Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

29 Haziran Hangi Burç?


Burcunuz Yengeç,

Geçmiş Yorumlar:

29 Haziran 2016 : Bazı durumların doğal akışında ilerlemesine izin verin. Kişisel anlamda zorlu mücadeleler veya rekabet ortamları söz konusu olabilir. Özgün fikirleriniz olumlu algılanabilir ve kişisel gelişiminize faydası olacak bir ortam oluşmasını sağlayabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Başarılı olmak, başkalarının adım atmasını beklemek yerine inisiyatif kullanmak ve biz harekete geçmek istiyoruz. Ancak, Pazartesi yazımızda ele aldığımız gibi hafta genelinde aşk hayatımız, sevgi temalı ilişkilerimiz, güzellik estetik, sanat ve ekonomik başlıklı konularda bir taraftan sürprizler, hoşluklar, yenilikler yaşanırken ve birbirimize yardımcı olma isteğimiz artarken; diğer taraftan, problemler, gerilimler, hırpalayıcı durumlar ön plana çıkıyor. Aşırı sahiplenme, dominant role soyunma, kıskançlık veya güç mücadelelerine bağlı dramatik durumlar ortaya çıkabilir. Özellikle, akşam saatlerinde, kötü alışkanlıkları veya kötü niyetleri olan kişilerden uzak durmamız veya ilişkilerde takıntılı bir tavır geliştirmemeye çalışmamız ve sakinliğimizi korumamız doğru olur. Venüs’ün konumu bu durumu etkin hale getiriyor. Beklenmedik durumlar yaşanabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


29 Haziran 2014 : Güvensizlikleriniz nedeniyle önemsediğiniz bir kişiyi zor durumda bırakabilirsiniz. Aşırı tepkilerden kaçının. Aşk hayatınızda veya arkadaşlık ilişkilerinizde pozitif olmanız hoşnutsuz bir durumu onarmanıza yardım edebilir. Kıskançlık tabanlı bir anlaşmazlığı ortadan kaldırabilmek için yaratıcı olmanız gerekebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bu haftasonu karşılaşacağımız pek çok öneri, mazaret veya belli konuların arkasında gösterilen gerekçeleri görmezden gelebiliriz. Ancak, ilerleyen dönemde, bizi uyaran ya da bize açıklama yapmaya çalışan kişilerin daha mantıklı tezleri olduğu veya söylediklerinin gerçekliği anlaşılabilir. Dolayısıyla, ne olursa olsun söylenenlere kulak vermekte fayda var. İniş çıkışlı duygularımızın veya bu tür duygulara sahip kişilerin yanlışlara neden olmasına izin vermemkte fayda var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumayı unutmayın lütfen! Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


29 Haziran 2013 : Ortaya çıkan bilgiler sizi utandırabilir veya gerçeklerden kaçma eğiliminde olabilirsiniz. Ancak, aslında olan biteni uzun süre ve dikkatlice incelemelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Belli konularda değişiklik yapmanın, yön değiştirmenin veya yerini ya da belli işleri sağlamlaştırmak için yardım almanın veya iş birliğine gitmenin eşiğinde olanlarımız, ödülleri veya uzun vadeli planları düşünerek hareket etmeliler. Ancak, hata yapmamak için kendi kendimize tekrar tekrar yapacağımız bu tür değişiklikler için nelerin alt üst olacağını hatırlatmamızda ve olası problemleri hesaplayarak yön belirlememizde fayda var. Akşamüstünden itibaren sevgi dolu veya eğlenceli aktiviteler ön planda.


29 Haziran 2012 : Bugün her türlü konuda yenilikler ve değişiklikler düşünebilirsiniz. Belki de kendinizi tamamen yenilenmiş hissedeceksiniz. Bu günlerde mantığınız her zamankinden daha hızlı ve dinamik çalışıyor. Bu da geleceğe dönük yatırımlar yaparken size büyük avantaj sağlıyor. Bu fırsatı iyi değerlendirmenizi tavsiye ederim.


29 Haziran 2011 : Duygusal ve iyimser davranışlarınız çevrenizdekilerle olumlu ilişkiler geliştirmenize yardımcı olacaktır. Yabancı kişilerle de olumlu iletişimler kurabilirsiniz. Ancak bu dönem içinde yeni ortamlara katılırken dikkatli olun. Birtakım tatsızlıklarla karşıaşmanız ve olmadık konularda tartışmalara girmeniz, bu ortamlarda gelişebilir. Genel olarak ufak tefek şeyleri kırmak veya basit kesik ya da incinmelerle karşılaşmak da kaza sayılabilir. Moralinizi bozmayın.


29 Haziran 2017 : Bir süredir ihmal ettiğiniz işleriniz bugün başınızı ağrıtabilir. Gün içinde sıkıntılı ve uyumsuz bir psikoloji sergileyebilirsiniz. Alacağınız bazı haberler olabilir. Bu haberlerin bir kısmı olumlu, bir kısmı olumsuz olabilir. Akşam saatleri sizin için neşeli geçebilir. Yakın dostlarınızla eğlenebilir onlarla uzun süreden beri yapmadığınız şeyleri yapabilirsiniz.


29 Haziran 2016 : Bazı arkadaş ilişkilerinde kendinizi fazla yoruyorsunuz. Çok meraklı davranıp çok yakınlaşıyor, insanların sizden kolay talep etmelerine neden olabiliyorsunuz. Bugünlerde çevrenizde yaşanan sağlık sorunları, sizi sağlığınızla daha ilgili olmaya yönlendiriyor. Bugünlerde kısa bir yolculuğunuz olabilir.


29 Haziran 2014 : Enerjik ve hareket dolu bir gün. Kısa yolculuklar ya da eğitimle ilgili konularda oldukça aktif davranabilirsiniz. Çevrenizi etkilemekte başarılı olacağınız bugün, arkadaşlarınızla ilişkilerinizde rahat olacaksınız. Genel psikolojiniz meslek ve aile yaşantınızı da olumlu etkileyecek.


29 Haziran 2013 : Yakın çevrenizde küçük sevinçlerin büyük mutluluklar gibi yaşanması genellikle sizden kaynaklanıyor. İçinizdeki yaşama coşkusu engel tanımıyor. Hayatınızdaki bazı tatminsizlikler ve onlarla ilgili beklentilerinizde kapadığınız umuda yönelik kapılar, size bir ermişin esnekliğini kazandırmış gibi. Küçük mutlulukları son damlasına kadar değerlendirme uzmanı olmuşsunuz.


29 Haziran 2012 : Hedeflerinizi tek tek ele aldığınızda ulaşılmaz şeyler olmadıkları görülüyor. Onları ya hep, ya hiç mantığıyla karşınıza koymamalısınız. Sıkı dostluklarınızı, son zamanlarda çevrenizde oluşan insan kalabalığı içinde kıskanır gibisiniz. Yeni tanışmaların yaşamınıza katacağı renk, nedense bugünlerde gözünüzde büyüyor.


29 Haziran 2011 : Bir arkadaş ziyaretiniz var. Bu ziyaretten dönüşünüz biraz umutsuzluk içinde olabilir. Sizi üzmeye çalışan birisinin niyetiyle ilgili araştırmalar içindesiniz. Bununla ilgili bir kırgınlık yaşayacaksınız. Tartışmalı, yorucu geceler sizi bitkin bir sabaha uyandırıyor. Arkadaş çevrenizdeki çözümsüz tartışma merakı, size artık biraz itici geliyor gibi.


29 Haziran 2017 : Hoşlandığınız kişiden beklentilerinizi yüksek tutarsanız hayal kırıklığı yaşarsınız. O kişi en azından şimdilik sizinle ilgili bir plan kurmuyor. Sizin ona olan ilginizin farkında ve bu durumun tadını çıkarıyor.


29 Haziran 2016 : Canlılığını yitirmiş beraberliklere karşı biraz sınırını taşan eleştirileriniz var. Hayata çok canlı, hareketli bir pencereden bakıyorsunuz. Duygu dünyasının, fazlasıyla özel olduğunu unutmamalısınız.


29 Haziran 2014 : Hislerinizin kuvvetiyle sevgi konularınına aşırı duyarlı yaklaşabilirsiniz. İlişkinize yenilik getirmek isteyebilirisiniz. Yeni adımlar atmaya eğilimlisiniz ama önünüzdeki engelleri görmezden gelmeyin.


29 Haziran 2013 : Sevgilinizi bazı kötü alışkanlıklarınızı onaylaması için adeta zorluyorsunuz. Büyük bir kararlılıkla savunmanız, onları iyi alışkanlıklar haline getiremiyor.


29 Haziran 2012 : Uzun vadeli beklentileriniz, ona şu sıralar ürkütücü gelebilir. Partnerinizin son günlerdeki değişikliğini, ilişkinizin geleceğine yönelik yeni geliştirdiğiniz söylemlere bağlıyorsunuz.


29 Haziran 2011 : Sevgi bağlarınız sapasağlam duruyor. Buna rağmen tatlı sert bir ilişki içinde olmanız sizi şaşırtıyor. Karakterlerinizdeki sivrilikler, sizi hırçın ama hep heyecanlı garip bir ikili yapıyor.


29 Haziran 2017 : .İş hayatınızda pek yoğun olmayan bir gün sizi bekliyor. Bugün yarım bıraktığınız ya da normalde yapmaktan hoşlanmadığınız işler ile meşgul olabilirsiniz. İşinizden normal saatinden daha erken ayrılabilirsiniz.


29 Haziran 2016 : Enerjiniz sınır tanımıyor, işinizi bugünlerde her şeyin üstünde tutuyorsunuz. İşlerin çokluğundan yakınmıyorsunuz. Soğuklar iyice gelmeden yapacağınız kısa bir izin size iyi gelecektir.


29 Haziran 2014 : Yeni iş ilişkilerine girebileceğiniz ve iş çevrelerinde olumlu ilişkiler kurabileceğiniz bir devredesiniz. Kendinizi ve çevrenizi ortak çalışmalar için motive edebilecek güce sahip olduğunuz görülüyor.


29 Haziran 2013 : İş yaşantınızda genel olarak doyumlu görünmenize rağmen, bugünlerde birtakım serzenişleriniz olabilir. Çalışma arkadaşlarınızla karşılıklı olarak aksamalardaki sorumlulukları paylaşacaksınız.


29 Haziran 2012 : Kendinizi iş yaşamınızda biraz gevşek buluyorsunuz, ama bazı durumlardaki sert tavırlarınız bir denge sağlayabiliyor. Son görüşmenizin merakla beklediğiniz neticesini önümüzdeki günlerde alabilirsiniz.


29 Haziran 2011 : İş çevrenizde iyi dostluklarınız var. Bugünlerde onlarla önemli görüşmeleriniz olabilir. Teknik gelişmelerin gerisinde kalmak istemeyecek, bunun çarelerini arayacaksınız.


29 Haziran 2017 : Hisseli paralar ve işinizle ilgili hukuksal konularda sorunlaryaşayabileceğiniz bir gün. Yanılgılara açık olduğunuz için kararlarınızı tek başınıza almaya gayret edin, yoksa maddi kayıplara uğrayabilirsiniz.


29 Haziran 2016 : Bugün bazı ödemeler yapabilirsiniz. Bu ödemeler için gerekli maddi kaynağı daha önceden ayırmıştınız. Bu yüzden ödemelerinizi yaparken hiçbir zorluk yaşamayacaksınız.


29 Haziran 2014 : Maddi konularda alacağınız kararların sizin kadar başkalarını da etkileyebileceği bir gün. Tarafsız ve ileri görüşlü yaklaşımlarınız her konuda istikrarlı olmanıza yardımcı oluyor.


29 Haziran 2013 : Maddi sıkıntısı olan dostlarınız için sağlam bir güvencesiniz. Buna karşın son dönemde yaşadığınız kimi parasal yalnızlıklar, sizi bazı küskünlüklere sokmuş gibi. Yakın zamanda para konulu bir yolculuğunuz olabilir.


29 Haziran 2012 : Çok uzayan bir para tartışmanız için önümüzdeki günler içinde kökten kararlar alabilirsiniz. Yeterli sayılabilecek kazancınıza karşın, yüksek tutarlı ödemeleriniz para darlığı çekmenize neden olabiliyor.


29 Haziran 2011 : Yakınlarınızın harcama konusundaki dağınıklıklarını ciddi bir sorun olarak ele alıyorsunuz. Para konularındaki mutlak hakimiyetiniz, bir iki insanı hiç etkileyemiyor.


29 Haziran 2017 : Cesaretinizi kırıp sizi biraz düşündürecek bazı gelişmeler, sizi yeni niyetler içine sokabilir.


29 Haziran 2016 : Tam yerine oturtamayıp sonradan iç tartışmalarınızda bocaladığınız bazı davranışlarınızla objektif hesaplaşmalar içine girmeniz gerekiyor.


29 Haziran 2014 : Eski düşüncelerinizi bir kenara koyup değişiklikler yapabileceğiniz bir gündesiniz. Yeni riskler almaya yatkınsınız ama dikkat edin sonradan pişman olabilirsiniz.


29 Haziran 2013 : Bu aralar bir karar vermeniz gerekiyor. Bu kararın sonucu size olumsuz puanlar yazabilir. Doğru karar, bazı şartlanmışlıklardan kurtulabilmenize bağlı görünüyor.


29 Haziran 2012 : Son günlerdeki duyumlarınıza dedikodu deyip geçmeyin. Biraz kurcalamanızda yarar var.


29 Haziran 2011 : Birkaç gün içinde sonradan sizde iz bırakabilecek bir tartışma yaşayabilirsiniz. Bu ara sıra ortaya çıkan bir eski arkadaşınızla ilgili görünüyor.


29 Haziran 2017 : Duygusal beraberliğiniz araya giren üçüncü şahısların dedikodu ve negatif teşebbüsleriyle zedelenebilir, hatta ilişkiniz bitebilir. Bunun önüne geçmek için el ele verip sevgi ve bağlılığınızı herkese gösterin.


29 Haziran 2016 : Atak ve hızlıca karar veren tavırlar sayesinde zamanla yarışan işlerinizi bir çırpıda halletme şansınız olacak bugün. İş arkadaşlarınızla, kişisel çıkarlar ve tolerans eksikliği nedenli pürüzler yaşanabilir. Bunları aşmak elinizde.


29 Haziran 2014 : Bugün alışverişe çıkmak, çarşı pazar dolaşmak, vitrinlere bakmak, kıyaslama yapmak, moda ve gündemde olan şeyleri takip etmek ve mümkünse bunların bir kısmına sahip olmak için uygun. Dikkat edin. Ölçüyü kaçırmayın.


29 Haziran 2013 : Eşinizle olan ilişkinizi daha kaliteli hale getirmek elinizde. Var olan sorunları çözmek için birlikte profesyonel destek almak ya da birbirinize daha çok zaman ayıracağınız baş başa bir tatile çıkmak buna yardımcı olabilir.


29 Haziran 2012 : Çevrenizde görüştüğünüz kişilerin, özellikle iyi niyetli ve kendilerini aşmış olmasına dikkat ediyorsunuz. Bugün yeniliğe ihtiyacınız var. Düşüncelerinizi paylaşacak dostlarınızla bir araya geleceksiniz. Ay’ın konumu gereği, gireceğiniz ortamlarda insanların ilginizi çekebilirsiniz.


29 Haziran 2011 : Çok önemli kararları kendiniz almanız gerekirken bazı akrabalarınız siz etkileyebilir. Sonrasında pişman olabileceğiniz bu tutumlardan onları vazgeçirin. Maddi olarak kısa süreli bir sıkıntı yaşayabilirsiniz.


29 Haziran 2012 : Bu dönem  beklentileriniz yoğun olacak. Yaşadığınız olay ne olursa olsun; yaşantınızda bir dönüm noktasıdır. Mesleğinizi değiştirebilir, şimdiye kadar yapmadığınız bir işi deneyebilirsiniz. Harekete geçmeden önce düşünmez ve hızlı hareket edersiniz. Bu günlerinde düşünce mekanizmanız hız kazanıyor..


29 Haziran 2017 : Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.


29 Haziran 2016 : Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.


29 Haziran 2014 : Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.


29 Haziran 2013 : Mesleki alanda sizi harekete geçiren konulara dikkat edin. Eskisinden daha cesur ve risk almaya hazır vaziyette olmalısınız. Zira kariyerde daha özgür olmak adına yeni hedefler belirlemek isteyeceksiniz. İşe ait koşturmacalar, çalışma hayatında yön değiştiren koşullar da sizi yorabilir. Yabancılarla ilgili konuların hayatınıza getireceği pozitif etkilerle yeni bir yola çıkmaktasınız.


29 Haziran 2012 : Artık hafta sonunu içine alacak yeni planlar yapıyorsunuz. Keyifli günlük tatiller ve çocuklarla ilgili konular önceliğiniz olabilir. Zamanınızı güzel uğraşlarla doldurmak, değişik hobiler yaratmak sizi dinlendirecektir. Ayrıca yaratıcı yanlarınızı akıcı biçimde öne çıkarma şansınız var. Hayatınıza uyum ve esneklik getiren gelişmeleri yaratıcılığınız üzerinden ifade edebilirsiniz.


29 Haziran 2011 : Bazı huzursuzluklar sizi yıpratmaya devam ediyor. Kendinizi kısıtlanmış hissettiğiniz bu dönem yanlış yönlere gitme riskiniz var. Kafanızda ikilem yaratan konuları beklemeye almalı ve elinizdeki işlere yönelmelisiniz. Zira ruh sağlığınızın zorlandığı zamanlar söz konusu. Neyse ki işle ilgili takım çalışmaları size aradığınız paylaşımları getirmekte.


29 Haziran 2017 : Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.


29 Haziran 2016 : Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.


29 Haziran 2014 : Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.


29 Haziran 2013 : Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.


29 Haziran 2012 : Artık hafta sonunu içine alacak yeni planlar yapıyorsunuz. Keyifli günlük tatiller ve çocuklarla ilgili konular önceliğiniz olabilir. Zamanınızı güzel uğraşlarla doldurmak, değişik hobiler yaratmak sizi dinlendirecektir. Ayrıca yaratıcı yanlarınızı akıcı biçimde öne çıkarma şansınız var. Hayatınıza uyum ve esneklik getiren gelişmeleri yaratıcılığınız üzerinden ifade edebilirsiniz.


29 Haziran 2017 : Bazı gerçekler ortaya çıkacak. Paniklemek yerine zekanızı kullanın. İlişkinizi sorgulamaya başlamadan kendinizi sorgulamanız daha yararlı.


29 Haziran 2016 : Sevdiğiniz kişiye sürpriz hazırlayarak onu mutlu edeceksiniz. Alacağınız teklifler sizi şaşırtmamalı.


29 Haziran 2014 : AŞK: Gün içinde heyecan dolusaatler yaşayacaksınız. Sevdiğinizkişi ile bir araya geleceğim diyeiçiniz kıpır kıpır. Üstünüzebaşınıza çok özenli olmanıznedeniyle sevdiğinizin taktirinitoplayacaksınız. O da heyecanlı.PARA: Hesabınızdaki karmaşa ve aksaklıklarcanınızı sıksa da bugün şans kapınızda. Sürprizteklifler size yeni iş kapıları açacak.SAĞLIK: Burun akıntısından son derece sıkıntıyaşıyorsunuz. Alerji sorunu yaşıyor olabilirsiniz.


29 Haziran 2013 : Enerjiniz yüksek ve ideallerinizi hiç kimseyle paylaşmak istemeyeceksiniz. Emir almamak gibi takıntılarınız olduğu için, bugün istemediğiniz durumlara hedef olabilirsiniz. Sabırlı tavırlarınızla başarıyı kucaklayacaksınız.


29 Haziran 2012 : Kartınız Felaket... Yorulmak bilmeyen enerjinizin bugün tükendiğini hissedebilirsiniz. Gerek iç ortam gerekse dış ortamlarda bir yığın koşuşturmaca sizi yoruyor.


29 Haziran 2011 : Sizden faydalanmak isteyenler var. Ancak kötü niyetli kişiler olmadığının bilincine varmalısınız.


29 Haziran 2017 : Bu kişi ile yakınlaşmak sizi son derece heyecanlandırıyor. Yeniden aşık olabilirsiniz. Belki de bu ilişki uzun süreli bir beraberliğin habercisidir. Bugün işinizi ilgilendiren ayrıntıların üzerinde durmanız, hem de verdiğiniz kararlarda ısrarcı olmanız sizin açınızdan fayda getirebilir.


29 Haziran 2016 : Aşk hayatınızda oldukça hırçın ve tartışmacı bir haliniz var. Bu da pek çok konuda bilir kişi ya da ukala pozisyonuna düşmenize neden oluyor. Önceliği işinize vermeniz daha iyi olacak. İş arkadaşlarınızla paylaşımlarda, grup çalışmalarında dikkatli ve uyanık davranın.


29 Haziran 2014 : Bu kişi ile yakınlaşmak sizi son derece heyecanlandırıyor. Yeniden aşık olabilirsiniz. Belki de bu ilişki uzun süreli bir beraberliğin habercisidir. Bugün işinizi ilgilendiren ayrıntıların üzerinde durmanız, hem de verdiğiniz kararlarda ısrarcı olmanız sizin açınızdan fayda getirebilir.


29 Haziran 2013 : Yolunda gitmeyen ilişkinize bir hareketlilik getirmeniz gerekiyor. Sizin ilişkinizden memnun olmanıza karşın, partneriniz monotonluktan biraz dertli gibi. Bugünlerde ufak tefek tartışmalar ciddi hesaplaşmaların başlangıcı olabilir. Unutkanlıktan dolayı iş yerinde başınız ağrıyabilir.


29 Haziran 2012 : Oldukça keyifli ve huzur dolu bir gün geçirmeniz mümkün. Güçlü iyimserliğiniz, şefkat duygularınızla birlikte güçlenebilir ve sevdiğiniz kişiyi görmek uğruna, çok uzun mesafeler katetmeyi göze alabilirsiniz. Sevgilinizle dostluğunuz, aşkınızı gölgede bırakacak kadar güzel olabilir.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed