Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

7 Kasım Hangi Burç?


Burcunuz Akrep,

Geçmiş Yorumlar:

7 Kasım 2014 : Sabrınızı sınayabilecek kişilerle karşılaşabileceğiniz günlerdesiniz. Amaçlarınıza ulaşmak için farklı yöntemler deneyebileceğiniz günlerdesiniz. Karşınızdaki kişilere anlayışlı davranmalı, kendiniz için istediğiniz özgürlüğü onlara da sağlamalısınız. Bütçenizi kontrol etmeniz gerekebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Aslında bugün gökyüzü genelde olumlu açılar içerse de, Cuma gününe geçişte meydana gelecek dolunay etkisi de kendini hissettirebilir. Dolayısıyla, bugünlerde şu an için tasvip etmediğimiz, bizi irite eden veya ne kadar rahatsız olduğumuzu yüzlerine dile getirmek istediğimiz kişiler olsa da, uzun vadeli düşünmek ve öyle ya da böyle ileride bu kişilere ihtiyaç duyabileceğimizi hatırlamak daha yararlı olabilir. Politik kalmakta fayda var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


7 Kasım 2013 : Yapılacak çok iş var, bir an önce harekete geçmeli, hızlı bir şekilde ilerlemelisiniz. Ufak bir çabayla bazı kişilerin dikkatini çekebilirsiniz. Özel planlar, romantik ilişkiler ve verilecek sözler güne değer katabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Daha önce halledilmemiş konular varsa, bu hafta ön plana çıkacak olanlar keşke daha önce bu konuları halletmiş olsaydık dedirtebilir. Gezegenlerin baskısına rağmen köklü değişiklikler yapmakta zorlanabiliriz. Engellenmişlik hissi ve odaklanma sorunu yaşayabileceğimiz bir gün. Amaç ve hedeflerimize ulaşmak ya da görev ve sorumluluklarımızı yerine getirmek için çok fazla gayret göstermemiz gerekebilir, ancak hareket etmek de bir o kadar zor olabilir. Belli konularda verdiğimiz sözlere ya da attığımız imzalara rağmen esneklik gösterilmesi gereken günlerdeyiz.


7 Kasım 2012 : Maddi yönden bu dönem zorlanıyorsunuz. yeni atılımlar sizi oldukça zor durumlara sokmuş. Fakat hırsınız bu zorlu devreyi atlatmanıza yardımcı olacaktır. Bununla birlikte genel yaşamınızda bireysel özgürlüğünüz ve bağımsızlığınız öne çıkabilir. yeniliklerle birlikte kendinize oldukça hızlı bir yol seçmeyi planlıyorsunuz. Çünkü duyarlılığınız oldukça güçlü olacak. Ançak onu kontrol etme imkanını yakalayabilirsiniz. Sonucu olumluya dönüştürmek elinizde olacaktır.


7 Kasım 2011 : Bugün uzun süreden beri beklettiğiniz bazı planlarınızı yürürlüğe koyabilir, isteklerinizi elde etmek için harekete geçebilirsiniz. Aileniz ya da diğer sevdiğiniz kimseler için bazı fedakarlıkları göze almanız olasıdır. Bunu yaptığınız takdirde fedakarlıklarınızın boşa gitmediğini de göreceksiniz. Eşinizin veya sevgilinizin bazı tutumları sizi son derece duygulandırabilir.


7 Kasım 2014 : İnsanlardaki yeni tanışmalara karşı çekingenlik, size anlaşılmaz geliyor. Ama önümüzdeki birkaç gün içinde bu tür bir ürkeklik gösterecek ve hayata genel bakışınızla çelişeceksiniz. İletişim konusundaki yeteneğiniz ve girişimciliğiniz, bazı insanlarda şaşkınlık duygusu yaratabiliyor. Bugünlerde bir problemle ilgili, çok acil tavır belirlemeniz gerekebilir.


7 Kasım 2013 : Bazı yeni tanışmaların kalıcı dostluklara dönüşmesi mümkün. Kalabalıklar içinde hissettiğiniz yalnızlıklardan kurtulmanız, sizi daha değişik çevrelere yöneltebilir. Akraba ilişkilerinde mutlu haberler ve bu haberlerle gerçekleşecek uzun yolculuklar söz konusu. Arkadaş çevrenizde toplu sorun yaşadığınız biri, bugün enteresan gelişmelerle değişik tavırlar içine girecek.


7 Kasım 2012 : Hobilerinizle ilgilenmek ve alışveriş yapmak için fırsatlar bulabilirsiniz. Kendi mekanınızda bulunma isteğiniz güvenlik ihtiyacınızdan da kaynaklanıyor. Bugün dostlarınızla evinizde buluşmak isteyebilir ve hoş saatler geçirebilirsiniz. Duygusal karmaşa hissedebilir, sevgiden bunaldığınız anlar yaşayabilirsiniz.


7 Kasım 2011 : Bugün alacağınız bir telefonda karşılıklı görüşme isteyecek ve bu görüşmede önemli bir fırsata ilk adımı atmış olacaksınız. Bir arkadaşınızın sağlık sorunlarına üzülüyorsunuz. Arkadaşınız sizin ilginizle kendini daha iyi hissetmesi sizi duygulandırıyor. Hayatınızda yapmayı düşündüğünüz yeniliklerden bir kısmı, siz farkında olmadan gerçekleşiyor.


7 Kasım 2014 : Aşk yaşantınızda iki kişi arasında kalmış durumdasınız. Hoşlandığınız ve sizinle ilgilenen iki kişi var. Bunlardan hangisi ile birlikte olacağınıza bir türlü karar veremiyorsunuz.


7 Kasım 2013 : Ona ayak uydurma gayretleriniz, bu ilişkiden aynı ölçüde haz almanızı sağlayabilir. Partnerinizin duyguları, artık eski heyecanların bittiğine dair işaretler vermiyor, boşa endişe ediyorsunuz.


7 Kasım 2012 : İlişkinizden uzaklaştığınızı hissedebilirisiniz. Yeni bir ilişkinin sizin için gerekliliği üzerinde düşünebilir, dostlarınızla bunu paylaşarak fikirlerini almaya ihtiyaç duyabilirsiniz.


7 Kasım 2011 : Aslı olmayan korkularınız var. Sevgilinizin size olan duygularını çok iyi değerlendirmenize karşın, nedense ilişkinizi güvende göremiyorsunuz. Bu korkuları yendiğinizde eski çekiciliğinize kavuşacaksınız.


7 Kasım 2014 : Yeteneksiz insanların sizin üstünüzde olması, sizi işyerinizde geçimsiz, otorite tanımaz, kendi bildiğini okuyan bir insan yapıyor. Yaratıcılığınızı istediğiniz gibi kullanamıyorsunuz.


7 Kasım 2013 : Yeni düşüncelere daha ilgili yaklaşımlarınız gerekebilir. Bazı davranışlarınız tepki doğuracak ölçülerde. Özellikle bazı kişilere takındığınız tutum, otorite sağlama isteğini biraz aşıyor.


7 Kasım 2012 : Günlük işlerinizi yoluna koyarken aşırı kuruntulu ve enerjik davranabileceğiniz bir gün. Çalışma arkadaşlarınızla düzen ve servis konularındatartışabilirsiniz.


7 Kasım 2011 : Çoktandır aklınızda olan bir projenize bugün ilk adımı atmayıdüşüneceksiniz. Sizi mevcut koşullarınızdan kurtaracak her tür işe açık görünüyorsunuz.


7 Kasım 2014 : Güçlü para destekleriniz var. Bunları, toparlanana kadar bir yan gelir olarak değerlendirebilirsiniz. Biraz rahat bir insan olmanız, para sıkıntılarınızı soğukkanlılıkla aşmanızı sağlıyor, ama yeni sıkıntıları da geciktirmiyor.


7 Kasım 2013 : Para idaresi konularında iyi niyetli çabalarınızın, yanlışdeğerlendirilmesinden korkmamalısınız. Bazı gerekli görülen yerlere aktarılan paralar, daha rahatlatıcı teminatlar istiyor.


7 Kasım 2012 : Bugün, ideallerinizi gerçekleştirebileceğiniz çalışmalarınız için olumlu etkiler alacaksınız. Yatırımlarınızın sonuçlarını uzun vadede görebilirsiniz.


7 Kasım 2011 : En kötü koşullarınızda bile savurganlığı elden bırakmıyorsunuz. Savurganlığınız para durumunuzla orantılı olarak büyüyüp küçülüyor. Daha akılcı bir bütçe politikası içine girmeniz gerekiyor.


7 Kasım 2014 : Çok sevdiğiniz biri ile onun iş yaşamı gereği olarak uzun bir zaman ayrı kalabilirsiniz.


7 Kasım 2013 : Bir konuda duygusallık içinde görünüyorsunuz. Konuyu yeniden değerlendirmeniz yararlı olabilir.


7 Kasım 2012 : Kafanızı kurcalayan sorunlar ve özellikle İlişkiniz konusunda gündeme gelebilir.


7 Kasım 2011 : Kaybetme korkunuzu, onu kaybetmek için her şeyi yapabileceğiniz boyutlara götürmekten kaçınmalısınız. Sevgiliniz bu korkuları yaşayacağınız biri asla değil.


7 Kasım 2014 : Suçluluk hissiyle hareket etmeniz sizi maddi kayıplara uğratıyor. Sevdiğiniz insanla bir küs bir barışık olmanız ilişkinin dengesiz bir hal almasına neden oluyor. Yeni projeniz size para kazandıracaktır.


7 Kasım 2013 : Ciddi bir proje veya kendinizle ilgili bir atılım için kararlılık gösterebileceğiniz günlerdesiniz. Kapasitenizi sınırlamayın. Planlama yapın ve o planları hayata geçirebilecek yeterlilikte olduğunuzu aklınızdan çıkarmayın.


7 Kasım 2012 : Siz işinize odaklanıp yeteneklerinizi sergiledikçe yarattıklarınız mutlaka görünecek. Çalışın ama tadına vara vara... Çabanızın karşılığı maddi ve manevi gelecektir. Para, takdir yöntemlerinden sadece biri ve siz buna çok yakınsınız. Kendinizle ilgili şüpheleriniz buna engel olmasın.


7 Kasım 2011 : Suçluluk hissiyle sebepsiz yere hareket etmeniz ruh sağlığınızı bozabilir. Sevdiğiniz insanla bir küs bir barışık olmanız ilişkinizin dengesiz bir hal almasına neden oluyor. Yeni projeniz size yüklü para kazandıracaktır. İşinizde oloğanüstü bir performüns sergileyerek herkasi şaşırtıyorsunuz.


7 Kasım 2012 : İnatçı yapınızı daha da körükleyecek olayların ortasında bulunuyorsunuz. Çevrenizde çalışan insanların sizinle ayni potansiyele sahip olmaları mümkün değil. İçinde bulunduğunuz ortamlardaki gelişmelerle ilgili olarak, sürekli hata arayarak bir sonuca varamazsınız. Bugün, kalp kırmamalısınız. Çevreniz sizi seviyor.


7 Kasım 2014 : Yakın ilişkilere dair bir hareketlilik gözüküyor. Gerek eşinizle gerekse ortaklarınızla olan ilişkilerinizde duygularınızı kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Ani ve sert tepkilerden kaçınmalı, uzlaşma zemini yaratmalısınız. Ayrıca rakipleriniz yüzünden uğraştırıcı durumlar içine girebilirsiniz. Sabırlı ve kontrollü olmanızda fayda var.


7 Kasım 2013 : Düşüncelerinizi yenilediğiniz bu dönem çok yeni adımlar atıyorsunuz. Özellikle işle ilgili projelerin devreye gireceği bu dönem başarı sizinle. Yakın çevrenizle ilgili sorumluluklar, kısa yolculuklar ise zorlayıcı olabilir. Ãœzerinde çalıştığınız eğitsel bir konu hakkında değişik fikirler üretebilir, güçlü konuşmalarla başkalarını etkileyebilirsiniz.


7 Kasım 2012 : Birden fazla önceliğinizin olması sizi yapıcı hareket etmeye zorluyor. Kariyer planlarınızı daha net ele aldığınız bu dönem önemli olacak. Ãœstlerle ilişkiler sorun olabilir. Ãœzerinizde baskı yaratan işler, tamamlanması gerekli konularla daha özenli yaklaşabilirsiniz. İkili ilişkiler ya da ortaklıklar konusunda ise daha çok bir bekleme süreci söz konusu.


7 Kasım 2011 : Haftanın ilk günü temponuz yükseliyor. Sizi oyalayan ve sorumluluk getiren işler öne çıkarken, disiplinli hareket etmeniz gerekecek. Zamanınızı iyi değerlendirmeye bakmalı, yenilikler denemekten kaçmamalısınız. Zira çok değişik teknikler kullanabileceğiniz fırsatlar bulacaksınız. Beraber çalıştığınız kişilerle yaşanacak sorunlar büyütülmemeli.


7 Kasım 2014 : İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.


7 Kasım 2013 : İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.


7 Kasım 2012 : Gizli konular her zaman ilginizi çekiyor, bugün de olmadık bir anda çok gizli bir bilgiye ulaşabilir ve bu bilgiyi nasıl kullanacağınız konusunda kararsızlık yaşayabilirsiniz.


7 Kasım 2014 : Bugün aile içinde veya işyerinizde oldukça asabi ve sert görünümlüsünüz. Hırsınızdan dolayı uzun süreli dostluklarınızı sonlandırabilirsiniz. Bunun için üzülen yine siz olacaksınız. Hesabınızı iyi yapmalısınız. Biliyorsunuz ki son pişmanlık fayda etmiyor.


7 Kasım 2013 : AŞK: Karşı cinsle ilgili ufacık birşeyi büyüterek büyük sorunlarhaline sokuyorsunuz. Önemli olangeçmişinizi gözden geçirerekmutlu olduğunuz anlarıayrıntıları ile düşünmek.İŞ: Her derdinize koşan yakınçevrenizdeki dostunuz sizi ağırlamaktan ve maliderdinize çare bulmaktan keyif alacaktır.SAĞLIK: Kan dolaşımınızda problemler oluşabilir.Stres kan dolaşımınızda sorun çıkarıyor. Nane,vanilya ve zencefili çay halinde tüketebilirsiniz.


7 Kasım 2012 : Kartınız Aşk... Birlikte olduğunuz kişi hakkında söylenen sözlere hemen inanarak tavrınızı değiştiriyorsunuz. Öncelikle bazı konuları ona sorup öğrenmeniz başarı sağlayacak.


7 Kasım 2011 : AŞK: Sevdiğiniz kişiye haketmediği kadar ilgi ve alakagösteriyorsunuz. Ona karşıyumuşak huylu olduğunuzubelirttiğinizde o sizden çok fazlabeklentilere girebilir.PARA: Sempatik, uyumlu veverici tavırlarınız işte olumlu etkiler yaratıyor.Konumunuz öylesine güzelki mali yöndensıkıntılarınızı atlatmanız kolay olacak.SAĞLIK: İşinizde hareketsiz saatler geçirmenizdenkaynaklanan omurga ağrıları yaşayabilirsiniz.


7 Kasım 2014 : Hoşlandığınız kişiye ısrarcı davranmakla hata yapıyorsunuz. Karşınızdaki kişinin zamana ihtiyacı olabilir. Duygularınızı açığa çıkarmama kararlılığınız, daha çözümcü yöntemler edinmenizi engellememeli. Çözmeniz gereken bir sorunu sık, sık ele alıp sonra üzerinde düşünmekten vazgeçiyorsunuz.


7 Kasım 2013 : Partnerinizin çok yönlü bir insan olması, ilişkinizin zenginleşmesine yardımcı oluyor. Birlikteliğinizde giderek daha tatminkar ve mutlu günler yaşayacaksınız. Otoriter bir yapıya sahip olmanız iş ilişkilerinizde sıkıntılar yaratabilir. Kendinizi kontrol edin ve yapıcı olun.


7 Kasım 2012 : İlişkinizde kişilik çatışmaları yaşamamak için onun da istek ve ihtiyaçlarına özen göstermeye ve anlayışınızı geliştirmeye çalışın. Kafanızdaki düşünceleri içinizde biriktirmek daha sonra patlama yaşamanıza ve her şeyin daha kötü hale gelmesine neden olabilir.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2017 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed