Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

6 Nisan Hangi Burç?


Burcunuz Koç,

Geçmiş Yorumlar:

6 Nisan 2015 : Ani, beklenmedik gelişmeler, ortaya çıkan haber ve bilgiler Nisan ayını şekillendirebilir. Bu ay içinde aşkınızın karşılıksız olmadığını öğrenmeniz sizi sevindirebileceği gibi, diğerlerinin de bu durumun farkına varması sıkıntı yaratabilir. Özellikle, kimsenin haberi olmadan bazı işlere girişmek veya iş birlikleri kurmak istiyorsanız, gizliliği korumanın zor olacağı bir süreçte olduğunuzu unutmamalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bugü meydana gelecek ay tutulması önümüzdeki 1,5 ay içinde, iş birlikleri, ikili ilişkiler, ortaklıklar, iş birlikleri, adalet, hukuk, güvenlik başlıklı veya otorite konumundaki kişilerle ilgili konularda ani gelişmeleri gündeme taşıyabilir. Sayılan başlıklarda bitişler, kopuşlar veya başlangıçlar söz konusu olabilir. Değişiminin şart olduğunu düşünmemize neden olacak olaylar yaşayabiliriz. Ani olaylar, haberler, yangınlar, saldırgan kişiler, gruplar, ülkeler, patlamalar, gaz sıkışmaları, toplu eylemler, havayla veya elektrik ya da elektronik sistemlerle ilgili sıkıntılar, çöküşler, kazalar, dünya genelinde doğal afetler v.b türünde gelişmeler gündeme gelebilir. Ne olursa olsun ani kararlar almamalı ve sakinliğimizi korumalıyız. Olaylar yatıştıktan sonra adım atmak daha kolay olacaktır. Aslında 6, 10, 15 ve 21 Mart tarihli yazılarımda asıl önemli olasılıkları detaylı şekilde ele almıştım (geçen hafta yaşadığımız olaylar da malum) o nedenle tekrar etmek istemiyorum. Merak edenler internet arşivimizden ya da instagram.com/niobeaslitemel adresinden ulaşabilirler. Bu tutulma esnasında Terazi, Oğlak, Koç ve Yengeç burcunun ikinci ondalığında doğanlar veya yükselen burçları bu burçlarda olan okuyucularımız daha stresli olabilirler veya gergin ortamlara girebilirler. Ne olursa olsun sakinliklerini korumalarında fayda var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


6 Nisan 2014 : Önümüzdeki üç hafta boyunca, gizli ilişkiler kurabilir, gizli iş ve ilişkilere merak sarabilirsiniz veya platonik aşklar söz konusu olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Önemli görüşmeleri akşam saatlerine bırakabilirsek iletişim kurmamız ve kendimizi doğru ifade etmemiz kısmen daha kolay olacaktır. Düşünerek konuşulmasında fayda var.


6 Nisan 2013 : Servet sahibi veya milyonlarca krediniz varmış gibi davranmayı sürdüremezsiniz. Daha alçak gönüllü olmanız ve mütevaziliğinizi korumanız doğru yola girmenize yardım edebilir. Bazı kişilerle yüzleşmekten kaçınmalısınız. Hedeflerinizi gözden geçirebilir, hala sizi yansıtıp yansıtmadıklarını sorgulayabilirsiniz. Sosyal bilinci arttırıcı iş ve eylemler ilginizi çekebilir. Niobe


6 Nisan 2012 : Bugün astrolojik hareketlenmeler size sebepsiz can sıkıntısı ve duygusal bıkkınlıklar getirebilir. Üzerinizde herşeye karşı isteksizlik olabilir. Bu duyguyu üzerinizden atmak için sizi motive edebilecek şeyler bulmanız gerekmektedir. Evde yapmak istediğiniz şeylere zaman ayırmanız ya da özel meraklarınızla ilgilenmeniz sizi bir süre sonra uyuşukluktan kurtararak daha farklı şeylerle ilgilenmenize neden olabilirler. Eğer yalnız yaşayan bir insansanız karşı cinsten birisinden bir davet almanız olasıdır. Bunu bir bahane ile reddetmek yerine ilgilenirseniz önceden göremediğiniz bazı şeyleri farkedebilirsiniz.


6 Nisan 2011 : Bugün eşinizin ya da birlikte olduğunuz kişinin sevecen tavırları sizi moral olarak güçlendirecektir. Bu neşe ve moralle işlerinize dört elle sarılabilir, karşılaştığınız sorunları kolayca çözebilirsiniz. Maddi konularda da şanslısınız. Bir arkadaşınızla size avantaj sağlayacak ileriye yönelik bir yatırım yapabilirsiniz. Siz bekar bir kadın koçsanız çevrenizde sizinle ilgilenen bir erkekten aldığınız teklif hakkında kararsızlığa düşebilirsiniz. Doğru kararı verebilmek için biraz zamana ihtiyacınız var.


6 Nisan 2015 : Alacağınız haberler ya da kısa yolculuklar size değişik bakış açıları verebilir. İçinizdeki yaratıcı gücü daha tutarlı ve pratik şekilde ortaya koymaya çalışmalısınız, karşınıza yeni engeller çıkabilir. Ev ve iş arasındaki dengelere dikkat etmelisiniz.


6 Nisan 2014 : Bugün güzel fırsatlarla ve olumlu açılarla destekleniyorsunuz. Ayrıca sosyal yaşantınızla dikkat çekiyor ve itibar kazanabilirsiniz. Stres sağlığınızı negatif etkileyecek. Konuşmalarınızda oluşabilecek yanlış anlaşılmalardan ve ikili ilişkilerinizde yanlış anlaşılma probleminizden kurtulabilirsiniz. Yeni adımlar atmaya eğilimli olmakla birlikte bazı pürüzlere de hazırlıklı olmalısınız.


6 Nisan 2013 : Bugün kendinizi mutlu hissedeceğiniz bir gün. Bu mutluluğunuzun nedeni, geçmişte kalan bir iç hesaplaşmanızı artık tamimiyle bitirmenizden kaynaklanıyor olabilir. Önümüzdeki günlerde uzun zamandır olmadığı kadar kendinizle barışık olacaksınız ve bu bütün yaşamınızı olumlu biçimde etkileyecek. Neşeniz ve canlılığınız nedeniyle olumlu tepkiler alacaksınız.


6 Nisan 2011 : Uzun bir yolculukta, dostlar içinde görünüyorsunuz. Bu günlerde çok anlamlı sürprizler bu yolculuk ve benzeri hoşluklarla gelebilir. Sosyal yaşamınız oldukça hareketli. Güven veren kişiliğinizle bugünlerde yeni dostluklara açıksınız. Bitirdiğinizi söylediğiniz bir arkadaş ilişkinizde, yeniden yakınlaşma çabalarınız olabilir. Bu yakınlaşma, çevrenizde sevinç sebebi olacak.


6 Nisan 2015 : Bugün ikili ilişkilerinizde bir takım karmaşalar yaşayabileceğiniz görülüyor. Yine de aşkta hevesli ve enerjik tavırlarınızla sevdiğinizi etkilemekte başarılı olabilirsiniz


6 Nisan 2014 : İlişkisi olmayan Koçlar için yeni başlangıçlar zamanı. Heyecan verici birisiyle karşılaştınız, ya da bu karşılaşma çok yakın. Bu kez kendinizi hemen kaptırmak istemiyorsunuz ama olaylar kendi akışında gelişiyor.


6 Nisan 2013 : Aşk yaşamınızda kendinizi daha çok kısıtlanmış etkiler altında hissedeceğiniz bir gündesiniz. Duygularınızı net olarak ifade etmeniz kolay olmayacaktır ve sevdiğiniz kişiyi de anlamakta zorlanacaksınız. Aşk yaşamınızda bugün istikrarı korumaya çalışmalı ve sevdiğiniz kişiyi ihmal etmemeye çalışmalısınız. Özellikle iş yaşamınızın yoğunlaşması aşk yaşamınızda sorunlar çıkartabilir.


6 Nisan 2012 : Güzel haberleriniz var. Ama bu haberleri serinkanlılıkla değerlendirmeniz gerekiyor. Bugünlerde aşk konularındaki telaşınız, hoş duyumlarla aşırılıklara girmenize neden olabilir.


6 Nisan 2011 : Belli konularda yanıldığınızı önümüzdeki günlerde anlayacaksınız. Onu yalnız bırakıyorsunuz. Bunun fazla sorun haline gelmeyeceği şeklindeki düşünceler, sizi doğru yönlendirmiyor.


6 Nisan 2015 : Bugün işlerinizi yürütürken çevrenizin isteklerine öncelik tanıyabilirsiniz. Sağlığınıza gereken önemi göstermeniz gerekiyor. Aşırı çalışmanın olumsuz etkileri olabilir.


6 Nisan 2014 : Önümüzdeki günlerde karşınıza çıkacak bir gelişme kariyeriniz için önemli bir adımın başlangıcı olabilir. İşyerinizde seviliyor, sayılıyorsunuz. Bu izlenim size yeni teklifler getirebilir.


6 Nisan 2013 : İş yaşamınızda daha çok kariyerinize yönelik çalışmalar yapacağınız ve sorumluluklarınızı en iyi şekilde yerine getirmek isteyeceğiniz bir gündesiniz. Çalışma temponuzda oldukça önemli ölçüde yoğunlaşma olacaktır. Çevrenizde bulunan insanları yönetmekte son derece başarılı olacaksınız ve isteklerinizi kabul ettirebileceksiniz.


6 Nisan 2012 : Eski iş bağlantılarınızla yeni görüşmelere girebilirsiniz. Bu doğrultuda bazı düşünceler sizi yönlendirecek. İş ilişkilerinizdeki bir sürtüşmeyi ayrıntı olarak görmeniz, başınıza iş açabilir.


6 Nisan 2011 : Haftanın yoğun geçmesi daha hareketli günlerin habercisi olabilir. Çalışma ortamınızdaki bazı uyumsuzluklar, karşılıklı sağduyuyu gerektiriyor. Yanılmadığınızı düşündüğünüz konularda haklı görünüyorsunuz.


6 Nisan 2015 : Parasal konular açısından verimli bir gün olabilir. Kısa ve kazançlı yolculuklar gündeme gelebilir ve çevrenizle iletişiminizde artış gözleyebilirsiniz. Yazılı ve sözlü anlaşmalardan kazançlı çıkmanız mümkün.


6 Nisan 2014 : Son derece umutlu olduğunuz bir para meselesinde yakında bazı gelişmeler var. Küçük hesapları bile önemser para ilişkileri içindesiniz. Ama sıkıntılar sonsuz değil.


6 Nisan 2013 : Maddi konularda oldukça temkinli olacağınız ve uzun vadeli planlar yapacağınız bir gündesiniz. Maddi konularda kendinizi kısıtlamalar altında hissedebilirsiniz ve çalışmalarınızda her zamankinden daha detaycı davranacaksınız. Harcamalarınıza dikkat etmeniz ve sağlıklı kararlar vermeye çalışmanızın sonuçları sizin için olumlu olacaktır.


6 Nisan 2012 : İnatlaştığınız bir para meseleniz var. Ama paradan çok, konuyla ilgili insana takılmış gibisiniz. Bugünlerde gerekli bazı yerlere bir miktar para ulaştırma durumunuz olabilir.


6 Nisan 2011 : Bazı yerlere gerekli görüp ulaştırdığınız paraları geri toplamakta güçlük çekebilirsiniz. Bugünlerde bir alışveriş konusuyla ilgili olarak bazı kişilere eleştiriler yönelteceksiniz.


6 Nisan 2015 : İş yaşamınızda huzursuzluk görülüyor ve bu durum evle ilgili konulara da yansıyabilir. Önüne geçmeniz gerekiyor.


6 Nisan 2014 : Ara, sıra kendinizi yoklayıp sınadığınız konuyla ilgili, objektif bir sonuca varmanız biraz zor görünüyor. Aşırı duygusallıkların etkisinden kurtulmalısınız.


6 Nisan 2013 : Bugün çalışma yaşantınızda olumlu sonuçlar alabileceğiniz ve uzun vadede size olumlu sonuçlar getirecek düzenlemelere gidebileceğiniz bir gündesiniz. Ancak iş yüzünden ailenizi ihmal etmemeye çalışın.


6 Nisan 2012 : Bazı konulardaki umursamaz tavrınız, yanlış değerlendirmelere neden olabilir. Kendinize göre haklı nedenlerinizle ilginizi azalttığınız konulara yeniden el atmanız gerekecek.


6 Nisan 2011 : Sonucunu yanlış tahmin ettiğiniz bir gelişme sizi yakında üzebilir. Dikkatli olun.


6 Nisan 2015 : Partnerinizin bazı şikâyetleri size biraz dış kaynaklı geliyor. Onun birkaç arkadaşının size pek olumlu bakmadıklarını biliyor, ilişkinizin onlardan etkilendiğini düşünüyorsunuz. Etrafınızdakilere yardım etmek ve bilgilerinizi paylaşmak sizi mutlu ediyor. Çalıştığınız kişileri iyi tanımalısınız.


6 Nisan 2014 : Ailenize adanabilecek nitelikte bir tatil günü. Sevdiklerinizle bir arada olma şansı bulamamışsanız eğlenceli ve heyecanlı aktiviteler yerine sakin ve huzurlu bir ev ortamı yaratıp kendi iç dünyanıza zaman ayırmanız gerekiyor.


6 Nisan 2013 : Dostlarınızın kıymetini bilin. Onların varlığı ortaya çıkarmak istediğiniz mücadeleci yanınızı tetikleyecek. “Bir elin nesi var iki elin sesi var” sözünü hatırlayın. Bireysel bir istek bile olsa buna doğru kişileri ortak etmelisiniz.


6 Nisan 2012 : Enerjik bir gün sizi bekliyor. Çok istediğinizbir şey için büyük çaba harcayacaksınız.Hiç önemsemediğiniz biri,kalbinize girmek için çareler arıyor.Ummadığınız bir anda kendinizi güzel bir ilişkininiçinde bulabilirsiniz. Çalışma hayatınızda yenifikirler ve projelerle kendinizi ispat edeceksiniz.


6 Nisan 2011 : Yardım etmeyi düşündüğünüz birçok insan var. Ancak herkesin derdine yetişemezssini. Otomobilinizi yenilemek için uygun bir gün. Gerekli araştırmalardan sonra tercihinizi yapabilirsiniz. Sağlığınız iyi.


6 Nisan 2012 : Venüs İkizler burcunda hareket etmeye başladı.. Geçmişte gözünüzden kaçan ve ayrıntı isteyene işleri yeniden ele alabilirsiniz. Fakat olaylara uzaktan bakarak, en doğruyu deneyerek bulamanızda yarar var. Duygusal yaşantınızla ilgili değişimler söz konusu olacak Unuttuğunuz ayrıntılar üzerinde tekrar yoğunlaşmalısınız.


6 Nisan 2015 : Ortaklıklar ve finansal konular üzerinde dikkatle durmalısınız. Beklemediğiniz değişimler her açıdan sizi zorlayacaktır. Başkalarının kaynakları konusunda beklentileriniz büyük olmamalı. Miras ve ödemelerle alakalı sorunlarda çözüm üretmeye bakmalısınız. Yakın ilişkilerin getirdiği duygusal bağlar ise sizi huzursuz edici yönde olabilir. Esnek olmalısınız.


6 Nisan 2014 : Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.


6 Nisan 2013 : Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.


6 Nisan 2012 : Ortaklıkların getirdiği sorumluluklar ve anlaşma fırsatları gündeminizde önemli bir yer tutuyor. Yeni öneriler olabilir ancak çift durumların yaratacağı etkileri dikkate almalısınız. Yeniliklere açık olduğunuz bu süreçte, istediğiniz yönde karar almanız zor. Daha çok başkalarının size sunacağı olanaklar dikkat çekebilir. Yakın ilişkilerde daha objektif olmakta zorlanabilirsiniz.


6 Nisan 2011 : Maddi konular üzerinde durmak ve beklentilerinizde ölçülü olmanız gerekecek. Nakit ihtiyacınızın arttığı bu dönem dikkatli olmalısınız. Gelir ve giderlerinizi kontrol etmeniz halinde planlarınıza hız verebilirsiniz. Kişisel kazançlarınızı artırmanız için çaba göstermeniz gerek. Geçmişten beklediğiniz paralar bu dönem akıcı ilerleyebilir.


6 Nisan 2015 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


6 Nisan 2014 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


6 Nisan 2013 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


6 Nisan 2012 : Biraz karışık etkiler altındasınız. İşle ilgili bazı değişiklikler çalışma koşullarınızı zorlayabilir. Daha fazla fedakarlık ya da hizmet gerektiren konular olacaktır. İnce eleyip sık dokumalı, işe ait yeni projeler üzerinde durmalısınız. Bu dönem karşınıza çıkacak sağlık temaları olabilir. Bazı belirsizlikler karşısında sağduyulu olmanız, kontrollerinizi ihmal etmemeniz lazım.


6 Nisan 2015 : Çok mantıklı yaklaşımlarda bulunacaksınız. Özellikle sizden küçüklere tavsiyeler vermeniz gerekebilir.


6 Nisan 2014 : Önümüzdeki günler içinkurduğunuz bir planı ani birkararla bugün gerçekleştirmekisteyebilirsiniz. Evli olan Koçlareşleriyle problem yaşayabilirler.Anlayışlı davranırsanız hiçbirproblem çıkmaz.


6 Nisan 2013 : Paraya ihtiyacınız var ama işinizi aksatıyorsunuz. Aile büyüklerinizden beklediğiniz yardım artık kesilecek gibi. Toparlanmaya çalışın.


6 Nisan 2012 : Duygusal ilişkilerinizdeproblem çıkabilir, alttanalmalısınız. Sağlık sorunuolan Koç’ların sorunlarıtekrar ortaya çıkabilir vezorlanabilirler.


6 Nisan 2011 : Bugün sinirleriniz fazlasıyla gergin. Alınganlığınız üzerinizde en ufak şeylerden bile alınıyorsunuz.


6 Nisan 2015 : Sevgilinize vermiş olduğunuz sözü yerine getirmemeniz sizin için mutluluk değil, mutsuzluk getirir. Aşk işlerinde güveni bir kaybederseniz saadeti gölgelemiş olursunuz. İşinizi ilgilendiren bir konuyla ilgili olarak çıkmaz içinde görünüyorsunuz. Şimdilik bir çözümsüzlük söz konusu değilse de tavırlı davranmanızda, biraz hareketlenmenizde yararlar olabilir.


6 Nisan 2014 : Sevgilinize coşkuyu ve tedirginliği bir arada yaşatıyorsunuz. Aşkta gerçekçi olma zamanınız geldi. Duygusal açıdan pozitif bir gün, ama böyle günlerde aşırılıklara kaçmanız sorun yaratıyor. İşinizle ilgili ümit bağladığınız bir girişime gösterdiğiniz çabalar ödül bulacak.


6 Nisan 2013 : Aşkta acele etmeniz hata yapmanıza neden oluyor. Birlikte olduğunuz insan bazı hareketleriniz yüzünden kıskançlığa kapılabilir. Ona daha çok zaman ayırın. İş yaşamınızla ilgili sorunları serinkanlı karşılama yeteneğiniz bazı durumlarda yetersiz kalabiliyor.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2017 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed