Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

30 Ağustos Hangi Burç?


Burcunuz Başak,

Geçmiş Yorumlar:

30 Ağustos 2016 : Bugünden itibaren 6 ay içinde, yeni başlangıçlara açıksınız. Yeni ilişkiler, yeni bir imaj, yeni bir siz veya kendinize ait bir iş ilk akla gelen başlıklar. İş değişiklikleri, işle ilgili değişiklikler veya kendinizde yapacağınız değişiklikler gündemde. Diyet, spor v.b için uygun zamanlarda olacaksınız.Mart ayındaki olaylarla bağlantılı şeyler tekrarlanabilir. Sizin için önemli bir kişiyle ilgili duyacağınız haberler veya ortaya çıkan sırlar bu kişiye bakışınızı değiştirebilir.Belli bir ilişkiyi daha fazla devam ettiremeyeceğinizi fark edebilirsiniz veya Mart ayında olmadıysa ilk görüşte aşk benzeri olaylar yaşanabilir.Yıldız haritanızın durumu başta olmak üzere, bazılarınız açısından maddi şansların da gündeme gelebileceği bir ay Eylül ayı.Bu hafta meydana gelecek Başak burcundaki Güneş Tutulması#39#nın etkilerini haftalık yazımda bulabilirsiniz. Sağlık ve sevgi ile kalın...  


30 Ağustos 2015 : Bazı kişilere yapmış ya da yapmak üzere oldukları hataları gösterme eğiliminde olablirsiniz. Ancak, bu kişiler sizi anlamakta zorlanmakla kalmayıp, hatalı fikir veya tavırlarına yönelik uyarılarınızı şikayet veya eleştiri olarak algılayabilirler. Bu kişilere neleri atladıklarını veya hangi noktaları kaçırdıklarını göstermeye çalışmak, deve ve hendek ilişkisini akla getiriyor bugün için. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sonlanma ve sonuçlanma enerjileri devrede. Bu akşam Balık burcunda meydana gelecek dolunay, yaşadığımız materyal dünyanın dışında, soyut ve bilmediğimiz şeylerin farkına varmamızı ve farkındalığımızın artmasını sağlayabilir. Ruhsal ve mistik konulara daha fazla merak duymaya başlayabiliriz. Ya da daha fazla duygusallaşabiliriz, uyuma isteği duyabiliriz veya rüyalarımızda artış olabilir. Stresli, duygusal iniş çıkışlara, gerilimlere ve engellemelere açık bir gündeyiz aslında. Gecikmelere, hassasiyetlere veya engellemelere takılmayalım. Dolunay biter stres gider sonuçta! Not: Bu arada, Ay dünyaya en yakın konumda olacağı için bu dolunaya Süper Dolunay deniyor hepsi bu. Bilginize… Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


30 Ağustos 2014 : Gerçekten bildiğiniz veya bildiğinizi düşündüğünüz konular arasında önemli farklılıklar olabilir. Harekete geçmeden önce her konunun sağlamasını yapmanızda ve bilgi toplamanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: İlginç olaylar, beklenmedik gelişmeler veya ani açıklamalar gündeme gelebilir. Öğle saatlerinde gezegen etkileri keyifli olsa da ve sevgi temalı ilişkileri olumlu etkilese de, bugün, genelde yanlış yorum yapan veya bazı kişiler tarafından yanlışları yakalanan eleştiri odaklı kişilerin belli bir gün veya beli bir konu hakkında ne tür tepkiler verebileceği üzerine daha sık düşünüyor olabiliriz. Bu durumun üzerinde dururken üzerinde yoğunlaştığımız konuların zorluğu, karışıklığı ve mantığı üzerine de düşünmemizde fayda var.


30 Ağustos 2013 : Tesadüflere ya da güzellikle ilgili konulara önem vermelisiniz. Özel ilişkilerinizde katı olmamalısınız. Duygularınızı kontrol altında tutmanız gerekiyor. Duygusal anlamda yanılabileceğiniz veya yanıltıcı kişilerle karşılaşabileceğiniz bir gün. Geleceğinizi olumsuz etkileyebilecek hareketlerden kaçınmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün gün içerisinde, nedensiz iltifatlar, taltifler, özürler ya da hediyelerle karşılaşabiliriz veya başkalarına hiç nedensiz bu şekilde yaklaşımlarda bulunabiliriz. Ne diyelim? Zarif Venüs dokunuşu!


30 Ağustos 2012 : Sosyal çevrenizi genişletmek için faaliyetlerde bulunmalısınız. Yeni düşünceler olayların gelişimine yeterli olabilir, yeteneğinizi kullanarak yeni girişimlerde bulunacaksınız. Entelektüel zevklerinizi geliştirmek için etkinliklerde bulunmalı, aktif olmalısınız. Daha sevecen, verici ve özverili olmaya çalışın. Akşam saatlerinde kalabalık ortamlarda bulunabilir, dikkatleri üzerinize toplayabilir ve güzel saatler geçirebilirsiniz.


30 Ağustos 2011 : Bugün insanların sert davranışlarıyla karşılaşabilirsiniz. Eğer herhangi bir rahatsızlık durumunuz varsa küçük bir cerrahi müdahale görmeniz de olasıdır. Hangi cinsiyette olursanız olun erkeklerle iyi geçinmenizin zor olduğu bir gündesiniz. Bugün ayrıca bir kalp kırıklığı yaşayabilir ve birisine darılabilirsiniz fakat kısa bir zaman içinde belki de biraz münakaşa ederek herşey tatlıya bağlanacaktır. Önceden planlanmış olan gezi, eğlence toplantı gibi şeylerin ertelenmeleri olasıdır fakat buna karşılık ani kararla yapılabilecek olan bu gibi şeylerde şanslısınız. Maddi durumunuzda beklenmedik bir kısıntı yapmanız ve bu yüzden de düşündüğünüz şeyler hakkında tereddütte kalmanız, hatta bazı şeylerden vazgeçmeniz de olasıdır.


30 Ağustos 2017 : Herkese, her şeye çok zaman ayırıyorsunuz, sonuçta kendinize zaman kalmıyor. İşyerinize ya da evinize ani bir konuğunuz gelebilir. Hazırlıksız yakalanacaksınız ama yeterince iyi ağırlayacaksınız. Bu görüşme, belki de önceden hazırlanmadığınız için size iyi gelecek. Bu sıralar ayrı havalardasınız.


30 Ağustos 2016 : Çoktandır uzak kaldığınız biriyle yaşamlarınız şu günlerde yeniden çakışabilir. Bu yeniden yakınlaşmayla ilgili kazançlarınız olacak. Sizi sürekli anan birine duyarsız davranıyorsunuz. Çevrenizde kendinizi korumak istediğiniz olaylar bugünlerde hız kazanabilir. Bu gelişmelerin sizi bağlayan bir yanı olmadığı şeklindeki düşüncenizde yanılıyorsunuz.


30 Ağustos 2015 : Arkadaş desteği almadan aşamayacağınız bir sorun yaşıyorsunuz. Kendinizi çok çaresiz gördüğünüz bu konu, güven duyduğunuz erdemli bir dostun omuz vermesiyle çok kolay çözüme ulaşabilir. Yakında bir sevinciniz var. Bu sevincin, büyük bir kalabalık içinde kutlaması olacak. Aile bağlarınızı biraz gevşetmiş görünüyorsunuz.


30 Ağustos 2014 : Aldığınız bir öğüdü iyi değerlendirmeniz, bugünleri daha sıkıntısız geçirmenizi sağlıyor. İyi dostlarınız var. Bunu bu konudaki seçiciliğiniz kadar, dostluk ilişkilerindeki vericiliğinize, dostluğa bağlılığınıza borçlusunuz. Yakın bir zaman içinde bir yolculuğunuz olabilir. Bunun ne tür bir yolculuk olacağı belli olmasa da, sevineceğiniz bir yolculuk olacağı kesin görünüyor.


30 Ağustos 2013 : Arkadaş çevrenizle yaşadığınız sosyallik zamanınızın çoğunu alıyor. Sizi ihmalkar bulan başka bir çevre daha var. Onlarla yeterince ilgilenmediğiniz, onları arayıp sormadığınız düşünülüyor. Kendinizle çok barış halinde olduğunuz bir özelliğiniz, bugünlerde küskünlüklere neden olabilir. Sağlık konularında bazı yüklü harcamalar söz konusu olabilir.


30 Ağustos 2012 : Çevrenizdekilerle ilişkileriniz çok olumlu. Tek sorununuz çok meraklı davranıp çok yakınlaşmanız. Bu özelliğiniz insanların sizden kolay talep etmelerine yol açabiliyor. Bugünlerde çevrenizde yaşanan sağlık sorunları, sizi sağlığınızla daha ilgili olmaya yönlendirebilir. İlginç kişilikli biriyle birlikte gerçekleştireceğiniz derin sohbetten çok hoşnut kalacaksınız.


30 Ağustos 2011 : Hızlı düşünün. Planlı olmak iyi ama kendinizi sınırlayacak düzeyde olmamalı. Önceden hesaplamadığınız için bir açık gibi görünen noktalarda yeni açılımlar başlar ve bu da aslında şanslı değil, özgür olduğunuz için böyle gerçekleşir. Bazı planlarınızı bilerek yarım bırakın. Bu akşam katılacağınız davette tanışacağınız biri ile aranızda ilerleyen zamanlarda bir ortaklık ilişkisi olabilir.


30 Ağustos 2017 : Sanki dünyanın en güzel ilişkisini yaşıyorsunuz. Dün belki böyle hissetmiyordunuz ama bugün böyle hissediyorsunuz. Bu duygularınızı dışa vuracak ve onu da çok mutlu edeceksiniz. Son günlerde sizinle ilgili küçük bir kıskançlık yaşıyordu, bugünkü gelişme kıskançlığının üzerini örtmeye yetecek. Ama bu durumun yarın da devam etmesi için, sizin aynı duyguları hissetmeniz ve belli etmeniz gerekecek.


30 Ağustos 2016 : Bugün yeni ilişkiler kurabilir ve farklı insanlarla tanışabilirsiniz. Sevdiğiniz insanla birlikte güzel günler geçiriyorsunuz fakat özel hayatınızı çevrenizle fazla paylaşmamaya özen gösterin.


30 Ağustos 2015 : Yine çok bağlandınız ve yine bağımsız davranmak da zorlanıyorsunuz. Aşkın bağımsızlığınızı etkilediğini biliyor, yine de aşksız yapamıyorsunuz. Aşkı yaşayış biçiminizi değiştirmeniz güç gibi görünüyor.


30 Ağustos 2014 : Birbirinize fazla uzak karakterler olduğunuzu düşünenleri ciddiye almalısınız. Bugünlerde etkilenip kurmayı düşündüğünüz ilişki sizi biraz yoracak gibi görünüyor.


30 Ağustos 2013 : Aşk yaşamınızda daha çok karamsar etkiler altında kalacağınız ve geleceğe yönelik bazı endişeler yaşayacağınız bir gündesiniz. Duygusal hayatınızda küçük sorunları büyütebilir ve önemli gerginlikler haline getirebilirsiniz. Aşk yaşamınızda yenilikler yapmaktan kaçınmalı ve istikrarı korumaya çalışmalısınız. Duygularınızı net olarak ifade etmekte zorlanabilirsiniz.


30 Ağustos 2012 : Bir ilişkinin başında yaşanabilecek bütün hoşlukları yaşadığınız için mutlusunuz. Ama geleceğe umutlu bakmanızı engelleyen bir şeyler var. O halde birtakım kararlarınızın gecikmemesi gerekiyor.


30 Ağustos 2011 : Partnerinizi baskı altında tuttuğunuz için duygusuz biriymiş gibi algılanıyorsunuz. Hoşgörünüzü genişleterek bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz. Bu başarmanız, başkalarına güvenmeyi test ederek öğrenmenize bağlı.


30 Ağustos 2017 : Çalışma ortamınızda birtakım ilişkilerde hatalı değerlendirmeler içindesiniz. Ama bu, size yönelik olumlu ilgiyi azaltmıyor. Girişimcisiniz. Çabalarınızı ilgiyle izleyenler var.


30 Ağustos 2016 : Bugün işiniz konusunda yeni bazı girişimlerde bulunabilirsiniz. Yalnız insanları yönetme ve istediğiniz gibi yönlendirme konusunda aşırıya kaçmamaya çalışmalısınız.


30 Ağustos 2015 : Bugün yüksek enerjinizi neşenizle birleştirerek iş arkadaşlarınıza her konuda yardımcı olacaksınız. Gözünüzden kaçmayan eksiklikler için bile hoşgörüyü elden bırakmayacaksınız.


30 Ağustos 2014 : Düzeltmek istediklerinizi, gerginliğin üzerine gergin bir tavırla giderek düzeltemeyeceksiniz. Daha akılcı davranmak zorundasınız. Sakin, soğukkanlı davranarak sonuca ulaşmak daha mümkün olabilir.


30 Ağustos 2013 : İş yaşamınızda karşınıza beklemediğiniz abzı küçük sorunların çıkabileceği ve bu sorunları aşmak için çalışmalar yapabileceğiniz bir gündesiniz. İş arkadaşlarınızla çeşitli uyumsuzluklar yaşayabilirsiniz yada gereksiz bazı gerginlikler oluşabilir. Metotik olarak günlük rutin işlerinize devam edeceksiniz ancak işlerinize her zamankinden daha fazla enerji harcamanız gerekebilir.


30 Ağustos 2012 : İsteklerinizi gerçekleştirmeyi uzun vadeye bıraktınız. Bu gerçekçi yaklaşımınız, günübirlik stres yaşamaktan koruyor sizi. Sektörde yaşanan genel durgunluktan etkilenmeniz doğal.


30 Ağustos 2011 : Çevrenizde bulunanların çoğunun ilgisini çeken bir konuda yeni bir yöntem ve çözüm önererek dikkatleri üzerinizde toplayacaksınız. Kıvrak zekalı, düzenli, ısrarlı ve faydacı özellikleriniz işinizi daha da kolaylaştıracak. İş hayatınızın yakın geleceği parlak işaretler veriyor.


30 Ağustos 2017 : Önünüzde büyük bir ödeme var. Bunun hazırlığını daha tamamlayamadığınız için, biraz paniktesiniz. Borca girmek istemediğiniz için bu paranın bir kısmını içerden çekeceksiniz.


30 Ağustos 2016 : Paranızı bağladığınız yerlerden umduğunuzu bulamıyorsunuz. Büyük harcamalarınız var. Bunların bu zamanda çok gerekli olmadığı gibi eleştirilerden rahatsızlık duyuyorsunuz.


30 Ağustos 2015 : Bu günler içinde parayla ilgili mahkeme işleriniz olabilir. Para sıkıntılarınız geçmişe oranla bayağı azalmış durumda. Ama siz, bu sıkıntıları daha da aza indirme çabaları içindesiniz.


30 Ağustos 2014 : Deneyimlerinle bazı ihtimallere hazırlıklı oluşunuz, sorun yaşamanızı engelliyor. Çoktandır ödenmesi gereken bir alacağınızı muhtemelen bugün de boşuna bekleyeceksiniz.


30 Ağustos 2013 : Maddi durumunuzda önemli ölçüde bir değişikliğin olmayacağı bir gündesiniz ve bütçenizi dengeli olarak düzenlemeye çalışacaksınız. Daha önceden planladığınız doğrultuda alışveriş yapabilir özellikle giyim konusunda harcamalarda bulunabilirsiniz. Maddi konularda genel anlada rahat etkiler altında olacaksınız.


30 Ağustos 2012 : Bir süre daha sıkıntı çekmeden idare edebilirsiniz. Bir zamanlar önemsemeden kenara ayırdığınız küçük birikiminiz, bu süreci zorlanmadan atlatmanıza yardımcı oluyor.


30 Ağustos 2011 : Normal kazancınızın dışında bir kazancınız olacak. Olacak ama bu fazla paradır diye hemen harcamaktan kaçınmalısınız, çünkü hemen arkasından doğacak bir gereksinme için size bir şans olarak verilmişçesine bir özelliği var bu paranın.


30 Ağustos 2017 : Hayatınızın her alanında özel zevklerinize ayıracak zamanı mutlaka bulmalısınız. Onlarla uğraştığınız günlerde çok daha huzurlu oluyorsunuz.


30 Ağustos 2016 : . Gönül işlerinizde daha ciddi istekler içerisindesiniz. Romantik beraberliklerin dışına çıkmak istiyorsunuz. Kendiniz ve sevdiğiniz için bir gelecek hayal ediyorsunuz.


30 Ağustos 2015 : Arkadaşınızın sizinle görüşme isteğini kabul etmeniz halinde, onu kolayca anlayabileceğinizi göreceksiniz. Bir tavrıyla sizi adeta yıktığı olaydan duyduğu pişmanlığı hissetmeniz, sizi yumuşatacak.


30 Ağustos 2014 : Bugünlerde bir ilişkinizde bazı pişmanlıklar söz konusu olabilir. Kendinizi genellikle haklı buluyorsunuz. Bu da kolay hata yapmanıza yol açıyor.


30 Ağustos 2013 : Bugün iş yaşamınızda disiplinli çalışmalarınız sayesinde başarılı olabileceğiniz etkiler altındasınız. Ancak kendinizi yeniliklere fazla kapatmamaya çalışmalısınız.


30 Ağustos 2012 : Sağlığınızı ve enerjinizi etkileyen yararsız yorgunluklardan kaçınmalısınız. Gereksiz uykusuzluklar son günlerde sizi yıpratmış görünüyor.


30 Ağustos 2011 : Sinirlenmeniz gerekmez, herkesin en az sizin kadar planlı ve düzenli olması gerektiği gibi bir saplantınız var, bunu atmalısınız. Gönül savrulmalarında mantığı yardıma çağırma huyunuz iyi.


30 Ağustos 2017 : Bugün sizden genç insanlarla kuracağınız diyaloglarda baskıcı ve inatla sözünü dinlettirmeye çalışan bir tavır takınmayın. Siz bunu yapmasanız da zaten saygı göreceksiniz. Tepki çekip aranızı bozmaya hiç gerek yok.


30 Ağustos 2016 : Hoşlandığınız şeyleri hep sevgilinizlepaylaşmak istiyorsunuz. Atacağınızher adımı iyi hesaplamalı, hatalarınızıkavramalısınız. Zorlandığınızıdüşündüğünüz bazı işlerde arkadaşlarınızdanyardım isteyin. Başarılarınızdan gurur duymak,size maddi ve manevi kazanç sağlayacaktır.


30 Ağustos 2015 : Belli kalıplardan çıkarak orijinal fikir ve tasarılar geliştirirseniz hem takdir toplayacak hem kârlı bir getiri elde edeceksiniz. Yakın bir dostunuzun maddi sıkıntılarına destek olun. Bugün aşk hayatınızda hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Moralinizi bozmayın. Kalabalık ve neşeli ortamları tercih etmelisiniz.


30 Ağustos 2014 : Bugün sosyal imkanlarınızı kullanın. Sizi dinleyen, size ihtiyaç duyan ve de fikirlerinize değer veren insanlarla bir arada olma şansınız olacak. Sivri dilli eleştirilerden kaçındığınız sürece sözlerin izde şifa yaratacak.


30 Ağustos 2013 : Resmi nitelikteki görüşme ve önemli konuşmalarınızı yapmak açısından uygun bir gün. Ne kadar kararlı olduğunuzu karşınızdakine yansıtmakta zorlanmayacaksınız. Beklenen bir cevap sizi tatmin edecek şekilde gelebilir.


30 Ağustos 2012 : Sevgilinizle her zamankinden daha fazla ilgilenmeniz gerekebilir. Düşünmeden söyleyecekleriniz yüzünden canınız sıkılabilir. Alıngan bir tavır içine girmek yerine mantığınızla davranmaya çalışın. Çalışmalarınızın karşılığını alacağınızı düşünmek bütün yorgunluğunuzu alacaktır.


30 Ağustos 2011 : Bilgi edinme ve araştırma arzunuz o kadar yoğunlaştı ki, çevrenizde lehinize veya aleyhinize gelişen olayları bile görmüyorsunuz. Derin hislerinize karşılık verecek insanı hâlâ bulmuş değilsiniz.


30 Ağustos 2012 : Sorumluluğunuzun artması sizi olumsuz yönde etkilediğini zannediyorsunuz. Aslında yaşam enerjinizin daha çok artıracak bir olay. İş konusunda, her türlü ayrıntıları hesaplamak zorundasınız. Çevrenize yorulduğunuzu  belirtmek zorundasınız. Bugün şartlarınızı gözden geçirmeli ve içsel korkularınızı bir an önce yenmelisiniz.


30 Ağustos 2017 : Finansal açıdan daha istikrarlı kararlara yöneliyorsunuz. Zira dengede kalmak ve eldeki nakit kaynakların daha doğru kullanılması yönünde bazı uyarılar altındasınız. Bütçenizi sağlam kılmak adına ortaklıkların getirdiği olanaklara açık durmalısınız. Ancak kontrol edilemeyen giderler ise sorun olacaktır. Daha temkinli olmalı, sorumluluk almaktan kaçınmalısınız.


30 Ağustos 2016 : Son derece aktif ve ön planda olabileceksiniz. Bugün sizin için öncelik taşıyan konularda verimli ve başarılı olmaya yakınsınız. Her konuda planlı hareket etmeniz ve yeni başlangıçlarınız sizi ileriye taşıyabilir. Yeni adımlar atmaktan çekinmeyecek ve kontrolü elinizde tutabileceksiniz. İlişkilerinizde biraz çaba ile olumlu gelişmeler elde etmenin keyfi yakalanabilir.


30 Ağustos 2015 : Eğitim ve iletişim konularınız devam etmekte. Zihnen yüklü olmanıza rağmen çok şey öğrenebileceğiniz aktivitelere yönelebilirsiniz. Belirsizlik taşıyan konular ise geri planda kalıyor. Bu arada ilişkilerde size daha fazla fedakarlık ve kabullenme getiren gelişmeler olabilir. Gün ortasından sonra evde yapılması gereken işler ve ailenizle olabileceğiniz paylaşımlar öne çıkacak.


30 Ağustos 2014 : Son derece aktif ve ön planda olabileceksiniz. Bugün sizin için öncelik taşıyan konularda verimli ve başarılı olmaya yakınsınız. Her konuda planlı hareket etmeniz ve yeni başlangıçlarınız sizi ileriye taşıyabilir. Yeni adımlar atmaktan çekinmeyecek ve kontrolü elinizde tutabileceksiniz. İlişkilerinizde biraz çaba ile olumlu gelişmeler elde etmenin keyfi yakalanabilir.


30 Ağustos 2013 : Günün ilerleyen saatlerine kadar işle ilgili yoğunluk devam edecek. Daha sonra başkalarından işle alakalı destekler alabilir, devam eden sorumlulukları yerine getirebilirsiniz. Dostlukların canlılık kazandığı bu günlerde sıcak paylaşımlar sizi mutlu edecek. Sosyal aktiviteler ve akademik konularla ilgili çalışmalarda daha fazla işbirliği ve organizasyon öne çıkabilir.


30 Ağustos 2012 : İş ortamında ortak hareket etmek ve başkalarının fikirlerine önem vermek gerekiyor. Daha fazla yenilik yapabileceğiniz düzen gerektiren konular ise çok oyalayıcı olacak. Becerilerinizi ortaya koymak, çalışma arkadaşlarınızın görüşlerine önem vermek sizi verimli kılacaktır. Bir takım eksiklerin giderilmesi adına sağlıkla ilgili konularınıza özen göstermelisiniz.


30 Ağustos 2011 : Burcunuzda hareket eden Ay artık tüm desteğini size vermekte. Kendinizi ortaya koymakta kararlı davranacaksınız. Hayatınızda önemli yer tutacak başlangıçlar bu dönem hızlı ilerleyecektir. İş hayatını içine alan gelişmeler ise sizi başarılı olmaya zorluyor. Kendi istediğiniz yönde ilerleyeceğiniz ilişkiler yolu ile yeni heyecanlar yaşamaktasınız.


30 Ağustos 2017 : Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.


30 Ağustos 2016 : Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.


30 Ağustos 2015 : Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.


30 Ağustos 2014 : Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.


30 Ağustos 2013 : Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.


30 Ağustos 2012 : Sizi meşgul edecek pek çok konu var. Bugün hiç boş kalmayacak ve sistemli ilerleyeceksiniz. Yeni organizasyonlar ve değişiklik getiren koşullar sizi meşgul edecek. Aşırı yorulabileceğinizi bilmeli, acil olmayan işlerinizi zamana yaymalısınız. Değişik çalışma teknikleri kullanmak yolu ile verimli sonuçlar almayı başaracaksınız.


30 Ağustos 2017 : Kartınız Doğum... Bugün kartınızda da göründüğü gibi hayatınızla ilgili yeni doğuşlara merhaba diyeceksiniz. Sevgilisi ile ayrı olanlar yeni bir partnerle tanışma arifesinde olacak.


30 Ağustos 2016 : Bugünlerde iş sizin için çok önemli ve beklentilerinizi yüksek düzeyde tutmanızda fayda var. Her istediğinizi elde edecek hırs sizde mevcut.


30 Ağustos 2015 : Çevrenizdeki kişilerden farklı düşünüyorsunuz. Hayal kurarak günü geçirmeniz yanlış bir çözüm.


30 Ağustos 2014 : İstekleriniz gittikçe artıyor. Özellikle maddi harcamalar gerektirenleri diğer günlere ertelemeniz faydalı.


30 Ağustos 2013 : Bugün iş yerinizde yaptığınız bazı çalışmaların değerlendirmeye alınacağı gün olabilir. Sizin için bir şekilde büyük gününüz olacak. Partneriniz bugünlerde size biraz uzak.


30 Ağustos 2012 : Kartınız Kaynak... Maddi çıkarlarınızı bugünlerde her şeyden çok gözetiyor gibisiniz. Daha çok çalışmak ve daha çok kazanmak adına kendiniz dahil her şeyi ihmal ediyorsunuz.


30 Ağustos 2011 : Bugün ne olumlu, ne olumsuz düşünceleriniz var. Her olayı kolayca kabulleniyor gibi bir haliniz var.


30 Ağustos 2017 : Aşk yaşantınız açısından oldukça güzel ama bir o kadar da karışık bir dönemden geçiyorsunuz. İlişkinize biraz heyecan katmanız gerekiyor. Sevgilinizle sosyal etkinliklere katılarak hoş saatler geçirmeyi deneyin. İşyerinizde uyumlu davranmak sizi pek fazla zorlamayacak.


30 Ağustos 2016 : Kariyerinizle ilgili yapmak isteyeceğiniz pek çok şey olmasına rağmen, zaman zaman sizden kaynaklanan, zaman zamanda çevrenizdeki olayların olumsuz gelişmesi yüzünden birtakım engeller var. Acil ödemeniz gereken borçlarınız var, ihmal etmeyin.


30 Ağustos 2015 : Aşk yaşantınız açısından oldukça güzel ama bir o kadar da karışık bir dönemden geçiyorsunuz. İlişkinize biraz heyecan katmanız gerekiyor. Sevgilinizle sosyal etkinliklere katılarak hoş saatler geçirmeyi deneyin. İşyerinizde uyumlu davranmak sizi pek fazla zorlamayacak.


30 Ağustos 2014 : Hissettiklerinizi sevgilinize açıklamanız için ortam ve gelişmeler çok elverişli. Duygularınızı kafanızda bir belirsizlik olarak barındırmayın. Karşı tarafın aynı yoğunluğu yaşıyor olması çok muhtemel. Meslek hayatınızda gerçekleşmesini istediğiniz bir olayın başlangıcını yaşayacaksınız.


30 Ağustos 2013 : Hissettiklerinizi sevgilinize açıklamanız için ortam ve gelişmeler çok elverişli. Duygularınızı kafanızda bir belirsizlik olarak barındırmayın. Karşı tarafın aynı yoğunluğu yaşıyor olması çok muhtemel. Meslek hayatınızda gerçekleşmesini istediğiniz bir olayın başlangıcını yaşayacaksınız.


30 Ağustos 2012 : Sevgilinizin sabrını taşırmaktasınız, sözünüzü yerine getirmek için bundan daha şanslı, daha elverişli bir gün olamaz! Cesur olun, hiçbir kötü sonuç doğmayacak. İşinizde bir hareketlilik var. Bu hareketliliğin içinde belli belirsiz bir gizlilik söz konusu. Bazı dostluklarınızı yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed