Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

7 Kasım Hangi Burç?


Burcunuz Akrep,

Geçmiş Yorumlar:

7 Kasım 2015 : Bugünlerde hayal gücünüz ve enerjiniz yüksek olabilir. Hayattan daha fazla şey almak istiyorsunuz. Beklenti eşiğiniz yükseliyor ve bu amaçlara ulaşabilmek için neler yapabileceğinizi sorgulamaya başlıyorsunuz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Öncelikle her anlamda olumlu adımlar atabileceğimiz, gökyüzünün destekleyici etkisini hissettiğimiz bir gündeyiz. Kırgınlıkları gidermek ya da hafta başından beri anlamaya çalıştığınız gizli kapaklı işler varsa, üzerine gitmek ve yararlı sonuçlar elde etmek için de güzel bir gün. Gelelim seçim sonuçlarına, dikkat ederseniz, hiçbir seçim de kazanacak parti ile ilgili yorum yapmadığımı fark edebilirsiniz. Bir ülkenin geleceğini şekillendiren milyonların hayatına etki edebilecek olayları, at yarışı tahmini yapar gibi ele almak benim mizacıma uygun değil. Ülkesini gereğinden fazla önemseyen biriyim. Zaten, koalisyon olacağından emin, yüzde doksan astrolog da gözlerimizin önünde yanlış yorumlar yaparak kararlarımın ne kadar doğru olduğunu sizlerin de görmesini sağlamış oldular. Ben kendi adıma olacakları biliyordum. Seçim günü ve ertesi günü, Balık (Sn. Erdoğan’ın ve Sn.Davutoğlu’nun burcudur malum), Oğlak (Sn.Bahçeli’nin burcu) ve Yay Sn. Kılıçdaroğlu’nun burcudur) yorumlarımı okursanız net olarak görebilirsiniz. Ama, bunları yazmak bizi aşar, dürüst olalım. Zira, asıl odaklanmamız gereken konu şu, asıl bundan sonra ülkemizi bekleyen çok daha zorlu durumlar var. Tarihler yakın, birkaç gün içinde üzerinde daha fazla dururuz. Ancak, şunu bilelim ülkenin şu an içerisinde bulunduğu durum yabancılaşmayı, kutuplaşmayı, birbirine çatmayı, ayağından çekmeyi kaldırmaz. Topyekün birbirimizi dinlemeli, anlayışla ve sabırla ülke çıkarları doğrultusunda hareket etmeliyiz. Biliyor musunuz? Uzun süre Amerika’daydım bize ‘’ Savaştan mı kaçtınız?’’ ‘’ Orada savaş var değil mi?’’ diye sordular. Normal, orta sınıf halkta bu algı oturmuş. Yani? Yanisi, aynı gemideyiz, korsanlar çevremizi sarmış ve ateş hattındayız. Yeni bir sayfa açmalı ve birbirimizin düşmanı değil, bir bütünün parçası olduğumuzu hatırlamalıyız. Zaten her yer tuzaklarla dolu, bir de arkamıza bakıp koşarsak……….Boşlukları siz doldurun artık. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


7 Kasım 2014 : Sabrınızı sınayabilecek kişilerle karşılaşabileceğiniz günlerdesiniz. Amaçlarınıza ulaşmak için farklı yöntemler deneyebileceğiniz günlerdesiniz. Karşınızdaki kişilere anlayışlı davranmalı, kendiniz için istediğiniz özgürlüğü onlara da sağlamalısınız. Bütçenizi kontrol etmeniz gerekebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Aslında bugün gökyüzü genelde olumlu açılar içerse de, Cuma gününe geçişte meydana gelecek dolunay etkisi de kendini hissettirebilir. Dolayısıyla, bugünlerde şu an için tasvip etmediğimiz, bizi irite eden veya ne kadar rahatsız olduğumuzu yüzlerine dile getirmek istediğimiz kişiler olsa da, uzun vadeli düşünmek ve öyle ya da böyle ileride bu kişilere ihtiyaç duyabileceğimizi hatırlamak daha yararlı olabilir. Politik kalmakta fayda var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


7 Kasım 2013 : Yapılacak çok iş var, bir an önce harekete geçmeli, hızlı bir şekilde ilerlemelisiniz. Ufak bir çabayla bazı kişilerin dikkatini çekebilirsiniz. Özel planlar, romantik ilişkiler ve verilecek sözler güne değer katabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Daha önce halledilmemiş konular varsa, bu hafta ön plana çıkacak olanlar keşke daha önce bu konuları halletmiş olsaydık dedirtebilir. Gezegenlerin baskısına rağmen köklü değişiklikler yapmakta zorlanabiliriz. Engellenmişlik hissi ve odaklanma sorunu yaşayabileceğimiz bir gün. Amaç ve hedeflerimize ulaşmak ya da görev ve sorumluluklarımızı yerine getirmek için çok fazla gayret göstermemiz gerekebilir, ancak hareket etmek de bir o kadar zor olabilir. Belli konularda verdiğimiz sözlere ya da attığımız imzalara rağmen esneklik gösterilmesi gereken günlerdeyiz.


7 Kasım 2012 : Maddi yönden bu dönem zorlanıyorsunuz. yeni atılımlar sizi oldukça zor durumlara sokmuş. Fakat hırsınız bu zorlu devreyi atlatmanıza yardımcı olacaktır. Bununla birlikte genel yaşamınızda bireysel özgürlüğünüz ve bağımsızlığınız öne çıkabilir. yeniliklerle birlikte kendinize oldukça hızlı bir yol seçmeyi planlıyorsunuz. Çünkü duyarlılığınız oldukça güçlü olacak. Ançak onu kontrol etme imkanını yakalayabilirsiniz. Sonucu olumluya dönüştürmek elinizde olacaktır.


7 Kasım 2011 : Bugün uzun süreden beri beklettiğiniz bazı planlarınızı yürürlüğe koyabilir, isteklerinizi elde etmek için harekete geçebilirsiniz. Aileniz ya da diğer sevdiğiniz kimseler için bazı fedakarlıkları göze almanız olasıdır. Bunu yaptığınız takdirde fedakarlıklarınızın boşa gitmediğini de göreceksiniz. Eşinizin veya sevgilinizin bazı tutumları sizi son derece duygulandırabilir.


7 Kasım 2017 : Yaşamınızdaki önemli birinin size bazı uyarıları var. Siz bu kişinin uyarılarına karşı yanlış bir bakış içinde görünüyorsunuz. Yaratıcı ve üretken birisiniz. Başarılarınız ilgi çekici. Hayattaki en büyük handikabınız dostluk ilişkilerine abartı bakışınız. Sizden çok daha yeteneksiz bir iki dostunuz sizi yönlendirebiliyor, arkadaş canlısı kişiliğiniz sizi edilgenleştirebiliyor.


7 Kasım 2016 : Ailenizle olan ilişkiniz zaman, zaman özel yaşamınızı aksatabiliyor. Bugün yine ailenizle sevdiğiniz arasında kaldığınızı hissedebilirsiniz. Karşılıklı yakınlaştırma niyetiniz iyi bir çözüm getirebilir. Bazı inatlaşmalardan uzak durmalısınız. Önümüzdeki günler içinde planlarınız arasında bazı tercihler yapma zorunluluğu duyabilirsiniz.


7 Kasım 2015 : Kendinize çok güveniyorsunuz. Bu güven zaman zaman sizin cüretkarlığınızı arttırıyor. İş yaşamınızda çok işinize yarayan bu cüretkarlığınız özel yaşamınızda bazı durumlarda başınıza dert açmıyor değil. Mesafeli ilişki kurmak isteyen bir yakınınızın işlerine müdahale etmeniz onun sert eleştirilerine neden olabilir. İyi niyetinize rağmen canı sıkılan siz olacaksınız.


7 Kasım 2014 : İnsanlardaki yeni tanışmalara karşı çekingenlik, size anlaşılmaz geliyor. Ama önümüzdeki birkaç gün içinde bu tür bir ürkeklik gösterecek ve hayata genel bakışınızla çelişeceksiniz. İletişim konusundaki yeteneğiniz ve girişimciliğiniz, bazı insanlarda şaşkınlık duygusu yaratabiliyor. Bugünlerde bir problemle ilgili, çok acil tavır belirlemeniz gerekebilir.


7 Kasım 2013 : Bazı yeni tanışmaların kalıcı dostluklara dönüşmesi mümkün. Kalabalıklar içinde hissettiğiniz yalnızlıklardan kurtulmanız, sizi daha değişik çevrelere yöneltebilir. Akraba ilişkilerinde mutlu haberler ve bu haberlerle gerçekleşecek uzun yolculuklar söz konusu. Arkadaş çevrenizde toplu sorun yaşadığınız biri, bugün enteresan gelişmelerle değişik tavırlar içine girecek.


7 Kasım 2012 : Hobilerinizle ilgilenmek ve alışveriş yapmak için fırsatlar bulabilirsiniz. Kendi mekanınızda bulunma isteğiniz güvenlik ihtiyacınızdan da kaynaklanıyor. Bugün dostlarınızla evinizde buluşmak isteyebilir ve hoş saatler geçirebilirsiniz. Duygusal karmaşa hissedebilir, sevgiden bunaldığınız anlar yaşayabilirsiniz.


7 Kasım 2011 : Bugün alacağınız bir telefonda karşılıklı görüşme isteyecek ve bu görüşmede önemli bir fırsata ilk adımı atmış olacaksınız. Bir arkadaşınızın sağlık sorunlarına üzülüyorsunuz. Arkadaşınız sizin ilginizle kendini daha iyi hissetmesi sizi duygulandırıyor. Hayatınızda yapmayı düşündüğünüz yeniliklerden bir kısmı, siz farkında olmadan gerçekleşiyor.


7 Kasım 2017 : Duygusal açıdan oldukça güçlü olacağınız bir gündesiniz ve sevdiğiniz insanla aranızdaki diyalog sizi mutlu edecektir. Kişisel zevklerinizi gerçekleştirmeye fırsat bulacaksınız. Duygusal olarak sizi rahatsız edecek bir konu varsa bugün çözüm yolunda olumlu adımlar atabilirsiniz.Bugün zevk alacağınız aktivitelere katılabilir ve hoşunuza gidecek ortamlara girebilirsiniz. Karşınıza çıkacak bir fırsatı iyi değerlendirmeye çalışın. Duygusal konularda girişimlerde bulunmak için doğru bir günde değilsiniz.


7 Kasım 2016 : Sevgilinizin hafta sonuna yaptığı planlara, işleriniz yoğun da olsa karşı çıkamayacaksınız. Bugün çok sık aralıklarla aranabilirsiniz. İlişkinizde her şey yolunda görünüyor.


7 Kasım 2015 : Duygusal olarak bazı gerilimler yaşayabileceğiniz bir gündesiniz ve bazı kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Ancak bu gerilimlerin sizin için motive edici bir yönü de olacaktır ve isteklerinize ulaşmak için sabırsızlanacaksınız. Duygularınızla düşünceleriniz arasında bazı çelişkiler olabileceği gibi duygusal iniş çıkışlarda yaşayabilirsiniz. Özellikle bir süreden beri içinizde tuttuğunuz olaylar yüzünden patlama noktasına gelebilirsiniz. Daha sakin olmalısınız.


7 Kasım 2014 : Aşk yaşantınızda iki kişi arasında kalmış durumdasınız. Hoşlandığınız ve sizinle ilgilenen iki kişi var. Bunlardan hangisi ile birlikte olacağınıza bir türlü karar veremiyorsunuz.


7 Kasım 2013 : Ona ayak uydurma gayretleriniz, bu ilişkiden aynı ölçüde haz almanızı sağlayabilir. Partnerinizin duyguları, artık eski heyecanların bittiğine dair işaretler vermiyor, boşa endişe ediyorsunuz.


7 Kasım 2012 : İlişkinizden uzaklaştığınızı hissedebilirisiniz. Yeni bir ilişkinin sizin için gerekliliği üzerinde düşünebilir, dostlarınızla bunu paylaşarak fikirlerini almaya ihtiyaç duyabilirsiniz.


7 Kasım 2011 : Aslı olmayan korkularınız var. Sevgilinizin size olan duygularını çok iyi değerlendirmenize karşın, nedense ilişkinizi güvende göremiyorsunuz. Bu korkuları yendiğinizde eski çekiciliğinize kavuşacaksınız.


7 Kasım 2017 : Yapacağınız bir görüşme sizi umutlandıracak. Bir gelişmeyle ilgili gelen haberler sizi sevindiriyor. Fakat, gerçekten öyle mi olduğu yolunda bazı güvensizlikleriniz de yok değil.


7 Kasım 2016 : Kafanızda yeni şekillenmeye başlayan olayları yeniden değerlendirip tartışmaya açma şansına sahipsiniz. Dostluk ilişkilerinizdeki iş problemleri, dayanışma ruhunuzu bugünlerde harekete geçirebilir.


7 Kasım 2015 : İsteklerinizi gerçekleştirmeyi uzun vadeye bıraktınız. Bu gerçekçi yaklaşımınız, sizi günübirlik stres yaşamaktan koruyacak. Yaşanan genel durgunluktan etkilenmeniz çok doğal.


7 Kasım 2014 : Yeteneksiz insanların sizin üstünüzde olması, sizi işyerinizde geçimsiz, otorite tanımaz, kendi bildiğini okuyan bir insan yapıyor. Yaratıcılığınızı istediğiniz gibi kullanamıyorsunuz.


7 Kasım 2013 : Yeni düşüncelere daha ilgili yaklaşımlarınız gerekebilir. Bazı davranışlarınız tepki doğuracak ölçülerde. Özellikle bazı kişilere takındığınız tutum, otorite sağlama isteğini biraz aşıyor.


7 Kasım 2012 : Günlük işlerinizi yoluna koyarken aşırı kuruntulu ve enerjik davranabileceğiniz bir gün. Çalışma arkadaşlarınızla düzen ve servis konularındatartışabilirsiniz.


7 Kasım 2011 : Çoktandır aklınızda olan bir projenize bugün ilk adımı atmayıdüşüneceksiniz. Sizi mevcut koşullarınızdan kurtaracak her tür işe açık görünüyorsunuz.


7 Kasım 2017 : Parasal açıdan şanslı bir gününüzdesiniz. Bugün elinize geçecek beklemediğiniz bir miktar para sizi oldukça mutlu edecek. Bu para ile uzun süredir yapmayı düşündüğünüz bir harcamayı yapacaksınız.


7 Kasım 2016 : Bu konudaki denetçi özelliğiniz bazı arkadaşlarınızı sıkabiliyor. Bu sevgiliniz için de geçerli olabilir. Para konularında kendinize tam yetki vermişsiniz. Ama bunun çoğunlukla da yararını görüyorsunuz.


7 Kasım 2015 : Kazançlı para hareketlenmeleri gündemde. Verimli alışverişler, sizde birtakım kaygılarla kararsızlıklar yaratabilir. Bugünlerde bazı yakınlarınızdan fikir almaktan kaçınmamalısınız.


7 Kasım 2014 : Güçlü para destekleriniz var. Bunları, toparlanana kadar bir yan gelir olarak değerlendirebilirsiniz. Biraz rahat bir insan olmanız, para sıkıntılarınızı soğukkanlılıkla aşmanızı sağlıyor, ama yeni sıkıntıları da geciktirmiyor.


7 Kasım 2013 : Para idaresi konularında iyi niyetli çabalarınızın, yanlışdeğerlendirilmesinden korkmamalısınız. Bazı gerekli görülen yerlere aktarılan paralar, daha rahatlatıcı teminatlar istiyor.


7 Kasım 2012 : Bugün, ideallerinizi gerçekleştirebileceğiniz çalışmalarınız için olumlu etkiler alacaksınız. Yatırımlarınızın sonuçlarını uzun vadede görebilirsiniz.


7 Kasım 2011 : En kötü koşullarınızda bile savurganlığı elden bırakmıyorsunuz. Savurganlığınız para durumunuzla orantılı olarak büyüyüp küçülüyor. Daha akılcı bir bütçe politikası içine girmeniz gerekiyor.


7 Kasım 2017 : Belli bir özen içinde düşüncelerinizi dile getirebilirsiniz. Israrlı suskunluğunuz, yanlış değerlendirmelere neden oluyor.


7 Kasım 2016 : İşinizle ilgili konularda çalışmalarınızda dikkatli davranmalı ve yeni girişimlerinizde aceleci davranmamalısınız. Sorumluluklarınızın artması sizi olumsuz etkileyebilir.


7 Kasım 2015 : Çeşitli konulara girişimlerde bulunabilirsiniz. Çevrenizde bazı değişimler olabilir yada siz bazı değişim kararları alabilirsiniz.


7 Kasım 2014 : Çok sevdiğiniz biri ile onun iş yaşamı gereği olarak uzun bir zaman ayrı kalabilirsiniz.


7 Kasım 2013 : Bir konuda duygusallık içinde görünüyorsunuz. Konuyu yeniden değerlendirmeniz yararlı olabilir.


7 Kasım 2012 : Kafanızı kurcalayan sorunlar ve özellikle İlişkiniz konusunda gündeme gelebilir.


7 Kasım 2011 : Kaybetme korkunuzu, onu kaybetmek için her şeyi yapabileceğiniz boyutlara götürmekten kaçınmalısınız. Sevgiliniz bu korkuları yaşayacağınız biri asla değil.


7 Kasım 2017 : Mesleki açıdan kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz bugün. Zorunluluklar ve bunlardan arta kalan zamana sığmayan asıl hedefler üretken ancak memnuniyeti az bir gün geçirmenize sebep olabilir. Kontrol sizde unutmayın.


7 Kasım 2016 : Eşinizin eleştirileri günün erken saatlerinde canınızı sıkabilir. Size göre iyi yaptığınız bir şey onun tarafından yeterli bulunmayabilir. Alınganlık göstermek yerine sözlerine önem vermeye gayret edin. Her şey tatlıya bağlanacak


7 Kasım 2015 : İçinde bulunduğunuz ortam sizi yormuş olabilir. Ayrıca rutin işlerinizde bazı hatalar yapabilirsiniz. Bu nedenle bugün için en uygun şey dinlenmeniz ve değişik yerlerde bulunmanızdır. Bu sayede ruhen ve bedenen rahatlamış olursunuz. Aşk hayatınızdaki olumsuzluklar tamamen bitiyor.


7 Kasım 2014 : Suçluluk hissiyle hareket etmeniz sizi maddi kayıplara uğratıyor. Sevdiğiniz insanla bir küs bir barışık olmanız ilişkinin dengesiz bir hal almasına neden oluyor. Yeni projeniz size para kazandıracaktır.


7 Kasım 2013 : Ciddi bir proje veya kendinizle ilgili bir atılım için kararlılık gösterebileceğiniz günlerdesiniz. Kapasitenizi sınırlamayın. Planlama yapın ve o planları hayata geçirebilecek yeterlilikte olduğunuzu aklınızdan çıkarmayın.


7 Kasım 2012 : Siz işinize odaklanıp yeteneklerinizi sergiledikçe yarattıklarınız mutlaka görünecek. Çalışın ama tadına vara vara... Çabanızın karşılığı maddi ve manevi gelecektir. Para, takdir yöntemlerinden sadece biri ve siz buna çok yakınsınız. Kendinizle ilgili şüpheleriniz buna engel olmasın.


7 Kasım 2011 : Suçluluk hissiyle sebepsiz yere hareket etmeniz ruh sağlığınızı bozabilir. Sevdiğiniz insanla bir küs bir barışık olmanız ilişkinizin dengesiz bir hal almasına neden oluyor. Yeni projeniz size yüklü para kazandıracaktır. İşinizde oloğanüstü bir performüns sergileyerek herkasi şaşırtıyorsunuz.


7 Kasım 2012 : İnatçı yapınızı daha da körükleyecek olayların ortasında bulunuyorsunuz. Çevrenizde çalışan insanların sizinle ayni potansiyele sahip olmaları mümkün değil. İçinde bulunduğunuz ortamlardaki gelişmelerle ilgili olarak, sürekli hata arayarak bir sonuca varamazsınız. Bugün, kalp kırmamalısınız. Çevreniz sizi seviyor.


7 Kasım 2017 : Günlük rutinleriniz sizi oldukça yoruyor. Uzun zamandır başlattığınız işleri tamamlamak için çok çaba sarf ettiniz. Bugün organize olunması gerekli işleri elden çıkaracak bir sistem kurmanızda yarar var. Enerjinizi iyi değerlendirmeye çalışmalısınız. İş koşullarının ağırlaştığı son günlerde artan yorgunluklar sağlığınızı zorlayabilir. Biraz temkinli olmalısınız.


7 Kasım 2016 : Evlilik ve ortaklar konularında heyecanlı gelişmeler var. Bugün beraberliğinizde evlilik kararı gündeme gelebilir. Kendinize bir ortak bulup yeni bir iş kurmanız mümkün gözüküyor. Tabi ki bu güzel gelişmeler moralinizi bir hayli yükseltecek. Yalnız yatırımlarınız konusunda adım atarken rakiplerinizin de boş durmadığını unutmayın.


7 Kasım 2015 : Hayata umutla bakacağınız gelişmeler içine giriyorsunuz. Bir çok konuda destek almanızın rahatlığı içinde olacaksınız. Arkadaşlarla ilgili konular size çok keyif verebilir.  Bugünü verimli kullanmayı başaracaksınız. Zira sosyal alanda sizi aktif kılan çalışmalar içinde yer edinebileceksiniz. İyi organize edilmiş toplantılar da gününüze yön vermenizi kolaylaştırıyor.


7 Kasım 2014 : Yakın ilişkilere dair bir hareketlilik gözüküyor. Gerek eşinizle gerekse ortaklarınızla olan ilişkilerinizde duygularınızı kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Ani ve sert tepkilerden kaçınmalı, uzlaşma zemini yaratmalısınız. Ayrıca rakipleriniz yüzünden uğraştırıcı durumlar içine girebilirsiniz. Sabırlı ve kontrollü olmanızda fayda var.


7 Kasım 2013 : Düşüncelerinizi yenilediğiniz bu dönem çok yeni adımlar atıyorsunuz. Özellikle işle ilgili projelerin devreye gireceği bu dönem başarı sizinle. Yakın çevrenizle ilgili sorumluluklar, kısa yolculuklar ise zorlayıcı olabilir. Ãœzerinde çalıştığınız eğitsel bir konu hakkında değişik fikirler üretebilir, güçlü konuşmalarla başkalarını etkileyebilirsiniz.


7 Kasım 2012 : Birden fazla önceliğinizin olması sizi yapıcı hareket etmeye zorluyor. Kariyer planlarınızı daha net ele aldığınız bu dönem önemli olacak. Ãœstlerle ilişkiler sorun olabilir. Ãœzerinizde baskı yaratan işler, tamamlanması gerekli konularla daha özenli yaklaşabilirsiniz. İkili ilişkiler ya da ortaklıklar konusunda ise daha çok bir bekleme süreci söz konusu.


7 Kasım 2011 : Haftanın ilk günü temponuz yükseliyor. Sizi oyalayan ve sorumluluk getiren işler öne çıkarken, disiplinli hareket etmeniz gerekecek. Zamanınızı iyi değerlendirmeye bakmalı, yenilikler denemekten kaçmamalısınız. Zira çok değişik teknikler kullanabileceğiniz fırsatlar bulacaksınız. Beraber çalıştığınız kişilerle yaşanacak sorunlar büyütülmemeli.


7 Kasım 2017 : İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.


7 Kasım 2015 : İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.


7 Kasım 2014 : İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.


7 Kasım 2013 : İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.


7 Kasım 2012 : Gizli konular her zaman ilginizi çekiyor, bugün de olmadık bir anda çok gizli bir bilgiye ulaşabilir ve bu bilgiyi nasıl kullanacağınız konusunda kararsızlık yaşayabilirsiniz.


7 Kasım 2017 : Kartınız Negatif... Fiziksel çekiciliğiniz ve iletişim beceriniz bugün tam anlamı ile istediğiniz gibi gitmeyebilir. Hayal kırıklıkları yaşadığınız bugün içinde kendinizi üzmemelisiniz.


7 Kasım 2016 : AŞK: Karşı cinsle ilgili ufacık birşeyi büyüterek büyük sorunlarhaline sokuyorsunuz. Önemli olangeçmişinizi gözden geçirerekmutlu olduğunuz anlarıayrıntıları ile düşünmek.İŞ: Her derdinize koşan yakınçevrenizdeki dostunuz sizi ağırlamaktan ve maliderdinize çare bulmaktan keyif alacaktır.SAĞLIK: Kan dolaşımınızda problemler oluşabilir.Stres kan dolaşımınızda sorun çıkarıyor. Nane,vanilya ve zencefili çay halinde tüketebilirsiniz.


7 Kasım 2015 : Bugün öylesine hoşsunuz ki karşı cinsin kalbini hoplatıyorsunuz. Bekarlar evlilik için acele etmeyin.


7 Kasım 2014 : Bugün aile içinde veya işyerinizde oldukça asabi ve sert görünümlüsünüz. Hırsınızdan dolayı uzun süreli dostluklarınızı sonlandırabilirsiniz. Bunun için üzülen yine siz olacaksınız. Hesabınızı iyi yapmalısınız. Biliyorsunuz ki son pişmanlık fayda etmiyor.


7 Kasım 2013 : AŞK: Karşı cinsle ilgili ufacık birşeyi büyüterek büyük sorunlarhaline sokuyorsunuz. Önemli olangeçmişinizi gözden geçirerekmutlu olduğunuz anlarıayrıntıları ile düşünmek.İŞ: Her derdinize koşan yakınçevrenizdeki dostunuz sizi ağırlamaktan ve maliderdinize çare bulmaktan keyif alacaktır.SAĞLIK: Kan dolaşımınızda problemler oluşabilir.Stres kan dolaşımınızda sorun çıkarıyor. Nane,vanilya ve zencefili çay halinde tüketebilirsiniz.


7 Kasım 2012 : Kartınız Aşk... Birlikte olduğunuz kişi hakkında söylenen sözlere hemen inanarak tavrınızı değiştiriyorsunuz. Öncelikle bazı konuları ona sorup öğrenmeniz başarı sağlayacak.


7 Kasım 2011 : AŞK: Sevdiğiniz kişiye haketmediği kadar ilgi ve alakagösteriyorsunuz. Ona karşıyumuşak huylu olduğunuzubelirttiğinizde o sizden çok fazlabeklentilere girebilir.PARA: Sempatik, uyumlu veverici tavırlarınız işte olumlu etkiler yaratıyor.Konumunuz öylesine güzelki mali yöndensıkıntılarınızı atlatmanız kolay olacak.SAĞLIK: İşinizde hareketsiz saatler geçirmenizdenkaynaklanan omurga ağrıları yaşayabilirsiniz.


7 Kasım 2017 : Sevgiye olan ihtiyacınızın arttığı bir gün. Bu dönemde sevdiğinizin ilgisi çok hoşunuza gidecek. Ona yeterince zaman ayırarak, duygularınızı paylaşın. İşyerinizdeki yeni düzenlemeler konusunda ne kadar doğru kararlar verdiğinizi yakında bir kez daha anlayacaksınız.


7 Kasım 2016 : Bu arada gizli aşk maceralarına atılırken tedbirli davranmalısınız. Kariyerinizle ilgili gelişme ve ilerleme elde edeceğiniz fırsatlar gündeminize girebilir. Gücünüzü artıracağınız olanaklar ortaya çıkacak. İşlerinizde dikkatli ve uyanık davranın, sorumluluklarınızın altından çok rahat kalkacaksınız.


7 Kasım 2015 : Sevgiye olan ihtiyacınızın arttığı bir gün. Bu dönemde sevdiğinizin ilgisi çok hoşunuza gidecek. Ona yeterince zaman ayırarak, duygularınızı paylaşın. İşyerinizdeki yeni düzenlemeler konusunda ne kadar doğru kararlar verdiğinizi yakında bir kez daha anlayacaksınız.


7 Kasım 2014 : Hoşlandığınız kişiye ısrarcı davranmakla hata yapıyorsunuz. Karşınızdaki kişinin zamana ihtiyacı olabilir. Duygularınızı açığa çıkarmama kararlılığınız, daha çözümcü yöntemler edinmenizi engellememeli. Çözmeniz gereken bir sorunu sık, sık ele alıp sonra üzerinde düşünmekten vazgeçiyorsunuz.


7 Kasım 2013 : Partnerinizin çok yönlü bir insan olması, ilişkinizin zenginleşmesine yardımcı oluyor. Birlikteliğinizde giderek daha tatminkar ve mutlu günler yaşayacaksınız. Otoriter bir yapıya sahip olmanız iş ilişkilerinizde sıkıntılar yaratabilir. Kendinizi kontrol edin ve yapıcı olun.


7 Kasım 2012 : İlişkinizde kişilik çatışmaları yaşamamak için onun da istek ve ihtiyaçlarına özen göstermeye ve anlayışınızı geliştirmeye çalışın. Kafanızdaki düşünceleri içinizde biriktirmek daha sonra patlama yaşamanıza ve her şeyin daha kötü hale gelmesine neden olabilir.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed