Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

4 Şubat Hangi Burç?


Burcunuz Kova,

Geçmiş Yorumlar:

4 Şubat 2015 : Bazı kişiler girişimleriniz ya da yerine getirmeniz gereken işler konusunda size yardımcı olmayabilirler veya görevlerini yerine getirmeyebilirler. Özel yaşamınızda veya öncelik listelerinizde daha rahat hareket etmenize yardımı olabilecek değişiklikler yapabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Kendimizi gösterme isteğimiz artıyor. Enerjik ve heyecanlı olduğumuz bir gündeyiz. Ancak, özgüven patlaması veya herkesin kendi fikrinin doğruluğunda ısrarcı olması nedeniyle ufak tefek tartışmalara da açık bir gün olabilir. Akşam saatlerinde oldukça yaratıcıyız, aklımıza düşen değerli fikirleri değerlendirebilir veya yeni şeyler denemek isteyebiliriz. Sürprizler de var, ama Çarşamba geçişinde yaşanacak dolunay etkisi hafif hassaslaştırabilir, abartılı duygular yaratabilir veya strese neden olabilir. Ani tepkilerden kaçınmakta fayda var. Ortaya çıkan, aydınlanan olaylar, sonuçlanan ya da sonlanan işler dolunayların ( +-5 gün) etkileri arasındadır. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


4 Şubat 2014 : Bazı konularda yersiz endişelere sahipsiniz veya umudunuzu kaybetmiş olabilirsiniz ya da bulunduğunuz yeri her koşulda koruyacağınızı sanıyorsunuz. Ancak, ne fazla kötümser ne de fazla iyimser olmalısınız. Şu an için görünen şu ki, ne olursa olsun ilerliyorsunuz! Aşk hayatınız açısından ise, güzel sözler veya kafanızı karıştırmaya çalışan kişiler değer yargılarınızla çelişen duygular yaşamanıza neden olabilirler. Tüm burçlar için gün geneli: Zamanınızı, enerjinizi veya dikkatinizi hayatınızda fark yaratabileceğiniz konulara ayırmanızda fayda var. Gereksiz veya sonuç alınamayacak iş, konu veya kişilere zaman harcamak yerine yaratıcı enerjileri yaratıcı konulara veya önemsediğiniz alanlara kaydırmanız daha yararlı olabilir. Ayrıca ayın 6’sından itibaren geri harekete geçecek olan Merkür nedeniyle başlangıç yapmak istediğimiz konuları 6’sına kadar başlatmamız gerekiyor. Malum, Merkür gerilemesinde yapılan başlangıçlar istenilen sonuçları vermeyebilir ya da yaşanabilecek aksaklıklar nedeniyle oldukça zorlanılabilir. Eğer başlangıç yapacağınız konular geçmişle bağlantılıysa bu söylediklerim geçerli olmayacaktır. Rahat hareket edebilirsiniz.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın.Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


4 Şubat 2013 : Yaratıcı düşünceleriniz dehalık boyutunda olabilir, çevredeki miyopi moralinizi bozmamalı. Başkalarının yük, görev veya sorumluluklarını üstlenmeniz durumunda yapabilecekleriniz kısıtlanabilir. Aşk hayatınız ön planda. Evde yapacağınız değişiklikler konfor ve daha fazla para kazanmanıza yardım edebilecek fikirler geliştirmenize yardım edebilecek ortam yaratabilir. Niobe


4 Şubat 2012 : Bugün duygusal hayatınızda önemli gelişmeler yaşayacağınız ve karşıcinsle şansınızın açık olacağı bir gündesiniz. Bugünlerde daha çekici olacaksınız ve çevrenizde karşı cinsten yeni kimseler belirecektir. Bu kimselerle tanışmak kadar bazı değişik yerlere gitmek de size zevk verecek ve sizi bekleyen işlere karşı motivasyonunuzu arttıracaktır. Mutlu yapınız dikkatleri çekmenize ve kıskanılmanıza da sebep olabilir. Sağlığınız eskiye oranla çok daha güçlü.


4 Şubat 2011 : Merkür burcunuzda. Sezgileriniz iyi ve ileri görüşlüsünüz. Yerleşik ve geleneksel düşünceler sizi rahatsız edecek ama pek ses çıkarmak istemeyecekssiniz. Kabul edilmeye zorlanmad›ğ›n›z taktirde geleneksel düşünceye sayg› gösterirsiniz. Aklınız farklı çalışsa dahi, yargılarınız mükemmeldir. Entellektüel meraklar içerisindesiniz. Çok duygusal değilsiniz ama sadakat düzeyiniz çok iyidir. Siz iyi bir arkadaşsınız.


4 Şubat 2015 : Bu günleri, hayata daha geniş bakan insanlarla bir arada geçirmelisiniz. İçinizde barındırdığınız endişeler sizi yaşama karşı isteksiz yapacak şeyler değil. Aşırı duyarlılığınız çoğu zaman karşılığını bulamıyor. Bu, insanların bazı şeyleri hak etmediği inanışına götürmemeli sizi.


4 Şubat 2014 : Başarılı çalışmalar yaptığınız bir dönemdesiniz. Bugün bu çalışmalarınızın bir kısmının ortaya çıkışını görmenin haklı bir gururunu yaşayacaksınız. Başarınızı kıskananlar olduğu gibi en az sizin kadar yaptıklarınızla övünen dostlarınız var. Onlarla küçük bir kutlama yapacaksınız. Yakın dostlarınız ile baş başa başarınızın tadını çıkaracaksınız. Resmi dairelerde bazı evrak işleri ile ilgileneceksiniz.


4 Şubat 2013 : Dışardan yönlendirmelere kapalı olmalı, ilgi duymamalısınız. İddialı davranışlar bugünlerde her zamankinden daha gerekli olabilir. Yeni gelişmeler sizi yeni fikirler, yeni tasarımlara yöneltebilir. İkili ilişkilerinizde özel konularda görüş alışverişinden kaçınmamanız gerekiyor. Özel bir süreçtesiniz, doğru değerlendirmeler yapmanız gerekiyor.


4 Şubat 2012 : İnsanlarla ilişkilerinizde hiçbir hesap yok. Elinizi tüm doğallığınızla uzatıyorsunuz. Büyük kırgınlıklarınızda büyük tepkiler gösterip bir anda ilişki bitirdiğiniz de oluyor. Önümüzdeki günlerde uzun zamandır olmadığı kadar kendinizle barışık olacaksınız ve bu, yaşamınızı her alanda olumlu biçimde etkileyecek. Neşeniz ve canlılığınız nedeniyle olumlu tepkiler alacaksınız.


4 Şubat 2011 : İnsanlarla ilişkilerinizde hiçbir hesap yok. Elinizi tüm doğallığınızla uzatıyorsunuz. Büyük kırgınlıklarınızda büyük tepkiler gösterip bir anda ilişki bitirdiğiniz de oluyor. Önümüzdeki günlerde uzun zamandır olmadığı kadar kendinizle barışık olacaksınız ve bu, yaşamınızı her alanda olumlu biçimde etkileyecek. Neşeniz ve canlılığınız nedeniyle olumlu tepkiler alacaksınız.


4 Şubat 2015 : Bir arkadaşınızla sevgilinizin arasındaki negatif elektriklenme, sizi iki arada bir derede bırakıyor. Bu ilişkiye, herhangi iki insanın ilişkisi gibi bakamasanız da daha az etkilenmeyi becerebilirsiniz.


4 Şubat 2014 : Aşk yaşantınız açısından oldukça şanslı bir gündesiniz. Bugün sevgilinizle bazı sorunlarınızı paylaşabilir, onun desteği ve güzel sözleri ile kendinizi mutlu hissedebilirsiniz.


4 Şubat 2013 : İlgisiz biri olduğunuz söylenemez, ama bu ilginin yeterli gelmediği, daha ilgili olmanız gerektiği oldukça belli. İlişkinizi partneriniz kadar istekli yaşamıyor oluşunuzdaki nedenleri keşfetmelisiniz.


4 Şubat 2012 : Her şey yeterince yolunda. Bu kez şansın da sizi sonuna kadar desteklediğini düşünüyor ve her gün yeni bir olumluluğu fark ederek, yaşadığınız ilişkiyi gereksiz yere geciktirdiğiniz için hafif pişmanlıklar duyuyorsunuz.


4 Şubat 2011 : Her şey yeterince yolunda. Bu kez şansın da sizi sonuna kadar desteklediğini düşünüyor ve her gün yeni bir olumluluğu fark ederek, yaşadığınız ilişkiyi gereksiz yere geciktirdiğiniz için hafif pişmanlıklar duyuyorsunuz.


4 Şubat 2015 : Bugün fazla yorulmak istemiyorsunuz. Beyninizdeki bir sürü sorunun verdiği yorgunluğu kafi görüyorsunuz. Akşama doğru bir görüşme yapacaksınız. Verimli olabilir.


4 Şubat 2014 : Yeni konulara ve yeni fırsatlara açıksınız. Sorumluluk alma konusunda karşınızdaki insanlara verdiğiniz güven sayesinde kariyerinizde de ilerleme şansına sahipsiniz.


4 Şubat 2013 : Meslek dışı bir iş, içinde sevdiğiniz bir arkadaşınızın olması nedeniyle sizi ilgilendiriyor. Sizin deneyiminizin ve bazı ilişkilerinizin onun işine yarayacağını biliyorsunuz. Ona bazı önerileriniz olabilir.


4 Şubat 2012 : İlginiz olmayan sürtüşmeleri esas kişiler kadar sorun edebiliyorsunuz. Ahenkli bir çalışma ortamı hayaliniz gerçekleşmiyor. Yakında bazı görüşmeler, rahatsızlıklarınıza çözümler getirebilir.


4 Şubat 2011 : İlginiz olmayan sürtüşmeleri esas kişiler kadar sorun edebiliyorsunuz. Ahenkli bir çalışma ortamı hayaliniz gerçekleşmiyor. Yakında bazı görüşmeler, rahatsızlıklarınıza çözümler getirebilir.


4 Şubat 2015 : Paranızı idare konusundaki beceriniz, kendi kişisel harcamalarınızda zaaflar gösterebiliyor. Sonuç beklediğiniz bir para meseleniz var. Bu sonuç, biraz uzun vadeye endeksli.


4 Şubat 2014 : Parasal konuların ön planda olabileceği bugün değerleriniz ve hisseli paralar konusunda çelişkiler yaşayabilirsiniz. Ani kararlar almaktan kaçınmalısınız. Güvendiğiniz insanların fikirlerine başvurabilirsiniz.


4 Şubat 2013 : Parasal konularda çok hesaplı olduğunuz halde “kaz gelecek yerden tavuğu esirgeyeceksiniz” geliri çok olacak bir yatırımdan kaçacaksınız.


4 Şubat 2012 : Bugünlerde alacağınız birtakım para haberleri, bazı tartışmaları getirebilir. Alışkanlıklarınız ara sıra tatsızlıklar yaşatabiliyor. Bazen parayla bütün ilişkiniz kopartıyor gibisiniz.


4 Şubat 2011 : Bugünlerde alacağınız birtakım para haberleri, bazı tartışmaları getirebilir. Alışkanlıklarınız ara sıra tatsızlıklar yaşatabiliyor. Bazen parayla bütün ilişkiniz kopartıyor gibisiniz.


4 Şubat 2015 : Hoşlanmadığınız birinin, bir yakınınızla onunla tartışmalı hali sizi meraklandırıyor. Bu kişiyle özel olarak konuşmayı düşünüyorsunuz. Bu pek doğru olmayacak.


4 Şubat 2014 : Bugün içinize kapalı ve güvensiz bir görünüme sahip olabilir sevdiklerinize karşı duygularınızı gizleme eğilimi gösterebilirsiniz.


4 Şubat 2013 : Hayatınızın fırsatını kaçırabilirsiniz. Yeterli cesaretinizin bu fırsatı sadece görmesi gerekiyor.


4 Şubat 2012 : Bazı problemlerin çözümünü geciktiriyorsunuz. Bu da sizi güç durumlarda bırakıyor.


4 Şubat 2011 : Bazı problemlerin çözümünü geciktiriyorsunuz. Bu da sizi güç durumlarda bırakıyor.


4 Şubat 2015 : Otorite konumundaki bir kişinin kuralcı ve taviz vermeyen tavırları bugün suskunluğunuzu bozmanıza neden olabilir. Sizi baskı altında tutmaya çalışmalarının gerçek anlamda bir kısıtlama sağlamayacağını onlara açıklayın.


4 Şubat 2014 : Bugün yakın çevrenizdeki kişilere ilgi göstermeniz gerekecek. Duymakla dinlemek arasındaki farkı bilerek hareket edin. Doğru ve etkili iletişim ancak gerçekten tüm enerjisini dinlemeye harcayantavırlar sayesinde sağlanacak.


4 Şubat 2013 : Yoğun iş temposuyla boğuşup bir yandan da sözlü ve yazılı olarak kendinizi doğru ifade etmeye çalışacağınız bir gün olacak. Haklı olmak ya da haklının yanında olmak adına bir güç savaşının içine girerseniz zarar görebilirsiniz. Çevrenizden de tepki alacaksınız.


4 Şubat 2012 : Aşk yaşamınızda bu kez mantık hesaplarından uzak durmanız gerekiyor. Bu konuda kendinizi engellemeye çalışmanız size zarar verebilir. Üzerinizdeki kaçınılmaz sorumluluklar sıkıntılı günler geçirmenize neden oluyor. Beklenmedik durumlar planlarınızda bazı değişikliklere yol açabilir.


4 Şubat 2011 : Sevgilinizle aranızdaki sorunları birbirinizle konuşmadan çözemezsiniz. Problemlerinizin büyümesine izin vermeyin. Kabuğunuzdan çıkıp sosyal faaliyetlere katılın. İş yerindeki başarınızla ilgi çekiyor.


4 Şubat 2013 : Çalışma yaşantınızda hassas ve alınganlık gösterebileceğiniz bir gün. Birlikte çalıştığınız kişilerin size verecekleri enerji çok önemli olacak. Kişileri yargılamadan dinlemesini öğrenmeli ve çevrenizdeki kişilerin sizi anlamasına zaman bırakmalısınız. Baskıcı ve sessiz kalmakla bir çok sorunu biriktiriyor olmanız sizi sıkacaktır.


4 Şubat 2015 : Genel olarak ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı şartlar altına giriyorsunuz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Şimdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin artık maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız çok olası. Ortaklaşa yeni konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz.


4 Şubat 2014 : Çok sık yaşanan yolculukların ardından, iş hayatında sizi sorumlu kılan konulara öncelik veriyorsunuz. Ancak gün ortasından sonra evde başlayacak güvenlik sorunları ile yakından ilgilenmeniz gerekecek. Aynı zamanda iş ve ev arasında denge kurmak gerekebilir. Huzur aradığınız bu süreçte biraz yalnızlık ve ilişkilerde yaşanan sorunların ağırlığından uzaklaşmak isteyebilirsiniz.


4 Şubat 2013 : Kendinize uzun soluklu hedefler koyduğunuz bir dönemdesiniz. Başarının keyfine vardığınız bu dönem yine de yapacak çok işiniz var.. İş hayatında önemli tecrübeler kazanırken dikkat çekici çalışmalarla baş başa olacaksınız. Disiplinli olmak, sorumluluk duygusu ile hareket etmek sosyal duruşunuz açısından size önemli kazanımlar sağlamakta.


4 Şubat 2012 : Genel olarak ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı şartlar altına giriyorsunuz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Şimdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin artık maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız çok olası. Ortaklaşa yeni konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz.


4 Şubat 2011 : Burcunuzda ilerleyen Ay sizi cesur ve girişken kılıyor. Yaratıcılığınız sayesinde kendi önünüzü açabileceğiniz olanakları kullanabilirsiniz. Bu dönem kişiliğinizi ortaya koyabileceğiniz imkanlar bulmakta çok şanslısınız. Planladığınız başlangıçlarınız ise hayat yönünüzü olumlu yönde etkileyecektir. Eğitimle ilgili planlarınıza ise pozitif düşüncelerle yeni bir yön verebilirsiniz.


4 Şubat 2015 : Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.


4 Şubat 2014 : Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.


4 Şubat 2013 : Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.


4 Şubat 2015 : Ay bilinçaltınızı yoğun duygularla sallarken, kendinizi denetleme ihtiyacı duyabilirsiniz. Keskin hislerinizden ödün vermekten çekiniyorsunuz. Her zaman paylaşıma önem veren siz, bugünü içinize kapanarak yaşamak istiyorsunuz. Enerjinizi bastırmak yerine çeşitli sosyal aktivitelere katılabilir ve kendinizi regüle edebilirsiniz.


4 Şubat 2014 : AŞK: Bugün evinizle ve ailenizleilgilenmek isteyecek ve tamolarak da bunu yapacaksınız. Sonderece güzel bir gün olacak siziniçin. Partneriniz için de oldukçadeğerli bir gün diyebiliriz.PARA: Güçlü birinin desteğisayesinde işinizde bolluk bereket oldukça fazla.Son derece şanslısınız. Adeta para sizi buluyor.SAĞLIK: Son günlerde çok kalorili yiyeceklerlebesleniyorsunuz. Fazladan kilolarınızı vermek içindiyet ve sporu ihmal etmemelisiniz.


4 Şubat 2013 : AŞK: Aşk konusunda başarılı olmak istiyorsanız partnerinizi çevrenizdeki kişilere karşı korumaya özen göstermelisiniz.Ara sıra görüş ayrılığı yaşasanızda onu kalpten sevdiğiniz belirgin. PARA: Bugün hiçbir şeyden korkmuyor, risk almaktan kaçınmıyorsunuz.Belki de yatırımlarınız için en mükemmel gün denilebilir. Bu konuda ilerleme kaydedebilirsiniz. SAĞLIK: Bünyeniz bugün hassas ve korumasız. Hastalığa davetiye çıkarıyorsunuz adeta.


4 Şubat 2012 : AŞK: İyi bir partner olabilirsinizama iç huzuru ve dingin birdüzeye ulaşamıyorsunuz.Sevdiğiniz kişi ile sürekli tartışmakonularını siz açarak onun dahuzurunu kaçırıyorsunuz.Özveride bulunmayı bilmelisiniz.İŞ: Hırsla ilerlemeyi, yükselmeyi düşünüyorsunuz.Sanki birileri ile yarış yapıyorsunuz. Bu yoğunlukiçinde para harcamaktan da kaçmıyorsunuz.SAĞLIK: Bedeniniz zayıf düştü. Bugün gün içindevitamin destekli beslenmeye önem vermelisiniz.


4 Şubat 2011 : İş ve aşk hayatınızda da fedakarlıklar yapmanız gerekebilir. Bundan kaçındığınız sürece mutlu olamazsınız.


4 Şubat 2015 : Sevgilinizin çevresinde hoşlanmadığınız arkadaşları var. Bunlara karşı sert tepkiler vermeye çok hazırsınız. Yaşadığınız duygusal yoğunluk, sizi yanlış tespitlere yöneltebiliyor. Gerçeklerin üzerine cesaretle gidin, hayaller peşinde koşacak zaman geçti. Önünüzde yeni iş imkanları ve fırsatlar var.


4 Şubat 2014 : İlişkilerinizde gerginlik oluşabilir. Karşınızdaki insanı yanıltmadan samimi olarak dinlemeniz , ilişkiniz açısından önemli olacak. Bu süre içinde özellikle aşk konusunda hiçbir yenilik yapmamanız iyi olur. Mesleğinizle ilgili aldığınız kararlara harfiyen uyduğunuz için başarı grafiğiniz oldukça yüksek.


4 Şubat 2013 : Yeniden sıcak ilişkiler için ilk adımı, bu kez de sizin atmanız bekleniyor. Kısa bir süre sonra çıkmayı düşündüğünüz iş yolculuğu, kariyer anlamında ufkunuzu genişletecek. İş yaptığınız kişilerle kurduğunuz sıcak ilişkiler sizi gelecekteki bir ortaklığa hazırlıyor.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2017 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed