Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

3 Ağustos Hangi Burç?


Burcunuz Aslan,

Geçmiş Yorumlar:

3 Ağustos 2013 : Seyahatlere çıkabilir ya da şehir içinde uzun olduğu söylenebilecek mesafelere ziyaretlerde bulunabilirsiniz. Geçmişi bir kenara bırakıp geleceğe odaklanmalısınız. Arkadaşça davranma uğruna kendi hedeflerinizin önüne geçebilirsiniz, dikkat!Tüm burçlar için gün geneli: Doğru düşünmek, doğru yorumlamak ya da doğru değerlendirmek başlıklarının önem kazandığı bir gün. Bir taraftan beklentilerimizi ve amaçlarımızı göz önünde bulundururken, diğer taraftan ön kötü olasılığı hesaplayabilirsek her şey akışında ilerleyecektir. Aniden hiçbirşeyin düşünüldüğü ya da hesaplandığı şekilde gitmediği anlaşılabilir ve bu gerçekliğin farkına varılmasıyla ek senaryolar oluşturulabilir. Aynı zamanda bugün oluşan Venüs Mars kavuşumu, bugün ve haftasonu boyunca, sevgi bağlarımızı kuvvetlendirebileceğimiz ve romantik fırsatlar sunan bir etki yaratıyor.


3 Ağustos 2012 : Başkalarıyla ilişki kurma çabasında olacaksınız. Onların size karşı gösterdikleri anlayış ise oldukça fazla. daha çok şansınızı zorlamamalısınız. Birlikte olduğunuz kimsenin de ailevi sorunları sona erecektir. Geçen haftaların yorgunluğunu ve bitkinliğini üzerinizde hissedeceksiniz. Bununla beraber bedensel açıdan daha iyi bir döneme girdiğinizi söyleyebilirim.


3 Ağustos 2011 : Bugün çevrenizdeki önemli kimselerden gelebilecek zarar ve olumsuzluklara açık bir gündesiniz. İşvereniniz, yöneticiniz, babanız ya da kadınsanız eşiniz, öğrenciyseniz öğretmeninizle tartışmaya girebilirsinz. Duygusal olarak da öfkeli ve ani patlamalara açıksınız. Eğer siz bir kadınsanız duyacağınız çekimleri duygusal bir yakınlaşma zannederek yanılabilirsiniz. Cinsiyetiniz ne olursa olsun hatalı ilişkiler geliştirmeye uygun bir gündesiniz. Maddi konularda ise durum biraz farklı. Elinizdeki imkanları iyi değerlendirebileceğiniz bir gündesiniz.


3 Ağustos 2013 : Önümüzdeki günlerde uzakça bir yerden davet alacaksınız. Bu davetin, sizi mutlu etme, size hayatla yeni bağlar kurdurma olasılığı çok fazla. Aile ilişkilerinizde biraz daha hoşgörülü olmalısınız Fazla hoşlanmadığınız birisiyle çatışma halindesiniz. Bu ilişkiyi biraz da sizin duygusallığınızın böyle sorun yumağı haline getirdiğine de inanmanız gerekiyor.


3 Ağustos 2012 : Bugün bazı gelişmeler düşüncelerinizi harekete geçirecek. Yeni planlar yapacak, ilginç fikirler geliştireceksiniz. Yakın akrabalarınızı arayacak onları bazı konularda ikna etmeye çalışacaksınız. Onların sorunları sizi sıksa da elinizden geldiğince yardımcı olmaya çalışacaksınız. Yeni başladığınız bir ilişki yolunda gibi görünüyor.


3 Ağustos 2011 : Bugün karmaşık duygu ve düşünceler içinde olabilirsiniz. Bu durumda kendi başınıza hareket etmek yerine sevdiğiniz insana danışmalı ve bazı şeyleri onun ellerine bırakmalısınız. Akrabalarınızla ilgili bazı haberler, bir araya gelme, kutlama gibi şeyler zihninizi meşgul ediyor. Günlük yaşamınızda ister istemez yer kaplıyor. Bu arada geçen günlerin hesapsız harcamaları yüzünden parasal sıkıntı duyabilirsiniz.


3 Ağustos 2013 : Moral durumunuz bu duyguyu yaşamaya hiç elverişli görünmüyor. Aşk hayatınızdaki hareketsizlik sürüyor. Ama aşkın size bir hazırlığı var, bunun için fazla beklemeyeceksiniz.


3 Ağustos 2012 : Karşı cins ilişkilerinizde bazı engelleyici etkiler altındasınız. Bugün susan ve dinleyen siz olacak, ilişkinizdeki sorunları anlamaya çalışacaksınız. Çevrenizdeki insanların ilişkinize çok karışıyor olması sizi çıkmaza sürükleyen nedenlerden birisi.


3 Ağustos 2011 : Aşk yaşantınızda yoğun günler yaşıyorsunuz ve daha da yoğun günler sizi bekliyor. Sevgilinizle ilişkinizde bazı önemli konularda fikir birliğine vardınız.


3 Ağustos 2013 : Yaptığınız hazırlıklarda sonuca ulaşmanız biraz zaman alacak gibi görünüyor. İşyerinizdeki bir çalışma arkadaşınıza duyduğunuz güven önümüzdeki günlerde iyice pekişecek.


3 Ağustos 2012 : İşinizi çok seviyorsunuz ama hayatta işten başka şeyler de olduğunu bilin. İşinizle ilgili bir çalışmanızın ödülünü yakında alacaksınız. Bu arada başkalarının da işini yüklenmekten kaçının.


3 Ağustos 2011 : İş çevrenizde birlikte çalıştığınız kişilerden dengesiz bazı tavırlar görebilirsiniz. Karşınıza yeni fırsatlar çıkacaktır ancak bunları değerlendirme sorunları yaşayabilirsiniz.


3 Ağustos 2013 : Sizde bulunan emanet bir paradan bir an önce kurtulmak istiyorsunuz. Harcamalarınızı daha ne kadar kısacağınızı şaşırmış durumdasınız. Para idaresini biliyorsunuz.


3 Ağustos 2012 : Paranızı akıllıca kullanmıyorsunuz. Bu yüzden sık sık mali darboğazlar yaşıyorsunuz. Bugünlerde mali konularınızda en büyük yardımcınız aile büyükleriniz olacak.


3 Ağustos 2011 : Bugün beklemediğiniz bir kazanç elde edebilir ve yaşadığınız maddi sıkıntıdan biraz olsun kurtulabilirsiniz.


3 Ağustos 2013 : Sorunlarınızın çözümünde kalıcı kararlar almaktan uzaksınız. Biraz daha uzun vadeli düşünmeli ve kalıcı kararlar almaya çalışmalısınız.


3 Ağustos 2012 : Yaşamınızın renklenmesini, değişmesini istiyorsanız, kendinize zaman ayırmalı hoşlandığınız işlere yönelmelisiniz.


3 Ağustos 2011 : Çeşitli zararlara karşı dikkatli olmalı ve düşüncelerinizi başkalarına açıklamamalısınız. Küçük ayrıntılara dikkat edin ve yeni bir konuda girişimde bulunmamaya dikkat edin.


3 Ağustos 2013 : Genel olarak talepkâr bir enerjide olabilirsiniz. İsteklerinizi herkesin içinde açıkça söylemeniz hem olumlu hem de olumsuz tepki alabilir. Ancak eğer söz konusu bir alacak verecek meselesi ise bire bir söylemeyi tercih edin.


3 Ağustos 2012 : Hedeflerinizi gizleme gereği duyabilir, hırslı yönlerinizi açığa çıkarabilirsiniz. Sizinle karşıt düşünce içinde olanlara aldırmaz bir tavır sergilemeniz, bilginizden ve kendinizden emin olduğunuzu gösteriyor. Bilinç altınızda bir takım planlarınız var. Duygusal olarak ikilemleriniz sürüyor.


3 Ağustos 2011 : İşinizde zirveye tırmanmanız için gereken imkânların mevcut olduğu bir zaman dilimindesiniz. Bu konuda şans sizin yanınızda olacak. Bugün alacağınız toplu paradan bir tatil için pay ayırmalısınız.


3 Ağustos 2012 : Çevresel ilişkilerinizde kendiniz farklı bir şekilde ifade edeceğinizi biliyorsunuz. Beklediğiniz konuların ayağınıza gelmesi sizi olumlu motive etmeli.. İşinizle ilgili gelişmelerden memnun kalmayabilir ve kapasitenizi arttırma yoluna gidebilirsiniz. Sürekli değişen düşüncelerinizi, bugün çevrenizle paylaşma ihtiyacı içindesiniz.


3 Ağustos 2013 : Kişisel alanda yeni planlarınız göze çarpıyor fakat, tam olarak kararlılık gösteremeyebilirsiniz. Bazı güvensizlikler sizi tedbirli olmaya itiyor. Ancak parasal alanda daha aktif ve hırslı olabilirsiniz.  Çalışma kapasitenizi zorlamanız geren koşullar sizin lehinize çalışabilir. Çabalarınızın sonuçları size kazanç olarak rahatlıkla dönebilecek. Giderlerinizi kısmanın yollarını bulmalısınız.


3 Ağustos 2012 : Ortaklıklar ve ilişkilerde yapıcı zamanlar öne çıkıyor. Ortak b,r bilinçle engelleri aşma çabanız aradığınız desteği size sağlayabilir. Bazı karşıtlıkların yaşanmasına rağmen olayları lehinize çevirme şansınız olabilir. Yakın arkadaşlıklar ve ortaklaşa işler açısından da yapıcı etkiler altındasınız. Sosyal organizasyonlar da alınan sorumluluklar akıcı ilerletilebilir.


3 Ağustos 2011 : Yeni adımlar ve girişimler sizi hevesli ılıyor. Maddi durumunuzu ilgilendiren her mesele sizi değişik kazançlara yöneltecektir. Kişisel becerilerinize güvenmeli bütçenizi sağlam kılmaya çalışmalısınız. Çalışma yeteneklerinizi artırmanız da söz konusu. Gelir gider dengenizi sarsacak girişimlerden kaçınmanızda yarar var. Yatırım planlarınızda acele karar vermemelisiniz.


3 Ağustos 2013 : Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.


3 Ağustos 2012 : İkili ilişkileri ve ortaklaşa konuları daha faklı bir açıdan değerlendirmeye başlıyorsunuz. Aşırı baskın yanlarınızın yerini daha fazla uzlaşı ve paylaşım alabilir. Diğer taraftan ortaklaşa işlerde yeni önerilerin hızlandığı bir dönem. Önceden karşınıza çıkan teklifleri daha dikkatli gözden geçirmelisiniz. Grup çalışmalarında süren sorumluluklara rağmen canlı ve destekleyici etkiler var.


3 Ağustos 2013 : Bugün yaratıcı ve dikkat çeken bireyler olacaksınız. Sizden hoşlananların farkına varmalısınız.


3 Ağustos 2012 : Kartınız Şeytan... Bugün ister istemez her konuda tedirginlik yaşıyor, olağanüstü değişik ruh haline bürünüyorsunuz. Sisli bulutlar arasında geziyor gibisiniz.


3 Ağustos 2011 : Duygusal zamanlar yaşayacaksınız. Sevdiğiniz biriyle kavga edebilirsiniz fakat ümidinizi yitirmemelisiniz.


3 Ağustos 2013 : Sevgilinize mesafeli davranmanız aranızın açılmasına neden olabilir. Öncelikle iyi iletişim kurmaya çalışın. İş yerinde projelerinizi geliştirmek için elinize fırsat geçebilir. Önünüze konan programları kabul ederseniz gerçekten çok farklı fırsatlarla karşılaşacaksınız.


3 Ağustos 2012 : Aşk hayatınız çok ters rüzgarların etkisinde. İçiniz korkularla ve endişelerle dalgalanıyor. Yaşadığınız bu karmaşa sizi epeyce sarsacak gibi. İş hayatınızda aşırı yoğunluktan ötürü yüklenebileceğiniz işlerden fazlasına kalkışmak sağlığınızda, çeşitli rahatsızlıklara yol açabilir.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed