranızda problemler yaratıyor. Kendinizi günlük işlere çok fazla kaptırmayın. Eğer kalbiniz boşsa çıktığınız bu yolculuklarda tanışacağınız gizemli yabancılar çok etkileyecek. Kendinizi yeni bir aşk macerasının içinde bulabilirsiniz.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2017 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed