Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

7 Aralık Hangi Burç?


Burcunuz Yay,

Geçmiş Yorumlar:

7 Aralık 2013 : Hayatınızda artık işe yaramayan iş ya da konuları elimine etmenizde ve yeni seçenekler için yer açmanızda fayda var. Ufak bir çabayla gününüzü ve hayatınızı iyileştirebilecek değişiklikler yapabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: İyimser düşünceler hakim. Ancak, hayata pozitif bakalım derken söylediğimiz her şeyin karşımızdaki kişiler tarafından net bir biçimde anlaşıldığı yanılgısıyla hareket edebiliriz, ama bu esnada ortaya çıkan ya da çıkarılan işler tam bir iletişim problemi yaşadığımızı ve de yanlış anlaşıldığımızı veya kendimizi düşündüğümüzün tersine doğru ifade edemediğimizi anlamamızı sağlayabilir. Dolayısıyla, olaylara basit yaklaşmak ve net cümleler kurmak önem taşıyor.


7 Aralık 2012 : Savurgan bir yapıdasınız. Sadece para harcama konusunda değil herşeyde savurgan olabilirsiniz. Sizi seven kimseleri, sosyal ilişkilerinizi, mental ve fiziksel enerjinizi ve bütün kaynaklarınızı tüketme meylindesiniz. Bu zamanda iş ilişkileriniz çıkmaza girebilir, maddi dıkıntılar çekebilirsiniz. Resmi dairelerle olan işlerinizde olmadık zorluklar çıkabilir. Kendinizi mutsuz etmeye ve alkol gibi şeylere fazlaca eğilimli olabilirsiniz. Kendinizi ciddi bir krizin içinde bulabilirsiniz. Maddi veya duygusal bazı ilişkileriniz kopabilir. Sorunlardan sadece kaçınılmaz değişimleri kabul ederek fazla zarar görmeden sıyrılabilirsiniz. Başka kimseler tarafından bir şeyleri kabul etmeye zorlanabilirsiniz. Mütecaviz davranışlarla karşılaşmanız ihtimali var. Önümüzdeki iki, üç gün geçtikten sonra, bir kaç gün içinde tekrar toparlanmanız mutlaktır.


7 Aralık 2011 : Aile ilişkilerinizin da düzene girdiğini görmek sizi rahatlatabilir. Bu moral ile dönemi başarılı ve verimli sonuçlarla bitirebilirsiniz. Geleceğe oldukça romantik ve duygusal bir giriş yapacaksınız. Kalbi boş yaylara aşkta oldukça heyecanlı anlar yaşayacağını müjdelemeliyim. yanlız sevdiğinizin size sadık olduğu kadar sizin ona sadık olmadığınız görülüyor.


7 Aralık 2013 : Güzellik ve bakıma ağırlık verebileceğiniz ve alışveriş yapabileceğiniz bir gün. Yakınlarınızdan size eşlik etmelerini isteyebilir birlikte günlük işlerinizi yoluna koyabilirsiniz. Evinizde yapmanız gereken işlerle de uğraşabilir, ailenizle, ihmal ettiğiniz konular üzerine eğilebilirsiniz.


7 Aralık 2012 : Çeşitli etkilerle huzursuz hissedebileceğiniz bir gün. Yolunda gitmediğini düşündüğünüz konular içini kuruntu yapabilirsiniz. Geleceğinizi göz önünde bulundurarak planlamalar yapmak isteyebilirsiniz. Eşinizin ve ailenizin duygusal desteğini yanınızda hissetmek sizi oldukça mutlu edebilir.


7 Aralık 2011 : Sürpriz bir ziyaretiniz olabilir. Hiç beklemediğiniz anda, hiç beklemediğiniz birisi kapınızı çalabilir. Bazı sorunların üzerine gereğinden fazla gidiyorsunuz. Bu davranışınız o sorunları biraz daha büyütüyor. Yakın bir arkadaşınızla bugünlerde bir küskünlük içine girebilirsiniz. Fazla rahat, geniş davranışları sizi artı sorumluluklara sokabiliyor.


7 Aralık 2013 : İlişkinizi hala sınırlı, mesafeli tutuyorsunuz. O ise olanlardan duyduğu pişmanlığı ve üzüntüyü size elinden geldiğince belli etmeye çalışıyor. Daha yapıcı davrananı keşfetmek için, yazı-tura atmanız gerekmiyor.


7 Aralık 2012 : Duygusal enerjinizi ortaya çıkartmak istiyorsunuz. Ama geçmişe ait izler sizi rahatsız edebilir. İlişkinize karşı daha iyimser ve gerçekçi olmaya çalışmalısınız. Kafanızdaki sorunları büyütmemelisiniz.


7 Aralık 2011 : Değişmeye, ortak paydalarda buluşmaya isteksiz gibisiniz. İlişkinizde, sevgiliniz size mecburmuş gibi bir tavrınız var. İkinize de çok yakın olan arkadaşlarınız bu konuda sizi suçlu buluyorlar.


7 Aralık 2013 : Bugün hayal gücünüzle birlikte zihninizin iyi işlemesi çalışmalarınızda başarlı olmanızı sağlayacaktır. Tüm çalışmalarınızda kararlı hareket edeceksiniz ve hedefinizin üzerine direk olarak gidebileceksiniz. Yönetme ve organize etme yeteneğinizde genel bir artış olacaktır. İşinizle ilgili aktivitelerde yer alabilirsiniz.


7 Aralık 2012 : İşte akılcı bir tutum izlemeli ve duygularınızı geri plana bırakmalısınız. Bugün çevrenizle ilişkilerinizde gerilim yaşayabilirsiniz. Bu durum sizi strese sokabilir. Dış görüntünüz ve sağlığınız konusunda olumsuz düşünebilirsiniz.


7 Aralık 2011 : Bazı sorumlulukları üzerinizden atmak, temponuzu biraz da olsa yavaşlatmak zorundasınız. Çok yoruluyorsunuz. Kendinizi daha az yormak için aldığınız kararlar işe yaramıyor.


7 Aralık 2013 : Sıkışık durumlarda birikiminize çok güvenli bakamıyorsunuz. Ortalama diyerek, kendinize biçtiğiniz kazanç konusunda biraz daha mütevazi olabilirseniz, kafanızdaki para sorunu epeyce azalacak.


7 Aralık 2012 : Çevresel şartlardan maddi anlamda olumlu etkilenebileceğiniz hareketli bir gün. Maddi konularda adımlar atmak için gerekli cesareti kendinizde bulabilirsiniz.


7 Aralık 2011 : Hafta sonuna doğru sizi kısmen rahatlatacak bir para haberiniz olabilir. Önemsemediğiniz küçük harcamalar gözünüze harcarken batmıyor, ama sonradan sıkıntısını yaşıyorsunuz. Biraz daha sakınarak harcamalısınız.


7 Aralık 2013 : Sizin adınıza yaratılan bir tartışmaya duyarsız kalmamalısınız.


7 Aralık 2012 : Dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz. Önceden gözardı etmeye çalıştığınız sorunlar yeniden gündeme gelebilir.


7 Aralık 2011 : Tek taraflı özveri uzun vadede çaresiz kalacak gibi görünüyor. Sevgilinizin ilişkinizde verdiği ödünlerin, ilişkinizi ayakta tuttuğunu görebilmelisiniz.


7 Aralık 2013 : İletişim trafiği yoğun ve hareketli bir gün olacak sizin için. Çok fazla ilgilenmeniz gereken konu var. Bu yoğun temponun içinde bir de arabuluculuk yapmanız istenebilir. Tarafları bir araya getirin, ge-ri kalanı kendileri halledecektir.


7 Aralık 2012 : Planlı hareket etmekte zorlanmayacağınız verimli bir gün. Eğer öncesinde, kafanızda detaylı organizasyon yaparsanız çok zorlanmadan her şey su gibi akıp gidecek. Biraz da oluruna bırakmaya çalışın. Yani her şey tıkır tıkır işlemesin. Kendinize hata yapma şansı da tanıyın.


7 Aralık 2011 : Yeni tanışacağınız biri hakkında edindiğiniz ön bilgiler kafanızı karıştırabilir. Ama unutmayın ki gönül işlerinde mantık kadar güven de şarttır. Bugün alacağınız bir miktar parayla ödemelerinizi yapacaksınız. Sağlık sorunlarınızı önemseyin. bunun için doktorunuza gitmelisiniz.


7 Aralık 2012 : Bugün, kişisel enerjiniz çok yüksek olacak. Karşınızdaki kişiler sizin konuşma ve ikna kabiliyetinizden oldukça olumlu bir şekilde etkilenecekler. Beden diliniz çok iyi kullanacaksınız. Başlattığınız tüm çalışmaları inatla sürdürecek ve sonuca gideceksiniz. Fiziksel anlamda oldukça çekici ve aktif bir tavır içindesiniz.


7 Aralık 2013 : Yeni hedefler koyabileceğiniz ve hızlı hareket edeceğiniz gününüzdesiniz. Artan iş yükünüze rağmen, pek çok konuyu halledebilecek ve başarılı olmanın sonuçlarını görebileceksiniz. Yapıcı planlar ve işe ait yeni organizasyonlar sizi öne çıkarabilir. Üstlerinizden destek ve onay görmeniz kariyer konusunda önemli ilerlemeler elde edebileceksiniz.


7 Aralık 2012 : Amaçlarda ve iş konularında sizi etkileyen gelişmeler söz konusu. İş hayatında daha fazla dikkat çekiyor olabilirsiniz. Ancak meslek hayatınızda önemli kararlar alma aşamasında değilsiniz. Bu dönem tamamlanması gerekli işler ve sizi sorumlu kılan konularla yakından ilgilenmelisiniz. Kişiliğinizi ortaya koyabileceğiniz adımlarınız ilişkileri içine alacak şekilde gelişebilir.


7 Aralık 2011 : Son derece tempolu ve hareketli rutinleriniz var. İşe ait temalarda yapıcı sonuçlar almaya gayret etmelisiniz. Özellikle organize olmanız gereken işleri paylaşarak sonuca ulaştırabilirsiniz. Değişik teknikler kullanarak kendinizi geliştirme imkanı bulabilirsiniz. Detaylar ve biriken işler ise zaman kaybettirebilir. Disiplinli olmaya özen göstermelisiniz.


7 Aralık 2013 : Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.


7 Aralık 2012 : Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.


7 Aralık 2013 : Kartınız Asılmış Adam... Yüzünüz gülerken içiniz ağlıyor adeta. Eski bir dostunuzla aranıza giren mesafe sizi çok yormuş ya da üzmüş ama ne yapacağınızı bilmiyorsunuz.


7 Aralık 2012 : Partnerinizi ihmal etmeye başladığınız bugünlerde size olan güven duyguları sarsılabilir aman dikkat.


7 Aralık 2011 : AŞK: Dışarıdan bakıldığındaikinizin bir arada olamayacağınızızanneden kişiler var. Oysa sizonlara meydan okurcasına bütünmutluluğunuzu gözler önünesermekten çekinmeyeceksiniz.PARA: Yüzünüzün güleceği birgüne başlıyorsunuz. Uzun süre alacak verecekişleri ile uğraşmaktan bıkmıştınız ama bugünödemeler sizin istediğiniz gibi gelişiyor.SAĞLIK: İş yoğunluğunuz sebebi ile sağlığınızdaufakta olsa bozulmalar olabilir, dinlenmelisiniz.


7 Aralık 2013 : Duygularınızın ilk günkü etkisinden kurtulup daha mantıklı düşününce, bu işin olamayacağını siz de kabul ediyorsunuz. Ama tatlı hayallere dalmamak elinizde değil. İş hayatında son günlerde sinirlerinizi yıpratan olaylar yaşamanız, sağlıklı karar vermenizi engelleyebilir.


7 Aralık 2012 : Daha iyimser duygular içine girerek ilişkinizle ilgili duyduğunuz gereksiz endişelerden sıyrılmayı deneyin. İşinizle ilgili düşünceleriniz oldukça açık ve planlarınızı gerçekleştirmek için gereken gücü kendinizde bulacaksınız. Tutumluluğunuza nazar değdi.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed