Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

30 Kasım Hangi Burç?


Burcunuz Yay,

Geçmiş Yorumlar:

30 Kasım 2014 : Yanlış yorumlanmış bilgiler veya özellikle yanıltıcı kişiler nedeniyle yanlış adımlar atabilir ve kendinizi zor bir duruma düşürebilirsiniz. Dolayısıyla, elinize geçen bilgileri veya bilgileri ileten kişilerin yanılmış olup olmadığını araştırmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Kararsızlıklar, belirsizlikler ya da yanıltıcı bilgiler, aldatıcı kişiler ya da kulaktan dolma haberler ön planda. Olayların altında yatan asıl gerçekleri araştırmak gerekebilir. Ya da tam tersi, bizim, bazı konularda net olmamızda ve fikirlerinizi açıkça dile getirmemizde fayda var. Eğer, diyalogları veya planları yöneten taraf olamazsak, karşı tarafın bizi net olarak anladığından en emin olduğumuz an da, ortaya koyacakları hareketler tamamen yanlış bir iletişim kurduğumuzu anlamamızı sağlayabilir. Tuhaf karşılıklar görmemek için ne olursa olsun düşüncelerimizi ve hareket planımızı karşı tarafa doğru aktarmamız gerekiyor.Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


30 Kasım 2013 : Oyun planınızda bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Bu durumun yadırganması için hiçbir neden yok. Hiçkimseyi şaşırtmadan akışa uygun düzenlemeler yapmakta fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Belli bir anlaşma, görev, sorumluluk v.b konulara dayanmanın ya da altından kalkmanın zorlukları üzerine bir düzine bahane üretebiliriz. Bugünlerde, gezegenler önümüze bazı engeller çıkartsa da ya da planlarda değişikliklere veya farklı düzenlemelere sebep olsa da, her şey sona erdiğinde olan bitenden hoşnut kaldığımızı fark edeceğiz. Dolayısıyla, şikayetler, olumsuz nedenler ya da bahaneler sıralamak yerine sabretmek ve pozisyon korumak kazançlı sonuçlar elde etmemizi sağlayabilir.


30 Kasım 2012 : Hangi cinsiyetten olursanız olun karşı cins ilişkileri geliştirmekte son derece başarılısınız. Hayatınıza yeni bir aşk da girebilir. İş ve para konularınız çok rahat yürüyebilir. Güzel yolculuklar yapabilir. Neşeli toplantılarda bulunabilirsiniz. Hangi türden olursa olsun, gerilimli durumdaki bütün ilişkilerinizi ılımlı hale getirebilirsiniz. Ayrıca Ay#39#ın durumu bugün eviniz ve ailenizle ilgilenmeniz gerektiğini de vurguluyor.


30 Kasım 2011 : Başkalarıyla ilişki kurma çabasında olacaksınız. Yeni insanlarla tanışabilir ve bu insanlarla beklemediğiniz güzel bir gece yaşayabilirsiniz. Arkadaşlık ve işbirliği konularında hassas ve temkinli davranmaya çalıştığınız kadar eğiliminiz de çok fazla ama genelde topluma açılma eğilimindesiniz. Bu günlerde istekli bir atlet ve eforlu bir oyuncu gibi olacaksınız. Fakat herşeyi ağzınıza geldiği gibi söylemeye de eğilimlisiniz, malum ya siz bir yaysınız. Yeni tanışmalar gözüküyor.


30 Kasım 2014 : Kararsız ve çelişkiler yaşayacağınız bir gün yaşayacaksınız. Bu olur olmaz insanlara inat yapmanız ve alınmanız sizin hassas bir dönem yaşamanızdan aklınızdaki seyahatleri gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Uzun süredir görmediğiniz bir yakınınızı da bu seyahatlerden birinde görme fırsatı bulacaksınız. Kırgınlıklardan kaçının, size zaman zaman haksızlık yapıldığını düşünüyorsunuz ama bunu ifade biçiminizde aşırıya kaçmamaya özen gösterin.


30 Kasım 2013 : Bugün bir iyimserlik içindesiniz. Bu iyimserliği bütün gün üzerinizde taşımak için problemli insanlardan uzak durmak istiyorsunuz. Belki ayağınıza biri çelme taksa, ona bile ses çıkarmayacaksınız. Ama bütün çabanıza, sabrınıza karşın yine de bütün gün iyimser olabilme lüksünü yaşayamayacaksınız. Her an, canınızı sıkacak bir gelişme yaşayabilirsiniz.


30 Kasım 2012 : Başarı ve başarısızlık sizin için hayatın temel iki öğesi gibi. Birinin tutkusu ve diğerinin korkusuyla yorgun düşüyorsunuz. Oysa hayatı bu gerginliği yaşamadan sürdürebileceğiniz hasletleriniz var. Hayallerinizi gerçeklerle çakıştırma çabanız, hayallerinizin bir kısmının mucizeler gerektirdiğini görmenizle netice verebilecek.


30 Kasım 2011 : Çıkış yolu aradığınız bir problemle uğraşıyorsunuz. Bunu paylaşmanız gerekecek. Problemin içinde tek başınıza biraz bocalıyorsunuz. Davranışlarından sorumlu olduğunuz biri sizi mutlu ediyor. Onu ödüllendirmenin yollarını arıyorsunuz. Barışçı birisiniz. Ama bazı konularda önyargılarınız var. Bu konular söz konusu olduğunda farklılaşabiliyorsunuz.


30 Kasım 2014 : Sevdiğiniz insana karşı duyduğunuz özlem hayatınızın her alanına da yansıyor. O sizin ona vakit ayırmanızı bekliyor. Birbirinize karşı hissetikleriniz insanların imrenebileceği duygular. Ama oturup ilişkinizin gidişatı hakkında bir karar verme vakti de geldi. Acele etmeyin ve birlikte olduğunuz insana baskı yapmaktan kaçının.


30 Kasım 2013 : Sevgilinizin arkadaşlarını ve arkadaşlık ilişkilerini sık, sık eleştirmeniz onu üzüyor. Onda, arkadaşlarıyla sizin aranızda kaldığı duygusu uyandırıyorsunuz. İlişkinin bu çelişkisinde iş size düşecek.


30 Kasım 2012 : Aşk yaşamınızda çeşitli problemler yaşayabileceğiniz ve bunların çözümün için önemli ölçüde zaman harcayabileceğiniz bir gündesiniz. Bazı olayların gelişimine karşı kayıtsız kalabilir ve kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz. Günlük programınıza uymakta zorlanmanız ve işinizle ilgili çıkabilecek küçük sorunlar duygusal yaşamınızı olumsuz etkileyebilir.


30 Kasım 2011 : Size yapılanı hak etmediğiniz. Bütün aramalarını, kendini bağışlatma arzularını karşılıksız bırakıyorsunuz. Ama onun da bu yaptığınızı hak etmediğinizi görmeniz gerekiyor.


30 Kasım 2014 : Bütün işler birbiri arkasına sıralanmış durumda hangisine öncelik vereceğinizi şaşırmış durumdasınız. Ãœstelik sizi bekleyen iş gezileri de var. Bütün bunların yanında hala aklınızda yapmak istediğiniz ayrıca işler var. Bu kadar işe boğulmanız ne derece sağlıklı siz karar verin. Bir süre kendinize ve sevdiklerinize vakit ayırın. Bu şekilde her işi üstünüze almak istemeniz çalışmayı sevmenizden kaynaklanıyor ama insanların sizin bu isteyinizi kullanmalarına da izin vermemelisiniz.


30 Kasım 2013 : Tepeden tırnağa bir değişime ihtiyacınız var gibi görünüyor. Belli ki, mevcut koşullarınızla hiçbir şeyi düzeltemeyeceksiniz. İşlerinizdeki dönemsel düzelmeler size hiç umut vermiyor.


30 Kasım 2012 : İş yaşamınızda çeşitli sorunlarla karşılaşabileceğiniz ve bunları çözmek için çalışacağınız bir gündesiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda bazı anlaşmazlıklar ortaya çıkabilir ve bunların çözümü zamanınızı alacaktır. Günlük çalışma planınıza uymak için çalışacak ve işlerinizi tamamlamaya çalışacaksınız.


30 Kasım 2011 : Yetkilerini kullanarak sizinle sürtüşen biri, iş hayatınızı sorunlu yaşamanıza neden oluyor. Bu sürtüşme ortadan kalkmadan çalışılamayacağı inancıyla bu konuyu tartışmaya karar verebilirsiniz.


30 Kasım 2014 : Çok çalışıp para kazanamamak canınızı sıkmaya başladı. pek çok ihtiyacınız ve ödemeniz gereken yüklü de bir miktar borcunuz var. Bu aklınızı karıştırıyor. Yine de kredi kartarından yardım almak için acele etmeyin. Harcamalarınıza öncelikle borçlarınızdan başlamalısınız.


30 Kasım 2013 : Parasal konularda yanlış kararlar alma arifesindesiniz. Karar almadan önce güvendiğiniz kişilerden yardım almayı denemelisiniz.


30 Kasım 2012 : Maddi konularda hesaplı hareket edeceğiniz ve bütçenizi dengelemeye çalışacağınız bir gündesiniz. Gelir ve gider dengenizi ayarlamak sizin için önemli olacaktır. Maddi konularda yeni bir girişimde bulunmayın.


30 Kasım 2011 : Biraz zorlanıyorsunuz, ama eskide kalan darlıklarınızla kıyasladığınızda durumun yine de kötü olmadığını görüyorsunuz. İki alacaklınızdan biri, vadeyi uzatma teklifinizi geri çevirebilir.


30 Kasım 2014 : Bu kadar koşuşturmaca içerisinde sağlığınıza dikkat. Ayrıca her konuyu kafanıza takıp bu kadar çok düşünmenize gerek olmadığını anlamalısınız.


30 Kasım 2013 : Cesaretini hat safhada. Fakat ani kararlar almaktan ve riske girmekten kaçınmanız gereken bir dönemdesiniz. Dikkatli olun.


30 Kasım 2012 : Bugün sağlığınıza dikkat edin ve sizi yorucu aktivitelerden kaçınmalısınız. Detaylara fazla takılmayın ve iş ortamınızda çıkabilecek sorunları fazla büyütmeyin.


30 Kasım 2011 : Bugünlerdeki tanışmalar sizin için önemli. Bir araya geldiğiniz bir gurubun içindeki yabancı bir yüz, bugünlerde belleğinize yerleşecek.


30 Kasım 2014 : Orijinal düşünceli kişileri sevmenize rağmen onlarla hemen samimi olamıyorsunuz. Bugün maddi konularda ilginç araştırmalar yapacak, farklı kişilerin fikirlerinden yola çıkarak kazançlarınızı belirleyici işler yapacaksınız. Kısa da olsa bir tatile çıkarak üzerinizdeki stresi atmalısınız.


30 Kasım 2013 : Sakin ve huzur veren kuytu köşelere kaçıp kafanızı dinlemek isteği duyabilirsiniz. Hafif bir melankoli hali söz konusu olacak. Bu nedenle en azından sizi konuşmadan da varlığıyla rahatlatan insanlara yakın olmaya çalışın.


30 Kasım 2012 : İçsel gelişiminiz ve yolculuğunuz için fırsatlar çıkabilir. Bu biraz da para harcamayı gerektiriyor. Söz konusu tutarı gözünüz görmeyecek. Sizi mutlu edecek ve kendinizle ilgili bazı gerçekleri su yüzüne çıkarabilecek bir fırsat bu. Para konusunda aileden beklenen destek gelecek.


30 Kasım 2011 : Bugün tanışacağınız bir kişi hayatınızı her anlamda değiştirecek. Şimdiye kadarki karakteristik özelliklerinizden de vazgeçeceksiniz. İş hayatınızı savsaklamayın. Aksi halde ileriki günlerde maddi sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Sosyal aktivitelere daha çok katılın. Fazla kilolarınızdan kurtulun.


30 Kasım 2012 : Duygularınızı ve enerjinizi dostlarınızdan aldığınız önemli desteklerle büyütecek ve işinize daha olumlu sarılacaksınız. Bugün enerjinizi ortaya koyacak işler yapmak istiyorsunuz. Uzun süredir görmek istediğiniz dostlarınızı aramak için uygun fırsatlar yakalayacaksınız. Olaylara duygusal yaklaşmamalısınız.


30 Kasım 2014 : Yeni hedefler koyabileceğiniz ve hızlı hareket edeceğiniz gününüzdesiniz. Artan iş yükünüze rağmen, pek çok konuyu halledebilecek ve başarılı olmanın sonuçlarını görebileceksiniz. Yapıcı planlar ve işe ait yeni organizasyonlar sizi öne çıkarabilir. Üstlerinizden destek ve onay görmeniz kariyer konusunda önemli ilerlemeler elde edebileceksiniz.


30 Kasım 2013 : Yeni hedefler koyabileceğiniz ve hızlı hareket edeceğiniz gününüzdesiniz. Artan iş yükünüze rağmen, pek çok konuyu halledebilecek ve başarılı olmanın sonuçlarını görebileceksiniz. Yapıcı planlar ve işe ait yeni organizasyonlar sizi öne çıkarabilir. Üstlerinizden destek ve onay görmeniz kariyer konusunda önemli ilerlemeler elde edebileceksiniz.


30 Kasım 2012 : İlişkilerde aradığınız destek ve yenilenmeler sürüyor. Yeni bir bakış açısı kazanacağınız ortaklıklarda ise iyimserlik hakim. Günün ilerleyen saatlerinde yakın ilişkilerin duygusal yanı sizi zorlayabilir. Kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Bu dönem para durumunuz ve borç alacak konuları da öncelikli kazanacak. İyimserliğinizde ölçülü olmalısınız.


30 Kasım 2011 : Günlük hayatınız ve yakın çevrenizle olan ilişkileriniz canlanıyor. Kişisel konularınız arasına eğitim ve entelektüel çalışmaları alabileceksiniz. Bu konuda uzun zamandır yaptığınız hazırlıkları öne çıkarabilirsiniz. Düşüncelerinizi yenilemek açısından güzel olanaklar bulacaksınız. Sosyal odaklı çalışmaların getirdiği akıcı sonuçlarla yeni hedefler belirlemeniz mümkün.


30 Kasım 2014 : Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.


30 Kasım 2013 : Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.


30 Kasım 2012 : Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.


30 Kasım 2014 : Bazı konularda çok fazla arzulu ve tutkulusunuz. Artık buduruma son vermelisiniz. Fazla harcama yaparak kendinizi ve sevdiklerinizi zora sokabilirsiniz.


30 Kasım 2013 : AŞK: Bugün düşünceleriniziherkese anlatmamanızda fayda var.Çevrenizdeki herkese çabukgüvenip herkesin iyiliğinidüşünüyorsunuz. Aşk hayatınızdaaldığınız yeni kararlar size uğurgetirecek gibi görünüyor.PARA: Dönüşümlü olarak farklı görevler denemekistiyorsunuz. Elinizi attığınız her işte başarılısınız.SAĞLIK: Ruhunuzun özgür olması sizin için çokönemli. Özgürlüğüne bu kadar düşkün bir burçolarak kısıtlanmaktan hiç hoşlanmıyorsunuz.


30 Kasım 2012 : AŞK: Bugün evinizde tek başınızauzanarak hayallerinizin birparçası olan mum ışığında yemekyemek, ay ışığında yürümek vesevgilinize hediye almak gibiplanlar kuruyorsunuz. Hayaletmeyin, teklif edin.İŞ: Daima doğruyu ben bilirim, yaptıklarımın eniyisini yaparım diyerek her yerden alışverişediyorsunuz. Bütçenizi aşmaya başladınız.SAĞLIK: Hayat dolu ve cömert birisiniz, ancak 25yaşını geçenler yaşlanma korkularına kapıldılar.


30 Kasım 2011 : AŞK: Aşk hayatınızda katıahlakınız ve disiplininizpartnerinizi korkuttu. Ancak şuanda biraz özgür kalmakisteyebilirsiniz. Tabii sonucunahazırsanız. Partneriniz çok kıskanç.PARA: Çalışmanın sonucunu heralanda alıyorsunuz. Sizler bedensel olarak değilzihinsel güçle para kazanıyorsunuz. Paranız bugünne artacak ne azalacak. Fazla harcama yapmayın.SAĞLIK: Fazla inatçılık nedeniyle bir hayligerginsiniz. Biraz fiziki egzersiz yapmanız lazım.


30 Kasım 2014 : Son günlerde aşk hayatınızla ilgili karamsar duygulara kapılıp kendinizi huzursuz ediyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendiremediğinizi düşünüp üzerinizde baskı yaratmak yerine harekete geçin. Oldukça tempolu bir iş gününe hazır olmanız gerekiyor.


30 Kasım 2013 : Bu sorunlar maddi veya ailesiyle ilgili olabilir. Onunla bu konuyu gündeme getirmek için konuşmanız gerekli. İş yaşamınızda iddialı sayılabilecek beklentileriniz var. Temponuz ve verimli çalışmanız, bu beklentilerinizin kısa bir süre sonra gerçekleşmesine yardımcı olacak.


30 Kasım 2012 : Sizin derin duygularınızı karşı tarafa anlatmanız zaman alabilir. Bugün, olayların karşısında değişik tepkiler göstereceksiniz. Ayağınıza gelecek fırsatlar konusunda gerekli atılımlarınızı yapmalısınız. Karşı tarafın sistemli fakat kendinizi ağırdan alan davranışları karşısında sıkılabilirsiniz.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2017 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed