Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

6 Kasım Hangi Burç?


Burcunuz Akrep,

Geçmiş Yorumlar:

6 Kasım 2013 : Diğerlerine planlarınızı, amaçlarınızı ve ne kadar yol aldığınızı anlatmakla vakit geçirebilirsiniz. Evinizde daha rahat çalışmanızı sağlayacak değişiklikler yapabilirsiniz. İçsel büyümenin en önemlisi olduğunun farkına varacağınız günlerdesiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konularda dikkatini çekmek istediğiniz kişiler varsa ya da genel anlamda dikkat çekmek istiyorsanız, karşı tarafın doğal ilgisini ya da sizi anlamasını beklemek yerine bir şeyler yapmanızda fayda var. Bu anlamda kendi başınıza plan yapamamanız durumunda, daha tecrübeli veya güvenilir kişilerin ya da yabancıların fikirlerini alabilirsiniz. Yenilikçi yaklaşımlar, yenilenme isteği ve seyahatler de gündemde olabilir. Akşam saatleri ise, ufak tefek kazalara ve sakarlıklara açık.


6 Kasım 2012 : Bu dönemde yakın akrabalarınızdan, genç bir insanla münakaşa etmeniz mümkündür. Eğer gerekli dinlenme şartlarını sağlayabilir ve kafanızı değişik konularla meşgul edebilirseniz olumsuzluklarla da karşılaşmazsınız. Olayların siz de farkındasınız. Böyle gelmiş, böyle gidemez. En sonunda bir yerlerde patlayacaktır. Deneyimli kimselerin tavsiyelerini dinleyerek önce sıradan işlerinizi düzene sokun ve daha sonra sevdiğiniz insana gereken ilgiyi gösterin.


6 Kasım 2011 : İmkan bulursanız çevrenizden uzak olmanız sizi istemediğiniz kimselerle karşılaşmaktan kurtarabilir. Olayları farklı kişileren soruşturup, ona göre karar vermelisiniz. Planladığınız uzun bir yolculuk varsa ve onu gerçekleştirme teşebbüsleri içindeyseniz bugün aşırı zorluklarla karşılaşabileceğinizi bilmelisiniz. Buna karşılık yeni şeyler öğrenmeye uygun bir konumdasınız. Herşeyi son derece kolaylaştıracak olan fikirler üretmeniz mümkündür. Zihinsel yapınız son derece işlektir.


6 Kasım 2013 : Ev içinde bazı düzenlemeler yapma isteğiniz var. Ama konuyla ilgili maddi bilanço sizi biraz kararsızlığa sokacak. Hayata karşı çok istekli, çok heveslisiniz. Bu özelliğiniz, sizde sürekli olarak yenilikler yapma arzusu yaratıyor. Bu yenilikçi görüntünüz, iletişim kurmada yararlı bir malzeme. Fakat yeniliğe kapalı olduğunuz yanlarınızı gizlememelisiniz.


6 Kasım 2012 : Duygusal bakımdan yoğun hissedebileceğiniz bir gün. Arkadaş çevrenizde sorumluluk duygunuzun artabileceği fakat anlaşılamamaktanyakınabileceğiniz bir gün. İçinize kapalı kalma isteğiniz yanlış anlaşılabilir. İkili ilişkilerinizden çok şey bekleyebileceğiniz görülürken, aşırı kaygılı yaklaşımlar içine girebilirsiniz.


6 Kasım 2011 : Yaptığınız bir araştırma, konuyla ilgili görüşlerinizi hızla değiştiriyor. Yanılmış oluşunuza kızıyorsunuz. Aile içinde epeydir başınızı ağrıtan bir sorunu şu günlerde çözeceksiniz. Bugün sevincine hazırlandığınız bir beklentiniz var, bu gerçekleşecek gibi görünüyor. Ama bir yakınınızın bugün yaşayacağı bir para üzüntüsü sevincinizi yarıda bırakabilir.


6 Kasım 2013 : Sevgilinizin arada bir sergilediği aşırı çıkışlarını kişilik özelliği olarak kabullenmek durumunda kalacaksınız. İlişkinizde kızgınlık yaratan açmazlarınızın sevgilinizi daha çekici biri yaptığını inkar edemiyorsunuz.


6 Kasım 2012 : Gün, paylaşımlar için yenilikler getirebilir. Duygusal tepkilerinize daha çok önem vermeli ve gerçekte yakın ilişkilerde aradıklarınızı kendinize de sormalısınız.


6 Kasım 2011 : Kısa ayrılıklardan çok iyi yararlanabiliyorsunuz. Bazı ufak tefek hatalarınızı doğrudan görebiliyor, ayrılıkların verdiği özlemin de etkisiyle, ilişkinizi daha objektif değerlendirebiliyorsunuz.


6 Kasım 2013 : İşinizdeki yetkinliğiniz ve sabırlı davranışlarınız engellerinizi ortadan kaldırıyor. Yakında, geliştirmeyi düşüneceğiniz ilişkiler içine girebilirsiniz. İşlerinizi yoluna koyabilmeniz, doğru zamanlamalara bağlı.


6 Kasım 2012 : Önemli konularda girişim yapmak için yeterince hevesli olmayabilir bunun için ileriki zamanları beklemek isteyebilirsiniz. Organize çalışmalarınızda arkadaşlarınızdan alabileceğiniz güzel destek dikkat çekiyor.


6 Kasım 2011 : Size yakın biriyle duygusal yakınlığınız, iş yaşamınıza da yansıyor. O insanı doğru değerlendirdiğiniz, onun sürekli sizi düşünmesini ortadan kaldıracak bazı başarılarınızla inandırıcı olabilecek.


6 Kasım 2013 : Bugünlerde hesapta olmayan gelişmeler sizi sıkı para politikaları içine sokabilir. Kolay harcıyorsunuz ve bunu bir övünç olarak görüyorsunuz. Değişmeye çalışın.


6 Kasım 2012 : Parasal konularda beklenmedik gelişmeler can sıkıcı olabilir. Daha pratik ve gerçekçi olmaya bakmalısınız. Yeni girişimlerinizde kayda değer sonuçlar olabilir.


6 Kasım 2011 : Cömertliğinizin sınırını çizmeniz gerekiyor. Elinizin açıklığı çevrenizde bazı yapay dostluklar oluşturabiliyor. Sizi tasarrufa yöneltmek isteyen arkadaşlarınızın bu konuda bir bildiği olabilir.


6 Kasım 2013 : Belli bir zamandan beri soğuk götürdüğünüz bir ilişkinizde, sonradan anlayacağınız değerler var.


6 Kasım 2012 : Bugün yapacağınız alışverişlerde özellikle sabah saatlerinde daha akılcı davranmaya bakmalısınız.


6 Kasım 2011 : İki tezat kişilikle aynı ölçülerde dostluk kurmayı becermiş görünüyorsunuz. Hayata karşı daha sağlam duranın, diğerine acımasız eleştiriler yönelttiğini düşünüyorsunuz. Bu, ikisini de aynı derecede anlayamadığınızı gösteriyor.


6 Kasım 2013 : Ciddi bir proje veya kendinizle ilgili bir atılım için kararlılık gösterebileceğiniz günlerdesiniz. Kapasitenizi sınırlamayın. Planlama yapın ve o planları hayata geçirebilecek yeterlilikte olduğunuzu aklınızdan çıkarmayın.


6 Kasım 2012 : İşinizi yaparken aldığınız keyfi, kendi kurallarınız yüzünden azaltmayın. Kural olsun, tamam ama bu, sizin işi eğlenceli hale getirmenize engel olmasın. Bugün o kuralları esnetin. Bambaşka bir gün olsun. Bakalım neler olacak? Zihin serbest kalınca bir sürü yeni fikir doğar.


6 Kasım 2011 : Maddi zorlukların pençesinden kurtulmak için verdiğiniz mücadele hep başarısızlıkla sonuçlanıyor. Bu sizi çaresizliğe itmesin. Fazla sermaye gerektirmeyen işlere yönelmeye çalışın. Sevdiğiniz kişinin ailesiyle daha sıcak diyaloglar kurun. Keyfi harcamalara son verin. Sağlıkla ilgili sorunlarınızı ihmal etmeyin.


6 Kasım 2012 : Çekiciliğinizin kullanmak için daha ne bekliyorsunuz. Zihinsel aktivitenizin yüksek olduğu bir gün..Sözlerinizi ustaca kullanarak, çevrenize istediğiniz her şeyi yaptırabileceksiniz. Bugün, planlarınızı hiç kimseyle paylaşmamaya çalışın. Yakın çevrenizde sizden yardım bekleyen kişiler olacaktır. Onları geri çevirmeden önce dinlemelisiniz.


6 Kasım 2013 : Yeni başlangıçların getirdiği önemli sorumluluklar alıyorsunuz. Özellikle parasal alanda daha tutarlı adımlar atacak, eldeki kazanımları korumaya yönelik kararlar alacaksınız. Çalışma kapasitenizi zorlamak yolu ile nakit kaynakların akışında hızlanma olabilir. Yabancıların içinde olacağı iş konularını önemsemeli, gelir ve gider dengenizi korumalısınız.


6 Kasım 2012 : Güçlü olmak istiyor ve olaylara kararlı bir açıdan bakıyorsunuz. İş hayatınıza yönelik yeni adımlar atmaktan çekinmeyeceksiniz. Ãœzerinde çalıştığınız konuları toplum önüne çıkarmanız açısından oldukça yaratıcısınız. Otoritelerle olan ilişkilerinizde daha ılımlı olabilirsiniz. Zira yeni görevler size beklemediğiniz sorumluluklar taşıyacaktır.


6 Kasım 2011 : Hayata umutla bakacağınız gelişmeler içine giriyorsunuz. Bir çok konuda destek almanızın rahatlığı içinde olacaksınız. Arkadaşlarla ilgili konular size çok keyif verebilir.  Bugünü verimli kullanmayı başaracaksınız. Zira sosyal alanda sizi aktif kılan çalışmalar içinde yer edinebileceksiniz. İyi organize edilmiş toplantılar da gününüze yön vermenizi kolaylaştırıyor.


6 Kasım 2013 : İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.


6 Kasım 2012 : Kendinizi çok güçlü hissedebilirsiniz, enerjiniz ve çekiciliğiniz artıyor. Çok kararlı olacağınız için aklınıza koyduğunuz bir konuyu hayata geçirebilirsiniz.


6 Kasım 2013 : Bugün kendinizi aşan konulara fazla dalmayın. Eleştirilerin hedefinde olabilirsiniz. Çalışmayı seviyorsunuz ve hava grubundan burçlarla mükemmellikler yaratıyorsunuz (İkizler, Terazi, Kova). Uzun zamandır beklediğiniz aşk yakında kapınızı çalacak.


6 Kasım 2012 : Kartınız Sessizlik... Koyu düşüncelerinizi savunmanız elbette ki normal ancak işyerinizde siyaset yapmaktan vazgeçin. Daha güncel ve ılımlı konulara yönelmelisiniz.


6 Kasım 2011 : AŞK: Sıcak ve hayat dolu birortamdasınız. Beğenilen kişilerarasındasınız. Karşı cinsin çokçabuk dikkatini çekerek yeni aşkteklifleri alabilirsiniz.PARA: Bugün iş arkadaşlarınızlabazı sorunlarınız olabilir.Emretme dürtüleriniz sizleri anlaşılmaz birpozisyona sokabilir. Bu durumda maddi yöndenbazı zararlar yaşayabilirsiniz.SAĞLIK: Yüksek tansiyon sorunlarınız ortayaçıkabilir. Elma kabuğu size iyi gelecektir.


6 Kasım 2013 : 23 Ekim-21 KasımHoşlandığınız şeyleri hep sevgilinizle paylaşmak istiyorsunuz. Onunla aranızdaki ilişki çok sıcak ama ayrılık sizi üzüyor. Atacağınız adımı iyi hesaplayıp, hatalarınızı kavramaya çalışın. Mesleğinizle ilgili radikal kararlar alabilirsiniz. Bunun için gerekli güç şu sıralar sizde mevcut.


6 Kasım 2012 : 23 Ekim-21 KasımHoşlandığınız şeyleri hep sevgilinizle paylaşmak istiyorsunuz. Onunla aranızdaki ilişki çok sıcak ama ayrılık sizi üzüyor. Atacağınız adımı iyi hesaplayıp, hatalarınızı kavramaya çalışın. Mesleğinizle ilgili radikal kararlar alabilirsiniz. Bunun için gerekli güç şu sıralar sizde mevcut.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed