Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

30 Eylül Hangi Burç?


Burcunuz Terazi,

Geçmiş Yorumlar:

30 Eylül 2014 : Sonunda insanlar size hak ettiğiniz gibi davranmaya başlıyorlar. Diplomatik, nazik ve belki de bonkör tavırlarla karşılaşabileceğiniz bir süreçtesiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Nazik yaklaşımlar içine girebileceğimiz, daha diplomatik davranabileceğimiz, üretkenliğimizin ve yaratıcılığımızın artacağı birkaç günlük süreçteyiz. Doğru değerlendirmemizde fayda var.


30 Eylül 2013 : Duygularınızı kontrol altında tutmalısınız. Bazı kişiler size istemediğiniz şeyler yaptırmaya çalışabilir veya sizi istemediğiniz bir duruma düşürebilirler. Bilgi toplamak ya da kişisel ihtiyaçlarınıza vakit ayırmak size iyi gelebilir ya da başka kişilerin müdahalelerinden uzak durmanızı sağlayabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Erkekler Mars’tan kadınlar Venüs’ten cümlesi Venüs ve Mars arasında oluşan sert açıyı çok iyi tanımlayabilir bugün için. Duygusallık, empati yeteneği ve duyarlılık artıyor, ama ikili ilişkiler(eş, sevgili, akraba, iş birliği, iş arkadaşlığı, veya belli gruplar arası v.b) açısından oldukça zorlayıcı bir gündeyiz. Özellikle bir süredir sıkıntı yaşanan ilişkilerde sakinliğin korunmaması sıkıntı yaratabilir.


30 Eylül 2012 : Sakin ve huzurlu bir gün geçireceksiniz. Ancak günün sonlarına doğru bir yere gitmek zorunda kalabilirsiniz. Çabuk davranabilirseniz durumu kurtarabilirsiniz.Şanslı bir gündesiniz. Şans oyunlarında şansınızı denemek için güzel bir fırsat. Bunun yanında yaratıcı olmaya yeni birtakım düşünceler üretmeye uygun bir yapıdasınız.


30 Eylül 2011 : Yakın akrabalarınız, kardeşleriniz ya da sevdiğiniz dostlarınızla gerilimli durumlara girebileceğiniz gibi yolculuklar için de olumlu bir dönemde değilsiniz. Fakat gene de dikkatli olmakta yarar vardır. Üç gün yeter. Yakın bir dostunuzun aşk sorunları yeniden gündeme gelebilir. Hatta bu kimse kendisini aldatılmış hissetmesinden doğan sorunlara sizi ortak edecektir.


30 Eylül 2014 : Size yapılmasını istemediğiniz şeyleri başkalarına da yapmayın. İnsanlar konuşurken onları dinlemiyor, ciddiye almıyor ve sinir bozuyorsunuz. Kendinizi dünyanın merkezi zannediyor olabilirsiniz ama bugün başınıza gelecek bir şey sonucu ayaklarınız tekrar yere basacak. Melankolik bir yapıya sahip olmamanın çoğu kez faydasını görüyorsunuz.


30 Eylül 2013 : Zorlu ve gizemli gibi görünen konuları çözümleyebileceğiniz bir gündesiniz. Sezgilerinizin oldukça yüksek olacağı bugün sevdiklerinizin sorunlarını algılayabilir ve onlara duygusal destek verebilirsiniz. Mesleki konulardaki yaratıcılığınız dikkat çekebilir. Değişiklik arzusu hissetmeniz ve daha önce gitmediğiniz mekanlarda da bulunmak isteyebilirsiniz.


30 Eylül 2012 : Özel ve önemli konularda yapmak istediğiniz girişimler için gerekli fırsatları yakalayabileceğiniz bir gün. İletişim yeteneğiniz bugün size bu konularda beklemediğiniz mesafeler kaydettirebilir. Olumsuz tepkiler alabileceğiniz birtakım gelişmeler içindesiniz. Bu gelişmelerden kendinizi sıyırmanız gerekiyor. Gecikmiş kararlar sizi bazı risklere sokabilir.


30 Eylül 2011 : Şu günlerde anlamlı bulduğunuz birçok şey anlamını yitirebilir. Bir sıkıntınız var. Ama geçici ve çok da sudan sebepleri var. Bugünlerde biraz bunalım ihtiyacı hissediyorsunuz nedense. Yakında umut verici haberler alacaksınız. Rahatlayacak ve kendinizi toparlayacaksınız. Aile içindeki mutluluğu olumsuz enerjinizle azaltmamaya çalışmamalısınız.


30 Eylül 2014 : O kişiye yürekten bağlısınız ama onun sizi yeterince ciddiye alıp almadığı konusunda kuşkularınız var. Gerçekleri öğrenmeli, bu doğrultuda siz de yolunuzu çizmelisiniz.


30 Eylül 2013 : Bu aralar karşı cinsle olan ilişkileriniz biraz bozuk gidebilir. Özellikle yeni başlatmayı düşündüğünüz yakın ilişkiler için şansınız çok az. Moralinizi bozmayın. Hayal ettiğiniz insan mutlaka karşınıza çıkacaktır.


30 Eylül 2012 : Bugünlerdeki yenilikçi söylemleriniz, bazı kuşkucu yorumları beraberinde getiriyor. Kafa karışıklığınızı yok edebileceğiniz yanıtları sadece partnerinizden alabileceksiniz.


30 Eylül 2011 : Akşama yakın üzerinizde etkisi olan biri, gergin sinirlerinizi yumuşatmaya çalışacak. Onu kıramayacak ve kırgın olduğunuz sevgilinizi telefonla arayacaksınız. Ama yine de, ilişkiniz kısa zamanda toparlanacak gibi görünmüyor.


30 Eylül 2014 : Bugün çok yoğun bir iş günü geçirmeseniz de kafanızı meşgul eden konulardan dolayı akşama doğru kendinizi bayağı yorgun hissedebilirsiniz. Bu konuları bir kaç gün kendi haline bırakın.


30 Eylül 2013 : Bugün moraliniz yerinde ve kendinizi çok güçlü hissedeceksiniz. İş yerindeki yoğunluk sizi etkilemeyecek. Performansınızla çalışma arkadaşlarınızı da motive edeceksiniz.


30 Eylül 2012 : İşlerinizdeki sallantılar geçici. Panik yapmanız hiç gerekmiyor. Yapacağınız bazı düzenlemeler ve bunun yanında biraz daha tempo, her şeyi kısa zamanda yoluna koyacak.


30 Eylül 2011 : İş ilişkilerinizde bir sorun yaratmamaya özen gösteriyorsunuz. İş hayatınız genel olarak problemsiz. Hafta içinde sizi sonradan çok ilgilendirecek bir toplantının içinde olacaksınız.


30 Eylül 2014 : Umulmadık gelişmeler sonucu bütçenizi yeniden planlamanız gerekecek. Yalnız bu yenilik iyi sonuçlar doğuracak. Yinde de dereyi görmeden paçaları sıvamasanız iyi olur.


30 Eylül 2013 : Elinize geçen parayı birden harcamanız muhtemel. İçinizde büyük bir alışveriş arzusu var. Büyük bir ihtimalle ölçüyü kaçıracak, sonrasında her zaman ki gibi pişmanlık duyacaksınız.


30 Eylül 2012 : Sert çelişkiler ciddi bir para kaynağınızı ortadan kaldırabilir. Bir alacağınızı tahsil etmek için çok uğraşıyorsunuz. Ama bu ilişkideki beklenmedik gelişmeler işi daha da zora sokabilir.


30 Eylül 2011 : Ödemeleriniz ve toplayacağınız paralar bugünlerde başa baş gidiyor. Her zaman inişli çıkışlı olan para durumunuz, şu günlerde bir istikrar gösteriyor. Ama bu belli bir zamana kadar böyle gidecek gibi görünüyor.


30 Eylül 2014 : Bugün bir dalgınlığınız, istenmeyen sonuçlar doğurabilir. Birine vermiş olduğunuz sözü unutabilirsiniz.


30 Eylül 2013 : Yapacağınız değişikliklerden başarı bekliyorsunuz ama esnek davranmazsanız size büyük problemler olarak geri dönecekler.


30 Eylül 2012 : Kendinizi kısmen sorumlu hissettiğiniz ilişkilerde, çok büyük sorumluluklar almak üzeresiniz.


30 Eylül 2011 : Sırtınızdaki ağrılar söylediğiniz gibi mevsimle ilgili olabilir. Ama olmayabilir de.


30 Eylül 2014 : Hareketli ve hareket halinde olmanız gereken bir gün . Ağırkanlı davranmak size yaramayacak. Hızlıca ulaşmak, bir şeyleri bir yerden bir yere yetiştirmek, transfer etmek beklentisi yüksek. İyi ilişkiler ile işiniz kolaylaşabilir.


30 Eylül 2013 : Dışarıda geçirdiğiniz zaman ve işleri ön planda tutuşunuz sizden daha fazla ilgi alaka bekleyen ailenizin sert tepkisine neden olabilir. Özleniyor olmak ne kadar güzel. Bu açıdan bakarsanız tepkinin nedenini anlayabilirsiniz.


30 Eylül 2012 : Duygularınızın yoğunlaştığı bir gündesiniz. Sevdiğiniz kişiyle ilişkinizde yapıcı bir tavır içinde bulunarak varmak istediğiniz noktaya ulaşabilirsiniz. Yaptığınız işe karşı duyduğunuz isteksizlik, performansınızın düşmesinde ciddi rol oynuyor. Kendi kendinizi motive etmeye gayret etmelisiniz.


30 Eylül 2011 : Son zamanlarda bir takım dünya nimetlerinden uzak durarak kendinize inzivaya çekilir bir hayat modeli yaratmışsınız. Bu tavrınızdan vazgeçin. Sevdiğiniz insanların manevi desteğiyle güzel günler yakın.


30 Eylül 2012 : Bugün, öncelikle duygularınız bir hayli yoğun seyrediyor. Derin düşünce ve araştırmalar içindesiniz. Pratik ve hızlı düşünceler içinde olacağınız için meraklı ve amaçlarınıza uygun hareket edeceksiniz. Yollardan gelen misafirlerinizi ağırlamak adına bazı masrafları gözden çıkarabilirsiniz. Alerji yapacak yiyeceklerden uzak kalmalısınız.


30 Eylül 2014 : Dikkate ve zekaya dayalı çalışmalarınızda rahatça ilerleme kaydedebilirsiniz. İletişim trafiğinizde yoğunluk yaşayabilirsiniz. Ticari alanlarda yeni fırsatlar ve yeni anlaşmalara dair olasılıklar oldukça yüksek gözüküyor. Kardeşlere dair konularda da gelişmeler var. Paylaşımlarınız artacak. Ortaklaşa bazı uğraşlar gündeme gelebilir.


30 Eylül 2013 : Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.


30 Eylül 2012 : Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.


30 Eylül 2011 : Maddi konuların önemi sürüyor. Kazanç sisteminizde değişim yaşadığınız bu dönem kontrollü ilerlemelisiniz. İş olanaklarından kazanç elde edebileceğiniz fırsatları değerlendirmeniz gerekecek. Ortaklaşa kazançlar öne çıkarken, ödemelerinizi yeniden planlamanızda yarar var. Daha akılcı alışverişler yapmalı, gereksiz giderlerinizi kontrol etmelisiniz.


30 Eylül 2014 : Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.


30 Eylül 2013 : Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.


30 Eylül 2012 : Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.


30 Eylül 2014 : Kartınız Mühür... İş hayatınızda sıradışılaşıp herkesin dikkatinin üzerinizde olmasına neden oldunuz. Aşk hayatınızdaki mükemmel uyum da sizi çekici ve güzel kılıyor.


30 Eylül 2013 : Kartınız sihirbaz... Belirli seviyeyegelmiş,belirli insansınız. Her insandaolduğu kadar sizde de bazı kusurlarolabilir. Güler yüzünüzü asla soğukedaya bürümeyin. Faydalı olacaktır.


30 Eylül 2012 : Kartınız Kıyamet... Zorda olduğunuz şu günlerde hayat yolunuzu daha da fazla yokuşa sürerek çekilmez hal yaratıyorsunuz. Biraz daha kendinizi olumlu şartlara uyarlamalısınız.


30 Eylül 2011 : Bugün yeni tanıdığınız kişi ile tartışmalarda bulunarak deneyimli olduğunuzu kanıtlayacaksınız.


30 Eylül 2014 : Kısa süreli ilişkilere olan eğiliminiz, sizi uzun vadeli mutluluklardan alıkoyuyor. Sorumluluk almaya çalışın. İş yerinde bireysel düşünüp, olaylarla daha yakından ilgileneceksiniz. Kararlı olmanız ve ne istediğini bilmeniz kısa sürede kendini gösterecek.


30 Eylül 2013 : Sevgilinizle aranızdaki sorunlar birbirinizle açıkça konuşmadığınız sürece çözülmeyecek gibi. Problemlerinizin büyümesine izin vermeyin. Yalnızsanız, kabuğunuzdan çıkıp sosyal faaliyetlerde bulunmalısınız. İş yerinde başarınızla büyük ilgi çekiyorsunuz. Bunun tadını çıkarın.


30 Eylül 2012 : İş hayatınızla ilgili konularda yatırımlarınızı büyütmek istiyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatların fazla kolay ve zahmetsiz olması aklınıza aldatılabileceğiniz endişesini getiriyor. Pazarlık yeteneğinizi çok iyi kullanarak, çok verimli bir bağlantı yapabilirsiniz.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2015 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed