Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

5 Eylül Hangi Burç?


Burcunuz Başak,

Geçmiş Yorumlar:

5 Eylül 2016 : Endişelerinizi ve fikirlerinizi açıkça dile getirebilirsiniz, ama önerilere de kulak vermelisiniz. Saygı duyduğunuz bazı kişilerle iletişimde olarak askıda kalmış sorunları çözebilirsiniz. Size ait olmayan görev ve sorumlulukları üstlenmek zorunda değilsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Hayallere dalanlar, olayları gerçekçi gözle görmeyenler veya bazı şeylerin farkında dahi olmayanlar için zorlayıcı günler. Özgüven ve cesaret kaybı ön plana çıkabilir.Gerçeklerle ağır şekilde yüzleşmek durumunda kalınabilir. Dost görünen düşmanlar, yanıltıcı kişilerin tuzakları, saldırgan kişiler, arkadan çevrilen işler, yanlış anlaşılmalar, yanıltıcı ve aldatıcı etkiler devrede. Sahtekarlıklar, dolandırıcılıklar, hileli evraklar, hırsızlıklarda artış olabilir. Geçtiğimiz hafta Pazartesi günü yazdığım saldırgan Mars Satürn etkileşimi de hala devrede. Geçen hafta yazdığım için yenilemiyorum. Kendimizi, önemli işlerimizi ve yakınlarımızı her anlamda ihmal etmeyelim. Akşam saatlerinde ise, kendimizi daha iyi ifade edebilir, daha olumlu düşünebilir veya şu an sonuçları anlaşılmasa da uzun vadede yararlı planlar yapabiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


5 Eylül 2015 : Sırlar paylaşmak için değildir unutmayın! Fikir paylaşımları esnasında, özelinizi kimseye anlatmamanızda fayda var. Pek çok konuda istediğinizi alabileceğiniz ve yepyeni yollar deneyebileceğiniz günlerdesiniz. Yol ve yöntem değişiklikleri veya farklılık arayışları sizi başarıya götürebilir. Farklı kültürler ilginizi çekebilir. Fikirlerinizi prezantasyon haline dönüştürmenizde ve gerekli yerlerle paylaşmanızda fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde genel hatlarıyla oldukça olumlu gelişmelere açık ve akışkan atmosferi hissedemeyebiliriz, hatta tam tersi, engellenmişlik hissi, huzursuzluk veya baskılar söz konusu olabilir. Ancak, öğle sonrası saatlerde koşullar rahatlıyor ve kendimizi daha iyi hissedebiliriz. Gece saatleri civarındaysa, abartılı ifadeler, aşırı hareketler, kibir, çok yeme içme, hız yapma, harcamalarda bütçeyi aşma ve abartma v.b türünde her tür aşırılığa açığız. Ancak, tekrar ifade etmeliyim pek çok alanda ilerlemeye açık günlerdeyiz. Yerimizde oturmayalım derim Niobe’ce! Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


5 Eylül 2014 : Önümüzdeki birkaç günün huzur içinde geçebilmesini istiyorsanız, detaylara değil ne istediğinize odaklanmalı ve erişebilirliğini test etmelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Fikir çatışmalarıyla başlayabilecek gün, akşam saatlerinde önemli işlerimizi halledebilmemiz için uygun olabilir. Gün içerisinde, bir taraftan bazı konulara derinlemesine dahil olmak, bazı olayları en son noktasına kadar ele almak ya da ortaya bazı şeyler çıkartabilmek için tüm yeteneklerinizi seferber etmek isterken, diğer taraftan hiçbirşeyle uğraşmama, boş verme veya ihmal etme isteği ağır basabilir.


5 Eylül 2013 : Yapılması gereken onca iş varken neden içinde bulunduğunuz duruma dahil olduğunuzu sorgulayabilirsiniz. Bilginizi önemli amaçlar için kullanmaya başlayabilirsiniz. Başkalarına yardım için çalışmanız imajınızı güçlendirebilir ve yeni fırsatların önünü açabilir. Yetenekleriniz konusunda alçak gönüllü olmayın.


5 Eylül 2012 : Aşırı yoğun bir tempo içinde olacağınız bir gündesiniz. Her şey aynı anda üzerinize gelebilir. Bu durumda içgüdülerinize göre hareket etmeniz, başkalarının sözlerine kulak vermenizden daha olumludur. Yeni çıkan fırsatları daha çekici bulmanız ve o tarafa doğru gitme eğiliminde olmanız mümkündür. Önemli kararlar alabilir, her şeyden yeni bir fikir çıkartabilirsiniz.


5 Eylül 2011 : Bir dedikodu sizi biraz rahatsız edebilir ve evliyseniz bu dedikodunun üzerinizdeki etkisi uzunca bir süre devam edebilir. Gene de tatsız düşüncelerden gün içinde kurtulabileceksiniz. Kafanızın iyi çalıştığı bir ayda olduğunuz için herşeyi iyi tasarlayıp, toparlayabilirsiniz fakat gene de yorulacaksınız. Sinirlenmemeli, sakin bir kafayla düşünmeli ve pratik olan şeyleri yapmalısınız. Ayın son çeyreğinde şartlar birdenbire değişebilir ve herşeyin size yardımcı olabilecek şekilde yönlendiğini görebilirsiniz. Duygusal hatalara açıksınız.


5 Eylül 2017 : Ticari girişimler ve yurt dışı bağlantılarının gündeme gelebileceği bir gün. Eğitimkonularında ilerleme kaydetmeniz mümkün. Yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz konularla ilgilenmek size büyük zevk verebilir. Sanatsal ve kültürel faaliyetlerde yer almak istemeniz mümkün. Girişimci çabalarınızın karşılığını alabilirsiniz.


5 Eylül 2016 : Kolayca teslim olan biri değilsiniz. Bu niteliğiniz bazı durumlarda ters tepkiler verebiliyor.Yakında özlem gidereceğiniz bir kavuşmanız var. Aile ilişkileriniz biraz daha ilgi ve özen bekliyor. Bugüne kesmiş olduğunuz önemli randevunuzdan istediğiniz sonucu alamayabilirsiniz. Ama bu, uzun vadede sizin kazancınız olacak.


5 Eylül 2015 : Bugün, zamana ertelediğiniz konularda sürpriz destekler sizi yeniden hareketlendirebilir. İlkeli yaklaşma isteğinizi abartmanız, bu destekleri riske edebilir. Bir tür rekabet içinde olduğunuz biriyle mantıklı diyaloglar geliştirmek istiyorsunuz. Onun da aynı niyetler içinde olduğuna dair inancınızı yeniden değerlendirmeniz yararınıza olacak.


5 Eylül 2014 : İş yaşamınızda yaşayacağınız değişikliklerin yanı sıra özel yaşamınızda da yeni arayışlara girmeyi düşünüyorsunuz. Değişiklik yapmak gözünü korksa da bu konuda çevrenizden yeterince destek göreceksiniz. Bugün bu konuda gelişmeler olabilir. Hareketli ve heyecanlı günler sizi bekliyor. Özel yaşamınızda ise bazı engellerle karşılaşabilirsiniz.


5 Eylül 2013 : Sizin için hem fiziksel açıdan hem de insanlarla olan ilişkileriniz açısından gerilimli bir gündesiniz. Bu durum her iki cinsiyet için geçerli olmakla beraber siz bir kadınsanız daha güçlü olarak etkilenebilirsiniz. Erkekseniz idare edin, yeter. Özel zamanlarınızda yalnız kalmaya görüşme tekliflerini kabul etmemeye çalışın.


5 Eylül 2012 : Yaptığınız bir araştırma, konuyla ilgili görüşlerinizi hızla değiştiriyor. Yanılmış oluşunuza kızıyorsunuz. Aile içinde epeydir başınızı ağrıtan bir sorunu şu günlerde çözeceksiniz. Bugün sevincine hazır olduğunuz bir beklentiniz var, bu gerçekleşecek gibi görünüyor. Ama bir yakınınızın bugün yaşayacağı bir para üzüntüsü sevincinizi yarıda bırakabilir.


5 Eylül 2011 : Bazı davranışlarınızla dostlarınızı tedirgin ediyorsunuz. Kendinizle fazla ilgilisiniz. Aldırmaz biri gibi görünmeniz artık çevrenize inandırıcı gelmiyor. Aile içinde bazı vicdan rahatsızlıkları yaşıyorsunuz. Bundan kurtulmak için gösterdiğiniz abartılı ilgilerle insanları sıkıyorsunuz. Bugüne yüklediğiniz anlamların altı boş görünmüyor. Bugün sevinçli bir gününüz olacak.


5 Eylül 2017 : Heyecanınız ilk günkü gibi devam ediyor. Böyle bir ilişkiyi yakalamış olmaktan çok hoşnutsunuz. Bugünü birlikte geçirmeniz için planlar yapıyor, sizin de isteğiniz bu.


5 Eylül 2016 : Ondaki değişikliklerin, aklınıza bile gelmeyecek bambaşka nedenleri olabilir. İlginç fikirleriniz, ona bu sıralar pek cazip gelmeyebilir. Bu, bir anda yabancılaştığınız düşüncesini getirmemeli.


5 Eylül 2015 : Duygusal hayatınıza ilişkin bazı sorunlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Gün içinde değişken bir mizaç göstereceksiniz. Aşk hayatınızda küçük bir huzursuzluk olabilir yada siz bir olayı büyütebilirsiniz. Acele hareket etme eğiliminiz bugün sizin için zararlı olabilir. Olayları abartma eğilimine girebilir ve ani tepkiler verebilirsiniz. Alacağınız kararlardan emin olamıyorsunuz ve iç dünyanızda bir gerilim olabilir.


5 Eylül 2014 : Yeni bir ilişkinin ihtiyacı içinde olduğunuzun siz de farkındasınız. Karşınızdakini incitmek istemiyorsunuz ama ne yapsanız olmuyor. Bugün yine küçük bir tartışma yaşayabilirsiniz.


5 Eylül 2013 : İçin için dalgalanmalar var yüreğinizde. Karşı tarafın hazır olması başlayacak bir ilişkinin tek koşuludur. Bugün hafta sonu gezisi için alacağınız bir davet size unutulmaz bir hafta sonu geçirteceği gibi.


5 Eylül 2012 : Aşk yaşamınızda yoğun duygular yaşayabilirsiniz ancak bu duygularınızı daha çok kendinize saklamayı tercih edeceksiniz. Güçlü tutkular hissedebilir ve bunları bir an önce gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyi istediğiniz gibi yönelndirmek isteyebilirsiniz.


5 Eylül 2011 : Herkesin çok net, çok açık biri olarak tanımladığı partneriniz, nedense sizden henüz tam not alamadı. Genel güvensizliğinizden o da payını alıyor. Bu akşam bütün takıntılarınızdan arınıp onunla yemeğe çıkın ve rahatlamış buğulu kafanızla onunla yepyeni bir gece geçirin.


5 Eylül 2017 : Oldukça hareketli bir gün geçireceksiniz. Hem iş, hem insan trafiği öğleden sonra yorulmanıza neden olacak. Oysa siz bugünlerde biraz sakinlik, biraz dinginlik istiyorsunuz. Maalesef işyerinizde bugünlerde sakinlik pek mümkün değil.


5 Eylül 2016 : Yapacağınız bazı düzenlemeler ve bunun yanında biraz daha tempo, her şeyi kısa zamanda yoluna koyacak. İşlerinizdeki sallantılar geçici. Panik yapmanız hiç gerekmiyor.


5 Eylül 2015 : İşte akılcı bir tutum izlemeli ve duygularınızı geri plana bırakmalısınız. Bugün çevrenizle ilişkilerinizde gerilim yaşayabilirsiniz. Bu durum sizi strese sokabilir. Dış görüntünüz ve sağlığınız konusunda olumsuz düşünebilirsiniz.


5 Eylül 2014 : Bugün yakın bir arkadaşınızla hayallerinizi paylaşabilirsiniz. Hayalini kurduğunuz projenin gerçekleşmesine çok az zaman kalmış olması ve bunun farkında olmanız yaratıcılığınız ve enerjinizi had safhaya ulaştırıyor.


5 Eylül 2013 : İş hayatınızda bugün yakın bir iş arkadaşınızla tartışmaya gireceksiniz ve amirinizden azar işiteceksiniz. Bu durum işlerinizin aksamasına da sebep olabilir.


5 Eylül 2012 : İş yaşamınızda örgütlü olarak çalışacak ve her türlü projenizi belli bir plan dahilinde yürütmek isteyeceksiniz. İşiniz konusundaki hırslarınızda genel anlamda bir artış olacaktır ve yüksek beklentiler içine girebilirsiniz. İşinizle ilgili konularda oldukça dikkatli olacaksınız.


5 Eylül 2011 : Sizi yarışa çağırmayan insanlarla yarışmak zorunda değilsiniz. Bugünlerde herkesi kendinizle bir rekabet halinde görüyorsunuz. İş çevreniz genellikle hoş insanlardan oluşuyor. Bunlardan birinin size yakınlaşma arzusunu fark edin. Yeni bir dost edineceksiniz.


5 Eylül 2017 : Maddi konularda kendinizi rahat hissedeceğiniz ve beklediğiniz sonuçlara yaklaştığınızı düşüneceğiniz bir gündesiniz. Para konusunda çevrenizdeki insanlarla fikir alışverişlerinde bulunabilir yada ortak bazı çalışmalar planlayabilirsiniz. Dikkatinizi bir noktaya yönlendirmekte zorluklar yaşayacaksınız.


5 Eylül 2016 : Planladığınız küçük para yatırımlarının bir kısmı ilginç bulunuyor, bu konuda destek görebilirsiniz. Birkaç güne kalmadan ciddi bir para meselesinin peşine koşmanız gerekebilir.


5 Eylül 2015 : Gerçekleşmesini istediğiniz yenilikler için biraz daha paraya ihtiyacınız olacak. Bunları yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir. Bugünlerde birçok şeyi birden halletmeniz güç olacak. Bazı ertelemeler gerekebilir.


5 Eylül 2014 : Bazı ödemelerinizin ertelenmiş olması önümüzdeki günleri kolay geçirmenize yardımcı olacak. Gelirinizin artacağını bilmek sizi mutlu ediyor. Yine de şimdiye kadar verdiğiniz açığı kapatmak kolay olmayabilir.


5 Eylül 2013 : Para sıkıntınız yok. Etrafınıza da yetme çabanız sıkıntılar yaratsa da getirdiği mutluluk onu hissettirmiyor. Bazıları paranızın kıymetli olduğunu düşünüyor. Şehir dışındaki arsa meseleniz bir süre daha sürüncemede kalacak.


5 Eylül 2012 : Maddi konularda yeni başlangıçlar yapabileceğiniz ve bu konularda kazanç elde etmek için ortaklaşa çalışmalar yapabileceğiniz bir gündesiniz. Finans konularında son derece başarılı olabilir ve paranızı iyi bir şekilde yönetebilirsiniz.


5 Eylül 2011 : Parayı önemsemez görünüyorsunuz. Ama gereksiz denilecek kadar küçük tasarrufları bile önemsiyorsunuz. En kötü durumunuzda bile kenarda yine bir şeyleriniz bulunuyor. Size tasarruf tutkunu denilebilir.


5 Eylül 2017 : Daha sabırlı ve anlamaya hazır yaklaşımlara yönelmelisiniz. Bir ilişkinizdeki beğenmediğiniz mesafeyi, bu şekilde belli bir düzeye getirebilirsiniz.


5 Eylül 2016 : Ara sıra ortaya çıkan bir eski arkadaşınızla, yakın bir zamana da şiddetli bir tartışma yaşayabilirsiniz.


5 Eylül 2015 : Bazı durumlarda karşı çıkış biçiminiz pek yapıcı olmuyor. Yakınınızın arkadaş ilişkilerinden pek memnun olmamanız sizi gereğinden fala geriyor gibi.


5 Eylül 2014 : Sinirlerinize hakim olmaya çalışmalısınız. Değişiklik yaşamak motive edici olduğu kadar stres de yaratabilir.


5 Eylül 2013 : Beslenmenize dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. Özellikle fazla yağlı yiyeceklerden uzak durmalısınız.


5 Eylül 2012 : Bugün beklenti düzeyinizin yükselmesi ve yaşamınızdaki aksak gittiğine inandığınız şeyleri değiştirme isteğiniz çalışmalarınızda hatalar yapmanıza yol açabilir. Hayal kırıklığı yaşayabileceğiniz alanlarda riske girmekten kaçının.


5 Eylül 2011 : Güvenilir bilgilerle yaptığınız bir yatırım ciddi tehlike altında. Çok geç kalmadan paranızı nasıl ellere bıraktığınızı araştırmalısınız.


5 Eylül 2017 : Günün büyük bir bölümü sosyal ortamlarda ve kalabalıklar içinde geçecek. Bazı iletişim görevleri üstlenmeniz, bir arabuluculuk işinde aktif rol almanız gerekebilir. Eski dostlarla bir araya geleceğiniz planlar da keyifli olabilir.


5 Eylül 2016 : Duygusal beraberliğiniz araya giren üçüncü şahısların dedikodularıyla zedelenebilir. Hatta ilişkiniz bitebilir. Bunun önüne geçmek için el ele verip sevgi ve bağlılığınızı dosta düşmana göstermeye çalışmalısınız.


5 Eylül 2015 : İşinizle ilgili yeni kararlar alırken daha sistematik düşünmelisiniz. Uzun zamandır beklediğiniz paranın gelmesi hergün değişik nedenlerle erteleniyor. Sevdiğiniz insanlardan uzak kalmanız sizi çok üzüyor.


5 Eylül 2014 : Bugün çocuğunuz ve onunla bağlantılı işlerle uğraşacaksınız. Anne-babalar keyifli zamanların dışında, sorumluluk ve görevler konulu şeylerin ön plana çıkacağı bir gün. Pas edemeyeceğiniz şeylerin kararını verebilirsiniz.


5 Eylül 2013 : Bu kez yeni ay burcunuzda gerçekleşecek ve size her açıdan gelişme ve şartlarınızı iyileştirme fırsatı yaratacak. Sosyal çevreniz ve varsa çocuklarınız aracılığıyla size sunulacak fırsatları değerlendirmeniz gerekecek.


5 Eylül 2012 : Yeni bir beraberliğe karşı duyduğunuz korkuyu yok etmeniz gerekiyor. Önümüzdeki günlerde duygularınız hareketlenecek. Bugün işinizle ilgili konularda güçlükler çıkabilir. Eğer mesai arkadaşlarınızla aranızda tartışma çıkmasını istemiyorsanız, bugün yalnız çalışmayı tercih etmelisiniz.


5 Eylül 2011 : Sizinle sırlarını paylaşanları zor duruma düşürüyorsunuz. Ağzınızı sıkı tutun. Herkesin iyi niyet taşımadığınıartık öğrenin. Konut taşıma sırasında organizasyonbozukluğu yüzünden tatsızlıklar


5 Eylül 2012 : Maddi konularda istediğiniz bolluğu kavuşmak için, başlattığınız çalışmalara yeni bir yön vermek isteyeceksiniz. İstediğiniz her türlü başarıyı, kişisel çabanızla elde temek istiyorsunuz. Bugün iddiacı ve istekli konuşmalarınızla bazı kişileri kendi sathınıza çekiyorsunuz . Çevrenizdeki olumsuz olaylardan etkilenmemelisiniz.


5 Eylül 2017 : Ortaklıklarda yaşadığınız yenilenme sizi daha sağlam kararlar almaya itiyor. Ancak bir yandan da yeni önerilerin getirdiği riskler var. Yeni anlaşmaların üzerinde bir süre daha düşünmenizde yarar var. Evlilik hayatınız ise size bazı sorunlar taşımakta. Daha yapıcı paylaşımlar içinde olmanız, eşin durgusal durumunu anlamanızı kolaylaştıracaktır.


5 Eylül 2016 : Ortaklaşa para konularında oldukça zahmetli bir dönem geçirdiniz. Şimdi aldığınız sonuçlara odaklanmalı, kendi kaynaklarınızı korumaya itina göstermelisiniz. Gün ortasından sonra bazı öncelikleriniz üzerinde duracaksınız. Yurt dışı işler, uzaklarla ilgili konular sizi meşgul edecek. Var olan şartların sizi sıkıştırmasına rağmen hayata farklı gözle bakacağınız gelişmeler olacak.


5 Eylül 2015 : Elinizdeki maddi değerleri, iş hayatını içine alan gelişmeleri iyi yönetmeye bakın. Önemli şansların para durumunuzu iyileştirmek konusunda kullanılması söz konusu. Çalışma kapasitenizin size sağlayacağı ek kazançlar öne çıkabilir. Aynı zamanda ortaklıklardan gelecek para akışları da var. Ancak dengesizce yapılacak harcamalara dikkat etmelisiniz.


5 Eylül 2014 : Zevklere ve eğlenceye dönük harcamalarınızda artış gözüküyor. Kendinize ve hobilerinize daha fazla zaman ayırma fırsatı bulacaksınız. Taşınmaz mülklerden veya borsadan yana bazı kazançlarınız olabilir. Öte yandan akşamınızı evde geçirmek istemeyebilirsiniz. Arkadaşlar ve eğlence açısından pek çok fırsatınız olacak.


5 Eylül 2013 : Ay burcunuzda planlarınızı ilerletme şansınızı hızlandırıyor. Çok önemli atılımlara hazırlandığınız söylenebilir. Kişisel konulara olan duyarlılığınızı abartmadan temkinli ilerlemelisiniz. Belki bu dönemde ilişkilerde yaşanan sorunlara çözüm bulacak ve destek göreceksiniz. Yeniliklerin içinden geçtiğiniz bu dönem istikrarlı adımlar planlamaktasınız.


5 Eylül 2012 : Kendinizi yeniliklere hazır hissediyorsunuz. Değişik kültürleri anlamak ve tanımak adına güzel fırsatlar bulabilirsiniz. Ancak değişikliklere daha geniş bir açıdan bakmak sizi yeni konular üzerinden harekete geçirebilir. Belki eğitim çalışmalarınız üzerinden ilerleme şansı bulabilirsiniz. Başkalarından ilham alabileceğiniz konular ve pozitif haberler size destek verecek.


5 Eylül 2011 : Sizi daha hızlı hareket etmeye zorlayan konular var. Ailevi konuların getirdiği sorumluluklar yanında eve ait sorunlar karşısında organize olmalısınız. Özellikle güvenlikle ilgili temaların üstesinden gelmeniz gerekecek. Elinizdeki maddi kaynaklar konusunda yeni arayışlarınız olabilir. Bu konuda daha çekinceli davranmalı, büyük çaptaki harcamalarınızı kısmalısınız.


5 Eylül 2017 : Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.


5 Eylül 2016 : Bu hafta Venüs#39#ün İkizler burcuna ilerlemesi ile birlikte mesleki konularda ilişkilerin, anlaşmaların önemi artmakta. Yeni olasılıklar, haberleşmeler ve kadınlar ya da güzelliklerle ilgili konular öne çıkabilir. Sosyal hayatınız daha canlı ve renkli olabilir. İş hayatında ilişkiler hızlanmakta ancak bazı ikilemler, kaypaklıklar da söz konusu olabilir. Burcunuzda ilerleyen Mars hala düzgün harekete dönmediği için kişisel konularda ve hedeflerinizde netleşmeyen koşullar olabilir. Pek çok konuda düzeltme, yeniden düşünme gereği var. Soğukkanlı olmaya devam edin.


5 Eylül 2015 : Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.


5 Eylül 2014 : Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.


5 Eylül 2013 : Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.


5 Eylül 2012 : Parasal konuların getirdiği kısıtlı şartlar var. Ortak harcamaları artması ile daha büyük sorunlar yaşanabilir. Zira eşin para durumunda yaşanan ani değişiklikler bu dönem hızlanmakta. Borç alacak konularının çözüm beklediği bu dönem destek almakta zorluklar var. Eşle olan duygusal bağlarda sizi yoran ve gerginlik yaratan gelişmelere dikkat etmelisiniz.


5 Eylül 2017 : Ay karşıt burcunuzda ilerlerken, partnerinizin değişen duygularından payınızı alabilirsiniz. Olayları olumsuz değerlendirmek yerine, farklı bir vizyondan görmeye çalışmalısınız. Onunla çatışmak yerine, uzlaşmayı tercih etmelisiniz. Renkli bir güne ihtiyacınız var ve paylaşımlarınızı daha güçlü hale getirmelisiniz.


5 Eylül 2016 : Yakınınızda sürekli insanlar olsun, hep sizinle ilgilensin istiyorsunuz. Ancak bugün bu pek gerçekleşeceğe benzemiyor. Onların da özel hayatı olduğunu unutmamalısınız. Maddi değişimler sonucunda oldukça üzüleceksiniz. Bu duruma hazırlıklı olmalısınız.


5 Eylül 2015 : Hassaslığınız sizi biraz derde sokabilir. Umutsuz davranıyorsunuz. Çevreniz bu durumdan şikayetçi.


5 Eylül 2014 : Duygusal tepkilerinizi çok çabuk ortaya koyuyorsunuz. Bu durum çevrenizdeki dostlarınızı kırabilir.


5 Eylül 2013 : Duygusal açıdan ikilem yaşadığınız bir gündesiniz. Özellikle iş hayatınızda bu ikilem sizi zorlayacak.


5 Eylül 2012 : Kartınız Ölçülülük... Sizden daha yüksekte olan kişilerle anlaşmakta zorluk çekiyorsunuz. Oysa kıskanç biri de sayılmıyorsunuz. Bugün alınganlığınız oldukça üzerinizde.


5 Eylül 2011 : Geleceğe yönelik planlarınız arttı. Çabuk harekete geçtiniz. Yapamayacağınız hiçbir şey yok.


5 Eylül 2017 : Yeni imkanlar ve fırsatlar doğabilir. Eğer zekanıza güvenerek olumlu ve güzel kararlar verirseniz, fırsatları en iyi şekilde değerlendirmiş olacaksınız. Parasal konularla ilgili isteklerinizi gerçekleştirebilmek için kaygılardan uzaklaşın ve aceleci davranmayın.


5 Eylül 2016 : Bugün sizin için başarı ve mutluluk günü! Yıldızların üzerinizdeki tesiri birbirinden daha isabetli kararlar almanıza ve en uygun davranışta bulunmanıza yardım edecek. İş ilişkilerinizde daha sabırlı ve anlamaya hazır yaklaşımlara yönelmeniz gerekiyor.


5 Eylül 2015 : Yaşadığınız ilişki sizi yoruyor ve bitmek üzere. Bir arkadaş topluluğunda tanıştırıldığınız kişi, artık umudu kesmenize karşın, bugünlerde sizi arayabilir. İş hayatınızla ilgili düşüncelerinizi hayata geçirmek için başkalarının desteğine ihtiyacınız var.


5 Eylül 2014 : Yaşamdaki kazanımlarınızın, doyumlarınızın kendi eseriniz olduğu şeklindeki genellemenize aşk yaşamınızı dahil etmemelisiniz. Sevgilinizin mutluluğunuzda payı daha büyük, bunu unutmayın. Mesleğinizle ilgili alacağınız kararlar üzerinde daha çok düşünmelisiniz, ileriye erteleme şansınız olmayacak.


5 Eylül 2013 : Hissettiklerinizi sevgilinize açıklamanız için ortam ve gelişmeler çok elverişli. Duygularınızı kafanızda bir belirsizlik olarak barındırmayın. Karşı tarafın aynı yoğunluğu yaşıyor olması çok muhtemel. Meslek hayatınızda gerçekleşmesini istediğiniz bir olayın başlangıcını yaşayacaksınız.


5 Eylül 2012 : Bugün sizin için başarı ve mutluluk günü! Yıldızların üzerinizdeki tesiri birbirinden daha isabetli kararlar almanıza ve en uygun davranışta bulunmanıza yardım edecek. İş ilişkilerinizde daha sabırlı ve anlamaya hazır yaklaşımlara yönelmeniz gerekiyor.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed