Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

4 Nisan Hangi Burç?


Burcunuz Koç,

Geçmiş Yorumlar:

4 Nisan 2014 : Belli bir planınız istenilen son halini almaya başlıyor olabilir. Rekabet veya mücadele gerektiren ortamlara girebilirsiniz. Ancak, iyi göründüğünüz ve iyi hissettiğiniz bir gündesiniz, çekinecek bir durum yok kısaca. Tüm burçlar için gün geneli: Değişime direnmek zor ve ilerlemeyi zorlaştırdığı gibi, tartışmaları ve gerilimi de arttırıyor. Oysa, bizim için önemli konularda belli adımlar atabileceğimiz bir gün. Ancak, harika görünen fikirlerden çok uygulanabilir ve gerçekçi olanların peşinden gitmeliyiz ve etrafa emirler yağdırmak yerine uzlaşmayı seçen tarafın kazanan taraf olacağını unutmamalıyız.


4 Nisan 2013 : Ufak tefek konular için çok büyük taahütlerde bulunmamaya özen göstermeniz gereken bir gün. Ani tepki veya hareketlerden kaçınmalısınız. Sizin için önemli şeylere ve kişilere iyi bakmalısınız. Ufukta aşk var, ama kıskançlık nedeniyle duygusal problemler söz konusu olabilir. Niobe


4 Nisan 2012 : Bugün üzerinizde genel bir isteksizlik olabilir. Bunu yenip, alacağınız teklifleri mutlaka değerlendirmelisiniz. Bu dönemde fazla gürültülü ve hareketli eğlenceler sizi dinlendirmekten çok, daha fazla yorabilir. Herşeyi tamamen kavramadan harekete geçmemelisiniz. İçlerinde önemli kimselerin de bulunabileceği ciddi bir toplantıya ya da sosyal aktiviteye katılabilirsiniz. Bugün ne olursa olsun özel ilişkilerinizle ilgilenmemeniz gerekiyor. Akşam saatlerinde kalabalık bir ortamda istediğiniz kimselerle birlikte olmanız mümkündür. Kendi kararlarınıza fazla güvenmemelisiniz.


4 Nisan 2011 : Bugün iş hayatınızın ön plana çıkabileceği bir gündesiniz. Eğer tecrübeli ve konusunda bilgili kişilerle çalışabilirseniz bugünden karlı çıkarsınız. Eğer yeni bir iş arkadaşı ile çalışmanız gerektiği takdirde tecrübesiz ve genç birisi ile çalışmaktan elinizden geldiğince kaçınmalısınız. Her zamankinden daha hevesli çalışacak ve kafanıza koyduğunuz şeyleri başaracaksınız. Bütün bu güzel şeylere rağmen masraflarınızda da artış olabilir. Bunun nedeni de siz değilsiniz.


4 Nisan 2014 : Genel olarak kendinizi rahat ve mutlu hissedeceğiniz bugün , sabah saatlerinde bir gerilim yaşamanız olası. Bu gerilimin etkisini öğleden sonra üzerinizden atabileceksiniz. Duygularınızı rahatlıkla saklayabileceğiniz bugün insan ilişkilerinde oldukça güçlü olacaksınız. İletişiminizdeki bu artışı olumlu kullanmaya çalışmalısınız.


4 Nisan 2013 : Keskin tahminlerde bulunabiliyorsunuz, giriştiğiniz iddiaları kazanıyorsunuz. Çok çalışıyorsunuz ve bazen gücünüzün sınırlarını zorlamak oluyor. Otorite kurmak isteğiniz bazen sizi zora sokuyor, çünkü bazı işlerin yapısı kesin çerçeveler içine sığmayacak kadar dinamik. Aşırı tedbirli davranıyorsunuz, bu durumda kendi özgürlüğünüzü de farkında olmadan kısıtlıyorsunuz.


4 Nisan 2012 : Bazı ayrıntıları atlayabiliyorsunuz. Sezgilerinize duyduğunuz haklı güveni fazla payelendirebiliyorsunuz. Değişik ortamlarda bulunma arzunuz, yakında sürpriz fırsatlar yakalayabilir. Bu sıralar keyfinizi azaltacak, ama birkaç gün için katlanmak zorunda olduğunuz biri var. İyi zaman geçirmeniz, onunla tahammüllü ilişkiler kurabilmenize bağlı gibi görünüyor.


4 Nisan 2011 : Heyecanla beklediğiniz haber çok yakında. Bu haber, birçok konudaki yenilenme niyetlerinizi büyük oranda karşılayabilir. Bazı hazırlıklar içindesiniz. Bunun oluşturduğu heyecanı gerginliğe dönüştüren endişeler barındırıyorsunuz. Bu hazırlıkların arkasındaki değişime göstermeniz gereken uyumla ilgili kaygılarınız var. Bugün kaygınızı azaltacak hareketlenmeler söz konusu.


4 Nisan 2014 : Sevgilinizden alacağınız bir haber ya da duyacağınız bir söze canınız sıkılabilir. Vermek istediğiniz kararları bir kaç haftaya yayarsanız sizin için daha sağlıklı olur.


4 Nisan 2013 : Duygusal açıdan sabah saatleri iyimser ve neşeli olmanıza rağmen öğleden itibaren genel bir soğukluk yaşayabilirsiniz. Aşk yaşamınızda ihmalkar tutumlar içine girmeniz devam eden bazı sorunların büyümesine yada geçmişte kalan sorunların yeniden ortaya çıkmasına neden olabilecektir. Bugün duygusal konularda girişimlerde bulunmayın.


4 Nisan 2012 : Güçlük çekiyorsunuz, ama objektif değerlendirmeler yapmaya gerçekten ihtiyacınız var. Bu konuda alacağınız uyarılar size yardımcı olabilir. Monotonluğu bir felaket gibi değerlendirmemelisiniz.


4 Nisan 2011 : Bazı ilişkilerde zor unutacağınız saatler geçirmiş olmanız, mutlaka aranacağınız anlamına gelmeyebilir. Unutulmaz bir akşam daha geçirme isteğinizi, takıntıya dönüştürmemelisiniz.


4 Nisan 2014 : İş çevrenizde oldukça iddialısınız. Bazen fazla iddialı biri izlenimi vererek, bazı sübjektif niyetli yorumlar geliştirmeniz yanında, sergilediğiniz iş hacmi ile de gerekli yerlerin dikkatini çekiyorsunuz.


4 Nisan 2013 : Genel anlamda bugün işinizle ilgili konular yaşamınızda ağırlık kazanacaktır. Yeni sorumluluklar üstlenebilirsiniz ayda yeni çalışmalarda görev alabilirsiniz. Yapacağınız çalışmalarda istikrarlı ve net sonuçlara ulaşabilecek şekilde hareket edeceksiniz. Yöneticilik yeteneklerinizde önemli ölçüde artış olacaktır.


4 Nisan 2012 : Çıkarlarınızı savunmak durumunda kalacağınız rekabetler yaşayacaksınız. Girişim konularında çekimserliği bir kenara atma zamanı. Bugünlerde bazı yarışlar içinde olabilirsiniz.


4 Nisan 2011 : Çok daha huzurlu bir ortamda çalışmanızı sağlayacak belirtiler görünüyor.İş yaşantınızdaki sorunlu birtakım ilişkileri sabrınızla yavaş, yavaş istediğiniz şekle sokuyorsunuz.


4 Nisan 2014 : Daha düşünceli davranmasını beklediğiniz kişiler var. Ama bir iletişim sorunu yaşıyorsunuz. Günden güne gelişen olaylar, pek umutlu bakmadığınız görüşmelerin olumlu sonuçları olabilir.


4 Nisan 2013 : Sabah saatleri maddi konularda kendinizi rahat hissetmenize rağmen öğleden sonraki saatlerde kısıtlayıcı bazı etkiler altında kalabilirsiniz. Özellikle geleceğe yönelik maddi planlar ve hesaplar yapacaksınız ve bunlara tamamen sadık kalmak isteyeceksiniz. Maddi konularda istikrarlı bir program çıkartabileceğiniz bir gündesiniz.


4 Nisan 2012 : Gelir düzeyinizi arttırma niyetlerinize belli dengeler getirmeniz gerekiyor. Önümüzdeki günler içinde yatırım konularında önemli kişilerle birtakım görüşmeleriniz söz konusu.


4 Nisan 2011 : Gelirinizle ilgili bazı görüşmeleriniz olabilir. Hızla sıkışık bir döneme giriyorsunuz. Bunun farkındasınız. Bu sıkışıklığın çözümü için fazla olanaklı olmadığınızı düşünmeniz biraz yanılgı gibi.


4 Nisan 2014 : Beyninizdeki bazı takılmaları yok etmenizde yarar var.. Hayata karşı yaşadığınız dönemsel küskünlükler, genel bir yorgunluk içinde görünmenize yol açıyor.


4 Nisan 2013 : Bugün işlerinize çok fazla zaman ayırarak ailenizi ihmal etmemeye çalışın. Çevrenizde size ihtiyaç duyan insanlar olabilecektir ve bunlara karşı duyarlı olmalısınız.


4 Nisan 2012 : Çok yabancı bulacağınız ilginç, değişik fikirler, tansiyonu yüksek tartışmalar getirebilir. Bu yüzden bu günlerde ilişki sorunları yaşayabilirsiniz.


4 Nisan 2011 : Zaman zaman dağınık ve duygusal biri olduğunuzu kabullenmelisiniz.


4 Nisan 2014 : Yakın çevrenizdekiler için alışık olduğunuz sosyal hayatınızı canlandıracak olan etkiyi siz yaratacaksınız. İçinizden birinin “haydi bakalım şimdi harekete geçiyoruz” demesine ihtiyaç var. Bu görev büyük ihtimalle size düşebilir.


4 Nisan 2013 : Heyecanlı ve hareketli bir gün olacak. Sizi belli bir kalıba sokmak isteyen kişilere inat,şy kendi arzularınız doğrultusunda planlamaya çalışın günü. Geleceğe yönelik hedefleri tartışabileceğiniz insanlarla görüşmeye çalışın.


4 Nisan 2012 : Sudan sebepler yüzünden partnerinizlearanızda sorunlar yaşıyorsunuz.Sevdiğiniz kişinin dikkatini çekmekistiyorsanız, bugün elinize geçecekfırsatları değerlendirin. Mesleğinizde yükselmekiçin biraz daha sabırlı olmanız gerekiyor. Yapıcıeleştirilere açık olun. Maddi sorunlarınız var.


4 Nisan 2011 : Kararsızlığınız yüzünden oldukça tatsız bir gün geçirebilirsiniz. Kendinizce önemli sandığınız bazı fikirleriniz nedeniyle çevrenizden olumsuz tepki alabilirsiniz. Maddi sıkıntılarınız uzun süre devam etmeyecek.


4 Nisan 2012 : Bugün, bulunduğunuz ortamlarda kendinizi savunma ihtiyacı içindesiniz. Güzel konuşmalarınızla çevrenizi etkileyecek ve karşıt düşüncelere karşı güzel bir konuşma  yapacaksınız. Verici ve paylaşımcı yönlerinizi olumlu bir şekilde yansıtabiliyorsunuz. Kendinizi anlatma çabaları içindesiniz.İlginç bir gün.


4 Nisan 2014 : Bugün yoğun bir haber trafiği yaşayacaksınız. Yakın çevrenizde meydana gelecek değişikliklere karşı daha dikkatli ve özenli davranmanız gerekebilir. Kardeşlere ait konularda hareketlilik yaşayabilirsiniz. Duygusal ilişkilerde değişim teması öne çıkıyor. Gün içinde fiziksel açıdan da oldukça hareketli olacaksınız. Neyse ki enerjiniz oldukça yüksek olacak.


4 Nisan 2013 : İşle ilgili konular ve kendi öncelikleriniz arasında kalmış durumdasınız. Neyse ki hemen ilerleyen saatlerde yeni bir gündem içine giriyorsunuz. Sosyal çalışmaların hızlanacağı, arkadaşlıkların öncelik kazanacağı zamanlar başlıyor. Kendinizi yeni paylaşımlara hazırlanırken, önemli organizasyon planları yapacaksınız. Sizinle doğrudan ilgili başlangıçlar içindesiniz.


4 Nisan 2012 : Günlük işlerinizi toparlamanız ve yeniden plan yapmanız gerekecek. Bitmesi gereken konular yanında, detaylı işler oldukça zaman alabilir. Bu arada beraber çalıştığınız kişilerle ilişkiler ve görüş ayrılıkları sorun yaratacak boyuta geliyor. Biraz sakin olmanız, değişik yöntemler deneyerek işlerinize sarılmanız lazım. Yorgunluklar sağlığınızı zorlayabilir.


4 Nisan 2011 : Ay burcunuzda ilerlemekte ve sizi kararlı kılmakta. Pek çok konuda yenilenme yaşadığınız bu dönem başarı sizinle. Özellikle düşündüğünüz başlangıçlar için uygun şartlar içindesiniz. İsteklerinizi olay elde edebileceğiniz imkanlar ise yurt dışı bağlantılı konuları içine alabilir. İkili ilişkilerde yaşadığınız karşıtlıklar, bazı riskler getirecektir. Uzlaşı içinde olmanızda yarar var.


4 Nisan 2014 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


4 Nisan 2013 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


4 Nisan 2012 : Günlük işlerinizi toparlamanız ve yeniden plan yapmanız gerekecek. Bitmesi gereken konular yanında, detaylı işler oldukça zaman alabilir. Bu arada beraber çalıştığınız kişilerle ilişkiler ve görüş ayrılıkları sorun yaratacak boyuta geliyor. Biraz sakin olmanız, değişik yöntemler deneyerek işlerinize sarılmanız lazım. Yorgunluklar sağlığınızı zorlayabilir.


4 Nisan 2014 : Kartınız Geçit... Çevrenizle aranızda güçlü bir bağ kurmak için çok çabalıyorsunuz. Geçmişte yaptığınız ufak hatalara göz yummadıkları aşikar. Bu sebeple boşa çabalamayın.


4 Nisan 2013 : Bugün tartışma konuları açıldıkça siz kapatmak isteyeceksiniz. Artık kafanızı dinlemek istiyorsunuz.


4 Nisan 2012 : Sevdiğiniz kişi bugün size çok daha fazla zaman ayıracak ve değer verdiğini kanıtlayacak. Bu muhteşem sevginin karşılığını siz de ona sunacaksınız.


4 Nisan 2011 : Birlikte yaşadığınız insanların isteklerini ve arzularını yerine getirmek için çok çaba harcıyorsunuz. Düşünceli ve nazik bir konumdasınız. Bugün yeni tanışacağınız insanlarda hayranlık uyandıracaksınız. Onlara son derece şefkatle yaklaşıyorsunuz.


4 Nisan 2014 : Onun da sizinle benzer görüşte olması, ilişkinizde bir rahatlamanın yaşanmasında çok etkili olacak. Yaptığınız işle ilgili hiç etki altında kalmamalısınız. Yakında çok zorlanacağınız bir kararınız olabilir. Yalnız karar alıp sorumluluğunu da yalnız göğüslemeniz gerekecek.


4 Nisan 2013 : Yaşadığınız duygusal bunalımdan hiç ummadığınız kadar çabuk kurtulacaksınız. Ortak iş yaptığınız bir arkadaşınızla soğukluk yaşıyorsunuz. O, bunu sorun etmiyormuş gibi görünüyor. Daha ilgili, daha anlamaya yönelik bir yaklaşım sorunları çözecek. Gereksiz masraflarla tasarrufunuzu eritmeyin.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2015 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed