Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

4 Kasım Hangi Burç?


Burcunuz Akrep,

Geçmiş Yorumlar:

4 Kasım 2015 : Beklenmedik ya da önceden tahmin edilmesi zor gelişmeler sizin için yeni fırsatlar oluşturabilir. Gözünüzün kulağınızın açık olmasında fayda var. Esnek davranabilmeniz durumunda yeni olasılıklar sizi memnun edebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sevmek ve sevilmek isteyeceğimiz, sevgimizi yoğun şekilde gösterebileceğimiz, aşk hayatımızla ilgili başlıklarda desteklendiğimiz veya ilişkilerde tutkunun ön plana çıkabileceği günlerdeyiz. İhtiyaç sahiplerini koruyup kollamak için de, güzel günlerdeyiz. Ufak tefek tartışmalar yaşansa bile, genel atmosferde uçuşan kelebekleri görmemezlikten gelmemeliyiz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


4 Kasım 2014 : Kuralına göre oynamayan ya da belli ilkelerin ya da yöntemlerin dışına çıkan kişi, grup veya kurumlar yorucu bir sürece işaret ediyor. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı fikirlerinizin veya bakış açınızın çevrenizdekiler veya ait olduğunuz topluluklar tarafından bilinmesini isteyebilirsiniz. Gerçekten de, bir ihtimal diğerleri sizin harekete geçmeye hazır olduğunuzu düşünebilirler. Ancak, diğer taraftan, bazı kişilerin gereken bilgi veya tecrübeye sahip olmamanıza rağmen, sizi, fazla özgüvenli veya harekete geçmeye hazır görme ihtimali de yüksek!


4 Kasım 2013 : Merkür gerilemesi bazı aksiliklere neden oluyor olsa bile, gün sizin gününüz sevgili Akrep. Olumlu ya da olumsuz ne yaşarsanız yaşayın, yepyeni başlangıçlar veya gözle görülür bir yükselme sizi bekliyor. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün Akrep burcunda meydana gelecek Güneş tutulması ve yeni ayın Mars, Plüton ve Merkür’le olumlu açıları sezgisel yeteneklerimizi ve içsel gücümüzü arttırabilir. Ancak, meydana gelecek Satürn Güneş kavuşumu engellenmiş hissetmemize veya ufak tefek huzursuzluklara da neden olacaktır. Yaşanılan Güneş tutulması ülkemiz açısından da yepyeni bir dönemi işaret ediyor. Aslında başladı, ama özellikle bugünden itibaren önümüzdeki 1,5 yıl boyunca şaşırtıcı, sarsıcı ya da tuhaf olarak nitelendirebileceğimiz nice değişimsel ve dönüşümsel yenilik bizleri bekliyor olabilir. Bu tür bir etkiyi 25 Nisan sonrasındaki aylarda da yaşamıştık. Bu sefer ki daha ılımlı, ama kalıcı etkiler yaratacak gibi duruyor. Eski olan ne varsa geride kalıyor, yepyeni gelişmeler ardı ardına hayatlarımıza girebilir. Hepimiz için her şeyin en hayırlısı diyelim.


4 Kasım 2012 : Sosyal faaliyetlerde son derece başarılı olabilirsiniz. Bu tür etkinliklerde bulunmuyorsanız dışa dönük birşeyler yapmak sağlığınız açısından da son derece yararlı olabilir. Temiz havada geçireceğiniz birkaç saat ya da bedeninizin hareketesiz kalan bölümlerini çalıştırmalısınız. Böyle bir dönemde kendinizi korumalı ve sağlığınıza her bakımdan önem vermelisiniz. Aşırı gerginlikler hiç beklemediğiniz sağlık problemleri yaratabilir. Neden olsun ki?


4 Kasım 2011 : Geçtiğimiz günlerde yapmış olabileceğiniz hataları düşünüp, değerlendirme meylinde olabilirsiniz. Bunu yaparsanız herşeyin nedenini ve kendi hatanızı anlayıp, gereken tedbirleri bulabilirsiniz. Beklenmedik şeylerle karşılaşmanın verdiği şaşkınlıkla altüst olabilirsiniz. Ortaklık, aşk ve evlilik ilişkilerinde karışıklıklar yaşayabilirsiniz. Eğer siz bir bayansanız aniden bir erkeğe bağlanabilirsiniz. Siz bir erkekseniz bugün genç bir kızla heyecanlı bir kontağınız olabilir. Bu ilişkinizin devamı halinde durumun bir aşka dönüşebilmesi de mümkündür


4 Kasım 2017 : Hareketli ve doyumlu bir yaşamınız var. Çevreniz her zaman kalabalık, aşk yaşamınız her zaman hareketli. Bir süredir içinizde bir şeylerin eksik olduğu duygusuyla yaşıyorsunuz. Nedenini, bir süre önce yaşadığınız bir ayrılığa bağlamanız anlaşılır bir şey. Bu duyguya kendinizi alıştırabilir, üzüntünüzün yerini tatlı bir özlemle değiştirebilirsiniz


4 Kasım 2016 : Bugün içinize kapanıklığa ve duygusal çöküntülere açık olacağınız bir dönemdesiniz. İnsani ilişkiler sizde sebepsiz sıkıntı ya da üzüntülere neden olacak. Kendinizi çok yalnız hissettiğiniz, duygularınızı paylaşmaktan çekindiğiniz bugün bir dostunuzun arkadaşlığı size psikolojik bir tedavi gibi gelecek. Onun sayesinde yaşadığınız şeyleri daha net bir şekilde göreceksiniz. Bazı konularda ümitsiz olmadığınızı anlayacaksınız.


4 Kasım 2015 : Zihinsel olarak oldukça aktif olacağınız ve bir çok düşüncenizi somutlaştıracağınız bir gündesiniz. Pişmanlık duyduğunuz yada kendinizi suçlu hissettiğiniz konular olabilir. Bu konularda bugün kendinizi rahat hissedecek ve kendinizle barışık olacaksınız. Akşam saatlerinde bir davete katılabilirsiniz.


4 Kasım 2014 : Bir yakınınızın sorununu halletmek için kendinizi ön plana çıkartıyorsunuz. Bu şekilde bazı problemler yaşayacağınızı tahmin etmenize rağmen, bundan kaçınmıyorsunuz. Birkaç gün içinde iş hayatınızda bazı yenilikler yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bugün bir çocukluk arkadaşınızdan haber alacaksınız. Anılarınız depreşecek.


4 Kasım 2013 : Haberiniz olmadan, sizi referans gösterip küçük çıkarlar elde etmeye çalışan birileri olabilir. Buna dikkat etmelisiniz. Araştırıp üstüne gitmeniz halinde, birtakım şaşkınlıklarınız olabilir. Yurtdışındaki bir arkadaşınızı, onunla ilgili bazı gelişmeler nedeniyle merak ediyorsunuz. Ama dostunuz muhtemelen birkaç gün içinde karşınıza çıkıp sizi sevindirecek.


4 Kasım 2012 : Kendinizi yeni konulara ve öğrenmeye açık hissedebileceğiz aktif bir gündesiniz. Yabancı kimselerle yapacağınız görüşmeler ve tanışmalar size yolculuk fırsatını beraberinde getirebilir. Güvendiğiniz kişilere danışmak yerinde olacaktır. Beraber de hareket etmeyi düşünebilirsiniz.


4 Kasım 2011 : Aile içindeki ciddi birtakım sorunları çözemiyor oluşunuz, aşk beraberliğinizdeki problemlerle birleşince sizi bunalımın eşiğine getiriyor. Bugünlerde kendinizle ilgili bazı korkular barındırıyorsunuz. Epeyce zamandır yaşadığınız haklı gerginliğin size bazı taşkınlıklar yaptırabileceğinden, bazı yanlış kararlar aldırabileceğinden çekiniyorsunuz.


4 Kasım 2017 : Herşey istediğiniz gibi olmasına rağmen bazen mantığınızı dinleyip güzel zamanları kaçırabiliyorsunuz. Duygusallıkla mantığı birbirinden ayırmak güzel fakat güzel anların her zaman yaşanmadığını da unutmayın.


4 Kasım 2016 : Bu kez büyük olasılıkla mutluluğu yakalayacaksınız. Yerleşik sandığınız güvensizliğinizin izleri silinmek üzere. Bir süre yalnız kalma kararınızı, karşınıza aniden çıkan bir ilişki nedeniyle bozmak zorunda kalacaksınız.


4 Kasım 2015 : Aşk konusunda şanslı bir gündesiniz. İşyerinizde sizden hoşlanan biri var. O ne kadar size bu ilgisini belli etmeye çalışsa da siz görmezden geliyorsunuz. Bugün sizden hoşlanan bu insanla biraz vakit geçirecek ve konuşma fırsatı bulacaksınız. Bugüne kadar onunla bu şekilde konuşmadığınız için pişmanlık duyacaksınız. Çünkü düşündüğünüzden çok farklı biri olduğunu fark edeceksiniz.


4 Kasım 2014 : Birini hoş bulmak suç değil. Bunu ona belli etmek de suç değil. Dün tanıştığınız ve etkilendiğiniz kişi sizi bu akşam yemeğe davet edebilir. Geçmişinizle ilgili takıntılarınızdan arınıp cesaretli davranırsanız özlediğiniz aşka doğru ilk adımınızı atmış olacaksınız.


4 Kasım 2013 : Onu çekim alanınıza almak için, doğallığınızın dışına çıkmanız hiç gerekmiyor. Daha rahat olabilirseniz, ilginçliğinizin arkasından çekiciliğiniz gelecek gibi görünüyor.


4 Kasım 2012 : Günün ilk saatlerinde eşinizle aranızda çıkabilecek sorunları erteleme imkanınız yoksa, akıllıca davranmaktan başka çare kalmıyor. Fazlasıyla olgun ve sorumlu bir tutum göstermeniz gereken bir gün.


4 Kasım 2011 : Bu konuda yaşadığınız kızgınlık, partnerinizin sizinle karşılıklı konuşma niyetini cevapsız bırakıyor. Size güvenilmez muamelesi yapılmasını kabullenemiyorsunuz.


4 Kasım 2017 : İşyerinizde beklenmedik olaylar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Ani gelişmeler duygusal gerilime girmenize neden olabilir. Sakinlikle öfke arasında gel gitler yaşayabilirsiniz. Bugün herhangi iş konusunda yeni kararlar almamalısınız.


4 Kasım 2016 : Düşüncelerinizi denetim altına alabilirseniz, dikkat gerektiren işlerde daha başarılı olabilirsiniz. Aklınıza koyduğunuz işleri gerçekleştirmek için uygun bir dönemdesiniz.


4 Kasım 2015 : Sizin için sürprizlerle dolu bir gelişme gözüküyor, sevineceksiniz. Çok önce yaptığınız ve belki de unuttuğunuz bir görüşmenin sonuçlarını yakın bir zamanda alacaksınız.


4 Kasım 2014 : Elinize aldığınız şu andaki iş, sizin mesleki çapınızı ortaya çıkartacak. Beklediğiniz fırsat elinize geçmiş sayılır. Bu yüzden gerekli önemi göstermeli, işi zamanından önce çıkartmayı becerebilmelisiniz.


4 Kasım 2013 : Mükemmel referanslarınız var. Yetkililerinizin sizden beklentileri sandığınızdan da fazla gibi görünüyor. Akşama doğru aranızda yapacağınız toplantı sizin için çok yararlı olacak.


4 Kasım 2012 : İş yerinde birlikte çalıştığınız insanların kıskanç tutumlarına karşı kendinizi korumanız gerekiyor. Söylentilere neden olabilecek tavırlar almamaya gayret edin. Enerjinizi bireysel çalışmalarınıza yönlendirmeniz doğru olacaktır.


4 Kasım 2011 : Kaybettiğinizi düşündüğünüz bir iş bağlantınız tarafından bugünlerde aranacaksınız. Yakında yeni bir iş yolculuğuna çıkabilirsiniz. Bu kez umutlu dönme şansınız bayağı yüksek görünüyor


4 Kasım 2017 : Harcamalarınızı biraz denetim altına almanız gerekiyor. Partneriniz de bu konuda sizin gözünüzü açamıyor. Para sıkıntılarınızı siz arttırıyorsunuz. Çok kolayca harcıyorsunuz.


4 Kasım 2016 : Bir emlaka yatırım yapma konusunda hala tereddütlüsünüz. Bugün uzaktaki arkadaşınızdan maddi konularla ilgili güzel haberler alabileceğiniz gibi, elinize her an bir miktar para ulaşabilir.


4 Kasım 2015 : Önümüzdeki günlerde elinize iyi bir para geçebilir, yaklaşan iki senedinizi vaktinden önce ödeyebilirsiniz. Bugünlerde ve kısa vadede para sıkıntılarınız olmayacak gibi görünüyor.


4 Kasım 2014 : Maddi konularda yaşadığınız sıkıntılardan çıkmak için girişimleriniz yetersiz kalıyor. Bugün bu konuda yine bir sıkıntı yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınızdan destek istemelisiniz.


4 Kasım 2013 : Parasız kalmaktan korkuyor olmanıza karşın, hiç böyle bir endişeniz yokmuş gibi harcıyorsunuz. Bu tutumunuz sizi çok kısa zamanda dara sokabilir. Bugünlerde sürpriz para haberleriniz olabilir.


4 Kasım 2012 : İşbirliği ve ortaklıklarınız konusunda olumlu tutumlar içinde bulunabileceğiniz bir gündesiniz. Ortağınızla birbirinize yakın olabilir önemli anlaşmalarda karar birliğine varabilirsiniz.


4 Kasım 2011 : Bir mülk satışı işiniz olacak. Bununla ilgili gelişmelere, hem zamansızlıktan hem de diğer kişilere duyduğunuzdan katılmayacaksınız. Bir dostunuzun para kaybına üzüleceksiniz.


4 Kasım 2017 : İş ilişkilerinizde eksik bilgilenmeler, hatalı sonuçlara götürebiliyor. Muhtemelen bugün, ilerleyen saatlerde alacağınız bir bilgi, sizin için çok anlamlı.


4 Kasım 2016 : Bir arkadaşınızın, size bir konudaki tavrınızdan ötürü yönelttiği eleştirileri hazmedemeyip çok sert tepki veriyorsunuz. Arkadaşınız şu sıralar sizden çok daha sağduyulu görünüyor. Eleştirilerini ciddiye almanızda yarar var.


4 Kasım 2015 : Hassas bir konuyu, bir şeyleri atladım düşüncesiyle baştan aldınız. Sadece zaman kaybedeceksiniz.


4 Kasım 2014 : Ayrıntı gibi görmek istediğiniz konulara bugünlerde önem vermeniz gerekiyor.


4 Kasım 2013 : Size karşı beslenen özel bir ilgi ve sevginin tam karşılığını vermekte biraz eksiklik gösteriyorsunuz.


4 Kasım 2012 : Keyfiniz yerinde olmakla birlikte bazı huzursuzluklar özellikle iş yaşamında belirebilir. Daha sebatkâr olmalısınız.


4 Kasım 2011 : Bunalım takılmanız masraflı günler geçirmenize neden olabiliyor. Bugünlerde problem yaratabilecek her şeyden uzak durmanızda yarar var.


4 Kasım 2017 : Çok yoğun iş gezileri sizi yoruyor. Sevdiğiniz dostlarla neşeli ortamlarda biraraya gelerek bu yorgunluğunuzu üzerinizden atabilirsiniz. Ödemelerinizdeki tıkanıklığı ummadığınız bir anda aşacaksınız.


4 Kasım 2016 : Siz “zamanı verimli geçirelim. Biraz hız kazanıp anlamlı sonuçlar elde edelim” dedikçe işinizi yavaşlatan ve biraz da ciddiyetsiz tutum izleyen kişiler oluyor etrafınızda. Olaylara bu kadar da hayati bir mesele gibi yaklaşmayın.


4 Kasım 2015 : İçinde bulunduğunuz pasif durumdan kurtulup cesaretli adımlar atarak hem çevrenizde ilgi uyandırabilir hem de kariyerinizi yükseltebilirsiniz. Mutlu bir beraberliğe adım atacağınız bir dönemdesiniz.


4 Kasım 2014 : Yeni bir mekan, yeni insanlar, yeni öğretiler bugün sizin için keyiften ziyade stres kaynağı olabilir. Te dbirli, mesafeli ve acele etmeden hareket etmekte fayda var. Trafikte ve elinize aldığınız işleri yürütürken dikkat.


4 Kasım 2013 : Bugün özgüven ve azim size çok şey kazandırabilir. Yabancısı olduğunuz bir konuda sizden performans göstermeniz beklenebilir. “Ben bilmem” ya da “beceremem” demeyip var gücünüzle asılın. Şans da bilgi de sizden yana.


4 Kasım 2012 : Kardeşiniz ya da bir yakınınızla aranızda devam eden soğuk savaş patlama noktasına geldi. Sadece sevdiğinizi söylemeniz bile birçok şeyi çözmeye başlayacak. Tüm dünyanın yükü sizin sırtınızdaymış gibi tavırlara ise hiç gerek yok. Bugün biraz da geleceğinizi düşünün.


4 Kasım 2011 : Maddi zorlukların pençesinden kurtulmak için verdiğiniz mücadele hep başarısızlıkla sonuçlanıyor. Bu sizi çaresizliğe itmesin. Fazla sermaye gerektirmeyen işlere yönelmeye çalışın. Sevdiğiniz kişinin ailesiyle daha sıcak diyaloglar kurun. Keyfi harcamalara son verin. Sağlıkla ilgili sorunlarınızı ihmal etmeyin.


4 Kasım 2012 : Yakın dostlarınızla bir araya gelecek ve entelektüel konularda aynı düşünce içinde hareket edeceksiniz.Bugün kardeşlerinizle ortak çalışmalar içinde olmak isteyebilirsiniz.. Bugün, enerjinizi geçmiş deneylerden yola çıkarak yeni bir şekilde değerlendirme yoluna gidebilirsiniz. Kendinizi sınıyorsunuz.


4 Kasım 2017 : Sevginizi daha kolay paylaşabilmek, çocuklarla ilişkilerinizde değişik keyifler yaratmak sizi mutlu ediyor. Son dönemin gerginliklerini atabileceğiniz uğraşlar da devam edebilir. Sosyal ortamların getirdiği meşguliyetler yanında, kendinizi geliştireceğiniz konulara odaklanabilirsiniz. Spekülatif konularda daha çekinceli olmalı, dikkatli hareket etmelisiniz.


4 Kasım 2016 : İş ortamı ve meslek çevreniz sizi yeni ortamlar yaratmaya itiyor. Çok daha farklı denemeler ve araştırmalar yaparak, kendinizi yenilemekte kararlı görünüyorsunuz. Ancak size hizmet sunan kişilerle çatışmalar ve gerginlikler olabilir. Son dönemde yaşadığınız yorgunluklar eklenince, sağlığınızla ilgili beklenmedik ipuçlarına dikkat edin.


4 Kasım 2015 : Hayata umutla bakacağınız gelişmeler içine giriyorsunuz. Bir çok konuda destek almanızın rahatlığı içinde olacaksınız. Arkadaşlarla ilgili konular size çok keyif verebilir.  Bugünü verimli kullanmayı başaracaksınız. Zira sosyal alanda sizi aktif kılan çalışmalar içinde yer edinebileceksiniz. İyi organize edilmiş toplantılar da gününüze yön vermenizi kolaylaştırıyor.


4 Kasım 2014 : İşe dair projelerinizi somutlaştırma açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Çalışmalarınızda tek başına hareket etme eğilimindesiniz. Sayıların önemli olduğu işleriniz daha rahat ilerleyebilir. Sağlığınızla ilgili iyimser bir tavrınız var. Ancak tekrarlayan şikayetlerinizle ilgili doktor tavsiyelerine uymaya özen göstermelisiniz.


4 Kasım 2013 : Ay burcunuzda size yeni açılımlar yapmak ve önemli adımlar atmak yönünde destek veriyor. Artık önünüze çıkan engelleri daha kararlı biçimde garka planda bırakacaksınız. Kendinizle doğrudan ilgili meseleler yanında hayatınıza yeni bir temel attığınız son dönemi tekrar gözden geçirmeye başlıyorsunuz. İlişkilere bakışınızı yenilediğiniz günleri iyi değerlendirin.


4 Kasım 2012 : Kişisel açıdan kendinizi güçlü hissediyorsunuz. Uzaklarla ilgili yeni konular gündeminize taşınırken, yapacak çok işiniz olacak. Öncelikle kişisel açıdan sizi geliştirecek ve duygusal tatmin getirecek konulara yöneleceksiniz. Ancak bir yandan da hayatınıza yeni bir yön verme dönemi. Emin adımlarla ilerlemeniz gereken başlangıçlar devreye giriyor.


4 Kasım 2011 : Daha dışadönük planlar yapmaya başlıyorsunuz. Gevşeyebileceğiniz yeni hobilerle ilgilenerek güzel vakit geçirebilirsiniz. Yine yaratıcı çalışmalarda göstereceğiniz çabalarla başarılı olmanız söz konusu. Duygusal ilişkilerinizde ise son derece akıcı zamanlar ve keyif söz konusu. Çocuklarla ilgili gelişmeleri çok daha sağduyulu karşılamalısınız.


4 Kasım 2017 : İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.


4 Kasım 2015 : İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.


4 Kasım 2014 : İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.


4 Kasım 2013 : İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.


4 Kasım 2012 : Bugün felsefe, din ya da astroloji ile ilgili derin konularda araştırma yapabilir, öğrendiğiniz yeni bilgilerle hayata bakış açınızı değiştirebilirsiniz.


4 Kasım 2017 : AŞK: İlişkiniz renk değiştiriyor.Bu sizin adınıza şans demektirama şansınızı da iyikullanmalısınız. Bekarlar için birnişan olabilir. Evliler içinse saygıve sevgi artışı denilebilir.PARA: Çok şanslısınız. İşinizdeani yükselmeler söz konusu. Bu sizin adınızaheyecan verici bir durum. Evinize giderkenkutlama yapmak için sabırsızlanacaksınız.SAĞLIK: Ağız kuruluğu çekebilirsiniz. Çok tuzluyiyecekler tüketmeyi bir an önce azaltmalısınız.


4 Kasım 2016 : İş yaşamınızda her insanda olduğu kadar sizler de sorun yaşayabilirsiniz. Bazı konularda çok fazla özgüven sahibi olmanız sizi başarıya ulaştıramayabilir.


4 Kasım 2015 : Aklınızdan geçenleri hiç düşünmeden söylemeniz yakınlarınıza karşı adil olmadığınızı gösterecek.


4 Kasım 2014 : Keyfinizi kaçırabilecek olaylara karşı hazırlıklı olmalısınız. Özellikle bayan olan Akrep#39#ler gözyaşlarını tutamayacakları durumlarla karşılaşabilirler.


4 Kasım 2013 : AŞK: Başkalarının çizmiş olduğuyoldan, size öğüt vermelerindenhoşlanmıyorsunuz. Aşkkonusunda partnerinize karşıgururlu olduğunuzugösteriyorsunuz. Bu arada tatlıdilli olmaya bakın.İŞ: Yönetilmekten hoşlanmıyorsunuz. Aksineyönetimi ele geçirmeye çalışıyorsunuz. İşarkadaşlarınız buna tahammül etmeyebilirler.SAĞLIK: Yaramaz bir çocuk gibi yerinizdeduramıyorsunuz. Sakarlığınız kazaya neden olabilir.


4 Kasım 2012 : Kartınız Negatif... Yaşam arzunuzu ifade edemiyor ve bugünlerde içinize kapanıyorsunuz. Bilinçli hareketleriniz olmasına rağmen sürekli geri adım atıyorsunuz. Daha atak olun.


4 Kasım 2011 : AŞK: Önce kendinize, sonrapartnerinize güvenme alışkanlığıedinmelisiniz. Hayatınızın heralanında onunla süreklitartışmalara girişmeyin.Sevdiğinizi her fırsatakırabiliyorsunuz.PARA: Giriştiğiniz bazı yeni işler veya kararlaraklınızı karıştıracak. Her insandan ayrı bir fikiralmanız zamanınızı boşa harcamaya yarayacak.SAĞLIK: Kronik hastalıklarınızın sebebini zatenbiliyorsunuz ama ilaçlarınızı almıyorsunuz.


4 Kasım 2017 : Aşk size yeni sürprizler hazırlamaya çalışabilir. Aşka hazırlıksız görüntünüzü yok etmeniz gerekiyor. Akşama doğru sosyal ve kültürel konulara ilginiz artabilir. Tek başınıza çekici bulmadığınız sosyalliklere, bu sıralar karşılaşabileceğiniz yeni insanlarla katılabilirsiniz.


4 Kasım 2016 : Aşk hayatınızda bozuk giden bir durum varsa onu düzeltebilir, yalnızsanız mutlu bir ilişkiye adım atabilirsiniz. İşinizle ilgili önemli görüşmeler yapabilir ve işinizi geliştirmek için gerekli bağlantıları oluşturabilirsiniz. Bugün çabuk karar alabilmenizin avantajını yaşayacaksınız.


4 Kasım 2015 : Sevgilinize karşı davranışlarınızda aşırı kontrollü olmak yerine, ölçülü bir tavırla kendinizi ifade etmenizde fayda var. Bir türlü üzerinizdeki kararsızlığı atamadığınız için endişelerden de kurtulamıyorsunuz. İki cazip teklif ardarda günün saatleri arasına serpilmiş.


4 Kasım 2014 : Bu sorunlar maddi veya ailesiyle ilgili olabilir. Onunla bu konuyu gündeme getirmek için konuşmanız gerekli. İş yaşamınızda iddialı sayılabilecek beklentileriniz var. Temponuz ve verimli çalışmanız, bu beklentilerinizin kısa bir süre sonra gerçekleşmesine yardımcı olacak.


4 Kasım 2013 : Sevgilinizin arkadaşlık ilişkileri sizi rahatsız ediyor gibi. Bu konuda duygusal davranıyorsunuz. Riskli ve aceleci kararlardan uzak durmalısınız. Size oyun oynamak isteyen kimse, kazdığı kuyuya kendisi düşecek. Maddi ve manevi bakımdan sakıncalı bir durumdan kurtulacaksınız.


4 Kasım 2012 : Sevgiye olan ihtiyacınızın arttığı bir gün. Bu dönemde sevdiğinizin ilgisi çok hoşunuza gidecek. Ona yeterince zaman ayırarak, duygularınızı paylaşın. İşyerinizdeki yeni düzenlemeler konusunda ne kadar doğru kararlar verdiğinizi yakında bir kez daha anlayacaksınız.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed