Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

3 Şubat Hangi Burç?


Burcunuz Kova,

Geçmiş Yorumlar:

3 Şubat 2018 : Maddi anlamda kendinizi şifalandıracağınız fırsatlarla karşılaşmanız olası. Bununla ilgili haber alabilir, finans kaynaklarınızı artırma yoluna gidebilirsiniz. Ayrıca bu düzenleme ile geleceğe daha güvenle bakacak ve fırsatları kaçırmadığınıza sevineceksiniz. Annenizle ilgili konularda ise bugün biraz daha sorumluluklarınızın üzerine eğilmeli, ona gereken maddi manevi her türlü olanağı sağlamalısınız.


3 Şubat 2016 : Yorumlara açık olmalı ve kendi yorumlarınızın da işitilir olmasını sağlamalısınız. Ancak, sakinliğinizi korumanız ve duygularınızı kontrol altına almanız gerekiyor. Diğerlerinin sizi izlemesini sağlayacak değişiklikler yapabilirsiniz. Planlı ve disiplinli olmanın faydasını göreceğiniz günler. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Öğleye kadar olan saatlerde yapılması gereken işleri tamamlayalım. Öğle sonrası, olumlu ve akışkan enerji ön planda. Ancak, sürekli değişen planlar veya kararlarla uğraşabiliriz. Birkaç gün daha, ağzımızdan çıkan sözlere dikkat etmeli, ağzımızdan bir kelime kaçmamasına özen göstermeliyiz. Bir anlık boş konuşmak başımıza işler açabilir. Pazarlıklar ya da üzerinde uzlaşılması gereken konularda uzlaşmak kolay olmayacaktır. Bugünlerde attığımız imzalardan ya da atacağımız adımlardan önümüzdeki hafta değişen fikirlerimiz veya ortaya çıkan gerçekler nedeniyle, pişmanlık duyabiliriz. Veya başkalarının manipülatif hareketleri ya da tahrikleri yanlış kararlara veya imzalara neden olabilir. Tam olarak kavramadığımız veya anlamadığımız konularda harekete geçmemeli ve ağzımızdan yanlış kelimeler kaçmaması için dikkatli konuşmalıyız. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


3 Şubat 2015 : Etrafınıza dikkatle bakarsanız, Tanrı’nın şanslı kulu olduğunuzu ve yeni şansların yolda olduğunu anlamaya başlayacaksınız. Tüm burçlar için gün geneli: Dün kadar olmaz, ama Yengeç’teki Ay bugün de, bizi kısmen hassaslaştırabilir, hayatımızdaki kadınlarla ilgili konulara, evimize veya ailemize zaman ayırmamız gerekebilir. Aşırı yemekten kaçınmakta fayda var. Güneş ve Uranüs arasındaki olumlu açı ise, bu hafta genelinde özgürlük arzumuzun ve arayışımın artacağını ya da koşulların bizi özgürleştireceğini gösteriyor. Beklenmedik olaylar veya ani hareketler söz konusu olabilir. Yeni şeyler, farklı yöntemler, denenmemiş yollar denemek isteyebileceğimiz, yeni bilgiler edinebileceğimiz, farklılaşma arzumuzun artacağı ve keşiflere açık bir haftadayız. Meraklıyız, ilginç konular veya kişiler gündemimizde. Orjinalite eğiliminin arttığı bu haftayı yaratıcılık gerektiren işlerimiz için kullanabilir ya da mevcut işlerimize farklı yaklaşımlarda bulunup fark yaratabiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


3 Şubat 2014 : Bazı konularda yersiz endişelere sahipsiniz veya umudunuzu kaybetmiş olabilirsiniz ya da bulunduğunuz yeri her koşulda koruyacağınızı sanıyorsunuz. Ancak, ne fazla kötümser ne de fazla iyimser olmalısınız. Şu an için görünen şu ki, ne olursa olsun ilerliyorsunuz! Aşk hayatınız açısından ise, güzel sözler veya kafanızı karıştırmaya çalışan kişiler değer yargılarınızla çelişen duygular yaşamanıza neden olabilirler. Tüm burçlar için gün geneli: Zamanınızı, enerjinizi veya dikkatinizi hayatınızda fark yaratabileceğiniz konulara ayırmanızda fayda var. Gereksiz veya sonuç alınamayacak iş, konu veya kişilere zaman harcamak yerine yaratıcı enerjileri yaratıcı konulara veya önemsediğiniz alanlara kaydırmanız daha yararlı olabilir. Ayrıca ayın 6’sından itibaren geri harekete geçecek olan Merkür nedeniyle başlangıç yapmak istediğimiz konuları 6’sına kadar başlatmamız gerekiyor. Malum, Merkür gerilemesinde yapılan başlangıçlar istenilen sonuçları vermeyebilir ya da yaşanabilecek aksaklıklar nedeniyle oldukça zorlanılabilir. Eğer başlangıç yapacağınız konular geçmişle bağlantılıysa bu söylediklerim geçerli olmayacaktır. Rahat hareket edebilirsiniz.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın.Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


3 Şubat 2013 : Çevrenizdeki kişiler henüz bahsettiğiniz fikirlerin içindeki dehayı fark etmemiş olabilir. Ama ne de olsa, yenilik önderi bir Kova için bu yeni bir şey değil! Disiplinli olmanız ilerlemenizi kolaylaştıracağa benziyor. Evde yapılacak değişiklikler, anlaşmalar veya maddi konular sizi şaşırtabilir. Yüksek vaatleri olan yeni bir yola girebilirsiniz. Aşk hayatınız olumlu veya sevgi paylaşımlarının yüksek olduğu ortamlarda bulunabilirsiniz. Niobe


3 Şubat 2012 : Bugün duygusal ilişkilerinizi ön planda düşünmelisiniz. Sevdiğiniz birisine hakettiği ilgiyi göstermiyorsunuz. Böyle bir niyetiniz olmasa bile farkında olmadan, ilgisizmiş hissi veriyorsunuz ve bu da karşınızdakini çok üzüyor. Yakınlarınızla biraz daha candan ilgilenmelisiniz. Bu şekilde davranmaya devam ederseniz gerçek uzaklaşmalar kaçınılmaz olur. Sonradan asıl niyetinizin bu olmadığını anlatmakta çok zorlanırsınız.


3 Şubat 2011 : Kafanıçdaki değişiklikleri birden yapmanız sakıncalı olabilir. Ama genelde isteklerinize ulaşabileceksiniz ama harekete geçmeniz gerekiyor. Bazı önemli sosyal etkinliklerde bulunmanız olasıdır ve bu kimselerin erkek olmaları ihtimali büyüktür, dini, felsefi ya da ideolojik konularda fikir ayrılıklarınız olabilir. Soğukkanlılığı elden bırakmaz ve mantığınıza duygularınızdan fazla şans tanırsanız kazanan taraf olabilirsiniz.


3 Şubat 2018 : Yakın bir zamanda bazı küçük problemlerinize çare olabilecek çok somut öneriler gelebilir ve son zamanlardaki karamsarlığınızı atabilirsiniz. Uzun bir süredir beklemede olduğunuz bir haber, şu sıralar kapınızda. Pek olanaklı olmayan projelerle yaşamınızı güçleştirmekten vazgeçip küçük tatminlerle mutlu olma çabalarına gireceksiniz.


3 Şubat 2017 : Bugünlerde nedense çevrenize daha çekici görünme ihtiyacı içine girdiniz. Dışa daha çok açılma isteğinizin birçok nedeni var, ama duygusal yaşamınızdaki çok yönlü doyumsuzluğun bunda belirleyici bir etkisi olabilir. Bu arada evli, ama mutsuz bir arkadaşınıza da yeni ilişkisinde çöpçatanlık yapıyorsunuz. Galiba sizin kökten bazı kararlar almanız gerekiyor.


3 Şubat 2016 : Muhtemelen bugün şehir dışından haberler var. Sizin çok daha duyarlı olduğunuz ikili bir ilişki içinde, bazı sıkıntılarınız olacak. Onun tarafından yeterince önemsenmediğiniz fikri kafanıza yerleşebilir. Sorunu, karakter özelliklerinin benzeşmeyen yanlarında aramalısınız. Çok yakın çevrenizde birilerinin problemlerine çok yetersiz kaldığınız duygusunu. daha fazla barındırmanız gerekmiyor.


3 Şubat 2015 : Bugün dostlarınıza öneriler götürebilirsiniz. Bu önerilerin değerlendirilmesi, bazı kırgınlıkların unutulduğu anlamına gelecek. Sosyal hayatınızı biraz hareketlendirebilirsiniz. Moral durumunuz özel uğraşlarla düzelebilir. Bu günlerde sorumluluklarınızda bazı dengeleri oturtmanız gerekecek. Bu, kafanızı kurcalayan ayrıntılara yeni çözümler getirecek.


3 Şubat 2014 : İletişimde diğer günlerden fazla bir hareketlilik olacak. Arkadaşlarınızdan birinden oldukça keyifli bir haber alacaksınız. Sorunlarınıza uygun çözümler bulup, kafanızı dinlendirip, rahatlamaya çalışacaksınız. Akşama dostlarınızla bir kutlamaya katılacaksınız.


3 Şubat 2013 : Değişim niyetleri taşıdığınız alanlarda iyimser baktığınız bazı paylaşımların, beklediğiniz verimi sağlamaması sizi üzecek. Bununla ilgili olası tartışmalarda göstereceğiniz uzlaşmacı tavır, önem verdiğiniz birtakım ilişkileri zedelenmekten koruyabilir. Kendinizi bağlanmış hissettiğiniz bir ilişkide çarpıcı yanılgılar içindesiniz.


3 Şubat 2012 : Sevecensiniz. Bu özelliğiniz aile ilişkilerinde birçok eksiğin tamamlayıcısı oluyor. Bir başka şehirde ya da ülkede yaşayan bir yakınınızın ziyaret haberi sizi çok mutlu edecek. Bu ziyaret sürprizlerle dolu olabilir. Sizinle birlikte olmaya can atan dostlarınıza yönelik ihmalkarlığınız, süreklilik arz etmesi halinde sorunlar yaratabilir.


3 Şubat 2011 : Sevecensiniz. Bu özelliğiniz aile ilişkilerinde birçok eksiğin tamamlayıcısı oluyor. Bir başka şehirde ya da ülkede yaşayan bir yakınınızın ziyaret haberi sizi çok mutlu edecek. Bu ziyaret sürprizlerle dolu olabilir. Sizinle birlikte olmaya can atan dostlarınıza yönelik ihmalkarlığınız, süreklilik arz etmesi halinde sorunlar yaratabilir.


3 Şubat 2018 : Sevgilinizle ilişkinizin iyice monotonlaşması sizi böyle bir arayışa sürükledi. Bazı şeyleri yalnız başınıza yapmak isteyecek, kafanızı dinlendirmek için bulunduğunuz şehirden uzaklaşmayı bile düşüneceksiniz.


3 Şubat 2017 : Sevgi bağlarınız, her şeyin ötesinde çok güçlü. Aşk ilişkinizi hareketlendirmek için bir neden görmüyor gibisiniz. Karşılıklı olarak olumladığınız ilişkiniz, yine de sürprizlere açık görünüyor.


3 Şubat 2016 : Duygusal anlamda kendinizi son derece mutlu hissedeceksiniz ve sevdiğiniz insanla aranızdaki iletişim sizi mutlu edecektir. Birlikte olduğunuz kişiyle güzel zaman geçirebilir ve birlikte zevk alacağınız faaliyetlere katılabilirsiniz. Duygusal ve ruhsal anlamda kendinizi dengelemeyi başaracaksınız. ilişkin yeni kararlar alabilirsiniz ve kararlarınızda mantığınızla duygularınız dengeli olarak etkili olacaktır.


3 Şubat 2015 : Onu kırmaktan çekiniyorsunuz, o halde biraz daha sabır. Kapris yaptığının kendisi de farkında gibi. Sabrınızı test eden tavırlar, sizi zaman, zaman yorabiliyor. Aklınızdan geçen sürprizi yapmaktan vazgeçmemelisiniz.


3 Şubat 2014 : Sevdiğiniz kişinin size göre daha sosyal ve aktif olması yüzünden çoğu kez geri planda kalmanın sıkıntısını yaşıyorsunuz. Siz de biraz onun yaptığı işlere ilgi duyarsanız en azından ortak bir dili konuşmuş olursunuz.


3 Şubat 2013 : Sevgilinizle bugün uzun zamandır gündemde olan bir konu yüzünden şiddetli bir tartışmaya girebilirsiniz. O kişi sizi çok sevmesine rağmen bazı kızgınlıklarının önüne geçemiyor.


3 Şubat 2012 : Kıskançlığı ilişkide bir ihtiyaçmış gibi yaşıyorsunuz. Sevgilinizin son derece anlayışlı biri olmasının mutluluğunuzdaki payını görüp, küçük kıskançlıklardan vazgeçebilirsiniz.


3 Şubat 2011 : Kıskançlığı ilişkide bir ihtiyaçmış gibi yaşıyorsunuz. Sevgilinizin son derece anlayışlı biri olmasının mutluluğunuzdaki payını görüp, küçük kıskançlıklardan vazgeçebilirsiniz.


3 Şubat 2018 : Cömert olmanıza karşın çok hesabi davranıyor ve karşınızdakinde cimri bir insan izlenimi yaratıyorsunuz. Çalışkanlığınız sayesinde şimdi yetersiz bulduğunuz pek çok şeyi aşacak ve geniş imkanlara kavuşacaksınız. Olgunluk döneminizde işiniz gerçekten de memnuniyet verici olacak.


3 Şubat 2017 : Bazı iş arkadaşlarınızın ara sıra tempoyu düşürmeleri sizin yükünüzü oldukça arttırıyor. İş arkadaşlarınızla uyumunuz tam denilebilir. Tek probleminiz ise, işi sizin daha çok ciddiye almanız.


3 Şubat 2016 : İş yaşamınızda oldukça verimli bir gün geçireceksiniz ve yeni bazı fikirler üretebileceksiniz. Bazı sorunlarınıza çözümler bulabilirsiniz ve olaylar üzerinde hakimiyet sağlayacaksınız. Karşınıza yeni fırsatlar çıkabilir ve bunları olumlu olarak değerlendirebilirsiniz. Ãœzerinde çalıştığınız konuya rahatlıkla konsantre olabiliyorsunuz ve bugün bazı işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Kendinize yeni hedefler koyabilirsiniz ve bu konuda oldukça kararlı davranacaksınız. Yeni girişimlerde bulunabileceğiniz bir gündesiniz.


3 Şubat 2015 : Başarınızda şansın payı çok büyük. Şanslı döneminiz bir süre daha devam edecek. Karşılıklı bir memnuniyet gözleniyor. Kısa vadede herhangi bir iş problemi görülmüyor.


3 Şubat 2014 : Çalışma hayatınızda daha gerçekçi olacaksınız, daha somut projelerin peşinde koşacaksınız. Yeni iş anlaşmaları yaparken kendinize ve ailenize ayıracağınız zamanı da düşünmelisiniz.


3 Şubat 2013 : Bugünlerde iş bağlantılarınızdaki yeni yönelimler çok mütevazi. Ama bu yaşanılan süreçle ilgili bir durum. Bir dostunuza iş yaşamında gösterdiğiniz desteğin karşılığını ondan göremiyorsunuz. O şimdi pek çok olanağa sahip ama bu olanakları sizinle paylaşmaktan kaçınır gibi.


3 Şubat 2012 : Sıkışıklık yaşadığınız bir konuda size yardım etmek isteyen iş arkadaşlarınızın desteğini kabul edebilirsiniz. Bugün önemli bir görüşmeniz var. Bu görüşmeye biraz hazırlıksız yakalanacaksınız.


3 Şubat 2011 : Sıkışıklık yaşadığınız bir konuda size yardım etmek isteyen iş arkadaşlarınızın desteğini kabul edebilirsiniz. Bugün önemli bir görüşmeniz var. Bu görüşmeye biraz hazırlıksız yakalanacaksınız.


3 Şubat 2018 : Maddi konularda aldığınız akılcı kararlar faydasını göstermeye başladı. Sonunda para biriktirmeyi başardınız. Biriktirdiğiniz bu paraları da akılcı kullanmalısınız.


3 Şubat 2017 : Geçici sıkıntılarınız var. Harcamaları en aza indirip sınırlamanız, az da olsa birikiminize katkı sağlayacak. Ödemelerinizin sıkıntısını erken yaşamaya başlıyor, abartıyorsunuz.


3 Şubat 2016 : Evinizle ilgili konuların gündeminizde geniş yer tutacak. Güvenlik ihtiyacınızın artabileceği bugün, eviniz için yatırımlara yönelebilirsiniz.


3 Şubat 2015 : Kendinize verdiğiniz sözü tutamıyorsunuz. Bütçenizin üzerinde harcamayı alışkanlık haline getirmemelisiniz. Bugün yine gereksiz harcamalar yapabilirsiniz. Bu konudaki uyarılara kulak asın.


3 Şubat 2014 : Parasal sorunlarınız bir süre daha devam edecek. Parasal konularda bir harcama planı yaptınız ve bugünlerde bu plana harfiyen uyuyorsunuz. Bu şekilde devam ederseniz yakında tüm maddi sıkıntılarınızdan kurtulacaksınız.


3 Şubat 2013 : Alacak verecek konularında vefasızlık örneği vermiş birtakım dostlara krediniz hala açık duruyor. İnsancıl değerlendirmelerinizi biraz da gerçekçi bir hale getirebilirsiniz.


3 Şubat 2012 : Bazı sürpriz harcamalar küçük birikiminizi etkileyebilir. İstemeseniz de bu harcamaları yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bütçenizdeki denge küçük kıpırdanmalara karşı da duyarlı.


3 Şubat 2011 : Bazı sürpriz harcamalar küçük birikiminizi etkileyebilir. İstemeseniz de bu harcamaları yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bütçenizdeki denge küçük kıpırdanmalara karşı da duyarlı.


3 Şubat 2018 : İki ayrı konuyu düşünebilir yada iki ayrı konu arasında kalabilirsiniz. Bugün seçim yapmanız kolay olmayacaktır.


3 Şubat 2017 : Sizin çok değişik bir bakışa sahip olduğunuz bir konu birkaç yakınınız arasında sorun olmuş gibi görünüyor. İlginç görüşlerinizle bu tartışmaya katılmamanız gerekiyor.


3 Şubat 2016 : Kafanızda uzun süre yer eden projelerinizi, birlikte değerlendirmek isteyen biriyle önemli bir görüşmeniz olabilir.


3 Şubat 2015 : Şaşkın ve kararsız tavırlar, özel bir oluşumda kendinizi ifade edememenize neden olabilir.


3 Şubat 2014 : Bugün arkadaşlarınızla ilişkilerinizin başkaları tarafından yanlışyorumlanması ve hakkınızda asılsız dedikodular olması canınızı sıkacak.


3 Şubat 2013 : Gezme merakınız bugünlerde sizi hareketlendirebilir. İş yaşamınız şu sıralar ihmale uygun değil.


3 Şubat 2012 : Bir davranışınız, haklı gerekçeleri de olsa, eleştiriye ve kullanılmaya açık görünüyor.


3 Şubat 2011 : Bir davranışınız, haklı gerekçeleri de olsa, eleştiriye ve kullanılmaya açık görünüyor.


3 Şubat 2018 : Eğer odaklandığınız ciddi meseleler yüzünden geçirdiğiniz zamanın tadını çıkarmayı yeteri kadar beceremiyorsanız bugün gözlerinizi açıp çevrenize bakın. Size bunun nasıl yapıldığını öğretecek insanlar görebilirisiniz.


3 Şubat 2017 : Enerjinizin güçlü olduğu bir gün. Farklı davranış biçimleriniz, aile içinde bir takım yanlış anlaşılmalara neden olabilir. Mesleğinizde hak ettiğiniz parayı elde edeceksiniz. Ancak ısrarcı tutumunuzdan vazgeçmeli ve acele etmemelisiniz. Fazla kilolarınızdan kurtulmak için spora başlamalısınız.


3 Şubat 2016 : Sevdiğiniz kişiyle aranızdaki sorun veya sorunlar ne olursa olsun kurduğunuz iletişim ilişkinizin anahtarıdır. Bu nedenle her şeyi konuşarak halledebilirsiniz. Yeni projeniz kariyerinize katkı sağlayacak.


3 Şubat 2015 : Uzaklardan gelecek bir haber veyamisafir beraberinde size neşe de getirebilir. Çocuğunuzun dileklerini yerine getirmek ya da dilekleri gerçekleşirken yanı nda olmak, birlikte büyümenize fırsat sağlamak için güzel günler.


3 Şubat 2014 : Bugün bir sürü yere gidip gelmeniz, bazı transfer işlerini üstlenmeniz gerekebilir. Zamanlama gerçekten önemli olacak. Bir yerlere yetişmek ve bir işi bitirmek konusu çok yorucu olabilir. Trafikte dikkatli olmaya gayret edin.


3 Şubat 2013 : Bugün yaptığınız mücadeleyi herkesin görmesi gerekiyor. Geri planda durarak olacak şey değil bu. Mütevazı olunmayacak kadar cesaret gösterebiliyorsunuz. Üstelik de tamamen size özgü becerileri sadece başkaları için ortaya koyabiliyorsunuz. Bu ilham olmak için gösterin.


3 Şubat 2012 : Aşk yaşamınızda bu kez mantık hesaplarından uzak durmanız gerekiyor. Bu konuda kendinizi engellemeye çalışmanız size zarar verebilir. Üzerinizdeki kaçınılmaz sorumluluklar sıkıntılı günler geçirmenize neden oluyor. Beklenmedik durumlar planlarınızda bazı değişikliklere yol açabilir.


3 Şubat 2011 : Sizinle çalışmayı arzu etmeyen kişilerle ilişkinizi bitirme kararı alabilirsiniz. Yaşadığınız maddi kayıplar yerini kazanca bırakıyor. Ailenizle gereksiz tartışmalara girmeyin. Sağlık kontrollerinizi ihmal etmeyin.


3 Şubat 2013 : Bugün, çevrenize tepki vermemek için direnebilirsiniz. İnatçı tavırlarla yaklaştığınız her olay, size sıkıcı bir şekilde geri gelecektir. Sadece kendinize güvenmekle hata ediyorsunuz. Bugün, çevrenizle işbirliği içine olmanız gereken bir gün. Yakın görüşlerinizi alacağınız kişilerle yoğun  iletişime dayalı konuşmalar yapacaksınız.


3 Şubat 2018 : Genel olarak ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı şartlar altına giriyorsunuz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Şimdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin artık maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız çok olası. Ortaklaşa yeni konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz.


3 Şubat 2017 : Ortaklaşa konularınız devam etmekte. Son günlerde eldeki kaynakların ne kadar önemli olduğunu görmüş olmalısınız. Sizi bağlayıcı unsurlara rağmen borç alacak temalarınızı çözmeye kararlı görünüyorsunuz. Sizi kısıtlayan duygusal ilişkilere ise soğukkanlı yaklaşmalısınız. Gereksiz huzursuzluklar sorunların büyümesine neden olabilir.


3 Şubat 2016 : Günlük işlerinizin temposu sizi yeni planlar yapmaya itiyor. Artan sorumluluklar ve üstesinden gelinmesi gereken konuları sıkıcı bulabilirsiniz. Kendi bildiğiniz teknikler üzerinden ilerlemek doğru bir yol olabilir. Aynı zamanda iş ilişkilerinde hassas olacaksınız. Gereksiz tepkileriniz bu açıdan sorun yaratabilir. Duygusal tepkilerinizi bastırmak sağlığınızı zorlayacaktır.


3 Şubat 2015 : Daha fazla dayanışma içinde hareket ediyorsunuz. Sosyal açıdan paylaşabileceğiniz çok şey olacak. Gruplar,içindeki pozisyonunuz, değişik aktiviteler dostluklarınızı geliştireceğiniz imkanlar getirecek. Geleceğe dönük her düşüncenizde ise iyimserlikle hareket edebilirsiniz. Ortaklıklar ya da anlaşmalar yeni kazançlara işaret ediyor.


3 Şubat 2014 : Yaratıcı kimliğinizi ortaya çıkaracağınız güzel bir dönemdesiniz. Zihinsel açıdan sizi yenilik yapmaya iten pek çok konuda ilerlemek isteyecek, başlattığınız konuları daha kararlı biçimde öne çıkaracaksınız. Yabancılarla bağlantılı konular ve eğitim projelerinizi hızlandığı bu dönem çok şey başarabilirsiniz. Parasal konulardaki planlarınızı daha gerçek bir temele dayandırmaya çalışın.


3 Şubat 2013 : Genel olarak ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı şartlar altına giriyorsunuz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Şimdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin artık maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız çok olası. Ortaklaşa yeni konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz.


3 Şubat 2012 : Dinlenmek, kendi içinizden geldiği gibi davranmak sizi keyifli kılıyor. Sosyal ilişkilerin canlılık kazandığı bugünü mutlu geçirebilirsiniz. Yaratıcılığınızı destekleyen fırsatlar ise kendiliğinden oluşacaktır. Biraz çaba ile kendinizi geliştirebileceğiniz konuları deneyebilirsiniz. Çocuklarla ilgili gelişmelerde yaşayacağınız hoş duygular öne çıkacak.


3 Şubat 2011 : Ay burcunuzda gezinirken canlı ve girişkensiniz. Kendinizi daha kararlı hissedeceğiniz konularda başarı sizinle beraber olacak. Özellikle iş hayatında aradığınız güven sizi motive edecektir. Kişisel olarak parasal alanda yeni başlangıçlarınızla dikkat çekebilirsiniz. Ancak, ikili ilişkilerde yaşayacağınız duygusal baskılar sizi zorlayacaktır.


3 Şubat 2018 : Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.


3 Şubat 2016 : Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.


3 Şubat 2015 : Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.


3 Şubat 2014 : Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.


3 Şubat 2013 : Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.


3 Şubat 2018 : Kartınız Aşk... Bugün hayatı hiç kimsenin sevmediği kadar seviyor ve bazı işlerinizde damgayı vurmaya çalışıyorsunuz. Oysa başarılarınızın sınırlı olduğunu sizler de biliyorsunuz.


3 Şubat 2017 : Kartınız Yolculuk... Bugün kartınızdan anlaşıldığı gibi ufak seyahatler yapacaksınız. Ancak bu ufak tatil uzun süren yorgunluğunuzu üzerinizden çok çabuk alacak.


3 Şubat 2016 : El açıklığı bugün size zor anlar yaşatabilir. Bir türlü tutumlu olmayı öğrenemediniz. Siz zora düşünce yardımınıza koşan olmuyor ama.


3 Şubat 2015 : İş yerinizde diğer insanlar sizden bugün çekiniyorlar. Sürekli öfke halindesiniz. Tezcanlı olmanız işlerinizi daha fazla karmaşık hale getirecek. Sakin olun.


3 Şubat 2014 : Gün içerisinde çok fazla insanla bir araya gelebilirsiniz. Sizin için işinizle dolu yoğun bir gün olacak.


3 Şubat 2013 : Kartınız Günaha Çağrı... Ailenize karşı duygusal bağınız olduğu bir gerçek. Sükunet içinde olayları gözlemlemeniz gerektiği yerde sinirli çıkışlarla kalp kırmayın.


3 Şubat 2012 : AŞK: Sevecen ve samimisiniz. Aşkoyunlarında tam bir ustasınız.Sevginizi göstermekten hiççekinmiyor, enerjik doğanızgereğince bugün aşk hayatınızınbir takım temellerini atmışoluyorsunuz. Çekici ve hoşsunuz.İŞ: Bugünlerde kendinize hizmet ettirmeyi çokseviyorsunuz. Onun için sizinle çalışmak pek kolayolmuyor. Oysa her işe kendi elinizi atarsanız dahabüyük yeteneğiniz olduğunu göreceksiniz.SAĞLIK: Kas ağrılarınıza ağrı kesici iyi gelecek.


3 Şubat 2011 : Ani tepkileriniz yüzünden yorgun düşebilirsiniz. Bugün, duygusal konularda yakınlarınızın sorunlarıyla ilgilenmek zorunda kalacaksınız. Olayları kendi başınıza halletme yolunu seçeceksiniz. Duygularınızı denetlemekten yanasınız.


3 Şubat 2018 : İlişkinizi çok fazla sorguluyor, beraberliğinizi yıpratıyorsunuz. Beraberliğinizin hiç istemeyeceğiniz bir şekle dönüşmesinden sorumlu olmak istemiyorsanız, biraz dikkatli davranmanız gerekiyor. Eski iş bağlantılarınızla yeni görüşmelere girebilirsiniz. Bu doğrultuda bazı düşünceler sizi yönlendiriyor.


3 Şubat 2017 : Bunun, duyguların diri olduğu şeklinde değerlendirilmesi daha yapıcı olabilir. Kısa bir yolculuk ve dinlenme ruhi durumunuzu düzelteceği gibi size yeni fikirler ve enerji de getirecek. Maddi hiçbir meseleniz yok, gönlünüz de huzur içinde olacak. Ciddiye almadığınız bir sağlık sorununuz var.


3 Şubat 2016 : İlişkinizi çok fazla sorguluyor, beraberliğinizi yıpratıyorsunuz. Beraberliğinizin hiç istemeyeceğiniz bir şekle dönüşmesinden sorumlu olmak istemiyorsanız, biraz dikkatli davranmanız gerekiyor. Eski iş bağlantılarınızla yeni görüşmelere girebilirsiniz. Bu doğrultuda bazı düşünceler sizi yönlendiriyor.


3 Şubat 2015 : Uzun süredir yaşadığınız bazı duygusal karmaşalar, sizi yanlış yönlendirmeye çok elverişli görünüyor. Çok acil almanız gereken kararlarınızı bir süre ertelemeniz sizin için iyi olacak. İş yerindeki çalışmalarınız kararlı bir biçimde sürüyor. Bazı endişeler duyabilir veya duygularınız harekete geçebilir.


3 Şubat 2014 : Yaşadığınız ilişki yeni gelişmelerle yön değiştirebilir. Bununla ilgili belirtiler var ama biraz daha dikkatli olmalısınız. Uzun süredir boğuştuğunuz sorunlar yine gündeme gelebilir. İş hayatınızdaki başarınızın sebeplerinden bir tanesi de hırslı ve tuttuğunu koparan biri olmanızdan kaynaklanıyor.


3 Şubat 2013 : Sevgilinizin birtakım davranışları moralinizin bozulmasına yol açabilir, halbuki bunların sizinle hiç ilgisi yok, siz aşırı alıngansınız. Kendinize olduğu kadar bugüne kadar güveninizi kazanmış olana da güvenin. Beraber çalıştığınız insanlara karşı gereksiz ve o oranda da yıpratıcı bir zıtlaşma içindesiniz.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed