Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

3 Nisan Hangi Burç?


Burcunuz Koç,

Geçmiş Yorumlar:

3 Nisan 2015 : Bugüne ait gelişmeler sizi iyi hissettirebilir, hatta kendinizi günün kahramanı gibi hissedebilirsiniz. Eğlenceye hazır olun. Tüm burçlar için gün geneli: Satürn Merkür ve Jüpiter Güneş arasında oluşan olumlu açılar kalıcı işlere başlamak önemsediğimiz konularda önemli kişilerle görüşmek açısından farklı olanaklara açık bir günde olduğumuzu gösteriyor. Faydalı randevular, destekleyici kişiler, anlaşmalar ve fikir alışverişleri yoğun gün. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın... Not: Elektrik kesintisi nedeniyle uzun yazamadım bugünün yorumları instagram.com/niobeaslitemel adresinde uzun uzun bulunabilir


3 Nisan 2014 : Bazı konularda size danışan veya tavsiyelerinize kulak veren kişiler olabilir. Ancak, bu esnada birilerinin işlerine karışıyor havası verme riskinizde var. Özel yaşamınızı ilgilendiren ilişkiler açısından paylaşımların yoğun olduğu bir gün. Tüm burçlar için gün geneli: Akşam saatlerinde meydana gelebilecek engellenmişlik hissine rağmen, gün genelinde belli girişimlerimizin veya ilerlediğimiz yolların önünün açılabileceği bir gün. Olaylardaki veya iş ya da anlaşmalarımızdaki değişimlerin ve iniş çıkışların nedenlerini de daha iyi anlayabilir, işlevselliğini yitirmiş iş, ilişki veya düzenlemeleri de geride bırakmak gerektiğini fark edebiliriz.


3 Nisan 2013 : Büyük planınızı tamamlamak üzeresiniz tüm işaretler bu yönde. Eğitiminizi, belli ekspertiz konularını veya yeteneklerinizi ilgilenirden bilgiler toplayabilirsiniz. Olayları gerçekleştirecek olan sizsiniz oturup beklememelisiniz. Bir ilişkiniz imajınızı etkileyebilir. Sahip olduklarınızı korumak için her şeyi gözle görünür tutmanızda fayda var. Niobe


3 Nisan 2012 : Yeni bir karşı cins arkadaşlığı kurabilir, size çok çekici gelebilecek bir kimseyle tanışabilirsiniz. Bu durumda karşınızdaki kimseye çok yakınlık hissedip, bir kaç gün içinde ona aşık olduğunuzu bile düşünmeye başlayabilirsiniz fakat daha ilerde bunun aşk olmadığını anlayacaksınız. Kısaca bugün öyle büyük bir aşk bulmaya değil, güzel bir arkadaşlık geliştirmeye açıksınız. İlerdeki hayal kırıklıklarından kurtulmak için karşı cinse olan hislerinizi iyi tartmalı ve ihtiyatlı davranmalısınız.


3 Nisan 2011 : Bugün yıldızların üzerinizdeki olumsuz etkileri nedeniyle sinirli bir yapıya sahip olabilirsiniz. Sözlerinize çok dikkat etmelisiniz. Hiçbir konuda ve ne kadar hafif olursa olsun insanları kınamamalı ya da eleştirmemelisiniz. Yoksa büyük tartışmalara girip, kendinizi içinden çıkılmayacak bazı konumlara sokabilirsiniz. Maddi açıdan ise tam tersine olumlu bir gündesiniz. Duygusal ilişkilerinizde heyecanlı bazı şeyler yaşayabilirsiniz. Ancak bazı ailevi sorunlarınızın duygusal ilişkilerinizi gölgelemesi de mümkündür.


3 Nisan 2015 : İşlerinizi düzene koymak için fazlasıyla çaba sarfedebilirsiniz. Duygusal dünyanızda sebepsiz sıkıntılarınız yüzünden bocalamalar yaşayabilirsiniz. Açığa vuramadığınız bilinçaltı dürtülerinizin sizi fazlasıyla yönlendirebileceği bugün, ikili ilişkilerinizin seyri hakkında dikkatli karar vermelisiniz.


3 Nisan 2014 : Canlı hayata bağlı birisiniz. Ama bu özellikleriniz istediğiniz yaşamı size sağlayamıyor. Bugünlerde can sıkıntısına çok açık bir durumda görünüyorsunuz. Gelecek günlerde hayallerinizi kıyısından, köşesinden de olsa, yakalayacaksınız.


3 Nisan 2013 : Yakın çevrenizdeki bir sağlık sorunu ile ciddi biçimde ilgilenmeniz gerekiyor. Bir çıkmazın içinde görüyorsunuz kendinizi. Şimdilik böyle bir şey söz konusu değil. Ama tavırlı davranmanız, biraz kımıldamanız gerekiyor. Yakında bir yolculuğunuz var. İşle ilgili görünüyor. Ama siz bunu aynı zamanda hoş bir yolculuğa döndüreceksiniz.


3 Nisan 2012 :
Yakın bir zaman içinde özel görüşmeleriniz var. Bunun ne tür bir görüşme olacağı belli olmasa da, sevinçlerinizin olacağı kesin görünüyor. Aldığınız bir tavsiyeyi iyi değerlendirmeniz, bugünleri daha sıkıntısız geçirmenizi sağlıyor. Düzgün dostlar içindesiniz. Bu konuda seçiciliğiniz kadar, dostluk ilişkilerindeki vericiliğiniz ve dostluğa bakışınız da belirleyici.


3 Nisan 2011 : Önümüzdeki günler içinde sevinçleriniz var. İlginç bulacağınız değişik biriyle mutlu günler geçirebilirsiniz. İnatçılığınızı aşırılığa götürdüğünüz durumlardan, sonradan farkına vardığınız zararlar görebiliyorsunuz. Çok özel dostluklarda, önyargılı yaklaşımlar üzüntüler doğurabilir. Son yaşanılan olayların yol açtığı dönemsel yalnızlıklar yakında yok olacak.


3 Nisan 2015 : Aşk ve sevgi konusundaki girişimlerinizin sonuçlarını bu güngörebilirsiniz. Günün ilk yarısında bazı konularda kısıtlayıcı şartlarla karşılaşmanız mümkün. Bununla birlikte öğleden sonra ilişkinize yoğun bir hareket ve iletişim getirmekte.


3 Nisan 2014 : Aşk yaşamınızda günün ilk yarısı sevdiğiniz insanla aranızda çeşitli sorunlar çıkabilecektir. Özellikle fazla düşünmeden tepkiler verme eğiliminiz sevdiğiniz insanla bazı sorunlar yaşamanıza yol açabilir. Öğleden sonraki saatlerde ise duygusal açıdan oldukça istikrarlı olacaksınız. Duygusal güvenlik ihtiyacını içine girebilirsiniz ve bu eğiliminiz tüm yaşamınızda kendini gösterecektir. Yaşamınızda yenilikler yapmaktan uzak duracaksınız ve tutumlarınız daha çok istikrarlı olacaktır.


3 Nisan 2013 : Aşk yaşamınızda içten ve doğal tutumlarla hareket edeceğiniz bir gündesiniz. Duygularınızı açık ve net olarak karşınızdaki insana anlatabileceksiniz. Ancak bazı kararsızlıklar yaşayabilirsiniz ve iki konu arasında seçim yapmanız gerekebilir. Bugün aşk yaşamınızda şanslı etkiler altında olacaksınız.


3 Nisan 2012 : Yüreğinizde kıpırtılar var, bunun farkındasınız, ama bazı anlaşılır çekinceler barındırıyorsunuz. Bazen duygularınızı hayatın birçok engellemesine karşın, her şeyin önüne almanız gerekebilir.


3 Nisan 2011 : Gönlünüzü hareketlendirme çabaları, yaşamınızın her alanını renklendirebilir. En azından kendiliğinden gelen sürprizleri fark edebilmelisiniz. Aşk konularında gözle görülür bir enerji kaybı söz konusu, toparlanmalısınız.


3 Nisan 2015 : Ay, ikili ilişkilerinizde önemli gelişmeleri gündeme getiriyor. Ortağınızla organize çalışmalara katılabilir, arkadaş toplantılarında yer almaktan hoşlanabilirsiniz. İşbirlikleri ve ortaklıklar için hevesli olmanız mümkün.


3 Nisan 2014 : Dik yokuşlara tırmanmaya çalışıyor olabilirsiniz ama bugün ışığı görecek ve düzlüğe çıkacaksınız. İşinizde terfi etmek şu anda çok istediğiniz ve motivasyon için ihtiyacınız olan şey.


3 Nisan 2013 : İş yaşamınızda araştırmacı ve iyi niyetli olarak çalışmalarınıza devam edeceksiniz. Aklınıza çok orjinal ve denenmemiş fikirler gelebilir ve bunları bir an önce uygulamak isteğine girebilirsiniz. Ancak birden fazla işle ilgilenmeniz ve konsantrasyon sorunu yaşamanı kafanızın dağılmasına neden olabilir. Bugün yeni girişimlerde bulunabilirsiniz.


3 Nisan 2012 : Kendinizi hiç sorgulamadığınız bazı aksaklıklar söz konusu. Bunlarla ilgili uyarılar, süre içinde güvensizliğe dönüşebilir. Bazı yeni değerlendirmeler, iş yaşamınızdaki puan cetvelinizi eksilerden koruyacak.


3 Nisan 2011 : Yerinden oynayan dengeleri yerine oturtmanın ötesinde, yeni kazançlara açık fırsatlar söz konusu olabilir. İş ortamınızın şartları, muhtemel kazançları görebilmenize elverişli değil.


3 Nisan 2015 : Maddi konuların bu bugün ön planda olacak. Çok kazanma ama çabuk tüketebilme eğiliminde olabilirsiniz. Parasal konularda arzu ettiğiniz gelişmeleri yakalayabileceğiniz bir dönemdesiniz.


3 Nisan 2014 : Yeterli sayılabilecek kazancınıza karşın, yüksek tutarlı ödemeleriniz para darlığı çekmenize neden olabiliyor. Çok uzayan bir para tartışmanız için önümüzdeki günler içinde kökten kararlar alabilirsiniz.


3 Nisan 2013 : Maddi konularda harcamalarınızda genel olarak bir artış olabilir ve isteklerinize bir an önce kavuşmak arzusu duyacaksınız. Yardımsever tutumlarınız çevrenizdeki insanların sizden yardım talep etmeleriyle ve sizin bu yardımlara olumlu cevap vermenizle sonuçlanabilir. Maddi konularda yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Ancak bu konuda fazla acele etmemeniz doğru olacaktır.


3 Nisan 2012 : Para sıkıntılarınız esasen, sürdürdüğünüz zaaflı ilişkilerdenkaynaklanıyor. Önünüzde bazı tercihler var. Bu tercihlerde vereceğiniz kararlar, birtakım etkilenmelerden uzak olmalı.


3 Nisan 2011 : Yakında kaçamayacağınız büyük bir alışverişiniz var. Paranın doğurduğu sorunlarla yakından tanışık olmanız, sizi sıkı önlemlere yöneltiyor. Küçük de olsa, her zaman kenarda bir birikimi koruyabiliyorsunuz.


3 Nisan 2015 : Kişisel kaynaklarınızı yerinde ve verimli bir biçimde kullanmaya özen göstermelisiniz.


3 Nisan 2014 : Yapıcı eleştirilere açık olmanız gerekecek. Biraz sabırlı olmanız gereken bir gün.


3 Nisan 2013 : Sabırsızlık ve olayları gözünüzde büyütme gibi tutumlar bugün size zarar vereceğinden sakin yaklaşımlar benimsemelisiniz. Özgürlük isteğinde aşırıya kaçmayın ve sezgilerinize güvenin.


3 Nisan 2012 : İstismara açık olduğunuz bazı ikili ilişkilerinizde, karşı tarafın sadece olumluluklarını görüyor ve boşuna üzülüyorsunuz, yeni yöntemler geliştirmenizgerekiyor.


3 Nisan 2011 : Sizde etki bırakan kişi ya da olayları, hoşluk da olsalar, sıkıntı gibi yaşayabiliyorsunuz. Duygusallığınızı gizlemenize gerek yok.


3 Nisan 2015 : Maddesel konuların gündeme gelmesi size olumlu katkılar sağlıyor. Yorgunluğunuzun karşılığını istediğiniz gibi alabileceksiniz. Girişimciliğinizin ses getireceğini siz de hissedebiliyorsunuz. Yapacağınız atılımlar konusunda cesur davranmalı ve kullanacağınız sözcükleri ustaca seçmelisiniz.


3 Nisan 2014 : Bugün maddi meseleler, yatırımsal konular ve bütçeleme içerikli işler gündeminizde olacak. Uzun vadeli girişimler için biraz daha düşünmeye ihtiyaç var. Gelsin ve artsından ziyade “elimdekini koruyayım” demeye gayret edin.


3 Nisan 2013 : Sizden istenen, işe varınızı yoğunuzu koymanız ve net sonuçlar elde etmeniz. Bu konuda üzerinizde baskı hissedebilirsiniz. Buna tepki olsun diye inatlaşmak yerine bilgi birikiminizi işe katıp başarıya katkı sağlamalısınız.


3 Nisan 2012 : Sevgiliniz sizde bir bıkkınlık gözlemliyor. İlişkinizi isteksiz yaşıyor olmanızın nedenlerini onunla paylaşın. Çalışma hayatınız dışındaki gündelik sorunlar hayatın her alanında sizi etkiliyor. Paranızın hesabını bilmeniz mantıklı bir davranış. Bugün önemli bir ödemeniz olduğunu unutmayın.


3 Nisan 2011 : Genellikle duygularınız ortaya çıkarmaktan yanasınız. Başarınızı ve veriminizi kişisel yeteneklerinizle sınırlamak istemediğiniz için yaptığınız araştırmalar sizin için önemli. Sağlığınızı ihmal etmeyin.


3 Nisan 2012 : Bugün sosyal ortamları tercih edeceksiniz. Hırslı ve başarılı kişilerle görüşmek sizde önemli motivasyon aracı oluyor. Yakın dostlarınızla duygusal paylaşımlar yaşamak isteyeceksiniz. Uzun süredir görmediğiniz arkadaşlarınız sizi arayabilir, İletişim konusunda yoğunluk söz konusu olacak. Duygusal ilişkilerinizi genişletmek ve çapını büyütmek istiyorsunuz.


3 Nisan 2015 : Artık keyiflere ara vermek ve eldeki illeri toparlamak gerekiyor. Yeteneklerinizi ortaya koyacağınız ve fayda sağlayacağınız koşulları iyi kullanabilir, etkin çalışmalar yapabilirsiniz. İş ortamının aktif olacağı bu dönem düzen değişikliklerine yönelebilirsiniz. Organizasyonlar ve hizmet edilmesi gereken işler açısından daha temkinli olmalısınız.


3 Nisan 2014 : Bugün iş ve para konularında önemli gelişmeler olacak. Olanaklarınızı arttırmak için mücadele etmeniz gerekebilir. Özellikle çalışma ortamınızda güç savaşı yaşanabilir. Hedeflerinize ulaşmak için bu dönem atacağınız adımlar çok önemli. Öğle sonrasında yakın çevrenizde hızlı bir hareketlilik yaşayabilirsiniz. Yeni haberler, değişiklikler var.


3 Nisan 2013 : Artan sorumluluklar açısından tempolu bir gün. Yapabilecekleriniz sayesinde dikkat çekebilir, üstlerle ilişkilerde yaşanan olumlu havayı avantaja çevirebilirsiniz. Daha büyük beklentiler içinde olmanız halinde görev değişikliklerinin yaşanacağı hızlı bir dönem. Amaçlarınıza kararlı yaklaştığınız bu süreçte sizi yenileyecek adımlar atabileceksiniz.


3 Nisan 2012 : İyimserliğiniz ve coşkunuz giderek artıyor. Hayatım eğlenceli yanları, kendinizi ifade edebileceğiniz aktiviteler sayesinde mutlu olabilirsiniz. Yeni bir aşk ilişkisi hayatınıza girerken, özgürlüğünüz önemini koruyacak. Çocuklarla ilgili güzel gelişmeler de sizi heveslendiriyor. Günlük keyifleriniz arasında değişik hobiler, sportif faaliyetler yer alabilir.


3 Nisan 2015 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


3 Nisan 2014 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


3 Nisan 2013 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


3 Nisan 2012 : Sizi hareketli ve heyecanlı kılan günler başladı. Kendinizi daha özgür aktiviteler içinde bulabilir, hayatın keyifli ve riskli yanlarıyla ilgilenebilirsiniz. Yaratıcı yanlarınızı yeniden keşfetmek, değişik alternatifler oluşturmak size güzel zamanlar getirecektir. Duygusal ilişkilerinizde ise son derece akıcı bir gün. Kendinizi bu alanda iyi ifade edebileceksiniz.


3 Nisan 2015 : GEREK aşk, gerekse iş konularında kıskanç davranmamaya çalışın. Davranışlarınızı kontrol altına alamayabilir ve kırıcı olabilirsiniz. Midenize dikkat.


3 Nisan 2014 : Bugün iş yerinizde yaptığınız bazı çalışmaların değerlendirmeye alınacağı gün olabilir. Sizin büyük gününüz olacak bugün. Partneriniz bugünlerde size biraz uzak.


3 Nisan 2013 : Kartınız Yalan... Bugün kendinizi önemli ölçüde disipline etmeyi bilmelisiniz. Özellikle iş yerinizde bazı yanlış konuşmalarınız hata olarak algılanabilir. Dikkatli davranmalısınız.


3 Nisan 2012 : Bekarlar için bugün hayatArkadaşı seçimi arifesi.Sizler tam anlamı ile aşkıve mutluluğu hak edenkişilersiniz. Değişime_hazırhissediyorsunuz.


3 Nisan 2011 : Birlikte yaşadığınız insanların isteklerini ve arzularını yerine getirmek için çok çaba harcıyorsunuz. Düşünceli ve nazik bir konumdasınız. Bugün yeni tanışacağınız insanlarda hayranlık uyandıracaksınız. Onlara son derece şefkatle yaklaşıyorsunuz.


3 Nisan 2015 : Onun da sizinle benzer görüşte olması, ilişkinizde bir rahatlamanın yaşanmasında çok etkili olacak. Yaptığınız işle ilgili hiç etki altında kalmamalısınız. Yakında çok zorlanacağınız bir kararınız olabilir. Yalnız karar alıp sorumluluğunu da yalnız göğüslemeniz gerekecek.


3 Nisan 2014 : Arkadaş ortamlarında yeni kişilerle tanışabilirsiniz. Bu durum üzerinizde baskı yaratabilir karar vermekte aceleci davranmayın. Duygularınızı kontrol etmeye çalışın. Mesleğinizle ilgili yeni girişimlerde bulunmak için güçlü arzularınız var, fakat üzerinde plan yapmak, düşünmek için daha uygun zamanı bekleyin.


3 Nisan 2013 : Aşk hayatınızdaki sorun, bütün hayatınızı da olumsuz etkiliyor. Daha mesafeli ilişki kurma çabanız beklediğiniz ölçüde olmasa da olumlu sonuç getirecek. İş hayatında başarılı ve zeki birisiniz. Çalıştığınız yerde ekonomik kriz gerekçesiyle istismar edildiğinizi düşünüyorsunuz.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2017 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed