Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

6 Nisan Hangi Burç?


Burcunuz Koç,

Geçmiş Yorumlar:

6 Nisan 2018 : Bekar olan koçlar için sosyal çevre ve arkadaşlık bağlantılarınız sayesinde önemli kişilerle tanışabilirsiniz. Yalnız kalarak iç sesinizi dinlediğinizde üzüntülerinizle baş başa kalsanızda sosyal çevreniz yardımıyla hareketli bir gün geçirmek ve yeni başlangıçlara adım atmak isteyebilirsiniz. Bugün bir değişiklik yapın kendinize güzel bir gün armağan edin. Yaşamın keyfini çıkartmak sizin elinizdedir. Ya hüzünlü olmayı seçersiniz ya da mutlu olmayı. Sizce hangisi?


6 Nisan 2016 : Bugün yapacağınız girişimler ve her türlü yeni başlangıç istikrarsız olabilir. Böyle bir durum tabii ki, ilk önce sizi, sonra da yakın çevrenizi olumsuz yönde etkiler.Ayrıca imkanlarınızı doğru şekilde kullanmalı, parayı sadece kişisel tatmininiz için harcamamalısınız. Özellikle gerçek ihtiyaçlarınız için bir ön çalışma yapmanız, ayrıca maddi konularla ilgili olarak etraflıca düşünmeniz sizi tersliklerden koruyacaktır. Dikkatli olmanızı gerektiren bir diğer konuysa toplum hayatında ve yakın çevrenizde olan kişilerle ilişkilerinizdir. Meslek hayatınız başta olmak üzere bütün ilişkilerinizde açıklığa yer vermeli, gizlilikten kaçınmalısınız.


6 Nisan 2015 : Ani, beklenmedik gelişmeler, ortaya çıkan haber ve bilgiler Nisan ayını şekillendirebilir. Bu ay içinde aşkınızın karşılıksız olmadığını öğrenmeniz sizi sevindirebileceği gibi, diğerlerinin de bu durumun farkına varması sıkıntı yaratabilir. Özellikle, kimsenin haberi olmadan bazı işlere girişmek veya iş birlikleri kurmak istiyorsanız, gizliliği korumanın zor olacağı bir süreçte olduğunuzu unutmamalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bugü meydana gelecek ay tutulması önümüzdeki 1,5 ay içinde, iş birlikleri, ikili ilişkiler, ortaklıklar, iş birlikleri, adalet, hukuk, güvenlik başlıklı veya otorite konumundaki kişilerle ilgili konularda ani gelişmeleri gündeme taşıyabilir. Sayılan başlıklarda bitişler, kopuşlar veya başlangıçlar söz konusu olabilir. Değişiminin şart olduğunu düşünmemize neden olacak olaylar yaşayabiliriz. Ani olaylar, haberler, yangınlar, saldırgan kişiler, gruplar, ülkeler, patlamalar, gaz sıkışmaları, toplu eylemler, havayla veya elektrik ya da elektronik sistemlerle ilgili sıkıntılar, çöküşler, kazalar, dünya genelinde doğal afetler v.b türünde gelişmeler gündeme gelebilir. Ne olursa olsun ani kararlar almamalı ve sakinliğimizi korumalıyız. Olaylar yatıştıktan sonra adım atmak daha kolay olacaktır. Aslında 6, 10, 15 ve 21 Mart tarihli yazılarımda asıl önemli olasılıkları detaylı şekilde ele almıştım (geçen hafta yaşadığımız olaylar da malum) o nedenle tekrar etmek istemiyorum. Merak edenler internet arşivimizden ya da instagram.com/niobeaslitemel adresinden ulaşabilirler. Bu tutulma esnasında Terazi, Oğlak, Koç ve Yengeç burcunun ikinci ondalığında doğanlar veya yükselen burçları bu burçlarda olan okuyucularımız daha stresli olabilirler veya gergin ortamlara girebilirler. Ne olursa olsun sakinliklerini korumalarında fayda var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


6 Nisan 2014 : Önümüzdeki üç hafta boyunca, gizli ilişkiler kurabilir, gizli iş ve ilişkilere merak sarabilirsiniz veya platonik aşklar söz konusu olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Önemli görüşmeleri akşam saatlerine bırakabilirsek iletişim kurmamız ve kendimizi doğru ifade etmemiz kısmen daha kolay olacaktır. Düşünerek konuşulmasında fayda var.


6 Nisan 2013 : Servet sahibi veya milyonlarca krediniz varmış gibi davranmayı sürdüremezsiniz. Daha alçak gönüllü olmanız ve mütevaziliğinizi korumanız doğru yola girmenize yardım edebilir. Bazı kişilerle yüzleşmekten kaçınmalısınız. Hedeflerinizi gözden geçirebilir, hala sizi yansıtıp yansıtmadıklarını sorgulayabilirsiniz. Sosyal bilinci arttırıcı iş ve eylemler ilginizi çekebilir. Niobe


6 Nisan 2012 : Bugün astrolojik hareketlenmeler size sebepsiz can sıkıntısı ve duygusal bıkkınlıklar getirebilir. Üzerinizde herşeye karşı isteksizlik olabilir. Bu duyguyu üzerinizden atmak için sizi motive edebilecek şeyler bulmanız gerekmektedir. Evde yapmak istediğiniz şeylere zaman ayırmanız ya da özel meraklarınızla ilgilenmeniz sizi bir süre sonra uyuşukluktan kurtararak daha farklı şeylerle ilgilenmenize neden olabilirler. Eğer yalnız yaşayan bir insansanız karşı cinsten birisinden bir davet almanız olasıdır. Bunu bir bahane ile reddetmek yerine ilgilenirseniz önceden göremediğiniz bazı şeyleri farkedebilirsiniz.


6 Nisan 2011 : Bugün eşinizin ya da birlikte olduğunuz kişinin sevecen tavırları sizi moral olarak güçlendirecektir. Bu neşe ve moralle işlerinize dört elle sarılabilir, karşılaştığınız sorunları kolayca çözebilirsiniz. Maddi konularda da şanslısınız. Bir arkadaşınızla size avantaj sağlayacak ileriye yönelik bir yatırım yapabilirsiniz. Siz bekar bir kadın koçsanız çevrenizde sizinle ilgilenen bir erkekten aldığınız teklif hakkında kararsızlığa düşebilirsiniz. Doğru kararı verebilmek için biraz zamana ihtiyacınız var.


6 Nisan 2018 : Hiç sorumlu olmadığınız bir problemin tam ortasındasınız. Bu problemde size yüklenilen sorumluluğu kabullenmeseniz de, meselenin çözümüne kadar problemin bir parçası olacaksınız. Alacağınız bir telefon bütün gününüzü meşgul edebilir. Sıkıntıları daha kapsamlı ele almanız gerektiğini öğreneceksiniz Bugün akşama doğru küçük bir sevinciniz var.


6 Nisan 2017 : Birçok şeyi aştığınızı söylemenize rağmen, hala tutucu yanlarınız var. Bazı durumlarda statükoya çok bağlısınız. Bugün bir arkadaşınız bunu size hatırlatabilir. Siz de her zamanki gibi bunların özel durumlar olduğunu söyleyip savunmaya geçeceksiniz. Böyle davrandığınız için yakınlarınız bazen yanınızda ne zaman, nasıl davranmaları gerektiğini bilemiyorlar. Bir an önce bitmesini istediğiniz uzun süreli bir kırgınlığınız var. Bunu gerçekten istediğinizi belli etmelisiniz.


6 Nisan 2016 : Sabrınızı sınadığınızı düşünüp ilgisiz kalmaya çalıştığınız konu, yanlış donelerle sizi yanıltabilir. Mutlu olmanız gereken bir dost kalabalığı içindesiniz. Bu kalabalığın içindeki ortak sorunlar, ortak sevinçler yabana atılır zenginlikler gibi görünmüyor. Yakında alacağınız bir haber bazı dengeleri alt üst edebilir. Birtakım köklü değişiklik istekleri içine girebilirsiniz.


6 Nisan 2015 : Alacağınız haberler ya da kısa yolculuklar size değişik bakış açıları verebilir. İçinizdeki yaratıcı gücü daha tutarlı ve pratik şekilde ortaya koymaya çalışmalısınız, karşınıza yeni engeller çıkabilir. Ev ve iş arasındaki dengelere dikkat etmelisiniz.


6 Nisan 2014 : Bugün güzel fırsatlarla ve olumlu açılarla destekleniyorsunuz. Ayrıca sosyal yaşantınızla dikkat çekiyor ve itibar kazanabilirsiniz. Stres sağlığınızı negatif etkileyecek. Konuşmalarınızda oluşabilecek yanlış anlaşılmalardan ve ikili ilişkilerinizde yanlış anlaşılma probleminizden kurtulabilirsiniz. Yeni adımlar atmaya eğilimli olmakla birlikte bazı pürüzlere de hazırlıklı olmalısınız.


6 Nisan 2013 : Bugün kendinizi mutlu hissedeceğiniz bir gün. Bu mutluluğunuzun nedeni, geçmişte kalan bir iç hesaplaşmanızı artık tamimiyle bitirmenizden kaynaklanıyor olabilir. Önümüzdeki günlerde uzun zamandır olmadığı kadar kendinizle barışık olacaksınız ve bu bütün yaşamınızı olumlu biçimde etkileyecek. Neşeniz ve canlılığınız nedeniyle olumlu tepkiler alacaksınız.


6 Nisan 2011 : Uzun bir yolculukta, dostlar içinde görünüyorsunuz. Bu günlerde çok anlamlı sürprizler bu yolculuk ve benzeri hoşluklarla gelebilir. Sosyal yaşamınız oldukça hareketli. Güven veren kişiliğinizle bugünlerde yeni dostluklara açıksınız. Bitirdiğinizi söylediğiniz bir arkadaş ilişkinizde, yeniden yakınlaşma çabalarınız olabilir. Bu yakınlaşma, çevrenizde sevinç sebebi olacak.


6 Nisan 2018 : Prensip sayıp kendinize koyduğunuz sınırlamalar, yakın bir zamanda karşınıza mutluluğunuzu engelleyen yasaklar olarak çıkacak, hazırlıklı olun. Çalışma ortamınızda size dönük ilgiler, bugünlerde açığa çıkabilir.


6 Nisan 2017 : Hala geçmişte yaşananların tekrarlanacağını düşünüyorsunuz. İlişkinizin hoşunuza giden ve başarılı bulduğunuz yönlerine odaklanabilirsiniz. Böyle yaptığınızı savunsanız da sizin asıl yaptığınız zorluklardan kaçmak.


6 Nisan 2016 : Sevgiliniz, sizin kişisel sosyal çevrenizde rahat davranamayışının, yine sizden kaynaklı olduğunu düşünüyor. Mevcut tavırlarınızla partnerinizin yanlış değerlendirmeler içinde olduğunu anlatmanız güç görünüyor.


6 Nisan 2015 : Bugün ikili ilişkilerinizde bir takım karmaşalar yaşayabileceğiniz görülüyor. Yine de aşkta hevesli ve enerjik tavırlarınızla sevdiğinizi etkilemekte başarılı olabilirsiniz


6 Nisan 2014 : İlişkisi olmayan Koçlar için yeni başlangıçlar zamanı. Heyecan verici birisiyle karşılaştınız, ya da bu karşılaşma çok yakın. Bu kez kendinizi hemen kaptırmak istemiyorsunuz ama olaylar kendi akışında gelişiyor.


6 Nisan 2013 : Aşk yaşamınızda kendinizi daha çok kısıtlanmış etkiler altında hissedeceğiniz bir gündesiniz. Duygularınızı net olarak ifade etmeniz kolay olmayacaktır ve sevdiğiniz kişiyi de anlamakta zorlanacaksınız. Aşk yaşamınızda bugün istikrarı korumaya çalışmalı ve sevdiğiniz kişiyi ihmal etmemeye çalışmalısınız. Özellikle iş yaşamınızın yoğunlaşması aşk yaşamınızda sorunlar çıkartabilir.


6 Nisan 2012 : Güzel haberleriniz var. Ama bu haberleri serinkanlılıkla değerlendirmeniz gerekiyor. Bugünlerde aşk konularındaki telaşınız, hoş duyumlarla aşırılıklara girmenize neden olabilir.


6 Nisan 2011 : Belli konularda yanıldığınızı önümüzdeki günlerde anlayacaksınız. Onu yalnız bırakıyorsunuz. Bunun fazla sorun haline gelmeyeceği şeklindeki düşünceler, sizi doğru yönlendirmiyor.


6 Nisan 2018 : Daha sağlıklı ilişkiler kurma eğilimindesiniz. Bu değişim size mesleki kazanımlar da getirecek. Bir süredir gergin ilişkiniz olan biriyle aranızda hafif bir yumuşama yaşanabilir.


6 Nisan 2017 : Günlük işlerinizdeki başarı ve istikrarı uzun vadeli çalışmalara dönüştürebilirsiniz. Bugün yaşadığınız mekânlarda ufak düzenlemeler yapabilir, çalışma arkadaşlarınızdan yardım görebilirsiniz. Bugün yarım kalmış işlerinizle ilgilenmek isteyebilirsiniz.


6 Nisan 2016 : Genel olarak yolunda giden işlerinizin, son günlerdeki geçici teklemeleri sizi bu kadar düşündürmemeli. Çok istekli çalışıyorsunuz. Bu da iş hayatınızda size bir ayrıcalık kazandırıyor.


6 Nisan 2015 : Bugün işlerinizi yürütürken çevrenizin isteklerine öncelik tanıyabilirsiniz. Sağlığınıza gereken önemi göstermeniz gerekiyor. Aşırı çalışmanın olumsuz etkileri olabilir.


6 Nisan 2014 : Önümüzdeki günlerde karşınıza çıkacak bir gelişme kariyeriniz için önemli bir adımın başlangıcı olabilir. İşyerinizde seviliyor, sayılıyorsunuz. Bu izlenim size yeni teklifler getirebilir.


6 Nisan 2013 : İş yaşamınızda daha çok kariyerinize yönelik çalışmalar yapacağınız ve sorumluluklarınızı en iyi şekilde yerine getirmek isteyeceğiniz bir gündesiniz. Çalışma temponuzda oldukça önemli ölçüde yoğunlaşma olacaktır. Çevrenizde bulunan insanları yönetmekte son derece başarılı olacaksınız ve isteklerinizi kabul ettirebileceksiniz.


6 Nisan 2012 : Eski iş bağlantılarınızla yeni görüşmelere girebilirsiniz. Bu doğrultuda bazı düşünceler sizi yönlendirecek. İş ilişkilerinizdeki bir sürtüşmeyi ayrıntı olarak görmeniz, başınıza iş açabilir.


6 Nisan 2011 : Haftanın yoğun geçmesi daha hareketli günlerin habercisi olabilir. Çalışma ortamınızdaki bazı uyumsuzluklar, karşılıklı sağduyuyu gerektiriyor. Yanılmadığınızı düşündüğünüz konularda haklı görünüyorsunuz.


6 Nisan 2018 : Maddi darlıklarınızda bazı kapılarınızın olması, sizi rahatlatıyor.Para konularında oto kontrole inanıyorsunuz, ama karakteristik özellikleriniz size bu olanağı pek vermiyor.


6 Nisan 2017 : Maddi konularda dikkatli değilsiniz. Parasal açıdan sıkıntılı bir dönemdesiniz. Evinizdeki misafirler de hesapsız harcamalarınıza neden oluyor.


6 Nisan 2016 : Parasal olarak şanssız bir döneme girdiniz. Sürekli masraf yapmanızı gerektirecek olaylarla karşılaşıyorsunuz. Bugün de beklemediğiniz bir harcama yapmak zorunda kalacaksınız.


6 Nisan 2015 : Parasal konular açısından verimli bir gün olabilir. Kısa ve kazançlı yolculuklar gündeme gelebilir ve çevrenizle iletişiminizde artış gözleyebilirsiniz. Yazılı ve sözlü anlaşmalardan kazançlı çıkmanız mümkün.


6 Nisan 2014 : Son derece umutlu olduğunuz bir para meselesinde yakında bazı gelişmeler var. Küçük hesapları bile önemser para ilişkileri içindesiniz. Ama sıkıntılar sonsuz değil.


6 Nisan 2013 : Maddi konularda oldukça temkinli olacağınız ve uzun vadeli planlar yapacağınız bir gündesiniz. Maddi konularda kendinizi kısıtlamalar altında hissedebilirsiniz ve çalışmalarınızda her zamankinden daha detaycı davranacaksınız. Harcamalarınıza dikkat etmeniz ve sağlıklı kararlar vermeye çalışmanızın sonuçları sizin için olumlu olacaktır.


6 Nisan 2012 : İnatlaştığınız bir para meseleniz var. Ama paradan çok, konuyla ilgili insana takılmış gibisiniz. Bugünlerde gerekli bazı yerlere bir miktar para ulaştırma durumunuz olabilir.


6 Nisan 2011 : Bazı yerlere gerekli görüp ulaştırdığınız paraları geri toplamakta güçlük çekebilirsiniz. Bugünlerde bir alışveriş konusuyla ilgili olarak bazı kişilere eleştiriler yönelteceksiniz.


6 Nisan 2018 : Bazı ilişkilerinizdeki mesafeyi biraz daha aralamanız gerekebilir. Böylece yadırgadığınız davranışlardan daha az etkilenebilirsiniz.


6 Nisan 2017 : Yetkin olduklarını düşündüğünüz kişilerin etkisiyle hatalı adımlar atabilirsiniz. Bir daha geri çekilemeyecek adımlarda, kendi deneyimleriniz tek karar sahibi olmalı.


6 Nisan 2016 : Sınırlayamadığınız bazı arkadaşlıklarınızda problemleri siz geliştiriyorsunuz. Araya mesafe koyma yoluna giderseniz, bazı ilişkilerinizde anlaşılamadığınız duygunuzdan kurtulacaksınız.


6 Nisan 2015 : İş yaşamınızda huzursuzluk görülüyor ve bu durum evle ilgili konulara da yansıyabilir. Önüne geçmeniz gerekiyor.


6 Nisan 2014 : Ara, sıra kendinizi yoklayıp sınadığınız konuyla ilgili, objektif bir sonuca varmanız biraz zor görünüyor. Aşırı duygusallıkların etkisinden kurtulmalısınız.


6 Nisan 2013 : Bugün çalışma yaşantınızda olumlu sonuçlar alabileceğiniz ve uzun vadede size olumlu sonuçlar getirecek düzenlemelere gidebileceğiniz bir gündesiniz. Ancak iş yüzünden ailenizi ihmal etmemeye çalışın.


6 Nisan 2012 : Bazı konulardaki umursamaz tavrınız, yanlış değerlendirmelere neden olabilir. Kendinize göre haklı nedenlerinizle ilginizi azalttığınız konulara yeniden el atmanız gerekecek.


6 Nisan 2011 : Sonucunu yanlış tahmin ettiğiniz bir gelişme sizi yakında üzebilir. Dikkatli olun.


6 Nisan 2018 : Sevdiğiniz kişinin son zamanlardaki değişikliğinin nedeni, sizin davranışlarınızla ilgili. Gelecekle ilgili beklentileriniz, ona imkansız gibi geliyor. Bir dostunuzun desteğe ihtiyacı var. Onu yalnız bırakmayın.


6 Nisan 2017 : Sıradan değil de geliştiren bilgiler almaya yönelik aktivitelerde bulunmak, bir hobinize yönelik bilgi ve tecrübenizi geliştirmek için elverişli bir gün. Öğrenecekleriniz sonradan da keyifle kullanacağınız bilgiler olacak.


6 Nisan 2016 : Anne-babalar çocuğunuzla ilgili bir eğitim konusu gündeminizde olacak ve verdiğiniz tüm emeklerin boşa gitmediğini göreceksiniz. Hem onunla hem de yeni tanıştığınız insanlarla çok uyumlu zaman geçireceksiniz. Bekârlar etkileyici biriyle tanışabilirsiniz, sakin olun.


6 Nisan 2015 : Partnerinizin bazı şikâyetleri size biraz dış kaynaklı geliyor. Onun birkaç arkadaşının size pek olumlu bakmadıklarını biliyor, ilişkinizin onlardan etkilendiğini düşünüyorsunuz. Etrafınızdakilere yardım etmek ve bilgilerinizi paylaşmak sizi mutlu ediyor. Çalıştığınız kişileri iyi tanımalısınız.


6 Nisan 2014 : Ailenize adanabilecek nitelikte bir tatil günü. Sevdiklerinizle bir arada olma şansı bulamamışsanız eğlenceli ve heyecanlı aktiviteler yerine sakin ve huzurlu bir ev ortamı yaratıp kendi iç dünyanıza zaman ayırmanız gerekiyor.


6 Nisan 2013 : Dostlarınızın kıymetini bilin. Onların varlığı ortaya çıkarmak istediğiniz mücadeleci yanınızı tetikleyecek. “Bir elin nesi var iki elin sesi var” sözünü hatırlayın. Bireysel bir istek bile olsa buna doğru kişileri ortak etmelisiniz.


6 Nisan 2012 : Enerjik bir gün sizi bekliyor. Çok istediğinizbir şey için büyük çaba harcayacaksınız.Hiç önemsemediğiniz biri,kalbinize girmek için çareler arıyor.Ummadığınız bir anda kendinizi güzel bir ilişkininiçinde bulabilirsiniz. Çalışma hayatınızda yenifikirler ve projelerle kendinizi ispat edeceksiniz.


6 Nisan 2011 : Yardım etmeyi düşündüğünüz birçok insan var. Ancak herkesin derdine yetişemezssini. Otomobilinizi yenilemek için uygun bir gün. Gerekli araştırmalardan sonra tercihinizi yapabilirsiniz. Sağlığınız iyi.


6 Nisan 2012 : Venüs İkizler burcunda hareket etmeye başladı.. Geçmişte gözünüzden kaçan ve ayrıntı isteyene işleri yeniden ele alabilirsiniz. Fakat olaylara uzaktan bakarak, en doğruyu deneyerek bulamanızda yarar var. Duygusal yaşantınızla ilgili değişimler söz konusu olacak Unuttuğunuz ayrıntılar üzerinde tekrar yoğunlaşmalısınız.


6 Nisan 2018 : Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.


6 Nisan 2017 : Yakın çevrenizde başlayan yenilenmeler netleşiyor. Artık olaylara daha bilinçli bakabilir, özellikle eğitim hayatınızı yeniden yapılandırabilirsiniz. Aradığınız yenilikler bu dönem sizi çok etkileyecektir. Zira entelektüel alanda uzun vadeli planlar için uygun bir dönem. Daha yaratıcı ve sıradanın dışında düşüncelerle ilerleyeceğiniz dönemler yaşamaya başlıyorsunuz.


6 Nisan 2016 : Bugün daha akıcı ve uyumlu etkiler altındasınız. İşbirliği içinde olduğunuz kişilerle uzlaşma sağlamanız söz konusu. Yeni destekler her açıdan size önemli kazanımlar getirecektir. Bu arada sosyal aktivitelerin getirdi sorumluluklar devam ediyor. Bir yandan da arkadaşlıklar sizi yakından ilgilendirmekte. Yeni ortak projeler üretmek üzere harekete geçebilirsiniz.


6 Nisan 2015 : Ortaklıklar ve finansal konular üzerinde dikkatle durmalısınız. Beklemediğiniz değişimler her açıdan sizi zorlayacaktır. Başkalarının kaynakları konusunda beklentileriniz büyük olmamalı. Miras ve ödemelerle alakalı sorunlarda çözüm üretmeye bakmalısınız. Yakın ilişkilerin getirdiği duygusal bağlar ise sizi huzursuz edici yönde olabilir. Esnek olmalısınız.


6 Nisan 2014 : Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.


6 Nisan 2013 : Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.


6 Nisan 2012 : Ortaklıkların getirdiği sorumluluklar ve anlaşma fırsatları gündeminizde önemli bir yer tutuyor. Yeni öneriler olabilir ancak çift durumların yaratacağı etkileri dikkate almalısınız. Yeniliklere açık olduğunuz bu süreçte, istediğiniz yönde karar almanız zor. Daha çok başkalarının size sunacağı olanaklar dikkat çekebilir. Yakın ilişkilerde daha objektif olmakta zorlanabilirsiniz.


6 Nisan 2011 : Maddi konular üzerinde durmak ve beklentilerinizde ölçülü olmanız gerekecek. Nakit ihtiyacınızın arttığı bu dönem dikkatli olmalısınız. Gelir ve giderlerinizi kontrol etmeniz halinde planlarınıza hız verebilirsiniz. Kişisel kazançlarınızı artırmanız için çaba göstermeniz gerek. Geçmişten beklediğiniz paralar bu dönem akıcı ilerleyebilir.


6 Nisan 2018 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


6 Nisan 2016 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


6 Nisan 2015 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


6 Nisan 2014 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


6 Nisan 2013 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


6 Nisan 2012 : Biraz karışık etkiler altındasınız. İşle ilgili bazı değişiklikler çalışma koşullarınızı zorlayabilir. Daha fazla fedakarlık ya da hizmet gerektiren konular olacaktır. İnce eleyip sık dokumalı, işe ait yeni projeler üzerinde durmalısınız. Bu dönem karşınıza çıkacak sağlık temaları olabilir. Bazı belirsizlikler karşısında sağduyulu olmanız, kontrollerinizi ihmal etmemeniz lazım.


6 Nisan 2018 : Kartınız Deli... Bugün kartınızın da belirttiği gibi adeta çılgına döndünüz. Sevgi ve aşk konusunda fikir ayrılığına düşerek çok fazla hırslanıyorsunuz. Buna değer mi bir düşünün.


6 Nisan 2017 : Bu sıralar zekanızdan yararlanmanın tam sırası. Tam anlamıyla aklınızın doğrultusunda giderseniz her istediğinizi elde edebilecek güce sahip olacaksınız. Oldukça yaratıcısınız. Sağlık ile ilgili sorunlarınızı göz ardı etmeyin.


6 Nisan 2016 : Duygularınızı anlatmak için en doğru yöntemleri bulacaksınız. Bu sizde zafer hissi yaratabilir.


6 Nisan 2015 : Çok mantıklı yaklaşımlarda bulunacaksınız. Özellikle sizden küçüklere tavsiyeler vermeniz gerekebilir.


6 Nisan 2014 : Önümüzdeki günler içinkurduğunuz bir planı ani birkararla bugün gerçekleştirmekisteyebilirsiniz. Evli olan Koçlareşleriyle problem yaşayabilirler.Anlayışlı davranırsanız hiçbirproblem çıkmaz.


6 Nisan 2013 : Paraya ihtiyacınız var ama işinizi aksatıyorsunuz. Aile büyüklerinizden beklediğiniz yardım artık kesilecek gibi. Toparlanmaya çalışın.


6 Nisan 2012 : Duygusal ilişkilerinizdeproblem çıkabilir, alttanalmalısınız. Sağlık sorunuolan Koç’ların sorunlarıtekrar ortaya çıkabilir vezorlanabilirler.


6 Nisan 2011 : Bugün sinirleriniz fazlasıyla gergin. Alınganlığınız üzerinizde en ufak şeylerden bile alınıyorsunuz.


6 Nisan 2018 : Sevgilinizden beklediğiniz haber bugün gelecek. Bu haberle birlikte ferahlayacak ve üzerinizdeki tereddütlerden sıyrılacaksınız. Dedikodulara önem vermeyin. İş ortamında dikkat dalgınlığı yaşayabilirsiniz. Bugünlerde hiçbir işi şansa bırakmayın, riskleri iyi hesaplayın.


6 Nisan 2017 : İlişkinizde fazla alınganlık yapmanız, gereksiz endişelere kapılmanıza neden olabilir. Aşk konusunda cesur davranabilirseniz, hayatta başka heyecanlar da olduğunu fark edeceksiniz. Özgürlüğünüzü kısıtlayabilecek gelişmelere karşı tetikte olun. Uzun zamandır beklediğiniz iş fırsatı karşınıza çıkabilir.


6 Nisan 2016 : Aşk hayatınızda kısa bir süre kıskançlık ve huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Bu, unuttuğunuzu sandığınız eski bir olayı hatırlamanız nedeniyle ortaya çıkabilir. Geçmişten kopamamak ilişkinize zarar verir. İş hayatınızda kararlarınızı uygulamaya koymadan önce kendinizi iyi ifade edin.


6 Nisan 2015 : Sevgilinize vermiş olduğunuz sözü yerine getirmemeniz sizin için mutluluk değil, mutsuzluk getirir. Aşk işlerinde güveni bir kaybederseniz saadeti gölgelemiş olursunuz. İşinizi ilgilendiren bir konuyla ilgili olarak çıkmaz içinde görünüyorsunuz. Şimdilik bir çözümsüzlük söz konusu değilse de tavırlı davranmanızda, biraz hareketlenmenizde yararlar olabilir.


6 Nisan 2014 : Sevgilinize coşkuyu ve tedirginliği bir arada yaşatıyorsunuz. Aşkta gerçekçi olma zamanınız geldi. Duygusal açıdan pozitif bir gün, ama böyle günlerde aşırılıklara kaçmanız sorun yaratıyor. İşinizle ilgili ümit bağladığınız bir girişime gösterdiğiniz çabalar ödül bulacak.


6 Nisan 2013 : Aşkta acele etmeniz hata yapmanıza neden oluyor. Birlikte olduğunuz insan bazı hareketleriniz yüzünden kıskançlığa kapılabilir. Ona daha çok zaman ayırın. İş yaşamınızla ilgili sorunları serinkanlı karşılama yeteneğiniz bazı durumlarda yetersiz kalabiliyor.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed