Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

5 Nisan Hangi Burç?


Burcunuz Koç,

Geçmiş Yorumlar:

5 Nisan 2018 : Yakın çevrenizle samimi ve sıcak iletişimler kurmak isteyeceksiniz. Alacağınız haberlerden çok mutlu olabileceksiniz. Kendi kendinizle biraz yalnız kalmak ve bazı konularda kendinizi daha motivasyonlu hissetmek isteyebilirsiniz. Bu anlamda sizi yıldıran, enerjinizi aşağıya çeken iç sesinizden dahi uzaklaşmak eğiliminde olacaksınız. Bilirsiniz sorunlar karşısında en önemli güç onu yenebilecek kapasiteyi içinizde barındırıyor olmanızdır.


5 Nisan 2016 : Kızgınlık hissedebilirsiniz, bu doğrultuda ilişkilerinizde daha dikkatli olmalısınız karşınızdaki insanın hissi durumunu çabuk kavrayabiliyorsunuz ve bugün hissi yönden güçlü sayılırsınız, kolay yaşama arzusundasınız ve genelde moraliniz yerinde ve neşel Kızgınlık sizi belirlememeli ve buna izin vermemelisiniz.


5 Nisan 2015 : Ani, beklenmedik gelişmeler, ortaya çıkan haber ve bilgiler Nisan ayını şekillendirebilir. Bu ay içinde aşkınızın karşılıksız olmadığını öğrenmeniz sizi sevindirebileceği gibi, diğerlerinin de bu durumun farkına varması sıkıntı yaratabilir. Özellikle, kimsenin haberi olmadan bazı işlere girişmek veya iş birlikleri kurmak istiyorsanız, gizliliği korumanın zor olacağı bir süreçte olduğunuzu unutmamalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bugü meydana gelecek ay tutulması önümüzdeki 1,5 ay içinde, iş birlikleri, ikili ilişkiler, ortaklıklar, iş birlikleri, adalet, hukuk, güvenlik başlıklı veya otorite konumundaki kişilerle ilgili konularda ani gelişmeleri gündeme taşıyabilir. Sayılan başlıklarda bitişler, kopuşlar veya başlangıçlar söz konusu olabilir. Değişiminin şart olduğunu düşünmemize neden olacak olaylar yaşayabiliriz. Ani olaylar, haberler, yangınlar, saldırgan kişiler, gruplar, ülkeler, patlamalar, gaz sıkışmaları, toplu eylemler, havayla veya elektrik ya da elektronik sistemlerle ilgili sıkıntılar, çöküşler, kazalar, dünya genelinde doğal afetler v.b türünde gelişmeler gündeme gelebilir. Ne olursa olsun ani kararlar almamalı ve sakinliğimizi korumalıyız. Olaylar yatıştıktan sonra adım atmak daha kolay olacaktır. Aslında 6, 10, 15 ve 21 Mart tarihli yazılarımda asıl önemli olasılıkları detaylı şekilde ele almıştım (geçen hafta yaşadığımız olaylar da malum) o nedenle tekrar etmek istemiyorum. Merak edenler internet arşivimizden ya da instagram.com/niobeaslitemel adresinden ulaşabilirler. Bu tutulma esnasında Terazi, Oğlak, Koç ve Yengeç burcunun ikinci ondalığında doğanlar veya yükselen burçları bu burçlarda olan okuyucularımız daha stresli olabilirler veya gergin ortamlara girebilirler. Ne olursa olsun sakinliklerini korumalarında fayda var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


5 Nisan 2014 : Tartışmalı ortamlar oluşabilir. Elinizden geldiğince esnek olmanız gereken günler. Uzlaşmacı olmanız diğerleriyle ilişkilerinizin dengelenmesini ve ilerlemenizi sağlayacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: Belli zorluklara odaklanmak, şikayet etmek veya engelleri listelemek yerine olumlu düşünmek ve önemsediğimiz konularda ilerleme odaklı hareket etmek daha yerinde olacaktır. Tüm zorluklarına rağmen, gezegenler değişim ve dönüşüme işaret ediyor. Rüzgarı arkaya almak daha doğru olacaktır.


5 Nisan 2013 : Doğru dürüst ilerlemeyen bir planı, düzenlemeyi veya projeyi değiştirebilecek değişiklikler yapmanıza olanak tanıyacak fırsatlar bekliyor olabilirsiniz. Bu amaçla araştırmalarınızı derinleştiriyorsunuz.Bazı kişilerin hatalı hareketlerine ödün vermemelisiniz. Elinizden gelenin en iyisini yapabilirsiniz, ancak bazı kişilerin ödemelerini sizin karşılamanız gerekmiyor. Sizden faydalanmaya çalışan kişilerden sakınmak için özel yaşamınızda veya iş hayatınızda bazı değişiklikler yapmanız gerekebilir. Kendi ihtiyaçlarınızı ön planda tutmalısınız. Niobe


5 Nisan 2012 : Yanlış kararlar vermeye açık bir gündesiniz. Bu sıralarda bazı ailevi sorunlarınız olabilir. Sağlıklı karar veremeyeceğinizi göz önünde bulundurmadan birşeye teşebbüs etmemelisiniz. İş konularında iyisiniz ve bazı küçük başarılar kazanmanız olasıdır. İyi niyetli yaklaşımlarınız takdir edilmiyor. Karşınızdaki kimselere yaklaşmaya çalışmanızda fayda yok. Sizin için en iyisi ilgisiz kalmaktır. Bırakın karşınızdakiler size yaklaşma gereği duysunlar. Huysuzluğu tutmuş birisine bazı konuları izah etmek zorunda kalabilirsiniz. Bu konuyu mümkün olduğu kadar kısa kesmeniz iyi olur.


5 Nisan 2011 : Özellikle ihtiyaçlarınızı karşılamak ya da bir süredir istediğiniz bir şey için alış veriş yapmayı düşünüyorsanız bugün çok uygundur. Hayatınızda yeni yüzler, yeni yerler, işler ve aşklar isteyebilirsiniz. Bunların hepsini sağlamak için bazı fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Eğer değerlendirebilirseniz, hayatınıza yeni bir yön verebilirsiniz. Bugün herşeyi düzeltmek veya yeniden yapmak için güç ve yeteneğe de sahipsiniz. Sürprizlere açıksınız. Sevdiğiniz bir kişinin güzel bir jestiyle karşılaşabilirsiniz.


5 Nisan 2018 : Bugün genel olarak düşünceli ve huzursuz olacaksınız. Duygusal konulardan uzak olacak ve mantığınıza önem vereceksiniz. Karar vermeniz gereken bazı konular olabilir. Zihinsel faaliyetleriniz oldukça kuvvetli olacağı bugün isabetli kararlar alabilirsiniz. Ailenizle aranızdaki bir sorunu bugün halletme olanağı bulacaksınız.


5 Nisan 2017 : Ele almayı düşündüğünüz konu, pek aceleye gelecek gibi görünmüyor. Konunun içindeki diğer kişilerin, buna hazır olduklarından kuşku duymamanız gerekiyor. Son günlerde içine düştüğünüz karamsarlık sizi bu hafta terk edecek. Bu duygudan kurtulduğunuzda, hangi nedenle bu kadar karamsarlık yaşadığınızı düşünecek, kendinize kızacaksınız.


5 Nisan 2016 : Bu sıralar duygularınızı açığa vurma huyunuzu bırakmış görünüyorsunuz. Gizlilik gerektirdiğini düşündüğünüz konular, çok yakında gündeminizden çıkacak. Bugünü keyifli geçirmeye kararlısınız, bazı endişelerinizden arınmışsınız. Önünüzde birkaç tercihi olan bir yol ayrımı görünüyor. Bu tercihlerden biri, sizin için sakıncalı olabilir.


5 Nisan 2015 : Günlük sorumluluklarınızla daha çok ilgilenmeniz gerekebilir. Planlı olmazsanız zararlı çıkabilirsiniz. Gökyüzündeki gerginlik sizin için evle ilgili konularda yoğunlaşabilir. Günü mücadele ederek geçirebilir, aşırı duygusal tepkiler verebilirsiniz.


5 Nisan 2014 : Canlı hayata bağlı birisiniz. Ama bu özellikleriniz istediğiniz yaşamı size sağlayamıyor. Bugünlerde can sıkıntısına çok açık bir durumda görünüyorsunuz. Gelecek günlerde hayallerinizi kıyısından, köşesinden de olsa, yakalayacaksınız.


5 Nisan 2013 : Bugün sorunlarınıza akılcı çözümler bulabileceksiniz. Zihinsel aktivitelerinize önem verebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat edin. <br>Bugün sorunlarınıza akılcı çözümler bulabileceğiniz bir gün. Zihninizin iyi çalışacağı bugün zihinsel aktivitelerinize önem verebilirsiniz. Gün içinde dostlarınızla bir araya gelebilir onlara bazı konularda yardımcı olabilirsiniz. Zihninizin güçlü olduğu bugün duygularınızı kontrol etmekte başarısız olabilirsiniz.


5 Nisan 2012 : Birkaç gün içinde bir yolculuğunuz var, işle ilgili görünmüyor.Başarısızlık diye bir şeyi kabul etmiyor, bu özelliğinizi abarttığınız bazı durumlarda tepkiler alabiliyorsunuz. Bugünlerde sıkıntıyla peşinizde dolanan biri var. Sizin adınızın da içinde olduğu bir söylentinin gerçeklik derecesini öğrenmek isteyecek, bunun için uygun bir anınızı bekliyor.


5 Nisan 2011 : Son zamanlarda sizi doğrudan ilgilendirmeyen üzüntülere karşı bağışıklı gibisiniz. Kendinize dönük biri olmayışınız, bu tavrınızın bilinçli bir kaçış olduğu şeklindeki görüşleri doğruluyor. Özel dostluklarınız var. Çok önemsiyor, birçok değerinizin önüne koyuyorsunuz. Son günlerdeki düşünceli durgunluğunuzun bu ilişkilerle bir bağı var gibi.


5 Nisan 2018 : Sevgi bağlarınız sapasağlam duruyor. Buna rağmen tatlı sert bir ilişki içinde olmanız sizi şaşırtıyor. Karakterlerinizdeki sivrilikler, sizi hırçın ama hep heyecanlı garip bir ikili yapıyor.


5 Nisan 2017 : Uzun süredir yaşadığınız ilişki, ömrünü iki tarafında akıllıca davranmasına borçlu. Birbirinize zorlama yapmıyor, özel zevklerinizi eskisi gibi paylaşma zorunluluğu getirmiyorsunuz


5 Nisan 2016 : Aşk yaşamınızda son derece olumlu etkiler altında olacaksınız ve duygusal olarak kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Kendinizi sevgiye her zamankinden daha yakın hissedeceksiniz ve çevrenize karşı ılımlı yaklaşımlarınız olacaktır. Sevdiğiniz insanla aranızda ilişki genel olarak uyumlu olacaktır. Birlikte güzel ortamlara girebilir ve hoşunuza gidecek şekilde zaman geçirebilirsiniz. Duygusal konularda yeni bir karar almaya uygun olacaksınız.


5 Nisan 2015 : Olayların pek istediğiniz yönde gitmemesi sizi rahatsız edebilir. İyimserliğinizi korumaya çalışmalı ve dikkatsizliklerden kaçınmalısınız. İlişkiniz için yepyeni düşünceleriniz ve planlarınız olmasına karşın bunları hemen uygulamakta engellerle karşılaşabilirsiniz.


5 Nisan 2014 : Partnerinizi anlamaya çalışın. Bu, sizin de bilmediğiniz yanlarınızı görmenizi sağlayacak. Tutarlı ve kendinizle barışıksınız. Ama bu, bir süredir yaşananlarda sorumluluğunuz olmadığı anlamına gelmiyor.


5 Nisan 2013 : Sevgilinizden bugün olumsuz tepkiler alabilirsiniz. Bu tepkilerin kaynağını öğrenmeye çalışın ve sevgilinizin üstüne fazla gelmemeye çalışın.


5 Nisan 2012 : Karşı tarafın da sizinle aynı yoğunluğu yaşıyor olması çok muhtemel.Duygularınızı kafanızda bir belirsizlik olarak barındırmamalısınız. Hissettiklerinizi açıklamanız için ortam ve gelişmeler çok elverişli.


5 Nisan 2011 : Kendiliğinden bir şeylerin anlaşılmasını boşuna bekliyor olabilirsiniz. İçinizde beslediğiniz duyguları daha anlaşılır yöntemler geliştirerek sergileyebilirsiniz. Gecikmeyin.


5 Nisan 2018 : İş yaşamınızda enerjinizi pozitif olarak kullanabileceğiniz bir gündesiniz. Yeni başlangıçlar yapabilirsiniz yada yeni projelere adım atabilirsiniz. Fikirlerinizi rahatça ortaya koyabilecek ve karşınızdaki insanlara kabul ettirebileceksiniz. Parlak bazı fikirler düşünebilirsiniz. Bir süreden beri üzerinde konuştuğunuz ancak bir türlü gerçekleştiremediğiniz bir planınız yeniden gündeme gelebilir.


5 Nisan 2017 : Tekliflere daha ilgili olabilirsiniz. Doğru tercihler ve denetimci özellikleriniz küçük fırsatları geliştirebilir. İş yaşamınızdaki başarılarınız, biraz da doğal özelliklerinizle giderek artıyor.


5 Nisan 2016 : Ayrıntılara boğulup, bütünü göremiyorsunuz bazen. Bu, hem size zaman kaybettiriyor, hem de çevrenizdekilerin sabrını taşırıyor. Tamam, mükemmeliyetçilik iş yaşamında önemli ama her şey gibi onun da fazlası zarar.


5 Nisan 2015 : İşle ilgili öncelikler ve tamamlanması gereken sorumluluklarınız var. Özellikle sabah saatlerinde bu konuda hızlı ilerleme sağlayabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızdan destek görmeniz muhtemel.


5 Nisan 2014 : Garip bir şekilde şansınızı erteliyorsunuz. Verimsiz bulduğunuz toplantıları verimli hale getirmek biraz da sizin elinizde. İlerde daha iyi değerlendireceğinizi düşündüğünüz fırsatlar, elinizden kayıp gidebilir.


5 Nisan 2013 : İş hayatınızda bugün bir ara küçük bir huzursuzluk yaşayacaksınız. Bunun dışında olumlu bir iş günü geçirecek ve amirinizden takdir toplayacaksınız.


5 Nisan 2012 : Garip bir şekilde şansınızı erteliyorsunuz. Verimsiz bulduğunuz toplantıları verimli hale getirmek biraz da sizin elinizde. İlerde daha iyi değerlendireceğinizi düşündüğünüz fırsatlar, elinizden kayıp gidebilir.


5 Nisan 2011 : Başınızı kaşıyacak vakit bulamayışınızda az da olsa pay sahibi olduğunuzun farkındasınız. Bu sorun, sizi objektif bir bakışla çözüme götürecek. Bazı çıkış arayışlarınız bugünlerde netice verebilir.


5 Nisan 2018 : Küçük bir para desteğine ihtiyacınız olabilir. Bir taşınmanın eşiğinde gibisiniz, bu sizi ürkütüyor. Alacak verecek işlerinde bugünlerde bazı küçük zararlar olabilir.


5 Nisan 2017 : Herkes sizin ne kadar haklı olduğunuzu biliyor olsa da uzlaşmacı tavırlar puanınızı arttıracak. Pek de yakınınız olmayan biriyle yaşadığınız bir para tartışması bugün yeniden açılacak gibi.


5 Nisan 2016 : Akılcı davranışlarla durumu kurtarabiliyorsunuz. Ama projeleriniz için yüklü paraya gereksiniminiz var. Bunu da ancak birikimle sağlayabileceksiniz. Bu günlerdeki darlık geçici.


5 Nisan 2015 : Parasal ortaklıklar son derece ilgi çekici olabilir. İstediklerinizi elde etmek için çok daha büyük bir çaba sarfediyorsunuz. Değişen koşullar sizi huzursuz kılsa bile sürprizler ve yaklaşımlarla bu problemlerin üstesinden gelebilirsiniz.


5 Nisan 2014 : Yeterli sayılabilecek kazancınıza karşın, yüksek tutarlı ödemeleriniz para darlığı çekmenize neden olabiliyor. Çok uzayan bir para tartışmanız için önümüzdeki günler içinde kökten kararlar alabilirsiniz.


5 Nisan 2013 : Yaptığınız harcamaları kontrollü bir biçimde yapmanız ve bu konuda sistematik ilerlemeniz önümüzdeki günlerde rahatlamanızı sağlayacaktır.


5 Nisan 2012 : Haklı endişelere dayalı küçük hesaplar, çapınızı aştığı düşüncesiyle bazı büyük fırsatları kaçırmanıza neden oluyor. Bugünlerde kısmi rahatlamalar getirecek para girdileriniz var.


5 Nisan 2011 : Maddi darlıklarınızda bazı kapılarınızın olması, sizi rahatlatıyor.Para konularında oto kontrole inanıyorsunuz, ama karakteristik özellikleriniz size bu olanağı pek vermiyor.


5 Nisan 2018 : Önümüzdeki günlerde sıcakların etkisiyle sağlığınız bozulabilir. Fazla terlememeye dikkat edin.


5 Nisan 2017 : Bugün yeni bir karar vermemeli ve yeni girişimlerde bulunmamalısınız. Kendinizi bir çok şeye karşı isteksiz hissedebilir ve mecbur olduğunuz için sorumluluklarınızı kendinizi zorlayarak yerine getirebilirsiniz.


5 Nisan 2016 : Çoktandır karar haline getirdiğiniz bir arzunuzdan şu günler içersinde vazgeçmeyi düşüneceksiniz. Bu kararınızı şimdiden masaya yatırırsanız, ilerdeki çaresizliği yaşamayabilirsiniz.


5 Nisan 2015 : İkili ilişkiler, ortaklıklar ve evlilikler bağlamında daha toleranslı olmalı ve çatışmalardan uzak kalmalısınız.


5 Nisan 2014 : Yeni tanışacağınız birisiyle ilk anda yıldızınız barışmayabilir ama sandığınızdan daha düzgün biri olduğunu göreceksiniz. Peşin hükümlü olmak bazen yanılgıya düşmenize neden olabiliyor.


5 Nisan 2013 : Sıcaklardan dolayı sağlık durumunuz bozulabilir. Beslenmenize dikkat edin ve stres yaratacak işlerden uzak durmaya çalışın.


5 Nisan 2012 : Uzun bir kararsızlık döneminden sonra yeni yeni ilgi duymaya başladığınız bir oluşum, esas olarak dışardan itelemelerle sizi bir anda içine alabilir. İyi düşünmeniz gerekiyor.


5 Nisan 2011 : İş yaşamınız ve çok çeşitli sosyallikleriniz arasında bazı tercihler gerekiyor.


5 Nisan 2018 : Sahnede olmanız gereken bir olayda kendinizi geri çekebilirsiniz. Ancak bu duruş size kazanç getirmeyecek. Aksine biraz olsun kendinizi göstermek, stresi bir kenara bırakıp işin eğlencesine varabilmekle mutluluk gelecek.


5 Nisan 2017 : Sakin bir tatil günü geçirmeyi beklemeyin. Gün içinde çevrenizde hep dost niteliğinde insanlar olacak. Akşam saatlerinde ise trafik iyice artacak. Hem hızlı hem renkli hem de sohbeti muhabbeti bol enerjik bir gün sizi bekliyor. Yorucu olabilir ama tadını çıkarın.


5 Nisan 2016 : Aktif ve mücadeleci olacağınız bir gün. Agresif davranmaktan kaçındığınız, daha dikkatli olduğunuz, sabır göstermeyi bildiğiniz takdirde her ne planlıyorsanız üstesinden gelip istediğiniz neticelere ulaşma şansınız olacak.


5 Nisan 2015 : İşyerinde özellikle otorite konumundaki kişilere karşı bazı görüşleri savunmak durumunda kalabilirsiniz. İkna gücünüz yerinde. İşin olumsuz taraflarını görmemelerini sağlayın. Unutmayın karşınızda kolay yutulur lokma yok. Bunu becerirseniz herkes için iyi sonuçlanacak.


5 Nisan 2014 : Bir seyahat veya kendinizi yakın hissettiğiniz biriyle gün içinde yapacağınız kısa bir kaçamak sizi mutlu edecektir. Ancak bugün için sohbetin samimiyet ölçüsünü iyi ayarlamak ve patavatsızlıklardan kaçınmak gerekiyor.


5 Nisan 2013 : Dostlarınızın kıymetini bilin. Onların varlığı ortaya çıkarmak istediğiniz mücadeleci yanınızı tetikleyecek. “Bir elin nesi var iki elin sesi var” sözünü hatırlayın. Bireysel bir istek bile olsa buna doğru kişileri ortak etmelisiniz.


5 Nisan 2012 : Hoşlandığınız kişinin dikkatini çekmek istiyorsanız, bugün elinize geçecek fırsatları değerlendirmeye çalışın. Mesleğinizde yükselmek için biraz daha sabırlı olmanız gerekiyor. Parasal problem yaşıyorsunuz ama sizin için maddi fedakârlığa hazır yakın dostlarınız olduğunu görmüyorsunuz.


5 Nisan 2011 : Karşınıza çıkacak ilginç teklifleri değerlendirmek için sezgilerinize kulak verin. Bu konuda tecrübeli dostlarınızdan yardım alabilirsiniz. Sevdiğiniz kişinin iş yerindeki sorunlarını çözmesine destek olmalısınız.


5 Nisan 2012 : Çalıştığınız iş yerinde birçok değişim gündeme gelecektir. Kariyerinizi sorgulamak ve kendinizde  kusur bulmak yerine değişen şartlara ayak uydurmaya çalışmalısınız. Lehinize gelişecek olaylar sizi sevindirecektir. Acele etmeden sabırlı davranırsanız, kazanan sizi olacaksınız. Güneş tutulmasından en çok etkilen kişi olarak, değişimler kapınızda.


5 Nisan 2018 : Evlilik, yakın ilişkiler ve ortaklıklar sizi hareketli kılmakta. Ãœzerinizde baskı kuran gelişmelerle ilgilenmeniz gerekecek. Artan ortaklaşa sorumluluklar karşısında kabullenici olmanız lazım. Ortaklıklarınızda çözüm arayışı içinde olmanız halinde kazançlı çıkabilirsiniz. İkili ilişkilerde ise eşin duygusal durumu sizi yakından ilgilendirebilir. Gereksiz kuruntulardan sakınmalısınız.


5 Nisan 2017 : Hayatınıza giren güçlü değişiklikler sürerken ortaklıkların getirdiği parasal konular gündeminizde. Başkaları ile olan maddi paylaşımlar dönüşüm ve kritik testler getirmekte. Beklemediğiniz sorumluluklar sizi kısıtlayabilir. En azından borçlarınızın ödenmesi, kişisel kaynakların korunması adına daha az risk taşıyan kararlar almaya çalışabilirsiniz.


5 Nisan 2016 : Yaşadığınız değişikliklere ayak uydurmakta zorlanıyorsunuz. Ancak biraz sabırlı olmayı öğrenmek ve fedakarlık yapmak gerekiyor. Planlarınızı iki kez düşünmeli hazırlık döneminizi sağduyulu bir şekilde geçirmelisiniz. Kontrol edemediğiniz konularda ise hayatınıza karmaşa girebilir. Bu dönem daha yararlı işler çıkaracağınız kolektif paylaşımlar içinde olabilirsiniz.


5 Nisan 2015 : Sezgileriniz güçleniyor. Gün içinde maddi konularla ilgili sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu gelişmeler sizi daha dikkatli olmaya ve maddi altyapınızda değişiklikler yapmaya yönlendirebilir. Ortaklarınızla diyaloğa geçmeden önce tekliflerinizi sağlam örneklerle desteklemeye gayret edin. Duygusal açıdan yorgun hissedebilirsiniz.


5 Nisan 2014 : Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.


5 Nisan 2013 : Son derece iyimser ve girişken zamanlar yaşıyorsunuz. Yeni desteklerin öne çıkması ile çok şey başarabilirsiniz. Zira sosyal çevrenizde sizi harekete geçiren koşullar hızlanıyor. Organize işler, başkalarına önderlik edeceğiniz ortak çalışmalarda sorumluluk alabilirsiniz. Geleceğe yönelik beklentilerin yenilendiği bu dönem uzun soluklu hedefler belirlenebilir.


5 Nisan 2012 : Biraz karışık etkiler altındasınız. İşle ilgili bazı değişiklikler çalışma koşullarınızı zorlayabilir. Daha fazla fedakarlık ya da hizmet gerektiren konular olacaktır. İnce eleyip sık dokumalı, işe ait yeni projeler üzerinde durmalısınız. Bu dönem karşınıza çıkacak sağlık temaları olabilir. Bazı belirsizlikler karşısında sağduyulu olmanız, kontrollerinizi ihmal etmemeniz lazım.


5 Nisan 2011 : Maddi konular üzerinde durmaya başlıyorsunuz. Elinizdeki kaynakları daha iyi değerlendirmenin yollarını bulmalısınız. Bu alanda gerçekçi olmanız ve somut verilere dayanarak hareket etmeniz gerekecek. İş hayatına sıkı sarılmanız gereken bu dönem, çalışma kapasitenizi yüksek tutmanız gerekecek. Parasal desteklerde engeller yaşanabilir.


5 Nisan 2018 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


5 Nisan 2016 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


5 Nisan 2015 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


5 Nisan 2014 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


5 Nisan 2013 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


5 Nisan 2012 : Biraz karışık etkiler altındasınız. İşle ilgili bazı değişiklikler çalışma koşullarınızı zorlayabilir. Daha fazla fedakarlık ya da hizmet gerektiren konular olacaktır. İnce eleyip sık dokumalı, işe ait yeni projeler üzerinde durmalısınız. Bu dönem karşınıza çıkacak sağlık temaları olabilir. Bazı belirsizlikler karşısında sağduyulu olmanız, kontrollerinizi ihmal etmemeniz lazım.


5 Nisan 2018 : AŞK: Sevgilinizle aranızdakisorunları yok ettiğinize göremutluluğun tadını çıkarmanızdasakınca yok. Genel anlamdanegatif bir yapıya sahip olsanız dabugünlerde oldukça pozitifsiniz.İŞ: Karşılaştığınız kişilere ilketapta iyi izlenim bırakıyorsunuz. Ancak sonradanani tavırlarınızla insanları kaçırıyorsunuz. Buani hareketlerden uzak durmalısınız.SAĞLIK: Sezgileriniz çok güçlü. Gelecektebaşınıza gelecekleri az çok kestirebiliyorsunuz.


5 Nisan 2017 : Kartınız İmparator... Verdiğiniz kararlarla ilgili sert bir tutum içine girmenizin ne size ne de başkalarına faydası var. Güçlü görüntünüz sıkıntılarınızı yenmeye yetmeyebilir.


5 Nisan 2016 : Partnerinizle aranızdakiiletişim hayranlık uyandırıcıgörünüyor. Yalnızlığa birtürlü alışamayan sizlerbugün kendinizi sokaklaraatabilirsiniz.


5 Nisan 2015 : Kartınız Sessizlik... Birileriyle sohbetetmeye hazır konumda değilsiniz.Serüvenci ve enerjik tavırlarınızdaneser yok. Bu sizler için geçici bir süreç.Kırılgan ve kaprislisiniz bu aralar.


5 Nisan 2014 : Kartınız Anahtar... Bugün sezgileriniz çok güçlü. Yeni yatırımlar yapmakta kararlısınız. Tahmin ettikleriniz ters olabilir. Hanenizle ilgili birtakım sorunları aşmalısınız.


5 Nisan 2013 : Uzun zamandır haber alamadığınız yakın dostlarınızla bir araya gelerek günün tadını çıkaracaksınız.


5 Nisan 2012 : Duygusal ilişkilerinizdeproblem çıkabilir, alttanalmalısınız. Sağlık sorunuolan Koç’ların sorunlarıtekrar ortaya çıkabilir vezorlanabilirler.


5 Nisan 2011 : Bugünlerde iş hayatınızda oldukça başarılısınız. Hırsınızla göz dolduruyorsunuz.


5 Nisan 2018 : Meslek değişimi söz konusu olmayacak, sadece kapalı kaldığını düşündüğünüz kapılar açılacak ve yükseleceksiniz. Geçmişte istemeyerek yapmış olduğunuz bir yatırımın sonucunu, bugün en iyi şekilde alacak ve çok sevineceksiniz. Hava değişimlerine karşı tedbirli olun.


5 Nisan 2017 : Meslek değişimi söz konusu olmayacak, sadece kapalı kaldığını düşündüğünüz kapılar açılacak ve yükseleceksiniz. Geçmişte istemeyerek yapmış olduğunuz bir yatırımın sonucunu, bugün en iyi şekilde alacak ve çok sevineceksiniz. Hava değişimlerine karşı tedbirli olun.


5 Nisan 2016 : Sevgilinizden beklediğiniz haber bugün gelecek. Bu haberle birlikte ferahlayacak ve üzerinizdeki tereddütlerden sıyrılacaksınız. Dedikodulara önem vermeyin. İş ortamında dikkat dalgınlığı yaşayabilirsiniz. Bugünlerde hiçbir işi şansa bırakmayın, riskleri iyi hesaplayın.


5 Nisan 2015 : Sevgilinize vermiş olduğunuz sözü yerine getirmemeniz sizin için mutluluk değil, mutsuzluk getirir. Aşk işlerinde güveni bir kaybederseniz saadeti gölgelemiş olursunuz. İşinizi ilgilendiren bir konuyla ilgili olarak çıkmaz içinde görünüyorsunuz. Şimdilik bir çözümsüzlük söz konusu değilse de tavırlı davranmanızda, biraz hareketlenmenizde yararlar olabilir.


5 Nisan 2014 : Sevgilinizden beklediğiniz haber bugün gelecek. Bu haberle birlikte ferahlayacak ve üzerinizdeki tereddütlerden sıyrılacaksınız. Dedikodulara önem vermeyin. İş ortamında dikkat dalgınlığı yaşayabilirsiniz. Bugünlerde hiçbir işi şansa bırakmayın, riskleri iyi hesaplayın.


5 Nisan 2013 : Sevgilinize vermiş olduğunuz sözü yerine getirmemeniz sizin için mutluluk değil, mutsuzluk getirir. Aşk işlerinde güveni bir kaybederseniz saadeti gölgelemiş olursunuz. İşinizi ilgilendiren bir konuyla ilgili olarak çıkmaz içinde görünüyorsunuz. Şimdilik bir çözümsüzlük söz konusu değilse de tavırlı davranmanızda, biraz hareketlenmenizde yararlar olabilir.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed