Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

29 Aralık Hangi Burç?


Burcunuz Oğlak,

Geçmiş Yorumlar:

29 Aralık 2014 : Sizden daha iyi fikirleri olan kişiler varsa, tepki vermek yerine şans tanımanın faydası olabilir. İşe biraz ara vermeniz, size ne yaptığınız, ne yapmak istediğiniz veya nasıl ilerleyeceğinizi anlamanız için zaman kazandırabilir. Alışılmadık bir iş fırsatı veya işle ilgili bakış açısı dikkatinizi çekebilir. Olumlu değişimler yolda. Tüm burçlar için gün geneli: Bu hafta sonu planlar takvime veya beklentilere uygun gelişmeyebilir. Planları iptal eden, erteleyen, işleri eksik olarak yerine getiren veya hiç getirmeyen kişiler ya da planlandığı şekilde ilerlemeyen işler ya da planların ansızın değişmesine neden olabilecek olaylar nedeniyle zor durumda kalabiliriz veya işlerimizi tekrar tekrar organize etmemiz gerekebilir. Ancak, büyütmemeli! Zira, aslında sonuca bakıldığında işler lehimize gelişmiş olacak? Manevi ve spritüel konuların ön plana çıkabileceği, birbirimize şefkat ve sevgiyle yaklaşabileceğimiz ya da şefkatle birbirimize sarılmamıza neden olabilecek gelişmelerin yaşanabileceği bir hafta sonundayız. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


29 Aralık 2013 : Önemli konularda tartışma ortamlarına girmek ilişkilere zarar verebilir. Kendi inanç sistemlerinize ve fikirlerinize güvenmeniz ve savunmanız güzel, ama bu günlerde bu alanda iddialı konuşmalar yapmak yanlış etki bırakmanıza neden olabilir. Uzlaşmacı olmakta fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: İniş çıkışlı ve sürprizlerle dolu bir zor bir haftanın ardından bir oh çekebileceğimiz, rahatlatıcı etkilere açık bir gündeyiz. Sanatsal aktiviteler, yaratıcılık gerektiren işler ve aşk hayatımız ivme kazanabilir. Duygusal istikrar ve rahat duygu paylaşımı ilişkilere iyi gelebilir.


29 Aralık 2012 : Sevdiğiniz insanların size olan ilgileri sizi mutlu edebilir. Bazı güzel teklifler alabilirsiniz. Bunları kaçırmamalısınız. Eski bir dostunuzla buluşmanız ve bazı konularda yeni fikirler edinmeniz de mümkündür. Bugünlerde hayat görüşünüzde değişimler olabilir. Duygusal ilişkilerinizdeyse komedi filmlerindeki aksi ihtiyarlar gibi davranmaya eğilimlisiniz. Bazı konular sizi memnun etmeyebilir fakat sizi seven kimselere kapris yapmanız, devamlı huysuzlanmanız sorunlara çözüm getirmez. Aslında büyük bir kaybınız yok. Günü daha rahat geçirmeye gayret etmelisiniz. Kendi duygularınızı yanlış değerlendirme meylindesiniz. Duygusal karışıklığınız yüzünden bazı önemli hatalar yapabilirsiniz. Hislerinizi bir yana bırakıp, mantığınızı kullanmaya çalışmalı ve gelişmelere hemen tepki vermekten kaçınmalısınız.


29 Aralık 2011 : Vaatleriniz ile ilgili sorunlarda azalma gözükecek. Hukuksal bir konuda şahitlik gereği ortaya çıkabilir veya size danışabilirler. Kişiliğinizde bazı çekişmeler görülebilir. İstek ve hedefleriniz konusunda açık olmanız size daha yardımcı olabilir. Ancak öncelikle belli bir yargıya varmış olmanız gerekiyor.


29 Aralık 2014 : Sevdğiniz bir dostunuzla aranız açılabilir. İnsanların çok üstüne düşüp onlara annelik taslamak istemeniz aslından sizin iyi niyetinizden kaynaklanıyor. Ama bunu sürekli tekrarlamanızda dostlarınızın kendilerini yetersiz hissetmelerine neden olabilir. İnsanları bu şekilde değiştiremeyeceğinizin artık farkına varmalısınız.


29 Aralık 2013 : Hayatınızda yerinizde saydığınızı düşünüyorsunuz ama zaman bir çok probleminizi çözecek. Bu arada aktif ve araştırmacı olmanız gerekiyor. Uzaktaki bir dostunuzu çok özlüyor ve eski günlere özlem duyuyorsunuz. Yakında o kişiyle tekrar karşılaşacaksınız. Çıkmayı düşündüğünüz seyahatle ilgili hazırlıklara başlasanız iyi olacak.


29 Aralık 2012 : Yeni başlangıçlar yapmaya ve yeni girişimlerde bulunmaya fazlasıyla istek duyacağınız bir gündesiniz. Bugün ailenizle bazı konularda görüşmeler yapabilir ve düşüncelerinizi onlara aktarabilirsiniz. Bu noktada ailenizle aranızda sorunlar çıkabilir ve düşünce ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Kararlarınızda ısrarcı olmamalısınız.


29 Aralık 2011 : Yaşam coşkunuz engellenemez boyutlarda. Bu yanınızı yeterince tatmin edememek, sizde dönemsel küçük bunalımlara yol açabiliyor. Boşluğu özel zevklerle doldurma çabanızın, çoğu zaman iş engeliyle çakışmasına isteksizce boyun eğiyorsunuz. Bugünlerde, tam bilgi sahibi olmadığınız bir meseleyi gereksizce büyütmekten kaçınmalısınız.


29 Aralık 2014 : Onu çok seviyorsunuz ve incinmekten de çok korkuyorsunuz. Karşınızdakinin aradığınız insan olduğuna bu kadar güvenmeyin. Ve onun hakkında söylenenlere biraz kulak verin.


29 Aralık 2013 : Aşk yaşantınızda sorunların ardı arkası kesilmiyor. Sevgilinizin düşüncesizde davranışları sizi çileden çıkarıyor. Bugün onunla aranızda şiddetli bir tartışma çıkabilir.


29 Aralık 2012 : Aşk yaşantınızda yaşadığınız güzel gelişmeler sizin için çok önemli bir moral kaynağı oluyor. Bugün sevgilinizden alacağınız güzel bir hediye sizi çok mutlu edecek.


29 Aralık 2011 : Uzun beraberliklerin sorguladığı ilişkilerde, ne tarafta yer alacağınızı bilemiyor ve bu tür tartışmaların dışında kalmaya çalışıyorsunuz. Dostluğa dönüşmüş aşk ilişkilerini eleştirilemez bir yere koymak, size bir vefa borcu gibi geliyor.


29 Aralık 2014 : Sabah saatlerinde amirinizle yanlış anlaşılmadan kaynaklanan ufak bir tartışma yaşayabilirsiniz. Bu tartışma ne kadar moralinizi bozsada neticede bir yanlış anlaşılma.


29 Aralık 2013 : İş hayatınızda durgunluk söz konusu. Bugün bu durgunluğu aşmak için bazı görüşmeler ve toplantılar yapabilirsiniz. Fakat bu girişimlerden kısa vadede olumlu sonuç alamayabilirsiniz.


29 Aralık 2012 : İş ortamınızda oluşacak yoğunluk özel yaşamınızı ihmal etmenize yol açabilir. Genel olarak iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde belli bir mesafeyi korumaya çalışmalı ve temkinli olmalısınız.


29 Aralık 2011 : Yaşadığınız bir çözümsüzlük, epey bir zaman daha zihninizde yer edecek gibi görünüyor. Bir iş ilişkinizi, arkadaşlık biçiminde sürdürme çabanız, birkaç gün içinde düş kırıklığına dönüşebilir.


29 Aralık 2014 : Sürekli aklınızın ticarrette olması yerli yersiz bu konu için para harcamanıza neden oluyor. Bu konuda dikkatli olmanız gereken bir gün. Yaptığınız harcamaların nereye gittiğini araştırın.


29 Aralık 2013 : Para konularında tutarlı kararlarınızla rahat bir durumdasınız. Fakat yine de harcamalarınızda çok temkinlisiniz. Bugün eviniz için ufak tefek harcamalar yapmak zorunda kalabilirsiniz.


29 Aralık 2012 : Maddi konularda içinde bulunduğunuz sıkıntıdan kurtulmanın yolarını arıyorsunuz. Bugün alacağınız bazı kararlar bu sıkıntılardan kurtulmanızı da sağlayabilir.


29 Aralık 2011 : Hiç hesapta olmayan girdiler, küçük de olsalar sizi biraz toparlayacak. Bugün içinizdeki coşkuyla fazla harcama yapmamaya çalışmalısınız. Masraflı projenizi ertelemeniz yararlı olabilir.


29 Aralık 2014 : Birlikte olduğunuz insanın size karşı olan duygularından emin olun. Hemen güvenip, onun evleneceğinizi insan olduğunu düşünmekte aceleci davranmaktan kaçının.


29 Aralık 2013 : Bazı sözlerinizle istemeden de olsa sevdiklerinizi kırabiliyorsunuz. Sözlerinizi seçerken biraz daha dikkatli olmalısınız.


29 Aralık 2012 : Bugün kararlarınıza duygusal davranmamalı ve gerekirse yeni girişimler için bir kaç gün daha beklemelisiniz.


29 Aralık 2011 : Öngörüleriniz her zaman doğru sinyaller vermeyebiliyor. Sorun haline geleceğine ihtimal vermediğiniz basit görünen küçük bir problem, büyüme belirtileri gösteriyor, önlemini almalısınız.


29 Aralık 2014 : Aile ilişkilerinde bazı pürüzler gündeme gelebilir bugün. Eğer kronik bir sorun ya da bir türlü aşamadığınız bir uzlaşmazlık söz konusu ise belki de olaya bakışınızı genişletecek bir uzman desteğine ihtiyaç olabilir.


29 Aralık 2013 : Hitabet yeteneğiniz gayet yerinde bugün. Birçok kişiyi temsil eden bir işin sunuşu amacıyla yapılacak bir görüşme ya da konuşma varsa mutlaka katılın. Olanı olduğu gibi anlatarak insanlarda farkındalık yaratabilirsiniz.


29 Aralık 2012 : Evliyseniz eşinizle çocuk sahibi olma konusunu konuşabileceğiniz bir gün. Endişeleriniz tek taraflı değil. O da benzer düşünceleri taşıyor. Konuşmadan konuya açıklık getirme şansınız yok. Muhabbetin enerjisinden dolayı bugün kendinizi ona çok yakın hissedeceksiniz.


29 Aralık 2011 : Sevgilinizle yaşadığınız küçük sıkıntıları biriktiriyor, vaktinde çözmüyorsunuz. Bu durum bir müddet sonra karşınıza büyük bir sorun olarak çıkıyor. İş yaşamınızdaki insan iliskileri sizi yıpratıyor. İleride üzülmek istemiyorsanız bazı kişilere olan tepkilerinizi doğrudan göstermelisiniz.


29 Aralık 2012 : Çevrenizle ilgili eski şartları yeniden düzenlemenin zamanı geldi. Son günlerde iş yaşantınızda değişimler yaşıyorsunuz. Aklınıza gelen çılgın düşüncelerden vazgeçmeli ve fırsatları kullanmalısınız. Çevrenizde, oto kontrol sisteminizin  dışında gelişebilecek olaylara hazırlıklı olmalısınız.


29 Aralık 2014 : İş hayatınızı ve mesleki konularınızı yeniden planlamaktasınız. Ancak süregelen koşullar nedeni ile düşüncelerinizi hayata geçirmek kolay olmayacak. Önümüzdeki günlerde yeni başlangıçlar yapmak için fırsatlar bulacaksınız. İşe ait tamamlanması gerekli konular, otorite ile olan ilişkiler adına bazı engeller olabilir. Bilinçli ve disiplinli yanlarınıza güvenerek hareket edebilirsiniz.


29 Aralık 2013 : Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.


29 Aralık 2012 : Ortaklıkların size getirdiği parasal riskler üzerinde durmanız gerek. Aynı zamanda ortak finansal yatırımlar adına yeni destekler aramanız zorunluluk olabilir. Bu konuda akıllıca adımlar atmakta kararlı olacaksınız. Ancak eşin alabileceği riskler de sizi bağlayacaktır. Bu açıdan sizi sorumlu kılan ortak paralarda daha ölçülü olmaya bakın.


29 Aralık 2011 : Yeteneklerinize olan güveniniz artıyor. Öğrendiklerinizi başkaları ile paylaşabileceğiniz imkanlar bulabilir, düşüncelerinizi somut biçimde ortaya koyabilirsiniz. Zira bu dönem zihinsel açıdan yaratıcı fikirler ediniyorsunuz. Yakın çevrenizde yaşanan ılımlı ilişkilerden keyif alabileceğiniz şartlar bulacaksınız, Kısa yolculukların getirdiği imkanlardan yararlanmalısınız.


29 Aralık 2014 : Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.


29 Aralık 2013 : Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.


29 Aralık 2012 : Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.


29 Aralık 2014 : AŞK: Yeni başladığınız ilişkinizdebiraz kötümser ve kuşkucuolmanıza rağmen karşı cinsiçinizi rahatlatmayı başaracak.Sürprizlerle geçen gününardından yüzünüz gülecek.PARA: Kendinizi mutlu ve başarılıgörmek istiyorsanız gereksiz kuşku vehuzursuzluklar yaratmayın. İşiniz gereğiyapacağınız kısa seyahatler sizi mutlu edecek.SAĞLIK: İdrar yollu enfeksiyonu sorunuyaşayabilirsiniz. Bol su içmeniz faydalı olacak.


29 Aralık 2013 : Başkalarına güç gelen işleri siz en kolay şekilde çözüme ulaştıracaksınız. Bir çok projeniz gündeme gelecek.


29 Aralık 2012 : Konuşmaları uzatmaktaüzerinize yok bu aralar.Düşüncelerinizi anlatırkenbazen çok fazla kelimekullanabiliyorsunuz.Çevrenizdekiler şaşkın..


29 Aralık 2011 : Bu kadar öfkelenmemelisiniz. Çokfazla intikam duygusu taşıyorsunuz.İş hayatınızda başarı yakın.


29 Aralık 2014 : Sevdiğinizle aranızda çıkabilecek anlaşmazlıkları büyütmeyin. Sivri dilli ve kırıcı bir tavır içine girmekten kaçınmanız gerekiyor. Biraz ilgili davranın. Çalışma hayatınızı yeniden şekillendirmeniz için doğan bir fırsatı tutucu davranıp göz ardı ediyorsunuz.


29 Aralık 2013 : Uzun zamandır duygusal alanda aradığınız sükuneti bulamamıştınız. Nihayet aradığınız kişiyi yakaladınız. Yine de ciddi planlar için bir kez daha düşünmek yerinde olacak gibi görünüyor. İşlerinizdeki yoğunluk yüzünden panik yapmaya başladınız. Buna hiç gerek yok.


29 Aralık 2012 : Duygusal anlamda istediklerinizi yaşayabilecek ortamlarda bulunmayı isteyebilirsiniz. Sözlerinizden geri dönmeniz ve verdiğiniz kararlardan geri adım atmanız zor olacak. Hoşunuza gitmeyen konularda yorumlarda bulunacak ve sizi engelleyen olayları ortadan kaldırmaya çalışacaksınız.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2017 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed