Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

6 Temmuz Hangi Burç?


Burcunuz Yengeç,

Geçmiş Yorumlar:

6 Temmuz 2016 : Planlarınızın engellemeye çalışan kişiler olabilir. Bu nedenle aklınızı daha iyi kullanmalı ve bunları bertaraf etmek için bir an önce yeni yöntemler geliştirmelisiniz. Yaşadığınız yere ilişkin yapacağınız bazı yenilikler imajınızı olumlu yönde etkileyebilir. İlişkilerinizi kuvvetlendirmek için bazı önemli girişimlerde bulunmanız yararlı olacaktır.


6 Temmuz 2015 : Bu hafta sonu, ilgisiz konularla ilgilenirken veya kendi işinize bakarken, uzun zamandır sorun yaratan bazı konularda, aniden ard arda aklınıza gelen fikirler altın değerinde olabilir! Tüm burçlar için gün geneli: Hafta sonu boyunca derdimizi anlatabilmek veya kendimizi ifade edebilmek türünde sıkıntılar yaşamamız zor görünüyor. İlham veren konuşmalar, motive edici cümleler veya proje çalışmaları, anlaşmaların hazırlanması veya imzalanması ya da okullarla bağlantılı işler anlamında olumlu gelişmelere açığız. Dil eğitimleri, yabancılarla yapılacak görüşmeler, sınavlarla ilgili akıcı değerlendirmeler için de uygun hafta sonu. Günlük burç yorumunuzu okurken yükselen burcunuzu özellikle okumalısınız. Hepinize keyifli sohbetler, sağlık ve sevgi ile kalın…


6 Temmuz 2014 : Eviniz ve ailenizle ilgili işleri bir düzene sokmanızda fayda var. Evinizde yapacağınız keyifli değişiklikler eleştirileri azaltabilir ve evde daha fazla zaman geçirmek istemenizi sağlayabilir. Yeni veya az tanıdığınız kişilere kendinizle ilgili fazla bilgi vermemenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Etrafınızda şevkinizi kırmaya, motivasyonunuzu bozmaya ayarlı kişiler olsa da, yaratıcılığınızı beslemek, geliştirmek ve kullanmak, ancak bu esnada mecburi görevlerinizi ve sorumluluklarınızı da yerine getirebilmek için gerekli zaman ve yer fazlasıyla mevcut ve değerlendirilmesi gerekiyor. Her ne kadar otorite konumundaki (yönetici, iş veren, ev sahibi, öğretmen, baba, eş, anne v.b) veya klasik düşünce sistemlerinden gelen bazı kişiler karşı çıksa da, siz ilerlemenizi durdurmalarına izin vermemelisiniz. Ancak, gizli kapaklı işler, söylenenin dışında arka planda çalışan fikirler ve gizli ajandalar konusunda hala dikkatli olmak ve ortaya çıkan haberlere kayıtsız kalmamak gerekiyor. Tartışmalardan, tehlikeli kişi ve yerlerden ve de riskli hareketlerden de uzak durulmalı. Ufak tefek anlaşmazlıklara veya kazalara karşı tedbir almalı. Hepinize keyifli hafta sonları, sağlık ve sevgi ile kalın… NOT: Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.


6 Temmuz 2013 : Elinizden geldiği kadar fazla şey üstlenebilirsiniz. Yapılması gereken şeyleri iyi hesaplamanız durumunda karşı karşıya olduğunuz her mücadele ortamında kazanan taraf olabilirsiniz. Yaratıcılığınızı serbest bırakın, her şeyin yerli yerine oturduğunu göreceksiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Gezegenler isteklerimizi yerine getirmek için sıra bekliyorlar. Ancak, yine de her şekilde nezaketimizden ve sakinliğimizden ödün vermememiz gerekiyor. Rekabet duygumuzun yükselmesi nedeniyle bazı kişileri yolumuzdan çekilmeye zorlayabiliriz. Hayallerimizi takip etmemeniz güzel, ama sadece yapabiliyoruz diye veya biz yapmazsak başkası güle oynaya yapacağı için tüm hızıyla devam eden bir işi batırmaya ya da sürüklenir şekle dönüştürmeye çalışmak ne kadar doğru sizce? İyi düşünme zamanı. Gezegenlerin gücünü kullananlar hedeflerine ulaşırken, rüzgarına kapılanlar karaya oturabilir.


6 Temmuz 2012 : Sevdiğiniz bir kimseden gelebilecek olan bir teklifi de gene kararsızlık yüzünden değerlendiremeyebilirsiniz. Bazı durumlar sizin için artık kaçınılmaz hale gelmiştir. Fazla tereddüt etmemelisiniz. Aslında verimli bir dönemdesiniz. Bunu değerlendirebilirseniz herşey çok kolaylaşır. Bir dostunuzla birlikte, müşterek ilgilendiğiniz bir konuda çalışmanız veya fikir üretmeniz olasıdır. Bugün ve yarın şansınız son günlerdekine göre çok daha iyi. Sertlikten özellikle kaçınmanız gerekiyor. Hangi cinsiyette olursanız olun bugün kural dışı ilişkilere eğilimlisiniz. Acelecilikten kaçınmanız gerekiyor. Karşılaştığınız olumsuzlukların en önemli sebeplerinden biri aşırı dırdırcı davranmanızdır. Kendinizde bulacağınız ani bir enerji ile çok yavaş ilerleyen bir işinizi bir anda halledebilirsiniz.


6 Temmuz 2011 : Bazı gerekli alışverişler yapabilirsiniz. İhmal ettiğiniz konuları ele alıp, hepsinde gerekli düzeltmeleri yapmanıza uygun sakin bir gündesiniz. Bundan faydalanmaya gayret edin. Özellikle bozuk ya da zayıf giden sosyal ve duygusal ilişkileri düzeltmek için çok uygun bir gün fakat mesleki konularda da başarılı olabilirsiniz. Sosyal ve kültürel faliyetler her zamankinden daha çok zamanınızı alabilir, ancak bu durum sizi sıkmayacak aksine daha çok mutluluk duymanızı sağlayacaktır. Eğer mesleğiniz ya da eğitiminiz sanatsal konular üzerine ise, övünebileceğiniz ve çevrenizdeki insanların takdirini toplayabileceğiniz bir gün geçirebilirsiniz.


6 Temmuz 2017 : Yakın çevrenizdeki bir sağlık sorunu ile ciddi biçimde ilgilenmeniz gerekiyor. Bir konuyla alakalı çıkmaz içinde görünüyorsunuz. Şimdilik böyle bir şey söz konusu değilse de tavırlı davranmanızda, biraz hareketlenmenizde yarar olabilir. Yapıcı davranışlarınızla insanları etkileyebiliyorsunuz. Sizinle ilgili iyi düşünceler, çevrenizde düzgün bir referans edinmenizi sağlıyor.


6 Temmuz 2016 : Akşam saatlerinde küçük bir grupla geçmiş bir sorun üzerinde yeniden konuşmalarınız olabilir. Bütün bu konuşmaların sonucunda üzerinde düşünmekte olduğunuz konular hakkında karalara varabilirsiniz. Öğlene doğru alacağınız haberler yarın akşam için yaptığınız programı sekteye uğratabilir. Görüşmekten kaçındığınız biriyle görüşmek zorunda kalacaksınız, sürpriz bir uzlaşma söz konusu.


6 Temmuz 2015 : Bir yakınınızın yaşadığı soruna haklı olarak, artık sırt dönüp karışmamak istiyorsunuz. Zorlanmanıza rağmen böyle davranmalısınız. Çünkü yakınınız uyarılara kapalı bir ruh durumu içinde. Yalnız biri olduğunuzu düşünüyorsunuz. Hayatı paylaştığınız kişi ya da kişilerle temel sorunlar yaşamadığınız halde mutlu değilsiniz.


6 Temmuz 2014 : Bugün heyecanlanacağınız bir haber alabilirsiniz. Özellikle karşınızdaki insandan uzun süredir beklediğiniz cevabı nihayet alacaksınız. Ama bu cevabın tam anlamıyla sizin istediğiniz gibi olduğu söylenemez. Ayrıca hakkınızda yapılan bir eleştiriye çok üzüleceksiniz, ama ani tepkiler vermekten ve tartışmaktan kaçının. Sonunda yıpranan yine siz oluyorsunuz.


6 Temmuz 2013 : Ortak ilgileriniz olan birinden uzun zamandır haber alamayışınız sizi düşündürüyor. Onunla birlikte yapmayı planladığınız bazı şeylerden şu günlerde vazgeçebilirsiniz. Bir sağlık durumuyla ilgili çevrenizde duyulan endişeler, birkaç gün daha problem olarak yaşanabilir. Haftanın sonuna doğru bu konuda rahatlamalar görünüyor.


6 Temmuz 2012 : Çok sevdiğiniz bir arkadaşınız ummadığınız bir davranış gösterebilir ve sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Yaşayacağınız küçük bir kırılma geçmişi de sorgulamanıza neden olabilir. Geçmişi düşününce hayal kırıklığınız daha da büyüyecek. Bugün yaşadıklarınızı başka yakınlarınızla paylaşma ihtiyacı duyabilirsiniz. Size destek olan dostlarınız olacak.


6 Temmuz 2011 : Çok ilgili olduğunuz uğraşların uzağındasınız. Ama bu konuda suçlayabileceğiniz kimse yok. Bazı hatalarınızı üstlenmeniz, kendinizin inkarı anlamına gelmeyecek, aksine, bu yöntemin yeni fırsatlar yaratmada bir mihenk taşı olduğunu göreceksiniz. Doğal yeteneklerinizle buluşacağınız yer, mutlulukla da randevunuz olacak gibi görünüyor.


6 Temmuz 2017 : Sonunda aradığınızı bulduğunuzu düşünüyorsunuz. Her şeyin mükemmel gitmesi zaman zaman sizi korkutuyor. Daha uzun bir süre bu mükemmel durum sürecek gibi gözüküyor.


6 Temmuz 2016 : Tutarlı ve kendinizle barışıksınız. Ama bu, bir süredir yaşananlarda sorumluluğunuz olmadığı anlamına gelmiyor. Partnerinizi anlamaya çalışın ; kendinizi de yeniden tanıyacaksınız.


6 Temmuz 2015 : Günübirlik ilişkilere kapalı olduğunuzu düşünmenize rağmen zaman zaman böyle ilişkilerin cazibesine kapılıyorsunuz. Önceleri ciddiye almadığınız bir ilişki zamanla farkında olmadan ciddiye dönüşebilir.


6 Temmuz 2014 : Onunla konuşmanız gereken herşeyi konuştuğunuzu düşünüyorsunuz. Aslında yarım kalan çok şey var. O da bunun farkında, size anlatmaya da çalıştı ama duymamazlıktan gelmeyi tecih ettiniz. Onun sizin için ne kadar değerli olduğunu bildiğiniz halde, neredeyse onu kaybedeceksiniz.


6 Temmuz 2013 : Bugün bazı davranışları yanıltan önsezilerle yanlış değerlendirebilirsiniz. Sizi harekete geçirecek belirtilerin daha belirgin olması gerekiyor. Aceleci davranışlar kötü başlangıçlara neden olabilir.


6 Temmuz 2012 : O, sizi sandığınızdan çok seviyor ve düşünüyor. Yeterince ilgi görmediğinizi düşünerek canınız sıkmamalısınız. Bu akşam ona daha yakınlaşmanız için uygun bir zaman olabilir.


6 Temmuz 2011 : Aşk için ideal kişisiniz. Ama istikrarlı ilişkilerde tam bir tehlikesiniz. Aşk ve siz inanılmaz bir kişilik benzeşmesi içindesiniz. Her şeye rağmen üzüntülere neden olmayacak kadar iradeniz var.


6 Temmuz 2017 : Kariyerinizle ilgili çalışmalarınıza hareketlilik kazandıracağınız bugün, bilgisine ve düşüncelerine güvendiğiniz kimselerle görüşme yapabilirsiniz. Onlardan ilginç fikirler alacaksınız.


6 Temmuz 2016 : Görüşme trafiğiniz çok yoğun. Bunların bazıları kariyeriniz açısından çok özel anlamlar taşıyabilir. Sadece birkaç sorununuz var ve sorunun ortadan kalkması, daha çok size bağlı.


6 Temmuz 2015 : Bugün olaylara konsantre olma gücünüz son derece iyi ve zihninizi istediğiniz koşullara göre yönlendirebiliyorsunuz. Bazı sorunlarınızdan kurtulmak için bugün bazı imkanlar elde edebileceksiniz.


6 Temmuz 2014 : Şanssız bir gün yaşayacaksınız. Özel hayatınızdaki tartışma ya da kırgınlıklar iş hayatınızı da etkileyebilir. Size söylenen bir söze alınabilir hatta bir konuda amirinize karşı gelebilirsiniz.


6 Temmuz 2013 : yükleneceğiniz önemli sorumluluklarınız var. Söz ve karar yetkinizi bu sorumluluklar ölçüsünde dile getirmelisiniz.


6 Temmuz 2012 : Sabah yaşayacağınız hareketlilik, uzun zamandır belirsiz olan bir durumun açığa çıkmasına neden olabilir. Bir küçük değişiklik haberi alabilirsiniz. Bu haber sizi ve birkaç kişiyi çok mutlu edecek.


6 Temmuz 2011 : Çevrenizdekilerin sizin motivasyonunuza ihtiyacını da dikkate almalısınız. Uzun zamandır tartışılan konularda uzlaşma mümkün görünüyor. İşleri nasıl daha iyi bir hale getireceğinizi biliyorsunuz artık.


6 Temmuz 2017 : Bu konuda şansa çok ihtiyacınız var. Şansınız desteklemeden ayakta duramayacaksınız da denilebilir. Paranın hayata kayıtsız şartsız hakimiyetini kabullenmekte bu kadar da zorlanmamalısınız.


6 Temmuz 2016 : Alım satım konularında bir otorite sayılmazsınız, bu yüzden eleştirilere kapalı durmayın. Biraz daha piyasa araştırması yapmaya ihtiyacınız var. Tahmininizden çok daha uygun fiyatlar da sizi mal sahibi yapabilir.


6 Temmuz 2015 : Para ilişkilerinde çıkarlarınızı biraz daha ön planda tutmayı bilmelisiniz. Para darlıklarının yabancısı değilsiniz. Ama bunlardan edinmeniz gereken deneyimlerde eksiklikler var.


6 Temmuz 2014 : Uzun zamandır elinize toplu para geçmesini bekliyorsunuz. Yakın zamanda gereksiz yere harcama yapmak zorunda kaldınız ve elinizde avucunuzda bir şey kalmadı. İstediğiniz parayı bugün de alamayacaksınız.


6 Temmuz 2013 : Bütçe hesaplarınız oldukça gerçekçi. Arkadaş ve yakınlarınıza da bazı destekleriniz olabiliyor. Son günlerde çektiğiniz parasızlık ise, sizde büyük bir sıkıntıya neden olmayacak.


6 Temmuz 2012 : Para durumunuzdaki gerileme çok canınızı sıkıyor. Geçmişte yaptığınız harcamaları düşünüp üzülüyorsunuz. Ama bu karamsarlıktan çok yakında kurtulacaksınız.


6 Temmuz 2011 : Bu konuda şansa çok ihtiyacınız var. Şansınız desteklemeden ayakta duramayacaksınız da denilebilir. Paranın hayata kayıtsız şartsız hakimiyetini kabullenmekte bu kadar da zorlanmamalısınız.


6 Temmuz 2017 : Tam yerine oturtamayıp sonradan iç tartışmalarınızda bocaladığınız bazı davranışlarınızla objektif hesaplaşmalar içine girmeniz gerekiyor.


6 Temmuz 2016 : Çeşitli gerginlikler yaşamaya uygun bir gündesiniz ve çevrenizdeki insanlarla sorunlar yaşayabilirsiniz. Girişimlerinizde sabırsız olmamalısınız.


6 Temmuz 2015 : Aşk ilişkilerinize ailenizi ve özellikle onların olumsuz fikirlerini sokmayın. Sevgililer genelde aileleri kendilerine rakip görürler.


6 Temmuz 2014 : Mali konulara dikkat edin, lüzumsuz harcamalar canınızın sıkılmasına neden olabilir.


6 Temmuz 2013 : Yakında bir ilişki ağı içinde istismar edildiğiniz duygusuna kapılacaksınız.


6 Temmuz 2012 : Geçmişle hesaplaşmak sizi yorabilir. Tek başınıza altından kalkmanız zor gözüküyor.Yakınlarınızın destek tekliflerini geri çevirmemelisiniz.


6 Temmuz 2011 : Duygu dünyanızda karmaşa var. Bir gün kar görmek için, koca kışı göğüslemeye hazırlanıyorsunuz. Yanlış adımlar, tam anlamıyla bile bile lades olacak.


6 Temmuz 2017 : Etrafınızda bir bilgi kirliliği yaşanabilir. Kulağa hoş gelen haberler gerçeği yansıtmayabilir. Veya o kadar yumuşatılmış cümleler kullanılır ki çok ciddi bir meseleyi bile hafife alabilirsiniz. Teyit etmeden karar vermeyin.


6 Temmuz 2016 : Kendinizi gösterdikçe işyerinde özelikle patronlardan beklemediğiniz bazı tepkiler alabilirsiniz. Hiyerarşiyi bozmak ve koltuklar için tehdit oluşturmak tolere edilmeyebilir. Niyetiniz bu değilse biraz yavaşlamak gerekebilir.


6 Temmuz 2015 : Daha fazla para kazanma ihtiyacı ya da hak ettiğiniz ancak henüz alamadığınız bir parayı talep etme gereği duyabilirsiniz. Ancak işin içinde bir de arkadaşlık var-sa hem istemek hem de alacağınız cevap canınızı biraz sıkabilir.


6 Temmuz 2014 : Evin enerjisi bugün adeta sizi tekrar şarj edecek nitelikte. Ailenize mutlaka zaman ayırın. Özellikle aileden bir kadın figürü ile yapacağınız özel konuşmalar ufkunuzu açacak ve de size yol gösterecek nitelikte olabilir.


6 Temmuz 2013 : Yeni bir iş fırsatı, teklifi ya da rutin düzeninize heyecan katacak yeni bir proje gündeme gelebilir. Fazla düşünüp, ince eleyip sık dokumak bugün ideal davranış biçimleri değil. Sessizlik, isteksizlik olarak algılanabilir.


6 Temmuz 2012 : İlişkinizi daha iyi bir seviyeye taşıyabilmek sadece sizin elinizde. Mutluluğu yakalamak için hoşgörülü davranmalısınız. Böylece sevdiğiniz insanın sizinle ilgili hiçbir sorunu kalmayacak. Çalışma arkadaşlarınızla kuracağınız iyi ilişkiler, işlerin rahat bir şekilde yürümesini sağlayacak.


6 Temmuz 2011 : Birikimlerinizle iyi bir yatırım yapacaksınız. Sevdiğinize uymaya çalışın. Anlamsız kıskançlıklarla onu üzmeyin. Şu sıralar kendinizi çok bitkin hissedebilirsiniz. Bunun sebebi işinizdeki yoğun tempo olabilir.


6 Temmuz 2012 : Dış görünüşünüze önem vermek istiyorsunuz. Bugün, geleneksel yapınızı aşabilirsiniz. Uzun süredir kendinizle ilgili köklü değişimlere ihtiyacınız var. Bugünlerde istediğiniz  her şeyi yaşama geçirebilirsiniz. Duygusal ilişkilerinizde her türlü isteğinizi karşı tarafa yansıtmalı ve net olmalısınız.


6 Temmuz 2017 : Eve yönelik pek çok konu size hızlı hareket etme zorunluluğu getiriyor. Bazı bitişler ve başlangıçların ardından çok şey başarabilirsiniz. Evde yapabileceğiniz güzel değişliklerle işe başlayacaksınız. Yakınlarla ilişkilerin getirdiği sorumluluklar ise biraz stres yaratabilir. Elinizdeki maddi kaynakları toprağa ait yatırım planlarına yöneltebilirsiniz.


6 Temmuz 2016 : Sizi pek çok konuda fedakarlık yapmaya iten konular sürüyor. Ancak sezgilerinizi ve iç sesinizi dinleyerek kendinizi olayların dışında tutmalısınız. Göz ardı ettiğiniz her şey sizin zararınıza çalışacaktır. Akışta kalmanızın getireceği yararlar unutulmamalı. Duygusal açıdan bazı fedakarlıklar öne çıkabilir. Yarın her şey sizin kontrolünüzde ilerlemeye başlayacak.


6 Temmuz 2015 : Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.


6 Temmuz 2014 : Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.


6 Temmuz 2013 : Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.


6 Temmuz 2012 : Yakın ilişkilerde yaşanan değişim üzerinden yenilenmeler sizi değiştirmekte. Daha akılcı olmanız sorunları aşabileceğinizi gösteriyor. Ancak finansal alanda kaynaklarınızı temkinli kullanmalısınız. Başkalarının parasal desteğine ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu dönem öncelik kazanan ortak yatırım planlarını sizi meşgul edebilir. Yine de akıcı sonuçlar alabileceğiniz gelişmeler var.


6 Temmuz 2011 : İletişim ve hareket güne yöne veren konular arasında. Yeni şeyler öğrenmek ve başkaları ile paylaşmak sizi motive edebilir. Özellikle eğitim hayatınızda başarıya odaklı olmayı başarabiliriniz. Pek çok konuda becerilerinizi artırabileceğiniz gelişmelere yakın olmalısınız. Yakınlar ya da kardeşlerle olabilecek sorunlara daha anlayışlı yaklaşılmalı.


6 Temmuz 2017 : Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.


6 Temmuz 2016 : Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.


6 Temmuz 2015 : Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.


6 Temmuz 2014 : Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.


6 Temmuz 2013 : Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.


6 Temmuz 2012 : Duygusal olarak daha olgun bir tavır içinde olmanız gerekiyor. Yakın ilişkilerde sizi zorlayan gelişmeler yorucu olabilir. Zira bir yandan da eşin para durumu üzerinizde baskı yaratmakta. Ortak harcamaların kontrol edilmesi halinde, borç alacak meseleleri üzerinde daha rahat duracaksınız. İş hayatında yükselen tempo sizi fazlasıyla yorabilir.


6 Temmuz 2017 : Menfaatinizin olmadığı yerden hemen uzaklaşıyorsunuz. Bu da geleceğe yönelik iyi bir başlangıçlar yapacağınızı gösteriyor.


6 Temmuz 2016 : Enerjiniz yüksek ve ideallerinizi hiç kimseyle paylaşmak istemeyeceksiniz. Emir almamak gibi takıntılarınız olduğu için, bugün istemediğiniz durumlara hedef olabilirsiniz. Sabırlı tavırlarınızla başarıyı kucaklayacaksınız.


6 Temmuz 2015 : KAFANIZI kurcalayan konularda sevgilinizle konuşmayı geciktirmemelisiniz. Gereksiz endişelere kapılmamaya çalışmalı ve kendinizi yormamalısınız.


6 Temmuz 2014 : Sevdiğiniz kişi sizin açık sözlü olmanızı arzu ediyor siz tam tersi hareket ediyorsunuz. Parasal alış verişte bulunduğunuz kişileri özenle seçin.


6 Temmuz 2013 : AŞK: Güçlü ve iradelisiniz.Partnerinizle ilişkinizde buzaman geçtikçe dezavantajolabiliyor çünkü ona karşıfikirlerinizi çok yoğun bir şekildediretiyorsunuz. Onun fikirlerinede önem vermelisiniz.İŞ: Çok yönlü bir zekanız var. Öğrenme hevesinizinbugünlerde meyvelerini toplayabilirsiniz. Budurum sizi diğerlerinden bir adım önde kılacak.SAĞLIK: Hem işinizde hem de özel hayatınızdadüşünmeniz gereken çok şey var. Rahat olun.


6 Temmuz 2012 : Kartınız bilge... Her şeyin sizler için bu kadar mükemmel olması çevrenizdeki kötü gözlerin size nazar değdirmesine neden olabilir. Ancak hayatınızda kötülük yok her şey iyi.


6 Temmuz 2011 : Duygularınızı anlatmak için en doğru yöntemleri bulacaksınız. Bu sizde zafer hissi yaratabilir.


6 Temmuz 2017 : Yolunda gitmeyen ilişkinize bir hareketlilik getirmeniz gerekiyor. Sizin ilişkinizden memnun olmanıza karşın, partneriniz monotonluktan biraz dertli gibi. Bugünlerde ufak tefek tartışmalar ciddi hesaplaşmaların başlangıcı olabilir. Unutkanlıktan dolayı iş yerinde başınız ağrıyabilir.


6 Temmuz 2016 : Bugünlerde aşırı duygusallıklar yanlış anlaşılmanıza neden oluyor. Kendinizi daha iyi anlatan davranışlar içine girmelisiniz. İşinizle ilgili önemli bir gelişme olabilir. Bir teklif alabilirsiniz. Uzun zamandan beri sahip olmak isteyip de şimdiye kadar alamadığınız bir şey varsa bugün ona kavuşabilirsiniz.


6 Temmuz 2015 : Aşk hayatınız genellikle heyecanla dolu ama kısa ömürlü oluyor. Özgürlüğüne düşkün biri olmanız, kalıcı beraberliklere fırsat tanımıyor. Ama bu fırsatlara istekli de görünmüyorsunuz. İş yaşamınızın sorunlarını dışarıya taşımamaya gayret gösteriyorsunuz.


6 Temmuz 2014 : Bugünlerde çevrenizi kuşatan aşk öğretilerine kulaklarınızı kapalı tutmaya çalışın. İşinizle ilgili yeteneklerinizin beslenmesi gerekiyor. Çok yönlü biri olmanıza karşı, bilgi alanınızın dışındaki konulara da ilgi duymalısınız. Bu zenginlik, bugünlerde yeni yönelimler getirebilir.


6 Temmuz 2013 : İlişkinizde değerleri gözden geçirmeniz gereken bir döneme giriyorsunuz. Böylece daha dengeli bir beraberlik yaşamaya şansınız olacak. İş arkadaşlarınız arasındaki yapay, geçici sürtüşmeler nedeniyle endişelenmeniz yersiz. Sizin dışınızda oluşan bu sürtüşmeler, kendiliğinden hallolabilir gibi görünüyor.


6 Temmuz 2012 : Oldukça keyifli ve huzur dolu bir gün geçirmeniz mümkün. Güçlü iyimserliğiniz, şefkat duygularınızla birlikte güçlenebilir ve sevdiğiniz kişiyi görmek uğruna, çok uzun mesafeler katetmeyi göze alabilirsiniz. Sevgilinizle dostluğunuz, aşkınızı gölgede bırakacak kadar güzel olabilir.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed