Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

3 Ağustos Hangi Burç?


Burcunuz Aslan,

Geçmiş Yorumlar:

3 Ağustos 2016 : Uzunca bir süredir yapmak isteyip de yapamadığınız pek çok şeyi yapma fırsatını da bugünlerde yakalıyorsunuz. Kararlı olmaya devam etmelisiniz. Bir takım kişilerin desteğini yanınıza alırsanız, pek çok sorunun üstesinden gelebilirsiniz. Potansiyelinizi ve birikiminizi ortaya koymanın tam zamanıdır. Sağlığa dikkat.


3 Ağustos 2015 : Bir süredir size karşı ilgisiz davranan veya sizi önemsemeyen sevdiğiniz veya yakın çevrenizde bulunan kişiler, tümüyle tavır değişikliğine gidebilir ve size kendinizi çok iyi hissettirebilirler. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yaratıcı düşünceler, yenilikçi yaklaşımlar, iyimserlik, entellektüel aktiviteler gün boyu ön planda. Sadece akşam saatlerinde, abartılı duygular, aşırı hareketler nedeniyle ilişkilerde uyumsuzluklar söz konusu olabilir. İnançlar, ideolojiler ve prensipler konusunda inatçı veya ısrarcı davranmak fikir çatışmaları anlamına gelebilir. Gereğinden fazla pozitif veya gereğinden fazla negatif düşüme tuzağına kapılmamakta fayda var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


3 Ağustos 2014 : Halledebileceğinizden fazlasını vaat edebileceğiniz bir gün. Yeteneklerinizi geliştirmeli ve herkese sunabileceklerinizi (olabileceğinden fazla olmamak kaydıyla!)göstermelisiniz. İçsel tetiklenmeler ve işleri bitirme potansiyeliniz ilerlemenize katkıda bulunurken, imajınızı da olumlu etkileyebilir. Aşk hayatınız veya sevgi temalı ilişkileriniz ön planda. Tüm burçlar için gün geneli: Yanıltıcı etkiler, bu hafta sonu hepimizi, karşımızdaki kişilere ne kadar büyük bir yıldız olduğumuzu ya da neler yapabileceğimizi ispat etme konusunda cesaretlendiriyor. Ancak, gerçekte zar zor bisiklet kullanmayı öğrenmişken, ağır vasıta ehliyeti varmış gibi davranmanın, ne can güvenliğimiz, ne talip olduğumuz firmanın araç güvenliği ne de taşınacak ürünlerin geleceği üzerinde olumlu etki yapmayacağı aşikar olduğundan, gezegenlerin üzerimizde oluşturduğu içi boş bir özgüvenle yola çıkmamamız daha doğru olacaktır. Yine de, bu hafta sonu Macarca bilmeden Budapeşte#39#de rehberlik yapmaya giden, borsa bilgisi olmadan yatırım yapamaya kalkışan ve kanadı olmadan uçmaya çalışan kişilerle karşılaşma olasılığımız yok denecek kadar az olacaktır. Neyse, bu kişilerden birisi de biz olmayalım daJ Sevgili arkadaşlar, 1 - 15 Ağustos arası tatilde olduğum için, gün geneli hariç burç yorumlarınızı asistanım hazırlıyor olacak. Umarım hoşunuza gider. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın.


3 Ağustos 2013 : Seyahatlere çıkabilir ya da şehir içinde uzun olduğu söylenebilecek mesafelere ziyaretlerde bulunabilirsiniz. Geçmişi bir kenara bırakıp geleceğe odaklanmalısınız. Arkadaşça davranma uğruna kendi hedeflerinizin önüne geçebilirsiniz, dikkat!Tüm burçlar için gün geneli: Doğru düşünmek, doğru yorumlamak ya da doğru değerlendirmek başlıklarının önem kazandığı bir gün. Bir taraftan beklentilerimizi ve amaçlarımızı göz önünde bulundururken, diğer taraftan ön kötü olasılığı hesaplayabilirsek her şey akışında ilerleyecektir. Aniden hiçbirşeyin düşünüldüğü ya da hesaplandığı şekilde gitmediği anlaşılabilir ve bu gerçekliğin farkına varılmasıyla ek senaryolar oluşturulabilir. Aynı zamanda bugün oluşan Venüs Mars kavuşumu, bugün ve haftasonu boyunca, sevgi bağlarımızı kuvvetlendirebileceğimiz ve romantik fırsatlar sunan bir etki yaratıyor.


3 Ağustos 2012 : Başkalarıyla ilişki kurma çabasında olacaksınız. Onların size karşı gösterdikleri anlayış ise oldukça fazla. daha çok şansınızı zorlamamalısınız. Birlikte olduğunuz kimsenin de ailevi sorunları sona erecektir. Geçen haftaların yorgunluğunu ve bitkinliğini üzerinizde hissedeceksiniz. Bununla beraber bedensel açıdan daha iyi bir döneme girdiğinizi söyleyebilirim.


3 Ağustos 2011 : Bugün çevrenizdeki önemli kimselerden gelebilecek zarar ve olumsuzluklara açık bir gündesiniz. İşvereniniz, yöneticiniz, babanız ya da kadınsanız eşiniz, öğrenciyseniz öğretmeninizle tartışmaya girebilirsinz. Duygusal olarak da öfkeli ve ani patlamalara açıksınız. Eğer siz bir kadınsanız duyacağınız çekimleri duygusal bir yakınlaşma zannederek yanılabilirsiniz. Cinsiyetiniz ne olursa olsun hatalı ilişkiler geliştirmeye uygun bir gündesiniz. Maddi konularda ise durum biraz farklı. Elinizdeki imkanları iyi değerlendirebileceğiniz bir gündesiniz.


3 Ağustos 2017 : Bugün hayatınızda bazı olumlu değişiklikler olabilir. Ama bu değişikliklerin gerçekleşmesi için, gözünüzü karartıp risk almanız gerekiyor. Sizi şaşırtacak biraz da kızdıracak bir haber söz konusu. Siz yine de kendinizi tutmalı ve vereceğiniz tepkiye dikkat etmelisiniz. Son günlerdeki kırıcı tavırlarınız, haklı görülse de yanlış bir tarz olarak değerlendirilebilir.


3 Ağustos 2016 : Bir konuya karşı dönemsel endişeler içindesiniz. Sizi kaygıya düşüren etkilenmeler, bugünlerde bir boşluk yaratabilir. Bunu, konunun kalıcı bir probleme dönüşmemesi için kullanabilirsiniz. Bugünlerde moral durumunuzu yükseltme ihtiyacınız, birtakım sorunları gündeminizden çıkartmanıza neden olabilir. Ama bu yanlış bir yol olacak.


3 Ağustos 2015 : Sağlığınızla ilgili bir takım şüpheleriniz var. Bu şüpheleriniz sizin endişelenmenize sebep oluyor. Endişelenmek yerine doktora görünmeyi denemelisiniz. Bugün duygusal olarak kendinizi yalnız hissedeceksiniz. Sevdiğinizle ya da güvendiğiniz arkadaşlarınızla konuşmak ve dertleşmek isteyebilirsiniz.


3 Ağustos 2014 : Çok hareketli, hızlı, temposu yüksek bir döneme giriyorsunuz. Önümüzdeki günlerde irili ufaklı birçok yeni kararlar alacaksınız. Bu kararların sizin için yaşamsal önemi olanları da olacak. Onlar üzerinde daha çok düşünmelisiniz. Aile içi problemler sizi bugünlerde biraz uğraştırabilir. Yapmayı düşündüğünüz bazı ikili görüşmeleri bu arada yapabilir, bir şeyleri düzeltme fırsatı yakalayabilirsiniz.


3 Ağustos 2013 : Önümüzdeki günlerde uzakça bir yerden davet alacaksınız. Bu davetin, sizi mutlu etme, size hayatla yeni bağlar kurdurma olasılığı çok fazla. Aile ilişkilerinizde biraz daha hoşgörülü olmalısınız Fazla hoşlanmadığınız birisiyle çatışma halindesiniz. Bu ilişkiyi biraz da sizin duygusallığınızın böyle sorun yumağı haline getirdiğine de inanmanız gerekiyor.


3 Ağustos 2012 : Bugün bazı gelişmeler düşüncelerinizi harekete geçirecek. Yeni planlar yapacak, ilginç fikirler geliştireceksiniz. Yakın akrabalarınızı arayacak onları bazı konularda ikna etmeye çalışacaksınız. Onların sorunları sizi sıksa da elinizden geldiğince yardımcı olmaya çalışacaksınız. Yeni başladığınız bir ilişki yolunda gibi görünüyor.


3 Ağustos 2011 : Bugün karmaşık duygu ve düşünceler içinde olabilirsiniz. Bu durumda kendi başınıza hareket etmek yerine sevdiğiniz insana danışmalı ve bazı şeyleri onun ellerine bırakmalısınız. Akrabalarınızla ilgili bazı haberler, bir araya gelme, kutlama gibi şeyler zihninizi meşgul ediyor. Günlük yaşamınızda ister istemez yer kaplıyor. Bu arada geçen günlerin hesapsız harcamaları yüzünden parasal sıkıntı duyabilirsiniz.


3 Ağustos 2017 : Son günlerdeki duygu yoğunluğunuzla ilgili sizi eleştirenleri, ciddiye almanızda yarar olabilir. Kendinizi kötü kaptırmış görünüyorsunuz. Sık arayışlarınızı biraz azaltmanız, sizi daha çekici yapabilir.


3 Ağustos 2016 : Sonsuz güven duyguları içinde değilmiş gibi tavır takınması sizden kaynaklı olmayan nedenlere de bağlı olabilir. Sizinle ilgili aldığı referanslar konusunda yeterli bilgi sahibi değilsiniz.


3 Ağustos 2015 : Bugünlerde ilişkinizi sorgulayıp duruyorsunuz. Onunla yaşadığınız pek çok güzelliğin hatırına onu incitecek davranışlarda bulunmak istemiyorsunuz. Bir yandan da eski heyecanınızı arıyorsunuz. Kıs vadede önemli bir değişiklik gözükmüyor.


3 Ağustos 2014 : Herkese geri dönmeyeceğinizi söylüyorsunuz ama kafanız karışık. Ondan gelecek görüşme isteği kafanızı daha da karıştırabilir. Bu yüzden bu isteğe kısa bir süre kayıtsız görünecek, sonunda da görüşeceksiniz.


3 Ağustos 2013 : Moral durumunuz bu duyguyu yaşamaya hiç elverişli görünmüyor. Aşk hayatınızdaki hareketsizlik sürüyor. Ama aşkın size bir hazırlığı var, bunun için fazla beklemeyeceksiniz.


3 Ağustos 2012 : Karşı cins ilişkilerinizde bazı engelleyici etkiler altındasınız. Bugün susan ve dinleyen siz olacak, ilişkinizdeki sorunları anlamaya çalışacaksınız. Çevrenizdeki insanların ilişkinize çok karışıyor olması sizi çıkmaza sürükleyen nedenlerden birisi.


3 Ağustos 2011 : Aşk yaşantınızda yoğun günler yaşıyorsunuz ve daha da yoğun günler sizi bekliyor. Sevgilinizle ilişkinizde bazı önemli konularda fikir birliğine vardınız.


3 Ağustos 2017 : Pazar gününüzü evdeki işlerle uğraşarak geçirmek zorunda kalabilirsiniz. Fakat akşama doğru dinlenme fırsatı bulacaksınız. Zaten bu haftaya bakılacak olursa buna çok da ihtiyacınız var.


3 Ağustos 2016 : İş alanınızla eskiden beri ilgili olduğunuz için mesleğinizi de çok seviyorsunuz. İşlerinizdeki dönemle alakalı durgunluk sizi üzüyor, Yeni, değişik açılımlara kapalı görünmüyorsunuz.


3 Ağustos 2015 : İş hayatındaki yoğunluk size göre değil. Sevdiğiniz işleri yaptığınız zaman kendinizi mutlu hissediyorsunuz. Ancak bu isteklerinizi gerçekleştirmek için başka işlere yönelmeniz gerekiyor.


3 Ağustos 2014 : İş arkadaşlarınızın çoğunluğu tedirginlik yaşarken sizin huzurunuz yerinde. İş yerinizde yaşanacak sarsıntının sizi etkilemeyeceği açıkça söylendi. Yine de arkadaşlarınız tedirginliği sizi de etkiliyor.


3 Ağustos 2013 : Yaptığınız hazırlıklarda sonuca ulaşmanız biraz zaman alacak gibi görünüyor. İşyerinizdeki bir çalışma arkadaşınıza duyduğunuz güven önümüzdeki günlerde iyice pekişecek.


3 Ağustos 2012 : İşinizi çok seviyorsunuz ama hayatta işten başka şeyler de olduğunu bilin. İşinizle ilgili bir çalışmanızın ödülünü yakında alacaksınız. Bu arada başkalarının da işini yüklenmekten kaçının.


3 Ağustos 2011 : İş çevrenizde birlikte çalıştığınız kişilerden dengesiz bazı tavırlar görebilirsiniz. Karşınıza yeni fırsatlar çıkacaktır ancak bunları değerlendirme sorunları yaşayabilirsiniz.


3 Ağustos 2017 : Önümüzdeki günlerde büyükçe bir masrafa girebilirsiniz. Bunun hazırlığını yapmanız gerekiyor. Bütçenizi iyi dengeliyor genellikle para sıkıntısı çekmiyorsunuz.


3 Ağustos 2016 : Parasal konularda beklediğiniz gelişmeler bugün olmasa da bazı olumlu adımlar atmayı başaracaksınız. Özellikle uzun vadeli planlar yapmanız ve sabırlı hareket etmeniz sizin için daha doğru olacaktır


3 Ağustos 2015 : Maddi konularda temkinli hareket etmenize rağmen bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu konularda yeni bir girişimde bulunmanız doğru olmayacaktır.


3 Ağustos 2014 : Şu günlerde miktarı netleşecek bir gelir artışınız söz konusu. Parayı dikkatli kullanma becerisi geliştirmeniz gerekiyor.


3 Ağustos 2013 : Sizde bulunan emanet bir paradan bir an önce kurtulmak istiyorsunuz. Harcamalarınızı daha ne kadar kısacağınızı şaşırmış durumdasınız. Para idaresini biliyorsunuz.


3 Ağustos 2012 : Paranızı akıllıca kullanmıyorsunuz. Bu yüzden sık sık mali darboğazlar yaşıyorsunuz. Bugünlerde mali konularınızda en büyük yardımcınız aile büyükleriniz olacak.


3 Ağustos 2011 : Bugün beklemediğiniz bir kazanç elde edebilir ve yaşadığınız maddi sıkıntıdan biraz olsun kurtulabilirsiniz.


3 Ağustos 2017 : Detaycı değilsiniz, ama detaylarla ilgilisiniz. Ama geçenlerde yeni yaşadığınız bir olayda bir detayı atladınız ve eksik bilgilenme ile olayı kapatıp yanlış kişiler hakkında yanlış fikirler edindiniz.


3 Ağustos 2016 : Tepkimeciliğiniz, bazı doğal davranışları yapaylarla karıştırma derecesine varmış gibi. Yapmacık davranışlara karşı çok tavırlısınız.


3 Ağustos 2015 : Bir yolculuk ve bu yolculukta pahalı bir alışveriş, büyük masraf görünüyor. Önümüzdeki günlerde size çok yakın biriyle böyle bir yolculuğunuz olabilir


3 Ağustos 2014 : İşinizi son ana bırakma huyunuz size şimdiye kadar önemli bir zorluk yaşatmadı ama defa dikkatli olmalısınız.


3 Ağustos 2013 : Sorunlarınızın çözümünde kalıcı kararlar almaktan uzaksınız. Biraz daha uzun vadeli düşünmeli ve kalıcı kararlar almaya çalışmalısınız.


3 Ağustos 2012 : Yaşamınızın renklenmesini, değişmesini istiyorsanız, kendinize zaman ayırmalı hoşlandığınız işlere yönelmelisiniz.


3 Ağustos 2011 : Çeşitli zararlara karşı dikkatli olmalı ve düşüncelerinizi başkalarına açıklamamalısınız. Küçük ayrıntılara dikkat edin ve yeni bir konuda girişimde bulunmamaya dikkat edin.


3 Ağustos 2017 : Bulunduğunuz yeri konforlu bir hale getirmek, pozitif enerjinizi insanlara yansıtacağınız ortamlar hazırlamak isteğiniz artacak. Bir yolculuk sonrası oluşacak güzel gelişmeler günün aktiviteleri arasında.


3 Ağustos 2016 : Güç ve gövde gösterisi sergilemeyi seviyorsunuz. Kariyerinizle ya da günlük iş temponuzla ilgili konularda duygularınızı açıklamak ve insanları etkilemek isteyebilirsiniz. Sağlığınıza özen gösterin.


3 Ağustos 2015 : Bugünlerde sezgileriniz son derece güçlü. Karşınızdaki insanların ruh hallerini kolaylıkla anlayabileceksiniz. Parasal konulardaki dengesizlik her ne kadar canınızı sıkıyor olsa da bugün bütün sorunlardan uzaklaşmak isteyeceksiniz. Duygusal hayatınızdaki fırtınalar bir türlü dinmek bilmiyor.


3 Ağustos 2014 : Evin içindeki kalabalık ve gürültülü ortam içinizi sıkabilir. Herkesin ayrı telden çaldığı, sınırların ortadan kalkıp size özel alanları yitirdiğiniz durumlarda bu sıkıntı artacaktır. Özel uğraşlara zaman ayırmak iyi gelebilir.


3 Ağustos 2013 : Genel olarak talepkâr bir enerjide olabilirsiniz. İsteklerinizi herkesin içinde açıkça söylemeniz hem olumlu hem de olumsuz tepki alabilir. Ancak eğer söz konusu bir alacak verecek meselesi ise bire bir söylemeyi tercih edin.


3 Ağustos 2012 : Hedeflerinizi gizleme gereği duyabilir, hırslı yönlerinizi açığa çıkarabilirsiniz. Sizinle karşıt düşünce içinde olanlara aldırmaz bir tavır sergilemeniz, bilginizden ve kendinizden emin olduğunuzu gösteriyor. Bilinç altınızda bir takım planlarınız var. Duygusal olarak ikilemleriniz sürüyor.


3 Ağustos 2011 : İşinizde zirveye tırmanmanız için gereken imkânların mevcut olduğu bir zaman dilimindesiniz. Bu konuda şans sizin yanınızda olacak. Bugün alacağınız toplu paradan bir tatil için pay ayırmalısınız.


3 Ağustos 2012 : Çevresel ilişkilerinizde kendiniz farklı bir şekilde ifade edeceğinizi biliyorsunuz. Beklediğiniz konuların ayağınıza gelmesi sizi olumlu motive etmeli.. İşinizle ilgili gelişmelerden memnun kalmayabilir ve kapasitenizi arttırma yoluna gidebilirsiniz. Sürekli değişen düşüncelerinizi, bugün çevrenizle paylaşma ihtiyacı içindesiniz.


3 Ağustos 2017 : Kişisel alanda yeni planlarınız göze çarpıyor fakat, tam olarak kararlılık gösteremeyebilirsiniz. Bazı güvensizlikler sizi tedbirli olmaya itiyor. Ancak parasal alanda daha aktif ve hırslı olabilirsiniz.  Çalışma kapasitenizi zorlamanız geren koşullar sizin lehinize çalışabilir. Çabalarınızın sonuçları size kazanç olarak rahatlıkla dönebilecek. Giderlerinizi kısmanın yollarını bulmalısınız.


3 Ağustos 2016 : Aileye ve anneye dair konularda uğraştırıcı durumlar ortaya çıkabilir. Duygularınıza kendinizi kaptırırsanız olayların büyüme ihtimali var. Soğukkanlılığınızı korumalısınız. Öte yandan işle ilgili konularda daha olumlu koşullar gözüküyor. Çalışmalarınızda daha rahat ilerleme sağlayacağınız bir gündesiniz.


3 Ağustos 2015 : İhtiyacınız olan desteği görmekte zorlanabilirsiniz. Aşırı risk almamanız gereken şartları zorlamaktan kaçınmanız gerek. Ailevi konuların getirdiği endişeler ise oldukça yıpratıcı olacaktır. Sizin dışınızda gelişecek bazı olayları akışına bırakmanızda yarar var. Kendinize karşı biraz anlayışlı olmalı, gereksiz korkulara yer vermemelisiniz. Yarın olayları net bir gözle görebileceksiniz.


3 Ağustos 2014 : Kişisel alanda yeni planlarınız göze çarpıyor fakat, tam olarak kararlılık gösteremeyebilirsiniz. Bazı güvensizlikler sizi tedbirli olmaya itiyor. Ancak parasal alanda daha aktif ve hırslı olabilirsiniz.  Çalışma kapasitenizi zorlamanız geren koşullar sizin lehinize çalışabilir. Çabalarınızın sonuçları size kazanç olarak rahatlıkla dönebilecek. Giderlerinizi kısmanın yollarını bulmalısınız.


3 Ağustos 2013 : Kişisel alanda yeni planlarınız göze çarpıyor fakat, tam olarak kararlılık gösteremeyebilirsiniz. Bazı güvensizlikler sizi tedbirli olmaya itiyor. Ancak parasal alanda daha aktif ve hırslı olabilirsiniz.  Çalışma kapasitenizi zorlamanız geren koşullar sizin lehinize çalışabilir. Çabalarınızın sonuçları size kazanç olarak rahatlıkla dönebilecek. Giderlerinizi kısmanın yollarını bulmalısınız.


3 Ağustos 2012 : Ortaklıklar ve ilişkilerde yapıcı zamanlar öne çıkıyor. Ortak b,r bilinçle engelleri aşma çabanız aradığınız desteği size sağlayabilir. Bazı karşıtlıkların yaşanmasına rağmen olayları lehinize çevirme şansınız olabilir. Yakın arkadaşlıklar ve ortaklaşa işler açısından da yapıcı etkiler altındasınız. Sosyal organizasyonlar da alınan sorumluluklar akıcı ilerletilebilir.


3 Ağustos 2011 : Yeni adımlar ve girişimler sizi hevesli ılıyor. Maddi durumunuzu ilgilendiren her mesele sizi değişik kazançlara yöneltecektir. Kişisel becerilerinize güvenmeli bütçenizi sağlam kılmaya çalışmalısınız. Çalışma yeteneklerinizi artırmanız da söz konusu. Gelir gider dengenizi sarsacak girişimlerden kaçınmanızda yarar var. Yatırım planlarınızda acele karar vermemelisiniz.


3 Ağustos 2017 : Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.


3 Ağustos 2016 : Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.


3 Ağustos 2015 : Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.


3 Ağustos 2014 : Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.


3 Ağustos 2013 : Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.


3 Ağustos 2012 : İkili ilişkileri ve ortaklaşa konuları daha faklı bir açıdan değerlendirmeye başlıyorsunuz. Aşırı baskın yanlarınızın yerini daha fazla uzlaşı ve paylaşım alabilir. Diğer taraftan ortaklaşa işlerde yeni önerilerin hızlandığı bir dönem. Önceden karşınıza çıkan teklifleri daha dikkatli gözden geçirmelisiniz. Grup çalışmalarında süren sorumluluklara rağmen canlı ve destekleyici etkiler var.


3 Ağustos 2017 : Kartınız Dönüş... Sizi bırakıp ardına bile bakmadan çekip giden biri, bir anda ani dönüş yaparak yolunuza çıkabilir. İsteklerinizin gerçekleşeceği günde olduğunuzu bilmelisiniz.


3 Ağustos 2016 : ÇÖZÜMLER için uygun bir gündesiniz. Risk alırken iyi düşünmelisiniz. Yeni ortamlara girebilirsiniz. Duygularınızı kontrol ederken hata yapabilirsiniz.


3 Ağustos 2015 : Aşkta aradığınız huzuru er geç yakalayacaksınız ama ilk önce kendi içinde değişim yapmayı öğrenmelisiniz. Hatalar onu uzaklaştırabilir.


3 Ağustos 2014 : Aşkta aradığınız huzuru er geç yakalayacaksınız ama ilk önce kendi içinde değişim yapmayı öğrenmelisiniz. Hatalar onu uzaklaştırabilir.


3 Ağustos 2013 : Bugün yaratıcı ve dikkat çeken bireyler olacaksınız. Sizden hoşlananların farkına varmalısınız.


3 Ağustos 2012 : Kartınız Şeytan... Bugün ister istemez her konuda tedirginlik yaşıyor, olağanüstü değişik ruh haline bürünüyorsunuz. Sisli bulutlar arasında geziyor gibisiniz.


3 Ağustos 2011 : Duygusal zamanlar yaşayacaksınız. Sevdiğiniz biriyle kavga edebilirsiniz fakat ümidinizi yitirmemelisiniz.


3 Ağustos 2017 : Aşk hayatınız çok ters rüzgarların etkisinde. İçiniz korkularla ve endişelerle dalgalanıyor. Yaşadığınız bu karmaşa sizi epeyce sarsacak gibi. İş hayatınızda aşırı yoğunluktan ötürü yüklenebileceğiniz işlerden fazlasına kalkışmak sağlığınızda, çeşitli rahatsızlıklara yol açabilir.


3 Ağustos 2016 : Aşk hayatınız çok ters rüzgarların etkisinde. İçiniz korkularla ve endişelerle dalgalanıyor. Yaşadığınız bu karmaşa sizi epeyce sarsacak gibi. İş hayatınızda aşırı yoğunluktan ötürü yüklenebileceğiniz işlerden fazlasına kalkışmak sağlığınızda, çeşitli rahatsızlıklara yol açabilir.


3 Ağustos 2015 : Günlük işlerinizde hiç akla gelmeyen aksaklıkların olması sizi gergin bir yapıya sokacağı gibi yaratıcılığınızı köreltebilir. Ama siz güçlü bir iradenin hakim olduğu bir kişilik taşıyorsunuz. Hemen ikna gücünüzü kullanın. Yapmanız gereken ayrıntılara bir göz atmak olacaktır.


3 Ağustos 2014 : Fakat sevginizi ortaya koyarak, duygularınızı açıkça paylaşmayı denerseniz birlikteliğinizde değişim yapmayı başarabilirsiniz. İş yerinizde çalışkanlığınızdan dolayı size yeni sorumluluklar verilebilir. Çok çalışmak zorunda kalacağınızla ilgili olumsuz düşünceler üretmemelisiniz.


3 Ağustos 2013 : Sevgilinize mesafeli davranmanız aranızın açılmasına neden olabilir. Öncelikle iyi iletişim kurmaya çalışın. İş yerinde projelerinizi geliştirmek için elinize fırsat geçebilir. Önünüze konan programları kabul ederseniz gerçekten çok farklı fırsatlarla karşılaşacaksınız.


3 Ağustos 2012 : Aşk hayatınız çok ters rüzgarların etkisinde. İçiniz korkularla ve endişelerle dalgalanıyor. Yaşadığınız bu karmaşa sizi epeyce sarsacak gibi. İş hayatınızda aşırı yoğunluktan ötürü yüklenebileceğiniz işlerden fazlasına kalkışmak sağlığınızda, çeşitli rahatsızlıklara yol açabilir.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed