Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

28 Kasım Hangi Burç?


Burcunuz Yay,

Geçmiş Yorumlar:

28 Kasım 2017 : Yepyeni bir ilişki sizi oldukça heyecanlandırabilir ya da var olan bir ilişkiniz var ise artık ciddi bir yol içine girme kararı alabilirsiniz.


28 Kasım 2015 : Bazı teklif, öneri veya davetlerin sizin için uygun olup olmadığı konusunda daha fazla düşünmeniz gerekiyor olabilir. Ya da birlikte hareket ettiğiniz, iş birliği içerisinde olduğunuz veya birlikte çalıştığınız kişilerin ihtiyaçlarınıza cevap vermediğini veya güvenilir olup olmadığını sorgulayabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Değişken düşünceler, planlar, dalgınlık, halsizlik, kararsızlık, belirsizlik veya belirsizliklere bağlı kaygılar ön planda olabilir. Güven sorunları oluşabilir. Yanıltıcı kişi veya haberlere dikkat etmekte fayda var. Yaşanan bazı olaylar nedeniyle inandığımız şeylerde hayal kırıklıkları yaşayabiliriz. Belli fikirlerimizin, beklentilerimizin veya amaçlarımızın boş olduğunu düşünebiliriz. Ancak, hiçbir şey göründüğü gibi olmayabilir. Dolayısıyla, yaşanan olayları yorumlamak için birkaç gün beklemek daha doğru olacaktır. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


28 Kasım 2014 : Her kafadan farklı sesin çıkabileceği, zıt fikirler ya da inatçı kişiler nedeniyle anlaşmazlıklar yaşanabilecek birkaç gün. Dolayısıyla, stresi azaltacak keyifli aktivitelere yönelmenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Olanaklar, fırsatlar veya sürprizler kapıda! Ancak yine de, gezegenler bazı olayları, davetleri, teklifleri, kavramları, kişileri veya plan ya da projeleri olduğundan çok daha harikulade görmemize neden olabilir. Bahsettiğimiz konulara iyimser yaklaşmakta haklı olma ihtimalimiz olmasına rağmen, olayları gözümüzde büyütme ve olaylar hakkında yanılma ihtimalimiz de yüksek. Dolayısıyla, olabildiğince gerçekçi, detaycı, araştırmacı olmamız ve imkanı varsa belli ölçümleme teknikleriyle konuları test ederek ilerlememiz daha doğru olabilir. Olumlu bir ruh halindeyiz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


28 Kasım 2013 : Gayrimenkulle ilgili, aile büyüklerine bağlı veya iş birliği, ortaklık ya da ekip çalışması gerektiren işler şanslı şekilde ilerliyor. İlerleyen dönemde bu yararlar daha da artacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: İş, proje, plan, gösteri, sunum, alışveriş veya davetli listesi gibi konuların bazı parçalarının düşündüğünüz, hesapladığınız veya umduğunuzdan daha fazla zaman, düzenleme, çalışma, iş birliği, detaylandırma ya da para v.b gerektirdiğini fark edebilirsiniz. Bu gelişmelere vereceğiniz tepkiler olayların gidişatı üzerinde de etkili olabilir.


28 Kasım 2012 : Karışık bir durumda son derece olumlu bir karar vermeniz ya da tercih yapmanız mümkündür. Bazı şeylerin eksikliğini çekiyorsanız, o şeyler doğrultusunda haraket etmelisiniz. Kendinizde bulacağınız ani bir enerji ile çok yavaş ilerleyen bir işinizi bir anda halledebilirsiniz. Hangi cinsiyetten olursanız olun, Yalnız bir yaysanız bugün duygusal ilişkiye girmekten kaçınmalısınız. Bu alanda hatalı kararlar vermeniz veya dalgınlıkla yanlış şeyler yapmanız olasıdır.


28 Kasım 2011 : Teşebbüsleriniz otorite konumundaki kimseler tarafından engellenebilir. Politik tutumlar içinde olmanız ve nabza göre şerbet vermeniz gerekiyor. Bazı kayıplarınız olabilir ya da bir şeylerden vaz geçmek zorunda kalabilirsiniz. Sosyal ilişkilerinizde, aile meselelerinizde veya iş hayatınızda bazı güçlüklerle karşılaşabilirsiniz. Mümkün olduğunca egoistlikten kaçınmaya çalışmalısınız. Değişiklikler ve yolculuklar size her zamankinden daha zor gelebilirler.


28 Kasım 2017 : Bazı alışkanlıklarınızdan arınmanız gerekiyor. Bunu siz de biliyorsunuz. Bu alışkanlıkların artık değişmez özellikler olduğunu düşünüp bunların kabullenilmesini bekler gibisiniz. Size çok yakın biriyle ortak bir işiniz var. Ama bu ortaklığı hiç istemiyorsunuz. Hayatınızda düşüneceğiniz en son şeyin, onunla bir çıkar ilişkisi içine girmek olacağını düşünüyorsunuz.


28 Kasım 2016 : Gerçekleşmesini çok istediğiniz bir hayaliniz var. Ne yazık ki gerçekleşmesi sadece size bağlı değil. Bu nedenle de sizin istemeniz yeterli olmuyor. Hayalinizin gerçekleşmesi için uzun bir süre beklemeniz gerekebilir. Bugünlerde uğraştığınız bir hobiniz artık sizi yormaya başladı. Hem bedenen, hem de ekonomik anlamda sürdürmeniz biraz zor gibi gözüküyor.


28 Kasım 2015 : Bugün bir konuda inadınız tutacak ve karşınızdaki ağzıyla kuş tutsa sizi ikna edemeyecek. Ufak tefek şeylerin büyüyüp tartışma boyutuna gelmemesine dikkat edin. Akşam için alacağınız dışarı çıkma teklifini kabul ederseniz çok güzel vakit geçirecek, ne zamandır görmediğiniz bir arkadaşınızla karşılaşacaksınız. Şaşıracağınız bir haber duyabilirsiniz.


28 Kasım 2014 : Bugün ruhsal açıdan sizi destekliyor. Kendinize ve sevdiklerinize biraz daha objektif bir gözle yaklaşmaya çalışmalısınız. Yapmak istediğiniz yenilikler için enerjiniz ve motivasyonlarınız oldukça yüksek. Ay ın rahat bir açı yapacağı bugün etrafınızla oldukça barışık olabilir, yabancı ortamlarda kendinizi rahat hissedebilirsiniz. Çıkmak istediğiniz seyahatler konusunda yüksek motivasyonlara sahip olabileceğiniz görülüyor.


28 Kasım 2013 : Düşündüklerinizi hemen söylemekten yanasınız, ama bazı durumlarda bu aceleci açık sözlü davranışlar sizi yanılgıya düşürebiliyor. Çok yakın arkadaşınızın gönül işleriyle ilgili alacağınız bir haber sizi çok sevindirecek. Bugün sizi de ilgilendirecek bir tartışmada geri planda durmanızda yarar var. Konuyu enine boyuna düşünmeden fikirlerinizi kimseyle paylaşmamalısınız.


28 Kasım 2012 : Sevdikleriniz sizinle ilgili bir sürprizin hazırlığı içersindeler. Bayağı duygulanacaksınız. Bu günlerde sizi bulup yakalayabilmek hayli zor. Dostlarınızın böyle bir şikayeti var. Bir sağlık sorunuyla uğraşıyorsunuz. Belki bir uzmana görünmeniz gerekebilir. Aile içinde herkesi sevindirecek bir mutluluğunuz var. Bunu bu akşam kutlayabilirsiniz.


28 Kasım 2011 : Bugün yaşamınızla ilgili bazı muhasebeler yapabilirsiniz. Bu dönem, hayatınızda risk almak istemediğiniz, evinize ve sevdiklerinize yakın olmak istediğiniz bir dönem. Sizin için en güvenli seçenek ne ise onu tercih edebilme yeteneğiniz var. Profesyonel anlamda bir atılım yapmak üzere iseniz, bunu artılarını ve eksilerini çok iyi hesaplayarak yapmalısınız.


28 Kasım 2017 : Kararlılığınızı bu kadar bilinçli şekilde, inanarak uygulamanız karşı tarafa biraz sürpriz gelmiş gibi. Yaşanan her şeyi bir anda unutmuş değilseniz de, verdiğiniz izlenim bu.


28 Kasım 2016 : Çevrenizde çok hoşlandığınız yalnız içinizi dökemediğiniz biri var. Bugün onunla hiç beklemediğiniz bir yerde karşılacak ve konuşmak için fırsat bulacaksınız. Fakat onunla konuşmanız istediğiniz gibi geçmeyecek. Çünkü duygularınızı açmak için kendinizde gerekli cesareti bir türlü bulamayacaksınız.


28 Kasım 2015 : İlişkinizle ilgili bazı bakışları, çekemezlik olarak değerlendirmeniz gerekmiyor. Onun da aynı duygular içinde olduğu çok açık. Duyulan özlem, birtakım çabalarla, kavuşma gününü yaklaştırabilir.


28 Kasım 2014 : Duygusal dünyanızda nedensiz sıkıntılarınız yüzünden bocalamalar yaşayabilirsiniz. Ortaya çıkartamadığınız cinsel dürtülerinizin sizi fazlasıyla yönlendirebileceği bugün, ikili ilişkilerinizin seyri hakkında dikkatli karar vermelisiniz.


28 Kasım 2013 : Aşk hayatınızda ılımlı bir gün geçireceksiniz. Aslında sevgilinizle aranızda bazı çözülmeyen sorunlar var ve siz bu sorunları birbirinizi kırmamak için ortaya koymuyorsunuz ama bir zaman sonra bu sorunlar aranızda uçurumlar açılmasına neden olabilir.


28 Kasım 2012 : Epey heyecanlı bir ilişki içinde olduğunuz tahminleri yapılıyor. Uzun bir aradan sonra bu sizin hakkınız. Yine de koptuğunuz beraberliğin bazı sancılarını yaşıyorsunuz. Bunun nedeni ilişkiyi koparanın siz olmayışı. İçinizdeki sandığınız gibi bir aşk kalıntısı değil, tamamen haksızlığa uğramışlık duygusu.


28 Kasım 2011 : Akşam saatlerinde küçük bir sürpriziniz var. O da, sizin gibi bu aralar huzur arıyor. Yakın bir arkadaşıyla sizin hakkınızda bir konuşma yapabilir. İkisinin de sizinle ilgili düşünceleri oldukça pozitif. Kaygılanmayın.


28 Kasım 2017 : İşlerinizde göz korkutan bazı gelişmeler, önümüzdeki günlerde size ummadığınız sevinçler yaşatabilir. Omuz dayadığınız yerler sağlam görünüyor.


28 Kasım 2016 : İş ortamınızdaki birtakım çekişmeler sizi isteksizleştiriyor. Bu gönülsüzlüğün doğal olduğunu düşünüyorsunuz. Bugünlerde işlere odaklanmada güçlükler yaşayabilirsiniz.


28 Kasım 2015 : İş arkadaşlarınız arasındaki bir sürtüşme gizliliğini kaybedip bugün su yüzüne çıkacak. bu konuda size çok iş düşüyor. Telefonla bir görüşme randevusu alacaksınız. Bu görüşmeyi fazla coşkuyla karşılamayacaksınız. Çünkü iş yaşamınızda rahatsız edici bir tatminsizlik yaşamıyorsunuz. Ama yine de değerlendireceksiniz.


28 Kasım 2014 : Kendi bilgi ve becerinize güveniyorsunuz. Konu iş ve kariyer olunca hırslı ve iddialısınız. Çalışma saatleri dışında da işinizle ilgili çalışmaları zevkle sürdürüyorsunuz. Hem işinizde ilerlemek hem de eğitimizde aşama yapmak istiyorsunuz. Bu nedenle özel hayatınıza yeteri kadar zaman ayıramıyorsunuz ve duyduğunuz gerginlik işinize de yansıyor


28 Kasım 2013 : İşlerinizi yavaş, yavaş düzene sokuyorsunuz. Son günlerde size sırtını dönen şansınız gittikçe yüzünüze gülüyor. Hafta içinde önünüze yığılan işlerden bazılarıyla sorun yaşayabilirsiniz.


28 Kasım 2012 : Bazı sorunlarınız var. Ama oldukça serinkanlı karşılıyorsunuz. Buradan da yeni yaşadığınız aşkın iş yaşamınıza kadar ışıdığı anlaşılıyor. Yarından itibaren beklediğinizin üstünde bir çalışma temposunun içine gireceksiniz.


28 Kasım 2011 : Son derece yaratıcı bir ortam içindesiniz.. Aklınızdan kişisel yeteneklerinizi geliştirmek için kurs ya da eğitim alma düşüncesi geçiyor. Bugün bununla ilgili araştırma yapabilirsiniz. Karar vermeniz de çok yakın.


28 Kasım 2017 : Harcamalarınıza çok dikkat ediyorsunuz ve akılcı kararlar alıyorsunuz. Ödemelerinizi de disiplinli bir biçimde yapıyorsunuz. Bu gidişle paranızı iyice kontrol altına alabileceksiniz.


28 Kasım 2016 : Parasal açıdan oldukça şanslı bir döneme giriyorsunuz. Beklemediğiniz yerlerden oldukça yüklü paralar alacaksınız. Bu paraları değerlendirme konusunda akılcı adımlar atabilirsiniz.


28 Kasım 2015 : Parasal konularda akılcı tutumunuzla epeydir para durumunuzun nabzını aynı seviyede tutabiliyorsunuz. Ama projeleriniz için biraz daha zamana ihtiyaç var. Bunu da ancak birikimle sağlayabileceksiniz.


28 Kasım 2014 : Alacaklarınızı bir türlü tahsil edemiyorsunuz. Bugün alacaklarınızın tahsili konusunda size borçlu olan kimselerle görüşmeler yapacaksınız. Fakat olumlu bir netice alamayacaksınız.


28 Kasım 2013 : Yakında elinizden büyük miktarda bir para çıkabilir. Paranızı elde tutma yerine bir işte kullanma fikriniz var. Birikiminizin kenarda hareketsiz kalmasını istemiyorsunuz.


28 Kasım 2012 : Uzakta bir veraset işi görünüyor. Bunun haberini alınca yepyeni planlar yapmaya başlayacaksınız. Ufkunuz geniş olduğundan gelen para bazı planlarınızın altını imzalayacak. Sevineceksiniz.


28 Kasım 2011 : Son zamanlardaki sıkışıklığınız ve bir süre sonra yapmanız gereken bir ödeme canınızı sıkıyor. Bugün bunu halletmek için bir yakınınızla konuşabilir, planlar yapabilirsiniz Geleceğiniz sıkıntısız gibi.


28 Kasım 2017 : Bazı olaylara duygusal yaklaşmak sıkıntılara yol açabiliyor. Bunu da sık, sık yaşıyorsunuz. Bu konuda biraz dikkatli davranmanız gerekiyor.


28 Kasım 2016 : Aşk hayatınızdaki düzen araya giren ve özellikle sevgilinize akıl veren kimseler tarafından bozulabilir, dikkatli olun ve onu bu çevreden uzak tutmaya çalışın.


28 Kasım 2015 : Duygularınız sizi yanıltabilir bu sebeple bugün duygusal kararlar vermekten kaçınmalısınız.


28 Kasım 2014 : Aşk ilişkilerinize ailenizi ve özellikle onların olumsuz fikirlerini sokmayın. Sevgililer genelde aileleri kendilerine rakip görürler.


28 Kasım 2013 : Kontrol edemediğiniz ve sizi duygusal yönden rahatsız eden konular gündemde. Fark edemediğiniz sorunlara karşı daha duyarlı olmalısınız.


28 Kasım 2012 : Size yakın biri sandığınız kadar iyi niyetli görünmüyor. Hayatınızı etkileyebilecek konumda olmasa da dikkate alınmaya değer.


28 Kasım 2011 : Son günlerde alışkanlık haline getirdiğiniz bazı tercihler, size yorgunluğunuzu daha da hissettiriyor. Beslenmenize ve sosyal yaşamınızın ritmine dikkat etmelisiniz.


28 Kasım 2017 : Kardeşinizle ya da akran sayılabilecek bir yakınınız ile aranızda ani parlayıp alevlenen ufak bir kriz yaşanabilir erken saatlerde. Parladığı gibi sönmesi de birden olabilir. Tabii eğer siz yangına körükle gitmeye kalkmazsanız.


28 Kasım 2016 : Özgürlüğünüzü destekleyen arkadaşlarınızla birlikte olduğunuz zaman kendinizi daha mutlu ve enerjik hissediyorsunuz. Bugün sizi motive edecek kişilerle ortak organizasyon planları yapacaksınız. Ancak bazıları ortaklıktan ayrılarak bireysel iş kurma çabaları içinde olacak.


28 Kasım 2015 : Bazı olaylara duygusal yaklaşmanızsıkıntılara yol açabiliyor. Bunu sıksık yaşıyorsunuz. Gergin bir gündeolduğunuz için sevdiğiniz insandanuzak kalmanızda fayda var. Yaptığınız iş başvurularındanyanıt gelmemesi umudunuzu kırmamalı.Yakın zamanda yüzünüz gülecek.


28 Kasım 2014 : Göz önünde olacağınız ve dikkatleri üzerinize çekmeyi becerebileceğiniz bir gün. Bu nedenle hareketlerinize daha çok özen gösterin. Ne yapmışsanız görünür olacak. İyi işler kadar agresyonlarınız ve hırçınlıklarınız da...


28 Kasım 2013 : Sağı solu belli olmayan insanlardan uzak durmakta fayda var bugün. İhtiyaç duyduğunuz huzur ve güveni bulamadığınız için sizde aksine bir gerginlik yaratabilirler. Olmadık ortamlarda umulmadık tepkileri size yöneltebilirler.


28 Kasım 2012 : Ay tutulması evlilik ve ortaklık konusunda olayları tetikleyebilir. Partnerinizin sizi belirsizliğe sürükleyen bazı davranışları olabilir. Hayat arkadaşınız olmaktansa aşkınız olmayı tercih ediyor. Söyledikleri sizi hem şaşırtıp hem de çok eğlendirecek. Sevginizi gösterin ona.


28 Kasım 2011 : Alınganlık ve aşırı duygusallık yaşayabileceğinizbir gündesiniz. Duyduğunuzbazı olaylardan olumsuz şekildeetkilenebilir, agresif tepkilerverebilirsiniz. Mantıklı ve soğukkanlı hareket etmenizproblemlerin aşılmasını kolaylaştıracaktır.Romantizm rüzgarları sizden yana esiyor.


28 Kasım 2012 : Güneş burcunuzda ilerliyor ve kişisel girişimciliğinizi ön plana çıkarıyor. Daha enerjik ve coşkulu davranmakla çevresel ilgiyi üzerinizde toplayacaksınız. Kendinize olan güveniniz artıyor.Yaşamınızda değişiklikler yapmak için gerekli atılımları sağlamalısınız.Yaratıcılığınızı kullanmak adına başlattığınız gelişmeler olumlu ilerliyor.


28 Kasım 2017 : Yeni hedefler koyabileceğiniz ve hızlı hareket edeceğiniz gününüzdesiniz. Artan iş yükünüze rağmen, pek çok konuyu halledebilecek ve başarılı olmanın sonuçlarını görebileceksiniz. Yapıcı planlar ve işe ait yeni organizasyonlar sizi öne çıkarabilir. Üstlerinizden destek ve onay görmeniz kariyer konusunda önemli ilerlemeler elde edebileceksiniz.


28 Kasım 2016 : İletişim ve hareket konularında oldukça yoğun bir gündesiniz. Çevrenizdeki kişilerle sıcak paylaşımlarınız olabilir. Gün içinde sık sık dışarı çıkmanız gerekebilir. İşe dair görüşmeleriniz ve yazışmalarınızda başarılı sonuçlar olabilir. Ticari alanlarda fırsatları kaçırmayacaksınız. Bu hızınız bütün çalışma arkadaşlarınızı etkisi altına alacak.


28 Kasım 2015 : Ortakla işlere yenileri eklenmekte. Özellikle ortağın para durumuna yönelik yeni gelişmeler gün ortasından sonra gündeminizi oluşturacak. Aradığımız maddi manevi güvence ile ortak yatırım planlarınıza öncelik verebilirsiniz. Ancak kişisel ya da ortak harcamaların artışa geçeceğini unutmayın. Aşırı iyimserlik planlarınızı bozabilir.


28 Kasım 2014 : Bugün eğitim ve iletişim konularında olumlu bir yoğunluk yaşayabilirsiniz. Bu alanlardaki çalışmalarınızda biraz çaba göstermeniz gerekecek. Ticari alanlardaki işlerinizde fırsatları gözden kaçırmayacaksınız. Ancak mücadele etmeniz gereken durumlar var. Kardeşlere dair konularda hareketlilik yaşayabilirsiniz.


28 Kasım 2013 : Gruplar ve organizasyonlar güne hareket katıyor. Uzun süredir görmediğiniz arkadaşlarla bir arada olmaktan keyif almak, onların ihtiyaçları doğrultusunda hareket etmek isteyeceksiniz. Büyük bir sinerjinin öne çıkması ile ortak çalışmalarda destek alışverişi olacaktır. Yapılan çalışmaların ne derece önemli olduğu konusunda bilinçli olacaksınız.


28 Kasım 2012 : İlişkiler ve yakın arkadaşlıklar üzerinden hayatınıza yenilikler girmekte. Değişik şeyler öğreneceğiniz ilişkiler size çok şey kazandırabilir. Ayrıca ortaklıklarınızı ilgilendiren gelişmeler yabancılarla olan temaslarınızı öne çıkaracak. Daha objektif olmanız gereken anlaşmalar yarın dikkat çekebilir. Ortaklıklardan beklediğiniz olumlu sonuçlar sizi cesaretlendirecek.


28 Kasım 2011 : İş hayatınızda olumlu bir dönem olabilir. Maddi kazançlarınızı yeniden planlama üzere harekete geçiyorsunuz. Kişisel gelirlerinizi artırmak yönünde yeni adımlar atabilirsiniz. Daha çok çalışmak, birikimlerinizi değerlendirmek adına kararlı olacaksınız. Beklediğiniz maddi destekler öne çıkarken, yatırım planlarınızda köklü değişiklikler yapabilirsiniz.


28 Kasım 2017 : Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.


28 Kasım 2015 : Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.


28 Kasım 2014 : Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.


28 Kasım 2013 : Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.


28 Kasım 2012 : Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.


28 Kasım 2017 : İş arkadaşlarınızla ufak tefek tartışmaları önemsememeniz gerekiyor. Üstleriniz sizi takdir etmekle kalmayıp, aynı zamanda ödüllendiriyor. Kendinizi işinize verin. Aile içindeki ufak tefek tartışmalar son buluyor.


28 Kasım 2016 : OLDUKÇA hareketli ve bereketli bir gün. Para konusunda da oldukça talihlisiniz. Bu şansınızı zorlamadan dikkatli davranırsanız, karlı çıkarsınız.


28 Kasım 2015 : Karşı cinsin ilgisini çekmeniz kolaylaşıyor. Yeni başlayan ilişkiler için muhteşem gün diyebiliriz.


28 Kasım 2014 : Bugün başınızı duvarlara vurucaksınız! Durun ve iyice düşünün. Yaşamınızdaki hataları başkası işlemedi ki. Böyle gelişmesinde sizin de payınız olduğunu bilin.


28 Kasım 2013 : Aşk hayatınızda oldukça ışıltılı bir dönemdesiniz. Partnerinizle ilişkiniz herkesi kıskandıracak.


28 Kasım 2012 : Kartınız Dünya... Değişim yaşıyor ve kendinizi bulutlar üzerinde hissediyorsunuz. Sevdiklerinizin yanında olmak ve onlarla birlikte vakit geçirmek en büyük arzunuz.


28 Kasım 2011 : AŞK: Bütün güçlükleri yeneceğimderken partnerinizin çevresindepervasızca davranışlardabulunabilirsiniz. Bu halinizle onukazanmak yerine kaybetmeihtimaliniz yüksek görünüyor.PARA: Talihsizliklerle dolu güngeçirirken iş talihinizde öğle saatlerinden sonra aniatak yaşayacaksınız. Alacağınız bir haberlemevkinizin yükselişini duyacaksınız.SAĞLIK: Ani sevinç veya üzüntülerde kalbinizhızlanıyor. Yağlı yiyeceklerden uzak kalmalısınız.


28 Kasım 2017 : Özel hayatınızda gösterdiğiniz sabrın karşılığını yakında göreceksiniz. Bugün, sevgilinizle ilgili hoş haberler var. Aşk hayatınızdaki mutluluk tüm yaşamınıza yansıyor. Oldukça parlak bir dönemdesiniz. İş hayatınızın problemleri çok yönlü. Takıldığınız konularda biraz detaycılık yapıyor gibisiniz.


28 Kasım 2016 : İlişkinizi kalıcı bir beraberliğe hazırlamak için, karşılıklı kıskançlıklardan kaçınmalısınız. Yeniden umudunuzun yeşerdiği bu birliktelikte, biraz aceleci davranmanız gerekiyor. İş yerinde boş yere kendinizi üzüyor, çevrenizde size bağlı kimseleri de tasalandırıyorsunuz.


28 Kasım 2015 : Son günlerde aşk hayatınızla ilgili karamsar duygulara kapılıp kendinizi huzursuz ediyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendiremediğinizi düşünüp üzerinizde baskı yaratmak yerine harekete geçin. Oldukça tempolu bir iş gününe hazır olmanız gerekiyor.


28 Kasım 2014 : Aşk hayatınızda gözle görülür bir hareketlenme olacak, eğer bir sevdiğiniz yoksa bu dönem içinde şansınızı zorlamanızda bir sakınca yok. Özverili çalışmalarınız ve tokgözlülüğünüz iddiasız insan görüntüsü içinde olmanıza hiç uygun değil, buna dikkat etmenizde yarar var.


28 Kasım 2013 : Aşk hayatınızda partnerinizin kontrolünüz altında ve sizinle aynı görüş doğrultusunda hareket etmesini beklemekten vazgeçin. Aksi takdirde sevgilinizin tepki göstermesi mümkün. İşlerinizi yaparken bir an önce bitirmek için fazla aceleci davranırsanız bazı detayları gözden kaçırıp, hata yapabilirsiniz.


28 Kasım 2012 : Hayatın günlük sorunlarıyla çok fazla ilgilenmek sevgilinizle aranızda problemler yaratıyor. Kendinizi günlük işlere çok fazla kaptırmayın. Eğer kalbiniz boşsa çıktığınız bu yolculuklarda tanışacağınız gizemli yabancılar çok etkileyecek. Kendinizi yeni bir aşk macerasının içinde bulabilirsiniz.



SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed