Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

6 Haziran Hangi Burç?


Burcunuz İkizler,

Geçmiş Yorumlar:

6 Haziran 2014 : Yeni şeyler öğrenebilir, yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz. Katılımcılığınız, ekip çalışmalarına ve grup aktivitelerine yatkınlığınız çok yakında ödüllendirilecektir. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün herkes, kendi işinin veya verdiği sözlerin dışında ve onunla hiç ilgisi olmayan iş ve konularla ilgileniyor olabilir. Kendi görev ve sorumluluklarını hatırlattığınızda ise, sizi sadece kendinizi veya olayların kendinize düşen tarafını düşünmekle suçlayabilirler. Tersini iknaya çalışmakta ise, oldukça zorlanabilirsiniz. Ya da tam tersi, siz bu anlamda bazı kişileri suçlayabilir ve yükümlülüklerinizi aksatabilirsiniz.


6 Haziran 2013 : Belli bir anlaşmayı ya da üzerinde uzlaşılması gereken bir konuyu kontrol etmeye çalışmamalısınız. Zira, bu konu kontrol edilebilir durumda olmayabilir. Yeni bağlantılar kurmanızı sağlayacak aktivitelerde bulunmalısınız. Yeni keşiflerle bağlantılı yatırımlar (maddi, manevi v.b) söz konusu olabilir. Teklifler, jestler veya yardımlar söz konusu olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün sabırsız, ani tepkiler veren veya asabi kişilerle ateşli konuşmaların ya da tartışmaların içerisine girebiliriz. Bu kişiler tartışmanın tam ortasında bunun son sözleri olduğunu ve devamında kendi taraflarındaki kişilerle üzerimize geleceklerini söyleyebilirler. Bu durumda takınacağımız tavır günün gidişatını da etkileyecek. Hala ne demek istediğimizi anlatmak konusunda ısrarcı olursak veya yapmak istediklerimizi yapma inadımız kontrol altına alınamazsa, zorlu diyaloglar, sert tartışmalar söz konusu olabilir.


6 Haziran 2012 : Aşırı harcama yapmak dürtülerinizi kontrol altında tutmalısınız.Gerekli tasarrufa girmezseniz önümüzdeki günlerde bir hayli zorlanacaksınız. Yakınlarınızın size bir sürprizi olabilir. Hayallerinizi gerçeğe dönüştüreceğiniz bir gündesiniz. Fiziksel yorgunluklar ve yeterince dinlenememiş olmak sizi zorlayabilir. Bugünlerde istirahat düzenizi korumanız ve dikkat etmeniz gerekiyor.


6 Haziran 2011 : Ayrıntıları takip etmekte, hatta koşulları değerlendirmekte zorlanabilirsiniz. Olayları değerlendirirken abartılara kaçabilir ve avantajlı olabileceğiniz durumları tersine çevirebilirsiniz. Aslında bu biraz da yapınızda varolan uç noktalarda olma özelliğinizin sonucudur. Bu etkiler özellikle duygusal çıkışlara neden olacağı için sizi yıpratabilir. Dikkatli olmalı ve ani kararlardan kaçınmalısınız. Beraberliklerinizde gerginlikler sık sık gündeme gelebilir.


6 Haziran 2014 : Gerçekleştirmek istediğiniz pek çok projeniz var. Küçük küçük projeler de yaşamınızı doldurabilir. Biraz planlı olursanız, yakınlarınızla yararlı birtakım iş birlikleriniz olabilir. Zaman, zaman başınıza buyruk kararların aşamasına geliyorsunuz, fakat uyarılara duyarlı oluşunuz sizi riskten koruyor. Bugün yine bu tür davranışlar gündeme gelebilir.


6 Haziran 2013 : Bir konuda yararlı olmak için yaklaşacağınız bir tanıdığınızı size karşı biraz tepkili bulabilirsiniz. Nedenini kavrayamadığınız tavırların üzerine ısrarla gitme özelliğiniz çözümsüzlüğü kolaylaştırabiliyor. Çok eski bir arkadaşınızın yaşadığı iş sorunlarına üzülüyorsunuz. Bu nedenle onun için, arkadaşlar arasında bir destek arayışına girebilirsiniz.


6 Haziran 2012 : Yapmayı çok istediğiniz ama zamanlama hatası yapmaktan çekinip sürekli ertelediğiniz bazı yenilikleri, yakınlarınızın da itelemeleriyle bugünlerde işleme koyacaksınız. Bir görüşme isteği alabilirsiniz. Çok istekli gitmeyeceksiniz. Ama ummayacağınız gelişmeler, bu görüşmeyi çok cazip hale getirecek. İlişkilerinizde önümüzdeki günlerde neşeli olaylar görünüyor.


6 Haziran 2011 : İki üç güne kalmadan çok şaşıracağınız ikili bir görüşmeniz olacak. Şimdiden oturup bu görüşmenin stratejisini saptamanız gerekiyor. Düşüncelerinizdeki bir netliği, bazı konuları abartarak ve bazı yetersiz kişilerin etkisinde kalarak bulandırıyorsunuz. Son zamanlarda sudan sebeplerle günden güne uzaklaştığınız çok özel birinin, size karşı büyük bir bağlılığı var.


6 Haziran 2014 : Bugün elinize onun gönlünü almanız için fırsatlar yakalayabilirsiniz. Değerlendirebilirsiniz konu hiç büyümeden kapanabilir. Hafta sonunda sevgilinizin planlarını alt üst etmeniz onu biraz üzmüş görünüyor.


6 Haziran 2013 : Aşk hayatınızdaki mutluluk tüm yaşamınıza yansıyor. Oldukça parlak bir gününüzdesiniz. Sabırlı tavrınızın karşılığını göreceksiniz. Bugün, sevdiğinizle ilgili hoş haberler alabilirsiniz.


6 Haziran 2012 : Yeni kurduğunuz arkadaşlık, yeni kıskançlıkların nedeni olabilir. Bazı yakınlaşmaların kıskançlığı ne kadar hakkedeceği konusunda, bir fikir sahibi gibi görünmüyorsunuz.


6 Haziran 2011 : Bir takvime bağlamadan ilişki sürdürme eğiliminizi ona bir kararlılık içinde belirtememiş olabilirsiniz. Sevgilinizin gizlemeye çalıştığı uzun beraberlik niyetleri evlilik sizi üzüyor.


6 Haziran 2014 : Eskiden birlikte çalıştığınız bir arkadaşınız, bugünlerde sizden yardım isteyebilir. Henüz her konuyu sizinle paylaşmaya niyeti yok gibi görünen insanlar, sabrınızdan etkileniyor. Çabalarınız yakında parlak teklifler almanıza neden olabilir.


6 Haziran 2013 : Herkes sizden oldukça memnun, bu yüzden gereksiz endişeler duymanıza neden yok. Ama gelecek günlerde iş yükünüz artabilir. Eleman çıkartılacağı söylentilerinin dışında duruyorsunuz.


6 Haziran 2012 : Çok yakın bir zamanda sizi mutlu edecek bir iş görüşmeniz olabilir. İş konusunda inatlaştığınız birisiyle bugün, geçici de olsa bir barış imzalayacaksınız. Bu, işyerinizde birçok insanı rahatlatacak.


6 Haziran 2011 : İş görüşmeleri, bu sıralar her zamankinden daha önemli olabilir. İş hayatınızda geçici bir bunalımdan başka bir şey görünmüyor. Yaratıcısınız, nedenlerini saptayıp kolayca aşabilirsiniz.


6 Haziran 2014 : Herkes sizin ne kadar haklı olduğunuzu biliyor olsa da uzlaşmacı tavırlar puanınızı arttıracak. Pek de yakınınız olmayan biriyle yaşadığınız bir para tartışması bugün yeniden açılacak gibi.


6 Haziran 2013 : Uzun zamandır kenarda tuttuğunuz küçük birikiminizi değerlendirmek konusunda bazı endişeleriniz var. Bugün bir konuda fikri destek alacağınız bazı kişilerle bir araya gelebilirsiniz.


6 Haziran 2012 : Uzun zamandır beklemede olduğunuz yüklü miktarda bir parayla ilgili haber alacaksınız. Bu durumu iyi değerlendirmeniz gerekecek. Sakıncalı bulduğunuz bir para ilişkisi var, bu ilişkiye girmek istemeyeceksiniz.


6 Haziran 2011 : Bugünlerde elinize geçecek önemli bir para, sizi çok çeşitli değerlendirme seçenekleri içine sokacak. Çok alçak gönüllü beklentileriniz sizi sürekli bir para krizi içinde olmaktan kurtarıyor.


6 Haziran 2014 : Biraz sabırlı olmanız gereken bir gün. Yapıcı eleştirilere açık olmanız gerekecek.


6 Haziran 2013 : Sabah saatleri daha sakin olmanıza rağmen öğleden sonraki saatlerde daha enerjik olacaksınız. Girişimlerinizi öğleden sonraki saatlerde yapacaksınız.


6 Haziran 2012 : Yakın çevrenizdeki birisine karşı aşırı ilginizin yanında, yarı kararsız bir uzaklaşma isteğiniz var. Tercihinizi ikinciden yana kullanmanız yararlı olacak.


6 Haziran 2011 : Sizden özellikle belli konularda atağa geçmenizi bekleyen insanlar var. Harekete geçmeniz, son günlerdeki durgun, yaşamdan kopuk psikolojiden kurtulmanız gerekiyor.


6 Haziran 2014 : Evde ufak tefek tadilat ihtiyaçları doğabilir erken saatlerde. İhmal etmeyin ya da sonraya ertelemeyin. Diğer işlerinizi sonradan toparlamak üzere bir kenara bırakıp önceliği evin acil ihtiyaçlarına ayırmanız gerekebilir.


6 Haziran 2013 : Kendinizle baş başa kalmak ve dış dünyanın curcunasından soyutlanıp ruhunuzu dinlendirmek için ideal bir gün. Buna fırsat yaratamasanız bile koşuşturmacalı planları erteleyin en azından. Huzuru bulmak bugün kolay olacak.


6 Haziran 2012 : Bugün arkadaşlarınızla ortak kararlar alacaksınız. Davranışlarınızla çevrenize örnek olmalısınız. Siz her zaman gizliliğe karşısınız. Finans konularına olumlu yaklaşımlarınız var. Başkaları yüzünden sevdiğiniz kişiyle tartışmak ilişkinize zarar veriyor. Sağlık durumunuz gayet iyi.


6 Haziran 2011 : Sevdiğiniz insanla evliliğe doğru ciddi kararlar alacağınız şu günlerde aranızda gelişen soğukluğa bir an önce çözüm bulmalısınız. İş hayatınızda bazı kişilerle aşadığınız sürtüşmeler veriminizi düşürebilir.


6 Haziran 2012 : Bugün, kendinizle ilgili kişisel sorunlarınızı irdeleyeceksiniz. Yaşamı sorgulayabilir ve geleceğinizle ilgili kaygılarınızı gündeme getirebilirsiniz. Güçlü duygularınız sizi yorgun ve sinirli yapıyor. Şartlar ne olursa olsun, taviz vermekten hoşlanmıyorsunuz. İsteklerinizde sabırlı bir tutum izleyerek, hedeflerinize ulaşmayı planlıyorsunuz.


6 Haziran 2014 : Bugün ev ve aileye ait konular öne çıkıyor. Sizi sevindirecek gelişmeler olabilir. Taşınma ya da dekorasyon işleriniz varsa tam istediğiniz gibi hallolabilir. Aynı durum satmak istediğiniz toprak veya bina gibi mülkleriniz için de geçerli olacak. Size güven verecek alım-satım işleri olabilir. Gün içinde aile büyüklerinizle görüşmeler yapabilirsiniz.


6 Haziran 2013 : Elde olmayan nedenler, sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylar karşısında yapılacak pek bir şey yok. Bir yandan da sizi koruyan ve şans getiren faktörler sayesinde iyimserliğinizi korumaktasınız. Aldığınız derslerle artık hata yapma riskiniz az. Hazırlık sürecinizi hızlandırmalı, başkalarına yardımcı olacağınız konulara öncelik vermelisiniz.


6 Haziran 2012 : Ortaklılar ve parasal sorunlar sizi yeterince sorumlu kılıyor. Başkalarının kaynakları üzerinden ilerlemekte zorlanabilirsiniz. Zira kısıtlayıcı koşullar aynı zamanda borç alacak konularını gündeme getirebilir. Bütçenizi daha akılcı planlamak önceliğiniz olmalı. Yine duygusal ilişkilerde daha hassas davranabilirsiniz. Güven ihtiyacınız sizi huzursuz edebilir.


6 Haziran 2011 : Günlük hayatınızda pek çok değişiklik söz konusu. Yakın çevrenizde yaşanan canlılıkla kardeşlerle ilişkiler öne çıkabilir. Aynı zamanda düşüncelerinizle başkalarını etkilemeniz söz konusu. Ancak aşırı önemsediğiniz görüşlerinizi biraz esnek tutmalısınız. Eğitim hayatınızla ilgili olumlu gelişmeler ve alacağınız güzel haberler sizi harekete geçirmeye yetecek.


6 Haziran 2014 : Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.


6 Haziran 2013 : Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.


6 Haziran 2012 : Evlilik ve ortaklıklar sizi harekete geçirici yönde öne çıkıyor. Bazı düşünce ayrılıkları dikkat çekerken, tek başına yol almanız kolay değil. Başkalarından çok şey öğrenebileceğiniz koşulları kullanarak kazançlı çıkabilirsiniz. Arkadaşlıkların getirdiği olumlu fırsatlar olabilir. Daha sonra ortaklıklar ve kendi birikimleriniz üzerinden planlar yapacaksınız.


6 Haziran 2014 : Birlikte yaşadığınız insanların isteklerini ve arzularını yerine getirmek için çok çaba harcıyorsunuz. Düşünceli ve nazik bir konumdasınız. Bugün yeni tanışacağınız insanlarda hayranlık uyandıracaksınız. Onlara son derece şefkatle yaklaşıyorsunuz.


6 Haziran 2013 : Kartınız Bilge... Yatırımcı yönünüz atağa kalkabilir ama müsrif denecek kadar harcamalarınız var. İşinizle ilgili projelerinizi genişletebilirsiniz. Bütçenizi sarsmadan ama...


6 Haziran 2012 : Kartınız Kıyamet... İşte ağır sorumluluklar almaya başlayacak veya sırtınızda büyük bir yük hissedeceksiniz. Günlük işlerinizi yapılandırma planlarınız erteleniyor.


6 Haziran 2011 : Farklı konuları bir arada kombine edebilen bir yapıya sahipsiniz. Bugün çeşitli konular karmaşık şekilde karşınıza çıkabilir. Güçlü kişiliğiniz sayesinde birçok sorunu ve olayı mıknatıs gibi çekiyorsunuz. Ama olayların üstesinden kolaylıkla gelebileceksiniz.


6 Haziran 2014 : Partnerinize karşı düşündüklerinizi ifade etmekte başarılı olacağınız bir gün. Düşüncelerinizle duygularınız arasında denge kurmaya çalışın. İş hayatınızda istediğiniz, özlediğiniz hareketlenme yakında gerçekleşecek. Buna uygun olarak da mali sıkıntılarınız dağılıyor, bekleyin.


6 Haziran 2013 : Bu durum devam ettiği taktirde sevdiğiniz kişiden tepki görebilirsiniz. Üzerinde çalıştığınız projeyle ilgili hemen, hemen her gün ortaya attığınız yeni fikirler, kısa zamanda ilgi görmeyebilir. Ümidinizi kırmayın! Paranızı dikkatli harcayın.


6 Haziran 2012 : Almanız gereken bir karar karşısında duygularınız ve mantığınızla savaşıyorsunuz. Rahat davranıp, olayların akışına kendinizi bırakırsanız bu savaştan galip çıkan siz olacaksınız. Beklemediğiniz gelişmeler, sevineceğiniz olaylar söz konusu. Bu olaylar karşısında şaşkınlığınızı gizleyemeyeceksiniz.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2015 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed