Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

5 Mart Hangi Burç?


Burcunuz Balık,

Geçmiş Yorumlar:

5 Mart 2015 : Bazı yaptırımlarda bulunmanız, emirler vermeniz veya yerine getirilmek üzere notlar bırakmanız durumunda karşınızdaki kişilerin benzer hareketleriyle karşılaşabilirsiniz. Bu sefer, sizin de, bu hareketin karşılığını vermeniz gerekebilir ve oyun bu şekilde sürer gider! Hatırlatmak isterim Niobe’ce. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yoğun bir gün. Venüs ve Uranüs kavuşumu(dün de kendini hissettirmiş olabilir) ilişkiler veya iş birlikleriyle ilgili ani gelişmeleri veya sürprizleri akla getirirken, Ay ve Satürn arasındaki sert açı ise, daha ciddi ve karamsar olabileceğimizin altını çiziyor. Ancak, akşam saatlerinde tamamlanması gereken işleri tamamlamak için de uygun saatlerde olacağız. Venüs’ün Uranüs, Jüpiter ve Pluto ile oluşturduğu farklı karakterdeki açılar birkaç gün için ikili ilişkilerimizde sıcak ve soğuk duş etkisini bir arada yaşamamıza neden olabilir. Bir an harika olan gelişmeler bir an da diğer yöne dönebilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


5 Mart 2014 : İlişkiler veya iş birlikleri ön planda. Henüz uygulamaya geçirmek çok kolay olmasa da, üreteceğiniz çözümler takdiri hak ediyor doğrusu! Tüm burçlar için gün geneli: Belli başarılar elde etmek, kazanmak, işleri tamamlamak, hedefe doğru yürümek veya ilerleme kaydetmek için uygun fırsatlar yakalayabileceğimiz bir gündeyiz. Beklenmedik engeller, olaylar, entrikalı durumlar ya da zayıf olunan yerler ortaya çıksa da gerekli müdahale veya değişiklikleri yapıp çıktığımız yoldan geri dönmememiz istediğimizi almamızı sağlayacaktır veya bu pürüzler dahi (bir şekilde?)yararımıza sonuçlar doğuracaktır.


5 Mart 2013 : Yeni şeyler deneme fırsatı bulabilirsiniz. Aşk hayatınızda bağlayıcı sözler verilebilir veya hayatınızı istikrarlı hale getirme şansı yakalayabilirsiniz. Geçmiş hatalarınızdan dersler çıkartmalı ve hukuki veya kurumsal kaygılarınıza neden olan konulara dikkatle yaklaşmalısınız. Niobe


5 Mart 2012 : Daha ciddi konularda yoğunlaşmak isteyeceksiniz. Ailece katılacağınız bir davette ise hoş vakit geçirme olanağı buluyorsunuz. kardeşleriniz ile aranız açıksa bu gün ilişkilerinizi düzenleyebilir ve kalıcı barış yapabilirsiniz. Bu gelişmelerin dışında kişisel istekleriniz artabilir. Örneğin sefahat ve rahatlık isteğiniz yoğunluk kazanacak. Harcamalarınızda da artış görüluyor. Hoş eşyalar alabilirsiniz. Bu dönemde bireysel ilişkileriniz önem taşıyacaktır. Aynı fikre sahip kişilerle beraber olma isteğiniz ve beraber oluşturulan konularda çaba harcama arzunuz yoğunluk kazanacak.


5 Mart 2011 : İleriye yönelik olumlu kararlar alarak yeni çıkış yolları bulabileceksiniz. Bugün bazı dostlarınız size, önem vermediğiniz için aklınızdan çıkan konularla ilgili bazı uyarılarda bulunabilirler.Duygusal ilişkileriniz ikinci planda olmakla beraber sizi mutlu etmeye yetecek seviyededir. Tabii bu süregelen bir ilişkiniz varsa geçerlidir. Değişik yaklaşımlarınızla özellikle iş yerinde üstlerinizin dikkatini çekip onların takdirlerini kazanabilirsiniz.


5 Mart 2015 : Bu hafta sonu değerlendiremediğiniz fırsatları, hafta içinde yeniden yaratma çabalarınız olacak. Bu konudaki göstereceğiniz ısrarcılığınız göze batabilir. Umutlar bağlayıp gelişmesini beklediğiniz bir konu var. Konu şu günlerde sizi gerçekten umutlandıracak bir boyutta. Fakat olumlu değerlendirmeler şimdikinden daha fazla çabayı gerekiyor.


5 Mart 2014 : Muhtemelen bugün şehir dışından haberler var. Sizin çok daha duyarlı olduğunuz ikili bir ilişki içinde, bazı sıkıntılarınız olacak. Onun tarafından yeterince önemsenmediğiniz fikri kafanıza yerleşebilir. Sorunu, karakter özelliklerinin benzeşmeyen yanlarında aramalısınız. Çok yakın çevrenizde birilerinin problemlerine çok yetersiz kaldığınız duygusunu. daha fazla barındırmanız gerekmiyor.


5 Mart 2013 : Ne sosyal ilişkilerinizde, ne iş ilişkilerinizde bugün yaşadığınız iç sıkıntısını doğuracak bir neden yok. Bir şekilde, bu günlerde biraz daha iyimser olmanız gerekiyor. Mutsuz olmanız etrafınızdakileri de şaşırtıyor. Genelde mutlu birisiniz, ama nedense son günlerde herkesin dikkatini çeken bir karamsarlığınız var. Bunun sebebini siz de anlayamıyorsunuz.


5 Mart 2011 : Dağınık düşünceler içindesiniz. Zihninizi toparlamanız, son zamanlarda bir esasa dayanmayan konuları yeniden ele alıp değerlendirebilmenize bağlı. Ayrıntıları tırmandırıyorsunuz. Yakın bir zamanda ikili görüşmelerde etkilenmeniz söz konusu. Bu anlamda fikir değişiklikleri, kendi özgün düşüncelerinizden uzaklaşmanıza neden olabilecek.


5 Mart 2015 : Zaman zaman sıkılmaktan korkuyorsunuz. Bu korkunuzda da haksız sayılmazsınız. Çünkü size neredeyse göz açtırmak istemiyor. Neyse ki bugün olumlu bir gününde. Bugün ondaki olumlu enerji size de enerji veriyor. Bugün aranızda derin bir sohbet yaşanabilir.


5 Mart 2014 : Çevrenizde sizden hoşlanan birkaç kişi var ama siz hiçbirinin farkında bile değilsiniz. İçlerinden biri çok yakında duygularını sizinle paylaşmayı düşünüyor. Bugün küçük bir işaret verebilir.


5 Mart 2013 : İlişkinizi korumak adına karşılıklı verdiğiniz tavizler, ikinizin de birbirinize sevginizin dışında büyük bir saygı duymanızı da sağlıyor. Güzel bir ilişkiniz, doyumlu bir beraberliğiniz var.


5 Mart 2011 : Yüreğinizdeki dalgalanmalar, aşka olan küskünlüğünüzün bir kandırmaca olduğunu gösteriyor. Cesaretinizin biraz kırık olması geçici. Cesaretinizi toplamak için gün sayıyorsunuz.


5 Mart 2015 : Aradığınız destekler bugünlerde kapınıza gelebilir. Haksızlığa tahammül edemiyorsunuz. Ama başkalarına yapılan haksızlıklara tepkinizle fazla ilgi odağı oluyorsunuz.


5 Mart 2014 : İşleriniz bugünlerde biraz karmaşıklık içinde. İşleri düzeltme çabanızda güvendiğiniz bir iki kişi, sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Bazı işleri dışarıda gördürecek ya da dışardan destek alacaksınız.


5 Mart 2013 : Şimdilik şikayetçi gibi görünmüyorsanız da, yakın bir zamanda yorgunluktan döküldüğünüzü göreceksiniz. Fazla sorumluluklar taşıyorsunuz,. hayatınızın iş dışında kalanına zaman ayıramıyorsunuz.


5 Mart 2011 : İşlere her zamankinden çok sarılmanız gerektiğinin farkındasınız. İşle ilgili problemlerde, bir arkadaşınızla biraz çelişkili görünüyorsunuz. Ama şu günlerde birçok şeyi sineye çekmeniz gerekebilir.


5 Mart 2015 : Kimse size güvendiğini gizlemiyor. Fakat, beklediğiniz destekler listenizde gelecek günlerde rencide olabileceğiniz isimler var. Bazı yaklaşımlarınızdaki tavrınız, Yanlış değerlendirilmenize çok elverişli.


5 Mart 2014 : Maddi konularda şanslı olacağınız ve beklentilerinize yönelik gelişmelerin olabileceği bir gündesiniz. Bir süreden beri beklediğiniz haberleri bugün alabilirsiniz ve planlarınızda bir hareketlilik olabilir.


5 Mart 2013 : Bu günlerde dostluk ve çıkar ilişkisini birbirinden ayırmakta zorluk çekiyorsunuz. Parayla ilişkinizde göze hoş gelmeyen bazı taraflar gözleniyor. Bunları sizin de görebilmeniz için çok objektif bakmanız gerekiyor.


5 Mart 2011 : Günü yaklaşan senetlerin neden olduğu gerginlikler kısa vadede yok olacak, her şey rayına oturacak gibi. Çok yakında hiç beklemediğiniz bir para sevinciniz olabilir.


5 Mart 2015 : Bazı konularla kendinizi zorlayarak ilgilenme durumunda kalabilirsiniz. İş değişikliği istiyorsunuz ama size ihtiyacı olan insanları da kırmak istemiyor, bir ikilem yaşıyorsunuz.


5 Mart 2014 : Kullanılmaya açık olduğunuz bir oluşum içine katılmanız istenebilir.


5 Mart 2013 : Sevgilinizle beraberliğinizin düzgünlüğüne aldanıp ilişkinize az zaman ayırıyorsunuz. Büyük bir coşkuyla yaşamak yerine, onu istemeden, bilmeden ihmal ediyorsunuz.


5 Mart 2011 : Geçen günlerde yaptığınız bir şakanın altında, bazı sitemlerinizi sakladığınız düşünülüyor.


5 Mart 2015 : Fikir ayrılıkları, içinde bulundu-ğunuz çevrede bazı gruplaşmalara neden olabilir. Her ne kadar sizi kavga ortamına çekmeye çalışıp sınırlarınızı zorlasalar da siz kendi değerlerinizden ve saygınızdan asla taviz vermeyin.


5 Mart 2014 : Yazılı olarak yürüttüğünüz işler ya da duyguları ifade ederek icra ettiğiniz çalışmalar varsa bugün her zamankinden yaratıcı bir havanız olacak. Çevrenizdeki insanlara da pozitif enerjinizi aktarma şansı bulacaksınız.


5 Mart 2013 : Yaptıklarınızla ilgili motivasyonunuz çok yüksek. Bunu biraz da kuralların esnekliğine ve özgür manevra kabiliyetinize borçlusunuz. Ancak bugün işinizin şaka kaldırmadığı ve rahat tavırların prim yapmadığı bir gün olacak.


5 Mart 2012 : İnişli çıkışlı bir aşk hayatınız var. Sevgilinizlearanızda çıkabilecek tartışmalarkolaylıkla halledilebilecek türden.Panik yapmayın. Her şey yolunagirecek. İşinizle ilgili büyük bir gerilim içindesiniz.Bu durumu mesai arkadaşlarınıza ve ailenizeansıtmaktan kaçının. Sağlığınız için spor yapın.


5 Mart 2011 : Yurt dışından gelecek bir dostunuzun desteğiyle işinizi büyüteceksiniz. Konut değiştirme planınızı ertelemeniz gerekecek. Sırlarınızı herkesle paylaşmamayı öğrenin. Evde daha sakin olmanız gerektiğini unutmayın.


5 Mart 2013 : Bugün, yeteneklerinizi kolaylıkla sergileyebileceksiniz. İsteklerinizi  kolaylıkla çevrenize kabul ettirebileceksiniz. Harekete geçmeden rahat edemiyorsunuz.  Tanışacağınız yeni insanlar size cazip gelse de temkinli olmalısınız. Sonradan başınız ağrıyabilir. Kendinizi ağırdan satmalısınız. Bugün daha aktif olmalısınız..


5 Mart 2015 : Ay#39#ın burcunuza geçmesi ile moraliniz yerine geliyor. Pek çok konuda kendinize güvenerek hareket edebileceksiniz. Bu günlerde çok farklı öncelikler üzerinde durabilirsiniz. Özellikle iş hayatında engelleri aşma çabanız dikkat çekecek. Sezgilerinize güvenmeli ancak acele karar vermemelisiniz. Ortaklıklaşa konuların getirdiği organizasyonlar sorun yaratabilir.


5 Mart 2014 : Bugün duygularınızla değil aklınızla kararlar almanız gereken bir gün olabilir. Yoğun bir konuşma ve yazışma trafiği yaşayabilirsiniz. Duyacağınız haberler sadece işinizle de ilgili olmayabilir. Hatta bazıları tamamıyla dedikoduya girebilir. Ancak siz duyduklarınızı tartmalı, ölçülü tepkiler vermelisiniz. Çünkü bazı haberler size yeni fırsatlar yaratabilir.


5 Mart 2013 : Çalışma hayatında tüm gayretinizi ortaya koymaktasınız. Çalışmalarınızla göz doldurmak için önemli fırsatlar bulacaksınız.İşle ilgili eğitim konuları da size yeterince sorumluluk getirecek. Daha fazla yenilik aradığınız bu dönem uzaklarla ilgili girişimleriniz akıcı ilerleyecek. Maddi alanda büyük risklere girmemeli, yatırım planlarınızda temkinli olmalısınız.


5 Mart 2012 : Birebir ilişkiler adına sizi kısıtlayan ve zorlayan konular üzerinde düşünmeniz gerek. Eşinizle olan iliişkinizde eleştirilere açık davranmalı ve ılımlı olmalısınız. Bu sayede olumlu bir sonuç alabileceksiniz. Ortaklaşa konularda yeni anlaşmalar ve ortaklıklar gündeme gelebilir. Alacağınız teklifler üzerinde dururken, ve sizin kazançlı çıkmanız çok olası.


5 Mart 2011 : Birebir ilişkiler adına sizi kısıtlayan ve zorlayan konular üzerinde düşünmeniz gerek. Eşinizle olan iliişkinizde eleştirilere açık davranmalı ve ılımlı olmalısınız. Bu sayede olumlu bir sonuç alabileceksiniz. Ortaklaşa konularda yeni anlaşmalar ve ortaklıklar gündeme gelebilir. Alacağınız teklifler üzerinde dururken, ve sizin kazançlı çıkmanız çok olası.


5 Mart 2015 : Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.


5 Mart 2014 : Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.


5 Mart 2013 : Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.


5 Mart 2015 : Kartınız Hata... Düşünceli ve idealist olduğunuz bugünde neşenizi bozmuş gibisiniz. Cesur ve kendinizle yarışmayı bırakmış, kendinizi içinize hapsetmiş konumdasınız.


5 Mart 2014 : Çocuklarınızla yapacağınız küçük tatil size iyi gelecek. Para harcama konusunda aşırılığa kaçtığınız malum. Masraflarınız konusunda kısıtlama yapmak zorunda olduğunuzu hissediyorsunuz. Gücünüzü kimseyle kıyaslamak istemiyorsunuz..


5 Mart 2013 : AŞK: Bugün sezgilerinizlehareket ediyor, içinizdekişüpheleri yok etmeye özengösteriyorsunuz. Partnerinizşüphelerinizi hissetmemeli yoksaemekleriniz boşa gider.PARA: Parasal açıdan bir servetharcıyormuşçasına eliniz cebinizde. Bütünsavurganlığınızın bedelini bugün göreceksiniz.SAĞLIK: Canınızın sıkıldığı her şeyi gece yatıncadüşünmeye başlıyor ve uykunuzu bozuyorsunuz.Tansiyon sorunlarınızı düşünerek bunu yapmayın.


5 Mart 2012 : Mali yatırımlarınızı yaparken beyin enerjinizi olumlu kullanın. Geçmişte yaptığınız hatayı tekrarlamadan hayatınızı düzene sokmalısınız.


5 Mart 2011 : Dostlarınızdan bugün çok şey bekliyorsunuz. Kendinize biraz hakim olmayı öğrenmelisiniz. Atak ve sabırsız davranışlarınız çevrenizdekileri kızdırıyor. Sağlığınızla ilgilenmek için bugün kendinize şart koşuyorsunuz.


5 Mart 2015 : Her şeyin bitmediği yolundaki inancınız devam ediyor. Duygu dünyanızdaki tıkanıklık, sorunun doğru değerlendirilmesi ön koşuluyla, radikal tavırlar gerektiriyor. Kararsız davranarak kaçırdığınız iş teklifinin, bir dostunuz aracılığıyla yeniden yapılmasını sağlamaya çalışacaksınız.


5 Mart 2014 : Bugün merak ettiğiniz ruh eşinizle karşılaşma şansına sahip olacaksınız ve ilerleyen günlerde zihniniz bu konuyla meşgul olacak. Özellikle gün içerisinde katılacağınız iş toplantısında yeni projelerinizle göz dolduracaksınız. Bu sizi yeni anlaşmalara doğru götürebilir.


5 Mart 2013 : Beraberliğinizi bitirme kararı aldınız! Yaşayacağınız yıkımı biliyorsunuz ve bu duruma karşı hazırlıklısınız. Artık karşınızdaki kişinin bencilliği ve esareti altında olmamak sizi güçlü kılıyor. Bu zor günleri kolaylıkla atlatacaksınız. İşinizi severek ve isteyerek yapmaya çalışın.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2017 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed