Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

7 Aralık Hangi Burç?


Burcunuz Yay,

Geçmiş Yorumlar:

7 Aralık 2017 : Sosyal çevreniz değiştirme kararı alabilir, arkadaşlık ilişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz. Ailenizin alacağı bazı kararlar hayatınızı önemli ölçüde değiştirebilir.


7 Aralık 2015 : Aslında daha diplomatik davranıp bazı şeyleri kendinize saklamanız gerekiyor, ama siz bazı görüşlerinizi direkt dile getireceğe benziyorsunuz. Bu durumda, söylenenleri asla unutmayacak bazı kişiler olduğunu aklınızda bulundurmanızda fayda var derim Niobe’ce. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Öğle öncesi saatlerde belirsizlikler, karışıklıklar veya gergin durumlar söz konusu olabilir. Yanıltıcı etkileri göz önünde bulundurarak ve yanlış anlaşılmalara dikkat ederek hareket etmekte fayda var. Öğle sonrası saatlerde ise, onarılması gereken şeyler varsa(ilişkiler dahil) onarmak, ihtimal verilmeyen durumları detaylara odaklanarak en iyi şekilde kullanmak için uygun bir gündeyiz. Bazı konularda değişiklik yapma ihtiyacı doğabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


7 Aralık 2014 : Bugünden itibaren önümüzdeki hafta boyunca, üretkenliğiniz artıyor sevgili Yay’lar. Bu ay isteklerinizi gerçekleştirmeniz daha kolay olabilir. Yakın çevrenizden kişilerle ilişkilerinizi geliştirebilir veya iletişiminizi arttırabilirsiniz. Bu esnada daha anlayışlı olmaya çalışmanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün İkizler burcunda meydana gelecek dolunay tüm hafta haber akışını hızlandırabilir. Duygusal yönümüzü saklı tutmakla birlikte mantıkla hareket etme ihtiyacı duyabiliriz. İletişime bağlı işlerimizi tamamlayabilir veya bu alanlarda anlaşmalar imzalayabiliriz. Elimize geçecek bilgiler veya ortaya çıkacak haberler ya da olası gelişmeler veya değişiklikler bazı konulara bakış açımızı değiştirmemize neden olabilir. Yaratıcılığımız yüksek ve farklı şeyler denemek istiyoruz. Haberleşme, eğitim, medya, yayıncılık, seyahatler, farklı inançlar, felsefeler v.b başlıklı konularda sonuç almak veya başlanılan işleri tamamlamak kolaylaşabilir. Basın yayın, iletişimle ilgili (veya haber alma kanalı olarak neyi görüyorsanız onu da buraya ekleyebilirsiniz) konularda yeni bilgilerin ortaya çıkabileceği ya da değişikliklerin olabileceği günler. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


7 Aralık 2013 : Hayatınızda artık işe yaramayan iş ya da konuları elimine etmenizde ve yeni seçenekler için yer açmanızda fayda var. Ufak bir çabayla gününüzü ve hayatınızı iyileştirebilecek değişiklikler yapabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: İyimser düşünceler hakim. Ancak, hayata pozitif bakalım derken söylediğimiz her şeyin karşımızdaki kişiler tarafından net bir biçimde anlaşıldığı yanılgısıyla hareket edebiliriz, ama bu esnada ortaya çıkan ya da çıkarılan işler tam bir iletişim problemi yaşadığımızı ve de yanlış anlaşıldığımızı veya kendimizi düşündüğümüzün tersine doğru ifade edemediğimizi anlamamızı sağlayabilir. Dolayısıyla, olaylara basit yaklaşmak ve net cümleler kurmak önem taşıyor.


7 Aralık 2012 : Savurgan bir yapıdasınız. Sadece para harcama konusunda değil herşeyde savurgan olabilirsiniz. Sizi seven kimseleri, sosyal ilişkilerinizi, mental ve fiziksel enerjinizi ve bütün kaynaklarınızı tüketme meylindesiniz. Bu zamanda iş ilişkileriniz çıkmaza girebilir, maddi dıkıntılar çekebilirsiniz. Resmi dairelerle olan işlerinizde olmadık zorluklar çıkabilir. Kendinizi mutsuz etmeye ve alkol gibi şeylere fazlaca eğilimli olabilirsiniz. Kendinizi ciddi bir krizin içinde bulabilirsiniz. Maddi veya duygusal bazı ilişkileriniz kopabilir. Sorunlardan sadece kaçınılmaz değişimleri kabul ederek fazla zarar görmeden sıyrılabilirsiniz. Başka kimseler tarafından bir şeyleri kabul etmeye zorlanabilirsiniz. Mütecaviz davranışlarla karşılaşmanız ihtimali var. Önümüzdeki iki, üç gün geçtikten sonra, bir kaç gün içinde tekrar toparlanmanız mutlaktır.


7 Aralık 2011 : Aile ilişkilerinizin da düzene girdiğini görmek sizi rahatlatabilir. Bu moral ile dönemi başarılı ve verimli sonuçlarla bitirebilirsiniz. Geleceğe oldukça romantik ve duygusal bir giriş yapacaksınız. Kalbi boş yaylara aşkta oldukça heyecanlı anlar yaşayacağını müjdelemeliyim. yanlız sevdiğinizin size sadık olduğu kadar sizin ona sadık olmadığınız görülüyor.


7 Aralık 2017 : Bir ilişkinizde fazla vericisiniz. Bunu fark ediyor, kendinizi kullanılmış gibi hissediyorsunuz. Fakat yine de kökten bir tavır göstermenizi engelleyen garip bağlar var aranızda. Arkadaşlarınız arasında epeydir süregelen bir sorun sizi üzüyor ve düşündürüyor. Sorunun kangrenleşmemesi için bir şeyler yapmak istiyorsunuz. Biraz daha sağduyulu hareket etmelisiniz.


7 Aralık 2016 : Bugün yaşayacağınız bir problemi kafanızda çok büyütecek ve olaylara olmadık şekilde sinirli tepkiler vereceksiniz. Öğleden sonra ailenizden birinin sürpriz ziyareti ile şaşırabilir ve mutlu olabilirsiniz. Kafanızda tatil planları var. Fakat işlerinizi bir türlü yoluna koyamıyorsunuz.


7 Aralık 2015 : Bugün size zor günlerinizde destek veren bir arkadaşınızla uzun uzun konuşma fırsatı bulabilirsiniz. Yeni birlikteliklere açık bir görüşme olabilir. Uzun zamandır beklediğiniz mutluluk şimdi avuçlarınızın içinde. Ne istediğinizi bilmeniz, çevrenizdekilerin uyarılarına rağmen gösterdiğiniz kararlı tutum meyvelerini verecek. Şimdi bütün sorun bunu korumanızda.


7 Aralık 2014 : Çevrenizde artan iletişimlerde bazı aksaklıklar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Beklediğiniz bazı haberler gecikebilir ve planlarınızda aksaklıklar olabilir. Genel olarak keyifsiz bir gün geçireceksiniz ve gün için moral durumunuzda değişimler olacaktır. Çevrenizdeki kişilerle tartışmaya eğilimlisiniz.


7 Aralık 2013 : Güzellik ve bakıma ağırlık verebileceğiniz ve alışveriş yapabileceğiniz bir gün. Yakınlarınızdan size eşlik etmelerini isteyebilir birlikte günlük işlerinizi yoluna koyabilirsiniz. Evinizde yapmanız gereken işlerle de uğraşabilir, ailenizle, ihmal ettiğiniz konular üzerine eğilebilirsiniz.


7 Aralık 2012 : Çeşitli etkilerle huzursuz hissedebileceğiniz bir gün. Yolunda gitmediğini düşündüğünüz konular içini kuruntu yapabilirsiniz. Geleceğinizi göz önünde bulundurarak planlamalar yapmak isteyebilirsiniz. Eşinizin ve ailenizin duygusal desteğini yanınızda hissetmek sizi oldukça mutlu edebilir.


7 Aralık 2011 : Sürpriz bir ziyaretiniz olabilir. Hiç beklemediğiniz anda, hiç beklemediğiniz birisi kapınızı çalabilir. Bazı sorunların üzerine gereğinden fazla gidiyorsunuz. Bu davranışınız o sorunları biraz daha büyütüyor. Yakın bir arkadaşınızla bugünlerde bir küskünlük içine girebilirsiniz. Fazla rahat, geniş davranışları sizi artı sorumluluklara sokabiliyor.


7 Aralık 2017 : Karşı tarafın barış girişimlerine tepkisiz kalışınızın duyguların bitmesi olarak değerlendirilmesi, size yapılmış bir haksızlık değil. Kararlılık olarak gösterdiğiniz tavrınız, daha gerçekçi tanımlamalar gerektiriyor.


7 Aralık 2016 : Gönül oyunlarına bakışınızla ilgili bazı yeni düzenlemelere ihtiyacınız var. Aşk ilişkilerine yönelik bazı katı prensipleriniz, size kolay, kolay kalıcı beraberlikler yaşatmayacak ölçülerde.


7 Aralık 2015 : O, her zaman yeniliklere ve sürprizlere açık birisi. Siz de tam ona uygunsunuz. Çevrenizdekiler sizin birbirinizle olan yakınlığınızı konuşuyorlar. Yeni bir ilişkide yaşanabilecek bütün hoşlukları yaşıyorsunuz.


7 Aralık 2014 : Bu sıralar üzerine fazla gitmeyin. Aradan belli bir sürenin geçmesi yararlı olabilir. Onu ne ölçüde incittiğinizi bilmez gibi tavırlarınız, yeniden gönlünü alma çabalarınızı geciktirebilir.


7 Aralık 2013 : İlişkinizi hala sınırlı, mesafeli tutuyorsunuz. O ise olanlardan duyduğu pişmanlığı ve üzüntüyü size elinden geldiğince belli etmeye çalışıyor. Daha yapıcı davrananı keşfetmek için, yazı-tura atmanız gerekmiyor.


7 Aralık 2012 : Duygusal enerjinizi ortaya çıkartmak istiyorsunuz. Ama geçmişe ait izler sizi rahatsız edebilir. İlişkinize karşı daha iyimser ve gerçekçi olmaya çalışmalısınız. Kafanızdaki sorunları büyütmemelisiniz.


7 Aralık 2011 : Değişmeye, ortak paydalarda buluşmaya isteksiz gibisiniz. İlişkinizde, sevgiliniz size mecburmuş gibi bir tavrınız var. İkinize de çok yakın olan arkadaşlarınız bu konuda sizi suçlu buluyorlar.


7 Aralık 2017 : İş hayatınızda başarılı bir dönemdesiniz. Fakat iş ortamınızda bazı hoşlanmadığınız gelişmeler olmakta. Özellikle bir iş arkadaşınızla ilişkiniz sizi çok geriyor.


7 Aralık 2016 : İş yerinizde yapılacak yeni düzenlemelerle ilgili olarak sizin görüşlerinize ihtiyaç var. Önerilerinizi sakınmadan, rahatlıkla dile getirmelisiniz. Gelecek günlerdeki gelişmeler, kariyerinizde olumlu bir gelişmenin ilk adımı olabilir.


7 Aralık 2015 : Bugün işyerinizde güne sorunlu başlayacaksınız fakat günün ilerleyen saatlerinde bu sorunlardan sıyrılacaksınız. Ayrıca bugün size yeni sorumluluklar yüklenecek.


7 Aralık 2014 : İş yaşamınızda çeşitli sorunlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Bir süreden beri uğraştığınız bir konu sizi iyice sıkabilir ve artık bu konudan kurtulma eğilimine girebilirsiniz. Daha önceden planladığınız organizasyonlarda bazı terslikler olabilir yada beklediğiniz haberler gecikebilir.Ãœzerinde çalıştığınız işleri sonuçlandırmayı ve istediğiniz neticelere ulaşmayı isteyeceksiniz. Küçük bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz ve girişimde bulunmaya uygun bir gün olmayacaktır.


7 Aralık 2013 : Bugün hayal gücünüzle birlikte zihninizin iyi işlemesi çalışmalarınızda başarlı olmanızı sağlayacaktır. Tüm çalışmalarınızda kararlı hareket edeceksiniz ve hedefinizin üzerine direk olarak gidebileceksiniz. Yönetme ve organize etme yeteneğinizde genel bir artış olacaktır. İşinizle ilgili aktivitelerde yer alabilirsiniz.


7 Aralık 2012 : İşte akılcı bir tutum izlemeli ve duygularınızı geri plana bırakmalısınız. Bugün çevrenizle ilişkilerinizde gerilim yaşayabilirsiniz. Bu durum sizi strese sokabilir. Dış görüntünüz ve sağlığınız konusunda olumsuz düşünebilirsiniz.


7 Aralık 2011 : Bazı sorumlulukları üzerinizden atmak, temponuzu biraz da olsa yavaşlatmak zorundasınız. Çok yoruluyorsunuz. Kendinizi daha az yormak için aldığınız kararlar işe yaramıyor.


7 Aralık 2017 : Maddi konularda da genel anlamda ihtiyaç hissettiğiniz güvence isteği maddi konularda ki tutumlarınızda da kendini gösterecektir. Bugün maddi konularda daha çok istikrarlı davranmayı tercih edecek ve gereksiz masraflardan kaçınacaksınız. Evinizi ilgilendiren konularda harcamalar yapmanız gerekebilir.


7 Aralık 2016 : Alacak, verecek hesapları içindesiniz. Alacakları doğru hesaplıyor, verecek hesabında karıştırıyorsunuz. Bu yüzden, sonradan aklınıza gelen borçlarınız ortaya çıkıyor ve sıkıntı yaşıyorsunuz.


7 Aralık 2015 : Para harcama isteği sizde bir dürtüye dönüşmüş gibi. Bugünkü koşullar böyle bir rahatlığa hiç elverişli değil. Terazinin bir kefesi daima ağır basıyor, dengeleyemiyorsunuz


7 Aralık 2014 : Maddi konularda kendinizi kısıtlanmış etkiler altında hissedeceğiniz bir gündesiniz. Çeşitli maddi endişeler yaşayabilirsiniz ve maddi kaygılar içine girebilirsiniz.


7 Aralık 2013 : Sıkışık durumlarda birikiminize çok güvenli bakamıyorsunuz. Ortalama diyerek, kendinize biçtiğiniz kazanç konusunda biraz daha mütevazi olabilirseniz, kafanızdaki para sorunu epeyce azalacak.


7 Aralık 2012 : Çevresel şartlardan maddi anlamda olumlu etkilenebileceğiniz hareketli bir gün. Maddi konularda adımlar atmak için gerekli cesareti kendinizde bulabilirsiniz.


7 Aralık 2011 : Hafta sonuna doğru sizi kısmen rahatlatacak bir para haberiniz olabilir. Önemsemediğiniz küçük harcamalar gözünüze harcarken batmıyor, ama sonradan sıkıntısını yaşıyorsunuz. Biraz daha sakınarak harcamalısınız.


7 Aralık 2017 : Yoğun bir gün. Elinizde bitirecek çok iş olabilir. Günlük düzeninizi gözden geçirip sağlığınıza özen gösterin.


7 Aralık 2016 : Bir barışma niyeti içindesiniz. Ama pek anlamlı olmayan gerekçelerle vakit kaybediyorsunuz.


7 Aralık 2015 : Geçmişle hesaplaşmak sizi yorabilir. Tek başınıza altından kalkmanız zor gözüküyor, destek tekliflerini geri çevirmeyin.


7 Aralık 2014 : Kafanızdaki sorunlara ilişkin endişeleriniz ve kuşkularınız artabilir. Ancak bazı sorunların çözümünü zamana bırakmayı bilmelisiniz.


7 Aralık 2013 : Sizin adınıza yaratılan bir tartışmaya duyarsız kalmamalısınız.


7 Aralık 2012 : Dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz. Önceden gözardı etmeye çalıştığınız sorunlar yeniden gündeme gelebilir.


7 Aralık 2011 : Tek taraflı özveri uzun vadede çaresiz kalacak gibi görünüyor. Sevgilinizin ilişkinizde verdiği ödünlerin, ilişkinizi ayakta tuttuğunu görebilmelisiniz.


7 Aralık 2017 : Evde yapılan bir hareket sizi çileden çıkarıp tepki göstermenize neden olabilir. Hemen harekete geçip can yakıcı olmak yerine önce dinleyip anlamayı deneyin. Belki sizi kızdıran şeyin size zararvermek gibi bir amacı yoktur.


7 Aralık 2016 : Bazı ödemelerinizin vakti gelmiş olabilir. Son gününde nasıl olsa bir şekilde hallederim diye tembellik etmişseniz iki ayak bir pabuç olacak bazı aksaklıklar yaşanabilir. Erken saatlerde bir şekilde halletmeye bakın.


7 Aralık 2015 : Dolu dizgin aşkı yaşamak için uygunbir gün. Heyecanınız her halinizdenbelli oluyor. Romantizm telaşınakapılmayacaksınız ama partnerinizlemutlu bir gün geçirmek için her şey hazır. Panikyapmanıza hiç gerek yok. O bir yere kaçmıyor.Üstelik hissettiğiniz coşku karşılıklı.


7 Aralık 2014 : Bugün bir iş görüşmesi sırasında aranızdaki elektriği fark edeceğiniz biri çıkabilir karşınıza. Aşk kapınızı iş ortamınızda çalacak. Doğaçlama fikirler ya da yaratıcı yaklaşımlar sayesinde verimi artıracağınız bir gün olabilir.


7 Aralık 2013 : İletişim trafiği yoğun ve hareketli bir gün olacak sizin için. Çok fazla ilgilenmeniz gereken konu var. Bu yoğun temponun içinde bir de arabuluculuk yapmanız istenebilir. Tarafları bir araya getirin, ge-ri kalanı kendileri halledecektir.


7 Aralık 2012 : Planlı hareket etmekte zorlanmayacağınız verimli bir gün. Eğer öncesinde, kafanızda detaylı organizasyon yaparsanız çok zorlanmadan her şey su gibi akıp gidecek. Biraz da oluruna bırakmaya çalışın. Yani her şey tıkır tıkır işlemesin. Kendinize hata yapma şansı da tanıyın.


7 Aralık 2011 : Yeni tanışacağınız biri hakkında edindiğiniz ön bilgiler kafanızı karıştırabilir. Ama unutmayın ki gönül işlerinde mantık kadar güven de şarttır. Bugün alacağınız bir miktar parayla ödemelerinizi yapacaksınız. Sağlık sorunlarınızı önemseyin. bunun için doktorunuza gitmelisiniz.


7 Aralık 2012 : Bugün, kişisel enerjiniz çok yüksek olacak. Karşınızdaki kişiler sizin konuşma ve ikna kabiliyetinizden oldukça olumlu bir şekilde etkilenecekler. Beden diliniz çok iyi kullanacaksınız. Başlattığınız tüm çalışmaları inatla sürdürecek ve sonuca gideceksiniz. Fiziksel anlamda oldukça çekici ve aktif bir tavır içindesiniz.


7 Aralık 2017 : Parasal açıdan sizi daha temkinli olmaya iten koşullar var. Kaynaklarınızı korumak adına daha tutarlı kararlar almalısınız. Zira bu günlerde aşırı ve dengesiz harcamalar yapılabilir. Bütçenizi yeniden tanzim etmek, iş hayatına odaklı olmanızda yarar var. Çalışma yükünüzün arttığı bu günlere daha planlı hareket etmeniz gerekecek.


7 Aralık 2016 : Yeni hedefler koyabileceğiniz ve hızlı hareket edeceğiniz gününüzdesiniz. Artan iş yükünüze rağmen, pek çok konuyu halledebilecek ve başarılı olmanın sonuçlarını görebileceksiniz. Yapıcı planlar ve işe ait yeni organizasyonlar sizi öne çıkarabilir. Üstlerinizden destek ve onay görmeniz kariyer konusunda önemli ilerlemeler elde edebileceksiniz.


7 Aralık 2015 : Bugün ilişkiler ve değişim konularında hareketlilik gözüküyor. Değişim çabalarınız yakınlarınız tarafından iyi anlaşılamamış olabilir. Tabi bu yeniliklerden hoşlanmamış olmaları da oldukça mümkün. Bu durum sizi zorlayabilir. Ancak zıtlaşmaya girmek veya taviz vermek yerine yeni bir denge oluşturmanız daha iyi olacak.


7 Aralık 2014 : İnandığınız pek çok şey için harekete geçiyorsunuz. Akademik çalışmalarda aradığınız yenilikler, uzaklarla ilgili konularda edineceğiniz tecrübeler öne çıkıyor. Kendinizi yenileyeceğiniz değişik eğitim konularına odaklanmakta kararlısınız. Çok daha hevesli olacağınız bu dönem yolculuklar ve iletişim konuları size çok şey kazandıracak.


7 Aralık 2013 : Yeni hedefler koyabileceğiniz ve hızlı hareket edeceğiniz gününüzdesiniz. Artan iş yükünüze rağmen, pek çok konuyu halledebilecek ve başarılı olmanın sonuçlarını görebileceksiniz. Yapıcı planlar ve işe ait yeni organizasyonlar sizi öne çıkarabilir. Üstlerinizden destek ve onay görmeniz kariyer konusunda önemli ilerlemeler elde edebileceksiniz.


7 Aralık 2012 : Amaçlarda ve iş konularında sizi etkileyen gelişmeler söz konusu. İş hayatında daha fazla dikkat çekiyor olabilirsiniz. Ancak meslek hayatınızda önemli kararlar alma aşamasında değilsiniz. Bu dönem tamamlanması gerekli işler ve sizi sorumlu kılan konularla yakından ilgilenmelisiniz. Kişiliğinizi ortaya koyabileceğiniz adımlarınız ilişkileri içine alacak şekilde gelişebilir.


7 Aralık 2011 : Son derece tempolu ve hareketli rutinleriniz var. İşe ait temalarda yapıcı sonuçlar almaya gayret etmelisiniz. Özellikle organize olmanız gereken işleri paylaşarak sonuca ulaştırabilirsiniz. Değişik teknikler kullanarak kendinizi geliştirme imkanı bulabilirsiniz. Detaylar ve biriken işler ise zaman kaybettirebilir. Disiplinli olmaya özen göstermelisiniz.


7 Aralık 2017 : Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.


7 Aralık 2015 : Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.


7 Aralık 2014 : Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.


7 Aralık 2013 : Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.


7 Aralık 2012 : Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.


7 Aralık 2017 : AŞK: Aşk hayatınızda katıahlakınız ve disiplininizpartnerinizi korkuttu. Ancak şuanda biraz özgür kalmakisteyebilirsiniz. Tabii sonucunahazırsanız. Partneriniz çok kıskanç.PARA: Çalışmanın sonucunu heralanda alıyorsunuz. Sizler bedensel olarak değilzihinsel güçle para kazanıyorsunuz. Paranız bugünne artacak ne azalacak. Fazla harcama yapmayın.SAĞLIK: Fazla inatçılık nedeniyle bir hayligerginsiniz. Biraz fiziki egzersiz yapmanız lazım.


7 Aralık 2016 : Bugün kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Oldukça fazla kararlar alacağınız bir gün olacak sizin için.


7 Aralık 2015 : AŞK: İkiyüzlü insanlara rağbetetmiyorsunuz. Bu sizlerin çokdikkatli olduğunuzu yansıtıyor.Bugün sevgilinizle aranızı açmakisteyenler olabilir. Dikkatinizsayesinde sıkıntıları başınızdandefetmiş olacaksınız.İŞ: Üstlerinize karşı biraz pervasız ve açık sözlüolabilirsiniz. Bu patlamalar daha öncedenbastırılmış duygularınız olduğunu yansıtıyor. Oysafazla ileri gitmeniz sizlere zarar verecektir.SAĞLIK: Spor yapmayı ihmal ediyorsunuz.


7 Aralık 2014 : Yeni aşk girişimleri sizde heyecan yaratacak. Kalbi boş olan Yay#39#lar karşı cinse bol şans veriyor.


7 Aralık 2013 : Kartınız Asılmış Adam... Yüzünüz gülerken içiniz ağlıyor adeta. Eski bir dostunuzla aranıza giren mesafe sizi çok yormuş ya da üzmüş ama ne yapacağınızı bilmiyorsunuz.


7 Aralık 2012 : Partnerinizi ihmal etmeye başladığınız bugünlerde size olan güven duyguları sarsılabilir aman dikkat.


7 Aralık 2011 : AŞK: Dışarıdan bakıldığındaikinizin bir arada olamayacağınızızanneden kişiler var. Oysa sizonlara meydan okurcasına bütünmutluluğunuzu gözler önünesermekten çekinmeyeceksiniz.PARA: Yüzünüzün güleceği birgüne başlıyorsunuz. Uzun süre alacak verecekişleri ile uğraşmaktan bıkmıştınız ama bugünödemeler sizin istediğiniz gibi gelişiyor.SAĞLIK: İş yoğunluğunuz sebebi ile sağlığınızdaufakta olsa bozulmalar olabilir, dinlenmelisiniz.


7 Aralık 2017 : Son günlerde aşk hayatınızla ilgili karamsar duygulara kapılıp kendinizi huzursuz ediyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendiremediğinizi düşünüp üzerinizde baskı yaratmak yerine harekete geçin. Oldukça tempolu bir iş gününe hazır olmanız gerekiyor.


7 Aralık 2016 : Daha iyimser duygular içine girerek ilişkinizle ilgili duyduğunuz gereksiz endişelerden sıyrılmayı deneyin. İşinizle ilgili düşünceleriniz oldukça açık ve planlarınızı gerçekleştirmek için gereken gücü kendinizde bulacaksınız. Tutumluluğunuza nazar değdi.


7 Aralık 2015 : Son günlerde aşk hayatınızla ilgili karamsar duygulara kapılıp kendinizi huzursuz ediyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendiremediğinizi düşünüp üzerinizde baskı yaratmak yerine harekete geçin. Oldukça tempolu bir iş gününe hazır olmanız gerekiyor.


7 Aralık 2014 : Özel hayatınızda geçmişe yönelik bazı konular yeniden gündeme gelmeye başladı. Bu durum sevgilinizle aranızda bazı sorunlar yaşamanıza neden olsa da, bunu fazla dert etmeyin. Çünkü ikna edici konuşmalarınızla partnerinizi etkileyecek ve sorunların üstesinden geleceksiniz.


7 Aralık 2013 : Duygularınızın ilk günkü etkisinden kurtulup daha mantıklı düşününce, bu işin olamayacağını siz de kabul ediyorsunuz. Ama tatlı hayallere dalmamak elinizde değil. İş hayatında son günlerde sinirlerinizi yıpratan olaylar yaşamanız, sağlıklı karar vermenizi engelleyebilir.


7 Aralık 2012 : Daha iyimser duygular içine girerek ilişkinizle ilgili duyduğunuz gereksiz endişelerden sıyrılmayı deneyin. İşinizle ilgili düşünceleriniz oldukça açık ve planlarınızı gerçekleştirmek için gereken gücü kendinizde bulacaksınız. Tutumluluğunuza nazar değdi.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed