Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

30 Mart Hangi Burç?


Burcunuz Koç,

Geçmiş Yorumlar:

30 Mart 2018 : Çalışma hayatınızda uzun süredir yaşadığınız bazı belirsizlikler bugün itibarıyla netlik kazanacak. Pozitif düşünmeniz sizin adınıza olumlu sonuçlar getirecektir. Çevrenizden güçlü destekler alabilir ve işinizle ilgili yeni teklifler duyabilirsiniz. Çalışma ortamınız ya da eski problemli ilişkileriniz ile ilgili gizli saklı konulara dikkat etmeniz gerekiyor. Bu konuda biraz daha konuşmalarınıza dikkat etmelisiniz.


30 Mart 2016 : Heyecan verici olmayan iş, ilişki ya da anlaşmalar hevesinizi kırabilir.Belli bir karar almak zorunda hissediyor olabilirsiniz, ancak kendinizden ya da tercihinizin gideceği yerden emin olmadan bir seçim yapmanız doğru olmayabilir. Sezgilerinizi takip etsenizde, sizin için en iyisinin ne olduğunu araştırarak ya da sorgulayarak bulabilirsiniz.


30 Mart 2015 : Aldığınızdan çok vermek zorunda kaldığınız ya da halen sıkıntı yaratan bazı düzenleme, iş birliği, ilişki veya anlaşmalarla ilgili yeni durumlar veya olanaklar yüzünü gösterebilir. Ortaya çıkan durumları doğru yönetmelisiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Venüs Jüpiter karesi herşeyin fazlası demek ve keyif arayışlarını arttırmamıza, aşırı yeme içme, aşırı alışveriş, fazla harcama, abartılı konuşmalar, abartılı sporlar biraz da kibir(!) ?) türünde eğilimlere neden olabilir tüm hafta sonu. Kısaca, eğlenmek istiyoruz güzel, ama abartmazsak iyi olur derim Niobe’ce. Bir diğer konuysa, Yengeç burcundaki, millet, ülke, aile ve hayatımızdaki kadın figürlerini temsil eden ay. Ailevi veya ülkeyle ilgili konularda hassaslaşabiliriz ya da hassasiyet gerektiren konular ortaya çıkabilir. Ay’ın, Uranüs Pluton ve Mars la kuracağı olumsuz açılar sabah saatlerinde ikili ilişkilerde gerilimlere, ani tepkilere, ani kararlara, tartışmalara; cumartesiyi pazara bağlayan saatlerde ise, dikkatsizliklere bağlı sakarlıklara ve ufak tefek kazalara neden olabilir. Öfkeli, provokatif kişilerden, tartışmalı ortamlardan ve tehlikeli haraketlerden kaçınmakta fayda var. Ay-Merkür üçgeninin etkisiyle ise, akşam saatlerinde güzel diyaloglar kurabiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


30 Mart 2014 : Sevgi temalı ilişkileriniz ve aşk hayatınız açısından olumlu bir gün. Yeni başlangıçlar yapabileceğiniz, hayatınıza yeni bir şekil vereceğiniz 10 günlük süreçtesiniz.


30 Mart 2013 : Çevrenizdeki kişilerin size yardım etmeleri gereken konuların farkında olmaması takdir edilmediğiniz hissine kapılmanıza veya vefasız ya da yararsız ilişkiler kurduğunuzu düşünmenize neden olabilir. Sahip olduğunuz şeyler ve güvenlik konuları ön plana çıkabilir. Sözlerinizi veya görevlerinizi yerine getirmeye odaklanabilirsiniz. Metafizik konular gün içinde rol oynayabilir. Niobe


30 Mart 2012 : İltifatları kim istemez ve sevmez ki, ancak önemli olan kendinize olan güveninizdir, işte bunu unutmamalısınız. Sosyal ve kültürel faliyetler her zamankinden daha çok zamanınızı alabilir, ancak bu durum sizi sıkmayacak aksine daha çok mutluluk duymanızı sağlayacaktır. Eğer mesleğiniz ya da eğitiminiz sanatsal konular üzerine ise, küçük de olsa övünebileceğiniz ve çevrenizdeki insanların takdirini toplayabilirsiniz, bu sizi motive edecektir.


30 Mart 2011 : Çok büyük bir terslik yok fakat ufak tefek sıkıntıların toplamı sizi bunaltabilir. Her konuda dikkatli olmanız ve mantıklı hareket etmeniz gerekiyor. Bugün flörtçü bir yaklaşım ya da teklifler söz konusu olabilir fakat ilgilendiğiniz her konu sizi düşündüğünüzden çok çok fazla oyalayarak bezdirebileceği için fiziksel ilişkileri düşünme fırsatı bile bulamayabilirsiniz.


30 Mart 2018 : Komşuluk türü bir ilişkinizde yaşanacak sevinçleri siz de gönülden paylaşacaksınız. Bu günü diğerlerinden ayıran bazı özellikleri olabilir. Bunları yaratıcılığınızla ortaya çıkartabileceksiniz. Yapay tavırları kolay algılayan bir yeteneğiniz var. Bu, önümüzdeki günler içinde çok işinize yarayacak. Kendinizi sınırladığınız konular, izin için tehlike içermiyor.


30 Mart 2017 : Aile ilişkilerinde ileri adımlar söz konusu. Mantık çerçevesinde yaklaşımlar problemleri en aza indirecek. Birkaç gün içinde yoğun bir kalabalık arasında ciddi sevinçleriniz olabilir. Arkadaş desteği almadan aşamayacağınız bir sorun yaşıyorsunuz. Kendinizi çok çaresiz gördüğünüz bu konu, güven duyduğunuz erdemli bir dostun omuz vermesiyle sizi rahatlatacak.


30 Mart 2016 : Yakın çevrenizde oluşan duygusal ekipleşmelerin çok iyi niyet taşımadığına inanıyorsunuz. Bu konudaki eleştirileriniz, bazı insanlarda size karşı bilenme yaratabilir. Son günlerdeki zihin dağınıklığınızdan kurtulmanız gerekiyor. İşbirliği içinde olduğunuz bazı kişilerde, önemli ayrıntılara gereken önemi vermediğiniz izlenimi gelişebilir. Bunu dikkat etmelisiniz.


30 Mart 2015 : Bugün dik başlı olmanız yüzünden pek çok konuda başarısızlığa uğrayabilirsiniz. Oysa çok çabuk ve net bir algılama yeteneğiniz var. Bu özelliğinizi inatçılığınızla ve işlerinizi son ana bırakma huyunuzla baltalıyorsunuz. Aşk hayatınızda sevgilinize karşı biraz gizemli davranırsanız, onun sizi kıskanıp üzerinize düşmesini sağlarsınız.


30 Mart 2014 : Sıcakkanlı bir insansınız. Bu yanınız sizi kolay dost sahibi yapıyor. Bugün sevineceğiniz bir konuğunuz var. Onunla birlikte geleceğinize dair bazı planlar içine girebilirsiniz. Yakında hedeflerinize biraz daha yakınlaşacaksınız. Uzaktaki sevdiklerinize karşı duyduğunuz özlem, önümüzdeki günlerde hasret gidermelerle hafifleyecek.


30 Mart 2013 : Yakın çevrenizde oluşan duygusal ekipleşmelerin çok iyi niyet taşımadığına inanıyorsunuz. Bu konudaki eleştirileriniz, bazı insanlarda size karşı bilenme yaratabilir. Son günlerdeki zihin dağınıklığınızdan kurtulmanız gerekiyor. İşbirliği içinde olduğunuz bazı kişilerde, önemli ayrıntılara gereken önemi vermediğiniz izlenimi gelişebilir. Bunu dikkat etmelisiniz.


30 Mart 2012 : Zihinsel faaliyetlerinizin yoğun olduğu bir dönemdesiniz. İlginizi bir kaç işe birden yöneltmek zorunda kalabilirsiniz. Günlük olayları günü gününe takip etmek çevrenizdeki insanların tavır ve davranışlarını izlemek ve yapacağınız işleri düzenlemek zorundasınız. Ancak tüm bunları yaparken ani karar ve uygulamalardan vazgeçmelisiniz. Duygularınızı frenlemeli, akılcı davranmalısınız.


30 Mart 2011 : Hayata bakışınızdaki iyimserlik etkileyici. Bu özelliğinize hayranlık ölçüsünde ilgi duyan insanlarla ortak planlar içine gireceksiniz. Bugünlerde bir mülk işiyle ilgili koşuşturmalarınız olabilir. İşin gittikçe belirginleşen para boyutu, çabalarınıza ivme katabilir. Sınırsız özgürlükten yanasınız. Ama bu konuda eleştirel bakılan çifte standart uygulamalarınız da var.


30 Mart 2018 : Onu kaybetmek, hayatınızın korkusu gibi görünüyor. Sevgilinizin de aynı duygu yoğunluğu içinde olduğunu bazen unutabiliyorsunuz. İlişkinizi gündelik sorunlardan uzakta doya, doya yaşamak istiyorsunuz.


30 Mart 2017 : Venüs ün desteğiyle aşkl yaşamınızda güzel gelişmeler yaşamanız mümkün. Aşk konusunda kendinize olan güveniniz artarken sevdiğiniz kimseyi çekiciliğinizle etkileyebilir ve ilişkinizi geliştirebilirsiniz.


30 Mart 2016 : Partnerinizin son günlerdeki değişikliğini, ilişkinizin geleceğine yönelik yeni geliştirdiğiniz söylemlere bağlıyorsunuz. Uzun vadeli beklentileriniz, ona şu sıralar ürkütücü gelebilir.


30 Mart 2015 : Sevgilinize karşı çok açıksınız. Onun üzerine çok fazla düşüyor ve onu çok fazla şımartıyorsunuz. Biraz daha mesafeli olmalısınız. Bu gün akşama doğru sevgilinizle beraber hoşça vakit geçirecek, kalabalık ortamlara gireceksiniz.


30 Mart 2014 : Geçmiş deneyimleriniz çok yeterli. Yanlış yerlerden bilgilenmeniz gerekmiyor. Doğallığınıza güvenebilirsiniz. Bazı tavırlarla ilişkiyi yokuşa sürmek sizi iyi sonuçlara götürmeyebilir.


30 Mart 2013 : Aşk yaşantınızda olumsuz günler geride kaldı. Artık ilişkinizdeki bakış açınız ve beklentileriniz değişti. Aşk hayatınızda güzel günler sizi bekliyor.


30 Mart 2012 : Birtakım öğütlerle kafanızın karıştırılmasına izin vermemelisiniz. Karşı konulmaz duygularla severken bunu gizlemeye çalışmanız, pek anlaşılır bir davranış değil. Yaşadığınız ikilemde neyin doğru, neyin yanlış olduğunu en doğru siz tespit edeceksiniz.


30 Mart 2011 : Yalnızlığı bir an evvel bitirmeye niyetli görünüyorsunuz. Sıkılganlığınızı bugünlerde fazla hissettiriyorsunuz, ama sıcak kişiliğiniz de daha fazla yalnızlık istememekte kararlı gibi.


30 Mart 2018 : Yakında hoşlanacağınız görüşmeleriniz olacak. Yoğunsunuz, bu akşam eve iş taşımanız gerekebilir. Birtakım kişilere karşı fazla sabırlı ve ölçülü oluşunuz, yoğunluk nedenlerinizden biri olabilir


30 Mart 2017 : Sizin ilkelerinizle bağdaşmayacak bir durumda kalabileceğiniz bir gündesiniz. Ufak tefek sorunlar ve tatsızlıklarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.Beklediğiniz bir haberde yada gelişmede gecikmeler oluyor ancak beklentilerinizi net bir şekilde planlayabiliyorsunuz.Alacağınız kararlar konusunda çok dikkatli olmalısınız,mantık hataları yapabilirsiniz. Dikkatinizi işinize yönlendireceksiniz. İş ortamınızda her zamankinden çok çalışmanız gerekebilir ve üzerinize çok fazla yük alabilirsiniz.


30 Mart 2016 : İş hayatınızda tatilden önceki haftayı güzel kapatmışsınız ve herhangi bir pürüz yaşanmamış. Hızlı karar verebilme kabiliyetiniz sizin en iyi iş özelliğiniz. Amirlerinizin gözüne girebilmişsiniz.


30 Mart 2015 : Bugün içinizde güçlü bir heves duyacak yaptığınız işte daha başarılı olmak için tüm enerjinizi kullanacaksınız ve yaptığınız işlerde başkalarının dikkatini üzerinizde toplayacaksınız.


30 Mart 2014 : Sizden daha yetkili birinin yanlış tespitlerine biraz kolay ortak oluyorsunuz. Çok yürekli ve atak görünüşünüz, iş ilişkilerinizde aranılan biri olduğunuz izlenimine yetmiyor. Geri planda kalmaya istekli gibisiniz.


30 Mart 2013 : İş yerinizde bugün gergin bir ortam oluşacak ve siz buna tepkisiz kalmak isteyeceksiniz. Günlük işlerinizin dışında başka bir konuyla ilgilenmek istemeyeceksiniz.


30 Mart 2012 : Mutlak inisiyatif saplantınızı biraz törpülemek, sorumlulukları yaymak durumundasınız. Birçok şeyin tek odaktan kontrolü, kaçınılmaz olarak sorunlar çıkartabiliyor. Sorumlulukları yaymak en çok sizin çıkarınıza olacak.


30 Mart 2011 : Üretken birisiniz, bu anlamda uzun süreli yalnızlıklar içindesiniz. İşinizle ilgili çok ilginç düşünceleriniz var. Bu düşüncelerinizle ilgili bağlantılı olarak, destek arayışlarınızda gelişmeler olabilir.


30 Mart 2018 : Geçici sıkıntılarınız var. Harcamaları en aza indirip sınırlamanız, az da olsa birikiminize katkı sağlayacak. Ödemelerinizin sıkıntısını fazla erken yaşamaya başlıyor, abartıyorsunuz.


30 Mart 2017 : Hisseli paralar ve işinizle ilgili hukuksal konularda sorunlaryaşayabileceğiniz bir gün. Yanılgılara açık olduğunuz için kararlarınızı tek başınıza almaya gayret edin, yoksa maddi kayıplara uğrayabilirsiniz.


30 Mart 2016 : Bugün başıboş harcamalardan kaçınmalısınız. Çok hesap gerektiren bir süreçten geçildiğini görmeniz gerekiyor. Zaman, zaman yaşadığınız parasal sıkışıklığınızın en büyük nedeni plansızlık.


30 Mart 2015 : Parasal yönden oldukça rahatsınız. Fakaf çok fazla bonkör olmanız yüzünden zaman zaman sıkıntıya düşüyorsunuz. Kendinizi daha fazla düşünmeli, bu kadar verici olmamalısınız.


30 Mart 2014 : Maddi konuların ön plana gelebileceği bugün, alacak verecek konularından huzursuzluk duyabilirsiniz. Ani masraflar bütçenizi dengelemekte güçlük yaratabilir.


30 Mart 2013 : Bugün maddi konularda etki altında kalarak vermek yanılgılara neden olabileceğinden dikkatli davranmalısınız. Maddi konularda beklenmedik gelişmeler yaşayabileceğiniz bir gün.


30 Mart 2012 : Bu konudaki ters düşüncelere saygı göstermelisiniz. Lüksünüz olmadığını, gerekli harcamaları yaptığınızı düşünüyorsunuz. Ama bu tek başınıza değerlendirebileceğiniz bir konu değil.


30 Mart 2011 : Günübirlik anlamında bir para sıkışıklığınız yok. Ama çok önemsediğiniz projeleriniz yüklü paraları gerektiriyor. Bugünlerde doğru hesaplar içinde olmalısınız. Yakında kısmen de olsa düzelme içine gireceksiniz.


30 Mart 2018 : İşinizi son ana bırakma huyunuz size şimdiye kadar önemli bir zorluk yaşatmadı ama defa dikkatli olmalısınız.


30 Mart 2017 : Prensiplerinize bağlısınız. Bu bağlılığı yaşam biçimi haline getirir gibi yaşamanız sizi kimi durumlarda sıkıntıya sokabiliyor.


30 Mart 2016 : Bugün sağlığınız konusunda dikkatli olmalısınız. Özellikle stresten uzak durmaya çalışmalısınız.


30 Mart 2015 : Çevrenizdeki insanlara karşı onların hak etmediği kadar anlayışlı ve vericisiniz. Biraz daha faklı tutumlar sergilemeli , sizi kullanmalarına müsade etmemelisiniz.


30 Mart 2014 : Duygu hayatınızdaki ufak tefek kırılmaları abartmayın, zaten yaşam zigzagların ortaya koyduğu, bir bütün olarak istikrarlı bir çizgi oluşturur. Durağan, renksiz ve düz bir çizgi halinde ilerleyen yollardan kaçının, bazen kendinizde titreşimler yaratmak için kendi kendinize dokunun ve sarsın. İçinizdeki potansiyel ancak böyle açığa çıkar.


30 Mart 2013 : Romantik ilişkilerinizin seyri, duygusal patlamalarınız yüzünden bozulabileceğinden dikkatli olun.


30 Mart 2012 : Tepkimeci bir tavrınız, iş yaşamınızdaki konumunuzu bugünlerde riske sokabilir.


30 Mart 2011 : Belli bir süreç içinde, belli konularda yanılgılara düşme şansınız yok. Doğru karar ve seçimlere zorunlusunuz.


30 Mart 2018 : Bugün dışarıdan gelecek tüm tahriklere ve sataşmalara rağmen mümkün olduğunca sessizliğinizi korumaya çalışın. Enerjinizi didişmek yerine başka yöne dönüp daha çok üretmek adına kullanmak sizin lehinize olacaktır.


30 Mart 2017 : İleriye dönük bilinmezlerin cazibesiyle kaybedeceklerinizi göz alamamanın çatışması sizi gergin yapacak bugün. Eğer bir şeye karar vermişseniz ona cesaret edebilirsiniz. Bu uğurda yapılan fedakârlıklar da göze batmayacak. Sizden beklenmeyen bir adım atmayı deneyin.


30 Mart 2016 : Savurganlıktan korunmaya çalışın. Bugün ve yarın bütçenizi dengelemek biraz efor gerektirecek. Bir ödemenin zamanı gelmiş olabilir. Ya da daha önce tamamladığınız bir işin emek olarak karşılığını alma aşamasında olabilirsiniz.


30 Mart 2015 : Sevgilinizin sizinle ilgili düşüncelerine değer vermelisiniz. Eleştirileri yapıcı yönüyle görmeniz ve değişikliğe uyum sağlamanız ilişkinizin sağlıklı gelişimi açısından önemli. Günlerdir üzerinde çalıştığınız projenin, bir türlü neticelendirilememesi canınızı sıkıyor. Maddi durumunuz düzeliyor.


30 Mart 2014 : Yeni ay burcunuzda gerçekleşecek ve beklettiğiniz pek çok adımı atma, önemli başlangıçlar yapmak için destekleyici olacak. Niyetlerinizi hazırlayın ve her ne sizi bir adım öteye götürecekse cesaretle atın ilk adımınızı.


30 Mart 2013 : Bugün olacakları bekleme değil de harekete geçme günü sizin için. Adımlarınızı tutan şey eğer parasal kaygılarsa bu sorunun hiç olmadığını farz edin. Yani hiç paraya ihtiyacınız olmasaydı ne acaba yapmak isterdiniz?


30 Mart 2012 : İş hayatında gözünüz oldukça kara.Risk almaktan korkmuyorsunuz. Macerayıseviyorsunuz. Yatırıma yönelikgirişimlerde bulunabilir, evinizdekieşyaları değiştirebilirsiniz. Sağlık sorunlarınızı ihmaletmemelisiniz. Sevdiğiniz kişinin kaprislerindenbıktınız. İlişkinizi yeniden gözden geçirin.


30 Mart 2011 : Terslikler yaşayacağınız bir gündesiniz. Gerçekleştirmek istediğiniz planınızı yarına erteleyin. Sağlıklı görüntünüzün altında bir takım rahatsızlıklar gündeme gelebilir. Doktor kontrolünü ihmal etmeyin.


30 Mart 2012 : Zihinsel aktivitenizin güçlü ve çok geniş spektrumlu olması, sizi herkesten  ayıran bir özellik ve siz bunu başarıyorsunuz. Ay’ın konumu nedeniyle, birlikte çalıştığınız kişilerle ilgili bazı duygusal çekişmelerin gündeme gelmesi canınızı sıkabilir. Tatil gününüzde endişeleri bir kenara bırakmalı ve hobilerinize zaman ayırmalısınız.


30 Mart 2018 : Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.


30 Mart 2017 : Artık kendi bildiğiniz yolda gidecek, evin dışında keyif ve heyecan arayacaksınız. Değişik spor aktiviteleri, belki biraz tembellik yapmak size iyi gelebilir. Ãœzerinde durduğunuz çalışmalar ise oldukça görünür olmanızı sağlayabilir. Hayatın olumlu yanlarını yaşarken, maddi konularda daha planlı hareket etmelisiniz. Savurganlık yapmanın zamanı değil.


30 Mart 2016 : Bugün son derece hareketli olacaksınız. Sürekli bir yerlere gidip gelebilirsiniz. Zihinsel açıdan verimli bir gündesiniz. Eğitim konularında yaratıcı fikirlerinizi mutlaka ortaya koymalısınız. Ticari alanlarda zekanız kadar sezgilerinize de güvenebilirsiniz. Ailenizle özellikle kardeşlerinizle güzel paylaşımlar olabilir. Karşılıklı destekler var.


30 Mart 2015 : Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.


30 Mart 2014 : Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.


30 Mart 2013 : Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.


30 Mart 2012 : Artık evle ilgili uğraşlar ve babayı ilgilendiren temalar karşınızda olacak. Hızlı ilerlemek adına önceliklerinize yeniden göz atmalısınız. Zira bu dönem iş hayatı açısından da sorumluluklarınız olacak. En azından yerleşimle alakalı sorunlarınıza yönelebilir, bu konuda aileden destek alabilirsiniz. Özel hayatınızı içine alan gelişmelere daha duyarlı yaklaşmalısınız.


30 Mart 2011 : Pek çok konuda canlı zamanlar sizi beliyor. Arkadaşlıklar hayatınıza çok şey katabilir, paylaşımlarınızdan keyif alabilirsiniz. İşten beklediğiniz maddi olanaklar ise olumlu yönde ilerlemekte. Sosyal hayatın getirdiği değişlikler ise sizi yeni gruplar içine çekecektir. Ortak bir amaç için bir araya gelmeniz, verimli çalışmalar yapmanız söz konusu.


30 Mart 2018 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


30 Mart 2016 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


30 Mart 2015 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


30 Mart 2014 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


30 Mart 2013 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


30 Mart 2012 : Kısa yolculuklar ve zihinsel çalışmalar açısından verimli bir gün. Kendinizi ve duygularınızı ifade edebileceğiniz çalışmalar bugün hızlanacak. Planlı olmanız halinde eğitim aktivitelerinizi ve eksiklerinizi tamamlama şansınız olabilir. Yeni başlangıçlarınız hakkında oldukça cesur kararlar veriyorsunuz. Ancak komşular ya da kardeşlerle ilgili konularda yanlış anlamalar gündemde.


30 Mart 2018 : Yeni kişiler arasındabulunarak aradığınız partneribulabilirsiniz. Ama işlerinizeözen göstermeniz karşı cinsidaha fazla size yakınlaştıracak,bu konuda endişe etmeyin.


30 Mart 2017 : AŞK: Bugün ciddisiniz vesorumluluklarınızı pratik yöndenele almayı tercih ediyorsunuz.Sevdiğinizin size karşı güvenduyduğundan emin olmalısınız.Bugünlerde aşk konusunda anitepkiler vermeniz yanlış olur.İŞ: Yapmış olduğunuz hareketler işinizde acelecidavrandığınızı gösteriyor. Diğer arkadaşlarınızınsize olan ihtiyaçlarını görmezden gelip kayıtsızdavranıyorsunuz. Her şeye karşı isteksizsiniz.SAĞLIK: Yetersizlik duyguları hissediyorsunuz.


30 Mart 2016 : Kartınız Kaynak... Bugün istemeseniz de ansızın kendinizi iş konusunda rekabetin içinde bulacaksınız. Çıkış yolu aramanız faydasız görünüyor. Tamamlamanız gereken projeler var.


30 Mart 2015 : AŞK: Hakkınızda yapılaneleştirilere pek açık değilsiniz.Geçmişinizden kaynaklanan özeldurumunuzun gün ışığınaçıkmasından partneriniz kadarsiz de çok huzursuzsunuz. Busebeple aşk yaşamınız tatsız.İŞ: Sizler sanki yönetmek için doğmuşsunuz.Mesleki açıdan kendinize çok güveniyor ve özelhayatınızla işinizi karıştırmamayı iyi biliyorsunuz.SAĞLIK: Güncel yaşamınızda ki olumsuzluklarıdüşünürken beyniniz yorgun düşebilir.


30 Mart 2014 : AŞK: Sevgilinizle aranızdakisorunları yok ettiğinize göremutluluğun tadını çıkarmanızdasakınca yok. Genel anlamdanegatif bir yapıya sahip olsanız dabugünlerde oldukça pozitifsiniz.İŞ: Karşılaştığınız kişilere ilketapta iyi izlenim bırakıyorsunuz. Ancak sonradanani tavırlarınızla insanları kaçırıyorsunuz. Buani hareketlerden uzak durmalısınız.SAĞLIK: Sezgileriniz çok güçlü. Gelecektebaşınıza gelecekleri az çok kestirebiliyorsunuz.


30 Mart 2013 : Birlikte yaşadığınız insanların isteklerini ve arzularını yerine getirmek için çok çaba harcıyorsunuz. Düşünceli ve nazik bir konumdasınız. Bugün yeni tanışacağınız insanlarda hayranlık uyandıracaksınız. Onlara son derece şefkatle yaklaşıyorsunuz.


30 Mart 2012 : İstekleriniz artışa geçti. Çıkarlarınızı gözetmeden hareket etmiyorsunuz adeta ve başarıyorsunuz da. Sizin için de her şey yolunda görünüyor.


30 Mart 2011 : Genel anlamda karşı cinse çok çekici görünüyorsunuz. Özgüveniniz arttığı için oldukça iddialısınız.


30 Mart 2018 : Mevcut tavırlarınızla bunun böyle olmadığını anlatmalısınız. Yoğun bir çalışma dönemi içine girdiniz. İçinizden gelen ses kulak verin ve sağduyunuza güvenin, sizi başarıya götüreceği muhakkak. Umudunuzu bağladığınız bir paranın gelmesi gecikebilir. Gece yorgunluklarına dikkat etmelisiniz.


30 Mart 2017 : Özel hayatınızda her şey yolunda. Bu kez şansın da sizi sonuna kadar desteklediğini düşünüyor ve her gün yeni bir olumluluğu fark ederek, yaşadığınız ilişkiyi gereksiz yere geciktirdiğiniz için hafif pişmanlıklar duyuyorsunuz.Çalıştığınız işinize engel olmayacak ilave bir iş arayışınız var.


30 Mart 2016 : Arkadaş ortamlarında yeni kişilerle tanışabilirsiniz. Bu durum üzerinizde baskı yaratabilir karar vermekte aceleci davranmayın. Duygularınızı kontrol etmeye çalışın. Mesleğinizle ilgili yeni girişimlerde bulunmak için güçlü arzularınız var, fakat üzerinde plan yapmak, düşünmek için daha uygun zamanı bekleyin.


30 Mart 2015 : Mevcut tavırlarınızla bunun böyle olmadığını anlatmalısınız. Yoğun bir çalışma dönemi içine girdiniz. İçinizden gelen ses kulak verin ve sağduyunuza güvenin, sizi başarıya götüreceği muhakkak. Umudunuzu bağladığınız bir paranın gelmesi gecikebilir. Gece yorgunluklarına dikkat etmelisiniz.


30 Mart 2014 : İlişkinizi daha sağlıklı bir bakışla değerlendirmeniz gerekiyor. Sevgilinize karşı sergilediğiniz hırçın davranışlar ilişkiniz açısından yıpratıcı olabilir. İş yerinde sorumluluklarınızın artması, yorulmanıza neden oluyor. Fakat endişe etmeyin üstesinden geleceksiniz.


30 Mart 2013 : İlişkinizi daha sağlıklı bir bakışla değerlendirmeniz gerekiyor. Sevgilinize karşı sergilediğiniz hırçın davranışlar ilişkiniz açısından yıpratıcı olabilir. İş yerinde sorumluluklarınızın artması, yorulmanıza neden oluyor. Fakat endişe etmeyin üstesinden geleceksiniz.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed