Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

5 Aralık Hangi Burç?


Burcunuz Yay,

Geçmiş Yorumlar:

5 Aralık 2015 : Aslında daha diplomatik davranıp bazı şeyleri kendinize saklamanız gerekiyor, ama siz bazı görüşlerinizi direkt dile getireceğe benziyorsunuz. Bu durumda, söylenenleri asla unutmayacak bazı kişiler olduğunu aklınızda bulundurmanızda fayda var derim Niobe’ce. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Öğle öncesi saatlerde belirsizlikler, karışıklıklar veya gergin durumlar söz konusu olabilir. Yanıltıcı etkileri göz önünde bulundurarak ve yanlış anlaşılmalara dikkat ederek hareket etmekte fayda var. Öğle sonrası saatlerde ise, onarılması gereken şeyler varsa(ilişkiler dahil) onarmak, ihtimal verilmeyen durumları detaylara odaklanarak en iyi şekilde kullanmak için uygun bir gündeyiz. Bazı konularda değişiklik yapma ihtiyacı doğabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


5 Aralık 2014 : Verimliliğini ya da faydasını yitirmiş iş, bağlantı, ilişki veya iş birliklerini geride bırakmak isteyebileceğiniz günlerdesiniz. Bu sayede rutinin dışına çıkma şansı bulabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bugünlerde meydana gelen bazı olaylar bizi hazırlıksız yakalayabilir, beklemediğimiz ya da kafamızdakine uymayan türde şeyler olabilir. Tahmin edilmesi zor, ani ya da ender yaşanır gelişmeler son dönemde üzerinde yoğunlaştığımız ve aslında çok da keyif vermeyen bazı olayları ya da olayların gerçek içeriğini anlamamızı daha da zorlaştırabilir veya tam tersi, abartmamak veya aşırılıklara kaçmamak kaydıyla, bazı işlerimizi tamamlayabilir ya da bazı alanlarda(muhtemelen maddi başlıklarda) daha hızlı ilerleyebiliriz. Ancak, risk almamaya dikkat etmek gerekiyor. Yaratıcılık gerektiren işler, aşk, romantizm, hukuk, eğitim, seyahatler, alışverişler açısından ise, güzel denebilecek iki üç günlük süreçteyiz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


5 Aralık 2013 : Değişim kapıda! Hiçkimsenin hedeflerinize ulaşmanız konusunda sizi engellemesine veya yavaşlatmasına izin vermemelisiniz. Rekabet ortamlarında kendinizi göstermeyi başarabilirsiniz, ama öfkenizi kontrol etmeniz gerekecek. Tüm burçlar için gün geneli: Değiştiremeyeceğimiz şeyler için uğraşmayı bırakmamız, ancak değiştirebileceklerimiz ve değişmesi gerekenler için sonuna kadar mücadele etmememiz gereken bir gün. Değiştirilmesi zor şeyler için uğraşmak ortamı bozabilir. Oysa, uzun zamandır hayalini kurduğumuz şeyler için zaman ve enerji harcamanın faydasını görebiliriz.


5 Aralık 2012 : Kaybettiğinizi zannettiğiniz bir anda yeni bir moralle davranıp, durumu kurtarmanız olasıdır. Çevrenizdeki kimseler yapılması gerekenlere ilgisiz olabilirler ve bütün sorumluluk size kalabilir. Enerji seviyeniz oldukça düşük olabilir ve bu nedenle kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Dostlarınız arasında bulunan bir kadına özellikle dikkat etmeniz gerekiyor. Konuşmak ve anlaşabilmek başta size zor gelebilir fakat istediğiniz şartları elde edebileceksiniz. Bazı durumlar sizin için artık kaçınılmaz hale gelmiştir. Fazla tereddüt etmemelisiniz. Aslında verimli bir dönemdesiniz. Bunu değerlendirebilirseniz herşey çok kolaylaşır. Bir dostunuzla birlikte, müşterek ilgilendiğiniz bir konuda çalışmanız veya fikir üretmeniz olasıdır. Bugün ve yarın şansınız son günlerdekine göre çok daha iyi. Sertlikten özellikle kaçınmanız gerekiyor.


5 Aralık 2011 : Kafanızı iyi çalıştırmalı, nerede ne zaman hareket edeceğinizi bilmelisiniz. Yani herşey bir bakıma zamanlamayı iyi yapmanıza bağlı. Atacağınız her adımı iyi hesaplayın, tedirginlik hissedebilirsiniz. Bu gün almanız olası olan bir teklife hemen cevap vermeyin. En ufak bir açık verdiğiniz taktirde bunu kullanmak için bazı kimseler tetikte bekliyorlar. Sizi çekemeyen ve karşı olan kimselerden gelen aldatıcı tekliflere ayrıca dikkat etmelisiniz.


5 Aralık 2016 : Akşam saatlerinde hareketlilik yaşamanız muhtemel. Olumsuz havanızın dağılması için iyi bir fırsat olabilir. Çok özlediğiniz bir arkadaşınızla karşılaşabilir, uzun uzun sohbet edebilirsiniz. Çevrenizde çok güçlü biri olarak tanınmanıza rağmen zaman zaman yorulduğunuzu hissediyorsunuz. Bugün sizi yine öyle bir gün bekliyor. Küçük sorunları büyütme eğiliminiz ağır basabilir.


5 Aralık 2015 : Bugün umudunuzu arttıracak gelişmeler yaşanabilir. Hayalini kurduğunuz bir haber alabilirsiniz. Bu haber yaşamınızda yeni değişikliklere neden olabilir. Olumlu değişiklikler söz konusu olduğu için ayaklarınız yerden kesilebilir. Yaşamınızdaki köklü değişiklik sizi heyecanlandırıyor. Değişikliklere kısa zamanda ayak uydurmanıza rağmen biraz tedirgin ve telaşlısınız. Ama umudunuz yerinde.


5 Aralık 2014 : Küçük sıkıntıları biriktiriyor vaktinde çözmüyorsunuz. Sonradan da büyük bir sorun çöplüğünün karşısında tırnaklarınızı yiyorsunuz. Önümüzdeki günlerde öğreneceğiniz bazı şaşırtıcı bilgiler sizi kızdıracak, ne kadar safım diye düşüneceksiniz. Sağlık sorunu olan bir yakınınız özellikle sizden ilgi bekliyor. Ona zaman ayırıp bu ilgiliyi göstermenizde yarar var.


5 Aralık 2013 : Bugünlerde farklı beklentiler içine girebilir ve bir kısmını mutlak ihtiyaç gibi görebilirsiniz. Yeni tanışmalar ve yakından tanık olunan yeni yaşamlar, sizi bu anlam da yeni kararlara da götürebilir. Uzaklardan gelecek sevindirici haberler var. Bu haberlerin bir gurup içinde kutlamaları olacak. Akraba ilişkilerinizde sıradan, basit olarak gördüğünüz çekişmeler, şu sıralar büyüyebilir.


5 Aralık 2012 : Toplum yaşantınızın oldukça canlı olacağı bugün, arkadaş çevrelerinde dikkatçekebilirsiniz. Özellikle kadınlarla ilişkilerinizde dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz. Sözlerinize ve fikirlerinizi ifade etme tarzınıza dikkat etmeniz konusunda dikkat etmelisiniz. Enerjinizi rahatlatıcı çalışmalara yönlendirmek tartışmaları engelleyecektir. Kendinizi bir çok açıdan sorgulayabilir ve değişiklikler yapmak isteği taşıyabilirsiniz.


5 Aralık 2011 : Bugün, yarın bazı plan değişiklikleri içine girebilirsiniz. Koşulların umulmadık biçimde değişim göstermesi, buna neden olacak. Koşullara anında uyum gösterme yönünde pek yetenekli olmadığınız düşünülse de, bu kez bu konuda eli çabuk davranacaksınız. Aileden birinin sorumluluk aldığı bir işte, ona yardımcı olma niyetiniz var.


5 Aralık 2016 : Canlı, hayat dolu kişiliğiniz, fazla planlı, programlı ilişkilere uyum göstermekte zorlanabiliyor. Aşkta mantığı fazla benimsemeyen görüşleriniz, bugünlerde yine tartışma nedeni olabilir.


5 Aralık 2015 : Sevgilinizin ilişkiniz dışındaki geçimsizliklerini hayati bir sorun gibi yaşamamalısınız. İlişkinizde artık kanıksandığını düşündüğünüz tartışmalar, olumsuzluk anlamında belirleyici değil.


5 Aralık 2014 : Zihninizdeki karışıklık, yüreğinizdeki rahatsızlıktan kaynaklanıyor olabilir.İlişkinizde günbegün bir şeylerin eksildiğini düşünüyorsunuz. İlişkinizi izleyen hayran gözleri göremiyorsunuz.


5 Aralık 2013 : Bugün sevdiğiniz insanla birlikte güzel planlar yapabilirsiniz ve yeni kararlar alabilirsiniz. Sizin için ilginç ortamlara girebilir ve yeni diyaloglar kurabilirsiniz. Karşınıza yeni fırsatlar çıkabilir ve hoş sürprizler yaşayabilirsiniz.


5 Aralık 2012 : Burcunuzdaki Ay, kendinizi aşka çok yakın hissedebileceğinizi belirtirken, duygusal yaşamınızda olumlu beklentiler içine girebilirsiniz. Sevdiğiniz kişiden ilgi görmeniz sizi mutlu edebilir.


5 Aralık 2011 : Ondan hoşlanıyor, ama duygularınızın daha ilerilere gitmemesi için kendinizi baskılıyorsunuz. Buna güvensizliğiniz neden oluyor. Onun aşka dair değişik görüşleri size güven vermiyor.


5 Aralık 2016 : Ayağınızı sağlam basmanız halinde, ciddi engellerinizi ortadan kaldırabileceksiniz. Bugünlerde enerjinizi yoğunlaştırdığınız işlerde, birtakım ortaklık türü ilişkilere karşı uyanık olmanız gerekiyor.


5 Aralık 2015 : İş yaşamınızda huzur var. Bir arada çalıştığınız yetkili, yetkisiz herkesle çok düzeyli ilişkiler içine girmişsiniz. Meslek dışı bir iş, içinde sevdiğiniz bir arkadaşınızın olması nedeniyle sizi ilgilendiriyor. Ona bazı önerileriniz olabilir..


5 Aralık 2014 : İşle ilgili sohbetlerinizde, ortamınızdaki bazı özellikler övgüyle söz edilmeyi hakkediyor. Mükemmel denilebilecek bir ortam içinde mutlu görünüyorsunuz.Yetkin insanlarla iş paylaşımı her şeyi kolaylaştırıyor.


5 Aralık 2013 : İşyerinizde bugün bazı projeleri değerlendirme fırsatı bulacaksınız ve yaratıcı önerilerde bulunacaksınız. Amirinizden takdir toplayacaksınız.


5 Aralık 2012 : Bugün kısa yolculuklar gündeme gelebilir. Yazılı ve sözlü anlaşmalardan kazançlı çıkmanız mümkün. İş yerinizde yenilik yapma isteğiniz artarken, yeni fikirlerinizi uygulayabilirsiniz. Kendinizi ruhsal yönden gelişime açık hissedeceğiniz bir gün. Tek başınıza yapabileceğiniz çalışmalar ve planlar, bugün verimli olabilir.Bedensel ve ruhsal sağlığınıza özen göstermelisiniz.


5 Aralık 2011 : İş ilişkilerinizde bazı sorunlarınız var. Bu sorunları iş hayatınız dışında arkadaşlarınızla paylaşıyor, yalnış bir yerde çözümler arıyorsunuz. Önümüzdeki günlerde sevineceğiniz bir gelişme olabilir.


5 Aralık 2016 : Maddi konularda gelişmeler görülüyor. Yatırım yapmak isteyebilirsiniz. Bu konuda çeşitli kimselerle görüşebilir,yakınlarınızın desteğini isteyebilirsiniz.


5 Aralık 2015 : Para idaresinde oldukça amatörsünüz. Bu yüzden her ayın son haftası kabusunuz oluyor. Yakın bir zamanda para haberiniz var. Kısa bir sevincin arkasında uzun düşünceler, endişeler görünüyor.


5 Aralık 2014 : Bugün parasal durumunuzla ilgili bir takım kararlar alacaksınız. Bu kararları alırken fikrine güvendiğiniz insanlarla görüşme yapacaksınız.


5 Aralık 2013 : Sıkıntılı dönemi bitiriyorsunuz. Önümüzdeki günlerde oldukça rahatlayacaksınız. Para beklediğiniz kişi, onun çevresindeki insanların engellemesiylesize sırt çevirebilir.


5 Aralık 2012 : Bugün maddi konular gündeminizde önemli yer tutabilir. Yengeç in konumu , enerjinizi bu konuya kanalize ederek yatırım yapma isteğinizi arttırıyor. Birçok yolculuk yapabilirsiniz. Yeni adımlar atıyorsunuz, ama bugün öğleden sonra saatlerinde isteklerinizi elde etmeniz pek kolay olmayabilir. Akşam parasal konular ön plana gelebilir.


5 Aralık 2011 : Önemli miktardaki borcunuzu gününde ödeyemeyeceksiniz gibi görünüyor. Bu sizi bugünlerde çok düşündürüyor. Kazancınızı emeğinizin karşılığı olarak yeterli görmüyor, çıkış yolları arıyorsunuz.


5 Aralık 2016 : Cesur kararlar alabiliyor, aynı cesaretle de uyguluyorsunuz. Ama şu son kararlılığınızda, cesaretinizi kırıp sizi biraz düşündürecek bazı gelişmeler olabilir.


5 Aralık 2015 : Aşk ilişkinizde biraz daha hareketli olmanız gerekiyor. Dans kurslarına giderseniz, sevgilinizin size hayranlığı daha da artabilir.


5 Aralık 2014 : Aşk hayatınızdaki beklentilerinizde ısrarcı davranırken, kendinizi karşınızdakinin yerine koymayı denemelisiniz. Bu yöntemle, yaşadığınız soğukluğun tek taraflı olduğunu da göreceksiniz.


5 Aralık 2013 : Gereksiz bazı şeyleri kafanıza takmanız nedeniyle oluşan bazı sinirsel durumlarınız için önlem almanız gerekiyor.


5 Aralık 2012 : Parasal konularda daha önlemci olmanızda fayda var. Kimi zaman gereksiz harcamalar son derece can sıkıcı olabilir; özellikle öğle saatlerinde.


5 Aralık 2011 : Tek başınıza verip sonradan sorumluluğunu kaldıramayacağınız kararlardan kaçınmalısınız. Birkaç kişiyi ortak etmeniz gereken bir kararı, tek başınıza vermek üzeresiniz.


5 Aralık 2016 : Tutulmayla birlikte arkadaş çevrenizi de ilgilendiren stresli olaylar gündeme gelebilir. Ortak amaç uğruna verilen mücadeleler sizi çok yorabilir. Birlik içinde kalın ve bireysel kaygıların ilişkinizi zedelemesine izin vermeyin.


5 Aralık 2015 : Kendinizle baş başa geçireceğiniz zamanın tadını çıkarın. İzole ortamlarda hayata ve hayatınıza dair düşünmek ve elde ettiklerinizi değerlendirmek gibi oldukça derin mevzulara girebilirsiniz. Güzel keşifler yapabilirsiniz.


5 Aralık 2014 : Ay’ın bulunduğu konum, çevrenizdeki insanlarla ilişkilerinize şüpheli yaklaşmanıza neden oluyor. İstediğiniz şartları göremediğiniz zaman huzursuz oluyorsunuz. Duygusal konularda partnerinizin karşı çıktığı şeylere karşı fazla ısrarcı davranmamalısınız. Maddi durumunuz düzeliyor.


5 Aralık 2013 : Sabah saatlerinde kendinizi kontrol etmezseniz agresif bir imaj çizebilirsiniz. Öncesinde yanlış bir imaj oluşturmazsanız ilerleyen saatlerde değerinizi ortaya koyacak ve karşılığını alacak bir huzur ortamı yaratabileceksiniz.


5 Aralık 2012 : Ne kadar çok çalışırsanız çalışın bir yaranamama durumu var. Belki de emeklerinizi gösterme becerinizle ilgili bir sorun olabilir. Bugün eğer bu hisse kapılırsanız bir de bu açıdan düşünün. Patron kolay biri değil belki ama sizi anlamakta zorlanıyor. Çalışkanlığınızı gösterin.


5 Aralık 2011 : Duygusal yanınızın ön planda olması karşı cinsin gözünde itibarınızı yükseltiyor. Bu olumlu devreyi hedeflediğiniz insanı etkilemek için kullanmalısınız. İşinizde yaşadığınız terslikler bir süre daha devam edebilir. Ancak moralinizi kesinlikle bozmamalısınız. Çünkü bu geçici bir durum.


5 Aralık 2012 : Günlük kapasitenizin üzerinde çaba sarf etmeniz gereken bir gündesiniz. Maddi konularda beklemediğiniz anlarda uğrayabileceğiniz olumsuzluklar, sizi tedirgin ediyor. İsteklerinizdeki artışlar, yaşam kalitenizle paralel ilerlerken, bazı masraflarınızı kısıtlamanız gerektiğini unutmamalısınız. Duygusal ve hızlı kararlar alıyorsunuz.


5 Aralık 2016 : Ortaklıkların parasal yanı planlamadığınız sorunlar getirmekte. Eşin kaynakları ile yaşanan kısıtlayıcı bu süreci temkinli geçirmelisiniz. Geçmişte unuttuğunuz borçlar ise yeniden yapılandırılabilir. Başkalarının kaynakları ile ilgili beklentilerinizi küçük tutmanızda yarar var. Bu arada işe ait bazı beklemeler sizi kısıtlayacaktır. Olayların akışını kontrol etmekte zorluklar var.


5 Aralık 2015 : Haftanın ilk gününde meşgul olmanız gereken pek çok konu var. Kişisel açıdan sizi oyalayan ve girişim yapma arzusu getiren gelişmeler söz konusu. Ortaklıklarda farklı görüşlere rağmen yeni anlaşmalar üzerinde durmakta faydalı olabilir. İlişkilerde zihinsel uyumun bozulmasına izin vermeyin. Yaşanabilecek bazı karşıtlıklara hazır olmanız gerekecek.


5 Aralık 2014 : Kritik bir hafta başı olacak. Enerjinizi yapıcı yönde kullanmalı, sizi kısıtlayan konulara akılcı yaklaşmalısınız. Bazı bitişler yaşamanız nedeni ile istediğiniz yönde hareket etmekte zorlanacaksınız. Akşam saatlerinden sonra yerleşimle ilgili hızlı kararlar almanız mümkün. Yakınlar ve aileyle olan ilişkilerde size yansıyan huzursuzlukları esnek karşılamaya çalışın.


5 Aralık 2013 : Kafanızı karıştıran konuları aşıyor ve bilinçli adımlar atıyorsunuz. Gelir ve giderleriniz arasında oluşan açıkları toparlamak, bütçenizi derlemek adına sorumluluk duygusu ile hareket ediyorsunuz. Alacaklarınız ve ödemeleriniz konusunda yeni destekler bulabilirsiniz. Çalışma kapasiteniz ve işte istikrar arayışınız kazançlarda akıcılık getirecektir.


5 Aralık 2012 : Aldığınız haberler doğrultusunda hızlı adımlar atıyorsunuz. Yabancılarla ilgili konuları yönetmek adına önemli desteklerle ilerlemeniz mümkün. Sürüncemede kalan hukuki işlerin sonuçlanması ile iyimserlik kazanacaksınız. İlerleyen saatlerde iş hayatında öncelik kazanan konulara yöneleceksiniz. Organize işler ve yakınlarla ilişkiler sizi oyalayacak.


5 Aralık 2011 : Yeni hedefler koyabileceğiniz ve hızlı hareket edeceğiniz gününüzdesiniz. Artan iş yükünüze rağmen, pek çok konuyu halledebilecek ve başarılı olmanın sonuçlarını görebileceksiniz. Yapıcı planlar ve işe ait yeni organizasyonlar sizi öne çıkarabilir. Üstlerinizden destek ve onay görmeniz kariyer konusunda önemli ilerlemeler elde edebileceksiniz.


5 Aralık 2015 : Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.


5 Aralık 2014 : Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.


5 Aralık 2013 : Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.


5 Aralık 2012 : Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.


5 Aralık 2016 : Oldukça sakin ve yorgunsunuz. Bunun nedeni son günlerde kendinizi çok fazla yormuş olmanız.


5 Aralık 2015 : Parasal açıdan biraz problemleriniz olsa da sizler çalışmayı sevdiğiniz için bu açığı hemen kapatacaksınız.


5 Aralık 2014 : Mars#39#ın etkisinde olduğunuz bugün, çevre iletişiminizde bir hayli uyum gözlenmekte. Olumsuzluklara kendinizi kapatmış durumdasınız. Sevgi söz konusu olduğunda aşamayacağınız engel yok gibi. Tatlı diliniz sayesinde insanlar tarafından çok seviliyorsunuz.


5 Aralık 2013 : Kartınız Başarı... Başarınızda payı olan sevdiklerinizi takdir etmeniz gereken bir gündesiniz. Sizi destekleyen insanları unutmak zaten size göre bir davranış değil.


5 Aralık 2012 : Her haliniz doğallığınızı yansıtıyor. Hisleriniz güçlü olmasına rağmen yanılacağınız pek çok konu olabilir.


5 Aralık 2011 : AŞK: Özgürlüğünüze çokdüşkünsünüz ancakkendinizi bugünlerde birazdisiplin etmeniz gerekiyor.Partneriniz sizi merakediyor. Ona karşı çokumarsız davranıyorsunuz.PARA: Maddiyata düşkünlüğünüzoldukça belli oluyor ancak bugünlerdealışverişe çıkacak keyfiniz yok.SAĞLIK: Yeşil yapraklı sebzelerden bolbol tüketmeniz gerekmekte.


5 Aralık 2016 : Son günlerde aşk hayatınızla ilgili karamsar duygulara kapılıp kendinizi huzursuz ediyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendiremediğinizi düşünüp üzerinizde baskı yaratmak yerine harekete geçin. Oldukça tempolu bir iş gününe hazır olmanız gerekiyor.


5 Aralık 2015 : Daha iyimser duygular içine girerek ilişkinizle ilgili duyduğunuz gereksiz endişelerden sıyrılmayı deneyin. İşinizle ilgili düşünceleriniz oldukça açık ve planlarınızı gerçekleştirmek için gereken gücü kendinizde bulacaksınız. Tutumluluğunuza nazar değdi.


5 Aralık 2014 : Son günlerde aşk hayatınızla ilgili karamsar duygulara kapılıp kendinizi huzursuz ediyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendiremediğinizi düşünüp üzerinizde baskı yaratmak yerine harekete geçin. Oldukça tempolu bir iş gününe hazır olmanız gerekiyor.


5 Aralık 2013 : Duygularınızın ilk günkü etkisinden kurtulup daha mantıklı düşününce, bu işin olamayacağını siz de kabul ediyorsunuz. Ama tatlı hayallere dalmamak elinizde değil. İş hayatında son günlerde sinirlerinizi yıpratan olaylar yaşamanız, sağlıklı karar vermenizi engelleyebilir.


5 Aralık 2012 : Son günlerde aşk hayatınızla ilgili karamsar duygulara kapılıp kendinizi huzursuz ediyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendiremediğinizi düşünüp üzerinizde baskı yaratmak yerine harekete geçin. Oldukça tempolu bir iş gününe hazır olmanız gerekiyor.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed