Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

28 Mart Hangi Burç?


Burcunuz Koç,

Geçmiş Yorumlar:

28 Mart 2018 : Bugün duygusal anlamda yaşamınızda farklılıklar beklediğiniz, özel hayatınızı paylaştığınız kişiyle daha sıcak ilişkiler içinde olmak istediğiniz bir gün yaşayabilirsiniz. Sevgi ile ilgili bazı konularda çekimser kalmanız karşınızdaki kişinin bir anda vazgeçmesine neden olabilir. Eğer seviyorsanız bunu söylemekten asla çekinmeyin. Çünkü sevgide gurur olmaz. Eğer bir partneriniz varsa onunla ilgili önemli bir karar verebilir, ilişkinizi ciddi boyutlara taşıyabilirsiniz.


28 Mart 2017 : Faydasız işleri, anlaşmaları, veya planları sonlandırma niyetinde olabilirsiniz. Şu an için daha iyi bir fikriniz olmasa da, boşa çıkan zaman daha iyi değerlendirebilir. Başkalarına yapacağınız yardımların veya yardım tekliflerinizin karşılğını fazlasıyla alabilirsiniz. Gücünüzü ve zekanızı gösterebileceğiniz günler. Size baskı uygulamaya ya da harekete geçirmeye çalışan kişiler olabilir. Niobe


28 Mart 2016 : Geri harekete geçen Satürn nedeniyle, bu haftadan itibaren 14 Ağustos tarihine kadar, uluslararası konular, yabancılarla ilişkiler, seyahatler, akademik kariyer, yayıncılık, medya alanlarında daha gerçekçi olmanız gerekebilir ve daha yavaş ilerlemek durumunda kalabilirsiniz. Gerekli düzenlemeleri yapmanız gerekebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Perşembe gününden itibaren Ağustos ayının üçüncü haftasına kadar, Yay burcunda geri harekete başlayan Satürn bu süreçte, felsefeler, dinler, inanç sistemleri, etnik başlıklar, uluslararası konular, farklı kültürler, seyahatler, göçmenler, medya, iletişim, ideolojiler, hukuk, ithalat ihracat, turizm, yabancılarla ilişkiler, pasaport vb başlıklar, eğitim ve fikirler gibi içeriklerle anılabilecek konulara yeni bir gözle bakmamızı sağlayacak, bizim için önemli, iş, ilişki veya projeleri gözden geçirmemiz, eksikleri gidermemiz, sorunları ortadan kaldırmamız ve gerekli uyarlamaları yapmamız için kısıtlanmış hissedebileceğimiz bir iyileştirme dönemi vaat ediyor. Yukarıda sizler burcunuza göre hangi alanları toparlıyorsunuz bunları ele aldım. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


28 Mart 2015 : Ölçülü sözler vermemeniz durumunda, bugünü veya tüm hafta sonunu yapmış olduğunuz bu hareketten pişmanlık duyarak geçirebilirsiniz. Altından kalkamayacağınız sözler söyleme ya da verme ihtimaliniz yüksek. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde hassasiyet yüksek. Stresli durumlar ya da ilişkilerde gerilim veya yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir. Belli konularda ısrarcı veya inatçı olmaktan kaçınmakta, daha esnek ve uyumlu olmaya çalışmakta fayda var. Önemli görüşmeleri veya konuşmaları öğle sonrası saatlere ertelemek daha sağlıklı olabilir. Zira, öğle sonrası saatlerde birbirimizi anlamamız, empati yapmamız ve manevi ya da yardımlaşma duygularımızın artması olasılığı yüksek. Akşam saatlerinde ise, romantik planlar, duygu paylaşımları, sevdiğimiz kişilerle ilişkilerimiz, sosyal hayatımız açısından olumlu saatlerde olacağız. Harcamalarımız artıyor, eğlenmek veya hoşlandığımız şeyleri yapmak adına abartabileceğimiz ya da aşırılıklara açık bir hafta sonuna ilerliyoruz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


28 Mart 2014 : Sosyal anlamda hareketlenmeniz durumunda pek çok konuda size yardımcı olabilecek kişilerle karşılaşabilirsiniz. Mücadele veya rekabet gerektiren ortamlarda kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Aranızda yaş farkı olan kişiler hayata farklı açılardan bakmanızı sağlayabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Son günlerde olan biten şeylere aşırı iyimser yaklaşmak yerine işaretleri doğru değerlendirmeli ve yapmak istediğimiz ya da yapılması gereken değişiklikleri daha detaycı, dikkatli ve olasılığı hesaplayacak şekilde yürürlüğe koymalıyız. Zira, rüzgar sertleşebilir.


28 Mart 2013 : Bugün dahil önümüzdeki beş gün boyunca, iş birlikleriniz, ortaklıklarınız ve ilişkileriniz dikkat gerektiriyor. Problemler, tartışmalar veya kopuşlar söz konusu olabilir. Niobe


28 Mart 2012 : Sosyal çevrenizde bulunan bir kadın hakkınızda bazı olumsuz söylentiler çıkmasına sebep olabilir. Hangi cinsiyette olursanız olun, hele eğer siz bir kadınsanız bir erkekle başınız derde girebilir. Bu kimse sizin ilerlemenizi istemeyen bir iş arkadaşınız olabileceği gibi, sizde gözü olan ve duygusal ilişkilerinizi kıskandışı için size düşmanlaşmış olan bir erkek de olabilir. Hangi durum olursa olsun söz konusu bir erkek olabilir, ama bu kişi duygusal ilişki içinde olduğunuz bir kimse değildir.


28 Mart 2011 : Her durumda bugün bazı mahrumiyetleriniz olabilir. Eğer yalnız bir insansanız hatalı bir arkadaşlık kurmaya uygun durumdasınız. Günün en yararlı tarafı, ailenizle olan ilişkilerinizin güçlenmesi ve güzel yolculuklar yapmaya uygun olmanızdır. Yaşlı kimselerden gelen iyilik ya da desteklerle karşılaşabilirsiniz. Duygusal olarak bir tür bıkkınlık ve çöküntü halinde olabileceğiniz gibi, siz hangi cinsiyetten olursanız olun kadınlarla kavga etmeniz olasıdır.


28 Mart 2018 : Bugün güzel fırsatlarla ve olumlu açılarla destekleniyorsunuz. Ayrıca sosyal yaşantınızla dikkat çekiyor ve itibar kazanabilirsiniz. Stres sağlığınızı negatif etkileyecek. Konuşmalarınızda oluşabilecek yanlış anlaşılmalardan ve ikili ilişkilerinizde yanlış anlaşılma probleminizden kurtulabilirsiniz. Yeni adımlar atmaya eğilimli olmakla birlikte bazı pürüzlere de hazırlıklı olmalısınız.


28 Mart 2017 : Aldığınız gerilimli açı bugün, aileniz ve paylaşımlarınız konusunda dikkatli olmanız gerektiğine işaret ediyor. Paylaşımla ilgili konular gündemde olabilir, kendinizin olduğu kadar başkalarının sorunlarıyla da da ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Uzaklarla olan iletişiminizin yoğun olabileceği bugün, sürpriz ziyaretlere açıksınız.


28 Mart 2016 : Bugün, kendinizi güvenliğinize ve anılarınıza bağımlı hissedebileceğiniz söylenebilir. İhtiyaçlarınız sizi her zamankinden daha çok yönlendirebilir. Sizin için ön planda olan konuların başında yakın çevreyle olan ilişkileriniz geliyor.


28 Mart 2015 : Sınır tanımayan, özensiz davranışlara karşı, önümüzdeki günlerde dikkatli olmalısınız. Aile ilişkilerinizde bir konudaki yetersizlik, size bazı eksorumluluklar yükleyebilir. Eski dostlarınızı aklınızdan çıkartamıyor oluşunuzun gönlünüzde yarattığı boşluğa, bugünlerde yeni konuklar yerleşebilir. Bu anlamda birtakım ziyaretler için kapınız açık olmalı.


28 Mart 2014 : Bugünler içinde çok yakın ilişkiler kurmak isteyebileceğiniz sevimli bir çiftle tanışabilirsiniz. Bu tanışma, yeni tanışmalara karşı takındığınız tutucu tavırdan sizi kurtarabilir. Şu günler akraba çevrenizden alacağınız bazı duyumlara kolayca inanmamanız gerekiyor. Bazı haberlerin size abartılarak gelmesinin nedeni, bu ilişkilerin bir kısmında belirgin bir taraf oluşunuzda yatıyor.


28 Mart 2013 : Yakın dostlarla çok yıpratıcı ilişkilerden kaçınmak gerek. İlişkinize hiç yakışmayacak biçimde, karşılıklı olarak bir çıkar tartışması içindeymiş görüntüsü sergiliyorsunuz. Aranızdaki bağlılık ve sonsuz güven, bugünlerde göze çarpmıyor. Akraba ilişkilerinizdeki boşluğu bugünlerde doldurabilirsiniz. Çok yakın bir arkadaşınızın ailesine düşkünlüğü, sizi uzun zamandır etkiliyor.


28 Mart 2012 : Bugün içinizdeki sebebini belli bir nedene dayandıramadığınız canlılık çevrenizdekilere de yansıyor. Duygu dünyanızdaki yeni hareketliliğin bu coşku için yeterli olmadığı düşünülüyor. İyi tanıyanlarınızın sizinle ilgili böyle yorumları var. Akşam saatlerinde, kalabalık bir konuk ağırlayacağınız haberi size kısa bir kaygı yaşatabilir. Ama gelenlerle birlikte olma isteğiniz, sonradan ağır basacak.


28 Mart 2011 : Akşama doğru günün yorgunluğunu unutturacak kadar güzel haberler olabilir. Çözmeniz gereken bir sorunu sık, sık ele alıp sonra üzerinde düşünmekten vazgeçiyorsunuz. Önümüzdeki birkaç gün, daha önce atladığınız bir mesele temel meseleniz olarak hep gündeminizde kalabilir. Bugün bol görüşmeli bir gün geçireceksiniz.


28 Mart 2018 : Aşk yaşantınızda önemli sorunlar gündeme gelebilir. Sevgilinizle sürekli konuştuğunuz fakat bir türlü çözme ulaşamadığınız bir sorununuz var. Bugün de bu sorunla uğraşabilirsiniz.


28 Mart 2017 : Geleceğe yönelik uzun vadeli planlarınızın önünde engeller görünmüyor. Aşk ilişkiniz bugünlerde doruklara tırmanabilir. Partnerinizle karşılıklı olarak sıkı bir bağlılık içindesiniz.


28 Mart 2016 : Sevgilinizle yeni planlar içinde görünüyorsunuz. Hareketli beraberliğiniz, coşkulu sosyallikler içinde. Günün ilerleyen saatlerinde çok istekle gideceğiniz bir davet alacaksınız.


28 Mart 2015 : Hayal gücünüz yaşadığınız ilişkileri zorluyor, fanteziye dönüştürüyor. Geçici hoşluklar yaratsa bile bu yaklaşımınız alışkanlık da yapabilir ve her alışkanlık gibi, partnerinizi sıkabilir. Sevgi gerçeklerle de yüz yüze geldiği zaman güçlenir, unutmayın.


28 Mart 2014 : Duygusal olarak bazı gerginlikler yaşayabilirsiniz. Çevrenizden etkilenmeye açık olduğunuz gibi sizin de duygularınız çevrenizi etkileyecektir. Sevdiğiniz insana karşı ani tepkiler verebilirsiniz ve oldukça açık konuşmayı tercih edeceksiniz. Duygularınızı içten bir şekilde yaşamayı tercih edeceksiniz ve davranışlarınızda spontan olacaksınız. Duygularınızla düşünceleriniz arasında bazı çelişkiler olabileceği gibi duygusal iniş çıkışlarda yaşayabilirsiniz. Bugün duygusal konularda yeni bir karar vermemeli ve yeni girişimlerde bulunmamalısınız.


28 Mart 2013 : Duygusal hayatınıza ilişkin huzursuzlukların ve sizi sıkacak gelişmeleri olabileceği bir gündesiniz. Sevdiğiniz kişi bu aralar ailesi ve yakınları ile ilgili bazı tatsız olaylar yaşıyor. Bu yüzden sevdiğiniz kişiye karşı baskıcı tutumlardan vazgeçmeli ve o sizi arayana kadar onu rahat bırakmalısınız. duygusal konularda dikkatli olmalı ve davranışlarınıza özen göstermelisiniz.


28 Mart 2012 : Geçmiş deneyimlerinizden gelen bilgileriniz size yol gösterecek ve ondan hemen bir beraberlik talep etmeyeceksiniz. Uzun bir tanışma dönemi daha çok heyecan verici olacak, sabretmelisiniz.


28 Mart 2011 : Tarafların tümüyle birbirlerine odaklandıkları davranışların, ilişkinin belli bir sürecine ait olduğunu kabullenmeniz gerekiyor. Partnerinizin duygularından yeterince emin olabilmeniz için, karşı tarafın yapabileceği başka bir şey yok.


28 Mart 2018 : Dayanamayıp müdahale ettiğiniz zamanlar oluyor. İş yaşamınızda her iş sizin doğrudan sorununuz değil unutmayın. Her problem müdahalenizi beklemiyor. Bu yanınızı törpülemeniz halinde, çalışma arkadaşlarınızın size karşı davranışlarının nasıl değiştiğini göreceksiniz.


28 Mart 2017 : Yeteneğiniz, kararlılığınız beğeniliyor, ama kararlılığınız inatçılığa dönüştüğünde sizi iş yaşamınızda dönüşü olmayan bir yola doğru sürüklüyor. Henüz zamanınız varken bunu düşünmelisiniz.


28 Mart 2016 : Önümüzdeki günler, yeni bilgiler için yatırım yapacağınız günler olabilir. Mesleki eğitiminiz için bir fırsat çıkabilir. Becerilerinize biraz daha bilgi eklemek gerektiğinin farkındasınız.


28 Mart 2015 : Bugün iş hayatınızda bazı yenilikler olacak, yeni düzene uymak ve bu düzende öncü olmak için çaba harcayacaksınız. Şu aralar gelecek için bir endişeniz yok. Kendinize iyi bir iş çevresi yaptığınızı düşünüyorsunuz.


28 Mart 2014 : Birçok nedenle bugünlerde biraz rahata kavuşmuş görünüyorsunuz. İşe yeni alınanlarla ilgili önyargılara katılmama kararlılığınız, kısa gelecekte bu yenilikten düzgün dostluklar çıkarmanızı sağlayabilir.


28 Mart 2013 : Karamsar, tembel, aşırı tedbirli olmanız belli dönemlerde işinize olumsuz etkide bulunuyordu, ama bugün bu özellikleriniz iş hayatınızda bütünüyle olumlu bir etki yapıyor. İyi yoldasınız, işinizle ilgili sıkıntıları aşacaksınız, devam edin.


28 Mart 2012 : İş arkadaşlarınızla konuşma ve omuz omuza sorunları telafi etme yolunu seçeceksiniz. Ortaya çıkan problemlerin bir art niyetten değil, küçük dikkatsizliklerden kaynaklandığını düşünmeniz yerinde bir tespit.


28 Mart 2011 : Birtakım barışçı sinyaller, bugün genel bir memnuniyete neden olacak. Epeyce bir zamandır kafanızı kurcalayan bir belirsizlik, günün ilerleyen saatlerinde netlik kazanabilir.


28 Mart 2018 : Aile içindeki bilinçli unsurlar, para konularının düzenleyicileri olmaya devam edecekler. Artık paranın kıymetini anladığınız yolundaki inancınız biraz fazla iyimser görünüyor. Savurganlığınızda gözle görülür bir azalma yok.


28 Mart 2017 : Bu günlerde elinize geçen aylara göre biraz daha fazla para geçecek ve bir kısım borçlarınızı kapatabileceksiniz.


28 Mart 2016 : Akraba ilişkilerinizde süregelen satış içerikli kırgınlık, daha düşünceli davranmanızı gerektiriyor. Aldığınız para konulu bir duyuma belli araştırmalardan sonra daha serinkanlı yaklaşacaksınız.


28 Mart 2015 : Parasal konularda aslında iyi durumda olmanız gerekiyor ama gereksiz harcamalarınız yüzünden sık sık parasız kalıyorsunuz.


28 Mart 2014 : Para ilişkileriniz genellikle sizin zararınıza oluyor. Cömertliğinizle kolay dost ediniyorsunuz, ama kolay da suiistimal ediliyorsunuz. Paranızın kıymetini bilmenizle ilgili uyarıları dikkate almalısınız.


28 Mart 2013 : Bugün kısa yolculuklarınızda birçok yeni bağlantı kurabileceğiniz görülüyor. Parasal konularda yapacağınız aktif çıkışlar, harcamalar gündeme gelse bile parasızlık çekmemeniz söz konusu.


28 Mart 2012 : Daha akılcı, daha dengeli yatırım niyetleri, sizi bazı risklerden koruyacak. Alışveriş konusundaki özgüveniniz, bugün yaşayacağınız bir şaşkınlıkla biraz yerinden oynayabilir.


28 Mart 2011 : Geçmişte yapılan hatalı tercihler, şimdilerde yaşadığınız pişmanlıklara denk düşecek boyutlarda değil. Belli bir zaman içerisinde rahatlatıcı toparlanmalar olabilir.


28 Mart 2018 : Fiziksel görüntünüze gösterdiğiniz dikkatinizi zihinsel faaliyetlerinize de göstermelisiniz.


28 Mart 2017 : Özellikle bazı zararlı alışkanlıklarınız için yeteri kadar azimli olamıyorsunuz. Örneğin beğendiğiniz yiyeceklere karşı duramıyorsunuz. Böyle giderse büyük bir kilo sorunu ile karşılaşacaksınız.


28 Mart 2016 : Bugün duyacağınız bir haber canınızı sıkabilir. BU haberin doğruluğundan emin olmadan moralinizi bozmayın.


28 Mart 2015 : Gereksiz harcamalarınızı kesmelisiniz. Bunun yanında uzun zamandır aramayı ihmal ettiğiniz yakınlarınızı aramanın tam zamanı.


28 Mart 2014 : Gün içerisinde üzerinde durmamanız gereken aksilikler yaşamanız olası. Duygusallığa kapılmamalısınız.


28 Mart 2013 : Arkadaş ilişkilerinizde önümüzdeki günlerde beklemediğiniz tepkilerle karşılaşabilirsiniz. Daha ortadan bakmanız gereken bir çelişkide, çok açık bir şekilde taraf görünüyorsunuz.


28 Mart 2012 : Kendinize yandaş arayıp onaylanmak istediğiniz bir konuda ortaya koymanız gereken birtakım şeyler daha var.


28 Mart 2011 : Belli bir özen içinde düşüncelerinizi dile getirebilirsiniz. Israrlı suskunluğunuz, yanlış değerlendirmelere neden oluyor.


28 Mart 2018 : Çok sevdiğiniz bir dostunuzla bir başarıyı veya bir sevinci paylaşacaksınız. Bu durum ikiniz için de çok iyi bir başlangıç olacak. Elinizde olmayan nedenlerle işinizde yeni kararlar almak zorunda kalabilirsiniz. Yalnız başınıza yapabileceğiniz çalışmalar ve planlar bugün daha verimli olabilir.


28 Mart 2017 : İhtiyacınız olan desteğin istediği-niz anda sağlanamaması sizi mutlaka kısıtlıyordur ama kendi kendinize yetmeyi öğrendiğinizin farkın-da mısınız? Sizin ya da bir yakınınızın arkasından yapılan konuşmalar hem canınızı sıkacak hem de tartışacaksınız. Nötr kalmaya çalışın.


28 Mart 2016 : İçinde bulunduğunuz ortam neresi olursa olsun, oradan uzaklaşma ve bambaşka diyarlara doğru yola çıkma isteğinizin yoğun olacağı bir gün. Heyecan arayışının dozunu kaçırmadığınız sürece sorun yok ama hiç tanımadığınız insanlara karşı tedbirli davranmalısınız.


28 Mart 2015 : Geçmişte atmış olduğunuz bazı yanlış adımlar, sizi aşk konusunda bir güvensizliğe sokmuş. Sizinle ilgilenenleri göremiyorsunuz. Yetenekleriniz sayesinde hedeflerinize adım adım yaklaşacaksınız. Kararlılığınız iyi bir özellik ama inatçılığa dönüştüğünde gereksiz sürtüşmelere neden oluyor.


28 Mart 2014 : Bugün bilinçaltı konularla ilgili yapacağınız bazı çalışmalardan, duygusal ve psikolojik destek göreceğiniz şeylerden verim alabilirsiniz. Sezgileriniz ve mistik konulardaki becerileriniz her zamankinden daha etkileyici olacak.


28 Mart 2013 : Şansın sizden yana olduğunu çok net hissedeceğiniz bir gün. “Acaba olur mu?” dediğiniz, dillendiremeye çekindiğiniz planları çıkarın ortaya. Bir atılım yapmak istiyorsanız harekete geçmeden önce detayları gözden geçirin.


28 Mart 2012 : İş hayatınızdaki lider ruhunuz nedeniyle hep yöneten konumunda olmak istiyorsunuz. Bugün başarılı çalışmalar yapabilirsiniz. Çok sevdiğiniz bir arkadaşınız sizden borç para isteyebilir. Elinizden geldiğince yardım etmeye çalışın. Bünyenizin güçsüz. Beslenmenize dikkat etmelisiniz.


28 Mart 2011 : Mücadele etmek kavga demek değildir. Bu iki kavramı birbirinden ayırt edemeden işinizde verim alamazsınız. Bu nedenle maddi kayıplarınız sürekli artar. Sevdiğiniz kişi sizden biraz daha ilgi bekliyor.


28 Mart 2012 : Geniş bir düşünce yelpazesine sahip olmanıza rağmen, fikirlerinizi bazılarına ters gelebilir. Özgürce hareket etmek isteyeceğiniz bir gün içindesiniz.. Bulunduğunuz ortamlarda kendinizi aşma çabası içindesiniz ve şartlarınızdan şikayetçi olabilirsiniz. Gün içinde moralinizi bozan her şeyden çok kolay etkilenebiliyorsunuz.


28 Mart 2018 : Çok daha bireysel ve özgür olacağınız çalışmalara yöneliyorsunuz. Aynı zamanda yaratıcılığınızı destekleyen yeni bir bakış açısı kazanmaktasınız. Yurt dışı bağlantılı tüm konularda yeni arayışlar eğitim hayatınızı içine alabilir. Tecrübelerinize yenilerini eklemek, farklı kişilerle bilgi alışverişinde bulunmak söz konusu. İş hayatında ise organize olunması gereken bir dönem.


28 Mart 2017 : Biraz sabırlı olmanız gerekiyor. Aile içi sorumluluklar ve yerleşimle ilgili konulara yeterince zaman ayırmak gerekecek. Elinizdeki maddi kaynaklar konusunda ise yeterince becerikli olmak durumundasınız. İş hayatında ise oldukça önemli bir gün söz konusu. Bu alanda yenilenmeler aynı zamanda mücadeleler öne çıkıyor. Dengede kalmanızda yarar var.


28 Mart 2016 : Ortaklıklar ve finansal konular üzerinde dikkatle durmalısınız. Beklemediğiniz değişimler her açıdan sizi zorlayacaktır. Başkalarının kaynakları konusunda beklentileriniz büyük olmamalı. Miras ve ödemelerle alakalı sorunlarda çözüm üretmeye bakmalısınız. Yakın ilişkilerin getirdiği duygusal bağlar ise sizi huzursuz edici yönde olabilir. Esnek olmalısınız.


28 Mart 2015 : Ailevi durumunuzu etkileyen pek çok gelişme öne çıkıyor. Size sorumluluk getirecek bu konuları hızlı biçimde ele almanız gerekecek. Ancak yakınlarla olan tutumunuz biraz zedeleyici bir noktada görünüyor. Sakin olmalı kişisel önceliklerinizi ele almalısınız. Zira sahip olduğunuz maddi kaynaklar konusunda önemli kararlar almanız gerekecek.


28 Mart 2014 : Bugün karşılaşacağınız olayları fazlasıyla inceleme eğiliminde olabilirsiniz. Verdiğiniz tepkilerin üstünden geçecek, kararlarınızı sıklıkla sorgulayacaksınız. Bu davranışınız size olumlu kazanımlar sağlayabilir. Ancak hem kendinize hem de karşınızdaki insanlara anlayışlı yaklaşmanız gerektiğini unutmayın. Önemsiz detaylarda kaybolmamaya bakın.


28 Mart 2013 : İlişkiler ve ortaklaşa alanda yaşanan gelişmeler gündemde kalmaya devam ediyor. Başkalarının size getireceği önerileri uzlaşı içinde ele almaya bakın. Daha önceden başlatılan konuların da sonuca ulaşacağı şartlar içindesiniz. Bazı planlarınızdan vazgeçebilirsiniz. Kişisel özgürlüğünüzün arttığı bu dönem yakın ilişkilerde kopuşlar olabilir.


28 Mart 2012 : Enerjinizi en doğru biçimde kullanabileceksiniz. Artık iletişim ve eğitsel çalışmalar açısından sizi canlı kılan konular olacak. Düşünceleriniz üzerinden yenilikler yapabilir, kendinizi geliştirebileceğiniz konulara yakınlaşabilirsiniz. Kardeşlerle ilişkilerinizi yeniden gözden geçirme gereği doğarken, alacağınız haberlere güvenmekle hata edersiniz.


28 Mart 2011 : Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.


28 Mart 2018 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


28 Mart 2016 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


28 Mart 2015 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


28 Mart 2014 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


28 Mart 2013 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


28 Mart 2012 : Gün ortasına kadar iş hayatınızın getirdiği akıcı koşullar sürecek. Aynı zamanda çalışma kapasiteniz ve iş veriminiz size beklediğiniz kazançları getiriyor. Elinizdeki nakit kaynakları daha somut biçimde değerlendirme şansınız var. Sonra yakın çevrenize yönelik gelişmeler olacak. Daha çok haberleşme ve iletişim konuları içinde olabilirsiniz. Kısa yolculuk planları yapılabilir.


28 Mart 2018 : Ayın konumu bugün sizleri negatif pozisyonlara itebilir. Planlarınızı uygulamaya sokmanız zor.


28 Mart 2017 : Bugün insanlarla uyum sağlamayı kendinize ilke edindiniz. Bu tavırlarınız çevrenizden yoğun takdir alıyor. Övgülerden hoşnut görünüyorsunuz. Partneri olmayan yalnız Koçlar, karşınıza çıkan kişiyi iyi değerlendirmelisiniz. Çünkü aradığınız kişiyi bulmuş olabilirsiniz.


28 Mart 2016 : Hem radikal hem de duygusal olmaya çalışıyorsunuz. Ama bu durumu idare edecek güce sahip değilsiniz. Duygusal yönünüz ağır bastığı için hata yapıyorsunuz.


28 Mart 2015 : Kartınız imparatoriçe.... Burçlarkuşağının açısal evindesiniz.Çevrenize temsil ettiğiniz en önemliolay enerji ve huzur vermektir. Bununiçin tam anlamı ile sivri uçtasınız.


28 Mart 2014 : Birlikteliğiniz temel olarakbaşarıya açık ama siz neyapacağınızı bilmelisiniz.Sevdiğinizi biraz ihmaletmeye başladınız. Kıskançolduğunu biliyorsunuz.


28 Mart 2013 : Öfkenize yenik düşebilirsiniz. Öfke yerine onları dinlemenizde ve doğru adım atmanızda fayda var.


28 Mart 2012 : İçinizde öylesine büyük coşku ve sevgi var ki onsuz bir dünyayı hayal edemiyorsunuz. Ancak bugün aranızda tatsız ve sert rüzgarlar esebilir.


28 Mart 2011 : Almanız gereken sorumlulukların pençesinde kalabilirsiniz. Gününüzü oldukça yoğun geçirebilirsiniz.


28 Mart 2018 : Meslek değişimi söz konusu olmayacak, sadece kapalı kaldığını düşündüğünüz kapılar açılacak ve yükseleceksiniz. Geçmişte istemeyerek yapmış olduğunuz bir yatırımın sonucunu, bugün en iyi şekilde alacak ve çok sevineceksiniz. Hava değişimlerine karşı tedbirli olun.


28 Mart 2017 : İstediğiniz gibi yürümediği için size üzüntü veren aşk hayatınız hakkında sevindirici gelişmeler yaşayabilirsiniz. Son günlerde yaptığınız verimli çalışmalar ve yeni fikirlerinizle dikkat çekmeye başladınız. Elde edeceğiniz kazanç yüzünüzü güldürse bile çok büyük gelişmeler beklemeyin.


28 Mart 2016 : Özel yaşamınızdaki sorunlar, beraberinde stres ve yorgunluk getiriyor. Kendinize vakit ayırmaya başlamanın tam zamanı. Zevkli uğraşlar sizi dinlendirebilir. İş hayatınızda ilişki sorunlarınız var. Bu ilişkilere daha fazla katlanmak istemiyor gibisiniz.


28 Mart 2015 : Özel yaşamınızdaki sorunlar, beraberinde stres ve yorgunluk getiriyor. Kendinize vakit ayırmaya başlamanın tam zamanı. Zevkli uğraşlar sizi dinlendirebilir. İş hayatınızda ilişki sorunlarınız var. Bu ilişkilere daha fazla katlanmak istemiyor gibisiniz.


28 Mart 2014 : Özel yaşamınızdaki sorunlar, beraberinde stres ve yorgunluk getiriyor. Kendinize vakit ayırmaya başlamanın tam zamanı. Zevkli uğraşlar sizi dinlendirebilir. İş hayatınızda ilişki sorunlarınız var. Bu ilişkilere daha fazla katlanmak istemiyor gibisiniz.


28 Mart 2013 : Ailenizin maddi problemlerinin gündeme gelmesi, iş temponuzdaki yoğunluğunuzu arttırırken, birçok işinizi, gün içine sığdırmak zorunda kalabilirsiniz. Sorumluluk duygunuzu gelişmiş olması nedeniyle, bulunduğunuz ortamın dışına çıkabiliyorsunuz.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed