Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

7 Ocak Hangi Burç?


Burcunuz Oğlak,

Geçmiş Yorumlar:

7 Ocak 2018 : Bugün, ailenizle aranızda bazı gerginlikler oluşabilir. İlişkilerinizde sorun yaşamaktan kaçınmanız gerekmekte. Maddi beklentilerinizde kendinizi güvende hissetme duygusu tam tersini yaşamınıza neden olabilir.


7 Ocak 2016 : Belli hedef ve amaçlar doğrultusunda gayret gösteren kişilerle çalışmanız durumunda kendi yapmak istediğiniz şeyleri yapmanız ve birlikte çalıştığınız kişiler tarafından kabul görmeniz daha kolay olacaktır. Politik olmanız durumunda fırsatlar sizi bekliyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Dışa dönük, eğitsel, yeni şeyler öğrenmekten keyif alabileceğimiz ve plan yapabileceğimiz bir gündeyiz. Ancak, yanlış anlaşılmalara, yanılgılara, yanıltıcı kişilere, iletişim ve haberleşme başlıklı konularda ve seyahatler esnasında problemlere açık günlerdeyiz. Teknolojik, elektrik, elektronik başlıklı konularda yaşanabilecek aksiliklere karşı gereken tedbirleri almamızda, unutulabilecek veya kaybolabilecek önemli eşya ihtimaline karşı hazırlıklı olmamızda fayda var. Hayal kırıklığı yaşamamak için gerçekçi olmayan beklentilerimizi bir kenara bırakalım birkaç gün için. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


7 Ocak 2015 : Bazı hedeflerinize nasıl ulaşacağınıza dair ipuçları yavaş yavaş kendini gösterebilir. Dolayısıyla, gözünüzün ve kulağınızın açık olmasında ve araştırmalara başlamanızda fayda var. 2015 burç yorumları ve yıllık burç yorumunuzu okumak için http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/niobe_141 linkini tıklayabilir, gazetede hazırlamış olduğum detaylı yorumlara ulaşabilirsiniz. Hepinize tüm sevdiklerinizle birlikte, keyifli, mutlu bir yıl diliyorum. Sağlık ve sevgi ile kalın…


7 Ocak 2014 : Bazı kişilerin bazı özelliklerini yanlış değerlendiriyor ve bu yönlü kararlar alıyor olabilirsiniz. Olayların iç yüzünü görmeye ya da karşınızdaki kişileri doğru değerlendirmeye çalışmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Bugünlerde bazı planlarınızdaki aksaklıkları ya da endişelenilmesi gereken durumları fark etmenizi sağlayacak olaylar yaşayabilir ya da bu tür bilgilere ulaşabilirsiniz. Olumsuz haberler alırsanız ya da endişelenmenizi gerektiren durumlar yaşanırsa bunun sizin iyiliğiniz ve güvenli hareket edebilmeniz için olduğunu hatırlamanız gerekiyor. Kredinizi çıkartmış dahi olsanız, kamulaştırılma kararı çıkmak üzere olan bir inşaat projesine yatırım yapmadan önce bu bilgiyi almak hoşunuza gitmez mi? Benim gider. Bugün yaşanacaklar bunun gibi şeyler olabilir.


7 Ocak 2013 : Dürüstlüğünüz ve istikararınız ilginç arkadaşlar edinemnize neden olabilir. Onlar sizinle ilişki kurmak isteyebilirler. Eğlenceyi işle birleştirmeniz planlarınıza ya da işinize katkısı olabilecek bir kişiyle daha yakın ilişkiler kurmanıza yardım edebilir. Geçmiş tecrübelerinize güvenebilirsiniz.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın


7 Ocak 2012 : Arzularınızın artışı sizi oldukça karışık düşüncelere götürebilir. Bu sebeple daha dikkatli ilişkiler kurmanızda yarar var. Hisleriniz ve duygularınız şuursuzca yükselebilir. Hatta bunları kontrol etmekte güçlük çekebilirsiniz de. Genellikle kısa süren ani aşk ilişkilerini tercih edeceksiniz. Bu sizi sakinleştirebilir.


7 Ocak 2011 : 7-10 Ocak arasında inatçılığınız güçlü, bu üç gün içinde Jüpiter etkisi bu sertliği biraz olsun yumuşatacaktır ama siz yine de özellikle 9 Ocak’da, soğukkanlılığı elden bırakmayın. Ve 7 Ocak/30 Nisan arasındaki Pluto/Mars ilişkisi önemli, güncel iş sorunlarını etkileyen bir etki bu fakat oldukça sert. Yapacağınız tek şey, yanlız olmamak, destek almak ve yakın ilişkileri yeniden gözden geçirmektir. Haksızlığa dayanamıyor ve insanlara yardım etmek amacıyla sürekli çabalıyorsunuz. Zorlu bir dönemin içine giriyorsunuz.


7 Ocak 2018 : Sizin insanlara gösterdiğiniz ilgi ve vefa ne yazık ki karşılığını görmüyor. Bu, yakın çevrenizde de uzak ilişkilerinizde de böyle. Siz bu durumun gayet iyi farkında olmanıza rağmen yapınızı değiştiremiyorsunuz. Hassas kişiliğinizin cezalarını çok çekmiş olmanıza rağmen hatalarınızdan ders almış bir haliniz yok. Gününüz ev içinde bir şeyler okuyarak ve televizyon seyrederek geçecek.


7 Ocak 2017 : Sosyal ilişkilerinizdeki yüksek eforunuz, sizi aşırı yorgunlar içine sokuyor. Hafta sonu hareketlilikten kaçınmanızda yarar var. Aile içinde problem yaptığınız, hepinizin üzülmenize neden olan bir konunun zamana ihtiyacı var. Yurtdışından eski bir dostunuz, sizi düşündürüp kafanızı karıştıracak önerilerle şu günlerde dönebilir.


7 Ocak 2016 : Bugünlerde bir mülk işiyle ilgili koşuşturmalarınız olabilir. İşin gittikçe belirginleşen para boyutu, çabalarınıza ivme katabilir. Sınırsız özgürlükten yanasınız. Ama bu konuda eleştirel bakılan çifte standart uygulamalarınız da var. Hayata bakışınız, çevrenizdeki insanları hayatın hoş yanlarını görmeye zorluyor. Dünden bugüne sarkmış sorunlar siz herkes kadar etkilemiyor.


7 Ocak 2015 : Çok yakınınızdaki birisiyle ikinizi de çok ilgilendiren bir kırgınlığı onarma çabası içine gireceksiniz. Sonuç, umutlu görünüyor. Yakın bir geçmişte, size yakınlık gösteren birine gösterdiğiniz ilgisizlik, bugün pişmanlık yaratabilir ve bunu onarmaya çalışabilirsiniz. Zamana yaydığınız hedeflerinizde biraz abarttığınız iyimserlikler var.


7 Ocak 2014 : Çevrenizde bugünlerde ilgi odağı olacaksınız. Yani tanışmalar gerçekleşebilir ve yani sosyal ortamlara terfi edebilirsiniz. Bugün Ay’ın gücü üzerinizde hakim olacak ve kendinizi duygusal açıdan güçlü hissedeceksiniz. Ailenizle bir kavgaya karışabilirsiniz fakat bu durumda son derece sağduyulu davranmak zorundasınız.


7 Ocak 2013 : Kendi beslediğiniz umutları karartmaktan kaçınmalısınız. Bugün sıcak sürprizlere hazırlıklı olmanız gerekiyor. Beklenmedik gelişmelerle şikayet nedeniniz olan monotonluk, yepyeni coşkularla yer değiştirebilir. Yüreğinizde beslediğiniz derin sevgi, bugünlerde açığa çıkmak isteyecek. Sakin görünüşünüz, kimi durumlarda heyecanlı, gergin bir kimliğe dönüşebiliyor.


7 Ocak 2012 : Kaçırmak istemediğiniz bir fırsatın bugün de takipçisi olacaksınız. Bu konuda umudunuzu canlı tutmanız, sizi hedefe yaklaştıran temel neden olacak. Yakın bir dostunuzun ikili özel ilişkisinde problemler var. Onun bu sorunlarını fazla iç içe yaşıyorsunuz. Belleğinize yer etmiş bir şey sizi devamlı düşündürüyor. Ama bunu belleğinizden silip atmaya niyetli de görünmüyorsunuz.


7 Ocak 2011 :
Kaçırmak istemediğiniz bir fırsatın bugün de takipçisi olacaksınız. Bu konuda umudunuzu canlı tutmanız, sizi hedefe yaklaştıran temel neden olacak. Yakın bir dostunuzun ikili özel ilişkisinde problemler var. Onun bu sorunlarını fazla iç içe yaşıyorsunuz. Belleğinize yer etmiş bir şey sizi devamlı düşündürüyor. Ama bunu belleğinizden silip atmaya niyetli de görünmüyorsunuz


7 Ocak 2018 : İlişkinize ayırdığınız sınırlı zamanın, karşınıza sorun olarak çıkartılmayışından endişe duymakta haklı görünüyorsunuz. Yerinde böyle bazı endişeler, sizi zamanlama probleminizi çözmeye yöneltecek.


7 Ocak 2017 : Aşk konusunda hoş rastlantılar yaşayabilirsiniz. Değişik olanakları olan zevkli, hareketli zamanlar yaşayabileceğiniz bir gün. Her bakımdan ilginç bir gündesiniz. Yeni tanışmalar ya da yabancılar hayatınıza girebilir.


7 Ocak 2016 : Çok mutlu bir aile yaşantınız var. Partnerinizle harika bir uyum içindesiniz. Bir bebek haberi alıp çok sevinebilirsiniz. Evli teraziler eşlerinden gördükleri destekle daha da mutlu olacaklar.


7 Ocak 2015 : Ortak bir dostunuz, eski sevgilinizden sizi sarsacak bir haber getirebilir. Hiç ummadığınız etkilenmeler söz konusu. Bugünlerde çoktan kapattığınızı sandığınız defterin sayfaları tekrar açılabilir.


7 Ocak 2014 : Bugünlerdeki duygu yoğunluğunuzla, yine farklı biri olarak ortaya çıkmanız, çevrenize eskisi kadar sevimli gelmeyebilir. Aşk tanımlamalarınız ilişkiden ilişkiye farklılıklar sergiliyor.


7 Ocak 2013 : İçtenliğiniz ve aşka bakışınızla aranılan biri olabilirsiniz. Yalnızlığı gerilerde bırakma dönemi. Çevrenize bir bakınmanız yaşamınızda yepyeni başlangıçlar için yeterli olabilir.


7 Ocak 2012 : Birbirinize açılmanız için hemen, hemen tüm koşullar hazır,cesaretsizliğinizi atıp bir hamle yapmanız gerekiyor. Önümüzdeki günler içinde, koşullar da bu konuda yardımcınız olacak.


7 Ocak 2011 : Birbirinize açılmanız için hemen, hemen tüm koşullar hazır,cesaretsizliğinizi atıp bir hamle yapmanız gerekiyor. Önümüzdeki günler içinde, koşullar da bu konuda yardımcınız olacak.


7 Ocak 2018 : İş ortamınızda her zamankinden çok çalışmanız gerekebilir ve üzerinize çok fazla yük alabilirsiniz. Genel olarak çalışmanın size sıkıcı geleceği bir gündesiniz. Bazı planlarınızı ertelemek zorunda kalabilirsiniz. Kendinizi bir çok şeye karşı isteksiz hissedebilir ve mecbur olduğunuz için sorumluluklarınızı kendinizi zorlayarak yerine getirebilirsiniz. İş çevrenizde birlikte çalıştığınız kişilerden dengesiz bazı tavırlar görebilirsiniz. Bir süreden beri uğraştığınız bir konu sizi iyice sıkabilir ve artık bu konudan kurtulma eğilimine girebilirsiniz.


7 Ocak 2017 : Yakında eski bir iş arkadaşınız tarafından aranacaksınız. Sizden biraz zorlanacağınız bir isteği olabilir. Ayağınızı özellikle bu günlerde daha sağlam basmalısınız.


7 Ocak 2016 : Amirinizle bugün bir tartışma yaşayabilirsiniz. Fikirlerinizin doğruluğundan son derece eminsiniz. Fakat bu fikirleri kabul ettiremediğiniz zaman sinirlerinize hakim olamıyorsunuz. Soğukkanlı davranmaya çalışın.


7 Ocak 2015 : Bugünlerde bir fırsatı değerlendirebilirseniz, beklemediğiniz kazançlar elde edebilirsiniz. Aynı konumda olduğunuz biriyle sürdürdüğünüz çekişme, iş veriminizi de düşürüyor. Bu konuda aracılara kapalı durmamanız gerekiyor.


7 Ocak 2014 : Kendinizi bağlı hissettiğiniz engellerle daha kararlı mücadelelere yönelebilirsiniz. Sorun yaratmaya çok hazır bir takım insanlara uzak durarak, iş ilişkilerinizi problemsiz götürüyorsunuz. Ama beyninizin bir kenarında yenilikler var.


7 Ocak 2013 : Bugün verimli görüşmeler için randevular kesilebilir. İlginç önerileriniz, çok yakında gerekli kişilerin ilgi alanına girecek gibi görünüyor. Birkaç hedefi birdenyakalama aceleciliğinden vazgeçmelisiniz.


7 Ocak 2012 : Çalışma arkadaşlarınızdan biri sizinle yakından ilgili. Bu yakınlaşmaya daha sıcak bakabilirsiniz. Önemli bir işi başkalarının kaprisleri yüzünden kaçırmak istemiyorsunuz. Bu bağlantıyı sağlamlaştırma çabalarınız çabuk sonuç verebilir.


7 Ocak 2018 : İhtiyacınız olan bir alet için bir türlü para ayıramıyorsunuz. Ama bu ihtiyacınızı, bir yakınınızın size hediye etme ihtimali var. Kazancınızdan memnunsunuz, ama bir o kadar da harcadığınız için iki yakanız pek bir araya gelmiyor.


7 Ocak 2017 : Akılcı, sağlam girişimlerin gerekli olduğu bir sürece girebilirsiniz. Güvenli ilişkiler içinde ama riskli bir alanda bazı sıkışmalar söz konusu. Bazı danışmalar yarar getirebilir.


7 Ocak 2016 : Bugün gelirinizin yetersizliği ile alakalı bir görüşmeniz olabilir. Bu görüşmede şansınız yüksek. Son harcamalardan sonra tekrar doğrulmanız biraz zamana bağlı olacak.


7 Ocak 2015 : Bir arkadaşınıza verdiğiniz bir söz, sizi maddi olarak sarsabilir. Kendinizden çok başkaları için para harcama alışkanlığınızı şu sıralar biraz frenlemeniz gerekiyor.


7 Ocak 2014 : Geleceğe dönük bir düşüncenizin ön hazırlıkları yeterli görünmüyor. Henüz önünüzde bir zorunluluk gibi durmasa da, ilerde ciddi boyutlarda ama yararlı masraflara gireceksiniz. arayışlarına gireceksiniz.


7 Ocak 2013 : Para harcama isteği sizde bir dürtüye dönüşmüş gibi. Bugünkü koşullar böyle bir rahatlığa hiç elverişli değil. Terazinin bir kefesi daima ağır basıyor, dengeleyemiyorsunuz


7 Ocak 2012 : Bugünlerde parayla alakalı biraz incineceğiniz bir tartışmanız söz konusu. Birkaç alacağınız var. Bunlardan birini artık gözden çıkarmış görünüyorsunuz. Bu konuda yakında sürprizler olabilir.


7 Ocak 2011 : Bugünlerde parayla alakalı biraz incineceğiniz bir tartışmanız söz konusu. Birkaç alacağınız var. Bunlardan birini artık gözden çıkarmış görünüyorsunuz. Bu konuda yakında sürprizler olabilir.


7 Ocak 2018 : Ayrıntılara takıldığınız bir konuda konsantrasyonunuzu kaybetmek üzeresiniz.


7 Ocak 2017 : Kafanızı kurcalayan sorunlar ve özellikle İlişkiniz konusunda gündeme gelebilir.


7 Ocak 2016 : Bazı kişilerin duyumlarını, abartılarını hesaba katarak dinlemenizde yarar var. Bugünlerde iş konularında alacağınız büyük öneriler sizi boş yere heyecanlandırabilir.


7 Ocak 2015 : Bugün mantığınızı ön palanda tutmanız gereken önemli kararlarınız olabilir.


7 Ocak 2014 : Olumsuz bulduğunuz özelliklerinizi tespit ediyor, fakat yeterince üstüne gitmiyorsunuz. Doğal bir yönünüz sizi insan ilişkilerinde baskılıyor. Bu özelliğinizi yararlı hale de getirebilirsiniz.


7 Ocak 2013 : Sizin kadar samimi yaklaşan bir sevgili hiç de ihtimal dışı değil; belki de çok yakında.


7 Ocak 2012 : Yakın çevrenizde gereksiz ve o oranda da yıpratıcı bir zıtlaşma içindesiniz.Daha olgun, daha ılımlı, anlayışlı yaklaşımlar gerekiyor.


7 Ocak 2011 : Yakın çevrenizde gereksiz ve o oranda da yıpratıcı bir zıtlaşma içindesiniz.Daha olgun, daha ılımlı, anlayışlı yaklaşımlar gerekiyor.7 Ocak 2018 : Size bağlı çalışan ya da hizmet satın aldığınız kişilerle fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz bugün. İnatlaşmalar işin zamanında bitmesine engel. Eğer zaman sorununuz varsa kişisel aykırılıkların çözümünü başka güne bırakmalısınız.


7 Ocak 2017 : Sevdiğiniz kişi kafanızı karıştırıyor. Bunun cevabını öğrenmek için öncelikle sorup öğrenme yoluna gitmelisiniz . Tahammül gücünüzü zorlayan iş ilişkileriniz var. Başarılı olmak için sabırlı olmalısınız.


7 Ocak 2016 : Çocuğunuzun güvenliği için bazı önlemler almanız gerekebilir. Günün ikinci yarısında amacınızla kesinlikle bağdaşmayan işlerle uzun süre uğraşacaksınız. Olmazsa olmazları yapın ama diğerlerini tepkilere rağmen bırakın. Yoksa asıl olanı bugün gerçekleştiremeyeceksiniz.


7 Ocak 2015 : Uzun bir çalışma döneminin ardından nihayet yeni kurmak istediğiniz iş için sona geldiniz. Yapacağınız bağlantılar ve vereceğiniz güven size başarı getirecektir. Sevdiğiniz insanın kalbini kazanmalısınız.


7 Ocak 2014 : Evde beklenmedik bir tamirat işi çıkabilir bugün. İhmal edip “son-ra hallederim” demeye kalkmayın. Hemen çözümleyin ki sonradan başınıza yeni sorunlar açmasın. Bugün sizin güçlü ve çözüm üreten tavrınıza ihtiyaç olacak.


7 Ocak 2013 : Parlak zekânız sizden beklentinin yüksek olmasına neden oluyor. Bu da insanlara veya birlikte yapılan işlere karşı daha sorumlu hissetmenize neden oluyor. Fikirsel anlamda hizmet vermeniz yeterli. Para meselesini bu göreve hiç bulaştırmayın. Bu size zarar verebilir.


7 Ocak 2012 : İşyerinizde bugün ortak çalışmalardan uzak durup yalnız kalmak isteyeceksiniz. Burnunuzun dikine gitmeyin. Biraz da sizi seven, tecrübeli dostlarınızı dinleyin. Siz ilgi gösterince onlar da desteklerini esirgemeyecek, maddi olarak rahata kavuşacaksınız. Yine de harcamalarınıza dikkat edin.


7 Ocak 2011 : Uzun bir araştırmanın ardından yeni kurmak istediğiniz iş için nihayet harekete geçtiniz. Vereceğiniz güven ileride size başarı getirecek. Aşk hayatında yaşadığınız ayrılık nedeniyle bozulan moraliniz düzeliyor.


7 Ocak 2013 : Üstün nitelikli kişilerden alacağınız destek sizin için çok önemli ve çalışmalarınızı olumlu bir şekilde etkiliyor. Bazı bağlantılarınızı doğru bir şekilde yönlendireceksiniz. Aklınıza taktığınız konularda ısrarcı fakat sessiz bir protesto davranışları içindesiniz. Sanatsal olayları takip etmekten zevk duyacağınız bir gün. Bir çok davete katılacak ve kendinizi mutlu hissedeceksiniz.


7 Ocak 2018 : Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.


7 Ocak 2017 : Akılcı adımlar atmanız gereken günler içindesiniz. Para durumunuzu yeniden gözden geçirdiğiniz bu dönem çalışma kapasitenize hız vermelisiniz. Zira işle ilgili yeni konular ve getireceği kazançlar söz konusu. Bu alanda yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Kişisel becerilerinizi öne çıkarmalı, gruplardan gelecek kaynaklar üzerinde durmalısınız.


7 Ocak 2016 : Size destek veren pek çok gelişme var. Hayata dengeli baktığınız bu dönem karşınıza çıkan fırsatları kullanmalısınız. Başkalarından çok şey öğrenebileceğiniz konulara yakın durmalısınız. Yurt dışı bağlantılı konularınızda elle tutulur sonuçlar için çaba göstermeniz gerekecek. İş hayatının test altında olduğu bu dönem bazı engeller söz konusu.


7 Ocak 2015 : Sizi yüksek bir tempo ve beklemediğiniz sorumluluklar bekliyor. Ailevi konuların ve babaya ait sorunların üstesinden gelme çabası içindesiniz. Ancak duygusal baskılara fazla direnmek yerine biraz yalnız kalmaya özen göstermelisiniz. En azından yerleşimle ilgili konularda çözüm üretecek durumdasınız. Evle ilgili zorunlu giderler bu dönem sizi zorlayabilir.


7 Ocak 2014 : Çok daha somut ve ayakların yere bastığı planlar yapıyorsunuz. Ani bir kararla eve ait değişiklikler gündeme alınabilir. Ailenizle olan bağlardan uzaklaşma çabanız ise üzerinizde baskı kurmakta. Böyle bir dönemde iş hayatınıza yansıyan sorumluluklar da göze çarpıyor. Her açıdan dengeli ve ölçülü hedefler koymakta yarar var.


7 Ocak 2013 : Pek çok konuda hareketli ve sistemli ilerliyorsunuz. İşe ait ortaklaşa çalışmalarda aktif bir dönem. Kazandığınız deneyimleri başkalarına yararlı konularda ortaya koyabilirsiniz. Sosyal açıdan yenilenme yaşadığınız bu dönem bir kısım dostlukların elenmesini gündeme getirebilir. Bu açıdan bakıldığında geleceğe dönük planlarda çok daha kararlısınız.


7 Ocak 2012 : Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.


7 Ocak 2011 : Parasal konulara ve desteklere dikkatli yaklaşmalısınız. Gerçekçi olmadığınız her karar size zarar verecektir. Para kazanma kaynaklarınızın değiştiği bu dönem yeni arayışlar sizi zorlayabilir. Bütçenizle ilgili sorunlarınızın üstesinden gelmeniz gerekiyor. Kaynaklarınızı uzun vadeli düşünmeniz gereken bu dönemde tutumlu olmanız lazım.


7 Ocak 2018 : Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.


7 Ocak 2017 : Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.


7 Ocak 2016 : Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.


7 Ocak 2015 : Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.


7 Ocak 2014 : Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.


7 Ocak 2013 : Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.


7 Ocak 2018 : Kartınız İmparatoriçe... Huzurlu ve sakin ortamları bugüne kadar hep aradınız. İşte size bir fırsat. Sevdiğiniz kişi ile baş başa kalarak ruhunuzu tazelemekte geç kalmayın.


7 Ocak 2017 : Kartınız kaynak... Yeni yerler keşif etmek ve gezmek isteğiniz bir hayli yüksek. Bugün maddi açıdan kontrolü kaybetmiş gibisiniz. Çok fazla para harcama isteğiniz var görünüyor.


7 Ocak 2016 : Kendinizden daha yetenekli ve başarılı kişileri kıskanabilirsiniz. Ancak buna tatlı rekabet de denilebilir.


7 Ocak 2015 : İhtiyaçlarınızı gidermek için birilerinden yardım istemeni utanılacak bir durum değil. Fazla gururlusunuz.


7 Ocak 2014 : AŞK: Çok anlayışlı ve hoşgörülüolamaya karar vererek sevdiğinizkişi ile aranızı düzeltiyorsunuz.Hayatı çok ciddiye alarakduygusal davranıyorsunuz.Bekarlar için evlilik teklifi olabilir.PARA: Kendi yeteneklerinizikeşfederek sakin ve tutarlı olmalısınız. Birçokkonuda başarılı olduğunuzu kanıtlamıştınız.Gerçek değerinizi keşfeden çok özel insanlar var.SAĞLIK: Sağlığınıza bugünlerde pek fazla önemvermiyor yiyeceklerinizin dozunu kaçırıyorsunuz.


7 Ocak 2013 : Mecazi anlamların bugünkafanızı kurcalayacağınıgözlemleyebilirsiniz.Bunları kafaya takmayın.Neşeli, esprili bir gün siziniçin. Tadını çıkarın.


7 Ocak 2012 : AŞK: Bugün sevildiğinizi bilmekilişkinizi çok daha güçlendirecek.Kendi kafanızdan yorumladığınızbazı tarihlere karşı çıkabilir.Sabırla onun evet demesinibekleyin. Çünkü size çok aşık.PARA: İşinizi değiştirmek bugünen büyük idealiniz. Bunun için sabah saatlerindeyeni arayışlara kalkışacaksınız. Gün içindebeklediğiniz haberler gelecek, merak etmeyin.SAĞLIK: Çok çalışarak vaktinden önce bedeniniziyıpratıyorsunuz. Dinlenmeyi asla ihmal etmeyin.


7 Ocak 2011 : İş arkadaşlarınızla anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. İş yerinizde gergin bir gün sizin için ancak akşam saatlerine doğru hava oldukça dinginleşecek.


7 Ocak 2018 : Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler beklediğinizden farklı gelişebilir. Biraz daha olumlu ve iyi niyetli olmak gerekiyor. İş arkadaşlarınızla birlikte katılacağınız bir toplantıdan çıkan kararlar, mesleki hayatınızın daha iyi bir noktaya gelmesinde önemli etkiye sahip olacak. Bu fırsatları akıllıca değerlendirmeye çalışın.


7 Ocak 2017 : Sevgilinizin ailesinden bazı insanlarla bir araya gelmeniz söz konusu. Size karşı kırıcı olabilirler, ama siz yine de sakin tavrınızdan ödün vermemeye çalışın. Özgüveninizin çok yüksek olduğu şu günlerde, kariyerinizle ilgili bazı büyük gelişmeler söz konusu. Ancak risk almaya yatkınlığınız ince düşünmeniz gereğini doğuruyor.


7 Ocak 2016 : Duygusal anlamda yeni girişimlerde bulunmak isteyebileceğiniz bir gün. Bu durum sevgilinize güven, sağduyu ve hareketlilik kazandıracak. Fakat dikkat edilmediği takdirde kıskançlık söz konusu olabilir. Yarım kalmış tüm işleri tamamlamış olmanız da bugünü rahat geçirmenizi sağlayamıyor.


7 Ocak 2015 : Bugün aile içindeki bir yenilik, bir değişiklik, evliler için sevinç ve mutluluk kaynağı olacak. Kalbi boş olanlar fazla ümitli olmadıkları bir yakınlaşmadan bugün mutlu işaret alacaklar. İş hayatınızda son derece aktif ve başarılı olabileceğiniz bir günü değerlendirin.


7 Ocak 2014 : Bugün aile içindeki bir yenilik, bir değişiklik, evliler için sevinç ve mutluluk kaynağı olacak. Kalbi boş olanlar fazla ümitli olmadıkları bir yakınlaşmadan bugün mutlu işaret alacaklar. İş hayatınızda son derece aktif ve başarılı olabileceğiniz bir günü değerlendirin.


7 Ocak 2013 : Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler beklediğinizden farklı gelişebilir. Biraz daha olumlu ve iyi niyetli olmak gerekiyor. İş arkadaşlarınızla birlikte katılacağınız bir toplantıdan çıkan kararlar, mesleki hayatınızın daha iyi bir noktaya gelmesinde önemli etkiye sahip olacak. Bu fırsatları akıllıca değerlendirmeye çalışın.


7 Ocak 2011 : Bunları aşabilecek güç sizde var. Bu işyerinden de sıkıldınız. Başvurduğunuz işlerden gelecek olumlu bir haber yüzünüzü güldürebilir. Taksitli alışverişlerin cazibesine kapılıyorsunuz, harcamaları biraz daha kısmanız faydalı olacak. Harcamalarınızı biraz denetim altına almanız gerekiyor.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed