Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

4 Ocak Hangi Burç?


Burcunuz Oğlak,

Geçmiş Yorumlar:

4 Ocak 2018 : Geçmiş sorunlar artık geçmişte kaldı. Bırakın artık korkularınızı beslemeyi. Hafızanızda kıtlık bilinci oluşturduğunuz sorunlara karşı dikkatli olmalısınız. Geçmişe bir daha asla dönemeyeceğinize göre yapılan hatalardan ders çıkartıp geleceğe güvenle bakmayı öğrenmelisiniz.


4 Ocak 2016 : Bu hafta sonu, yapılması gereken işleriniz olabilir veya yoğun çalışma gerektiren işlerle ilgilenebilirsiniz. İstek veya talepleri bitmeyen kişiler tüm hafta sonu devrede olabilir. Gerekiyorsa, bu kişilerle aranıza mesafe koymalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Ayın gün boyu Güneş, Pluton ve Uranüs’le olumsuz görünümleri mevcut. Bu durum bizi mücadeleci ortamların, gergin diyalogların, çekişmeli durumların içerisine çekebilir. Tepkilerimizi kontrol etmemizde fayda var. Öğle civarı saatlerde Satürn’ün katkısı daha planlı, kontrollü ve olumlu adımlar atmamız veya tavırlar geliştirmemiz için bizi desteklerken, akşama doğru saatlerde kontrolümüz dışında gelişen veya iniş çıkışlı olaylar nedeniyle stres yaşayabiliriz. Günün gezegen konumları geçen hafta meydana gelen dolunayın gündemimize taşıdığı konuları tetikleyebilir. Geçen hafta yazdığımız ‘’Yengeç burcunda dolunay’’ yazımıza bir göz gezdirmenizi öneririm Niobe’ce. Bugün aynı zamanda Merkür 5 Ocak’ta gerilemek üzere Kova burcuna geçiyor. Dolayısıyla, alelacele kararlar almak için uygun günlerde değiliz. Konuların üzerinden geçmek ve akılcı planlar yapmak daha doğru olacaktır. Zira, önümüzdeki birkaç hafta boyunca, hem kafalar hem de planlar sıkça değişebilir. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


4 Ocak 2015 : Alıştığınız yöntemlere ve alışkanlıklarınıza bağlılığınız malum, ancak herkesin dikkatini çekebileceğiniz adımlar atabilirsiniz ve bunun için alışılmadık ve farklı şeyler denemeli, özgün yöntemler kullanmalısınız. Farklı gelişmelere açık bir kaç gün. Stresi kontrol etmeniz gerekebilir. Tüm burçlar için gün geneli: İkizler burcundaki Ay’ın olumlu açıları gün içerisinde sosyalleşmemiz ve zihinsel aktiviteler ve fikir alışverişleri için uygun ortamlar yaratıyor. Ancak, Güneş ve Uranüs arasında oluşan sert açı ve Pluton Güneş etkileşimi stres yaratan etkisi önümüzdeki altı gün boyunca etkili olabilir ve otorite konumundaki kişilerle restleşmeler, rekabet ortamları ve ani ve beklenmedik gelişmeler, ufak tefek kazalar, asi veya saldırgan tavırlı kişi ve gruplar ön plana çıkabilir. Enerjiyi olumlu kullanabilirsek hayatlarımızı yenileyebilir, gerekli yerlerdeki değişiklikleri yapma şansı bulabiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… 2015 burç yorumları ve yıllık burç yorumunuzu okumak için http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/niobe_141 linkini tıklayabilir, gazetede hazırlamış olduğum detaylı yorumlara ulaşabilirsiniz.


4 Ocak 2014 : Hedeflerinize ulaşmak veya bazı konularda başarı elde etmek istiyorsanız olayları zorlamanız, daha fazla gayret göstermeniz ve çok çalışmanız gerekiyor. Bu sayede başarısızlığın önünü kesmeyi başarabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Mevcut gezegen etkileri bizleri kendimizi olmadığımız birisi gibi algılamaya, olduğumuzdan fazla şey yapabileceğimize inandırmaya ya da olayları olduklarından daha iyimser görerek kendimizi olmadık işlerin peşinde bulmamızı sağlamaya veya bazı kişilerin yanılgı içeren hayalleri nedeniyle olmayacak şeyler yapma eğilimine itebilir. Doğru yanlış araştırması içine girerek hareket etmek, yazı tura atmaktan daha sağlıklı olabileceği için on üç kere düşünüp bir adım atmamızda fayda var.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın.Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


4 Ocak 2013 : Bir kişinin güvenilirliği konusunda emin olmanıza ya da tamamen güveninizi kaybetmenize neden olacak gelişmeler yaşanabilir. Görmezden gelmek bu tür bir durumda yararlı sonuçlar doğurmayabilir. Dikkatli olmalısınız! Yükselen burcunuzun yorumunu okumayı lütfen unutmayın


4 Ocak 2012 : Yerleşik alışkanlıklarınızdan vazgeçmek sizi bir hayli korkutuyor. Sağlığınız pek rahat değil. Bilinçaltı isteklerinizin ön planda olması sizi ruhsal açıdan rahatsız edecektir. Siz sıradan bir insan değilsiniz. Kendi hatalarınızın yüzünden ne başkasını suçlayın ne de kendiniz zor durumlarda kalın. Bir an önce gerçeklere dönmenin zamanı geldi.


4 Ocak 2011 : Çevrenizdekilerle olan ilişkilerinizde olumlu gelişmeler elde etmeniz için dönemın bu döneminden yararlanmalısınız. Başkalarının söylediği biçimde değil kendi düşündüğünüz biçimde davranmalısınız. Hareketleriniz ve davranışlarınızdaki acelecilik sizi bir yere götürmeyecektir. Ve zamandan kazanayım derken enerjinizi boş yere harcamış olabilirsiniz.


4 Ocak 2018 : Yorucu bir gün geçireceksiniz. Fazla sayıda sorumluluk yüklenmek, bu sorumlulukları yerine getirirken bazı sorunlar yaşamak canınızı sıkacak. İşiniz üzerinde yoğunlaştığınız bu günlerde macera arayan tiplerin de karşınıza çıkması canınızı sıkacak. Uzaklara giden dostlarınızı özlüyor, onların gelmesini dört gözle bekliyorsunuz. Yakınlarınızdan alacağınız iyi haberler sizi sevindirecek.


4 Ocak 2017 : İnatçılığınız iş yaşamınızda çok işinize yarıyor ama özel hayatınızda da böyle davrandığınızda çevrenizdekileri bunaltıyorsunuz. Başkaları için kapanmış olan bir mevzu sizin için kapanmış olmuyor. Üzerinden uzun zaman geçmiş bir olayı bugün yine gündeme getirebilir ve bu yüzden eleştirilebilirsiniz.


4 Ocak 2016 : Bugün yakın çevrenizle birçok olumlu bağlantı kurmanız mümkün. Detay gerektiren konularla ilgilenebilir, araştırmalarınız için bilgi toplayabilirsiniz. Kafanızda pek çok düşünce olsa da, bunları gerçek hayata aktarmakta gecikebilir ve bazı pürüzlerle karşılaşabilirsiniz.


4 Ocak 2015 : Birçok zamanki gibi hayal kırıklığınızı fazla uzatmadan günlük yaşamınıza dalıp gidebilirsiniz. Kendinizi yoğun bir haberleşme trafiği içinde bulacaksınız. Çevrenizdekilerin işlerini kolaylaştıracak şekilde çabalarınız, ilgi görecek. Yakında kısa bir yolculuğunuz olacak.


4 Ocak 2014 : Sorunlara ortak olup paylaşma özelliğiniz sizi ayrı bir yere koyuyor. Bugün son derece önemli bir konuda karar vermeniz gerekebilir, buna hazır olmalısınız. Hiç tahmin edemeyeceğiniz birine parasal desteğiniz olacak. Bu kişinin koşullarından etkilenecek ve böyle bir karar vereceksiniz. Arkadaş ilişkilerinizdeki tutarlılığınız, çevrenizde övgü konusu oluyor.


4 Ocak 2013 : Bu sıralar kendinizi çok ilginç ilişkiler içinde bulabilirsiniz. Bu ilişkiler ağında kendinize yönelik kazanımlar da gelebilir. Komşuluk türü yakınlaşmalarda üzerinde derin etkiler bırakacağınız birileri var. Bu etkide sempatikliğiniz ön planda. Yakın bir zamanda alacağınız mutlu haber, şehir dışı yolculuklar yaptırabilir.


4 Ocak 2012 : Arkadaş ilişkilerinde sadakat duygusuna önem veriyorsunuz. Bu anlamda yeni yaşadığınız bir olay sizi epeyce sarsmış görünüyor. Bugün yapacağınız bir ziyaret bu anlamda çok yapıcı olabilir. Bazen anlaşılmaz şekilde kendinize yabancılaşmanız bir çok konuda çok ısrarcı davranmanıza ve bu yüzden de problemli biri gibi görünmenize yol açabiliyor.


4 Ocak 2011 :
Esasında geniş biri olarak tanınmanıza rağmen, son günlerde bazı şeyleri çok kuruntu yapıyorsunuz. Kafanız hep bu kuruntularla dolu oluyor, başka şeylere odaklanamıyorsunuz. Kafanızdaki küçük doyumları ilk fırsatta değerlendirmelisiniz. Çevrenizdeki girişimci insanların başarıları, sizi kendi başınıza bir şeyler yapma isteğiniz doğrultusunda umutlandırıyor.


4 Ocak 2018 : Aşk yaşamında dolu dizgin bir maceranın içerisindesiniz ve kafanız oldukça karışık. Görüntüde sevdiğiniz insanla güzel bir beraberliğiniz var ve birbirinizi şımartmaktan hoşlanıyorsunuz. Bazı gereksinimlerinizin sevgiliniz tarafından karşılanması size gösterdiği ilgi hoşunuza gidiyor. Ancak bu ilişki ailenizle ve arkadaşlarınıza aranızda sorunlar yaratıyor.


4 Ocak 2017 : Onu henüz ne kadar tanıdığınızı bilmiyorsunuz. Birbirinize tatlı bir merakla bir yaklaşıyor, bir uzaklaşıyorsunuz. Filizlenen bir aşkın ilk dokunuşlarıyla ömrünüzün en güzel günlerini yaşıyorsunuz.


4 Ocak 2016 : Çevrenizdekiler sizin birbirinizle olan yakınlığınızı konuşuyorlar. Yeni bir ilişkide yaşanabilecek bütün hoşlukları yaşıyorsunuz. O her zaman yeniliklere ve sürprizlere açık birisi. Siz de tam ona uygunsunuz


4 Ocak 2015 : Sevgilinizin ailesiyle ilgili büyük değil fakat bazı canını sıkan dertleri var. Partneriniz bugün bu konuda sizinle dertleşmek isteyebilir, isteğini yerine getirin.


4 Ocak 2014 : Bu konuda bugünlerde, arkadaş uyarılarına kapalı görünüyorsunuz. İlişkinizde halisünasyonlar içinde sorunlar ürettiğinizin düşünülmesi, sizi olumsuz anlamda etkileyebiliyor.


4 Ocak 2013 : İlişkiyi resmiyete dönüştürme arzularına duyduğunuz gizli tepki, fazlasıyla hissediliyor. Bugünlerde birden çok kişinin ilişkinize yönelik sorgulamaları ve size yönelik de eleştirileri olabilir.


4 Ocak 2012 : İnsanın kendini kolayca kaptırdığı ilişkiler size fazla anlamlı gelmiyor. Aşk bu günlerde sizden bazı yeni hamleler isteyebilir. Baştan her şeyin yerli yerine oturması gerekmiyor. İlişki halindeyken insanı daha iyi tanıyabilirsiniz.


4 Ocak 2011 : Kendiliğinden bir şeylerin anlaşılmasını boşuna bekliyorsunuz. İçinizde beslediğiniz duyguları daha anlaşılır yöntemler geliştirerek sergileyebilirsiniz.


4 Ocak 2018 : İş hayatınızda sıradan ve sıkıcı bir gün geçireceksiniz. İş arkadaşlarınızla fazla muhabbet ediyorsunuz. İşlerinizin bu yüzden aksaması amirinizle aranızın açılmasına sebep olabilir.


4 Ocak 2017 : Mutlak egemenlik saplantınızı biraz törpülemek, sorumlulukları yaymak durumundasınız. Birçok şeyin tek odaktan kontrolü, kaçınılmaz olarak sorunlar çıkartabiliyor. Sorumlulukları yaymak en çok sizin çıkarınıza olacak.


4 Ocak 2016 : Bugün işyerinizde aksilikler yaşayabilir ve buna çok sinirlenebilirsiniz. Sakin ve soğukkanlı davranmaya çalışın. Duygusal bir yapınız var ve ani gerginliklere yol açabilirsiniz.


4 Ocak 2015 : Bugün zamanlama hataları yapabilir ve bu yüzden işlerinizde biraz zorlanabilirsiniz. Akşama doğru biraz yorulacaksınız, ama bütün işlerin altından da kalkmış olacaksınız.


4 Ocak 2014 : Çapınızı doğru değerlendirmeniz, daha istekli olmanızı sağlıyor. İsteklerinizi göz dolduran becerilerinizle kolay elde edebiliyorsunuz. İş hayatında işle sınırlı ilişkiler içinde olmayı tercih ediyorsunuz.


4 Ocak 2013 : Bugünlerde sona erecek dönemsel bazı sıkıntılarınız var. İlişkilerde aradığınız huzur, sizin de bir, iki ilişkinize karşı daha esnek tavırlar içine girebilmenize bağlı.


4 Ocak 2012 : İş yaşamınızda serüvenci bir karakter sergiliyorsunuz. Risk taşıyan düşünceleriniz olabiliyor. Önümüzdeki günlerde bir girişiminizde bazı tereddütleriniz olabilir.


4 Ocak 2011 : Başınızı kaşıyacak vakit bulamayışınızda az da olsa pay sahibi olduğunuzun farkındasınız. Bu sorun, sizi objektif bir bakışla çözüme götürecek. Bazı çıkış arayışlarınız bugünlerde netice verebilir.


4 Ocak 2018 : Belli bir zaman içinde para durumlarınızda bir istikrar söz konusu olabilir. Bu konudaki inişleriniz çıkışlarınız bir süre için de olsa, dengeye oturmuş bir görüntü içinde.


4 Ocak 2017 : Yakın ilişkilerinizde parasal konular gündeme gelebilir. Eğer başkalarının desteğine ihtiyaç duyuyorsanız daha ılımlı olmaya bakın. Ani duygusal reaksiyonlarını törpülemeniz gerekebilir.


4 Ocak 2016 : Parasal konularda beklediğiniz bazı gelişmeleri yaşayamayacağınız bir gün geçireceksiniz. Özellikle bir alacağınızı tahsil edememek sizi oldukça sıkacak. Akşam saatlerinde alacağınız bir haber sizi parasal konularda karar almanıza sebep olacak.


4 Ocak 2015 : Gecikmiş olan ödemenize geçici de olsa bir çözüm bulacaksınız. Para durumunuzdaki düzelmeler bugünlerde iyice sizi sevindirecek.


4 Ocak 2014 : Kazancınızı çoğaltma arayışlarınız iş ilişkilerinizi tehlikeye sokabilir. Kendinizi garantide görme ihtiyacınız, bazı çalışma arkadaşlarınızın gözüne bu koşullarda biraz lüks bir beklenti gibi geliyor. Ciddiye alınmaya değer.


4 Ocak 2013 : Para konularında ayrıntı deyip, yeterince önemsemediğiniz konuları bugünlerde ciddiye almanız gerekebilir. Ekonominizi daha sağlam temellere oturtma niyetinizde biraz iyimserce beklentiler içindesiniz.


4 Ocak 2012 : Tutumlu biri olduğunuz için kendi dışınızdaki harcamalardan oldukça dertlisiniz. Paranın kıymetini biliyor ve bu kıymeti kavrayamayanlarla çatışmalar yaşıyorsunuz.


4 Ocak 2011 : Maddi darlıklarınızda bazı kapılarınızın olması, sizi rahatlatıyor.Para konularında oto kontrole inanıyorsunuz, ama karakteristik özellikleriniz size bu olanağı pek vermiyor.


4 Ocak 2018 : Bugün küçük bazı ayrıntılar sizin için çok önemli olacaktır ve bunları gözden kaçırmamanız gerekiyor.


4 Ocak 2017 : Kulağınıza bazı dedikodular gelebilir. İşin gerçeğini öğrenmeden tepki göstermekten kaçınmalısınız.


4 Ocak 2016 : Bir süreden beri biriyle devam eden bir sorununuz varsa çözüme yönelik harekete geçmek için çok uygun bir gündesiniz. Arkadaşlarınızla birlikte işbirlikleri geliştirebilirsiniz.


4 Ocak 2015 : Sağlığınıza dikkat ediyorsunuz fakat bazen bu konuda aşırıya da kaçabiliyorsunuz.


4 Ocak 2014 : Yakınlaşmanız pek mümkün görünmeyen biriyle fazlaca ilgilisiniz. Bu ilginizi dağıtmanız gerekebilir. Duygusal dünyanızdaki karmaşıklık, sakıncalı ilgilere yöneltebiliyor sizi.


4 Ocak 2013 : Ãœçüncü kişilere de rahatsızlık veren fazlaca uzattığınız bir kırgınlık, hızla kalıcılığa doğru gidiyor.


4 Ocak 2012 : Bugünlerde çevrenizde sıkça rastladığınız küçük hesapçı biri, çok insani bir zaafınızdan yararlanıyor. Kırıcı olma korkunuz, bu gibi durumlardaki yumuşaklığınızla size zarar verici olabiliyor


4 Ocak 2011 : Özel uğraşlarınız arasında sağlığı koruyucu, bedeni zinde tutan sosyallikler var, ama siz bunları biraz sağlığı bozucu hale getirebiliyorsunuz.4 Ocak 2018 : Sonsuz güven duyguları içinde süren ilişkinizin aşk olamayacağı şeklindeki söylentilere itibar etmeyin. Her anlamda belli bir güvene oturmuş olan ilişkiniz, karşılıklı deneyimlerin bir sonucudur. Mesleki sorunlarınızı büyüterek kendinizi yıpratıyorsunuz. Çevrenizde sevilen bir kimliğiniz var.


4 Ocak 2017 : Olaylara gerçekçi tarafından bakmaya ve taraf tutmadan objektif kalıp bu şekilde nihai değerlendirmeler yapmaya gayret edin. Taraf tutmanızı isteyen kişiler olabilir. Yargılayıcı olmadan herkese eşit mesafede durun.


4 Ocak 2016 : Bugün sevdiğiniz kişinin istemeyerek yapacağı bir hatayı hoşgörüyle karşılamalısınız. Enerjinizin büyük kısmını başkalarının problemlerini çözmek için harcıyorsunuz. Kendinize de zaman ayırın. Aksi halde bunalıma girebilirsiniz. İş yerindeki karmaşık bir durum moralinizi bozuyor.


4 Ocak 2015 : Bugün çevrenizde gücünü sizin yararınıza kullanabilecek ve bu açıdan ortaklaşa hareket etmenin faydasını görebileceğiniz insanlarla irtibata geçebilirsiniz. Etki alanı geniş olan bu insanlar mutlaka sizi de geliştirecektir.


4 Ocak 2014 : Daha fazla şey yapmak istediğiniz halde finansal açıdan kontrol etmeniz gerektiği için kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz bugün. Maddi durumunuzun elvermediği şeyler için dertlenmek yerine var olanın keyfini çıkarın.


4 Ocak 2013 : Mesleki kazanımlarınızın sizi ve çevrenizdekileri tatmin edeceği bir gün. Kendinize bu anlamda çok yaptırım yaptınız ve yapmaya da devam ediyorsunuz. Sonuçları artık günlerinizi verimli geçirmenize ve herkesin bilgisine ihti-yaç duyduğu bir kişi olmanıza neden oluyor.


4 Ocak 2012 : Sıcak kanlı ilişkiler kurarak çevrenize güven ve sevecenlik aşılıyorsunuz. Herkes en ufak sorununu size aktarıyor. Ancak bu durum ileride psikolojik dengenizin bozulmasına neden olabilir. İşinizle ilgili kârlı anlaşmalar yapacaksınız. Aile biriylerinden birinin sağlık sorunları sizi üzecek.


4 Ocak 2011 : Son zamanlarda işiniz nedeniyle aldığınız olumsuz eleştiriler moralinizi bozabilir. Onlara mesleğinizde ne kadar yetenekli olduğunuzu göstermenizin zamanı geldi. Bugün alacağınız bir habere sevineceksiniz.


4 Ocak 2013 : Gücünüzü ortaya çıkaracak işler yapacaksınız.. Yollardan beklediğiniz, kariyerinizi etkileyecek haberlerin gündem kazanması sonucunda ideallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İş konularına yoğun bir şekilde odaklaşacaksınız. Ailenizi ihmal etmek istememenize rağmen, dikkatinizi mesleki konularınıza  vereceksiniz.


4 Ocak 2018 : Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.


4 Ocak 2017 : Artık Ay burcunuzda ilerlemekte. Sizi, pek çok şeyi geri planda bırakırken görebiliriz. Ancak, kişisel konularınızda ilerlemekte zorlanacaksınız. Zira duygusal açıdan endişe ve karşıtlık yaratan ilişkiler birinci önceliğiniz. Daha toleranslı olmanızda sonsuz yarar var. Kişiliğinizi öne çıkaracağınız başlangıçlar ise hayatınızda değişim rüzgarları estirmeye başlıyor.


4 Ocak 2016 : Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.


4 Ocak 2015 : Haberleşme ve iletişim ağınız genişliyor. Daha yaratıcı düşüncelerle olayları yönlendirebilir, zihinsel yorgunluklarınızı aşabilirsiniz. Fikirlerinizle başkalarını etkilemek, dikkat çekici haberlerle günü tamamlamak size keyif verecek. Düşünsel konulara olan bakışınız ise farklı konulara yöneleceğinizi anlatıyor. Aynı zamanda hoşnutluk yaratan kısa yolculuklar yapabilirsiniz.


4 Ocak 2014 : Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.


4 Ocak 2013 : Kariyerde önemli bir yapılanma dönemi yaşadınız. Şimdi bu alanda edindiğiniz tecrübeleri iş odaklı çalışmalarda ortaya koyacaksınız. Mesleki konularda önemli görevler sizi bulabilir. Bir yandan da iş ilişkileri ve artan sorumluluklar sizi beklemekte. Yaptıklarınız uzun vadede size çok şey katacaktır. Çalışma hayatında yaşanan yenilenmelerden payınızı almalısınız.


4 Ocak 2012 : Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.


4 Ocak 2011 : Burcunuzda ilerleyen Ay sizi oldukça hevesli kılıyor. Düşüncelerinizi ve planlarınızı hayata geçirebileceğiniz fırsatlar oluşurken, yeniliklere açık durmaktasınız. Pek çok alanda sizi etkileyecek girişimlerinizle dikkat çekebileceksiniz. Ancak duygusal konularda yaşayacağınız stresleri fazla büyütmemeli, kendi kendinize engel olmamalısınız.


4 Ocak 2018 : Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.


4 Ocak 2017 : Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.


4 Ocak 2016 : Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.


4 Ocak 2015 : Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.


4 Ocak 2014 : Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.


4 Ocak 2013 : Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.


4 Ocak 2018 : Kartınız Örtünme... Duygusal konuşma tarzınız çevrenizdeki kişileri çok fazla etkilemeye başladı. İçinizde yatan sevginizi artık dışa yansıtma zamanı. Olumlu bir gün.


4 Ocak 2017 : AŞK: Bugün aşk konusunda hayalkırıklığına uğrayabilirsiniz amadünyadan elinizi eteğiniziçekmeniz de yersiz olacak. Henüzher şey bitmiş değil, bu kadarkaramsar olmamalısınız.PARA: İstikrarlı ve ne yapacağınıbilen kişilersiniz. Hangi alanda faaliyetgösterirseniz gösterin hayranlık uyandıracaksınız.SAĞLIK: Bugün sık sık ateşlenme riskiylekarşılaşabilirisiniz. Bunun nedeni bademciksorunları ile karşı karşıya kalmanız.


4 Ocak 2016 : YENİ ortamlara girebilir ve yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Hareketli bir gün geçireceksiniz. Olayları olduğu gibi kabul etme eğiliminde olabilirsiniz.


4 Ocak 2015 : AŞK: Her zaman karşı cinsin size itaat etmesini ve herşeye olur demesini bekleyerek kendinizde yarattığınız olumsuzlukların farkına varamıyorsunuz. PARA: Sorumluluk üstlenmekten korkmuyorsunuz. Kendinize ve çevrenize çok fazla yardımda bulunuyorsunuz.Böylece kısmetiniz daha fazla artıyor. SAĞLIK: Bugün diğer günlere rağmen fazla terliyor gibisiniz. Endişelenmeyin bu sizin geçmişe nazaran daha sağlıklı olduğunuzu gösteriyor.


4 Ocak 2014 : Mantığınızla her şeyin üstesinden gelebilirsiniz fakat duygularınızı da yok saymaya çalışmamalısınız.


4 Ocak 2013 : AŞK: Uzun zamandır aşkhayatınızda kavuşamadığınızferaha bugün kavuşacaksınız.Bugün partnerinizin sevgisözcükleri gün boyu peşinizdeolacak ve sizi mutlu edecek.PARA: Çok çalışıyor oluşunuzunetkisini biraz daha üzerinizde hissedeceksiniz. Eveiş taşımanız çok olası görünüyor. Birlikteyaşadığınız kişiler sizi rahat bırakmayabilir.SAĞLIK: En titiz burçlardan birisiniz ve bugünenfeksiyon riskleri sizin için oldukça düşük.


4 Ocak 2012 : AŞK: Aşk hayatınızda belli birarayış içerisindesiniz. Hatta öyleki partnerinizden ne beklediğinizibile bilmekte güçlükçekiyorsunuz. Vazgeçmiş gibisinizama ilişkiniz yaşanmaya değer.PARA: Paranızla alakalı olarakbugün biraz darlık çekebilirsiniz. Kendiniziparasız güvende hissetmediğiniz için borç almakisteyebilirsiniz ancak gerek kalmayacak.SAĞLIK: Endişelerinizin yersiz olduğunuunutmayın. Kontrollüsünüz ve başarılısınız.


4 Ocak 2011 : Gözler üzerinizde. Kalbinizi kıran insanlar sizin daha da güçlenmenizi sağladı. Böyle kararlı devam ederseniz her istediğinize sahip olursunuz.


4 Ocak 2018 : Güzel bir ilişkiniz var. İlişkinizi korumak adına karşılıklı verdiğiniz tavizler, ikinizin de birbirinize sevginizin dışında büyük bir saygı duymanızı da sağlıyor. İş fırsatlarının biri gidip biri geliyor. Ama siz onları göremiyorsunuz. Bir iş bağlantınızın son andaki karar değişikliği sizi biraz sarsabilir.


4 Ocak 2017 : Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler beklediğinizden farklı gelişebilir. Biraz daha olumlu ve iyi niyetli olmak gerekiyor. İş arkadaşlarınızla birlikte katılacağınız bir toplantıdan çıkan kararlar, mesleki hayatınızın daha iyi bir noktaya gelmesinde önemli etkiye sahip olacak. Bu fırsatları akıllıca değerlendirmeye çalışın.


4 Ocak 2016 : İlişkinizde bir özgüven eksikliğiniz olabilir. Sevgilinizin güvenli, rahat tavırlarını sevgisizlik nedeni olarak değerlendirme eğiliminde olmayın. İş ortaklığına girmek istediğinizi biri var. Öyle bir insana ümit bağlıyorsunuz ki yağmur olsa kimsenin tarlasına yağmaz!


4 Ocak 2015 : Partnerinizle bir konu yüzünden şiddetli bir münakaşa yaşamışsınız. Durum gitgide daha iyiye doğru gidiyor. Fakat tam anlamıyla düzelmesi için eskinin tamamen bitip, yeninin başlaması gerekli. Ona karşı daha anlayışlı, daha ılımlı olmalısınız. İşinizde ısrarcı ve ikna edici olmalısınız.


4 Ocak 2014 : Duygularınızla, mantığınız arasında yaşadığınız çatışma üzerinizde baskı oluşturuyor. Siz de bu durumun sevgilinizden kaynaklandığını düşünerek onu suçluyorsunuz. Bugün duygularınızı açıkça ortaya koymayı denerseniz birlikteliğiniz farklı boyutlara taşınacak.


4 Ocak 2013 : Sevgilinize karşı içinizde buruk bir kızgınlık var. Araya bazen vicdani baskıların da karıştığı, yarı küskün bir diyalog içindesiniz. Yakında her şey düzelecek! İşyerinizdeki sorunlar veriminizi çok düşürüyor. Bu karmaşa arasında işinize yoğunlaşmanızın yoğunlaşmakta zorluk çekiyorsunuz.


4 Ocak 2011 : Sevdiğinizle aranızda çıkabilecek anlaşmazlıkları büyütmeyin. Sivri dilli ve kırıcı bir tavır içine girmekten kaçınmanız gerekiyor. Biraz ilgili davranın. Çalışma hayatınızı yeniden şekillendirmeniz için doğan bir fırsatı tutucu davranıp göz ardı ediyorsunuz.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed