Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

4 Nisan Hangi Burç?


Burcunuz Koç,

Geçmiş Yorumlar:

4 Nisan 2018 : Yakın çevrenizle samimi ve sıcak iletişimler kurmak isteyeceksiniz. Alacağınız haberlerden çok mutlu olabileceksiniz. Kendi kendinizle biraz yalnız kalmak ve bazı konularda kendinizi daha motivasyonlu hissetmek isteyebilirsiniz. Bu anlamda sizi yıldıran, enerjinizi aşağıya çeken iç sesinizden dahi uzaklaşmak eğiliminde olacaksınız. Bilirsiniz sorunlar karşısında en önemli güç onu yenebilecek kapasiteyi içinizde barındırıyor olmanızdır.


4 Nisan 2016 : İyi tanımadığınız kişılerden gelebilecek olumsuz yaklaşımlar, ortamdan istediğiniz zevk alamamanıza sebep olabilir. Yalnızsanız, bu dönem gireceğiniz yeni ilişkilerden bazı zararlar görebilirsiniz. Bunun yanında yakın ilişkilerde bulunduğunuz kişilerle bazı tatsızlıklar olabilir. Mesleki alanda zihni fonksiyonlarınızı daha iyi kullanın.


4 Nisan 2015 : Uzun zamandır askıda kalmış konular veya çelişkili durumlar ya da ilişkiler ön plana çıkabilir. Belli konularla kararlı şekilde uğraşabilir ve olayları öyle ya da böyle neticelendirmek isteyebilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslında ortaklıklar, ekip çalışmaları, ticaret başlıklı işler bakımından olumlu bir günde olmamıza rağmen, yarın meydana gelecek ay tutulması nedeniyle gerginlik hissedilebilir ya da tutulmanın etkileri birkaç gündür olduğu gibi bugün de kendini gösterebilir. Dolayısıyla, burçlarınızı ele alırken bugünden daha çok haftasonu esintisini hissettirmeye çalıştım. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


4 Nisan 2014 : Belli bir planınız istenilen son halini almaya başlıyor olabilir. Rekabet veya mücadele gerektiren ortamlara girebilirsiniz. Ancak, iyi göründüğünüz ve iyi hissettiğiniz bir gündesiniz, çekinecek bir durum yok kısaca. Tüm burçlar için gün geneli: Değişime direnmek zor ve ilerlemeyi zorlaştırdığı gibi, tartışmaları ve gerilimi de arttırıyor. Oysa, bizim için önemli konularda belli adımlar atabileceğimiz bir gün. Ancak, harika görünen fikirlerden çok uygulanabilir ve gerçekçi olanların peşinden gitmeliyiz ve etrafa emirler yağdırmak yerine uzlaşmayı seçen tarafın kazanan taraf olacağını unutmamalıyız.


4 Nisan 2013 : Ufak tefek konular için çok büyük taahütlerde bulunmamaya özen göstermeniz gereken bir gün. Ani tepki veya hareketlerden kaçınmalısınız. Sizin için önemli şeylere ve kişilere iyi bakmalısınız. Ufukta aşk var, ama kıskançlık nedeniyle duygusal problemler söz konusu olabilir. Niobe


4 Nisan 2012 : Bugün üzerinizde genel bir isteksizlik olabilir. Bunu yenip, alacağınız teklifleri mutlaka değerlendirmelisiniz. Bu dönemde fazla gürültülü ve hareketli eğlenceler sizi dinlendirmekten çok, daha fazla yorabilir. Herşeyi tamamen kavramadan harekete geçmemelisiniz. İçlerinde önemli kimselerin de bulunabileceği ciddi bir toplantıya ya da sosyal aktiviteye katılabilirsiniz. Bugün ne olursa olsun özel ilişkilerinizle ilgilenmemeniz gerekiyor. Akşam saatlerinde kalabalık bir ortamda istediğiniz kimselerle birlikte olmanız mümkündür. Kendi kararlarınıza fazla güvenmemelisiniz.


4 Nisan 2011 : Bugün iş hayatınızın ön plana çıkabileceği bir gündesiniz. Eğer tecrübeli ve konusunda bilgili kişilerle çalışabilirseniz bugünden karlı çıkarsınız. Eğer yeni bir iş arkadaşı ile çalışmanız gerektiği takdirde tecrübesiz ve genç birisi ile çalışmaktan elinizden geldiğince kaçınmalısınız. Her zamankinden daha hevesli çalışacak ve kafanıza koyduğunuz şeyleri başaracaksınız. Bütün bu güzel şeylere rağmen masraflarınızda da artış olabilir. Bunun nedeni de siz değilsiniz.


4 Nisan 2018 : Aile arasındaki imajınız önemli düzenlemeleri gerektirebilir. Olumlu özelliklerinizle çelişen bazı tutumlarınızı gözden geçirmeniz yararlı olacak. Sağlık konularında, bugünlerde küçük sıkıntılarınız olabilir. Gittikçe özelleştirdiğiniz bir ilişkinizde gözle görülür eşitsizlikler söz konusu. Yakın çevrenizden gelen uyarılarda bu eşitsizlikleri bulabilirsiniz.


4 Nisan 2017 : Yakın bir zamanda bazı küçük problemlerinize çare olabilecek çok somut öneriler gelebilir ve son zamanlardaki karamsarlığınızı atabilirsiniz. Uzun bir süredir beklemede olduğunuz bir haber, şu sıralar kapınızda. Pek olanaklı olmayan projelerle yaşamınızı güçleştirmekten vazgeçip küçük tatminlerle mutlu olma çabalarına gireceksiniz.


4 Nisan 2016 : Hayatınızın akışını değiştirebilecek olan bir karara henüz tamamen varamamışsınız. İçinizi yiyip bitiren konularda biraz serinkanlı davranın. Bugün de aile içi gerginlikler yaşanabilir. Aileniz sadece sizin iyiliğinizi istiyor. Arkadaş ilişkileriniz ve sosyal hayatınız gayet parlak. Çevrenizce sevilen ve saygı duyulan bir kişisiniz. Bir arkadaşınızın vereceği öğütlere dikkat.


4 Nisan 2015 : Bugün, sıkılgan bir yapınız olabilir. Bu durum yakın ilişkilerinizi olumsuz etkileyebilir. Kendinizi ruhsal yönden çevrenize kapalı hissedeceğiniz bir gün. Çevresel faktörlere duyarlı olduğunuzdan, bedensel ve ruhsal sağlığınıza da özen göstermelisiniz.


4 Nisan 2014 : Genel olarak kendinizi rahat ve mutlu hissedeceğiniz bugün , sabah saatlerinde bir gerilim yaşamanız olası. Bu gerilimin etkisini öğleden sonra üzerinizden atabileceksiniz. Duygularınızı rahatlıkla saklayabileceğiniz bugün insan ilişkilerinde oldukça güçlü olacaksınız. İletişiminizdeki bu artışı olumlu kullanmaya çalışmalısınız.


4 Nisan 2013 : Keskin tahminlerde bulunabiliyorsunuz, giriştiğiniz iddiaları kazanıyorsunuz. Çok çalışıyorsunuz ve bazen gücünüzün sınırlarını zorlamak oluyor. Otorite kurmak isteğiniz bazen sizi zora sokuyor, çünkü bazı işlerin yapısı kesin çerçeveler içine sığmayacak kadar dinamik. Aşırı tedbirli davranıyorsunuz, bu durumda kendi özgürlüğünüzü de farkında olmadan kısıtlıyorsunuz.


4 Nisan 2012 : Bazı ayrıntıları atlayabiliyorsunuz. Sezgilerinize duyduğunuz haklı güveni fazla payelendirebiliyorsunuz. Değişik ortamlarda bulunma arzunuz, yakında sürpriz fırsatlar yakalayabilir. Bu sıralar keyfinizi azaltacak, ama birkaç gün için katlanmak zorunda olduğunuz biri var. İyi zaman geçirmeniz, onunla tahammüllü ilişkiler kurabilmenize bağlı gibi görünüyor.


4 Nisan 2011 : Heyecanla beklediğiniz haber çok yakında. Bu haber, birçok konudaki yenilenme niyetlerinizi büyük oranda karşılayabilir. Bazı hazırlıklar içindesiniz. Bunun oluşturduğu heyecanı gerginliğe dönüştüren endişeler barındırıyorsunuz. Bu hazırlıkların arkasındaki değişime göstermeniz gereken uyumla ilgili kaygılarınız var. Bugün kaygınızı azaltacak hareketlenmeler söz konusu.


4 Nisan 2018 : Aşk yaşamınızda olumlu etkiler altında olacağınız bir gündesiniz. Sevdiğiniz kişiyle diyaloglarınız olumlu olarak gelişecektir ve düşüncelerinizi sağlıklı bir şekilde ifade edebileceksiniz. Duygularınızın yanı sıra mantığınızı da olumlu olarak kullanabileceksiniz. Birlikte güzel davetlere katılabilir her ikinizi de mutlu edecek aktivitlerde bulunabilirsiniz. Genel olarak aşk yaşamınızda başarılı etkiler altında olacaksınız.


4 Nisan 2017 : İlişkinizde çizdiğiniz sınır, onun istediklerini gerçekleştirmesini engelliyor. Sizi daha çok aramak, sizinle daha çok birlikte olmak istiyor. Bunu dile getirmekten çekiniyor. Akşama doğur onunla haberleşebilirsiniz.


4 Nisan 2016 : Nedense ilişkinizde, kararlarda ilk kişi olmak gibi bir isteğiniz var. Eşitlikçi karakteriniz, aşk yaşamınızda biraz zaaf gösteriyor. İlişkinizdeki hoşluk yakın çevrenizin dilinde.


4 Nisan 2015 : İç gerilimleriniz yüzünden sıkıntılı anlar geçirmeniz mümkün. Sizi bu durumdan kurtaracak güzel gelişmeler, sosyal yaşamınızda veya aşk konusunda gündeme gelebilir.


4 Nisan 2014 : Sevgilinizden alacağınız bir haber ya da duyacağınız bir söze canınız sıkılabilir. Vermek istediğiniz kararları bir kaç haftaya yayarsanız sizin için daha sağlıklı olur.


4 Nisan 2013 : Duygusal açıdan sabah saatleri iyimser ve neşeli olmanıza rağmen öğleden itibaren genel bir soğukluk yaşayabilirsiniz. Aşk yaşamınızda ihmalkar tutumlar içine girmeniz devam eden bazı sorunların büyümesine yada geçmişte kalan sorunların yeniden ortaya çıkmasına neden olabilecektir. Bugün duygusal konularda girişimlerde bulunmayın.


4 Nisan 2012 : Güçlük çekiyorsunuz, ama objektif değerlendirmeler yapmaya gerçekten ihtiyacınız var. Bu konuda alacağınız uyarılar size yardımcı olabilir. Monotonluğu bir felaket gibi değerlendirmemelisiniz.


4 Nisan 2011 : Bazı ilişkilerde zor unutacağınız saatler geçirmiş olmanız, mutlaka aranacağınız anlamına gelmeyebilir. Unutulmaz bir akşam daha geçirme isteğinizi, takıntıya dönüştürmemelisiniz.


4 Nisan 2018 : Arkadaşlarınızla yapmaya çalıştığınız işbirliği, istediğiniz ölçüde söz sahibi olmanıza, başka nedenlerle, elverişli görünmüyor. Diğerleri kadar inisiyatif sahibi olamadığınız için, baştan kayıpla başlayacağınızı düşünmeniz de biraz aceleci bir yargı.


4 Nisan 2017 : Bugünlerde hararetli bazı görüşmeleriniz olacak. Bağladığınız işlerin yüksek kapasitesi memnunluk yaratıyor. Özgün ilkelerinizle insanları yorduğunuz kadar ilgilerini de çekiyorsunuz.


4 Nisan 2016 : İş yerinizde artan sorunlar sizi yoruyor. Sorunlarla baş etmek için çevrenizde sizin kadar yetenekli kimselerin bulunmaması ile de zihinsel ve fiziksel bir yorgunluk içerisindesiniz.


4 Nisan 2015 : Venüs kariyerinizle dikkat çekeceğiniz ve işinizde gözönünde bulunacağınız bir devreye işaret ediyor. Meslek yaşantınızdayoğun bir tempo içinde olabileceğiniz bir gün. Ön planda olmak sizin için önemli olabileceğinden bireysel çalışmalarınızla dikkat çekmek isteyebilirsiniz.


4 Nisan 2014 : İş çevrenizde oldukça iddialısınız. Bazen fazla iddialı biri izlenimi vererek, bazı sübjektif niyetli yorumlar geliştirmeniz yanında, sergilediğiniz iş hacmi ile de gerekli yerlerin dikkatini çekiyorsunuz.


4 Nisan 2013 : Genel anlamda bugün işinizle ilgili konular yaşamınızda ağırlık kazanacaktır. Yeni sorumluluklar üstlenebilirsiniz ayda yeni çalışmalarda görev alabilirsiniz. Yapacağınız çalışmalarda istikrarlı ve net sonuçlara ulaşabilecek şekilde hareket edeceksiniz. Yöneticilik yeteneklerinizde önemli ölçüde artış olacaktır.


4 Nisan 2012 : Çıkarlarınızı savunmak durumunda kalacağınız rekabetler yaşayacaksınız. Girişim konularında çekimserliği bir kenara atma zamanı. Bugünlerde bazı yarışlar içinde olabilirsiniz.


4 Nisan 2011 : Çok daha huzurlu bir ortamda çalışmanızı sağlayacak belirtiler görünüyor.İş yaşantınızdaki sorunlu birtakım ilişkileri sabrınızla yavaş, yavaş istediğiniz şekle sokuyorsunuz.


4 Nisan 2018 : Bugün parasal konularda zaman zaman kontrolü kaybedeceksiniz ve harcamalarınıza yön vermekte zorlanacaksınız.


4 Nisan 2017 : Maddi konulara yön verme isteğinizin yoğun olacağı bugün, harcamalarınızda aşırıya kaçabilirsiniz. Hisseli paraların sonuçlarıyla ilgili endişeler yaşayabileceğiniz görülüyor. İşbirliği konularında temkinli olun.


4 Nisan 2016 : İyi haberleriniz var. Geçici de olsa, bazı çözümler sizi rahatlatacak. Geleceğe yönelik hedeflerinizde gözünüzü korkutan masraflar, son günlerdeki kötümserliğinizin yol açtığı bir yanılsama.


4 Nisan 2015 : Bugün kendiniz ve ya eviniz için harcamalarda bulunmanız olasıdır. Alış veriş arzusu hissedeceksiniz. Harcamalarda aşırıya kaçarak huzursuzluk duymanız olasıdır.


4 Nisan 2014 : Daha düşünceli davranmasını beklediğiniz kişiler var. Ama bir iletişim sorunu yaşıyorsunuz. Günden güne gelişen olaylar, pek umutlu bakmadığınız görüşmelerin olumlu sonuçları olabilir.


4 Nisan 2013 : Sabah saatleri maddi konularda kendinizi rahat hissetmenize rağmen öğleden sonraki saatlerde kısıtlayıcı bazı etkiler altında kalabilirsiniz. Özellikle geleceğe yönelik maddi planlar ve hesaplar yapacaksınız ve bunlara tamamen sadık kalmak isteyeceksiniz. Maddi konularda istikrarlı bir program çıkartabileceğiniz bir gündesiniz.


4 Nisan 2012 : Gelir düzeyinizi arttırma niyetlerinize belli dengeler getirmeniz gerekiyor. Önümüzdeki günler içinde yatırım konularında önemli kişilerle birtakım görüşmeleriniz söz konusu.


4 Nisan 2011 : Gelirinizle ilgili bazı görüşmeleriniz olabilir. Hızla sıkışık bir döneme giriyorsunuz. Bunun farkındasınız. Bu sıkışıklığın çözümü için fazla olanaklı olmadığınızı düşünmeniz biraz yanılgı gibi.


4 Nisan 2018 : Bir iş arkadaşınızın uzak bir seyahate çıkması omuzlarınıza büyük sorumluluklar yükleyecek.


4 Nisan 2017 : Yakında kısa süreli bir üzüntünüz olabilir. Siz bugünden farkında olmadan bu üzüntünün ön hazırlığını yapıyorsunuz.


4 Nisan 2016 : Kararsızlığınız rahatsız edici olabilir. Bugün ilişkiler güçlü bir biçimde gündeme gelirken sorunlar göze çarpıyor.


4 Nisan 2015 : Ay, sizi huzursuz kılıyor ve bu durumunuz evle ilgili konulara hızla yansıyabilir.


4 Nisan 2014 : Beyninizdeki bazı takılmaları yok etmenizde yarar var.. Hayata karşı yaşadığınız dönemsel küskünlükler, genel bir yorgunluk içinde görünmenize yol açıyor.


4 Nisan 2013 : Bugün işlerinize çok fazla zaman ayırarak ailenizi ihmal etmemeye çalışın. Çevrenizde size ihtiyaç duyan insanlar olabilecektir ve bunlara karşı duyarlı olmalısınız.


4 Nisan 2012 : Çok yabancı bulacağınız ilginç, değişik fikirler, tansiyonu yüksek tartışmalar getirebilir. Bu yüzden bu günlerde ilişki sorunları yaşayabilirsiniz.


4 Nisan 2011 : Zaman zaman dağınık ve duygusal biri olduğunuzu kabullenmelisiniz.


4 Nisan 2018 : Sizinle tartışmak için elinden geleni yapanlar olabilir. Konuşup derdinizi anlatmak yerine kavgayı tercih ederseniz yaratacağınız imaj zarar verecektir. Hakkını savunan değil de dayatmaya çalışan biri olduğunuzu düşünebilirler.


4 Nisan 2017 : Bugün başlayacağınız işlerde eğer en başından iyimser bir tablo çizebilirseniz en detaylı, en uğraştırıcı ve en angarya görünümlü işleri bile rahatlıkla tamamlayıp aşabilirsiniz. Ancak fiziksel bir yorgunluk hissedebilirsiniz.


4 Nisan 2016 : Bazı kişiler sizi uyarmak amacıyla hayatınıza sıklıkla girebilirler. Onları reddetmeyin. Parasal sıkışıklığınızı bir dostunuzun desteğiyle aşacaksınız. Yeni bir aşk macerasını kaldıracak güçte değilsiniz.


4 Nisan 2015 : Aile içinde dönem dönem oluşan gerginlik bugün yerini sakinliğe bırakıyor. Dost ve akrabalarınızla beraber gerçekleştireceğiniz aktivitelerle neşeli saatler geçireceksiniz. Uzun zaman önce bıraktığınız spora yeniden başlamanızın zamanı geldi. Aşktaki durgunluk hâlâ sürüyor..


4 Nisan 2014 : Yakın çevrenizdekiler için alışık olduğunuz sosyal hayatınızı canlandıracak olan etkiyi siz yaratacaksınız. İçinizden birinin “haydi bakalım şimdi harekete geçiyoruz” demesine ihtiyaç var. Bu görev büyük ihtimalle size düşebilir.


4 Nisan 2013 : Heyecanlı ve hareketli bir gün olacak. Sizi belli bir kalıba sokmak isteyen kişilere inat,şy kendi arzularınız doğrultusunda planlamaya çalışın günü. Geleceğe yönelik hedefleri tartışabileceğiniz insanlarla görüşmeye çalışın.


4 Nisan 2012 : Sudan sebepler yüzünden partnerinizlearanızda sorunlar yaşıyorsunuz.Sevdiğiniz kişinin dikkatini çekmekistiyorsanız, bugün elinize geçecekfırsatları değerlendirin. Mesleğinizde yükselmekiçin biraz daha sabırlı olmanız gerekiyor. Yapıcıeleştirilere açık olun. Maddi sorunlarınız var.


4 Nisan 2011 : Kararsızlığınız yüzünden oldukça tatsız bir gün geçirebilirsiniz. Kendinizce önemli sandığınız bazı fikirleriniz nedeniyle çevrenizden olumsuz tepki alabilirsiniz. Maddi sıkıntılarınız uzun süre devam etmeyecek.


4 Nisan 2012 : Bugün, bulunduğunuz ortamlarda kendinizi savunma ihtiyacı içindesiniz. Güzel konuşmalarınızla çevrenizi etkileyecek ve karşıt düşüncelere karşı güzel bir konuşma  yapacaksınız. Verici ve paylaşımcı yönlerinizi olumlu bir şekilde yansıtabiliyorsunuz. Kendinizi anlatma çabaları içindesiniz.İlginç bir gün.


4 Nisan 2018 : Yuvaya ve yakınlara ait sorunlar sizi meşgul etmeye devam ediyor. Özellikle bir yere taşınmak ya da yerleşimi içine alan konular önceli kazanırken, yakınlarla ilişkiler sakinlik kazanacak. Birtakım masrafların olabileceğini düşünerek hazırlıklı olmanızda yarar var. Bazı bitişler ve başlangıçlar yaşadığınız bu süreçte özel hayatınıza da yer verebilmelisiniz.


4 Nisan 2017 : Kendinizi yenilenmiş hissediyorsunuz. Zihinsel açıdan canlı olduğunuz bugünü iyi değerlendirmeli ancak sözlerinizde özenli olmalısınız. Değişik öğretilerin ve bilgilerin öne çıkması ile harekete geçmeniz söz konusu. Yeni haberler ve ortaklıkları içine alan gelişmeler karşısında ise bir kez daha düşünmenizde yarar var. Ertelenen kısa yolculuklar sizi meşgul edecek.


4 Nisan 2016 : Yakınlarla olan ilişkiler ve kendinizi akıcı ifade edebileceğiniz çalışmalar var. Daha pozitif haberler almanız sonucunda iyimserlik kazanıyorsunuz. Ancak gün ortasından sonra. planlarınız ve gündeminizi dolduran konular değişecek. Aile ve yakınlarla ilişkiler, güvenlikle alakalı sorunlar sizi sorumlu kılacak. Şimdiden eldeki işleri organize etmeye başlayabilirsiniz.


4 Nisan 2015 : Maddi konular bugün de gündeminizi meşgul edebilir. Özellikle sabah saatleri para konusunda yavaşlatan enerjilerle dolu olabilir. Sabırlı olmalı ve öğle saatlerini beklemelisiniz. Öğleden sonra işleriniz yine olumlu ve akıcı gelişmeler gösterecek. Sponsorluk arayışınız varsa görüşmelerinizi yine bu saatlere almalısınız.


4 Nisan 2014 : Bugün yoğun bir haber trafiği yaşayacaksınız. Yakın çevrenizde meydana gelecek değişikliklere karşı daha dikkatli ve özenli davranmanız gerekebilir. Kardeşlere ait konularda hareketlilik yaşayabilirsiniz. Duygusal ilişkilerde değişim teması öne çıkıyor. Gün içinde fiziksel açıdan da oldukça hareketli olacaksınız. Neyse ki enerjiniz oldukça yüksek olacak.


4 Nisan 2013 : İşle ilgili konular ve kendi öncelikleriniz arasında kalmış durumdasınız. Neyse ki hemen ilerleyen saatlerde yeni bir gündem içine giriyorsunuz. Sosyal çalışmaların hızlanacağı, arkadaşlıkların öncelik kazanacağı zamanlar başlıyor. Kendinizi yeni paylaşımlara hazırlanırken, önemli organizasyon planları yapacaksınız. Sizinle doğrudan ilgili başlangıçlar içindesiniz.


4 Nisan 2012 : Günlük işlerinizi toparlamanız ve yeniden plan yapmanız gerekecek. Bitmesi gereken konular yanında, detaylı işler oldukça zaman alabilir. Bu arada beraber çalıştığınız kişilerle ilişkiler ve görüş ayrılıkları sorun yaratacak boyuta geliyor. Biraz sakin olmanız, değişik yöntemler deneyerek işlerinize sarılmanız lazım. Yorgunluklar sağlığınızı zorlayabilir.


4 Nisan 2011 : Ay burcunuzda ilerlemekte ve sizi kararlı kılmakta. Pek çok konuda yenilenme yaşadığınız bu dönem başarı sizinle. Özellikle düşündüğünüz başlangıçlar için uygun şartlar içindesiniz. İsteklerinizi olay elde edebileceğiniz imkanlar ise yurt dışı bağlantılı konuları içine alabilir. İkili ilişkilerde yaşadığınız karşıtlıklar, bazı riskler getirecektir. Uzlaşı içinde olmanızda yarar var.


4 Nisan 2018 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


4 Nisan 2016 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


4 Nisan 2015 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


4 Nisan 2014 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


4 Nisan 2013 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


4 Nisan 2012 : Günlük işlerinizi toparlamanız ve yeniden plan yapmanız gerekecek. Bitmesi gereken konular yanında, detaylı işler oldukça zaman alabilir. Bu arada beraber çalıştığınız kişilerle ilişkiler ve görüş ayrılıkları sorun yaratacak boyuta geliyor. Biraz sakin olmanız, değişik yöntemler deneyerek işlerinize sarılmanız lazım. Yorgunluklar sağlığınızı zorlayabilir.


4 Nisan 2018 : Her şeyin hemen olmasını istiyorsunuz. İnsanlara emir yağdırmak yerine rica etmeyi öğrenmelisiniz.


4 Nisan 2017 : Kartınız Zenginlik... Bugün sizin için imkansız diye bir şey yok. Hayallerinizin gerçekleştiğini göreceksiniz. Enerjiniz çok güçlü. Endişelenmenize gerek kalmayacak.


4 Nisan 2016 : Bugün olaylara değişik pencereden bakarak içinize heyecan katıyorsunuz. Aşk bugün kapınızı çalıyor.


4 Nisan 2015 : GEREK aşk, gerekse iş konularında kıskanç davranmamaya çalışın. Davranışlarınızı kontrol altına alamayabilir ve kırıcı olabilirsiniz. Midenize dikkat.


4 Nisan 2014 : Kartınız Geçit... Çevrenizle aranızda güçlü bir bağ kurmak için çok çabalıyorsunuz. Geçmişte yaptığınız ufak hatalara göz yummadıkları aşikar. Bu sebeple boşa çabalamayın.


4 Nisan 2013 : Bugün tartışma konuları açıldıkça siz kapatmak isteyeceksiniz. Artık kafanızı dinlemek istiyorsunuz.


4 Nisan 2012 : Sevdiğiniz kişi bugün size çok daha fazla zaman ayıracak ve değer verdiğini kanıtlayacak. Bu muhteşem sevginin karşılığını siz de ona sunacaksınız.


4 Nisan 2011 : Birlikte yaşadığınız insanların isteklerini ve arzularını yerine getirmek için çok çaba harcıyorsunuz. Düşünceli ve nazik bir konumdasınız. Bugün yeni tanışacağınız insanlarda hayranlık uyandıracaksınız. Onlara son derece şefkatle yaklaşıyorsunuz.


4 Nisan 2018 : İlişkinizde fazla alınganlık yapmanız, gereksiz endişelere kapılmanıza neden olabilir. Aşk konusunda cesur davranabilirseniz, hayatta başka heyecanlar da olduğunu fark edeceksiniz. Özgürlüğünüzü kısıtlayabilecek gelişmelere karşı tetikte olun. Uzun zamandır beklediğiniz iş fırsatı karşınıza çıkabilir.


4 Nisan 2017 : Yaşadığınız duygusal bunalımdan hiç ummadığınız kadar çabuk kurtulacaksınız. Ortak iş yaptığınız bir arkadaşınızla soğukluk yaşıyorsunuz. O, bunu sorun etmiyormuş gibi görünüyor. Daha ilgili, daha anlamaya yönelik bir yaklaşım sorunları çözecek. Gereksiz masraflarla tasarrufunuzu eritmeyin.


4 Nisan 2016 : Meslek değişimi söz konusu olmayacak, sadece kapalı kaldığını düşündüğünüz kapılar açılacak ve yükseleceksiniz. Geçmişte istemeyerek yapmış olduğunuz bir yatırımın sonucunu, bugün en iyi şekilde alacak ve çok sevineceksiniz. Hava değişimlerine karşı tedbirli olun.


4 Nisan 2015 : Sevgilinize coşkuyu ve tedirginliği bir arada yaşatıyorsunuz. Aşkta gerçekçi olma zamanınız geldi. Duygusal açıdan pozitif bir gün, ama böyle günlerde aşırılıklara kaçmanız sorun yaratıyor. İşinizle ilgili ümit bağladığınız bir girişime gösterdiğiniz çabalar ödül bulacak.


4 Nisan 2014 : Onun da sizinle benzer görüşte olması, ilişkinizde bir rahatlamanın yaşanmasında çok etkili olacak. Yaptığınız işle ilgili hiç etki altında kalmamalısınız. Yakında çok zorlanacağınız bir kararınız olabilir. Yalnız karar alıp sorumluluğunu da yalnız göğüslemeniz gerekecek.


4 Nisan 2013 : Yaşadığınız duygusal bunalımdan hiç ummadığınız kadar çabuk kurtulacaksınız. Ortak iş yaptığınız bir arkadaşınızla soğukluk yaşıyorsunuz. O, bunu sorun etmiyormuş gibi görünüyor. Daha ilgili, daha anlamaya yönelik bir yaklaşım sorunları çözecek. Gereksiz masraflarla tasarrufunuzu eritmeyin.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed