Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

30 Haziran Hangi Burç?


Burcunuz Yengeç,

Geçmiş Yorumlar:

30 Haziran 2016 : Hızlanmaya başlıyorsunuz. Aşk hayatınızı, sevgi temalı ilişkilerinizi, çocuklarınızı veya yaratıcılık gerektiren işlerinizi ilgilendiren başlıklarda olaylar güzelleşiyor. Kişisel hayallerinizi herkesle paylaşabilirsiniz. Motivasyonunuz bazı kişilere ilham verebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde, zihnimiz açık ve hızlı çalışıyor. İletişim araçlarını en iyi şekilde kullanabilir, birbirimizle doğru iletişim kurabiliriz. Koşuşturmalarımız artabilir. 11.00 ve 13.00 arası boşluktaki Ay ise, isteksizlik, belirsizlik veya kararsızlık yaratabilir. Öğle sonrası saatlerde, daha rahat hareket etmek mümkündür.Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


30 Haziran 2015 : Kendinize güveninizi veya özsaygıyı kaybedebileceğiniz, güvensizlik temasının ön plana çıkabileceği zamanlar. Ancak, kendinize güveninizi besleyecek tek kişi sizsiniz. Dünya kadar iltifat sizin kendi kendinize vereceğiniz telkinlerin yerini tutamaz. Tüm burçlar için gün geneli: Akşama doğru kafa karışıklıkları, dikkat dağınıklıkları, yanıltıcı kişilere ve durumlara karşı tedbirli olma ihtiyacı söz konusu olsa da, gün içerisinde hareket etme, bilgi edinme, yeni şeyler öğrenme isteğimiz yüksek ve enerjiğiz. Günlük burç yorumunuzu okurken yükselen burcunuzun yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize enerjik günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


30 Haziran 2014 : Güvensizlikleriniz nedeniyle önemsediğiniz bir kişiyi zor durumda bırakabilirsiniz. Aşırı tepkilerden kaçının. Aşk hayatınızda veya arkadaşlık ilişkilerinizde pozitif olmanız hoşnutsuz bir durumu onarmanıza yardım edebilir. Kıskançlık tabanlı bir anlaşmazlığı ortadan kaldırabilmek için yaratıcı olmanız gerekebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bu haftasonu karşılaşacağımız pek çok öneri, mazaret veya belli konuların arkasında gösterilen gerekçeleri görmezden gelebiliriz. Ancak, ilerleyen dönemde, bizi uyaran ya da bize açıklama yapmaya çalışan kişilerin daha mantıklı tezleri olduğu veya söylediklerinin gerçekliği anlaşılabilir. Dolayısıyla, ne olursa olsun söylenenlere kulak vermekte fayda var. İniş çıkışlı duygularımızın veya bu tür duygulara sahip kişilerin yanlışlara neden olmasına izin vermemkte fayda var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumayı unutmayın lütfen! Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


30 Haziran 2013 : Ortaya çıkan bilgiler sizi utandırabilir veya gerçeklerden kaçma eğiliminde olabilirsiniz. Ancak, aslında olan biteni uzun süre ve dikkatlice incelemelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Belli konularda değişiklik yapmanın, yön değiştirmenin veya yerini ya da belli işleri sağlamlaştırmak için yardım almanın veya iş birliğine gitmenin eşiğinde olanlarımız, ödülleri veya uzun vadeli planları düşünerek hareket etmeliler. Ancak, hata yapmamak için kendi kendimize tekrar tekrar yapacağımız bu tür değişiklikler için nelerin alt üst olacağını hatırlatmamızda ve olası problemleri hesaplayarak yön belirlememizde fayda var. Akşamüstünden itibaren sevgi dolu veya eğlenceli aktiviteler ön planda.


30 Haziran 2012 : Devam eden işlere ağırlık vermeli ve öncelikle köklü bir değişiklik girişiminde bulunmamalısınız. Gergin bir yapı sergilemeniz ve dostlarınızla olmadık konularda tartışmalara girmeniz söz konusu olabilir. Özellikle erkeklerle olan ilişkilerinizde bazı sarsıntılar yaşayabilirsiniz. Bulunacağınız ortamlarda eğlenmeye çalışmalı ve tatsızlıklardan uzak kalmalısınız.


30 Haziran 2011 : Beklemediğiniz kimseler size gelebilirler. Eğer iş hayatında veriminizin düştüğünü görürseniz hemen harekete geçmeli ve daha çok yoğunlaşmaya çalışmalısınız. Harcamalarınız oldukça artacaktır, maddi gelirinizin üstünde bazı borçlara girmiş oabilirsiniz. Bu borçların ödenmesinde bu ay bir hayli zorlanacaksınız.


30 Haziran 2016 : Bir yakınınızla ilgili duyduğunuz endişe sizi üzüyor. Fakat onun çok özel sorunları için yapabileceğiniz fazla şey yok. Akşama doğru yapacağınız program, üzüntünüzü bir kenara atmanıza vesile olabilir. Bugün yerli yerinde durmayan, değişken duyguların etkisi altında görünüyorsunuz. İçinizdeki sevinç ve hüzün gün boyu yer değiştirecek.


30 Haziran 2015 : Bazı beklentilerinizi biraz ertelemeniz gerekebilir. Sübjektif yaklaşıp yanlış yorumlar yaptığınız bir mesele, şu günlerde sizi sevindirip kendinize kızgınlık duymanıza neden olacak. Sosyal bir insansınız. Yine ilgi duyduğunuz sosyal bir faaliyetin içine girmek niyetindesiniz. Böylece hayatınızın biraz da olsa monotonluktan kurtulacağını düşünüyorsunuz.


30 Haziran 2014 : Bugün mutlu bir haber bütün benliğinizi saracak. Gelişmeler size heyecan ve güç verecek. Enerjinizi sizi sevenlere yönelteceksiniz. Aile içi küçük toplantılar, küçük sürprizlerle güzel bir gün geçireceksiniz. Evinizde bile olsanız işinizle ilgili çalışmalarınızı sürdüreceksiniz. Dikkatinizi yönelttiğiniz konuların beklediğiniz gibi geliştiğini göreceksiniz.


30 Haziran 2013 : Uzun zamandır çözümsüz görüp üstüne gitmediğiniz bir problemde, belirsizliklerin iletişim yoluyla kolayca netleştiğini göreceksiniz. Bazı planlarınızdaki değişiklerin, son zamanlarda takındığınız çekingenlikle ilgisi var. Önümüzdeki günlerde beklenmedik sürpriz gelişmeler, çekindiğiniz konularda cesaretlenmenizi sağlayabilir.


30 Haziran 2012 : Her konuda verici olma özelliğiniz yakınınızdaki bazı kişiler tarafından kötüye kullanılıyor. Çevrenizdekilerin istekliliklerini körükleme huyunuz, bugün size bazı şaşkınlıklar yaşatacak. Enteresan yaşam değerlendirmeleriniz sizi sadece ilginç yapıyor. Çekici de olabilmeniz için, bu değerlendirmelerinizi enteresanlıktan biraz kurtarmanız gerekebilir.


30 Haziran 2011 : Sonradan çok zor telafi edebileceğiniz hatalar yapıyorsunuz. Bu özellikle arkadaş ilişkilerinizde çok göze çarpıyor. Çünkü kendinizi kolay kurma beceriniz olaylara sübjektif yaklaşmanıza yol açıyor. Önümüzdeki günlerde sizi çok sevindirecek bir kavuşma yaşayabilirsiniz. Bu akşam partnerinizle kolay kolay unutamayacağınız bir davette olacaksınız.


30 Haziran 2016 : Aşk yaşantınızda sorunlu bir dönemdesiniz. Yaşadığınız sorunların çözümüne yönelik bir şeyler yapmaktan uzaksınız. Bugün bir aile büyüğünüzden ilişkileriniz konusunda nasihat alabilirsiniz


30 Haziran 2015 : Sonsuz güven duyguları içinde değilmiş gibi tavır takınması sizden kaynaklı olmayan nedenlere de bağlı olabilir. Sizinle ilgili aldığı referanslar konusunda yeterli bilgi sahibi değilsiniz.


30 Haziran 2014 : Sevdiğiniz kişi ile nedensiz tartışmalar yaşayacaksınız. Onun özel yaşamına, zevklerine fazlaca müdahaleci bir tavır içindesiniz. Bu da ilişkinizi olumsuz etkiliyor. Bu şekilde davranmaktan vazgeçmelisiniz. Aksi takdirde ilişkiniz kısa bir zaman içinde sona erecektir.


30 Haziran 2013 : Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler, bir akşam yemeğinde başlayabilir. Bugünlerde bu ve benzeri sosyallikleri değerlendirmeniz yerinde olacak. Aşk yaşamınızda talih sizden yana.


30 Haziran 2012 : Birlikte geçen hafta sonundan sonra, bugün de birlikte olma isteğiniz biraz fazla gibi. Hoş talepkarlığınız, daha henüz işin başındayken biraz baskılama gibi algılanabilir.


30 Haziran 2011 : Aşk ilişkinizi hareketlendirmek için bir şeyler yapma niyeti taşımıyorsunuz. Karşılıklı olarak olumladığınız ilişkiniz, sürprizlere açık görünüyor. Sevgi bağlarınız, her şeyin ötesinde çok güçlü.


30 Haziran 2016 : İşinizle ilgili yaşadığınız sorunları tek başınıza yaşıyorsunuz. Problemsiz, işleri yolunda imajınız başlardaki kadar hoş gelmiyor. Sıkıntılar üst üste bindikçe paylaşıp dağıtmak ihtiyacı hissediyorsunuz. Birlikte yaşadığınız kişi böyle bir paylaşıma kapalı değil. Belki o zaman küçük oyunlar da çekiciliğini kaybedecektir.


30 Haziran 2015 : Pratik düşünmek ve hareket etmek gereken bir günde olduğunuz söylenebilir. Çalışma gücünüzü somut hale getirmek için uğraşırken sabah saatlerinde çıkan fırsatlardan yararlanabilirsiniz.


30 Haziran 2014 : Bugün çalışmalarınıza yeni bir bakış açısı getireceksiniz. Daha kolektif bir yol izleyeceksiniz. İşinizde her kafadan bir ses çıksa da sakin ve kararlı halinizi bozmayacaksınız. Bu tavırlarınız ile iş yerinizde amirleriniz tarafından oldukça beğeniliyorsunuz.


30 Haziran 2013 : Kuruntulardan kendinizi kurtarmalısınız. İnisiyatifinizden kaçırdığınız gelişmelerde sadece şanssızdınız. Önümüzdeki günlerde çok yararlı ikili görüşmeleriniz var.


30 Haziran 2012 : Bir süredir gergin ilişkiniz olan biriyle aranızda hafif bir yumuşama yaşanabilir. Daha sağlıklı ilişkiler kurma eğilimindesiniz. Bu değişim size mesleki kazanımlar da getirecek.


30 Haziran 2011 : Bağlı bulunduğunuz birimde önemli birisiniz. Yokluğunuz fazlasıyla hissediliyor. Yüksek performansınızın hak ettiği ölçüde değerlendirilmeyişi, iş ilişkilerinizi sorgulamanıza neden olabilir.


30 Haziran 2016 : Kafanızdaki yatırım planını neredeyse karara bağlamışsınız. Bilir kişiye danışmanızda fayda var. Bugün harcamalrınızda daha makul davranacağınız bir gün olacak.


30 Haziran 2015 : Standardınızın üzerine çıkabileceğiniz bazı fırsatları risk sayıp kenara atabiliyorsunuz. Standardınızı koruyabilmek sizin için çok önemli. Beklentilerinizi akıllıca sınırlamış görünüyorsunuz. Ama akıl çerçevesinde girişimler yarar getirebilir.


30 Haziran 2014 : Maddi konularda dikkatli değilsiniz. Parasal açıdan sıkıntılı bir dönemdesiniz. Evinizdeki misafirler de hesapsız harcamalarınıza neden oluyor.


30 Haziran 2013 : Önemli kararlar verme durumundasınız. Güvendiğiniz birilerine danışmanızda yarar olacak. Ödemeler ve alacaklar arasındaki dengeleri oturtmakta biraz geç kalmış gibisiniz.


30 Haziran 2012 : Satın alma niyetlerinizi bir süre daha ertelemek zorunda kalabilirsiniz. En temel ihtiyaçlarınızı birer, birer lüks kapsamına almanız, gelecek adına korkular yaratıyor.


30 Haziran 2011 : Kişisel harcamalarınız dışında çok fazla harcamanız var. Bunların önemli birinden yakında kurtulacaksınız. Küçük yan gelirlerinizle, problemsiz para ilişkileri içinde olduğunuz söylenebilir.


30 Haziran 2016 : Ailenizle ilgili bir takım sorunlar yaşamanız mümkün. Bunlar büyük ölçüde parasal konularla ilgili olacaktır. Onlardan bir süre uzak durmayı denemek isteyeceksiniz.


30 Haziran 2015 : Bugün içinde birisiyle buluşmak için randevulaştıysanız, bunun için tenha bir yerdense umumi bir yeri tercih edin.


30 Haziran 2014 : İş hayatınızda özellikle yeni fikirler üretme ve uygulamadaki başarınızı maddi konularda ve aşk hayatınızda gösteremiyorsunuz. Biraz daha özenli olmanızda fayda var.


30 Haziran 2013 : Bu sıralar fazla programlı yaşıyorsunuz. Bu, hayattan koptuğunuz izlenimi veriyor.


30 Haziran 2012 : Varsayımlarla hareket ettiğiniz konularda hüsran yaşayabilirsiniz.


30 Haziran 2011 : Yakın arkadaşınızın gizlilik içinde sürdürdüğü gönül ilişkisini anlamaya çalışmalısınız. Duygularının yanılsama olduğunu düşünerek, belki de siz bir yanılsama içindesinizdir.


30 Haziran 2016 : Erken saatlerdeki fevri bir tepkinizi öncelikle siz günün kalanına taşımamaya çalışın. Diğerlerinin hareketleri sizin yapacaklarınızla şekillenecek . Bir tartışma yenilerini doğuracak. Üstelik de susturmak iyice zorlaşacak.


30 Haziran 2015 : Mesleki fırsatları görmekte zorlanıyorsunuz. Patron konumundaki kişilerle aranızda, gereksiz samimiyetten veya rehavetten kaynaklanan sorunlar yaşanabilir. Kiminle hangi mesafeden iletişim kurmanız gerektiğini belirleyin.


30 Haziran 2014 : Sizden beklenen performansı olduğu gibi göstermekte zorlanabilirsiniz. Özellikle ilerleyen saatler yeteneklerinizi ortaya koyarken olumlu ya da olumsuz sürprizli durumlar söz konusu olabilir. Akşam harcamalara dikkat.


30 Haziran 2013 : Eşinizle olan ilişkinizi daha kaliteli hale getirmek elinizde. Var olan sorunları çözmek için birlikte profesyonel destek almak ya da birbirinize daha çok zaman ayıracağınız baş başa bir tatile çıkmak buna yardımcı olabilir.


30 Haziran 2012 : Bugün çevre ilişkileriniz güçleniyor. Dostlarınızla bir araya gelip onların fikirlerinden etkileneceksiniz. Hiç beklemediğiniz bir zanda evlilik teklifi alabilirsiniz. Aceleci olmayın. Güçlü sezgilerinize güveniyorsunuz. İş hayatınızda hiç beklemediğiniz biri yüzünden zarara uğrayabilirsiniz.


30 Haziran 2011 : Yatırımlar için birkaç gün daha beklemeniz yararınıza olacaktır. Büyük bir projenizi finanse etmek için gerekli desteği bugün bulacaksınız. Sevdiğiniz kişiyle yaşadığınız gereksiz tartışmalara artık son verin.


30 Haziran 2012 : Bugün arkadaşlarınızı sorgulama gereği duyabilirsiniz. Onların anlattıklarıyla tatmin olmadığınız için, kendi işinizi, kişisel imkanlarınızla yapmak isteyebilirsiniz.Farklı görüş açılarının geliştiği bir ortamda, kabul edemeyeceğiniz bir yetersizlik söz konusu olabilir. Güvenmek istediğiniz kişileri kendiniz belirlemelisiniz.


30 Haziran 2016 : Son dönemde önemli paylaşımlar ve planlar içinde yer aldınız. Artık arkadaşlıkların getirdiği yeni olanaklar sizinle beraber. Pek çok konuda destek görecek, geleceğe yönelik projelerinizi hayata geçireceksiniz. Aynı zamanda dostlarla bir arada olmanız duygusal açıdan sizi mutlu edebilir. Bu arada başkalarına yararlı olabileceğiniz grup çalışmaları genişlemekte.


30 Haziran 2015 : Maddi durumunuza daha yakından bakma ihtiyacı duymaktasınız. Zira son dönemde ortak harcamaların tırmanışa geçtiği şartlar yaşadınız. Biraz kişisel çabalarınız ve yeteneklerin getirebileceği kaynaklara odaklanmalısınız. Ekonomik durumunuzu sağlama almak, ödemeleri önemsemek gerek. Spekülatif alanda risk taşıyan adımlardan kaçınmalısınız.


30 Haziran 2014 : Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.


30 Haziran 2013 : Mesleki alanda sizi harekete geçiren konulara dikkat edin. Eskisinden daha cesur ve risk almaya hazır vaziyette olmalısınız. Zira kariyerde daha özgür olmak adına yeni hedefler belirlemek isteyeceksiniz. İşe ait koşturmacalar, çalışma hayatında yön değiştiren koşullar da sizi yorabilir. Yabancılarla ilgili konuların hayatınıza getireceği pozitif etkilerle yeni bir yola çıkmaktasınız.


30 Haziran 2012 : Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.


30 Haziran 2011 : Sizi pek çok konuda fedakarlık yapmaya iten konular sürüyor. Ancak sezgilerinizi ve iç sesinizi dinleyerek kendinizi olayların dışında tutmalısınız. Göz ardı ettiğiniz her şey sizin zararınıza çalışacaktır. Akışta kalmanızın getireceği yararlar unutulmamalı. Duygusal açıdan bazı fedakarlıklar öne çıkabilir. Yarın her şey sizin kontrolünüzde ilerlemeye başlayacak.


30 Haziran 2016 : Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.


30 Haziran 2015 : Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.


30 Haziran 2014 : Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.


30 Haziran 2013 : Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.


30 Haziran 2012 : Artık hafta sonunu içine alacak yeni planlar yapıyorsunuz. Keyifli günlük tatiller ve çocuklarla ilgili konular önceliğiniz olabilir. Zamanınızı güzel uğraşlarla doldurmak, değişik hobiler yaratmak sizi dinlendirecektir. Ayrıca yaratıcı yanlarınızı akıcı biçimde öne çıkarma şansınız var. Hayatınıza uyum ve esneklik getiren gelişmeleri yaratıcılığınız üzerinden ifade edebilirsiniz.


30 Haziran 2016 : Aynı ortamda çalıştığınız kişilerin davranışları ile kendi yapabileceklerinizi sürekli karşılaştırmak sizi negatif etkiliyor. Çünkü, bazı davranışlarınızın doğallığı kayboluyor. Sempatik tavırlarınızla çevrenizin sevgisini kazanıyorsunuz.


30 Haziran 2015 : Menfaatinizin olmadığıYerden hemenuzaklaşıyorsunuz. Bu dageleceğe yönelik iyibir başlangıçyapacağınızı gösteriyor.


30 Haziran 2014 : Yeni atılım dönemindesiniz. Aşk ilişkileriniz son derece mükemmel giderken işinizde de yıldızınız parlıyor. Ancak fazla alıngan davranmayın.


30 Haziran 2013 : Bugün sevgi ve aşk gezegeni birleşiyor. Merkür ve Venüs, sizin de bugün aşka sıcak bakacağınıza dikkat çekiyor. Çekici, hoş alımlı, eğlenceli biri olarak insanların karşısına çıkacaksınız. Kalbi boş olanlara müjde!


30 Haziran 2012 : Kartınız Felaket... Yorulmak bilmeyen enerjinizin bugün tükendiğini hissedebilirsiniz. Gerek iç ortam gerekse dış ortamlarda bir yığın koşuşturmaca sizi yoruyor.


30 Haziran 2011 : KAFANIZI kurcalayan konularda sevgilinizle konuşmayı geciktirmemelisiniz. Gereksiz endişelere kapılmamaya çalışmalı ve kendinizi yormamalısınız.


30 Haziran 2016 : Aşk hayatınızla ilgili barındırdığınız korkular ve endişeler çok gerçekçi görünmüyor. Sevgilinizin sizinle paylaşmak istediği önemli konular var. Bu önemli konuları duymaya yanaşmıyor gibisiniz. İş değiştirip değiştirmemekle ilgili tereddütleriniz var.


30 Haziran 2015 : Acelecilik gelişmeyi başlarken bitirebilir. İşinizle ilgili alacağınız bir haber sizin için tam bir sürpriz olacak, kısa zamanda bir karar almanız gerekecek. Zamansız harcamaların sıkıntısı bir süre daha sürebilir. Bazı borçlarınızı ertelemeye çalışın.


30 Haziran 2014 : Yolunda gitmeyen ilişkinize bir hareketlilik getirmeniz gerekiyor. Sizin ilişkinizden memnun olmanıza karşın, partneriniz monotonluktan biraz dertli gibi. Bugünlerde ufak tefek tartışmalar ciddi hesaplaşmaların başlangıcı olabilir. Unutkanlıktan dolayı iş yerinde başınız ağrıyabilir.


30 Haziran 2013 : Bugünlerde aşırı duygusallıklar yanlış anlaşılmanıza neden oluyor. Kendinizi daha iyi anlatan davranışlar içine girmelisiniz. İşinizle ilgili önemli bir gelişme olabilir. Bir teklif alabilirsiniz. Uzun zamandan beri sahip olmak isteyip de şimdiye kadar alamadığınız bir şey varsa bugün ona kavuşabilirsiniz.


30 Haziran 2012 : İlişkiniz boyunca gözden kaçırdığınız bazı hatalarınızla bugünlerde yüzleşme fırsatı bulabilirsiniz. Sizden adım atmanızı bekliyor. İş yerinde bazı olaylar bugün istemediğiniz bir biçimde gelişebilir, ama sizin de elinizden şu anda hiçbir şey gelmeyebilir. Sabırlı olmalısınız, tecrübe edineceksiniz.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed