Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

7 Temmuz Hangi Burç?


Burcunuz Yengeç,

Geçmiş Yorumlar:

7 Temmuz 2015 : Yapılan hareketlere bir şekilde tepki vermeniz gerekebilir. Ya onlarla birlikte hareket edersiniz, ya onlara tepki gösterirsiniz ya olanları reddeder ya da görmezlikten gelir veya tamamen bu olaya konsantre olursunuz. Sizin seçiminiz? Tüm burçlar için gün geneli: Ağustos ortalarına kadar gergin etkilerin hakim olabileceği bir sürece giriyoruz, ama dengeleyici açıların da bulunması olayların Mart ve Nisan aylarında olduğundan daha hafif nitelikte olabileceğine işaret ediyor. Güneş ve Pluton arasında oluşan ters açı önümüzdeki 10 gün içinde, önemli pozisyondaki kişilerle ilişkilerimizde zorlanmalara, tehlikeli durum ve kişilerle karşılaşma olasılıklarına, öfke ve gerilime neden olabilir. Saldırgan kişi, grup ya da ülkeleri gündeme taşıyabilir. Bu konuda dün daha detaylı bir yazı kaleme almştım. Bugün üzerine çok fazla ek yapmayıp, sadece Balık burcunda bulunan Ay’ın olumlu açılarının gün içerisinde gerek ilişkilerimizde, gerekse enerji harcanması gereken işlerde destekleyici olacağını söylemek istiyorum. Öğle sonrası saatlerde, detaylı çalışma ve analitik düşünme yeteneklerimiz yüksek, istediğimiz kişilerle olumlu diyaloglar kurabilir veya yardım isteyebiliriz. Duygusal ve manevi çalışmalar yapmak için de uygun saatlerde olacağız. Günlük burcunuzu okurken yükselen burcunuzun günlük yorumunu da mutlaka okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


7 Temmuz 2014 : Bazı kişilerle yüzleşmek veya tartışmak için uygun bir gün olmayabilir. Sırlarınızı herkesle paylaşmayın. Kendinizi maddi manevi güvende hissetmenizi sağlayacak kişisel değişiklikler yapmaya odaklanmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Kendi hareket, söylem ve tepkilerimizin kontrolü elimizde olmasına rağmen, diğer kişilerin hareket, kelime ve tepkilerini kontrol edebilmemiz imkansız ya da yorumlayabilmemiz zor. Dolayısıyla, bazı kişilerin gerçekçilikten uzak bakış açıları veya istekleri, bu kişiler sizin yanınızda yer alsa bile nerede durduklarını anlamanızı zorlaştırabilir.


7 Temmuz 2013 : Yok yere problem aramak yerine, işlerin hallolmasını sağlamaya çalışmanızda fayda var. Yaşam felsefenizde değişiklik oluşabilir. Alçak gönüllülüğü elden bırakmamalısınız.


7 Temmuz 2012 : Bugün aklınızı kullanarak herşeyi halledip, her sorunu tatlıya bağlayabilirsiniz. Bugün konuşma gücünüz de oldukça yüksek. Tatlı ve mantıklı konuşmalarla herkesi etkileyebilirsiniz. Eğer siz bir kadınsanız bugün karşı cins üzerindeki çekim gücünüzde önemli artışlar olabilir. Eğer bir beraberliğiniz varsa ya da bir beraberlik düşünüyorsanız bu ilişkiyi son derece mutlu hale getirebilirsiniz. Siz bir erkekseniz. Yalnız bir erkekseniz, bir maceraya atılabilir ya da gerçekten sevebileceğiniz bir kadınla karşılaşabilirsiniz. Eğer evli ya da süregelen bir beraberliği olan bir erkekseniz bazı ufak sorunlar olabilir fakat bunlar çabuk düzelecek şeylerdir. Akşam saatlerinde mutlaka birlikte olduğunuz kimseye uymanız ve asla tartışmamanız gerekir.


7 Temmuz 2011 : İhtimalleri hesaplayıp, neler yapabileceğinizi gözden geçirin ve kendinize güvenerek gereken kararları verin. Yanılırım diye çekinmeyin çünkü bugün doğru kararı verebilirsiniz. İçinde olduğunuz sorunlara beklenmedik çözümler gelebilir ve insanlar size hiç hesapta olmayan kolaylıklar yapabilirler. Sorunlarınızın çözümü için bildik yerlerde çok yeni kimseler aramalısınız. Bugün bazı sosyal aktiviteler içinde bulunmanız gerekebilir.


7 Temmuz 2015 : Geçen günlerde tanıştırıldığınız biri, sizden övgüyle bahsediyor. Onunla yakın zamanda bir alışveriş içinde olacak, ilişkiyi geliştireceksiniz. Aile içinde süren bir tartışma, kısa sürecek bir küskünlükle bitebilir. Bu konuda biraz üzüntüleriniz olacak. Özel bir günün hazırlığı içindesiniz. Bu özel günün anlamını sonradan daha iyi kavrayacaksınız.


7 Temmuz 2014 : İçe dönüklüğünüz yüzünden sevdiklerinizle aranızda iletişim sorunları yaşayabilirsiniz. Ailenize anlatmadığınız sıkıntılar, yaşadığınız durumu iyice arap saçına çevirecek. Herzeyi içinize atmaktan kaçınmalısınız. Bu arada bir arkadaşınızın başına gelecek çok tatsız olaylar sizi iyice çaresizliğe sürükleyebilir. Güçlü olmanız gereken bir dönemdesiniz.


7 Temmuz 2013 : Probleme dönüşmüş günlük sıkıntılarda daha planlı yaklaşımlar işe yarayabilir. Sorumluluklarınızla kendinizi engellemeyen ilişkiler içine girme fikriniz oldukça yararlı. Yaratıcı özellikleriniz bugün sizi olumlu anlamda yönlendirebilir. Kendinizi belli ölçülerde baskıladığınız konularda, daha esnek iç hesaplaşmalarla sonuca ulaşabileceksiniz.


7 Temmuz 2012 : Duygulu oluşunuz gereksiz şeyleri de dert edip üzülmenize neden oluyor. Bu hassaslıktan kurtulmalısınız. Bugün, size çok tanıdık gelecek bir olaya tanık olabilir, belleğinizi zorlayabilirsiniz. Bir alacak verecek meselesinde taraf olarak siz de görünüyorsunuz. Bugünlerde bu konuyla ilgili olarak bir çağrı alabilirsiniz. Haftanın ilk günü bir sevinciniz var.


7 Temmuz 2011 : Yakında sevinçleriniz var. Eğer kapıyı aralarsanız, ilginç biri size mutluluğa giden yolu gösterecek. Çok büyük bir arkadaş kalabalığı içinde hissettiğiniz dönemsel yalnızlıklar, yaşadığınız son olaylardan kaynaklanıyor olabilir. Ama içinizdeki bu burukluğu yavaş, yavaş azaltacaksınız. Uzun arkadaşlıklarda bile önyargıların, şartlanmışlıkların kolayca yok olmadığına tanık olacaksınız.


7 Temmuz 2015 : Sevgilinizle yeni planlar içinde görünüyorsunuz. Hareketli bir beraberliğiniz var. Günün ilerleyen saatlerinde çok istekle gideceğiniz bir davet alacaksınız.


7 Temmuz 2014 : Son günlerdeki tuhaf tutumunuzdan dolayı sevdiğiniz sizden uzaklaşmaya başlayabilir. Çuvaldızı biraz da kendinize batırın. Duygularınızı sakin ve anlaşılır bir dille anlatmalısınız.


7 Temmuz 2013 : İlgisiz biri olduğunuz söylenemez, ama bu ilginin yeterli gelmediği, daha ilgili olmanız gerektiği oldukça belli. İlişkinizi partneriniz kadar istekli yaşamıyor oluşunuzdaki nedenleri keşfetmelisiniz.


7 Temmuz 2012 : Yarını sizin için unutulmaz bir gün olarak yaşayabilirsiniz. Çok ilgili bir aşıksınız. Sevgiliniz memnuniyetini gizleyemiyor. Özel günlere karşı unutkanlığınız bazen sorun çıkartabiliyor.


7 Temmuz 2011 : Sonradan, aşksız geçen bu günlerinize ah edebilirsiniz. Hemen bugünden başlayarak gönlünüzü biraz kışkırtıp ruhunuzu harekete geçirmelisiniz. Sosyal hayatınızın canlılığı buna oldukça uygun


7 Temmuz 2015 : Çalışmanız beğeniliyor. Yakında sevineceğiniz bir ödülünüz olabilir.Pürüzlü bir ilişkinizin, bazı tartışmaları daha sonraya ertelemeniz halinde nasıl düzelmeye başladığını göreceksiniz.


7 Temmuz 2014 : Elinize çok büyük bir fırsat geçecek. Bu fırsatı küçümseyip göz ardı etmeyin. Pişman olabilirsiniz.


7 Temmuz 2013 : Size daha kısa vadede çözümler gerekiyor. Adım, adım ilerleme yolunu seçmelisiniz. Son aldığınız kararların bazıları biraz hayalci görünüyor, hayata geçirmekte çok zorlanabilirsiniz.


7 Temmuz 2012 : Size odaklı güzel düşüncelerin arkasında iş deneyiminiz ve bilginiz var.Fedakar çalışmalarınız yakın bir zamanda çok sevineceğiniz şekilde karşılığını bulabilir.


7 Temmuz 2011 : Birçok hayalinizin önü açılabilir, hazırlıklı olun. İş yaşamınızın geleceğinde birçok dengeyi değiştirebilecek gelişmeler var. Bu gelişmelerin size kazandıracaklarını mevcut koşullarınızda görmeniz biraz zor gibi.


7 Temmuz 2015 : Toplu bir katılımla yatırdığınız paranın riske girmiş olması, ana nedenlerden biri olsa da maddi sorun yaşama korkunuzun altında birçok neden daha var gibi. Parayla, onun kurallarına uygun ilişkiler içine girmelisiniz.


7 Temmuz 2014 : Bir süredir içine girdiğiniz parasal sıkıntı, iş hayatınızdaki yeni gelişmeler sonucu sona erecek. Kafanızdaki yatırım planlarını şimdilik biraz ertelemek zorunda kalacaksınız.


7 Temmuz 2013 : Etkide kalıyor, hatalı seçimler yapıyorsunuz. Küçük birikiminiz fazla hareketli, kıvrak fikirlerle riske girebilir. Çok dış müdahaleli para ilişkiniz bugünlerde sancılı.


7 Temmuz 2012 : Akşam gezmelerinizin harcamalarını azaltabilirsiniz. Dost çevrenizdeki cömert imajınız, sizi kötü yönde etkiliyor olabilir. Para konularında zayıf görünüyorsunuz.


7 Temmuz 2011 : Küçük de olsa, her zaman kenarda bir birikiminiz oluyor. Yakında büyük bir alışverişiniz olabilir. Bunalacağınız para sıkıntılarınız yok. Para sıkıntısının ne olduğunu biliyorsunuz.


7 Temmuz 2015 : Yaratıcı konuların ön planda olduğu bir gündesiniz ama her zamankinden daha fazla çaba sarf etmeniz gerekebilir.


7 Temmuz 2014 : Özel hayatınızla ilgili sırları olmadık kişilere açıyorsunuz. Bu sırlar istemediğiniz kulaklara varabilir.


7 Temmuz 2013 : Her ortam, her koşul sizin açık sözlülüğünüze katlanamayabilir. Biraz daha mesafeli olmaya özen göstermelisiniz.


7 Temmuz 2012 : Eli açıklığınızın etrafınızda bir rahatlık sağladığını düşünüyorsunuz, ama bu, herkes için öyle değil. Bir yakınınız onur meselesi yapıp size açılamıyor. Sağlık sorunu için bir miktar maddi desteğe ihtiyacı olabilir.


7 Temmuz 2011 : Çok yönlü ve yetenekli olmanıza rağmen, çok özel dost ilişkilerinin yoksunluğunu çekebiliyorsunuz. Bugünlerde kendi iç dünyanızda çok duygusalsınız. Bir iç meseleniz varsa, bunu biriyle paylaşmalısınız.


7 Temmuz 2015 : Bugün nazik ve anlaşılır netlikle kendinizi ifade ederseniz en tepki çekecek eleştirileriniz bile hoş karşılanacaktır. Eğer bilinen bir rahatsızlığınız varsa kontrol ettirmek veya tedavi olmak için de uygun bir gün olabilir.


7 Temmuz 2014 : Neden olduğunu çözmediğiniz bazı aksilikler ya da tıkanıklıklar varsa hayatınızda, bugünlerde bu gibi durumların sebebine yönelik bazı farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Farkına vardıklarınız ayağınızdaki taşı çözebilir.


7 Temmuz 2013 : Yeni bir iş fırsatı, teklifi ya da rutin düzeninize heyecan katacak yeni bir proje gündeme gelebilir. Fazla düşünüp, ince eleyip sık dokumak bugün ideal davranış biçimleri değil. Sessizlik, isteksizlik olarak algılanabilir.


7 Temmuz 2012 : Yaşantınızda yapmak istediğiniz değişim arzularınız aşk hayatınıza da yansıyacak. İçinde bulunduğunuz konumu değiştirmek isterken sevdiğinizle ilişkinizin bozulmaması konusunda dikkatli davranın. İşinizde size vaat edilenler gerçeklestirilmiyor. Adaletsizlikle karşı karşıyasınız.


7 Temmuz 2011 : Tercihinizi koşulların uygun olduğu iş alanlarında yapmalısınız. Faaliyetleriniz bulunduğunuz ortama göre biraz ileri derecede olabilir. Bu durum size avantaj sağlayacaktır. Sevdiğinizle ilişkiniz alarm veriyor.


7 Temmuz 2012 : Güneş burcunuzdan size destek vermeye devam ediyor ve beklentilerinizle ilgili değişim fırsatları yakalamanıza neden olacaktır. Yaratıcılığınız hız kazanıyor. Bugün, arkadaşlarınızla sağlam ilişkileriniz içinde olacaksınız. Yeni kazançların ve sözleşmelerin gündem kazanmasıyla daha dikkatli davranmanız gerekecektir.


7 Temmuz 2015 : Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.


7 Temmuz 2014 : Bugün çevrenizdeki gizli hayranlarınız size açılabilir ya da siz saklamaya çalıştıkları duyguları fark edebilirsiniz. Girişimlerinizde sezgilerinize güvenebilirsiniz. Hoşunuza giden şeylere ve eğlenceye dönük harcamalar yapma eğilimindesiniz. Özellikle gündüz saatleri çocuklarla vakit geçirmek için son derece uygun olacak.


7 Temmuz 2013 : Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.


7 Temmuz 2012 : Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.


7 Temmuz 2011 : Kalıcı kararlar almanız gereken zamanlar başlıyor. Artan sorumluluklar, eve ait koşturmacalar oldukça bıktırıcı bir noktaya gelebilir. Aile büyüklerinin getirdiği sıkıntılar ise sizi bağlayacaktır. İş ve ev arasında almanız ve üstlerle ilişkilerde yaşanacak gerginlikler karşısında sabırlı olmalısınız. Güvenliği ilgilendiren uğraşlar daha fazla zaman alabilir.


7 Temmuz 2015 : Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.


7 Temmuz 2014 : Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.


7 Temmuz 2013 : Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.


7 Temmuz 2012 : Yakın ilişkilerde yaşanan değişim üzerinden yenilenmeler sizi değiştirmekte. Daha akılcı olmanız sorunları aşabileceğinizi gösteriyor. Ancak finansal alanda kaynaklarınızı temkinli kullanmalısınız. Başkalarının parasal desteğine ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu dönem öncelik kazanan ortak yatırım planlarını sizi meşgul edebilir. Yine de akıcı sonuçlar alabileceğiniz gelişmeler var


7 Temmuz 2015 : İşinizle alakalı aklınızda çokfazla soru işareti vardı.Bugün o sorulara cevapbulacaksınız ve çok güzeladımlar atacaksınız. Hastaolmanıza rağmen işinizitakip ediyorsunuz.


7 Temmuz 2014 : Bugün biraz anlayışsız davranıyorsunuz. Size sürekli haksızlık ettiklerini düşünebilirsiniz. Ama bu olumsuz düşüncelerinizi öğlen saatlerinde yok edeceksiniz


7 Temmuz 2013 : Sizi takdir eden çok ama siz ruhunuzu tatmin edemiyor gibisiniz. Olağanüstü istekleriniz var.


7 Temmuz 2012 : Kartınız hayal... Maddi açıdan rahatlama içerisindesiniz. Sezgileriniz oldukça kuvvetli ve bu gerek size gerekse sizden yardım bekleyen insanlara çok yardımcı oluyor.


7 Temmuz 2011 : Arzularınızı belirtirken kişisel çekiciliğinizi kullanıyorsunuz. Sevgiliniz de bunun farkında. Bünyeniz yorgunluktan zayıf düşebilir. Dinlenmeye çalışın. Kendi ayaklarınız üzerinde durmaya çalışıyor, yardımları reddediyorsunuz.


7 Temmuz 2015 : Siz de bu beraberliğin tekrar başlamasına ılımlı bakabilirsiniz. İş yerinizde size yeni sorumluluklar verilebilir. Çok çalışmak zorunda kalacağınızla ilgili olumsuz düşünceler üretmemelisiniz. Bu size beraberinde yeni teklifleri de getirebilir.


7 Temmuz 2014 : Bu kişi ile yakınlaşmak sizi son derece heyecanlandırıyor. Yeniden aşık olabilirsiniz. Belki de bu ilişki uzun süreli bir beraberliğin habercisidir. Bugün işinizi ilgilendiren ayrıntıların üzerinde durmanız, hem de verdiğiniz kararlarda ısrarcı olmanız sizin açınızdan fayda getirebilir.


7 Temmuz 2013 : Aşk hayatınızla ilgili barındırdığınız korkular ve endişeler çok gerçekçi görünmüyor. Sevgilinizin sizinle paylaşmak istediği önemli konular var. Bu önemli konuları duymaya yanaşmıyor gibisiniz. İş değiştirip değiştirmemekle ilgili tereddütleriniz var.


7 Temmuz 2012 : Duygularınızın karşılıksız olması sizi hayal kırıklığına uğrattı. Oysa bunun çok olağan bir şey olduğunu zamanla anlayacaksınız. Sevginizi kazanmaya çalışan biri var. Bu günlerde yakın çevrenizle ilgili ilişkileriniz ağırlık kazanacak ve sosyal hayatınız bir hayli hareketlenecek.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2016 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed