Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

4 Kasım Hangi Burç?


Burcunuz Akrep,

Geçmiş Yorumlar:

4 Kasım 2014 : Kuralına göre oynamayan ya da belli ilkelerin ya da yöntemlerin dışına çıkan kişi, grup veya kurumlar yorucu bir sürece işaret ediyor. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı fikirlerinizin veya bakış açınızın çevrenizdekiler veya ait olduğunuz topluluklar tarafından bilinmesini isteyebilirsiniz. Gerçekten de, bir ihtimal diğerleri sizin harekete geçmeye hazır olduğunuzu düşünebilirler. Ancak, diğer taraftan, bazı kişilerin gereken bilgi veya tecrübeye sahip olmamanıza rağmen, sizi, fazla özgüvenli veya harekete geçmeye hazır görme ihtimali de yüksek!


4 Kasım 2013 : Merkür gerilemesi bazı aksiliklere neden oluyor olsa bile, gün sizin gününüz sevgili Akrep. Olumlu ya da olumsuz ne yaşarsanız yaşayın, yepyeni başlangıçlar veya gözle görülür bir yükselme sizi bekliyor. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün Akrep burcunda meydana gelecek Güneş tutulması ve yeni ayın Mars, Plüton ve Merkür’le olumlu açıları sezgisel yeteneklerimizi ve içsel gücümüzü arttırabilir. Ancak, meydana gelecek Satürn Güneş kavuşumu engellenmiş hissetmemize veya ufak tefek huzursuzluklara da neden olacaktır. Yaşanılan Güneş tutulması ülkemiz açısından da yepyeni bir dönemi işaret ediyor. Aslında başladı, ama özellikle bugünden itibaren önümüzdeki 1,5 yıl boyunca şaşırtıcı, sarsıcı ya da tuhaf olarak nitelendirebileceğimiz nice değişimsel ve dönüşümsel yenilik bizleri bekliyor olabilir. Bu tür bir etkiyi 25 Nisan sonrasındaki aylarda da yaşamıştık. Bu sefer ki daha ılımlı, ama kalıcı etkiler yaratacak gibi duruyor. Eski olan ne varsa geride kalıyor, yepyeni gelişmeler ardı ardına hayatlarımıza girebilir. Hepimiz için her şeyin en hayırlısı diyelim.


4 Kasım 2012 : Sosyal faaliyetlerde son derece başarılı olabilirsiniz. Bu tür etkinliklerde bulunmuyorsanız dışa dönük birşeyler yapmak sağlığınız açısından da son derece yararlı olabilir. Temiz havada geçireceğiniz birkaç saat ya da bedeninizin hareketesiz kalan bölümlerini çalıştırmalısınız. Böyle bir dönemde kendinizi korumalı ve sağlığınıza her bakımdan önem vermelisiniz. Aşırı gerginlikler hiç beklemediğiniz sağlık problemleri yaratabilir. Neden olsun ki?


4 Kasım 2011 : Geçtiğimiz günlerde yapmış olabileceğiniz hataları düşünüp, değerlendirme meylinde olabilirsiniz. Bunu yaparsanız herşeyin nedenini ve kendi hatanızı anlayıp, gereken tedbirleri bulabilirsiniz. Beklenmedik şeylerle karşılaşmanın verdiği şaşkınlıkla altüst olabilirsiniz. Ortaklık, aşk ve evlilik ilişkilerinde karışıklıklar yaşayabilirsiniz. Eğer siz bir bayansanız aniden bir erkeğe bağlanabilirsiniz. Siz bir erkekseniz bugün genç bir kızla heyecanlı bir kontağınız olabilir. Bu ilişkinizin devamı halinde durumun bir aşka dönüşebilmesi de mümkündür


4 Kasım 2014 : Bir yakınınızın sorununu halletmek için kendinizi ön plana çıkartıyorsunuz. Bu şekilde bazı problemler yaşayacağınızı tahmin etmenize rağmen, bundan kaçınmıyorsunuz. Birkaç gün içinde iş hayatınızda bazı yenilikler yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bugün bir çocukluk arkadaşınızdan haber alacaksınız. Anılarınız depreşecek.


4 Kasım 2013 : Haberiniz olmadan, sizi referans gösterip küçük çıkarlar elde etmeye çalışan birileri olabilir. Buna dikkat etmelisiniz. Araştırıp üstüne gitmeniz halinde, birtakım şaşkınlıklarınız olabilir. Yurtdışındaki bir arkadaşınızı, onunla ilgili bazı gelişmeler nedeniyle merak ediyorsunuz. Ama dostunuz muhtemelen birkaç gün içinde karşınıza çıkıp sizi sevindirecek.


4 Kasım 2012 : Kendinizi yeni konulara ve öğrenmeye açık hissedebileceğiz aktif bir gündesiniz. Yabancı kimselerle yapacağınız görüşmeler ve tanışmalar size yolculuk fırsatını beraberinde getirebilir. Güvendiğiniz kişilere danışmak yerinde olacaktır. Beraber de hareket etmeyi düşünebilirsiniz.


4 Kasım 2011 : Aile içindeki ciddi birtakım sorunları çözemiyor oluşunuz, aşk beraberliğinizdeki problemlerle birleşince sizi bunalımın eşiğine getiriyor. Bugünlerde kendinizle ilgili bazı korkular barındırıyorsunuz. Epeyce zamandır yaşadığınız haklı gerginliğin size bazı taşkınlıklar yaptırabileceğinden, bazı yanlış kararlar aldırabileceğinden çekiniyorsunuz.


4 Kasım 2014 : Birini hoş bulmak suç değil. Bunu ona belli etmek de suç değil. Dün tanıştığınız ve etkilendiğiniz kişi sizi bu akşam yemeğe davet edebilir. Geçmişinizle ilgili takıntılarınızdan arınıp cesaretli davranırsanız özlediğiniz aşka doğru ilk adımınızı atmış olacaksınız.


4 Kasım 2013 : Onu çekim alanınıza almak için, doğallığınızın dışına çıkmanız hiç gerekmiyor. Daha rahat olabilirseniz, ilginçliğinizin arkasından çekiciliğiniz gelecek gibi görünüyor.


4 Kasım 2012 : Günün ilk saatlerinde eşinizle aranızda çıkabilecek sorunları erteleme imkanınız yoksa, akıllıca davranmaktan başka çare kalmıyor. Fazlasıyla olgun ve sorumlu bir tutum göstermeniz gereken bir gün.


4 Kasım 2011 : Bu konuda yaşadığınız kızgınlık, partnerinizin sizinle karşılıklı konuşma niyetini cevapsız bırakıyor. Size güvenilmez muamelesi yapılmasını kabullenemiyorsunuz.


4 Kasım 2014 : Elinize aldığınız şu andaki iş, sizin mesleki çapınızı ortaya çıkartacak. Beklediğiniz fırsat elinize geçmiş sayılır. Bu yüzden gerekli önemi göstermeli, işi zamanından önce çıkartmayı becerebilmelisiniz.


4 Kasım 2013 : Mükemmel referanslarınız var. Yetkililerinizin sizden beklentileri sandığınızdan da fazla gibi görünüyor. Akşama doğru aranızda yapacağınız toplantı sizin için çok yararlı olacak.


4 Kasım 2012 : İş yerinde birlikte çalıştığınız insanların kıskanç tutumlarına karşı kendinizi korumanız gerekiyor. Söylentilere neden olabilecek tavırlar almamaya gayret edin. Enerjinizi bireysel çalışmalarınıza yönlendirmeniz doğru olacaktır.


4 Kasım 2011 : Kaybettiğinizi düşündüğünüz bir iş bağlantınız tarafından bugünlerde aranacaksınız. Yakında yeni bir iş yolculuğuna çıkabilirsiniz. Bu kez umutlu dönme şansınız bayağı yüksek görünüyor


4 Kasım 2014 : Maddi konularda yaşadığınız sıkıntılardan çıkmak için girişimleriniz yetersiz kalıyor. Bugün bu konuda yine bir sıkıntı yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınızdan destek istemelisiniz.


4 Kasım 2013 : Parasız kalmaktan korkuyor olmanıza karşın, hiç böyle bir endişeniz yokmuş gibi harcıyorsunuz. Bu tutumunuz sizi çok kısa zamanda dara sokabilir. Bugünlerde sürpriz para haberleriniz olabilir.


4 Kasım 2012 : İşbirliği ve ortaklıklarınız konusunda olumlu tutumlar içinde bulunabileceğiniz bir gündesiniz. Ortağınızla birbirinize yakın olabilir önemli anlaşmalarda karar birliğine varabilirsiniz.


4 Kasım 2011 : Bir mülk satışı işiniz olacak. Bununla ilgili gelişmelere, hem zamansızlıktan hem de diğer kişilere duyduğunuzdan katılmayacaksınız. Bir dostunuzun para kaybına üzüleceksiniz.


4 Kasım 2014 : Ayrıntı gibi görmek istediğiniz konulara bugünlerde önem vermeniz gerekiyor.


4 Kasım 2013 : Size karşı beslenen özel bir ilgi ve sevginin tam karşılığını vermekte biraz eksiklik gösteriyorsunuz.


4 Kasım 2012 : Keyfiniz yerinde olmakla birlikte bazı huzursuzluklar özellikle iş yaşamında belirebilir. Daha sebatkâr olmalısınız.


4 Kasım 2011 : Bunalım takılmanız masraflı günler geçirmenize neden olabiliyor. Bugünlerde problem yaratabilecek her şeyden uzak durmanızda yarar var.


4 Kasım 2014 : Yeni bir mekan, yeni insanlar, yeni öğretiler bugün sizin için keyiften ziyade stres kaynağı olabilir. Te dbirli, mesafeli ve acele etmeden hareket etmekte fayda var. Trafikte ve elinize aldığınız işleri yürütürken dikkat.


4 Kasım 2013 : Bugün özgüven ve azim size çok şey kazandırabilir. Yabancısı olduğunuz bir konuda sizden performans göstermeniz beklenebilir. “Ben bilmem” ya da “beceremem” demeyip var gücünüzle asılın. Şans da bilgi de sizden yana.


4 Kasım 2012 : Kardeşiniz ya da bir yakınınızla aranızda devam eden soğuk savaş patlama noktasına geldi. Sadece sevdiğinizi söylemeniz bile birçok şeyi çözmeye başlayacak. Tüm dünyanın yükü sizin sırtınızdaymış gibi tavırlara ise hiç gerek yok. Bugün biraz da geleceğinizi düşünün.


4 Kasım 2011 : Maddi zorlukların pençesinden kurtulmak için verdiğiniz mücadele hep başarısızlıkla sonuçlanıyor. Bu sizi çaresizliğe itmesin. Fazla sermaye gerektirmeyen işlere yönelmeye çalışın. Sevdiğiniz kişinin ailesiyle daha sıcak diyaloglar kurun. Keyfi harcamalara son verin. Sağlıkla ilgili sorunlarınızı ihmal etmeyin.


4 Kasım 2012 : Yakın dostlarınızla bir araya gelecek ve entelektüel konularda aynı düşünce içinde hareket edeceksiniz.Bugün kardeşlerinizle ortak çalışmalar içinde olmak isteyebilirsiniz.. Bugün, enerjinizi geçmiş deneylerden yola çıkarak yeni bir şekilde değerlendirme yoluna gidebilirsiniz. Kendinizi sınıyorsunuz.


4 Kasım 2014 : İşe dair projelerinizi somutlaştırma açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Çalışmalarınızda tek başına hareket etme eğilimindesiniz. Sayıların önemli olduğu işleriniz daha rahat ilerleyebilir. Sağlığınızla ilgili iyimser bir tavrınız var. Ancak tekrarlayan şikayetlerinizle ilgili doktor tavsiyelerine uymaya özen göstermelisiniz.


4 Kasım 2013 : Ay burcunuzda size yeni açılımlar yapmak ve önemli adımlar atmak yönünde destek veriyor. Artık önünüze çıkan engelleri daha kararlı biçimde garka planda bırakacaksınız. Kendinizle doğrudan ilgili meseleler yanında hayatınıza yeni bir temel attığınız son dönemi tekrar gözden geçirmeye başlıyorsunuz. İlişkilere bakışınızı yenilediğiniz günleri iyi değerlendirin.


4 Kasım 2012 : Kişisel açıdan kendinizi güçlü hissediyorsunuz. Uzaklarla ilgili yeni konular gündeminize taşınırken, yapacak çok işiniz olacak. Öncelikle kişisel açıdan sizi geliştirecek ve duygusal tatmin getirecek konulara yöneleceksiniz. Ancak bir yandan da hayatınıza yeni bir yön verme dönemi. Emin adımlarla ilerlemeniz gereken başlangıçlar devreye giriyor.


4 Kasım 2011 : Daha dışadönük planlar yapmaya başlıyorsunuz. Gevşeyebileceğiniz yeni hobilerle ilgilenerek güzel vakit geçirebilirsiniz. Yine yaratıcı çalışmalarda göstereceğiniz çabalarla başarılı olmanız söz konusu. Duygusal ilişkilerinizde ise son derece akıcı zamanlar ve keyif söz konusu. Çocuklarla ilgili gelişmeleri çok daha sağduyulu karşılamalısınız.


4 Kasım 2014 : İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.


4 Kasım 2013 : İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.


4 Kasım 2012 : Bugün felsefe, din ya da astroloji ile ilgili derin konularda araştırma yapabilir, öğrendiğiniz yeni bilgilerle hayata bakış açınızı değiştirebilirsiniz.


4 Kasım 2014 : Keyfinizi kaçırabilecek olaylara karşı hazırlıklı olmalısınız. Özellikle bayan olan Akrep#39#ler gözyaşlarını tutamayacakları durumlarla karşılaşabilirler.


4 Kasım 2013 : AŞK: Başkalarının çizmiş olduğuyoldan, size öğüt vermelerindenhoşlanmıyorsunuz. Aşkkonusunda partnerinize karşıgururlu olduğunuzugösteriyorsunuz. Bu arada tatlıdilli olmaya bakın.İŞ: Yönetilmekten hoşlanmıyorsunuz. Aksineyönetimi ele geçirmeye çalışıyorsunuz. İşarkadaşlarınız buna tahammül etmeyebilirler.SAĞLIK: Yaramaz bir çocuk gibi yerinizdeduramıyorsunuz. Sakarlığınız kazaya neden olabilir.


4 Kasım 2012 : Kartınız Negatif... Yaşam arzunuzu ifade edemiyor ve bugünlerde içinize kapanıyorsunuz. Bilinçli hareketleriniz olmasına rağmen sürekli geri adım atıyorsunuz. Daha atak olun.


4 Kasım 2011 : AŞK: Önce kendinize, sonrapartnerinize güvenme alışkanlığıedinmelisiniz. Hayatınızın heralanında onunla süreklitartışmalara girişmeyin.Sevdiğinizi her fırsatakırabiliyorsunuz.PARA: Giriştiğiniz bazı yeni işler veya kararlaraklınızı karıştıracak. Her insandan ayrı bir fikiralmanız zamanınızı boşa harcamaya yarayacak.SAĞLIK: Kronik hastalıklarınızın sebebini zatenbiliyorsunuz ama ilaçlarınızı almıyorsunuz.


4 Kasım 2014 : Bu sorunlar maddi veya ailesiyle ilgili olabilir. Onunla bu konuyu gündeme getirmek için konuşmanız gerekli. İş yaşamınızda iddialı sayılabilecek beklentileriniz var. Temponuz ve verimli çalışmanız, bu beklentilerinizin kısa bir süre sonra gerçekleşmesine yardımcı olacak.


4 Kasım 2013 : Sevgilinizin arkadaşlık ilişkileri sizi rahatsız ediyor gibi. Bu konuda duygusal davranıyorsunuz. Riskli ve aceleci kararlardan uzak durmalısınız. Size oyun oynamak isteyen kimse, kazdığı kuyuya kendisi düşecek. Maddi ve manevi bakımdan sakıncalı bir durumdan kurtulacaksınız.


4 Kasım 2012 : Sevgiye olan ihtiyacınızın arttığı bir gün. Bu dönemde sevdiğinizin ilgisi çok hoşunuza gidecek. Ona yeterince zaman ayırarak, duygularınızı paylaşın. İşyerinizdeki yeni düzenlemeler konusunda ne kadar doğru kararlar verdiğinizi yakında bir kez daha anlayacaksınız.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2017 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed