Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

4 Temmuz Hangi Burç?


Burcunuz Yengeç,

Geçmiş Yorumlar:

4 Temmuz 2016 : Planlarınızın engellemeye çalışan kişiler olabilir. Bu nedenle aklınızı daha iyi kullanmalı ve bunları bertaraf etmek için bir an önce yeni yöntemler geliştirmelisiniz. Yaşadığınız yere ilişkin yapacağınız bazı yenilikler imajınızı olumlu yönde etkileyebilir. İlişkilerinizi kuvvetlendirmek için bazı önemli girişimlerde bulunmanız yararlı olacaktır.


4 Temmuz 2015 : Maddi açıdan kar edebilmek amaçlı bazı ön plana çıkmamış fikirleriniz olabilir. Aynı şekilde, yaratıcılığınızı gösterebileceğiniz de çok sayıda fikirleriniz var. Bu fikirlere gereken önemi vermeniz durumunda, uzun vadeli olabilecek işlere atılımda bulunabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Günlük burç yorumunuzu okurken yükselen burcunuzu özellikle okumalısınız. İletişimsel konular açısından oldukça olumlu birkaç günlük süreçteyiz. Bugün akşam saatlerinden itibaren ve hafta sonu boyunca, bizi motive edecek veya ilham verecek diyaloglar içerisine girebiliriz. Sözlerimiz istediğimiz yeri bulabilir, ifade yeteneği yüksek. Bu enerjiyi anlaşmalara imza atmak ya da üzerinde uzlaşılması gereken konular varsa uzlaşma sağlamak için kullanabiliriz. Özellikle öğle sonrası saatlerden itibaren bu enerji devreye giriyor. Hepinize keyifli sohbetler, sağlık ve sevgi ile kalın…


4 Temmuz 2014 : Yaratıcılık tabanlı bir iş birliği veya arkadaşlarınızla bir araya gelmek yeni girişimlerin yolunu açabilir. Sezgileriniz değişiklik yapılması gereken konularda doğru seçimler yapmanıza yardım edebilir. Daha önce sizi huzursuz eden tavır, davranış veya rutin alışkanlıklarınızı belli bir mesafe çerçevesinde tekrarlamanız ya da hiç tekrarlamamanız daha doğru olacaktır. Aşırı tepkilerden kaçının. Tüm burçlar için gün geneli: Mevcut gezegen etkileri birkaç gün için herkesin sadece kendi doğrularına inanması ve kendi yolundan gitmesi dolayısıyla özel veya iş hayatımızla bağlantılı ilişkilerimizde sorunlara neden olabilir. Dolayısıyla, kendi fikirlerimizde ısrarcı olmak yerine karşı tarafın fikirlerini de almamızda ve ihtiyaçlarını görmezden gelmememizde fayda var. Aksi takdirde tek taraflı ilerlemesi beklenen işler veya ilişkiler, ilerlemediği gibi iniş çıkışlı bir seyir izleyebilir veya adaletten çok uzak bir hal alabilir. Korku ve endişelerimizle yüzleşmemiz gerekiyor. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Not: Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.


4 Temmuz 2013 : Karşı karşıya olduğunuz her durumu doğru değerlendirmeli ve sizden faydalanılmasına izin vermeden ya da stres nedeni olmadan katkıda bulunmanın yollarını aramalısınız. Samimiyetiniz ve zekanız fark yaratmanızı sağlayacaktır.


4 Temmuz 2012 : Bugün sizin için dünden daha rahat fakat gene de yaptığınız işleri iki defa gözden geçirmeyi unutmayın. Bu dönemde işveren ya da baba gibi otorite figürleri ile anlaşmazlıklarınız olabilir. Ev ve iş çevrenizde size rahatsızlık veren olaylar yatışıyorlar hatta biraz avantajlı duruma da girebilirsiniz. Acelecilik yanınız biraz daha dengelenmiş durumda olduğu için bugünkü işlerinizde daha verimli olabilir hatta daha çabuk sonuç alabilirsiniz. Aşk hayatınız ılımlı seyrini sürdürüyor fakat siz bir kadınsanız, birlikte olduğunuz erkeğin başka talipleri de olduğunu, onu baştan çıkartmaya çalıştıklarını da bilmelisinz. Umulmadık kaynaklardan iyi haberler ya da hediyeler alabilirsiniz. Yapıcı ve iyimser düşüncelere sahipsiniz. Başarılısınız.


4 Temmuz 2011 : Bugün yolunda gitmeyen aşk, iş ve dostluk ilişkilerinizde bir düzelme, iyiye doğru dönüş olabilir. Maddi olarak bir rahatlama dönemine gireceğiniz için bugün aşırıya kaçmamak kaydıyla harcamalarınızda rahat davranabilirsiniz. Eğer siz bir erkek yengeçseniz tanıdığınız fakat hiç hesapta olmayan bir kadın aniden ortaya çıkabilir. Gelişmeler sizde büyük bir ferahlık yaratacak ve moral desteği olacaklardır. Siz bir kadın yengeçseniz, yapmayı düşündüğükleriniz çok önemli değillerse bunları ertelemenizde fayda var.


4 Temmuz 2017 : Herkese, her şeye çok zaman ayırıyorsunuz, sonuçta kendinize zaman kalmıyor. İşyerinize ya da evinize ani bir konuğunuz gelebilir. Hazırlıksız yakalanacaksınız ama yeterince iyi ağırlayacaksınız. Bu görüşme, belki de önceden hazırlanmadığınız için size iyi gelecek. Bu sıralar ayrı havalardasınız.


4 Temmuz 2016 : Canınızı epeydir sıkan ciddi bir sorununuzu ailenize açıp açmama konusunda kararsızlık yaşıyor olabilirsiniz. Ailenizin bu konuda size yardımcı olabileceğine pek ihtimal vermiyorsunuz ama düşündüğünüzden daha büyük yardımları dokunabilir. Sevdiğiniz bir arkadaşınızın kendi özel hayatıyla ilgili size vereceği bir müjdeye sevineceksiniz.


4 Temmuz 2015 : Bugünü kendi duygularınızı ölçerek geçireceksiniz. Bir yoğunluk var ve size düşen bundan çok etkilenmemek ve kendinizi günlük hayatın girdabında kaybetmemek. Yakın bir gelecekte karşılaşabileceğiniz yeniliklere her yönden hazır olmanız şart. Bugün çevrenizdekilerin tepkilerini de iyi ölçeceksiniz. Cazibeniz bugün dorukta olacak.


4 Temmuz 2014 : Son derece enerjik olacağınız ve enerjinizi sonuna kadar kullanacağınız bir gün geçireceksiniz. Hiç bir şeyin planladığınız rotadan çıkmasına izin vermeyeceksiniz. Sakin görünümünüzün altında insanların sizin için ne düşündüklerini,ne söylediklerini izleyen ve anında müdahale eden bir kişiliğiniz var ki sizi kimse ezemez. Arkadaşlarınızdan biri ile onun kaprislerinden doğan ufak bir sorun yaşayacaksınız.


4 Temmuz 2013 : Fedakar dayanışmalarınız, çevrenizde beğeni kazanıyor. Bazı yaşanan olayların kolay kolay unutulamayışı, birçok olayın da yaşandığı yerde unutulup gidişi hüzün nedeniniz olmamalı. Araştırmacı özellikleriniz bugünlerde çok iş görebilir. Kendinize uzak gördüğünüz kazanımlar çok yakınınızda. Akraba ilişkilerinde geçimlilik, geçimsizlik konularında geçici üzüntüler söz konusu.


4 Temmuz 2012 : Son günlerdeki zihin dağınıklığınızdan kurtulmanız gerekiyor. İşbirliği içinde olduğunuz bazı kişilerde, önemli ayrıntılara gereken önemi vermediğiniz izlenimi gelişebilir. Bunu dikkat etmelisiniz. Yakın çevrenizde oluşan duygusal ekipleşmelerin çok iyi niyet taşımadığına inanıyorsunuz. Bu konudaki eleştirileriniz, bazı insanlarda size karşı bilenme yaratabilir.


4 Temmuz 2011 : Akşam saatlerinde yapacağınız bir programa dahil olmak isteyenler olabilir. Teklif etmekten kaçınmayın. Bugünlerde aktif bir yapınız var, çok daha hareketli bir yaşam düşlüyorsunuz. Gözünüz çeşitli sosyal etkinliklerde ama yakınınızdakilerin koşulları ve moral durumları size ayak uydurabilecek yeterlilikte değil gibi.


4 Temmuz 2017 : İlişkinizle ilgili dış yorumlara bu kadar açık olmanız kişilik yapınızla pek örtüşmüyor. Çok ciddi konular değil büyüttükleriniz. Problemleri içerde çözme yolunu seçmelisiniz.


4 Temmuz 2016 : Uzun zamandır kalıcı, aradığınız gibi bir ilişki kuramamanın sıkıntısı içindesiniz. Duygusal anlamdaki bu boşluğunuzu ortadan kaldırmak için arayıştasınız ve bu konuda yakınlarınızdan, arkadaşlarınızdan destek alabilirsiniz.


4 Temmuz 2015 : Hızla gerilerde kalan bitmiş ilişkinizden hala kopamadığınız, garip bir bağınız olduğunu düşünüyorsunuz. Bu, yüreğinizin hala dolu olduğu gibi bir izlenim bırakıyor çevrenizde.


4 Temmuz 2014 : Bugün sevdiğiniz insanın bir davranışı sizi çok fazla etkileyecek, haksızlığa uğradığınızı düşüneceksiniz. Aşırı duygusal düşünmeniz yüzünden bugün aşk hayatınız açısından olumsuz bir gün.


4 Temmuz 2013 : Güzellik olarak algılamayı başaracağınız şeyler anlam değiştirmekte gecikmeyecek. Birçok yaşanacak şeyin sevgiliniz tarafından saptanması sizi sıkıyor olsa da bunun sevimli yanlarını da görmelisiniz.


4 Temmuz 2012 : Şanslı bir dönemdesiniz. Çok sık aşk sözcükleri duyacaksınız. İlişkinizde mutluluğu yaratmak ve bu mutluluğu hakketmek anlamında birbirinizi karşılıklı olarak tamamladığınız gözleniyor.


4 Temmuz 2011 : Tutumunuz, öğrenildiğinde can sıkıcı olabilir. Onunla yaşadığınız ilişkiyi başkalarıyla bu kadar paylaşmamalısınız. Oysa o, bu konuda çok ağzı sıkı davranıyor.


4 Temmuz 2017 : Bugün iş yaşamınızda zihinsel olarak son derece üretken olacaksınız. Birlikte iş yaptığınız insanlara değişik açılardan yaklaşacak ve onların size sayesinde istedikleriniz elde edebiliyorsunuz.


4 Temmuz 2016 : İş arkadaşınızla konuşma ve omuz omuza sorunları telafi etme yolunu seçeceksiniz. Ortaya çıkan problemin bir art niyetten değil, küçük bir dikkatsizlikten kaynaklandığını düşünmeniz yerinde bir tespit.


4 Temmuz 2015 : Enerjinizi idealist çalışmalarınıza yönlendirmek isteyebileceğiniz bir gün. Fikirlerinizi uygulayabileceğiniz projeler için teklif sizi mutlu edebilir. Yoğun bir temponun öncesinde olduğunuz söylenebilir.


4 Temmuz 2014 : Önemli gelişmeler karşısında kararlar almak durumunda kalabilirsiniz. Hareket halinde olmaktansa deneyimlerinizden yararlanarak planlar yapmak sizin için daha iyi olacaktır.


4 Temmuz 2013 : Kendinizi çok yönlü geliştirme çabalarınız ilgiyle izleniyor. Düzenli ve toparlayıcısınız. Gerginlik nedeni olarak görülen birçok şey karşısındaki serinkanlılığınız, özelliklerinizin tamamlayıcısı.


4 Temmuz 2012 : Stresi üzerinizden atmanız için olumlu düşünmeye yönelin. İkilianlaşmalarda şansınız oldukça fazla. Bu ve benzeri avantajlarınızı yeterince kullanamıyorsunuz.


4 Temmuz 2011 : Sizden daha deneyimli birinin yaptığı iş size önerilebilir. Bunun hem bir sınav, hem de bir fırsat olduğunu hissedeceksiniz. Altından kalkmayı başaracaksınız. İşinizi çok ciddiye alarak çalışıyorsunuz.


4 Temmuz 2017 : Çoktandır almak istediğiniz bir giysiyi alabilecek mali kaynağınız olacak, üstelik yakınlarınızın da sizi mali olarak desteklemesi sizi çok sevindirecek. Bugünlerde biraz sıkıntı atacak ve alışveriş size çok iyi gelecek.


4 Temmuz 2016 : Maddi konularda istikrarlı hareket edeceğiniz ve yeteneklerinizi olumlu olarak kullanabileceğiniz bir gündesiniz. Teni bazı kazançlar elde edebilirsiniz.


4 Temmuz 2015 : Ödemekte zorlandığınız bir borcu bugünlerde ödeyebilirsiniz. Gelecek günlerde önemli bir rahatlama yaşayabilirsiniz. Ama yine de bu döneminde fazla rahat davranmayın.


4 Temmuz 2014 : Aldığınız parasal bir habere çok sevineceksiniz. Eğer bu haber gerçekleşirse bazı maddi sorunlarınız kendiliğinden çözülecek. Çok sıkıntı yaptığınız maddi problemlerinizi aşmak sizi çok rahatlayacak.


4 Temmuz 2013 : Önümüzdeki günler içinde yeni sevinçleriniz olabilir. Küçük birikimlerinize karşı sürekli kışkırtılıyorsunuz. Birtakım tedbirlerle koşullarınızın göründüğü kadar olumsuz olmadığını göreceksiniz.


4 Temmuz 2012 : Yatırım konularında fikir alışverişleri içine gireceksiniz. Bu konularda görüşlerinize duyulan güven, sizin de içinde olmanız istenen değişik düşünce ve niyetleri getirebilir.


4 Temmuz 2011 : Elinize geçmesi muhtemel yüklü bir para, sizi yeni kararlara sevk edebilir. Elinizdeki bir malın paraya dönüşebilme olasılığı oldukça kuvvetli. Bununla ilgili gelişmeler yarın alacağınız bir haberle başlayabilir.


4 Temmuz 2017 : İşiniz, eğlenceniz, özel, yaşamanız ve en arka sırada da sağlığınız. Oysa bugünlerde sağlığınızla ilgilenmeniz şart olacak.


4 Temmuz 2016 : Aceleci davrandığınız ilişkilerde belli bir zaman sonra problemler yaşayabilirsiniz.


4 Temmuz 2015 : Bazı sorunların çözümünü zamana bırakmanızda yarar var.


4 Temmuz 2014 : Ailenizden bir büyüğünüzün yalnızlığı sizi üzüyor ama sizin bu konuda yapacağınız bir şey yok


4 Temmuz 2013 : Engellerinin önüne geçerek yaşamını kolaylaştırmaya çalıştığınız kişiye karşı, artık yeni, daha gerçekçi bir yöntem izlemeniz gerekiyor.


4 Temmuz 2012 : Arkadaş çevrenizde henüz bilgi sahibi olmadığınız gelişmeler, sonradan üzülmenize neden olabilir.


4 Temmuz 2011 : Her şeyi herkese anlatmak zorunda değilsiniz. Ağzınızı sıkı tutmanız gereken bir gün olabilir. Dolaylı edinilmiş bilgileri paylaşmak durumunda değilsiniz.


4 Temmuz 2017 : Sosyal yaşantınızın oldukça yoğun. Hareketli yapınıza uygun bir gün geçirmek için şans sizden yana olacak. Esprili yapınızı yaratma gücünüzle birleştirdiğiniz zaman toplumda aranan bir kişi olacaksınız. Sizi gerçekten seven biri var. Ona karşı umursamaz tavırlarınızdan artık vazgeçin.


4 Temmuz 2016 : Bu aralar gereksiz komplekslere kapılarak hayattan zevk almıyor, bitkin bir ruh hali sergiliyorsunuz. Böylesine yanlış tutum içinde olduğunuzu artık fark etmelisiniz. Geleceğe umutla bakmayı öğrenmelisiniz.


4 Temmuz 2015 : Zihinsel aktivitenizin yüksek olduğu bir gün. Sözlerinizi ustaca kullanarak çevrenize istediğiniz her şeyi yaptırabileceksiniz. Bugün planlarınızı hiç kimseyle paylaşmamaya çalışın. Yakın çevrenizde sizden yardım bekleyen kişiler olacak. Onları geri çevirmeden önce dinlemenizde yarar var.


4 Temmuz 2014 : Sindirmeye çalışanlara karşı sabırlı olmaya gayret edin. Herkese laf yetiştirmek zorunda değilsiniz. Özellikle üzerinize gelenlerle karşı mücadeleye girmek size başarı sağlar ancak yine de enerjinizi tüketenlerden uzak durun.


4 Temmuz 2013 : Kendinizi gösterdikçe işyerinde özelikle patronlardan beklemediğiniz bazı tepkiler alabilirsiniz. Hiyerarşiyi bozmak ve koltuklar için tehdit oluşturmak tolere edilmeyebilir. Niyetiniz bu değilse biraz yavaşlamak gerekebilir.


4 Temmuz 2012 : Aile bağlarınızı güçlendirmek için başlatacağınız çabalarınız, mutlu olayları da beraberinde getirecek. İş ortaklarınızla yeni projeler üretecek ve işinizin yaratıcılık yönünü daha da geliştireceksiniz. Çevrenizde sevilen bir kişisiniz. Partnerinizle mutluluğunuzu dedikodular yüzünden bozmayın.


4 Temmuz 2011 : Yoğun olan iş hayatınızda performansınızı etkileyecek sorunları soğukkanlı bir tutum izleyerek çözebilirsiniz. Konuşma yeteneğinizi kullanarak arzuladığınız başarıyı yakalayabilirsiniz. Sağlık durumunuz çok iyi.


4 Temmuz 2012 : Düşüncelerinizi saklamakla bir yerlere varamazsınız. Sezgisel yeteneğinizi, yanınızda çalışan kişiler de kullanmalısınız. Bugün sosyal ve zihinsel aktivitelerinizi olumlu bir şekilde birleştirme yeteneğiniz var. Sadece, çevrenize karşı gösterdiğiniz hoşgörüde daha dikkatli olun. Bazı sınırların aşılmamasına özen gösterin.


4 Temmuz 2017 : Duygusal açıdan daha yaratıcı ve tutkulu olabilirsiniz. Sezgilerinizin kuvvetlendiği fark edeceksiniz. Mücadele gerektiren konularda başarılı olabilirsiniz. Kendinizi güçlü bir şekilde ifade edebileceksiniz. Bilinçaltına ittiğiniz konularla yüzleşme cesaretini de gösterebilirsiniz. Yaratıcı çözümler bulmak bugün oldukça kolay olabilir.


4 Temmuz 2016 : Ortalıklarınız ve evlilik konularınız gündemde. Son dönemde üzerinde durduğunuz değişiklikler sizi kısıtlamış olmalı. Şimdi harekete geçme zamanı. Yeni öneriler karşısında kayıtsız kalmayacaksınız. Ancak bazı sorumluluklar sizi daha ciddi düşünmeye itecektir. Esnek olmanız halinde olumlu kazanımlar elde edilebilir. İlişkilerde daha açık olmanızda yarar var.


4 Temmuz 2015 : Moral kazanmanız daha fazla çalışma ve sorumluluk alma cesareti getiriyor. Tamamlanması gerekli konular ev ve ailevi meseleler üzerinde duracak yeni bir plan dahilinde ilerleyeceksiniz. Mesleki konularda yaşanan yenilenmelerle değişen koşullara doğru ilerlemek size daha fazla hareket getirecek. Yaratıcı projeleri çok daha fazla kişiyle paylaşacak fırsatlar bulacaksınız.


4 Temmuz 2014 : Hareketli ve konuşkan bir gününüzdesiniz. Zeka ve dikkat gerektiren işlerinizde başarılı olabilirsiniz. Sözleşmelerle ilgili olumlu gelişmeler gözüküyor. Gün içinde sık sık dışarı çıkabilirsiniz. Yakın mesafedeki tanıdıkları ziyaret edebilir, postane ve banka gibi yerlerdeki işlerinizi halledebilirsiniz. Kardeşlere dair konularda yeni haberler var.


4 Temmuz 2013 : Gün ortasına dek arkadaşlıkların getirdiği paylaşımlar ve dostane ilişkiler devam edecek. Sonraki zamanlarda kafa karışıklığı yaratan gelişmeler, faydalı olunması gereken çalışmalar yorucu olabilir. Kendinizi yeni başlangıçlara odakladığınız bu dönem bir çok konuda geniş imkanlar bulacaksınız. İş hayatında geri planda kalmak sizi huzursuz edebilir.


4 Temmuz 2012 : İlişkiler, ortaklıklar ve evlilik temaları hayatınızdaki önceliğini koruyor. Bazı karşıtlıkları sizi değiştirecek ve kazanç getirecek şekilde değerlendirmelisiniz. Zira bu dönem yeni anlaşmaların getireceği avantajlar söz konusu. Evliliğinizin getirdiği duygusal endişeler ise zorluk kaynağı. Bu konuda sizi yıpratan ve gerçekçi olmaya iten gelişmeleri dikkate almalısınız.


4 Temmuz 2011 : Para durumunuz ve nakit kaynaklarınız sizi yeni düşüncelere itmekte. Bu alanda son derece akılcı olmayı başaracak durumdasınız. Kişisel olarak yeni kazançlar elde etmekte başarılı sonuçlar alabilirsiniz. Çalışma kapasitenizde eklenince ekonomik anlamda rahatlık öne çıkacak. Bütçenizi zorlayabilecek alışverişler ise sorunlar ve planlarınızda aksaklıklar yaratabilir.


4 Temmuz 2017 : Evlilik ve ortaklıkların getirdiği sorumluluklar var. Sizi temkinli ve gerçekçi olmaya zorlayan bu alanda kontrol dışı gelişmelere uyum göstermeniz gerek. Bir yandan da eşten kaynaklanan duygusal gerginlikler yıpratıcı olabilir. Neyse ki akşam saatlerinden sonra bazı engelleri aşıyorsunuz. Ancak borç alacak konuları üzerinden bazı sorunlar hayatınıza girebilir.


4 Temmuz 2016 : Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.


4 Temmuz 2015 : Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.


4 Temmuz 2014 : Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.


4 Temmuz 2013 : Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.


4 Temmuz 2012 : Kişiliğinizi ve kimliğinizi daha güçlü biçimde ortaya koyabiliyorsunuz. Ancak bu durumun getirdiği güç mücadeleleri ilişkiler ve ortaklıklar üzerinden sizi yoracaktır. Özellikle ortaklıklarda yaşanan köklü değişim karşısında direnciniz sınanmakta. Kendinizi daha fazla sorumluluk almaya hazırlamalı, yeni öneriler üzerinden uzun vadeli planlar yapmalısınız.


4 Temmuz 2017 : İş değişikliliği pek hoşunuza gitmiş gibi durmuyor, eski günlerinizi arıyor gibisiniz.


4 Temmuz 2016 : Öfkenize kolayca yenik düşebilirsiniz. Öfke yerine onları dinlemenizde ve doğru adım atmanızda fayda var.


4 Temmuz 2015 : Kartınız Geçit... İnsani davranışlarınız sizi huzura sürüklüyor. Oysa iyimser ve duygusallığınızı hak etmeyen kişilerin farkına varmalısınız. Sonunda suçlu olan siz çıkabilirsiniz.


4 Temmuz 2014 : Sizi takdir eden çok ama siz ruhunuzu tatmin edemiyor gibisiniz. Olağanüstü istekleriniz var.


4 Temmuz 2013 : Havai olmamalısınız, bugünlerde oldukça sebahatsiz görünüyorsunuz. Mali durumunuzda düzelim bekliyorsunuz.


4 Temmuz 2012 : Kartınız şeytan... Siz hedeflerinize ulaştıkça enerjinize enerji katıyor, gerek aşk gerek iş konusunda oldukça huzurlusunuz. Ancak bu durumu bozmak isteyen birileri çıkabilir.


4 Temmuz 2011 : Aileniz ve sevdiğiniz kişi arasında gelgitler yaşamanız sizi kararsızlığa itiyor. Daha çabuk karar verin.


4 Temmuz 2017 : Yeni başlayan birlikteliğinizde fazla verici davranmayın. Onu memnun etmek için bazen gereğinden fazla çaba harcıyorsunuz. Karşınızdaki kişiyi iyice tanımadan ona yaklaşmanız size hayal kırıklığı yaşatabilir. İşinizle ilgili problemleri gereğinden fazla büyütüyorsunuz.


4 Temmuz 2016 : Aşk yaşamınızda bugünlerde seçeceğiniz yolda hem aklınızın, hem de duygularınızın sesini dinlemelisiniz. İş yaşamınızda her zamankinden daha fazla emek harcamak, daha konsantre bir şekilde çalışmak durumunda olduğunuz bir dönemden geçiyorsunuz.


4 Temmuz 2015 : Bir şey yapmak istediğinizde önce sevgilinize uyup uymayacağını kontrol etmelisiniz. İlişkinin başında hep birlikte olmak istediğiniz zamanları hatırlayın. Romantizme biraz daha fazla önem verin. Bir şeyleri değiştirmek istiyorsanız başlangıç noktanız tavırlarınız olmak zorunda.


4 Temmuz 2014 : Bir şey yapmak istediğinizde önce sevgilinize uyup uymayacağını kontrol etmelisiniz. İlişkinin başında hep birlikte olmak istediğiniz zamanları hatırlayın. Romantizme biraz daha fazla önem verin. Bir şeyleri değiştirmek istiyorsanız başlangıç noktanız tavırlarınız olmak zorunda.


4 Temmuz 2013 : Duygularınızın karşılıksız olması sizi hayal kırıklığına uğrattı. Oysa bunun çok olağan bir şey olduğunu zamanla anlayacaksınız. Sevginizi kazanmaya çalışan biri var. Bu günlerde yakın çevrenizle ilgili ilişkileriniz ağırlık kazanacak ve sosyal hayatınız bir hayli hareketlenecek.


4 Temmuz 2012 : Partnerinize karşı barındırdığınız güvensizlik, sessiz kalıp tepki vermediğiniz oranda büyüyor. İkna edici açıklamalar alamayacağınızdan o kadar da emin olmayın. Mesleğinizde çok hırslı olabilirsiniz. Fakat dikkatli olmanız gerekiyor karşınıza çıkan fırsatları değerlendirirken agresif bir tutum takınmaktan kaçının.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed