Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

30 Ağustos Hangi Burç?


Burcunuz Başak,

Geçmiş Yorumlar:

30 Ağustos 2013 : Tesadüflere ya da güzellikle ilgili konulara önem vermelisiniz. Özel ilişkilerinizde katı olmamalısınız. Duygularınızı kontrol altında tutmanız gerekiyor. Duygusal anlamda yanılabileceğiniz veya yanıltıcı kişilerle karşılaşabileceğiniz bir gün. Geleceğinizi olumsuz etkileyebilecek hareketlerden kaçınmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün gün içerisinde, nedensiz iltifatlar, taltifler, özürler ya da hediyelerle karşılaşabiliriz veya başkalarına hiç nedensiz bu şekilde yaklaşımlarda bulunabiliriz. Ne diyelim? Zarif Venüs dokunuşu!


30 Ağustos 2012 : Sosyal çevrenizi genişletmek için faaliyetlerde bulunmalısınız. Yeni düşünceler olayların gelişimine yeterli olabilir, yeteneğinizi kullanarak yeni girişimlerde bulunacaksınız. Entelektüel zevklerinizi geliştirmek için etkinliklerde bulunmalı, aktif olmalısınız. Daha sevecen, verici ve özverili olmaya çalışın. Akşam saatlerinde kalabalık ortamlarda bulunabilir, dikkatleri üzerinize toplayabilir ve güzel saatler geçirebilirsiniz.


30 Ağustos 2011 : Bugün insanların sert davranışlarıyla karşılaşabilirsiniz. Eğer herhangi bir rahatsızlık durumunuz varsa küçük bir cerrahi müdahale görmeniz de olasıdır. Hangi cinsiyette olursanız olun erkeklerle iyi geçinmenizin zor olduğu bir gündesiniz. Bugün ayrıca bir kalp kırıklığı yaşayabilir ve birisine darılabilirsiniz fakat kısa bir zaman içinde belki de biraz münakaşa ederek herşey tatlıya bağlanacaktır. Önceden planlanmış olan gezi, eğlence toplantı gibi şeylerin ertelenmeleri olasıdır fakat buna karşılık ani kararla yapılabilecek olan bu gibi şeylerde şanslısınız. Maddi durumunuzda beklenmedik bir kısıntı yapmanız ve bu yüzden de düşündüğünüz şeyler hakkında tereddütte kalmanız, hatta bazı şeylerden vazgeçmeniz de olasıdır.


30 Ağustos 2013 : Arkadaş çevrenizle yaşadığınız sosyallik zamanınızın çoğunu alıyor. Sizi ihmalkar bulan başka bir çevre daha var. Onlarla yeterince ilgilenmediğiniz, onları arayıp sormadığınız düşünülüyor. Kendinizle çok barış halinde olduğunuz bir özelliğiniz, bugünlerde küskünlüklere neden olabilir. Sağlık konularında bazı yüklü harcamalar söz konusu olabilir.


30 Ağustos 2012 : Çevrenizdekilerle ilişkileriniz çok olumlu. Tek sorununuz çok meraklı davranıp çok yakınlaşmanız. Bu özelliğiniz insanların sizden kolay talep etmelerine yol açabiliyor. Bugünlerde çevrenizde yaşanan sağlık sorunları, sizi sağlığınızla daha ilgili olmaya yönlendirebilir. İlginç kişilikli biriyle birlikte gerçekleştireceğiniz derin sohbetten çok hoşnut kalacaksınız.


30 Ağustos 2011 : Hızlı düşünün. Planlı olmak iyi ama kendinizi sınırlayacak düzeyde olmamalı. Önceden hesaplamadığınız için bir açık gibi görünen noktalarda yeni açılımlar başlar ve bu da aslında şanslı değil, özgür olduğunuz için böyle gerçekleşir. Bazı planlarınızı bilerek yarım bırakın. Bu akşam katılacağınız davette tanışacağınız biri ile aranızda ilerleyen zamanlarda bir ortaklık ilişkisi olabilir.


30 Ağustos 2013 : Aşk yaşamınızda daha çok karamsar etkiler altında kalacağınız ve geleceğe yönelik bazı endişeler yaşayacağınız bir gündesiniz. Duygusal hayatınızda küçük sorunları büyütebilir ve önemli gerginlikler haline getirebilirsiniz. Aşk yaşamınızda yenilikler yapmaktan kaçınmalı ve istikrarı korumaya çalışmalısınız. Duygularınızı net olarak ifade etmekte zorlanabilirsiniz.


30 Ağustos 2012 : Bir ilişkinin başında yaşanabilecek bütün hoşlukları yaşadığınız için mutlusunuz. Ama geleceğe umutlu bakmanızı engelleyen bir şeyler var. O halde birtakım kararlarınızın gecikmemesi gerekiyor.


30 Ağustos 2011 : Partnerinizi baskı altında tuttuğunuz için duygusuz biriymiş gibi algılanıyorsunuz. Hoşgörünüzü genişleterek bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz. Bu başarmanız, başkalarına güvenmeyi test ederek öğrenmenize bağlı.


30 Ağustos 2013 : İş yaşamınızda karşınıza beklemediğiniz abzı küçük sorunların çıkabileceği ve bu sorunları aşmak için çalışmalar yapabileceğiniz bir gündesiniz. İş arkadaşlarınızla çeşitli uyumsuzluklar yaşayabilirsiniz yada gereksiz bazı gerginlikler oluşabilir. Metotik olarak günlük rutin işlerinize devam edeceksiniz ancak işlerinize her zamankinden daha fazla enerji harcamanız gerekebilir.


30 Ağustos 2012 : İsteklerinizi gerçekleştirmeyi uzun vadeye bıraktınız. Bu gerçekçi yaklaşımınız, günübirlik stres yaşamaktan koruyor sizi. Sektörde yaşanan genel durgunluktan etkilenmeniz doğal.


30 Ağustos 2011 : Çevrenizde bulunanların çoğunun ilgisini çeken bir konuda yeni bir yöntem ve çözüm önererek dikkatleri üzerinizde toplayacaksınız. Kıvrak zekalı, düzenli, ısrarlı ve faydacı özellikleriniz işinizi daha da kolaylaştıracak. İş hayatınızın yakın geleceği parlak işaretler veriyor.


30 Ağustos 2013 : Maddi durumunuzda önemli ölçüde bir değişikliğin olmayacağı bir gündesiniz ve bütçenizi dengeli olarak düzenlemeye çalışacaksınız. Daha önceden planladığınız doğrultuda alışveriş yapabilir özellikle giyim konusunda harcamalarda bulunabilirsiniz. Maddi konularda genel anlada rahat etkiler altında olacaksınız.


30 Ağustos 2012 : Bir süre daha sıkıntı çekmeden idare edebilirsiniz. Bir zamanlar önemsemeden kenara ayırdığınız küçük birikiminiz, bu süreci zorlanmadan atlatmanıza yardımcı oluyor.


30 Ağustos 2011 : Normal kazancınızın dışında bir kazancınız olacak. Olacak ama bu fazla paradır diye hemen harcamaktan kaçınmalısınız, çünkü hemen arkasından doğacak bir gereksinme için size bir şans olarak verilmişçesine bir özelliği var bu paranın.


30 Ağustos 2013 : Bugün iş yaşamınızda disiplinli çalışmalarınız sayesinde başarılı olabileceğiniz etkiler altındasınız. Ancak kendinizi yeniliklere fazla kapatmamaya çalışmalısınız.


30 Ağustos 2012 : Sağlığınızı ve enerjinizi etkileyen yararsız yorgunluklardan kaçınmalısınız. Gereksiz uykusuzluklar son günlerde sizi yıpratmış görünüyor.


30 Ağustos 2011 : Sinirlenmeniz gerekmez, herkesin en az sizin kadar planlı ve düzenli olması gerektiği gibi bir saplantınız var, bunu atmalısınız. Gönül savrulmalarında mantığı yardıma çağırma huyunuz iyi.


30 Ağustos 2013 : Resmi nitelikteki görüşme ve önemli konuşmalarınızı yapmak açısından uygun bir gün. Ne kadar kararlı olduğunuzu karşınızdakine yansıtmakta zorlanmayacaksınız. Beklenen bir cevap sizi tatmin edecek şekilde gelebilir.


30 Ağustos 2012 : Sevgilinizle her zamankinden daha fazla ilgilenmeniz gerekebilir. Düşünmeden söyleyecekleriniz yüzünden canınız sıkılabilir. Alıngan bir tavır içine girmek yerine mantığınızla davranmaya çalışın. Çalışmalarınızın karşılığını alacağınızı düşünmek bütün yorgunluğunuzu alacaktır.


30 Ağustos 2011 : Bilgi edinme ve araştırma arzunuz o kadar yoğunlaştı ki, çevrenizde lehinize veya aleyhinize gelişen olayları bile görmüyorsunuz. Derin hislerinize karşılık verecek insanı hâlâ bulmuş değilsiniz.


30 Ağustos 2012 : Sorumluluğunuzun artması sizi olumsuz yönde etkilediğini zannediyorsunuz. Aslında yaşam enerjinizin daha çok artıracak bir olay. İş konusunda, her türlü ayrıntıları hesaplamak zorundasınız. Çevrenize yorulduğunuzu  belirtmek zorundasınız. Bugün şartlarınızı gözden geçirmeli ve içsel korkularınızı bir an önce yenmelisiniz.


30 Ağustos 2013 : Günün ilerleyen saatlerine kadar işle ilgili yoğunluk devam edecek. Daha sonra başkalarından işle alakalı destekler alabilir, devam eden sorumlulukları yerine getirebilirsiniz. Dostlukların canlılık kazandığı bu günlerde sıcak paylaşımlar sizi mutlu edecek. Sosyal aktiviteler ve akademik konularla ilgili çalışmalarda daha fazla işbirliği ve organizasyon öne çıkabilir.


30 Ağustos 2012 : İş ortamında ortak hareket etmek ve başkalarının fikirlerine önem vermek gerekiyor. Daha fazla yenilik yapabileceğiniz düzen gerektiren konular ise çok oyalayıcı olacak. Becerilerinizi ortaya koymak, çalışma arkadaşlarınızın görüşlerine önem vermek sizi verimli kılacaktır. Bir takım eksiklerin giderilmesi adına sağlıkla ilgili konularınıza özen göstermelisiniz.


30 Ağustos 2011 : Burcunuzda hareket eden Ay artık tüm desteğini size vermekte. Kendinizi ortaya koymakta kararlı davranacaksınız. Hayatınızda önemli yer tutacak başlangıçlar bu dönem hızlı ilerleyecektir. İş hayatını içine alan gelişmeler ise sizi başarılı olmaya zorluyor. Kendi istediğiniz yönde ilerleyeceğiniz ilişkiler yolu ile yeni heyecanlar yaşamaktasınız.


30 Ağustos 2013 : Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.


30 Ağustos 2012 : Sizi meşgul edecek pek çok konu var. Bugün hiç boş kalmayacak ve sistemli ilerleyeceksiniz. Yeni organizasyonlar ve değişiklik getiren koşullar sizi meşgul edecek. Aşırı yorulabileceğinizi bilmeli, acil olmayan işlerinizi zamana yaymalısınız. Değişik çalışma teknikleri kullanmak yolu ile verimli sonuçlar almayı başaracaksınız.


30 Ağustos 2013 : Bugün iş yerinizde yaptığınız bazı çalışmaların değerlendirmeye alınacağı gün olabilir. Sizin için bir şekilde büyük gününüz olacak. Partneriniz bugünlerde size biraz uzak.


30 Ağustos 2012 : Kartınız Kaynak... Maddi çıkarlarınızı bugünlerde her şeyden çok gözetiyor gibisiniz. Daha çok çalışmak ve daha çok kazanmak adına kendiniz dahil her şeyi ihmal ediyorsunuz.


30 Ağustos 2011 : Bugün ne olumlu, ne olumsuz düşünceleriniz var. Her olayı kolayca kabulleniyor gibi bir haliniz var.


30 Ağustos 2013 : Hissettiklerinizi sevgilinize açıklamanız için ortam ve gelişmeler çok elverişli. Duygularınızı kafanızda bir belirsizlik olarak barındırmayın. Karşı tarafın aynı yoğunluğu yaşıyor olması çok muhtemel. Meslek hayatınızda gerçekleşmesini istediğiniz bir olayın başlangıcını yaşayacaksınız.


30 Ağustos 2012 : Sevgilinizin sabrını taşırmaktasınız, sözünüzü yerine getirmek için bundan daha şanslı, daha elverişli bir gün olamaz! Cesur olun, hiçbir kötü sonuç doğmayacak. İşinizde bir hareketlilik var. Bu hareketliliğin içinde belli belirsiz bir gizlilik söz konusu. Bazı dostluklarınızı yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed