Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

6 Mart Hangi Burç?


Burcunuz Balık,

Geçmiş Yorumlar:

6 Mart 2018 : Bugün mantığınızla değil daha fazla duygusal davrandığınız bir gün geneli olacaktır. Özel ilişkilerden yana daha fazla fedakârlıklar yapmalı ve ilk adımı atan taraf siz olmalısınız. Bazı konularda mutlu olmak istiyorsanız bunun için öncelikle elimizden gelen gayreti göstermeniz gereklidir. Eğer karşıdaki kişide bunu anlayabilecek kapasitede ise bu ilişkide anlaşılmaz hiçbir şey kalmayacaktır. Siz kendinizi açık yüreklilikle ifade edin ki sevdiğiniz kişi de bunu rahatlıkla anlayabilirsin.


6 Mart 2016 : Kafanızda bazı endişeler veya soru işaretleriniz mevcut. Şüpheleri gidermek için daha fazla soru sormak durumunda kalabilirsiniz. Bazı aktivitelere veya sosyal ortamlara katılımda bulunmanız belli ilişki veya iş birliklerinizi geliştirmenize, güçlendirmenize ve mevcut problemlerin ve zorlukların üstesinden gelmenize yardım edebilir. Belirsizlikler veya güven sorunları bazı kişilerden uzaklaşmanıza veya aranıza mesafe koymanıza neden oluyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bir süreliğine mantığımızla vedalaşıyoruz. Hayalperest yönümüz ön plana çıkabilir, yaratıcılığımız yükselir veya hayallere dalabiliriz. Ne yöne gideceğimize karar vermekte zorlanabileceğimiz, kararsızlıklar, birbirimizle iletişimde zorluklar ve kafa karışıklıklarına açık günlerde olacağız. Zihnimizi toplamakta zorlanabiliriz. Birkaç günden beri etkili olan, Merkür’ ün Mars’la olumsuz etkileşimi ise, tartışmacı taraflarımızı ön plana çıkartabilir. Gaflar yapılabilir, ağızdan kaçan kelimeler sorun yaratabilir. Düşünmeden konuşmak veya detaylandırılması gereken konularda acele hareket edip yanlışa düşmek riski mevcut. Hızlı düşünmek yanlış kararları veya ağızdan çıkan yanlış cümleleri tetikleyebilir. Karşılıklı olarak birbirimizi kırabileceğimiz günlerdeyiz. Dikkat edelim. Akşam üstü civarında tempo kazanıyoruz, hareketli işler ve aktiviteler kendimizi iyi hissetmemizi sağlayabilir. Akşam saatlerinde ise, zihinsel veya sosyal aktiviteler, hayata aynı yönlü baktığımız kişilerle görüşmeler, fikir alışverişleri ön planda. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


6 Mart 2015 : Sabrınızı veya şanslarını zorlayan kişiler söz konusu olabilir. Tartışmalı ortamlardan uzak durmakta, sakinliği korumakta ve ani tepkiler vermekten kaçınmakta fayda var. Stresten uzak kalmak için günü, size iyi gelen kişilerle geçirmeniz yararınıza olur. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren gün geneli: İkili ilişkilerde temkinli ve sakin olunmasında fayda var. Bugün, halledilmesi gereken işleri tamamlayabilir, detay ve titizlik gerektiren işlerle uğraşabilir, hayatımıza çeki düzen vermek isteyebiliriz. Hayalleri bir kenara bırakıp gerçek hayatla ilgili işlere koşmamız ve ayaklarımızın yere basması gerektiğini fark edebiliriz. Bazı amaçlarımıza ulaşabilmek veya planlarımızı uygulayabilmek için, değişken koşullara uygun değişiklikler yapmamız gerekebilir. Aşırı tepkilerden veya radikal adımlar atmaktan kaçınmamız gerekiyor. Başak, Yay, İkizler veya Balık burçları ufak tefek stres hissederlerse, nedeni bugün Başak burcunda gelişecek olan dolunay olabilir, büyütmemeliler. Ay’ın Pluto ile olumlu, Neptün ve Güneş’le olumsuz görünümü, sabah saatlerinde kandırılmaya veya yanlış kararlar almaya açık olduğumuza, akşam saatlerinde ise, daha güçlü ve kararlı hissedeceğimize dikkat çekiyor. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


6 Mart 2014 : Bazı kişiler olayların farklı ya da yanlış taraflarına odaklı olabilirler. Dolayısıyla, onların değil kendi aklınıza ve araştırmalarınıza göre hareket planı oluşturmanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: İş hayatınızı, yaratıcılık gerektiren işlerinizi veya duygusal yaşamınızı ilgilendiren konularda diğerlerinin fikirlerini de almak ve buna göre bir yol belirlemek isteyebilirsiniz. Danışılan fikirlerin yenilikçi ya da alışılmış seçimler olup olmaması değil, alacağınız pozisyonu belirlemesi önemli olacak.


6 Mart 2013 : Uzlaşmaya açık olmayan kişiler size zor anlar yaşatabilir.Duygularınız aklınızın önüne geçmemeli. Bir karar almadan önce artı ve eksilerinin doğru hesaplanması gerekiyor. Akıllı adımlar atarsanız geleceğinizi olumlu etkileyebilir. Bardağın dolu tarafını önemsemekte fayda var. Niobe


6 Mart 2012 : Daha ciddi konularda yoğunlaşmak isteyeceksiniz. Ailece katılacağınız bir davette ise hoş vakit geçirme olanağı buluyorsunuz. kardeşleriniz ile aranız açıksa bu gün ilişkilerinizi düzenleyebilir ve kalıcı barış yapabilirsiniz. Bu gelişmelerin dışında kişisel istekleriniz artabilir. Örneğin sefahat ve rahatlık isteğiniz yoğunluk kazanacak. Harcamalarınızda da artış görüluyor. Hoş eşyalar alabilirsiniz. Bu dönemde bireysel ilişkileriniz önem taşıyacaktır. Aynı fikre sahip kişilerle beraber olma isteğiniz ve beraber oluşturulan konularda çaba harcama arzunuz yoğunluk kazanacak.


6 Mart 2011 : Kendinize her zaman için bir düşünce payı bırakın. Çekiciliğiniz üzerinizde. Karşı cinsten kişiyi kolayca etkinize alabilirsiniz. Ancak çekiciliğiniz üzerinde diye herkesin peşine düşmeyin. Çünkü gerçekten beğendiğiniz kişiyi elinizden kaçırabilirsiniz. Çok çalışmanıza rağmen, üstleriniz sizin bu çabalarınızı görmüyor olabilir. Onlara kendinizi daha iyi tanıtma fırsatı yaratın. Böylece hakettiğiniz yere ulaşabilirsiniz.


6 Mart 2018 : Bugünü kötü geçirmek için bir sebep göremiyorsunuz. Haklısınız. Yoluna koyduğunuz işler, dingin bir hafta geçirmenizi sağlayacak. Bugün gitmeyi düşünmediğiniz bir yere ısrarla davet edilebilirsiniz. Hiç ummadığınız şekilde hoş ve verimli bir ziyaret olabilir. Tutucu olduğunuz durumlar var. Sanki elinizde değilmiş gibi davranıyorsunuz. Oysa dün sırf bu yüzden yaşadığınız yanılgı hala aklınızda.


6 Mart 2017 : Aile çevrenizde epeyce bir zamandır süregelen küçük bir sorun, herkesin soruna yanlış bir tutumla yaklaşması sonucu büyük bir dert haline dönüşmeye başlıyor. Bu nedenle sorunu bir süre daha yaşayacaksınız. Yakın çevreniz son zamanlarda bazı yeni huylar edindiğinizi konuşuyor. Böyle düşünmekte haklı olduklarını biliyorsunuz.


6 Mart 2016 : Günlük işlerinize fazlasıyla kendinizi kaptırabileceğiniz ve bu yüzden yıpranabileceğiniz bir gündesiniz. Fiziksel yorgunluk genel sağlığınızı da negatif etkileyebileceği için kendinize fazla yüklenmekten kaçınmalısınız. Olumlu düşünmeniz ve duygularınızı doğru yönlendirmeniz gereken bir gündesiniz. Sakin ve esnek davranarak ilişkilerinizde dengeyi korumalısınız.


6 Mart 2015 : Önümüzdeki birkaç gün, daha önce atladığınız bir mesele temel meseleniz olarak hep gündeminizde kalabilir. Bugün bol görüşmeli bir gün geçireceksiniz. Akşama doğru günün yorgunluğunu unutturacak kadar güzel haberler olabilir. Çözmeniz gereken bir sorunu sık, sık ele alıp sonra üzerinde düşünmekten vazgeçiyorsunuz.


6 Mart 2014 : Evinizle ilgili konuların gündeminizde geniş yer tutması mümkün. Güvenlikihtiyacınızın artabileceği bugün, eviniz için yatırımlara yönelebilir, ailenizden size destek olmalarını isteyebilirsiniz. Düşüncelerinizde olumlu değişimler gözlenebilir. Ailenizin üstüne fazlasıyla düşebilirsiniz. Yakın çevrenizde karşılıklı yanlış anlamalardan kaynaklanabilecek sorunlar yaşayabilirsiniz.


6 Mart 2013 : Yaşamınızda değişiklik yapmak için girişimlerde bulunabileceğiniz bir gün. Enerjinizi doğru yönlendirmeyi başarırsanız her istediğinizi gerçekleştirebilirsiniz. İletişim konusunda yoğunluk yaşayabilir fakat bundan rahatsız olabilirsiniz. Beklediğiniz haberlerin gecikmesi veya ziyaretlerinizin ertelenmesi mümkün.


6 Mart 2011 : Esnek yaklaşımlarınız bugünlerde küçük problemlerin büyümesine yol açabilir. Tavrınıza karşı eleştirilere sübjektif yaklaşıyorsunuz. Kendinizi belli sınırlarda tutmak istediğiniz bir gelişmede, bugünlerde başrollerde olabilirsiniz. Bağımsız karar veremeyecek, birtakım ısrarların etkisinde kalacaksınız. Daha iradi, kararlı olmanız gereken bir dönemdesiniz.


6 Mart 2018 : Oğlak burcu insanının aşk hayatı ufak bir çıkmaza giriyor. İkinizi de tanıyan bir arkadaşınız ikili oynuyor ve aranızda daha büyük çıkmazlara neden oluyor. İlişkinizin detaylarını arkadaşlara bile açmayın.


6 Mart 2017 : Gereksiz takıntılarınızı bir an önce bitirmenizde yarar var. Geçmiş hayal kırıklıklarınızla yanıltan genellemeler yapıyorsunuz. Olumlu örneklerin azlığı da karamsarlığınızı arttırıyor.


6 Mart 2016 : Artık tamamen aklınızdan çıkmış olan bir yerden gelen paranızı alıp, sevgilinizle akşam saatlerinde eğlence mekanında boy gösterebilirsiniz. Bu akşam ki faaliyetleriniz sevgilinizle aranızdaki gerilimi ortadan kaldıracak.


6 Mart 2015 : Günün ilk yarısında duygusal açıdan kendinizi dengeli hissedeceksiniz ve iyimser etkiler altında olacaksınız. Sevdiğiniz insanla düşüncelerinizi paylaşabilir ve karşılıklı fikir alışverişlerinde bulunabilirsiniz. Öğleden sonraki saatlerde ise duygusal bir karmaşa yaşama ihtimaliniz olabilir. Duygusal hayatınıza ilişkin huzursuzluklar ve sizi sıkacak gelişmeler olabilir. Duygularınızı daha çok kendinize saklayacaksınız ve küçük sorunları içinizde büyütebilirsiniz.


6 Mart 2014 : Bağlanma düşüncesi sizi ürkütüyor. Bu korkuyla harika giden ilişkinizi, sorunlu bir ilişki haline getirmemelisiniz. Dışardan bakışla gelen eleştirileri, öğütleri dikkate almalısınız.


6 Mart 2013 : İlişkinizde yenilikler sizi rahatsız ediyor ve siz ilişkinizin şu andaki halinden çok memnunsunuz fakat sevgiliniz sizinle aynı fikirde değil. Orta bir yol bulmalı ve ilişkinizi sağlam bir yere oturtmalısınız.


6 Mart 2011 : Partnerinizin hiç sorun yokmuş gibi davranması sizi yanıltmamalı. İlginizin epeyce azaldığını fark etmeli ve farkında olmadan ilişkinizi aşındırmaya çalışmamalısınız.


6 Mart 2018 : İş hayatınızdaki dostlukları çok önemsiyorsunuz. Arkadaşlarınızla yaşadığınız dayanışma işlerin daha kolay yapılmasını sağlıyor. Bu uyumu bozan bir kişinin varlığı sizi rahatsız ediyor.


6 Mart 2017 : Bugün verimli görüşmeler için randevular kesilebilir. İlginç önerileriniz, çok yakında gerekli kişilerin ilgi alanına girecek gibi görünüyor. Birkaç basamağı birden çıkma aceleciliğinden vazgeçmelisiniz


6 Mart 2016 : Ortaklarınız veya işbirliğinde bulunduğunuz kimselerle yakın çevrenize kısa seyahatler düzenleyebileceğiniz bir gün. İletişim yeteneğiniz mesleki konularda çok işinize yarayabilir.


6 Mart 2015 : İş yaşamınızda güne olumlu bir başlangıç yapacaksınız ve beklentilerinizi olumlu olarak değerlendirebileceksiniz. Enerjiniz olumlu ve sizde bunu iyi olarak kullanabileceksiniz. Planlarınız sizin istediğiniz şekilde yürüyecektir. Öğlden sonraki saatlerde ise işinizle ilgili olarak kendinizi isteksiz hissedebilirsiniz ve bazı işlerinizi erteleyebilirsiniz. Gerektiğinden fazla detayla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz ve dikkatiniz dağılabilir. Sizin dışınızda gelişecek sorunlar keyfinizi kaçırabilecektir.


6 Mart 2014 : Yakın zamandaki bir özel görüşme, sizin için çok önemli. Sıkı bir ön hazırlığı gerektiriyor. Şartlanmış olarak gündeminize aldığınız bir ilişki sorununda ciddi yanılgılarınız var.


6 Mart 2013 : İş yaşamınızda güzel günler geçiriyorsunuz fakat bugün iş ortaklarınızla bir kavgaya girişebilirsiniz. Her iki tarafında alttan almaması durumunda bu olay iş hayatınıza büyük olumsuzluklar getirebilir.


6 Mart 2011 : Geçmiş problemlerdeki bir kısım hatalarınız, iş ilişkilerinizde daha bir özenli olmanızı sağlıyor. Gerginliklerden uzak iş ortamınız, iş yaşamınızda artık şansı yakaladığınızın göstergesi olabilir.


6 Mart 2018 : Maddi konularda tutarsız yaklaşımlar gösterebileceğiniz bir gündesiniz. Parasız kalma tehlikesiyle karşı karşıya kalabilirsiniz, dikkatli olun. Harcamalarınıza dikkat.


6 Mart 2017 : Bugünlerdeki para sıkıntınızı yaz aylarının çekiciliğine bağlıyorsunuz. Kazancınızı zorlayacak şekilde masraflı yaşıyorsunuz. Yakın bir zamanda biraz karışık bir para meselesinin içinde olacaksınız.


6 Mart 2016 : Çok gereksiz harcamalar yapıyor ve bundan birde zevk alıyorsunuz. Dikkatli olmalısınız ve para konularında biraz daha gerçekçi davranmalısınız. Sıkıntıya girebilirsiniz.


6 Mart 2015 : Sabah saatleri size maddi kazançlar getirici bazı fikirler üretebilirsiniz ve bu konuda kararlı hareket edeceksiniz. Öğleden sonra ise maddi bazı endişeler yaşama ihtimaliniz olacaktır.


6 Mart 2014 : Bir alacağınızı tam olarak tahsil edememenin sıkıntısını yaşayacağınız bir gündesiniz. Bugün ödemelerle meşgul olabilir ,elinize geçen paranın büyük kısmını harcamak zorunda kalabilirsiniz.


6 Mart 2013 : Talihiniz gittikçe açılıyor ve yepyeni fırsatlar sizi bekliyor. Kazancınız konusunda olumlu gelişmeler meydana gelebilir. Parasal konularda şanslı bir döneme girdiniz.


6 Mart 2011 : Gittikçe hesapçı bir insan gibi görünmeniz sizi biraz üzüyor. Para konularında yakın çevrenize birçok açıklamayı yapmak zorunda değilsiniz. Önümüzdeki günlerde bir para sevinciniz var.


6 Mart 2018 : Bazı huzursuzluklar yaşayabileceğiniz bir gün geçirme ihtimaliniz yüksek olduğundan stresten uzak durmaya çalışmalısınız.


6 Mart 2017 : Hassas bir ilişki ağı içersinde inisiyatifinizi kullanmanız gerekiyor. Bilginiz dışındaki gelişmeler sizi istemediğiniz biçimde şekillendirebilir.


6 Mart 2016 : Sağlığınız konusunda dikkatli olmalısınız. Duygusal olarak değişken bir mizaç gösterebilirsiniz.


6 Mart 2015 : Eğer bugün yeni bir başlangıç yapacaksınız ve girişimde bulunacaksınız sabah saatlerini tercih etmeniz sizin için daha doğru olacaktır.


6 Mart 2014 : Değişken bir mizaç göstereceksiniz ve duygularınız iniş çıkışlı bir periyot izleyecektir. Bir çok duygunuzdan emin olamıyorsunuz ve karar vermekte zorlanacaksınız.


6 Mart 2013 : Bugün alacağınız bir haber sizi harekete geçirebilir. Ani kararlar almaktan kaçının. Ailenizden birisi sizden bir emanet bekliyor.


6 Mart 2011 : İş hayatınızda birinin sizinle daha yakın arkadaş olma niyeti, size söylendiği gibi çıkar amaçlı değil.


6 Mart 2018 : Aile bütçesine katkı sağlayacak bir tasarruf konusu gündeme gelebilir. Sözlere takılmayın. Yapılabilecek bir şey varsa el birliğiyle hareket etmek gerekir. Konu faturalar ise tahmin etmediğiniz bir tutarla karşılaşabilirsiniz.


6 Mart 2017 : Kendi değer yargılarınızı arkadaşlarınızada kabul ettirme telaşına kapılmayın.Herkesin doğrusu aynıolsa bile o doğruya varış yöntemifarklı olabilir. Sizi kışkırtan baskıcı tiplerin oyununagelmeyin. Eğer gerçekten inandığınız doğrularise bunlar eninde sonunda kabul görecek.


6 Mart 2016 : Özellikle ailevi meselelerle ilgili olarak, herkesin bir ağızdan konuştuğu ve sohbet içeriklerinin değişkenlik gösterebileceği hareketli bir gün olacak. Ev ile ilgili konularda mantıklı karar almak bugün zor olabilir.


6 Mart 2015 : Beklenmedik maddi ihtiyaçlarınız çıkabilir bugün. Neyse ki, iş yerinde bu konuda destek alabileceğiniz ve kendinizi yakın hissettiğiniz kişiler var. İş dışı çevrenizden destek istemeye kalksanız “bir söyle, bin ah işit” misali cevap alabilirsiniz. Bugün para konusundan uzak durun.


6 Mart 2014 : Yazılı olarak yürüttüğünüz işler ya da duyguları ifade ederek icra ettiğiniz çalışmalar varsa bugün her zamankinden yaratıcı bir havanız olacak. Çevrenizdeki insanlara da pozitif enerjinizi aktarma şansı bulacaksınız.


6 Mart 2013 : Ağırlamanız gereken önemli konuklarınız olabilir bugün. Misafirperverliğinizle gönülleri fethedebilirsiniz. Hem sunduklarınız hem de konuşmalarınız olumlu etki bırakacak. Belli bir amaca odaklanmayıp kendiniz gibi davranın.


6 Mart 2012 : Yaşadığınız duygusal bunalımdan hiç ummadığınız kadar çabuk kurtulacaksınız. Ortak iş yaptığınız bir arkadaşınızla aranızda bir soğukluk yaşayabilirsiniz. O, bunu sorun etmiyormuş gibi görünüyor. Gereksiz masraflarla tasarrufunuzu eritmeyin. Beslenmenize dikkat etmeniz gerekiyor.


6 Mart 2011 : Bugün bir gayrimenkulünüz için pazarlık teklifi haberi gelebilir. Mantıklı hareket ederek bu fırsatı değerlendirin. İlgisizliğiniz yüzünden sevdiğiniz kişi sizden uzaklaşıyor. Hemen onun gönlünü almaya çalışmalısınız.


6 Mart 2013 : Bugün, olaylara duygusal yaklaşıyorsunuz. Çevrenizdeki kişilerin anlamsızlıklarına kızıyor, ve  bazı konuları kafanızda fazla irdeliyorsunuz. Bilinçaltında geliştirdiğiniz olayların size bir faydası yok. Abartma konusunda aşırılığa kaçabilirsiniz. Akşam saatlerinde kendinizi daha farklı ve olumlu hissedeceksiniz.


6 Mart 2018 : Birebir ilişkiler adına sizi kısıtlayan ve zorlayan konular üzerinde düşünmeniz gerek. Eşinizle olan iliişkinizde eleştirilere açık davranmalı ve ılımlı olmalısınız. Bu sayede olumlu bir sonuç alabileceksiniz. Ortaklaşa konularda yeni anlaşmalar ve ortaklıklar gündeme gelebilir. Alacağınız teklifler üzerinde dururken, ve sizin kazançlı çıkmanız çok olası.


6 Mart 2017 : Miras ve ilişkiler yolu ile değişimler yaşamaktasınız. Bu alanda bazı dersler almanız söz konusu. Korularınızla yüzleşmek ve başkalarının getirdiği parasal sorumlulukları taşımanız gerekebilir. Beklediğiniz maddi destekler ise size güven verecek boyutta olmayacaktır. Kendi kaynaklarınızı realize etmek ve korumak bu dönem çok daha öncelikli olmalı.


6 Mart 2016 : Birebir ilişkiler adına sizi kısıtlayan ve zorlayan konular üzerinde düşünmeniz gerek. Eşinizle olan iliişkinizde eleştirilere açık davranmalı ve ılımlı olmalısınız. Bu sayede olumlu bir sonuç alabileceksiniz. Ortaklaşa konularda yeni anlaşmalar ve ortaklıklar gündeme gelebilir. Alacağınız teklifler üzerinde dururken, ve sizin kazançlı çıkmanız çok olası.


6 Mart 2015 : Yepyeni koşullar altında önemli kararlar alıyorsunuz. Evle ilgili yatırımların akıcı ilerlediği bu günlerde önünüz açılıyor. Ancak yaratmak istediğiniz konfor ve değişiklikler fazladan harcamalar getirebilir. Ailenizle olan iletişimiz, ilişkileriniz ise son derece olumlu ilerlemekte. Gün ortasından sonra hayatı akışında yaşamak, sevdiğiniz konularla zaman geçirmek dinlendirici olabilir.


6 Mart 2014 : Hareketli bir gün geçirmeniz mümkün. Haberler konularında da hareketlilik gözüküyor. Özellikle bugün yakın çevrenizde bazı değişiklikler meydana gelebilir. Bu değişikliklerle ilgili yorum yaparken dikkatli ve özenli bir dil kullanmaya gayret edin. Size büyük etkileri olmasa da değişikliği yaşayan kişiler bu konuda alıngan davranabilirler.


6 Mart 2013 : Son dönemin en hareketli zamanlarını yaşamaktasınız. Kişisel konuların getirdiği sorumluluklar yanında cesaret topladığınız girişimler yapıyorsunuz. İş hayatınıza yönelik yeni yatırımların, geleceğe dönük önemli adımların atılabileceği süreçler var. Daha fazla sorumluluk iş bağlantılı grup çalışmalarında öne çıkacak. Güçlü kişilerin desteği ve dostluklar ön planda.


6 Mart 2012 : Günlük düzeninizi devam ettirmek adına çok şey yapmanız gerekecek. Dağınık davranmaktan kaçınmalı zamanı iyi değerlendirmelisiniz. Farklı teknikleri denemek, işte yaşanan değişikliklere uyum sağlamak size verimli sonuçlar getirecektir. Başkalarından daha çok şey öğrenebilir, işte kendinizi geliştirebileceğiniz imkanlar yaratabilirsiniz.


6 Mart 2011 : Birebir ilişkiler adına sizi kısıtlayan ve zorlayan konular üzerinde düşünmeniz gerek. Eşinizle olan iliişkinizde eleştirilere açık davranmalı ve ılımlı olmalısınız. Bu sayede olumlu bir sonuç alabileceksiniz. Ortaklaşa konularda yeni anlaşmalar ve ortaklıklar gündeme gelebilir. Alacağınız teklifler üzerinde dururken, ve sizin kazançlı çıkmanız çok olası.


6 Mart 2018 : Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.


6 Mart 2016 : Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.


6 Mart 2015 : Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.


6 Mart 2014 : Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.


6 Mart 2013 : Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.


6 Mart 2018 : Uzak olan bazı yakınlarınız bugün size ziyarete gelebilir. Oysa onlardan hoşlanmadığınız belirgin.


6 Mart 2017 : Kartınız Değişim... Ruh haliniz bugünlerde sürekli değişim halinde. Aklınıza her eseni söyleyerek karşı cinsin gönlünü kırıyorsunuz. Böyle giderse yalnız kalabilirsiniz.


6 Mart 2016 : Bazı hayallerinizin gerçeğe dönüşeceğinden emin olarak yakın çevrenize ufak tefek bir şeyler fısıldıyorsunuz ama aksi giden şeyler oluşabilir.


6 Mart 2015 : Kartınız Yalan... Çevrenizdekilere söylediğiniz yalanların haddi hesabı yok. Sevgiliniz ve arkadaşlarınızla daha çok vakit geçirmek için ailenizi yalan söylüyorsunuz.


6 Mart 2014 : Kendinize olan özgüveninizi yitirmemelisiniz. Sizler bugüne kadar ne zor şartları yenerek galip oldunuz.


6 Mart 2013 : Kariyer hırslarından sıyrılmanızın nedeni biraz da yorgunluğunuz. Aşk hayatınızda her şey yolunda gitse de siz negatifsiniz ve sorun yaratıyorsunuz.


6 Mart 2012 : Birlikte olduğunuz kişiye karşı bugün alıngan davranıyorsunuz. Ufak şakalara bile tahammülünüz yok.


6 Mart 2011 : Ev ortamınızda arzu ettiğiniz durumu yaşamaya başladınız. Bu sessizlik kafanızı dinlendireceğe benziyor.


6 Mart 2018 : Birlikte çıkılacak kısa bir tatil, ilişkinizi zevk alma açısından da benimsemenizi sağlayacak. İşinizle ilgili gereksiz korku ve şüphelerden arınıp isteklerinize ve başaracağınıza inanın. Bununla birlikte çalışma arkadaşlarınıza yumuşak ve anlayışlı davranmak size kazandıracaktır.


6 Mart 2017 : Beraberliğinizi kalıcı bir birlikteliğe dönüştürme arzularına duyduğunuz gizli tepki, fazlasıyla hissediliyor. Bugünlerde birden çok kişinin ilişkinize yönelik sorgulamaları ve size yönelik de eleştirileri olabilir. İşinizle ilgili zorlukların üstesinden geliyorsunuz. Ama zorluklar da gelmeye devam ediyor


6 Mart 2016 : Her şeyin bitmediği yolundaki inancınız devam ediyor. Duygu dünyanızdaki tıkanıklık, sorunun doğru değerlendirilmesi ön koşuluyla, radikal tavırlar gerektiriyor. Kararsız davranarak kaçırdığınız iş teklifinin, bir dostunuz aracılığıyla yeniden yapılmasını sağlamaya çalışacaksınız.


6 Mart 2015 : Yeni bir aşk kapınızda! Değişik insanlar sizi etkileyebilir ve kolayca aşık olabilirsiniz. Sadece seçim yaparken biraz seçici olmaya çalışın. Yeni bir iş ümidiyle karşı karşıya bulunuyorsunuz. Yapmış olduğunuz bir teşebbüs bugün meyvesini verecek, ilerisi için de yeni imkanlar kapıyı açılıyor.


6 Mart 2014 : Kişisel zevklerinizin gündem kazanmasıyla, bütçenizin kapasitesi de önem kazanacak. Partnerinizin sizden yoğun beklentileri olacaktır. Onunla ortak çalışmalarınız için para harcayabilir ve koşullarınızı gözden geçirebilirsiniz. Yaratıcı yönünüzü kişisel aktiviteleriniz için birleştirebilirsiniz.


6 Mart 2013 : Bugün merak ettiğiniz ruh eşinizle karşılaşma şansına sahip olacaksınız ve ilerleyen günlerde zihniniz bu konuyla meşgul olacak. Özellikle gün içerisinde katılacağınız iş toplantısında yeni projelerinizle göz dolduracaksınız. Bu sizi yeni anlaşmalara doğru götürebilir.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed