Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

5 Şubat Hangi Burç?


Burcunuz Kova,

Geçmiş Yorumlar:

5 Şubat 2018 : Yakın çevrenizden alacağınız güçlü desteklerle hayatınızda oluşan bazı sorunları çözümleyip uzlaşma yolunu sağlayacaksınız. Bazen kendimizin yetmediği konularda yardım istemek çözümün daha kısa sürede oluşmasını sağlar. Bu anlamda kendisine güvenip desteğini isteyeceğimiz her kişiye kıymet vermeli, onları hayatımızın ayrı bir köşesine oturtmalıyız. Ayrıca yakın çevrenizden gizlediğiniz ya da sizden gizlenilen olaylara karşı tepkisel davranmaktansa sakinlik içinde kalmanız daha yerinde bir davranış olacaktır.


5 Şubat 2016 : Bazı planlarda değişiklikler söz konusu olabilir. Bu durumun yararınıza sonuçlar doğurma ihtimali yüksek. İş hayatınızda farklı şeyler denemek isteyebilir, farklı bir yöne ilerleyebilir, mevcut işinizde farklı bir projeyle ilgilenebilir, iş değişikliğine gidebilir ya da işle ilgili değişik teklif veya davetler alabilirsiniz. Girişimleriniz veya atacağınız adımlar, ait olduğunuz topluluklardaki bazı gelişmeleri de olumlu etkileyebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Önemsediğimiz işlere veya girişimlere ağırlık verebileceğimiz, yeni adımlar atmak ya da olayları toparlamak isteyeceğimiz yapıcı ve olanaklara açık günlerdeyiz. Aynı zamanda, yaratıcılığımız çok yüksek, farklı şeyler denemek, farklı tarzlar ortaya koymak, alışılmadık şeyler yapmak ve rutinin dışına çıkmak istiyoruz. Sürprizlere açık günlerdeyiz. Ancak, özellikle bugün zaman zaman abartılara ve aşırıya kaçmaya da meyilli olabiliriz. Dikkatli olmamızda fayda var. Ay’ın boşlukta olduğu öğle sonrası saatlerde verim almak daha zor olabilir. Belirsizlikler ön plana çıkabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


5 Şubat 2015 : Yerine getirmeniz gereken işlerde, size yardımcı olması gereken kişilerin sorumluluklarının farkında olmaması sıkıntı yaratabilir. Öncelik sıralamanızı değiştirebilir veya özel yaşamınızda (ya da partnerinizle ilgili) değişikliler söz konusu olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bu gece, Güneş’le kısmen olumsuz, takibinde Jüpiter’le olumlu bir açıda meydana gelen Aslan burcundaki dolunay nedeniyle, önümüzdeki 5 gün boyunca bazı konular sonuçlanıyor ya da sonlanıyor veya gizli olaylar aydınlanıyor. Duygularımızı açıkça gösterebileceğiz veya duygular açığa çıkıyor. Aşk hayatı açısından yüksek sevgi, tutku ve romantizm anlamına da gelen bu dolunay’ın Aslan’da olması, kendini gösterme isteğini arttırabilir ya da ortada gizli kapaklı bir şeylerin kalması zor olabilir. Gurur yapmak, haddinden fazla özgüven ya da koşulları zorlamak türünde motivasyonlarımız çok yüksek olsa da, yine de bu eğilimlerin doğru yönetilmesi gerekiyor derim Niobe’ce! Öte yandan, artistik konulara ilgimiz veya yaratıcılığımız artıyor ve ya da yaratıcılık gerektiren işlerimizi tamamlayabileceğimiz veya bu alanlarda daha iyimser olacağımız bir süreçteyiz aynı zamanda. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


5 Şubat 2014 : Sezgilerinize güvenmeniz belli konuları nasıl ele almanız gerektiği konusunda size doğru fikir verecektir. Ancak, pratiği olan uygulamaları değiştirmekte ısrarcı olmamakta fayda var. Kendi zevklerinize uygun ve yeteneklerinizi gösterebileceğiniz bir iş arayışındasınız. Bu anlamda ilişkilere özellikle dikkat edilmesi ve katı bir tutum benimsemek yerine, esnek olunması gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Daha önceki birkaç deneme çözüm getirmekte veya sonuç almakta başarılı olmadıysa yöntem değiştirmenin zamanıdır. Farklı yaklaşımlar geliştirebilmek ve gereksiz yüklerden kurtulmak koşuluyla istediğimiz sonuçları alabileceğimiz veya ilerleme sağlayabileceğimiz bir gündeyiz. Ancak, daha önce sonuç alamadığımız çözümlerde ya da ilerleme sağlamayan yollarda ısrar edersek bu şansı kaçırabiliriz, dikkat!Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın.Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


5 Şubat 2013 : Seçeneklerinizi doğru değerlendirmeli, ama henüz bir karar almamalısınız. Eve yakın olun. Yarım kalmış işleri tamamlayabilirsiniz. Gelecek planlarınız hakkında yoğun düşünceler ileride karşılığını bulabilir.


5 Şubat 2012 : Bugün işyerinizde umulmadık entrikalarla karşılaşabilirsiniz. Mümkün olduğunca sağlam durmaya çalışmalısınız ve her sorunu anında çözmeye gayret etmeniz gerekiyor. Oldukça acelecisiniz ve bu yüzden de bazı iyi fırsatları kaçırabilirsiniz. Eğer bu gibi şeylerle ilgilenmeyip, duygusal ilişkilerinizi ön plana alırsanız birlikte olduğunuz kimseyle tam bir fikir birliği içinde olabilir ve varsa ilişkinizdeki olumsuzlukları ortadan kaldırabilirsiniz.


5 Şubat 2011 : Elinizde ki paradan yapıcı bir şekilde yararlanmalı, yalnızca kişisel doyumunuz için olanaklarınızı kullanmalısınız. İlginizin maddesel kazançlarda olması sizi yeni işlere yöneltecektir. Eğer bu konuda herhangi bir girişim için niyetiniz varsa sonuçtan çekinmenize gerek yok. Meraklı ve araştırmacı bir yapıdasınız.


5 Şubat 2018 : Çok kolay dost ediniyorsunuz. Bugün sevineceğiniz bir konuğunuz var. Onunla çoktandır görüşmüyordunuz. Bu arkadaşınızla geleceğinizle ilgili bazı planlarınız olacak. Önümüzdeki günlerde hedeflerinize biraz daha yakınlaşacaksınız. Uzaktaki sevdiklerinize karşı özlem yüklüsünüz. Onlara kısa ziyaretler yapmayı istiyor, ama buna zaman bulamıyorsunuz.


5 Şubat 2017 : Uzun zamandır kendinizi neredeyse dışarıdaki hayattan soyutladınız ve insan içine çıkmaz oldunuz. Bugün bir arkadaşınızdan alacağınız teklif sizi heyecanlandıracak ve mutlu edecek. Aslında kendinizi iyi ve huzurlu hissediyorsunuz, ama uzun zamandır ihmal ettiğiniz eski çevrenizle tekrar görüşmelisiniz. Onlarla birlikte olmak kendinizi daha da iyi hissetmenizi sağlayacaktır.


5 Şubat 2016 : Dostlarınız üzerinde bıraktığınız iyi düşünceler, uzak bir yerlerde çok sıkça anılmanıza neden oluyor. Yakında biraz tereddütlü bir sevinç yaşayabilirsiniz. Zamansız geldiğini düşüneceğiniz bu sevinç, sizde genel bir rahatlama yaratacak. Son derece ciddi bir konuda gevşeklik göstermek üzeresiniz. Bu sizin tarzınız olmadığı halde, bazı öngörülerinizle böyle davranmaya yöneliyorsunuz.


5 Şubat 2015 : Oldukça şanslı bir gündesiniz. Bugün her şey istediğiniz yönde gelişecek ve bu duruma çok sevineceksiniz. Elde ettiklerinizi iyi değerlendirmelisiniz ve fırsatların elinizden kaçışını izlememelisiniz. Çoktandır büyük bir haberi dört gözle bekliyorsunuz. Biraz daha sabırlı olmalısınız.


5 Şubat 2014 : Kovalar, kendinizle ne kadar gurur duysanız yeridir. Kendi hayatınızı idare ettiğiniz gibi başkalarının hayatındaki boşlukları da dolduruyorsunuz. Çevrenizdeki insanlar adeta siz olmadan yapamaz duruma gelmişler. Zaman zaman bu durumun baskısını üzerinizde hissetseniz de yapınızı değiştiremiyorsunuz. Ortamınızdan biraz uzaklaşmak size iyi gelebilir.


5 Şubat 2013 : Kendinizi rahatlamış ve mutlu hissedebileceğiniz bir gündesiniz. Küçük bazı sürprizler yaşayabilirsiniz ve bunlar sizi mutlu edebilir. Bugün eski dostlarınızla buluşma fırsatı bulabilir onlarla geçmiş günler hakkında bol bol sohbet edebilirsiniz. Akşam saatlerinde ufak bir sağlık sorunu yaşayabilirsiniz.


5 Şubat 2012 : Bazı kararlarınızı ağırdan almanız, kararsız biri olduğunuz şeklinde değerlendirilmiyor. Bu konudaki endişeleriniz yersiz. Yoğun, ama huzurlu bir gün geçireceksiniz. Alacağınız bazı öneriler, yaptığınız bir programı değiştirmenize neden olabilir. Akşam saatlerinde çok önem yüklediğiniz görüşmede hayal kırıklıkları söz konusu olabilir.


5 Şubat 2011 : Bazı kararlarınızı ağırdan almanız, kararsız biri olduğunuz şeklinde değerlendirilmiyor. Bu konudaki endişeleriniz yersiz. Yoğun, ama huzurlu bir gün geçireceksiniz. Alacağınız bazı öneriler, yaptığınız bir programı değiştirmenize neden olabilir. Akşam saatlerinde çok önem yüklediğiniz görüşmede hayal kırıklıkları söz konusu olabilir.


5 Şubat 2018 : Seviyeli, seviyesiz diye koyduğunuz birtakım kaba sınırlar kimi ilişkilerden rahatsızlıklar duymanızı hiç gerektirmiyor. Adına aşk diyemediğiniz bazı etkilenişimler size yararı olabilir.


5 Şubat 2017 : Dostlarınız kendinizi küçülttüğünüzü, karşınızdakini de abarttığınızı düşünüyorlar. Ona çok ısrarcı davranıyorsunuz. Onun sizden ne kadar uzakta olduğunu net olarak göremiyorsunuz


5 Şubat 2016 : Sevgiliniz ve arkadaşınız arasındaki geçimsizliği, haklı üzüntünüzün ötesinde hayati bir sorun gibi yaşamamalısınız. İlişkinizde bağışıklık kazandığınızı düşündüğünüz tartışmalar, olumsuzluk anlamında belirleyici değil.


5 Şubat 2015 : Çevrenizde sizden çok hoşlanan biri var. Fakat sizin gönlünüz çok başka birinde. Ondan beklediğiniz ilgiyi yakında görmek umuduyla bazı girişimlerde bulunmayı düşünüyorsunuz.


5 Şubat 2014 : Aşk hayatınızdaki eksiklikler belki de kendinize yeterince zaman ayırmamanızdan kaynaklanıyor olabilir. İlişkisi olan Kovalar gün içinde hoş sözler işitebilir, sevinebilirler.


5 Şubat 2013 : Aşk ilişkinizde bir takım yanlış anlaşılmalar ve huzursuzluklar olabilir.Açık olmak ve ilişkinizi korumak size düşüyor olmalı. Gereken olumlu destekler var.


5 Şubat 2012 : İlişkinin başındayken düşünmediğiniz şeyler, şimdi zihninizi sürekli meşgul ediyor. Gönül işlerindeki rahat karakteriniz, kalıcı bir ilişkiyi, kaygı verici bir olasılık gibi görüyor.


5 Şubat 2011 : İlişkinin başındayken düşünmediğiniz şeyler, şimdi zihninizi sürekli meşgul ediyor. Gönül işlerindeki rahat karakteriniz, kalıcı bir ilişkiyi, kaygı verici bir olasılık gibi görüyor.


5 Şubat 2018 : Gerginliklerden uzak iş ortamınız, iş yaşamınızda artık şansı yakaladığınızın göstergesi olabilir. Geçmiş problemlerdeki bir kısım hatalarınız, iş ilişkilerinizde daha bir özenli olmanızı sağlıyor.


5 Şubat 2017 : Sıkıntılı günleriniz sona eriyor. Daha iyimser olmalısınız. Yeteneklerinize güvenmeli ve daha disiplinli olarak çalışmalarınızı sürdürmelisiniz. Disiplinli çalışırsanız kariyerinizle ilgili hayal ettiğiniz mevkiiye ulaşabilirsiniz.


5 Şubat 2016 : İş yerinizde insanlarla sürekli bir yarış halindesiniz oysa kendi kulvarınızda koşmanız sizin için daha doğru olur. Hakkınızı aramalısınız. İkna yeteneğinizi kullanmalısınız.


5 Şubat 2015 : İşinizi çok seviyorsunuz ve büyük bir özen ile işlerinizi yerine getiriyorsunuz. Fakat zaman zaman sinirli davranışlar sergileyebiliyorsunuz. Bugün işyerinizde sakin olmalısınız.


5 Şubat 2014 : Bugün de işleriniz sizin planladığınız doğrultunun dışına pek çıkmayacak. Ufak tefek sapmaları pratik zekanızla kontrol altına alabilecek, gün sonunda rahatlayacaksınız.


5 Şubat 2013 : Objektif yaklaşımlarınız var. İlişkileri bu anlayış içinde yürütüyorsunuz. İş bağlantılarınızdaki sürpriz karışıklıklar, bir arkadaşınızın da omuz vermesiyle yakında bir düzelme trendine girecek.


5 Şubat 2012 : Bugün çalışma arkadaşlarınızla çeşitli problemlerle ilgili olarak ortak çözüm arayışlarına girebilirsiniz. Zengin referanslarınızın karşılığı olan kazanımlar içinde değilsiniz.


5 Şubat 2011 : Bugün çalışma arkadaşlarınızla çeşitli problemlerle ilgili olarak ortak çözüm arayışlarına girebilirsiniz. Zengin referanslarınızın karşılığı olan kazanımlar içinde değilsiniz.


5 Şubat 2018 : Biriken borçlarınızı ödemekte zorlanıyorsunuz.. Önümüzdeki günlerde yakınlarınıza hediye almak zorunda kalabilirsiniz. Bütçenizi şimdiden ayarlamaya bakın.


5 Şubat 2017 : Sonuç beklediğiniz bir para meseleniz var. Bu sonuç, biraz uzun vadeye yayılmış görünüyor. Paranızı idare konusundaki beceriniz, kendi kişisel harcamalarınızda zaaflar gösterebiliyor.


5 Şubat 2016 : Para sıkıntınızı, belli bir zaman en ekonomik biçimde yaşamayı becererek en aza indirebilirsiniz. Bunun sizde bir alışkanlığa dönüşmesi dileği umuda dönüşebilir.


5 Şubat 2015 : Uzun zamandır almayı planladığınız bir şey için para biriktiriyorsunuz. Kısa zaman sonra bu isteğiniz gerçekleşecek ve para biriktirmekten kurtulacaksınız. Artık gönül rahatlığıyla paranızı harcayabileceksiniz.


5 Şubat 2014 : Paranın esiri bir yapınız olmamasına rağmen, bu konuda endişelenmekten kendinizi alamıyorsunuz. Para gereken yerlere bayağı kafa yormuşsunuz. Durumunuz düzelecek.


5 Şubat 2013 : Akrabalarınızla aranızda bir miras çatışması yaşayabileceğiniz bu günlerde sinirleriniz daha sağlam olmalı ki onlarla mücadele edebilesiniz.Bu çatışmalardan her ne kadar istemeseniz de uzak kalamayacağınızı bilin.


5 Şubat 2012 : Küçük hisselerinizin olduğu yatırımlarınız var. Bunlarla ilgili düş kırıklıkları olabilir. Elinize nakit olarak geçmese de sağlam teminatları olan bir para, sizi kapsamlı planlara sevk edebilir.


5 Şubat 2011 : Küçük hisselerinizin olduğu yatırımlarınız var. Bunlarla ilgili düş kırıklıkları olabilir. Elinize nakit olarak geçmese de sağlam teminatları olan bir para, sizi kapsamlı planlara sevk edebilir.


5 Şubat 2018 : Günlük düzeninize daha fazla önem vermeniz gerekiyor. Detay gerektiren çalışmalar ya da iş yerindeki yeni sorumluluklar dikkatli olmanızı gerektirmekte.


5 Şubat 2017 : İsteklerinizi iyi değerlendirin ve düşünmeden hareket etmeyin. Yeni bir girişimde bulunmayın.


5 Şubat 2016 : Birlikte olduğunuz insanın size karşı olan duygularından emin olun. Hemen güvenip, onun evleneceğinizi insan olduğunu düşünmekte aceleci davranmaktan kaçının.


5 Şubat 2015 : Bugün eski bir dostunuzla beklenmedik bir biçimde karşılaşabilirsiniz. Bu karşılaşma sonucunda onun sitemleriyle karşılaşabilirsiniz.


5 Şubat 2014 : Hırsızlıklara dikkat! Sokakta yürüken çanta çaldırma gibi olaylarla karşılaşabilirsiniz.


5 Şubat 2013 : Yaşlı yakınınızı onun kendi penceresinden değerlendirmeyi denemelisiniz. Başkalarını anlama konusunda uzmansınız, ama bugünlerde sempati yeteneğinizi yitirmiş gibisiniz. Onu yeniden kazanmalısınız.


5 Şubat 2012 : Bazen duygusallığınızı aşırı hale getirip bunalım gibi yaşıyorsunuz. İnsanlara karşı önyargılı davranmak yerine daha araştırmacı adımlarla yaklaşabilirsiniz.


5 Şubat 2011 : Bazen duygusallığınızı aşırı hale getirip bunalım gibi yaşıyorsunuz. İnsanlara karşı önyargılı davranmak yerine daha araştırmacı adımlarla yaklaşabilirsiniz.


5 Şubat 2018 : Emeğinizin değerinin bilindiğini görmek size daha çok çalışma azmi verecek bugün. Mütevazı olmak da bir yere kadar. Dile getirilen şeyler gerçekse ve abartı içermiyorsa çekinmeden “evet” de-yip kabul edin yapılan övgüleri.


5 Şubat 2017 : Kendi isteklerinizi ön planda bulundurmanız daha iyi olur bugün. “Herkes ne der acaba” veya “aman onların isteği olsun da” gibi davranışlar ayağınızı bağlayıp özgürce hareket etmenizi ve yaratıcılığınızı engelleyecektir.


5 Şubat 2016 : Birikimlerinizin erimemesi için alternatif yatırım araçlarına yönelerek profesyonel bir danışmanla birlikte çalışmalısınız. Yeni iş bağlantıları için yapacağınız seyahatler başarı ve bol kazanç getirebilir.


5 Şubat 2015 : Kendinizi çok iyi hissedeceğiniz bir gündesiniz. Sevdiğinizin duygularını size anlatması keyfinizi daha da arttıracak. Geleceğe yönelik planlar yapmaya başlayabilirsiniz. Akrabalarınızı ziyaret edin.


5 Şubat 2014 : Bugün yakın çevrenizdeki kişilere ilgi göstermeniz gerekecek. Duymakla dinlemek arasındaki farkı bilerek hareket edin. Doğru ve etkili iletişim ancak gerçekten tüm enerjisini dinlemeye harcayantavırlar sayesinde sağlanacak.


5 Şubat 2013 : Coşkulu bir kalabalığın içinde olabilirsiniz bugün. Bireysel olarak aranızda bazı farklılıklar olsa da bunun üstesinden gelip ortak hareket ediyor olabilmeniz gerekiyor. Her kafadan bir ses çıkarsa tepki göstermeyin. Dinlemeye çalışın. İşe yarar fikirlerin üretileceği bir gün.


5 Şubat 2012 : Aşk yaşamınızda bu kez mantık hesaplarından uzak durmanız gerekiyor. Bu konuda kendinizi engellemeye çalışmanız size zarar verebilir. Üzerinizdeki kaçınılmaz sorumluluklar sıkıntılı günler geçirmenize neden oluyor. Beklenmedik durumlar planlarınızda bazı değişikliklere yol açabilir.


5 Şubat 2011 : Yoğun iş gezileri ve katıldığınız toplantılar sizi hayli yoruyor. Sevdiğiniz dostlarla bir araya gelip eğlenerek üzerinizdeki stresi atabilirsiniz. Ummadığınız yerden gelecek parayla rahatlayacaksınız.


5 Şubat 2013 : Bugün, arkadaşlarınızla birlikte ortak çalışmalar içinde olmak isteyebilirsiniz.Mesleki anlamda başarınızı çevresel destekleri olumlu bir şekilde kullanmakla sağlıyorsunuz. Son günlerde dostlarınızın size  aşırı bir şekilde yüklenmelerine  izin vermemeli ve  olaylara hakim olmalısınız. Siz her zaman doğal olmaktan yanasınız.


5 Şubat 2018 : Kariyer hayatınızda oldukça önemli adımlar atıyorsunuz. Bu alandaki beklentilerinizin sonuçları üzerinde durmak, sağlam bir yapılanma elde etmek adına destek görmeye başlıyorsunuz. İyimserliğinizi koruduğunuzda daha istikrarlı kararlar alabilirsiniz. Gün ortasından sonra sosyal ilişkilerin renkleneceği, daha fazla dayanışma içinde olunacağı zamanlar başlayacak.


5 Şubat 2017 : Kendinize yeni ufuklar katabileceğiniz koşullar içindesiniz. Farklı deneyimler kazandığınız son dönemin getirileri aynı zamanda iş hayatında kendini göstermekte. Bu günleri iyi değerlendirmeli, eğitim hayatınıza ilişkin yeniliklere hız vermelisiniz. Akademik boyutta yeni hedefler belirlemek de önceliğiniz olmalı. Olumlu haberlerle heyecanınız artıyor.


5 Şubat 2016 : İş çevrenizde veya hukuki konularda hareketlilik söz konusu olabilir. İlişkide olduğunuz kişiler düşüncelerinizi yenileyebilir. Bu olumlu gelişmeler sizi oldukça rahatlatacak. Olaylara daha geniş bir açıdan bakmanızı sağlayacak. Bugün ayrıca yakın çevrenizle bağlarınızı güçlendirmek için de güzel bir gün. Yeniliklere açıksınız.


5 Şubat 2015 : Dikkatleri üstünüze çekeceksiniz. Hareketli ve keyifli sohbetler yapabileceğiniz zamanlar var. Randevular üst üste gelebilir. Zevkleriniz için harcama yapabilirsiniz. Öte yandan risk içeren işlerinizde daha dikkatli ve sabırlı davranmalısınız. Aldığınız bilgileri mutlaka doğrulatın. Şansınıza bu kadar güvenmek tehlikeli olabilir.


5 Şubat 2014 : Çok sık yaşanan yolculukların ardından, iş hayatında sizi sorumlu kılan konulara öncelik veriyorsunuz. Ancak gün ortasından sonra evde başlayacak güvenlik sorunları ile yakından ilgilenmeniz gerekecek. Aynı zamanda iş ve ev arasında denge kurmak gerekebilir. Huzur aradığınız bu süreçte biraz yalnızlık ve ilişkilerde yaşanan sorunların ağırlığından uzaklaşmak isteyebilirsiniz.


5 Şubat 2013 : İş hayatında devam eden tempoya rağmen canlı ve hareketli zamanlar içindesiniz. Yeni organizasyonlar karşısında esnek olmanız size verimli çalışmalar yapma imkanı veriyor. Ancak işi içine alan parasal planlara dikkat edilmeli. Sizi bağlayan parasal sorumluluklar sorun olabilir. Gruplar ve sosyal imkanlar hayatın keyifli yanlarını yaşama fırsatı getirecek.


5 Şubat 2012 : Genel olarak ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı şartlar altına giriyorsunuz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Şimdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin artık maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız çok olası. Ortaklaşa yeni konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz.


5 Şubat 2011 : Genel olarak ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı şartlar altına giriyorsunuz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Şimdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin artık maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız çok olası. Ortaklaşa yeni konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz.


5 Şubat 2018 : Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.


5 Şubat 2016 : Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.


5 Şubat 2015 : Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.


5 Şubat 2014 : Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.


5 Şubat 2013 : Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.


5 Şubat 2018 : Kartınız Bilim... Sevgilinizden çok fazla kuşkulanacağınıza onu karşınıza alarak her konuyu enine boyuna sorabilir içinizi rahat tutabilirsiniz. Böylece o da kırılmamış olur.


5 Şubat 2017 : Kartınız Kaos... Vücudunuzda herhangi bir rahatsızlığınız görülmese de işlerinizden dolayı yoğunluk sizi stres altına sokmuş gibi. Çalan telefonlar sinirinizi bozuyor.


5 Şubat 2016 : Aile bireylerinizin gidişatları sizi korkutuyor. İş yerinizde problem yok ancak maddi sıkıntı içerisindesiniz.


5 Şubat 2015 : AŞK: İlişkiniz renk değiştiriyor.Bu sizin adınıza şans demektirama şansınızı da iyikullanmalısınız. Bekarlar için birnişan olabilir. Evliler içinse saygıve sevgi artışı denilebilir.PARA: Çok şanslısınız. İşinizdeani yükselmeler söz konusu. Bu sizin adınızaheyecan verici bir durum. Evinize giderkenkutlama yapmak için sabırsızlanacaksınız.SAĞLIK: Ağız kuruluğu çekebilirsiniz. Çok tuzluyiyecekler tüketmeyi bir an önce azaltmalısınız.


5 Şubat 2014 : Kartınız Araç... Maddiyat ile var olabilen şeylere karşı ilginiz maneviyata olduğundan daha fazla olmaya başladı. Ailenize ve arkadaşlarınıza son derece ilgisizsiniz.


5 Şubat 2013 : AŞK: İçinizde bambaşka bir dünyavar ve dış dünyaya açılmaktazorluk çekiyorsunuz. Partnerinizsizin sevginizi sezgileri ilehissediyor. Onunla sosyalfaaliyetlere katılırsanız aşkhayatınız daha parıltılı olacaktır.İŞ: Kendinizi baskı altında hissediyorsunuz.Özgür olma hayalleri peşinde koşuyorsunuz. Fazlaözgürlük arayışı işte performansınızı düşürebilir.SAĞLIK: Manevi hayatınız oldukça zengin.Sempatik ve enerjiksiniz. Hasta değilsiniz.


5 Şubat 2012 : AŞK: Bugün vaktinizi karşı cinseayırmak istemiyor ve aşktan uzakkalmaya çalışıyorsunuz. Uyumiçinde olduğunuz sevdiğinizdenuzak durma girişimini neredençıkardınız? Korkularınız yersiz.İŞ: Mali gücünüz ağır ama zindeilerliyor. Yeni yatırımlar size şans getiriyor. Bugünalacak verecek konularında zorlanmayacaksınız.Ama asla boş yere para harcamaya kalkmayın.SAĞLIK: Cilt problemi olarak sertleşmeler vekaşıntı rahatsızlığı duyuyor olabilirsiniz.


5 Şubat 2011 : Sabırsızlığınızı ön plana çıkartıyorsunuz. Mars#39#ın hakimiyetine kapılmamalısınız. İçinizden geçenleri ani söylemeniz başkalarını kırıyor. Bu konuda fazla dikkatsiz davranıyorsunuz.


5 Şubat 2018 : Sevgilinizle küslük yaşıyorsunuz. Küskün tavırlar doğru kararlar almanızı engelleyebilir. Açık ve çok iyi niyetli yaklaşımlar, problemleri paylaşmadan yana, uzlaşmacı tavırlar sergilemenizde yararlı olacak. Bugünlerde iş hayatınızda daha sakin olmanız gerekecek.


5 Şubat 2017 : Özel hayatınızdaki ufak tefek problemlerin üstesinden gelebilecek güçtesiniz. Sevgiliniz size gerekli olan güveni bir türlü veremiyor. Kısa bir süre içinde görünmemekle birlikte, ilişkinizde bazı olumsuzluklara hazır olmanızda yarar var. İşinizle ilgili ileriye dönük birtakım planlar kuracaksınız.


5 Şubat 2016 : Sevgilinizin birtakım davranışları moralinizin bozulmasına yol açabilir, halbuki bunların sizinle hiç ilgisi yok, siz aşırı alıngansınız. Kendinize olduğu kadar bugüne kadar güveninizi kazanmış olana da güvenin. Beraber çalıştığınız insanlara karşı gereksiz ve o oranda da yıpratıcı bir zıtlaşma içindesiniz.


5 Şubat 2015 : Özel hayatınızın dış etkenlerden ne kadar etkilenebileceğini artık kabul edin. Yanlış değerlendirmeler içine girdiniz. Daha doyumlu olmalı, aşkı düşsel beklentilerle yargılamamalısınız. Bugün çalışmaya istekli değilsiniz, fazla çalışmak için kendinizi zorlamayın. Bırakın işler yarına sarksın.


5 Şubat 2014 : Özel hayatınızda sizi huzursuz eden bir durum yok. Sevgilinizle az görüşmek sizi rahatsız etse de, bu sayede birbirinize daha çok bağlanıyorsunuz. İşinizle ilgili bazı görüşmeleriniz olacak. Bağladığınız işlerin yüksek kapasitesi, üstleriniz arasında memnuniyetle karşılanıyor.


5 Şubat 2013 : İlişkilerinizde gerginlik oluşabilir. Karşınızdaki insanı yanıltmadan samimi olarak dinlemeniz , ilişkiniz açısından önemli olacak. Bu süre içinde özellikle aşk konusunda hiçbir yenilik yapmamanız iyi olur. Mesleğinizle ilgili aldığınız kararlara harfiyen uyduğunuz için başarı grafiğiniz oldukça yüksek.


5 Şubat 2011 : Üçüncü şahısların müdahalesi özel hayatınızı karıştırmaya başladı. Güvenli ve sağduyulu yaklaşımlar ilişkinin dışından gelen sorunların ilişkiyi yıpratmasını engelleyebilir. Kariyerinizde ulaşmak istediğiniz hedeflere yönelik projelerde birtakım değişiklikler olabilir.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed