Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

29 Ekim Hangi Burç?


Burcunuz Akrep,

Geçmiş Yorumlar:

29 Ekim 2015 : Belli başlı hedeflerinize ulaşmak ya da bazı sonuçlar elde etmek için alacağınız pozisyon ya da girişimleriniz istenilen sonuçları almanızı zorlaştırabilir. Dolayısıyla, bu durumu göz önünde bulundurup, daha farklı yollar bulmanızda veya farklı yaklaşımlar içerisine girmenizde fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Girişken ve enerjik bir gündeyiz. Her ne kadar dün meydana gelen dolunayın etkisi ufak tefek gerilimler yatmaya devam etse de, bugün,  Ay’ın olumlu açıları yaratıcılığımızı yükseltmekle kalmayıp, aşk, ilişkiler, estetikle bağlantılı işler, alışverişler için de zihnimizin açılmasına yardım ediyor. Dekoratif anlamda ya da giyim eşyası seçiminde isabetli kararlarımız olabilir, kendimizi enerjik hissedebiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


29 Ekim 2014 : Sizi nelerin ya da kimlerin mutlu edeceği üzerine daha fazla düşünmeye başlayabilir ve bu alanda kendiniz için en verimli kararları alabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Sağduyulu davranmanın ve uzlaşmacı olmanın önemi hafife alınıyor çoğu zaman. Bugünlerde, çözüme kavuşturmak için uzun saatler harcanması veya rahatsız edici diyaloglar içerisine girilmesi gerekebilecek olaylarla uğraşmak yerine, biraz ılımlı ve sağduyulu olup, basit bir telafi ya da özürle çok sayıda şeyi halledebiliriz. Eğer bu olasılık üzerinde hiç düşünmediyseniz, ne kadar faydalı olduğunu görüp şaşırabilirsiniz.


29 Ekim 2013 : Manzara netleşene kadar belli konularda tavrınızı belli etmemeniz yararınıza olur. Duygusal bir duruma aşırı tepki gösterebilirsiniz. Hiçbir şey göründüğü kadar kötü olmayabilir. Sakinliğinizi koruyarak ve kontrollü olarak ilerlemenize faydası olacak şekilde konumlanabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Tüm hatalarına ve tutarsız taraflarına rağmen daha önce verilmiş sözlere bağlı kalmakta ısrarcı olmak ya da birlikte alınmış kararlara uymayan kişileri suçlamak eğilimi artıyor. Ancak, sözünde durmadığını düşündüğümüz kişiler, aslında bizim sözümüzde durmamızı hatırlatmak amacıyla belli konularda istikrarsız davranıyor olabilirler. Şüpheye düştüğümüz yerlerde yazdıklarımın faydasını görebileceğimizi düşünüyorum Niobe’ce.


29 Ekim 2012 : Bu günler size şanssız olduğunuzu düşündürebilir. Ama bu gelişmelerden oldukça fazla tecrübe edineceğinizi ve umduğunuzun altında bir zararla kurtulacağınızı söylemeliyim. Nasıl olsa her şeyi yoluna koyarım diyerek umursamaz bir yapının size hakim olmasına izin veriyorsunuz. Dikkatli olun ve bu etkiden çabuk kurtulmaya bakın. Size verilen sözlerin tutulmaması yüzünden canınız sıkılabilir.


29 Ekim 2011 : Bugün, özellikle yeni ilişkilere girmekten kaçınmalısınız. Bazı ufak sağlık problemleriniz olabilir. En kısa sürede enerjinizi yükseltmeli ve kendinize zaman ayırarak dinlenmelisiniz. Bunların dışında sakin ve rahat bir gün geçireceksiniz. Ev hayatınız huzurlu. Ancak geleceğe dönük kaygılarınız nedeniyle huzurunuzu kaçırıyorsunuz. Tüm bunlara bir tarafa bırakıp dinlenmeli ve bugünün tadını çıkarmaya bakmalısınız. Problemleri düşünmenin tek başına çözüm getirmeyeceğini bilmelisiniz. İşinizde size olumlu gelişmeler sağlayabilecek güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz.


29 Ekim 2017 : Yurtdışından eski bir dostunuz, sizi düşündürüp kafanızı karıştıracak önerilerle şu günlerde dönebilir. İş yaşamınızdaki yüksek eforunuz, size neredeyse her haftanın sonuna aşırı yorgunla sokuyor. Hafta sonu hareketlilikten kaçınmanızda yarar var. Aile içinde problem yaptığınız, hepinizin üzülmenize neden olan bir konunun zamana ihtiyacı var.


29 Ekim 2016 : Önümüzdeki günlerde şehir dışından konuklarınız olabilir. Onlara şehrinizdeki bir sorunlarında yol göstermeniz gerekecek. Güzel bir hafta sonu geçiriyorsunuz. Ama yaptığınız masrafı gözünüz görmüyor. Bugün tanıştığınız biri hayatı değerlendirmesi, yaşama şevki ile sizi fazlaca etkileyecek. Bundan sonraki yaşamınızda yer alacak gibi görünüyor.


29 Ekim 2015 : Aile yaşantınız ve güvenliğiniz konusunda geçmişten kaynaklanan bazı problemler tekrar ortaya çıkabilir. Bunları tek başınıza çözümlemek isteyebileceğiniz bir gündesiniz. Özel yaşantınızın bu durumdan olumsuz etkilenmemesi için sorunlarınızı paylaşmalısınız. Kendinizi enerjik hissetmenize rağmen, vücudunuzda hassasiyet gözleyebileceğiniz bir gün. Yaşamınızda yenilikler yapmayı arzu edebilir ve bu konuda planlar yapabilirsiniz.


29 Ekim 2014 : Çok hassassınız. Karşı hassasiyeti almak her zaman mümkün değil. Bu sizi daha ne kadar şaşırtacak ? Mutsuz insan görmek bile sizi üzüyor. <br>Çok hassassınız. Karşı hassasiyeti almak her zaman mümkün değil. Bu sizi daha ne kadar şaşırtacak ? Mutsuz insan görmek bile sizi üzüyor. Ya üzüntülü bir hayatınız olacak, ya da hayatı tamamen anlama ütopyanızdan vazgeçecek huzurlu yaşayacaksınız. İkincisi olası gibi ve bu kabullenişte yıpratıcı, sert dersler görünmüyor pek.


29 Ekim 2013 : Akraba ilişkilerinizde bugünlerde sizden gizlenmeye çalışılan bir şeyler var. Konuyla ilgili bazı kuşkular barındırıyor, ama emin olamıyorsunuz. Büyük bir kalabalık içinde olacaksınız. Bu bir kutlama töreni olabilir. Ama bu toplanma nedeniyle çok alakalı görünüyorsunuz. Dostluğa, arkadaşlığa çok önem veriyorsunuz. Yakında bir dostunuzla küskünlüğünüz olabilir.


29 Ekim 2012 : Daha kararlı görünmenizi gerektiren bir konu, şu sıralar gündeminizi işgal edebilir. Yeni bir yöntem belirlemenizde yarar var. Bugünlerde geleneksel yaklaşımlar ve davranışlarla çelişkileriniz var. Kendinize daha uygun ortam arayışlarına yönelebilirsiniz. Bunun bazı ilişkilerinizi zedeleyeceği endişeniz, oldukça gerçekçi, ama başka çareniz yok gibi.


29 Ekim 2011 : Yurtdışındaki bir arkadaşınızı, onunla ilgili bazı gelişmeler nedeniyle merak ediyorsunuz. Ama dostunuz muhtemelen birkaç gün içinde karşınıza çıkıp sizi sevindirecek. Haberiniz olmadan, sizi referans gösterip küçük çıkarlar elde etmeye çalışan birileri olabilir. Buna dikkat etmelisiniz. Araştırıp üstüne gitmeniz halinde, şaşıracaksınız.


29 Ekim 2017 : Aşk yaşamınızda daha çok durumunuzu korumaya çalışacağınız ve yeniliklereden kaçınacağınız bir gündesiniz. Sevdiğiniz kişiye düşüncelerinizi tam olarak anlatabileceksiniz. Duygularınız dengeleniyor ve kararlarınızda iradeli davranmayı başaracaksınız. Bir süreden beri sürüncemede kalan bir sorununuzun çözümü için yeni düşünceler geliştirebilirsiniz. Duygusal anlamda sabah saatleri bazı heyecanlar yaşayabilirsiniz.


29 Ekim 2016 : Çok inişli çıkışlı bir ilişkiniz var.sürekli bir takım konularda tartışıyor asla anlaşılmadığınızı düşünüyorsunuz. Gün içersinde onu ihmal edebilir kalbini kırabilirsiniz. Ona da zaman ayırmalısınız.


29 Ekim 2015 : Zamana duyduğunuz güven, umutlarınızı boş çıkartabilir. Şimdi hatalı davrandığınızı düşünüyorsunuz. Ama geri dönüp bir şeyleri yoluna koymak için biraz geç kalmış görünüyorsunuz.


29 Ekim 2014 : Aşk konusunda idealist fakat biraz fazla özgürlükçü bir tutumunuz olabilir. Bugün biraz aşırılıklara kaçabilirsiniz ve bu durum yakın ilişkinizde bir gerginlik yaratabilir. Zevklere aşırı düşkünlük bir zaaf olmamalı.


29 Ekim 2013 : Partnerinizdeki değişikler sizi düşündürüyor. Yeni bir etkilenme içinde olmasından korkuyor ve bu korkuyu kendinizden bile gizlemeye çalışıyorsunuz.


29 Ekim 2012 : Daha hareketli günler, bugünden silkinmeye çok bağlı. Karşılıklı olarak sorgulamalar bugünlerde yararlı olabilir. İlişkinize gittikçe yerleşen tekdüzelik, alışılması durumunda riskli hale gelecek.


29 Ekim 2011 : Daha doğal olun, ilginçliğin arkasından çekicilik gelecek gibi görünüyor.Aşırı derecede çekici kişi, sizi çok ilginç buluyor. Ama, onu henüz çekicilik alanınıza da almanız için yapaylıklar sergilememelisiniz.


29 Ekim 2017 : İş hayatınızda çok sabırlı biri olmanıza rağmen, bıktırıcı bir işte bu kadar istikrar göstereceğinizi kimse tahmin etmiyordu. Bunu bildiğiniz için büyük bir efor gösterip işi vaktinden önce bitirmeye çalışıyorsunuz. Yakında iş hayatınızda sevineceğiniz gelişmeler olabilir.


29 Ekim 2016 : Kendinizi enerjik ve güçlü hissedeceksiniz. Bazı küçük işlerinizi bugün bitirebilir yada önemli adımlar atabilirsiniz. Karşınıza yeni fırsatlar çıkabilir ve bunları olumlu olarak değerlendirebilirsiniz. Hayatınıza ilişkin ani kararlar alabileceğiniz bir gündesiniz. Bir süredir beklediğiniz gelişmelere ilişkin yeni adımlar atabilirsiniz. Yaptığınız her işten zevk almak isteyeceksiniz ve en sıkıcı işleri bile keyifli bir hale getirmeyi başaracaksınız. İşinizle ilgili grişimlerde bulunmak için uygun bir gündesiniz.


29 Ekim 2015 : Yeteneklerinizin beslenmesi gerekiyor. Çok yönlü oluşunuz, bilgi alanınızın dışındaki konulara da ilgi duymanızı sağlıyor. Bu zenginlik, bugünlerde yeni yönelimler getirebilir.


29 Ekim 2014 : Bugün iş hayatınızda serin kanlı davranmanız ve bir takım kişileri ikna etmeniz gerkecek. Ayaklarınızı yere sağlam basarsanız işler yolunda gidecek. Öncelikle bu işe kendinizin inandığını göstermelisiniz.


29 Ekim 2013 : İş ve aşk sorunlarınızı birbirinden ayırmanız gerekiyor. Pek sorunlu olmayan iş hayatınız özel ilişkinizdeki sorunlardan çok etkileniyor. Bir iş bağlantınızdan şu günlerde birtakım şikayetler alacaksınız.


29 Ekim 2012 : Ãœretken birisiniz, ama bu anlamda destek göremiyorsunuz.İşinizle ilgili çok ilginç düşünceleriniz var. Bu düşüncelerinizle ilgili parasal destek arayışlarınızda gelişmeler olabilir.


29 Ekim 2011 : Akşama doğru aranızda yapacağınız toplantı sizin için çok yararlı olacak.Bugün işe gelmemek için önemli gerekçeleriniz olduğunu düşünüyordunuz. Toplantıda, gelmekle ne kadar doğru yaptığınızı anlayacaksınız.


29 Ekim 2017 : Uzun vadeye çözüm olmayacak geçici para girdilerini, harcama fırsatı olarak değerlendirmemeniz gerekiyor. Önümüzdeki günlerde uzaktan izlemenizin yetmeyeceği bir para tartışmanız olabilir.


29 Ekim 2016 : Kısa bir süre sonra geçici bir nakit sıkıntısı çekebilirsiniz. Ama bu sürenin sonunda bayağı bir rahatlama dönemi görünüyor. Bugünler içinde yapacağınız bazı harcamalar size ciddi kararsızlıklar yaşatacak.


29 Ekim 2015 : Akraba konumundaki bir yakınıza yüklüce bir para ödemekdurumunda kalabilirsiniz. Kendi gereksinimleriniz dururken elinizdenparanızın bu şekilde çıkışı sizi epey sinirlendirecek.


29 Ekim 2014 : Para işlerine sağlamcı bakışınız, yine de dönemsel problemlere çözüm olamıyor. Önümüzdeki günler biraz zor geçebilir. Biriktirdiğiniz küçük bir parayı hiç istemediğiniz halde harcamak zorunda kalabilirsiniz.


29 Ekim 2013 : Evinize iyi para giriyor ve pek sakınmadan da harcayabiliyorsunuz. Taşrada bir veraset işiniz var, uzun zamandır sürüncemede görünüyor. Ondan şu günlerde bir haber alabilirsiniz.


29 Ekim 2012 : Sabah saatleri size maddi kazançlar getirici bazı fikirler üretebilirsiniz ve bu konuda kararlı hareket edeceksiniz. Öğleden sonra ise maddi bazı endişeler yaşama ihtimaliniz olacaktır.


29 Ekim 2011 : Geliriniz kadar yaşama alışkanlığı edinmelisiniz. Parasız kalmaktan korkuyor olmanıza karşın, hiç böyle bir endişeniz yokmuş gibi harcıyorsunuz. Bu tutumunuz sizi çok kısa zamanda dara sokabilir.


29 Ekim 2017 : Pek çok işinizi yarım bıraktığınız için bugün büyük bir iş yoğunluğu yaşayacaksınız. Plansız bir yaşamın zorluklarını sık sık çekiyorsunuz.


29 Ekim 2016 : Aşk hayatınız da güzel saatlerle süslenebilir. Ama dikkat etmelisiniz, sevdiğiniz insanda gözü olan bir kimse yakın çevrenizde dolaşıyor.


29 Ekim 2015 : Koşullarınızı iyi tanımalısınız. Olumsuz koşullar içinde doğru değerlendirmeler yapabilmeniz güç olabilir. İleriyi göremediğinizi düşünüyorsunuz. Belli ki bu, ileriye baktığınız yerle ilgili.


29 Ekim 2014 : Duygusal yaşamınızdaki gerginliğin sizi yıpratmasına izin vermemelisiniz. Sevdiğiniz insana akılcı yaklaşmalı, onu dinlemeli ve isteklerini küçümsememelisiniz.


29 Ekim 2013 : Bir arkadaşınızın, size bir konudaki tavrınızdan ötürü yönelttiği eleştirileri hazmedemeyip çok sert tepki veriyorsunuz. Arkadaşınız şu sıralar sizden çok daha sağduyulu görünüyor. Eleştirilerini ciddiye almanızda yarar var.


29 Ekim 2012 : İnsanlara çok iyimser yaklaşıyorsunuz ve bu özelliğinizden bazı kişiler faydalanmak istiyor olabilir. Bu duruma dikkat etmelisiniz.


29 Ekim 2011 : Yakın çevrenizde yaşı geçkin biri size özel bir sevgi besliyor. Siz ona bunun tam karşılığını vermekte biraz eksiklik gösteriyorsunuz.


29 Ekim 2017 : Tutkularınızın esiri olmaya devam etmeniz günden güne tükenmenize neden olabilir. Aşktaki olumsuzluklar sürüyor. Kısa da olsa tatile çıkın. Böylece üzerinizdeki baskıdan kurtulmuş olursunuz.


29 Ekim 2016 : Duygusal anlamda cesaretli biri olduğunuz söylenemez. Sizden beklenen adımı bir türlü atamıyorsunuz. Onun taleplerine karşılık vermeniz ilişkinize iyi gelecek. İş hayatında gözünüz kara, macerayı seviyorsunuz. Yatırıma yönelik girişimlerde bulunabilir evinize yeni eşyalar alabilirsiniz.


29 Ekim 2015 : Anne-babalar çocuğunuzun eğitimiyle ilgili bir mesele gündeme gelebilir. Okul ya da öğretmen değişikliği veya eğitim programında bir yenilik gibi... Konuya sizin el atmanız gerekecek. Eğer kontrolü bırakırsanız sonuçlarından emin olamayacaksınız. Biraz tedbirle olmalısınız.


29 Ekim 2014 : Bugün yaratıcı tarafınız aktif. Üretken tarafınızı gün yüzüne çıkaracak aktiviteler tercih edin. Bu amaçla bir eğitime katılabilirsiniz. Zaten böyle bir meziyetiniz varsa diğerleriyle de eserlerinizi ve sonuçlarını paylaşın.


29 Ekim 2013 : Arkadaşlarınız için bir takım fedakârlıklar yapmanız gerekebilir bugün. Sizden destek isteyene tabii ki arkanızı dönüp gidemezsiniz ancak ne ölçüde bir destek sağlayacağınızı baştan belirle-yin ki sonra başınız ağrımasın.


29 Ekim 2012 : Kendinizi başka hiçbir şeyi düşünmeden aşkın kollarına bırakıvermek ve keyifli bir ilişkinin temellerini atmak istiyorsunuz. Oysa düşünecek ne çok şey var. Öncelikle değer yargılarınız, bildiğiniz doğrular, kurallarınızÖ Aşkın büyüsü mü diğer gerçekler mi? Duygular galip gelecek gibi.


29 Ekim 2011 : Kendi doğrularınızı sevdiğiniz kişiye empoze etmeye çalışmanız ilişkinizi çıkmaza sokuyor. Ayrıca gösterdiğiniz aşırı ilgi onu bunaltıyor. Dargın olduğunuz birinden müjdeli bir haber alacaksınız. Karmaşık duygulardan uzaklaşmaya başlıyorsunuz. Sağlık sorunlarınızı ihmal etmemeye özen gösterin.


29 Ekim 2012 : Bugün, her şeyiyle ilginç bir gün.. Karşıt burcunuzda ilerleyen Ay, kişisel ilişkilerinize belli bir canlılık verirken, mars’ın etkisiyle de, kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz. Planlarınızın aksamasına tahammülünüz yok. Küçük önlemlerle geçiştirmeniz gereken bu günde, kişisel zaaflarınız ön plana çıkabilir ve ego tatminine ihtiyaç duyabilirsiniz..


29 Ekim 2017 : Bugün yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. İlişkilerinizde değişim isteğiniz daha öne çıkabilir. Taleplerinizi son derece mantıklı şekilde dile getireceksiniz. Sağlığınızla ilgili olumlu adımlar atabilirsiniz. Motivasyonunuzu arttıracak enerjiler var. Kararlarınızı hayata geçirmek için son derece uygun bir gündesiniz. Hayallerinizi ertelemeyin.


29 Ekim 2016 : Hayata umutla bakacağınız gelişmeler içine giriyorsunuz. Bir çok konuda destek almanızın rahatlığı içinde olacaksınız. Arkadaşlarla ilgili konular size çok keyif verebilir.  Bugünü verimli kullanmayı başaracaksınız. Zira sosyal alanda sizi aktif kılan çalışmalar içinde yer edinebileceksiniz. İyi organize edilmiş toplantılar da gününüze yön vermenizi kolaylaştırıyor.


29 Ekim 2015 : Hayata umutla bakacağınız gelişmeler içine giriyorsunuz. Bir çok konuda destek almanızın rahatlığı içinde olacaksınız. Arkadaşlarla ilgili konular size çok keyif verebilir.  Bugünü verimli kullanmayı başaracaksınız. Zira sosyal alanda sizi aktif kılan çalışmalar içinde yer edinebileceksiniz. İyi organize edilmiş toplantılar da gününüze yön vermenizi kolaylaştırıyor.


29 Ekim 2014 : Ticari alanlardaki işleriniz için hareketli bir süreç başlıyor. Zekanızı ve tecrübenizi gösterebileceğiniz koşullar var. Fırsatları doğru değerlendirirseniz işinizle ilgili şöhretiniz artabilir. Aynı durum eğitimle ilgili uğraşlarınız içinde geçerli olacak. Duygusal konuların dikkatinizi dağıtmasına izin vermeyin. Seçimlerinizi aklınıza güvenerek yapın.


29 Ekim 2013 : Sosyal açıdan dinamik ve canlı şartlara kavuşuyorsunuz. İçinde yer aldığınız gruplarda önemli organizasyonlar yapabilir, gereken yerde fazladan sorumluluk alabilirsiniz. Arkadaşlarınıza destek olacağınız yeni planlar, sosyal ilişkileri öne çıkaran gelişmeleri önemsemekte yarar var. Eğitsel bir konu hakkında toplantılar düzenlemek gerekebilir.


29 Ekim 2012 : Pek çok açıdan hayatınızda yenilenmeler söz konusu. Ancak aşırı sorumluluk ve ciddiyet getiren değişiklikler var. Kısa vadede ikili ilişkileri ve getirdiği paylaşımları değerlendirmek gerekecek. Diğer yandan hayatınızdan ayıklamanız gereken şeyler olabilir. Bugün kişiliğinizi öne çıkarmak, dayanıklı olmanız gereken konulara odaklanmak gerekecek.


29 Ekim 2011 : Hayata umutla bakacağınız gelişmeler içine giriyorsunuz. Bir çok konuda destek almanızın rahatlığı içinde olacaksınız. Arkadaşlarla ilgili konular size çok keyif verebilir.  Bugünü verimli kullanmayı başaracaksınız. Zira sosyal alanda sizi aktif kılan çalışmalar içinde yer edinebileceksiniz. İyi organize edilmiş toplantılar da gününüze yön vermenizi kolaylaştırıyor.


29 Ekim 2017 : İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.


29 Ekim 2015 : İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.


29 Ekim 2014 : İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.


29 Ekim 2013 : İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.


29 Ekim 2012 : Ev hayatınızda ve aşk hayatınızda hızlı gelişmeler sizi bekliyor, yeni bir ilişkiye beklemediğiniz bir anda başlayabilir ve tutku dolu anlar yaşayabilirsiniz. Yaşadığınız evde de değişimler sizi bekliyor.


29 Ekim 2017 : Kendinizi bugün aktif ve güçlü görmeniz, zor işlerin üstesinden geleceğinize işaret ediyor. Bu konuda partnerinizin yardımını göreceksiniz. Onun iyilik yapma isteği bir hayli güçleniyor. Sizi daha iyi anlamaya başladı.


29 Ekim 2016 : Bazı sosyal çalışmalar için ekip çalışmaları içinde bulunarak içsel huzur yaşayacaksınız. Planlı oluşunuz birçok duyarlı insanı bir araya getirecek.


29 Ekim 2015 : AŞK: Çekingensiniz. Bugünpartneriniz, bu huyunuzu bildiğiiçin rahatlamanız amacıyla sizearkadaşları ile birlikte birsürpriz hazırlayacak.Bulunduğunuz ortamda hoşvakit geçireceksiniz.PARA: Paranız üzerindeki yatırım düşüncelerinizbugün olmamalı. Şansınız açık değil. Özelliklebüyük yatırımcılar bazı konuları askıya almalılar.SAĞLIK: Birilerini kırmamak adına kendinizimanevi yönden güçsüz hissedebiliyorsunuz.


29 Ekim 2014 : Özel hayatınızın daha dengeli ve huzurlu bir forma kavuşması sizi rahatlatıyor. İşinizle alakalı genellikle sıkıntı sahibi olmayan nadir burçlardansınız.


29 Ekim 2013 : AŞK: Bugün sevgilinizi kolunuzatakarak sanki düşmançatlatıyorsunuz. Birliktetoplantılara gidiyor ve sosyalfaaliyetlerde bulunuyorsunuz.Gayet uysal ve neşelisiniz.PARA: Cömert fırsatları çok iyideğerlendiriyorsunuz. Kariyerli ve prestijlioluşunuz insanlar tarafından beğeniliyor. Malisorunlarınızı dışa yansıtmıyorsunuz.SAĞLIK: Yıllar sonra karşınıza dargın olduğunuzbirileri çıkabilir. Eski sorunlar moralinizi bozabilir.


29 Ekim 2012 : Kartınız Araç... Sorumluluklarınızı en iyi şekilde fedakarca yapıyor ve sevdiklerinize kendinizi kanıtlıyorsunuz. Özellikle aile çevreniz sizleri ciddiye alıyor her zaman.


29 Ekim 2011 : AŞK: Sevdiğinizin yakınları ilebir araya gelerek bir takımsohbet konuları açacaksınız. Onudaha yakından tanıyaraksevginizi artıracaksınız. Öylesinebaşınız dönüyor ki sadecepartnerinize odaklanıyorsunuz.PARA: Kariyerinizi koruma adına hukuki yöndenhakkınızı aramaya çalışıyorsunuz. Oysayapacağınız toplantı sizlere kâr sağlayacak.SAĞLIK: Saç dökülmelerinden şikayetçisiniz.Vitamin takviyesi ile sorununuzu çözübilirsiniz.


29 Ekim 2017 : Alacağınız bazı haberler sizi duygusal açıdan motive edecek. Eskiden yaşanmış olaylara fazlasıyla kafa yoruyorsunuz. Bu tutumunuzu değiştirmedikçe mutlu olabilmeniz zor. Aile içinde karşınıza çıkabilecek bütün zorlukları aşabileceksiniz. İstediklerinize ulaşmak için elinizden geleni yapmalısınız.


29 Ekim 2016 : Sevgiye olan ihtiyacınızın arttığı bir gün. Bu dönemde sevdiğinizin ilgisi çok hoşunuza gidecek. Ona yeterince zaman ayırarak, duygularınızı paylaşın. İşyerinizdeki yeni düzenlemeler konusunda ne kadar doğru kararlar verdiğinizi yakında bir kez daha anlayacaksınız.


29 Ekim 2015 : Aşk hayatınızda bozuk giden bir durum varsa onu düzeltebilir, yalnızsanız mutlu bir ilişkiye adım atabilirsiniz. İşinizle ilgili önemli görüşmeler yapabilir ve işinizi geliştirmek için gerekli bağlantıları oluşturabilirsiniz. Bugün çabuk karar alabilmenizin avantajını yaşayacaksınız.


29 Ekim 2014 : Bugün sıcak ve kalıcı bir aşk ilişkisine başlamanız ve ilerisi için genel hayatınızla ilgili bazı yeni ümitlere kapılmanıza sebep olacak şeylerle karşılaşmanız mümkün. İş hayatında tecrübenin her zaman yeterli olmadığının farkındasınız. Bazı konularda iş arkadaşlarınızın desteğine ihtiyacınız var.


29 Ekim 2013 : İlişkinizde kişilik çatışmaları yaşamamak için onun da istek ve ihtiyaçlarına özen göstermeye ve anlayışınızı geliştirmeye çalışın. Kafanızdaki düşünceleri içinizde biriktirmek daha sonra patlama yaşamanıza ve her şeyin daha kötü hale gelmesine neden olabilir.


29 Ekim 2012 : Aşk hayatınızda bozuk giden bir durum varsa onu düzeltebilir, yalnızsanız mutlu bir ilişkiye adım atabilirsiniz. İşinizle ilgili önemli görüşmeler yapabilir ve işinizi geliştirmek için gerekli bağlantıları oluşturabilirsiniz. Bugün çabuk karar alabilmenizin avantajını yaşayacaksınız.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed