Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

5 Ocak Hangi Burç?


Burcunuz Oğlak,

Geçmiş Yorumlar:

5 Ocak 2015 : Alıştığınız yöntemlere ve alışkanlıklarınıza bağlılığınız malum, ancak herkesin dikkatini çekebileceğiniz adımlar atabilirsiniz ve bunun için alışılmadık ve farklı şeyler denemeli, özgün yöntemler kullanmalısınız. Farklı gelişmelere açık bir kaç gün. Stresi kontrol etmeniz gerekebilir. Tüm burçlar için gün geneli: İkizler burcundaki Ay’ın olumlu açıları gün içerisinde sosyalleşmemiz ve zihinsel aktiviteler ve fikir alışverişleri için uygun ortamlar yaratıyor. Ancak, Güneş ve Uranüs arasında oluşan sert açı ve Pluton Güneş etkileşimi stres yaratan etkisi önümüzdeki altı gün boyunca etkili olabilir ve otorite konumundaki kişilerle restleşmeler, rekabet ortamları ve ani ve beklenmedik gelişmeler, ufak tefek kazalar, asi veya saldırgan tavırlı kişi ve gruplar ön plana çıkabilir. Enerjiyi olumlu kullanabilirsek hayatlarımızı yenileyebilir, gerekli yerlerdeki değişiklikleri yapma şansı bulabiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… 2015 burç yorumları ve yıllık burç yorumunuzu okumak için http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/niobe_141 linkini tıklayabilir, gazetede hazırlamış olduğum detaylı yorumlara ulaşabilirsiniz.


5 Ocak 2014 : Hedeflerinize ulaşmak veya bazı konularda başarı elde etmek istiyorsanız olayları zorlamanız, daha fazla gayret göstermeniz ve çok çalışmanız gerekiyor. Bu sayede başarısızlığın önünü kesmeyi başarabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Mevcut gezegen etkileri bizleri kendimizi olmadığımız birisi gibi algılamaya, olduğumuzdan fazla şey yapabileceğimize inandırmaya ya da olayları olduklarından daha iyimser görerek kendimizi olmadık işlerin peşinde bulmamızı sağlamaya veya bazı kişilerin yanılgı içeren hayalleri nedeniyle olmayacak şeyler yapma eğilimine itebilir. Doğru yanlış araştırması içine girerek hareket etmek, yazı tura atmaktan daha sağlıklı olabileceği için on üç kere düşünüp bir adım atmamızda fayda var.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın.Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


5 Ocak 2013 : Gökyüzünde uzlaşma çağrısı var. Belli konularda anlaşmaya varabilirsiniz. Sakin bir şekilde seçiminizi yapın ve ilerlemeyi sürdürün. Geçmiş çalışmalarınızın karşılığını almaya başlıyorsunuz. Eski ve yeniyi birleştirebilme yeteneğiniz yaşam tarzınızı yükselmenizi ve imajınızı güçlendirmenizi sağlayacaktır. Yükselen burcunuzun yorumunu da okumayı lütfen unutmayın


5 Ocak 2012 : Düşündüklerinizi ve yapmak istediklerinizi rahatlıkla gerçekleştirebileceğiniz bir dönemdesiniz, yanlız kararsız kalmanız olumsuz sonuçlar doğurabilir. Bu gün önemli bir insan sizi her konuda destekliyebilir. Özel hayatınızda dikkatli olmalı ve hiç bir konuda fazla açılmamanız gerekiyor. Karşı cinsten, istediğiniz fakat ummadığınız bir haber veya teklif alabilirsiniz.


5 Ocak 2011 : Arzularınızın artışı sizi oldukça karışık düşüncelere götürebilir. Bu sebeple daha dikkatli ilişkiler kurmanızda yarar var. Hisleriniz ve duygularınız şuursuzca yükselebilir. Hatta bunları kontrol etmekte güçlük çekebilirsiniz de. Genellikle kısa süren ani aşk ilişkilerini tercih edeceksiniz. Bu sizi sakinleştirebilir.


5 Ocak 2015 : Son zamanlarda sizi doğrudan ilgilendirmeyen üzüntülere karşı bağışıklı gibisiniz. Bencil biri olmadığınız bilenler, bir süredir böyle bir savunma geliştirdiğiniz düşüncesindeler. Çok sağlam bağlarla sürdürdüğünüz ilişkileri, her şeyin dışında tutuyorsunuz. Bu ilişkiler epeydir sürdürdüğünüz içe dönüklüğünüzden kesinlikle etkilenmiyor.


5 Ocak 2014 : Elinizde kolayca sahip olunamayacak değerler olduğunun farkındasınız. Onlara karşı özenli ve korumacısınız. Ailenizin talepleri bu yüzden size hiç fazla gelmiyor. Ailenize fazla zaman ayırdığınız şeklinde aldığınız bazı eleştiriler ise, kötü niyet taşımıyor. Bugün yakınlarınızdan bir davet alabilirsiniz. Uzun zamandır duygularınız çok hareketli.


5 Ocak 2013 : Çıkarcı beklentilere karşı dikkatli olmalısınız. Problem olarak asıl sizi ilgilendiren, fakat birkaç kişiyi daha etkileyen çıkarcı bir yaklaşım, bugünlerde tartışma konunuz olabilir. Fazlaca umutlandığınız bazı gelişmeler, mutlaka iradi müdahaleler gerektiriyor. Tepkisiz kalmanız halinde çok sınırlı kazanımlarla yetinmek durumunda kalacaksınız.


5 Ocak 2012 : Bugünlerde bir iç ferahlığına ihtiyaç duyuyorsunuz. Bir süredir zamanla yarışan temponuz, sizi biraz bunaltmış gibi. Dost çevrenizdeki bazı davetlere zamansızlık gerekçesiyle kolayca hayır dememelisiniz. Hassas kişiliğiniz, ilişkilerde çok özel bir konumda olmanızı sağlıyor. Önümüzdeki günler içersinde, umutlarınızı yeniden yeşertecek gelişmeler var.


5 Ocak 2011 :
Esasında geniş biri olarak tanınmanıza rağmen, son günlerde bazı şeyleri çok kuruntu yapıyorsunuz. Kafanız hep bu kuruntularla dolu oluyor, başka şeylere odaklanamıyorsunuz. Kafanızdaki küçük doyumları ilk fırsatta değerlendirmelisiniz. Çevrenizdeki girişimci insanların başarıları, sizi kendi başınıza bir şeyler yapma isteğiniz doğrultusunda umutlandırıyor.


5 Ocak 2015 : Dün yaşadığınız ayaküstü hoşluk, bugün sizde bir rahatsızlık yaratmış görünüyor. Bugün de bu hoşluğu yaşadığınız kişi tarafından aranmaktan duyduğunuz korku, heyecanınızın doruğu olabilir.


5 Ocak 2014 : O sizden, siz ondan bekliyorsunuz. İkinizde de eksik olan tek şey, cesaret gibi görünüyor. Bugün size küçük bir adım atmak düşebilir. Bu adımı atarsanız, ömür boyu anacağınız bir gün geçirebilirsiniz.


5 Ocak 2013 : Bu konularda sizi yönlendirme gayretinde olanların etkisinden kurtulmanız gerekiyor. İlgilendiğiniz kişi size yeterince yaklaşmışken hala beklenti içinde görünmeniz, atılmış adımların da geri alınmasına neden olabilir.


5 Ocak 2012 : Aşk ilişkinizdeki mutluluğunuz sizi yeniliyor. Gördüğünüz esneklik ve anlayış zor bulunur ölçülerde. Size bu ilişkide, daha verici olmak ve ona daha fazla zaman ayırmak düşüyor.


5 Ocak 2011 : Kendiliğinden bir şeylerin anlaşılmasını boşuna bekliyorsunuz. İçinizde beslediğiniz duyguları daha anlaşılır yöntemler geliştirerek sergileyebilirsiniz.


5 Ocak 2015 : İş yaşamınızda karamsarlıktan vazgeçmelisiniz. Sizi bugünlerde, standardınızı çok yükseltebilecek teklifler bekliyor. Bir iş konusunda verdiğiniz bir kararı geri almak zorunda kalacaksınız.


5 Ocak 2014 : Beklediğiniz bir haber bugün, yarın size ulaşacak. Ekonomik durumunuzu da kariyerinizi de çok olumlu etkileyecek bir haber bu. Arkadaşınız, bazı ortak projelerinizin çabuklaşması için sandığınızdan fazlasını yapıyor.


5 Ocak 2013 : Yeni umutlara yönelimler söz konusu. Tahsilat sorunlarını, iş yaşamı deneyimlerinizle çelebice karşılıyorsunuz. Bazı görüşmelerde iyimserliği geri planda tutmak yararlı olacak.


5 Ocak 2012 : İyi bağlantılarınız var. Onlarla ilişkilerinizde iyi ve zamanında iş çıkartıyorsunuz. Geleceğiniz parlak görünüyor. Birlikte çalıştığınız insanları ritminize uydurmak için zorlayabiliyorsunuz.


5 Ocak 2011 : Başınızı kaşıyacak vakit bulamayışınızda az da olsa pay sahibi olduğunuzun farkındasınız. Bu sorun, sizi objektif bir bakışla çözüme götürecek. Bazı çıkış arayışlarınız bugünlerde netice verebilir.


5 Ocak 2015 : Birtakım masraflarınız oluyor. Bunların bu zamanda çok gerekli olmadığı gibi eleştirilerden rahatsızlık duyuyorsunuz. Paranızı bağladığınız birkaç yerden umduğunuzu bulamayabilirsiniz.


5 Ocak 2014 : Çevrenizden aldığınız destek sizi epeyce rahatlatıyor, ama bir an önce ayaklarınızın üzerinde durmayı istiyorsunuz. Çok kısa bir süre içinde, hayalci bulunan beklentileriniz gerçekleşebilir.


5 Ocak 2013 : Para konularındaki titizliğiniz sorunları azaltıyor. Yakın zamanda bazı sıkışmalar olası. Bazı ödemelerdeki zaman darlığı, iyi niyetli yaklaşımlarla çözülecek.


5 Ocak 2012 : Önümüzdeki günlerde bir para sevinciniz var. Sizi bugünlerde iyice geren ödemelerinizde size oldukça yardımı olacak, rahatlayacaksınız. Kendinizi çok sıkmanız gerekmiyor.


5 Ocak 2011 : Maddi darlıklarınızda bazı kapılarınızın olması, sizi rahatlatıyor.Para konularında oto kontrole inanıyorsunuz, ama karakteristik özellikleriniz size bu olanağı pek vermiyor.


5 Ocak 2015 : Abartılı bilgilerle gergin saatler yaşayabilirsiniz. Gerçeği öğrenip sakinleşeceğiniz dakikaya kadar bir, iki ilişkinizde tehlike arz edeceksiniz.


5 Ocak 2014 : Sizi endişelendiren kimi konuları bir kabus gibi anlatmanız, çevrenizden gelebilecek mantıklı, rahatlatıcı yorumların önünü kesebiliyor.


5 Ocak 2013 : Sizi konu eden söylentilerin arkasında, sizin geniş yaklaşımınızın arttırıcı etkisi var.


5 Ocak 2012 : Aile büyüklerinizle ilişkilerinizi, şu günlerde her zamankinden çok ön planda tutmanız büyük mutluluklara neden olabilir. Vefa, minnet ve saygı size oldukça yakışan duygular.


5 Ocak 2011 : Özel uğraşlarınız arasında sağlığı koruyucu, bedeni zinde tutan sosyallikler var, ama siz bunları biraz sağlığı bozucu hale getirebiliyorsunuz.5 Ocak 2015 : Eğitim, yayıncılık, pazarlama ve reklam gibi konular bugün gündeminizi etkileyebilir. Bu içerikli ortamlardan yeni dostluklar elde edebilirsiniz. Yolculuk planınız varsa bir arkadaşınızı da buna ortak etmeyi ihmal etmeyin.


5 Ocak 2014 : Bugün konuşmalarınızla insanları özellikle de yakın çevrenizdekileri etki altına alma ihtimaliniz çok yüksek. Fikirleriniz değer görecek. Ancak sözlerinize tereddütle yaklaşanların fikirlerini zorla değiştirme çabasına da girmeyin.


5 Ocak 2013 : Evliyseniz esinizin ailesiyle vakit geçirmeniz gerekecek bugün. Formalite olduğunu bilmek rahatsız edici olabilir. Günü kendinize ayırmayı tercih ediyorsunuz ama ortam neyi gerektiriyorsa ona uymaya çalışmak en iyisi. Çünkü vereceğiniz tepkiler bencillik olarak algılanabilir.


5 Ocak 2012 : Maddi zorlukların pençesinden kurtulmak için verdiğiniz mücadele hep başarısızlıkla sonuçlanıyor. Bu durum sizi çaresizliğe itmesin. Fazla sermaye gerektirmeyen işlere yönelmeye çalışın. Aile fertleriyle birlikte ortak bir çalışma yapabilirsiniz. Mesai arkadaşlarınızla tartışmalara girmeyin.


5 Ocak 2011 : İhtimal hesaplarıyla yaklaştığınız çoğu olaylar bazen umduğunuz sonuçları vermeyebilir. Bu sebeple hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Giriştiğiniz kişisel çekişmelerin size yarar yerine zarar getireceğini unutmayın.


5 Ocak 2013 : Aşk yaşantınızda değişim yaşamaktan hoşlanıyor ve partnerinizin durgun yapısından sıkılıyorsunuz. Bugün  Ay, size, olumlu bir motivasyon da sağlıyor. Çevrenizde istediğiniz konuma gelmek istiyorsanız daha sabırlı olmayı denemelisiniz. . Kendinize güveniyor ve yaratıcılığınız ve girişimciliğinizi ortaya çıkarmaktan zevk alıyorsunuz.


5 Ocak 2015 : Yakın çevrede yaşanan konularla ilgilenebilirsiniz. Belki kardeşlerle ilişkiler açısından sizi bağlayan temalar olabilir. Bu arada eğitim çalışmalarınızı yeniden organize etmeye kararlısınız. Değişik şeyler öğrenmek, yaratıcı fikirlerle yön bulmak adına fırsatlarınız var. Ancak kariyerde önemli bir dönem. Muhalefet yaratan üstlerle ilişkiler dikkate alınmalı


5 Ocak 2014 : Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.


5 Ocak 2013 : Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.


5 Ocak 2012 : Pek çok konuda etkinliğiniz ortaya koydunuz. Hayatını sizi mutlu eden yanları devam ediyor ancak, gün ortasından sonra planlı olmanız gerekecek. Organize olmalı, kişisel düzeninizi yeniden ele almalısınız. Beraber çalıştığınız işlerin yaratacağı kontrol dışı konulara ise dikkat edilmeli. Perde arkası konuların ağırlık kazanması ile daha sıkı çalışmanız gerekiyor.


5 Ocak 2011 : Burcunuzda ilerleyen Ay her açıdan sizi şanslı kılmakta. Kendinize yeni hedefler belirlediğini şu dönem yenilenme arzusu içindesiniz. Başkalarından daha fazla destek görerek ilerleyebilir, başarılarınızla öne çıkabilirsiniz. İş hayatından beklediğiniz parasal kaynaklar ise problem getirmeye devam ediyor. Özellikle ortaklılarda bazı engeller öne çıkabilir.


5 Ocak 2015 : Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.


5 Ocak 2014 : Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.


5 Ocak 2013 : Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.


5 Ocak 2015 : Kartınız Kudret... Hükmetmek ve duygularınızı dışa yansıtmak istemeniz konusunda sınırlı olmanız gerekiyor. Kendinizi yüzleşmek için zorlamayın. Çok yönlü düşünmeye çalışın.


5 Ocak 2014 : Bugünlerde keyifle bol para harcıyorsunuz. İşe yaramayan konularda bile sürekli eliniz cebinizde.


5 Ocak 2013 : AŞK: Ani duygulara kapılarakhemen karar vermenizde biranlam yok. Sevdiğim dediğinizkişi bakalım size tam karşılıkverecek mi? Bununla beraberruhsal durumunuzda bir takımdeğişimler olabilir.PARA: Bugün güçlü zekanızla tam anlamı ileilerleme kaydedeceksiniz. Ticari yaşamınızdaişleriniz düzeliyor. Maddi açıdan şanslısınız.SAĞLIK: Suskun ve düşünceli bir hal alacaksınız.Ama akşam saatlerinde moraliniz düzelecek.


5 Ocak 2012 : AŞK: Düşünceleriniz bazen siziöyle bir engelliyor ki siz farkınabile varamıyorsunuz. İlginizibekleyen insanların çevrenizdevar olduğunu unutmayın. Çokçekingensiniz ve bu yönünüzinsanları sizden uzak tutuyor.PARA: İşinizde mutlu hissediyorsunuz çünküüretmek sizin için büyük bir başarı. Bir şeylereyaradığınızı bilmek sizi formda ve güçlü tutuyor.SAĞLIK: Rahatsızlıkları ve halsizlikleri belli olanOğlaklar bugün kesinlikle doktora gitmeliler.


5 Ocak 2011 : Gözler üzerinizde. Kalbinizi kıran insanlar sizin daha da güçlenmenizi sağladı. Böyle kararlı devam ederseniz her istediğinize sahip olursunuz.


5 Ocak 2015 : İlişkinizde bir özgüven eksikliğiniz olabilir. Sevgilinizin güvenli, rahat tavırlarını sevgisizlik nedeni olarak değerlendirme eğiliminde olmayın. İş ortaklığına girmek istediğinizi biri var. Öyle bir insana ümit bağlıyorsunuz ki yağmur olsa kimsenin tarlasına yağmaz!


5 Ocak 2014 : Uzun zamandır duygusal alanda aradığınız sükuneti bulamamıştınız. Nihayet aradığınız kişiyi yakaladınız. Yine de ciddi planlar için bir kez daha düşünmek yerinde olacak gibi görünüyor. İşlerinizdeki yoğunluk yüzünden panik yapmaya başladınız. Buna hiç gerek yok.


5 Ocak 2013 : İyimser düşünerek yapıcı davranmaya çalışın. Mesleğinizde açık ve paylaşmayı seven bir kişiydiniz. Fakat şimdi sadece çıkarlarınızı gözetiyor, huysuzlaşıyor ve dar fikirli oluyorsunuz. Bir an önce bu tutumunuzdan kurtulmalı çevrenizdekilere karşı daha anlayışlı, daha açık olmalısınız.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2017 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed