Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

5 Nisan Hangi Burç?


Burcunuz Koç,

Geçmiş Yorumlar:

5 Nisan 2014 : Tartışmalı ortamlar oluşabilir. Elinizden geldiğince esnek olmanız gereken günler. Uzlaşmacı olmanız diğerleriyle ilişkilerinizin dengelenmesini ve ilerlemenizi sağlayacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: Belli zorluklara odaklanmak, şikayet etmek veya engelleri listelemek yerine olumlu düşünmek ve önemsediğimiz konularda ilerleme odaklı hareket etmek daha yerinde olacaktır. Tüm zorluklarına rağmen, gezegenler değişim ve dönüşüme işaret ediyor. Rüzgarı arkaya almak daha doğru olacaktır.


5 Nisan 2013 : Doğru dürüst ilerlemeyen bir planı, düzenlemeyi veya projeyi değiştirebilecek değişiklikler yapmanıza olanak tanıyacak fırsatlar bekliyor olabilirsiniz. Bu amaçla araştırmalarınızı derinleştiriyorsunuz.Bazı kişilerin hatalı hareketlerine ödün vermemelisiniz. Elinizden gelenin en iyisini yapabilirsiniz, ancak bazı kişilerin ödemelerini sizin karşılamanız gerekmiyor. Sizden faydalanmaya çalışan kişilerden sakınmak için özel yaşamınızda veya iş hayatınızda bazı değişiklikler yapmanız gerekebilir. Kendi ihtiyaçlarınızı ön planda tutmalısınız. Niobe


5 Nisan 2012 : Yanlış kararlar vermeye açık bir gündesiniz. Bu sıralarda bazı ailevi sorunlarınız olabilir. Sağlıklı karar veremeyeceğinizi göz önünde bulundurmadan birşeye teşebbüs etmemelisiniz. İş konularında iyisiniz ve bazı küçük başarılar kazanmanız olasıdır. İyi niyetli yaklaşımlarınız takdir edilmiyor. Karşınızdaki kimselere yaklaşmaya çalışmanızda fayda yok. Sizin için en iyisi ilgisiz kalmaktır. Bırakın karşınızdakiler size yaklaşma gereği duysunlar. Huysuzluğu tutmuş birisine bazı konuları izah etmek zorunda kalabilirsiniz. Bu konuyu mümkün olduğu kadar kısa kesmeniz iyi olur.


5 Nisan 2011 : Özellikle ihtiyaçlarınızı karşılamak ya da bir süredir istediğiniz bir şey için alış veriş yapmayı düşünüyorsanız bugün çok uygundur. Hayatınızda yeni yüzler, yeni yerler, işler ve aşklar isteyebilirsiniz. Bunların hepsini sağlamak için bazı fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Eğer değerlendirebilirseniz, hayatınıza yeni bir yön verebilirsiniz. Bugün herşeyi düzeltmek veya yeniden yapmak için güç ve yeteneğe de sahipsiniz. Sürprizlere açıksınız. Sevdiğiniz bir kişinin güzel bir jestiyle karşılaşabilirsiniz.


5 Nisan 2014 : Canlı hayata bağlı birisiniz. Ama bu özellikleriniz istediğiniz yaşamı size sağlayamıyor. Bugünlerde can sıkıntısına çok açık bir durumda görünüyorsunuz. Gelecek günlerde hayallerinizi kıyısından, köşesinden de olsa, yakalayacaksınız.


5 Nisan 2013 : Bugün sorunlarınıza akılcı çözümler bulabileceksiniz. Zihinsel aktivitelerinize önem verebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat edin. <br>Bugün sorunlarınıza akılcı çözümler bulabileceğiniz bir gün. Zihninizin iyi çalışacağı bugün zihinsel aktivitelerinize önem verebilirsiniz. Gün içinde dostlarınızla bir araya gelebilir onlara bazı konularda yardımcı olabilirsiniz. Zihninizin güçlü olduğu bugün duygularınızı kontrol etmekte başarısız olabilirsiniz.


5 Nisan 2012 : Birkaç gün içinde bir yolculuğunuz var, işle ilgili görünmüyor.Başarısızlık diye bir şeyi kabul etmiyor, bu özelliğinizi abarttığınız bazı durumlarda tepkiler alabiliyorsunuz. Bugünlerde sıkıntıyla peşinizde dolanan biri var. Sizin adınızın da içinde olduğu bir söylentinin gerçeklik derecesini öğrenmek isteyecek, bunun için uygun bir anınızı bekliyor.


5 Nisan 2011 : Son zamanlarda sizi doğrudan ilgilendirmeyen üzüntülere karşı bağışıklı gibisiniz. Kendinize dönük biri olmayışınız, bu tavrınızın bilinçli bir kaçış olduğu şeklindeki görüşleri doğruluyor. Özel dostluklarınız var. Çok önemsiyor, birçok değerinizin önüne koyuyorsunuz. Son günlerdeki düşünceli durgunluğunuzun bu ilişkilerle bir bağı var gibi.


5 Nisan 2014 : Partnerinizi anlamaya çalışın. Bu, sizin de bilmediğiniz yanlarınızı görmenizi sağlayacak. Tutarlı ve kendinizle barışıksınız. Ama bu, bir süredir yaşananlarda sorumluluğunuz olmadığı anlamına gelmiyor.


5 Nisan 2013 : Sevgilinizden bugün olumsuz tepkiler alabilirsiniz. Bu tepkilerin kaynağını öğrenmeye çalışın ve sevgilinizin üstüne fazla gelmemeye çalışın.


5 Nisan 2012 : Karşı tarafın da sizinle aynı yoğunluğu yaşıyor olması çok muhtemel.Duygularınızı kafanızda bir belirsizlik olarak barındırmamalısınız. Hissettiklerinizi açıklamanız için ortam ve gelişmeler çok elverişli.


5 Nisan 2011 : Kendiliğinden bir şeylerin anlaşılmasını boşuna bekliyor olabilirsiniz. İçinizde beslediğiniz duyguları daha anlaşılır yöntemler geliştirerek sergileyebilirsiniz. Gecikmeyin.


5 Nisan 2014 : Garip bir şekilde şansınızı erteliyorsunuz. Verimsiz bulduğunuz toplantıları verimli hale getirmek biraz da sizin elinizde. İlerde daha iyi değerlendireceğinizi düşündüğünüz fırsatlar, elinizden kayıp gidebilir.


5 Nisan 2013 : İş hayatınızda bugün bir ara küçük bir huzursuzluk yaşayacaksınız. Bunun dışında olumlu bir iş günü geçirecek ve amirinizden takdir toplayacaksınız.


5 Nisan 2012 : Garip bir şekilde şansınızı erteliyorsunuz. Verimsiz bulduğunuz toplantıları verimli hale getirmek biraz da sizin elinizde. İlerde daha iyi değerlendireceğinizi düşündüğünüz fırsatlar, elinizden kayıp gidebilir.


5 Nisan 2011 : Başınızı kaşıyacak vakit bulamayışınızda az da olsa pay sahibi olduğunuzun farkındasınız. Bu sorun, sizi objektif bir bakışla çözüme götürecek. Bazı çıkış arayışlarınız bugünlerde netice verebilir.


5 Nisan 2014 : Yeterli sayılabilecek kazancınıza karşın, yüksek tutarlı ödemeleriniz para darlığı çekmenize neden olabiliyor. Çok uzayan bir para tartışmanız için önümüzdeki günler içinde kökten kararlar alabilirsiniz.


5 Nisan 2013 : Yaptığınız harcamaları kontrollü bir biçimde yapmanız ve bu konuda sistematik ilerlemeniz önümüzdeki günlerde rahatlamanızı sağlayacaktır.


5 Nisan 2012 : Haklı endişelere dayalı küçük hesaplar, çapınızı aştığı düşüncesiyle bazı büyük fırsatları kaçırmanıza neden oluyor. Bugünlerde kısmi rahatlamalar getirecek para girdileriniz var.


5 Nisan 2011 : Maddi darlıklarınızda bazı kapılarınızın olması, sizi rahatlatıyor.Para konularında oto kontrole inanıyorsunuz, ama karakteristik özellikleriniz size bu olanağı pek vermiyor.


5 Nisan 2014 : Yeni tanışacağınız birisiyle ilk anda yıldızınız barışmayabilir ama sandığınızdan daha düzgün biri olduğunu göreceksiniz. Peşin hükümlü olmak bazen yanılgıya düşmenize neden olabiliyor.


5 Nisan 2013 : Sıcaklardan dolayı sağlık durumunuz bozulabilir. Beslenmenize dikkat edin ve stres yaratacak işlerden uzak durmaya çalışın.


5 Nisan 2012 : Uzun bir kararsızlık döneminden sonra yeni yeni ilgi duymaya başladığınız bir oluşum, esas olarak dışardan itelemelerle sizi bir anda içine alabilir. İyi düşünmeniz gerekiyor.


5 Nisan 2011 : İş yaşamınız ve çok çeşitli sosyallikleriniz arasında bazı tercihler gerekiyor.


5 Nisan 2014 : Bir seyahat veya kendinizi yakın hissettiğiniz biriyle gün içinde yapacağınız kısa bir kaçamak sizi mutlu edecektir. Ancak bugün için sohbetin samimiyet ölçüsünü iyi ayarlamak ve patavatsızlıklardan kaçınmak gerekiyor.


5 Nisan 2013 : Dostlarınızın kıymetini bilin. Onların varlığı ortaya çıkarmak istediğiniz mücadeleci yanınızı tetikleyecek. “Bir elin nesi var iki elin sesi var” sözünü hatırlayın. Bireysel bir istek bile olsa buna doğru kişileri ortak etmelisiniz.


5 Nisan 2012 : Hoşlandığınız kişinin dikkatini çekmek istiyorsanız, bugün elinize geçecek fırsatları değerlendirmeye çalışın. Mesleğinizde yükselmek için biraz daha sabırlı olmanız gerekiyor. Parasal problem yaşıyorsunuz ama sizin için maddi fedakârlığa hazır yakın dostlarınız olduğunu görmüyorsunuz.


5 Nisan 2011 : Karşınıza çıkacak ilginç teklifleri değerlendirmek için sezgilerinize kulak verin. Bu konuda tecrübeli dostlarınızdan yardım alabilirsiniz. Sevdiğiniz kişinin iş yerindeki sorunlarını çözmesine destek olmalısınız.


5 Nisan 2012 : Çalıştığınız iş yerinde birçok değişim gündeme gelecektir. Kariyerinizi sorgulamak ve kendinizde  kusur bulmak yerine değişen şartlara ayak uydurmaya çalışmalısınız. Lehinize gelişecek olaylar sizi sevindirecektir. Acele etmeden sabırlı davranırsanız, kazanan sizi olacaksınız. Güneş tutulmasından en çok etkilen kişi olarak, değişimler kapınızda.


5 Nisan 2014 : Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.


5 Nisan 2013 : Son derece iyimser ve girişken zamanlar yaşıyorsunuz. Yeni desteklerin öne çıkması ile çok şey başarabilirsiniz. Zira sosyal çevrenizde sizi harekete geçiren koşullar hızlanıyor. Organize işler, başkalarına önderlik edeceğiniz ortak çalışmalarda sorumluluk alabilirsiniz. Geleceğe yönelik beklentilerin yenilendiği bu dönem uzun soluklu hedefler belirlenebilir.


5 Nisan 2012 : Biraz karışık etkiler altındasınız. İşle ilgili bazı değişiklikler çalışma koşullarınızı zorlayabilir. Daha fazla fedakarlık ya da hizmet gerektiren konular olacaktır. İnce eleyip sık dokumalı, işe ait yeni projeler üzerinde durmalısınız. Bu dönem karşınıza çıkacak sağlık temaları olabilir. Bazı belirsizlikler karşısında sağduyulu olmanız, kontrollerinizi ihmal etmemeniz lazım.


5 Nisan 2011 : Maddi konular üzerinde durmaya başlıyorsunuz. Elinizdeki kaynakları daha iyi değerlendirmenin yollarını bulmalısınız. Bu alanda gerçekçi olmanız ve somut verilere dayanarak hareket etmeniz gerekecek. İş hayatına sıkı sarılmanız gereken bu dönem, çalışma kapasitenizi yüksek tutmanız gerekecek. Parasal desteklerde engeller yaşanabilir.


5 Nisan 2014 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


5 Nisan 2013 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


5 Nisan 2012 : Biraz karışık etkiler altındasınız. İşle ilgili bazı değişiklikler çalışma koşullarınızı zorlayabilir. Daha fazla fedakarlık ya da hizmet gerektiren konular olacaktır. İnce eleyip sık dokumalı, işe ait yeni projeler üzerinde durmalısınız. Bu dönem karşınıza çıkacak sağlık temaları olabilir. Bazı belirsizlikler karşısında sağduyulu olmanız, kontrollerinizi ihmal etmemeniz lazım.


5 Nisan 2014 : Kartınız Anahtar... Bugün sezgileriniz çok güçlü. Yeni yatırımlar yapmakta kararlısınız. Tahmin ettikleriniz ters olabilir. Hanenizle ilgili birtakım sorunları aşmalısınız.


5 Nisan 2013 : Uzun zamandır haber alamadığınız yakın dostlarınızla bir araya gelerek günün tadını çıkaracaksınız.


5 Nisan 2012 : Duygusal ilişkilerinizdeproblem çıkabilir, alttanalmalısınız. Sağlık sorunuolan Koç’ların sorunlarıtekrar ortaya çıkabilir vezorlanabilirler.


5 Nisan 2011 : Bugünlerde iş hayatınızda oldukça başarılısınız. Hırsınızla göz dolduruyorsunuz.


5 Nisan 2014 : Sevgilinizden beklediğiniz haber bugün gelecek. Bu haberle birlikte ferahlayacak ve üzerinizdeki tereddütlerden sıyrılacaksınız. Dedikodulara önem vermeyin. İş ortamında dikkat dalgınlığı yaşayabilirsiniz. Bugünlerde hiçbir işi şansa bırakmayın, riskleri iyi hesaplayın.


5 Nisan 2013 : Sevgilinize vermiş olduğunuz sözü yerine getirmemeniz sizin için mutluluk değil, mutsuzluk getirir. Aşk işlerinde güveni bir kaybederseniz saadeti gölgelemiş olursunuz. İşinizi ilgilendiren bir konuyla ilgili olarak çıkmaz içinde görünüyorsunuz. Şimdilik bir çözümsüzlük söz konusu değilse de tavırlı davranmanızda, biraz hareketlenmenizde yararlar olabilir.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2015 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed