Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

4 Eylül Hangi Burç?


Burcunuz Başak,

Geçmiş Yorumlar:

4 Eylül 2016 : Endişelerinizi ve fikirlerinizi açıkça dile getirebilirsiniz, ama önerilere de kulak vermelisiniz. Saygı duyduğunuz bazı kişilerle iletişimde olarak askıda kalmış sorunları çözebilirsiniz. Size ait olmayan görev ve sorumlulukları üstlenmek zorunda değilsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Hayallere dalanlar, olayları gerçekçi gözle görmeyenler veya bazı şeylerin farkında dahi olmayanlar için zorlayıcı günler. Özgüven ve cesaret kaybı ön plana çıkabilir.Gerçeklerle ağır şekilde yüzleşmek durumunda kalınabilir. Dost görünen düşmanlar, yanıltıcı kişilerin tuzakları, saldırgan kişiler, arkadan çevrilen işler, yanlış anlaşılmalar, yanıltıcı ve aldatıcı etkiler devrede. Sahtekarlıklar, dolandırıcılıklar, hileli evraklar, hırsızlıklarda artış olabilir. Geçtiğimiz hafta Pazartesi günü yazdığım saldırgan Mars Satürn etkileşimi de hala devrede. Geçen hafta yazdığım için yenilemiyorum. Kendimizi, önemli işlerimizi ve yakınlarımızı her anlamda ihmal etmeyelim. Akşam saatlerinde ise, kendimizi daha iyi ifade edebilir, daha olumlu düşünebilir veya şu an sonuçları anlaşılmasa da uzun vadede yararlı planlar yapabiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


4 Eylül 2015 : Bazı alanlarda çözüm olabileceğine veya ilerleme sağlayacağına inandığınız fikirleriniz olabilir. Ancak, bu fikirlerin işe yaramasını beklemek sanıldığından da fazla sabır gerektirebilir. Görev ve sorumluluklarınızı ihmal etmeyin. Arkadalarınızı bir araya getirebilir veya davet edebilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Günün ilk yarısı ikili ilişkilerimiz açısından oldukça olumlu bir atmosfere işaret ediyor. Belli girişimlerde bulunabileceğimiz, işlerimizi tamamlayabileceğimiz saatlerde olacağız. Öğle sonrasından itibaren ise, pembe bulutlar yerini rüzgara bırakıyor. İkili ilişkilerimiz açısından ve genelde, stres ve gerilim söz konusu olabilir. Dolayısıyla, bu saatlerde fikir çatışmalarından uzak kalmak veya kendini ifade etmeye çalışırken olayları daha da büyütme riski olduğunu bilmek faydalı olacaktır. Genel anlamda olumlu bir haftda olduğumuz düşünülürse günün ufak tefek rüzgarlarını hafif bir serinlik olarak görmeli ve görev ve sorumluluklarımızı ihmal etmemeli, halledilmesi gereken şeyleri halletmei, yarım kalan işlerimizi bitirmeye odaklanmalıyız. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


4 Eylül 2014 : Yepyeni bir dönemin başındasınız. Değişimi yakalamanıza yardım edecek, keyif aldığınız fikirlerinizi veya planlarınızı doğru şekilde sunmanızı sağlayacak olanakları oluşturabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Mevcut ilişki içinde olduğumuz kişi veya çevrelerin ne yaptığımızı, niye yaptığımızı, ne yapacağımızı, nereye gittiğimizi ya da ne zaman geleceğimizi v.b bilmek isteyeceği ve bunun için bizi zorlayacağı gündeyiz. Genel olarak bu tür konularda konuşmayı sevmesek de, bu sefer çevremizdeki kişiler bizi konuşturma konusunda ısrarcı olabilirler. Genel anlamda kendimizi ifade edebileceğimiz, özellikle akşam saatlerinden itibaren alışveriş, sevgi temalı ilişkiler, evi güzelleştirmek, dekorasyon yapmak v.b türünde başlıklar günü keyiflendirebilir.


4 Eylül 2013 : Başkalarının istek veya hayallerini gerçekleştirmek için zaman harcamanın gereksiz bir şey olduğunun farkına vararak bazı anlaşmalardan vazgeçebilirsiniz. Bazı kişisel değişiklikler yapmanız gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: İlginç bir hafta içerisindeyiz. Kimin aniden ne söyleyeceği, hangi konulardan vazgeçeceği ya da ne zaman ne tekliflerle geleceği belli olmayabilir. Her konuya, ama her konuya hazırlıklı olmakta fayda var.


4 Eylül 2012 : Zekanızın güçlü olduğu bir gününüzdesiniz. Eğer önünüze çıkan fırsatları değerlendirirken kıvrak zekanızı kullanabilirseniz kazançlı çıkarsınız. İş hayatınızdaki ilişkilerde üstlerinizle küçük sorunlar yaşayabilirsiniz. Beklenmedik iş yolculukları, haberler ya da tahmin etmediğiniz konuklar sizi ziyarete gelebilir.


4 Eylül 2011 : Duygusal ilişkileriniz aslında iyi fakat sizin boş vermeniz yüzünden haraketsiz olabilir. Siz bir erkekseniz sizden yaklaşım bekleyen bir kadını uzun zamandan beri ihmal ediyor olabilirsiniz. Bunun için kendinize çeşitli bahaneler buluyorsunuz fakat asıl neden tembelliğinizdir. Siz bir kadınsanız, çok zekice zannettiğiniz bazı manevralarınız çevreden fakedilebilir ve bazı sırlarınız açığa çıkabilir. Bazı konularda kapılacağınız çelişkiler, huzursuz bir yapı sergilemenize sebep olabilir. Bir ilişkiniz varsa ya da evli bir kimseyseniz birlikte olduğunuz kimseyle beraber bugün için yaptığınız planlarınız beklemediğiniz kadar düzgün yürüyebilir.


4 Eylül 2017 : Önünüze atılım yapmanız için fırsatlar çıkabilir, değerlendirip değerlendirememek sizin elinizde olacak. Uzun düşünmeye zamanınız yok, çevrenizdekilerin bu konudaki değerlendirmeleri sizi olumsuz etkileyebilir. Bu gelişmelerin sonu aydınlık gözüküyor. Bir yanınız atakken, bir tarafınızla da çekingen özellikler gösterebiliyorsunuz.


4 Eylül 2016 : Gönlünüzün zenginliğini görenler, sizden kolay, kolay kopamıyorlar. Bu kazanım, alacağınız kimi kararlarda önünüzü açacak. Fakat bu kararlara karşı çıkan bazı insanların gerekçelerini de anlamaya çalışmalısınız. Bugünlerde geniş yürekli olmanızda yarar var. Etrafınızda keyfinizi azaltan birtakım gelişmelerin çoğuna ilgisiz görünmeniz, sizi kazançlı çıkartacak.


4 Eylül 2015 : Çevrenizdekilerin düşüncelerine önem veriyorsunuz. Toplumda saygın bir yer sahibi olmak istiyorsunuz ve bunu başarmışsınız. İnsanların sizi ciddiye alması hoşunuza gidiyor. Bugün bir arkadaş toplantısında keyifli saatler geçirebilirsiniz. Yalnız bu toplantıda söylemek istemediğiniz bir şey ağzınızdan kaçabilir ve sonradan çok pişman olabilirsiniz.


4 Eylül 2014 : Uzun zamandır yaşadığınız gerginlik bitmek üzere. Bugün kendinizi çok iyi hissedebilir, kısa vadeli kararlar alabilirsiniz. İnsanlar üzerinde yanlış izlenimler bırakmamalısınız. Son derece kararlı olmanız ve kendi kararlarınızdaki ısrarcılığınız, size biraz bireyci bir hava verebiliyor. Yakından tanıyanlarınızı, bir takım insanlara karşı sizi savunmak durumunda bırakabiliyorsunuz.


4 Eylül 2013 : Aslanlar bugün ev içinde bazı ateşli tartışmalara girebilirler. İki tarafın da yelkenleri indirmemesi daha ciddi sonuçlara sebep olabilir. Karşınızdakini bastırarak fikirlerinizi ona kabul ettiremezsiniz. Aslanların bugün ikna gücü de pek yerinde değil. Bu nedenle iş toplantılarından da uzak durulması gereken bir gün. Yakın bir dostunuzdan telefon alacaksınız.


4 Eylül 2012 : Yakın çevrenizdeki bir sağlık sorunu ile ciddi biçimde ilgilenmeniz gerekiyor. Bir çıkmazın içinde görüyorsunuz kendinizi. Şimdilik böyle bir şey söz konusu değil. Ama tavırlı davranmanız, biraz kımıldamanız gerekiyor. Yakında bir yolculuğunuz var. İşle ilgili görünüyor. Ama siz bunu aynı zamanda turistik bir yolculuğa döndüreceksiniz.


4 Eylül 2017 : İlişkinize yönelik kimi eleştiriler, tamamen insanların tahlil yapma ihtiyacından geliyor. Karşılıklı olarak bu baskılamalardan özenle kaçınmanız, sizi kalıcı bir beraberliğe hazırlayabilir.


4 Eylül 2016 : Duygusal anlamda bazı gerginliklerin devam edeceği bir gündesiniz. Duygusal olarak bir huzursuzluk içine gireceksiniz ve nedensiz bazı gerginlikler olabilir. Acele hareket etme eğiliminiz bugün sizin için zararlı olabilir. bir konuda kararsızlığa düşebilirsiniz bu sizin için beraberinde kötümserliği de getirecektir.Duygularınız düşüncelerinizi etkileyecektir. Ani çıkışlar yapabilirsiniz ve karşınızdaki insanların kalbini kırabilirsiniz. Duygusal yaşamınızda oldukça dikkatli olmalısınız ve yeni girişimlerde bulunmamalısınız.


4 Eylül 2015 : Ay etkisi sayesinde kendinizi çok hassas hissedebilir, duygusal yaşamınızda olumlu beklentiler içine girebilirsiniz. Sevdiğiniz kişiden fazla ilgi görmeniz sizi mutlu edebilir.


4 Eylül 2014 : Bu akşam için düşündüğünüz sevimli sürpriz, özel bir sevgili olduğunuzu bir kez daha kanıtlayacak. İlişkinizi önemsiyor ve onu sürekli yenileme isteği duyuyorsunuz.


4 Eylül 2013 : İlişkinizde karşı taraf sizi kendinden üstün görerek, aşağılık kompleksine girmiş olabilir. O kişiye kendini daha iyi hissettirmek tamamen sizin tavırlarınıza bağlı.


4 Eylül 2012 : Onu terk ederken bir bedel ödeyeceğinizi biliyordunuz. Şimdi hatalı davrandığınızı düşünüyorsunuz. Ama geri dönüp bir şeyleri yeniden başlatmak için biraz geç kalmış görünüyorsunuz.


4 Eylül 2017 : Hiç güven duymadığınız biri var. Ondan her şeyi bekliyorsunuz. Bu kişi gerçekten de size zarar verecek birtakım hazırlıklar içinde görünüyor. Ama rahat olun, ona güven duymayan tek siz değilsiniz.


4 Eylül 2016 : Kısa bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Bugün bununla ilgili gelişmelere hazır olun. İş hayatınızda göz dolduran birisiniz. Sizden daha yetkili birisiyle henüz ortaya çıkmamış gizli bir sürtüşmeniz var.


4 Eylül 2015 : Yaşanan birçok sorunun sizinle hiçbir ilgisi yok. Her konuyu çözmek zorunda olmadığınızı anlamanızda yarar var. İşyerinizde olan adaletsizliklere karşı tepki duymanız, sizi riskli davranışlara yöneltmemeli.


4 Eylül 2014 : İşyerinizdeki yeni düzenleme konusunda ne kadar iyi karar verdiğinizi bugün bir kez daha anlayacaksınız. Yeterince takdir edilmediğinizi düşünmek zaman, zaman motivasyonunuzu kırsa da, hemen toparlanabiliyorsunuz.


4 Eylül 2013 : Hareketli bir iş günü geçirmeyeceksiniz ama bu sizin lehinize olacak. İş ortamınızda bugün o herzamanki karizmanız öne çıkmayabilir. Biraz bitkinsiniz ve konuşmalarda biraz tutuksunuz.


4 Eylül 2012 : Yaptığınız iş başvurularından yanıt gelmemesi umudunuzu kırmamalı. Yakında yüzünüz gülecek. İş hayatınız son günlerde bir kabusa dönüştü. Orada yaşadığınız ilişkilere daha fazla katlanmak istemiyorsunuz.


4 Eylül 2017 : Parasal konularda beklenmedik gelişmeler can sıkıcı olabilir. Yeni girişimlerinizde kayda değer sonuçlar olabilir. Bununla birlikte özellikle harcamalar söz konusu olduğunda ihtiyatlı olmaya çalışmalısınız.


4 Eylül 2016 : Aceleci davranmanıza gerek yok. Paranızın şimdiki yerinde hiç olmazsa değerini koruduğunu biliyorsunuz. Ama paranızı değerlendirmek için aldığınız tavsiyeler de pek akıllıca görünmüyor.


4 Eylül 2015 : Önümüzdeki günlerde elinize iyi bir para geçebilir, yaklaşan iki senedinizi vaktinden önce ödeyebilirsiniz. Bugünlerde ve kısa vadede para sıkıntılarınız olmayacak gibi görünüyor.


4 Eylül 2014 : Beklemediğiniz bir alacak, şu günlerde elinize geçebilir. Bu, hesaplarınızı biraz şekle sokacak. Gelirinizin azalması harcamalarınızı azaltmıyor. Bazen tedbiri elden bırakabiliyorsunuz.


4 Eylül 2013 : Parasal açıdan oldukça rahatsınız ve daha da rahatlayacaksınız. Yakın zamanda elinize geçen toplu miktarda bir parayı en iyi şekilde değerlendiriyorsunuz.


4 Eylül 2012 : Büyük borçlara girip aldığınız şeylerin birçoğu gereksiz. Harcamaları biraz daha kısmanız gerekiyor. Taksitin cazibesine çok kapılıyorsunuz. Yakında bir para haberiniz olabilir.


4 Eylül 2017 : Ay size yeni hevesler, değişiklikler ve hareket ihtiyacı getirmekte. Öne çıkabilirsiniz ama ani kararlardan da kaçınmalısınız.


4 Eylül 2016 : Kendinizi son zamanlarda çok boşladınız ve sağlık durumunuzla ilgili bir kaç probleme tepkisiz kalıyorsunuz. Dikkatli olun.


4 Eylül 2015 : Zamanlama konularında hassas olmanız gereken günler içindesiniz. Niyetlerinizde bazı ertelemeler faydalı olabilir.


4 Eylül 2014 : Farkında olmadan birileri tarafından sınanıyorsunuz. İş yaşamınızda bugünlerde epeyce uyanık olmanızda yarar var.


4 Eylül 2013 : Bugün evdeki elektrikli eşyalara dikkat etmelisiniz. Canınız yanabilir ya da bir aleti bozabilirsiniz.


4 Eylül 2012 : Son günlerdeki aşırı duygusallığınızı biraz törpülemenizde fayda var. Duygusal bir insansınız, ama bazı olaylara duygusal yaklaşmak sıkıntılara yol açabiliyor. Bunu da sık, sık yaşıyorsunuz.


4 Eylül 2017 : Para ve yatırımlar konusu bugün sizi biraz yorabilir. Ani kararlarla uzun vadeli satın almalar yapmayın. Çok istediğinizi düşündüğünüz bir şey aslında tamamen başkalarında görüp de özendi-ğiniz faydasız bir şey olabilir.


4 Eylül 2016 : Sürpriz niteliğinde para giriş çıkışları yaşanabilir. Ödemeler konusunda yaptığınız bir planlama varsa hesaba katmadığınız bir yere daha nakit ayırmanız gerekebilir. Alırken göze batmayan, ödeme yaparken sinir bozucu olacak.


4 Eylül 2015 : Maddesel özgürlüğünüz için her türlü şartları kendinize hedef olarak belirleyebilir, kişisel isteklerinizle kafanızda planlayabilirsiniz. Bugün yaşamınızda yeni bir sayfa açacaksınız. Ancak önce kafanızdaki karmaşayı atmalısınız. Her şeyi yargılamak zorunda kalacağınız bir gündesiniz.


4 Eylül 2014 : Aşk konulu işlerinizde mantıklı hareket etmekte zorlanabileceğiniz bir gün. Kendinizi sadece duyguların akışına teslim etmeyin. Eğer mevcut bir ilişkiniz varsa, gereksiz kıskançlık ve inatlaşmalara da ortam yaratmayın.


4 Eylül 2013 : Kişisel ilişkilerinizi ele almak ve belki de sebep olduğunuz bir yanlış anlaşılmayı ortadan kaldırmak için uygun bir gün olabilir. Eleştirmek kadar eleştirilmeye de tahammül göstermeniz bugün için size fayda sağlayabilir.


4 Eylül 2012 : Partnerinizle aranızda şiddetli bir tartışma geçmiş. Ancak durum iyiye doğru gidiyor. Fakat tam anlamıyla düzelmesi için eskinin tamamen bitip, yeninin başlaması gerekli. Ona karşı daha anlayışlı davranın. İşinizde ısrarcı olmalısınız. Adalete olan inancınız sizi başarıya götürecek.


4 Eylül 2011 : Size tavsiyelerde bulunarak iyiliğinizi isteyen kişilere kızmayın. Maddi yatırımlarda bir süredir yaşadığınız kayıplar sona erecek. Hayatınıza giren kişiyle mutlu birliktelik yaşayabilirsiniz. Yakınlarınızın kalbini kırmayın.


4 Eylül 2012 : Alınganlık yapmamanız gereken bir gün olmasına rağmen, hayata bakış açınızdaki detaycılık, sizi istemediğiniz bir takım olayların içinde kalmanıza neden oluyor. Eski hatalarınızı artık tekrarlamamalısınız. Daha güçlü kararlar verebileceğiniz bir dönemdesiniz. Bugünlerde farklı bir kişilik çizdiğinizi fark etmemek imkansız.


4 Eylül 2017 : Burcunuzda ilerlemeyi sürdüren Ay size güven veriyor. Pek çok konuda yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz fırsatlar bulacaksınız. Yeni başlangıçlar, yeni fikirler size heyecan verebilir. Düşüncelerinizi kararlı biçimde anlatacağınız girişimleriniz ise hız kazanıyor. İlişkilerinizde ya da ortaklıklarınızda çok daha uyanık olmanız gereken süreçler söz konusu.


4 Eylül 2016 : Son derece aktif ve ön planda olabileceksiniz. Bugün sizin için öncelik taşıyan konularda verimli ve başarılı olmaya yakınsınız. Her konuda planlı hareket etmeniz ve yeni başlangıçlarınız sizi ileriye taşıyabilir. Yeni adımlar atmaktan çekinmeyecek ve kontrolü elinizde tutabileceksiniz. İlişkilerinizde biraz çaba ile olumlu gelişmeler elde etmenin keyfi yakalanabilir.


4 Eylül 2015 : Yapılması gereken işler biraz karışık ve mücadeleci şartlar getirmekte. İşlerinizi iyi planlamalı, günlük düzeninize yeniden göz atmalısınız. Ãœzerinde çalıştığınız konularda daha etkin olmanız size bağlı olacak. Farklı tekniklerden yararlanarak hızlı ilerleyebilirsiniz. Hizmet etmeniz gereken pek çok konu ise yorgunluklar yaratabilir. Kendinizi yıpratmaktan kaçınmalısınız.


4 Eylül 2014 : Yaratıcılık ve beceri gerektiren çalışmalarınızda öne çıkabilirsiniz. Kendinizi ifade etmekte daha rahat ve başarılı olacaksınız. Çevrenizdekilerin gözleri üstünüzde olacak. Bulunduğunuz ortamlarda yeni kişilerle tanışabilir, eğlenceli bazı etkinlikler için davet alabilirsiniz. Talih oyunlarından ufak kazançlarınız olabilir.


4 Eylül 2013 : Sizi engelleyen süreçler geri planda kalıyor. Gün ortasına kadar eldeki işleri tamamlamaya çalışın. Daha sonra iş ve organize olunması gereken konulara yoğunlaşacaksınız. Önemli başlangıçların öncesinde sağlık ve kişisel bakımınıza yönelik kararlar alabilirsiniz. Daha fazla hareket, detay içeren konular, sistematik ilerleyeceğiniz iş hayatı öncelikli olacak.


4 Eylül 2012 : Parasal konuların getirdiği kısıtlı şartlar var. Ortak harcamaları artması ile daha büyük sorunlar yaşanabilir. Zira eşin para durumunda yaşanan ani değişiklikler bu dönem hızlanmakta. Borç alacak konularının çözüm beklediği bu dönem destek almakta zorluklar var. Eşle olan duygusal bağlarda sizi yoran ve gerginlik yaratan gelişmelere dikkat etmelisiniz.


4 Eylül 2011 : Son derece aktif ve ön planda olabileceksiniz. Bugün sizin için öncelik taşıyan konularda verimli ve başarılı olmaya yakınsınız. Her konuda planlı hareket etmeniz ve yeni başlangıçlarınız sizi ileriye taşıyabilir. Yeni adımlar atmaktan çekinmeyecek ve kontrolü elinizde tutabileceksiniz. İlişkilerinizde biraz çaba ile olumlu gelişmeler elde etmenin keyfi yakalanabilir.


4 Eylül 2017 : Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.


4 Eylül 2016 : Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.


4 Eylül 2015 : Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.


4 Eylül 2014 : Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.


4 Eylül 2013 : Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.


4 Eylül 2012 : Son derece aktif ve ön planda olabileceksiniz. Bugün sizin için öncelik taşıyan konularda verimli ve başarılı olmaya yakınsınız. Her konuda planlı hareket etmeniz ve yeni başlangıçlarınız sizi ileriye taşıyabilir. Yeni adımlar atmaktan çekinmeyecek ve kontrolü elinizde tutabileceksiniz. İlişkilerinizde biraz çaba ile olumlu gelişmeler elde etmenin keyfi yakalanabilir.


4 Eylül 2017 : Oldukça kararlı olacağınız bir gün. Bazı kararlar alacaksınız. Bu kararlarınız size biraz özgüven katacak.


4 Eylül 2016 : Yakınınızda sürekli insanlar olsun, hep sizinle ilgilensin istiyorsunuz. Ancak bugün bu pek gerçekleşeceğe benzemiyor. Onların da özel hayatı olduğunu unutmamalısınız. Maddi değişimler sonucunda oldukça üzüleceksiniz. Bu duruma hazırlıklı olmalısınız.


4 Eylül 2015 : Hovarda görünebilirsiniz. Karşı cinsin peşinden koşmayı sevmemenize rağmen aklınıza takılan biri olacak ama diğer sevdiğinizi unutmayın.


4 Eylül 2014 : Yakınınızda sürekli insanlar olsun, hep sizinle ilgilensin istiyorsunuz. Ancak bugün bu pek gerçekleşeceğe benzemiyor. Onların da özel hayatı olduğunu unutmamalısınız. Maddi değişimler sonucunda oldukça üzüleceksiniz. Bu duruma hazırlıklı olmalısınız.


4 Eylül 2013 : İlişkinizde dahi yöneten taraf olmayı yeğliyorsunuz. Size hiç kimse aksi bir şey söyleyemez gibi davranarak kırıcı da oluyorsunuz.


4 Eylül 2012 : Kartınız Bilim... Sevgilinizden çok fazla kuşkulanacağınıza onu karşınıza alarak her konuyu enine boyuna sorabilir içinizi rahat tutabilirsiniz. Böylece oda kırılmamış olur.


4 Eylül 2011 : Bu kadar öfkelenmemelisiniz. Çok fazla intikam duygusu taşıyorsunuz. İş hayatınızda başarı yakın.


4 Eylül 2017 : Sevdiğinizin sizi anlamadığını ve size karşı ilgisiz davrandığını düşünmeyin. Neşeli ve enerjik tavrınız ile onun ilgisini çekebilirsiniz. İşinizle ilgili alacağınız tekliflerden etkilenmeniz mümkün. Ancak, karar vermek için acele etmeyeceksiniz. Olayların gelişmesini beklemeniz gerekiyor.


4 Eylül 2016 : Aşkı çok ciddiye alıyorsunuz. Biraz daha az önem vermeniz, sevmediğiniz anlamına gelmez ki. Sevdiğiniz insanlarla birlikte olabilir, sadece eğlenmek için bir şeyler yapabilirsiniz. İş hayatınızda karşılaşacağınız negatif görevlerde kendi ilkelerinizden vazgeçmeyin.


4 Eylül 2015 : Sevgilinizle çok romantik bir gün sizi bekliyor. Biraz daha paylaşımcı olursanız, partneriniz hem ona değer verdiğinize inanacak hem de üzerine düşeni yapmakta tereddüt etmeyecektir. İş hayatında şanslı olduğunuza inanıyorsunuz.


4 Eylül 2014 : Küçük hoş sürprizlerle sevgilinizin kalbini alabilirsiniz. Karşı karşıya gelmeyi sürekli ertelemeniz, belki de birtakım güvensizliklerinizin sonucu. Bu yeni gelişme kendinizi de yenilemenizi sağlayabilir. İşlerinizde gelişmeler ve girişimlerden olumlu başarılar elde etmeniz mümkün.


4 Eylül 2013 : Aşkı çok ciddiye alıyorsunuz. Biraz daha az önem vermeniz, sevmediğiniz anlamına gelmez ki. Sevdiğiniz insanlarla birlikte olabilir, sadece eğlenmek için bir şeyler yapabilirsiniz. İş hayatınızda karşılaşacağınız negatif görevlerde kendi ilkelerinizden vazgeçmeyin.


4 Eylül 2012 : Sevgilinizle bir iletişim sorunu yaşadığınızı kabul edin. İlişkinizi düzeltmek için, kendi payınıza düşenleri görmeli ve önerilerinize sürekli kapalı oluşunu daha gerçekçi nedenlere bağlamalısınız. İnsanları olduğu gibi kabul edin, tasalarınız ve hayal kırıklıklarınız ortadan kalkacak, ya da azalacaktır.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed