Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

7 Eylül Hangi Burç?


Burcunuz Başak,

Geçmiş Yorumlar:

7 Eylül 2013 :


7 Eylül 2012 : Bugün gerek arkadaşlık ilişkilerinde ve gerekse sosyal etkinliklerde karşı cinsle olan kontaklarınız oldukça olumlu ve başarılıdır. Bazı önemli kimselerle, faydalı görüşmeler de yapabilirsiniz. Konuşma ve ikna etme yeteneginiz oldukça yüksektir. Fikirlerinizi çekinmeden ortaya koyabilirseniz, son derece başarılı olabilirsiniz.


7 Eylül 2011 : Konuştuğunuz kimseler çevreye çok yanlış şeyler yansıtabilirler. Bazı emeklerinizin boşa gittiğini ya da tam olarak kaybettiğinizi düşünebilirsiniz. Aile çevrenizden yaşlı bir erkek size önemli bir teklif yapabilir ya da tavsiyede bulunabilir, herşeyi açıkça konuşarak daha olumlu sonuçlara ulaşabilirsiniz. Zamanın imkanlarını iyi kullanmaya çalışmalısınız. Kendi hakkınızda öğrenebileceğiniz bazı şeyler sizi şaşırtabilir. Beklenmedik gelişmelere ve heyecanlı koşuşturmalara hazır olmanız lazım. Sizin gevşekliğiniz birlikte olduğunuz insanı da boşvermişliğe sürüklüyor.


7 Eylül 2013 : Bugün güne neşeli başlayacaksınız. Kafanızı bazı sorunlarınız ve karar almanız gereken bir konu çok fazla meşgul ediyor. Ailenizle ilişkilerinizde büyük bir soğukluk hakim. Bu soğukluğun devam etmesini istiyorsunuz. Akşam saatlerinde eski bir dostunuzla görüşebilir onun bir takım sorunları için çözüm bulmaya çalışabilirsiniz.


7 Eylül 2012 : Bugün sürpriz gelişmelerle dolu bir gün sizi bekliyor. Gününüz çok inişli çıkışlı olacak. Sürpriz gelişmelerle karşılaşabilir kah sevinip kah üzülebilirsiniz. Sabah saatlerinde keyifsiz olmanız muhtemel, çünkü Pazartesi sendromunu üstünüzden atmanız kolay olmayacak. Öğle saatlerinde ise neşeli olacaksınız. Akşam saatlerinde duygularınızda bir yoğunlaşma olabilir.


7 Eylül 2011 : Sempatik birisiniz, ama yer yer bunu istismara yelteniyor, şımarma yolunu seçiyorsunuz. Yaratıcı ve hassas bir insan olmasanız ilişkileriniz önemli ölçüde daralacak. Herkesten kuşkulanmak, kimseye güven duymamak gibi olumsuz özellikleriniz de var. Bu özellikleri faydaya dönüştürecek bir beceriniz de yok. Sizin adınıza başkaları karar veriyor ve siz peşinden gidiyorsunuz. Ama biri sizin adınıza verdiği kararla sizin başınızı ağrıtabilir, unutmayın.


7 Eylül 2013 : Sadakatsizlikten nefret ediyorsunuz ve geçmişte yaşadığınız olumsuz ilişkiler yüzünden şimdiki ilişkinizden de şüphe ediyorsunuz. Partnerinizi tanımak yolunda adımlar atmalısınız.


7 Eylül 2012 : Aşk yaşamınızda olumlu bazı gelişmeler bekleyebilirsiniz ve duygularınız canlanıyor. Sevdiğiniz kişiyle birlikte güzel planlar yapabilir ve hoşunuza gidecek ortamlarda bulunabilirsiniz. Sezgileriniz çok iyi işliyor ve bugün içinizden gelen sese kulak verin. Zevk alacağınız işlerle ilgilenme şansınız olacaktır ve küçük bazı maceralar yaşayabilirsiniz. Günlük deneyimlerinizde bir yoğunluk ve sizin için yeni olabilecek bazı duygular yaşayabilirsiniz.


7 Eylül 2011 : Gönlünüzü kaptırmaktan, bağlanmaktan, ilişkinizin kalıcılaşmasından korkan, çekinen bir ruh haliniz var, üzerinizden atın, irdeleyici ve sorgulayıcı olun. Mutluluk çaba gerektirir, unutmayın.


7 Eylül 2013 : Bugün işyerinizde kendinizi göstermenin keyfini çıkaracaksınız. Yalnız kendinize bu konuda fazla güvenmeyin ve kibirli davranışlardan kaçının.


7 Eylül 2012 : Bugün genel anlamda bir rahatlama içine girebilirsiniz ve yaşadığınız bir gerginlikten kurtulacaksınız. İsteklerinizle çevresel şartları olumlu olarak dengeleyebileceğiniz bir gündesiniz. Çevrenizdeki insanları ve gelişen olayları çok iyi bir şekilde anlayabileceksiniz. Sorunlarınızın çözümü aslında önünüzde duruyor ve sadece doğru yere bakmayı bilmelisiniz. Bazı düşüncelerinizde değişimler olabilir ve kararlarınızı yeniden değerlendirmeye alabilirsiniz. Girişimde bulunmak için uygun etkiler altında olacaksınız.


7 Eylül 2011 : İş hayatınızda yenilik ve atak yapmaktan korkuyor, klasik anlayış içine kendinizi hapsediyorsunuz. Oysa yetenekleriniz, önceden planlanmış olması koşuluyla, risk alacağınız işlerin de altından kolayca kalkabileceğinizi gösteriyor.


7 Eylül 2013 : Parasal konulardaki beklentileriniz bir türlü gerçekleşmiyor ve bu durum sizi tedirgin ediyor. Beklediğiniz para geç de olsa elinize geçecek.


7 Eylül 2012 : Maddi konularda oldukça şasnslı olacağınız bir gündesiniz ve karşınıza olumlu olarak değerlendirmeniz gereken fırsatlar çıkacaktır. Maddi konularda yeni girişimlerde bulunabilirsiniz.


7 Eylül 2011 : Tutumlu olmanızın yararlarını yakın zamanda göreceksiniz. Ailenizle dayanışmanızı güçlendirin. Kuvvet birlikten doğar.


7 Eylül 2013 : Tartışmalara eğilimlisiniz ve ikili ilişkilerinizde çeşitli sorunlar yaşayabilirsiniz. Özellikle aşk hayatınızda gerilimler olabilir.


7 Eylül 2012 : Akşam saatleri bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmak isteyebilirsiniz ve sizi rahatlatacak bir destek görebilirsiniz.


7 Eylül 2011 : Bulunduğunuz çevrelerde arka planda kalmamaya dikkat edin, içinizde kendi kendinize yarattığınız korkuları silip atın.


7 Eylül 2013 : Konuşma beceriniz ve gerçekçi yaklaşımız sayesinde etkili olan ikna kabiliyetiniz bugün işe yarayabilir. Duygulardan bahsedecekseniz bile içine somut örnekler ve karşılaştırmalar da serpiştirin. Kelimelere hayat verin.


7 Eylül 2012 : Öfkelenmekten kaçının. Sakin yapınıza yakışmayan davranışlar sizi bile şaşırtıyor. Olayları yerinde değerlendirmesini öğrenmeniz gerekir. Mantığınıza duygularınızı karıştırdığınız zaman zorlanıyorsunuz. Ay’ın konumu çevre ilişkilerinde güçlü bağlara ihtiyacınız olduğunu gösteriyor.


7 Eylül 2011 : Çevrenizdeki kişileri çok tenkit ediyorsunuz. Daha sakin ve mantıklı hareket ederseniz popüler biri olarak tanınacaksınız. Maddi anlamda şanslı bir günde bulunuyorsunuz. Sağlığınıza gereken özeni gösterin.


7 Eylül 2012 : Düşüncelerinizi kimseye açıklamıyorsunuz. Yetiştirmeniz gereken konular olduğunda iyice içine kapanık ve alıngan oluyorsunuz. Gizli duyguların kişisi oldunuz. İş arkadaşlarınız bu konuda sizden oldukça şikayetçiler, eski neşeli günlerinizi arıyorlar. Çevrenize biraz açılın. Kendinizi anlatmak gibi probleminiz yok ama yanlış anlaşılıyorsunuz.


7 Eylül 2013 : Son derece aktif ve ön planda olabileceksiniz. Bugün sizin için öncelik taşıyan konularda verimli ve başarılı olmaya yakınsınız. Her konuda planlı hareket etmeniz ve yeni başlangıçlarınız sizi ileriye taşıyabilir. Yeni adımlar atmaktan çekinmeyecek ve kontrolü elinizde tutabileceksiniz. İlişkilerinizde biraz çaba ile olumlu gelişmeler elde etmenin keyfi yakalanabilir.


7 Eylül 2012 : İş hayatında olumlu bir süreç. Kendinizi yeni koşullara alışmış hissederken, mesleki alanda daha geniş imkanlar öne çıkabilir. Ancak beklentilerde ölçülü olmalı, bu dönem yapabileceklerinize odaklanmalısınız. Yine bu dönem kişisel ilişkiler açısından hareketlilik var. Yakın çevre yanında kendinizi ortaya koyabileceğiniz başlangıçlar dikkat çekiyor.


7 Eylül 2011 : İş hayatı ve kişisel keyifleriniz bir arada yürümekte. Yeni sorumluluklar aldığınız bu günlerde biraz gevşemeye ihtiyacınız var. Yeni hobiler edinebilir, yaptıklarınızla dikkat çekebilirsiniz. Hayatın güzel yanlarına yönelerek motive olmalısınız. Duygularınızı ifade edebileceğiniz yakın ilişkiler ise canlılık kazanıyor. Aşk hayatınızı önemsemelisiniz.


7 Eylül 2013 : Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.


7 Eylül 2012 : İçinde bulunduğunuz şartlar lehinize işlemekte. Yabancılarla ilişkiler gerek iş gerekse yeni düşünceler bazında ilerleyeceğinizi gösteriyor. Farklı kişilerin hayatınıza girmesi ile yaşama bakışınız olumlu şekilde etkileniyor. Eğitim çalışmalarında ilerleme elde ettiğiniz bu süreç iş hayatınıza da yansımakta. Ancak parasal alandaki testler ve kısıtlı şartların etkisi sürmekte.


7 Eylül 2013 : Bugün başarısız olduğunuz işler sizi yorabilir. Kendinizi son günlerde umursamaz hissediyordunuz.


7 Eylül 2012 : Kartınız Kutsal Kadın... Çevrenizde sizinle ilgilenen yeni kişiler belirebilir. İstemediğiniz kadar talihiniz açık olacak. Moralinizi yüksek tutacak hoş bir gün olacak sizin için.


7 Eylül 2011 : Yoğun duygu ve ihtiraz içindesiniz. Özellikle sevdiğiniz kişi veya kişiler gönlünüzü kırmış gibi.


7 Eylül 2013 : Beraber olduğunuz kişiye olan duygularınız derinleşiyor. Ama duygularınızı sevdiğinize açıkça ifade edemiyor olmanız, kendinizi baskı altında hissetmenize neden oluyor. Bu durumun yarattığı baskıdan kurtulmak için yaratıcılığınızı harekete geçirin.


7 Eylül 2012 : Sevgilinizle bir iletişim sorunu yaşadığınızı kabul edin. İlişkinizi düzeltmek için, kendi payınıza düşenleri görmeli ve önerilerinize sürekli kapalı oluşunu daha gerçekçi nedenlere bağlamalısınız. İnsanları olduğu gibi kabul edin, tasalarınız ve hayal kırıklıklarınız ortadan kalkacak, ya da azalacaktır.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed