Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

8 Ağustos Hangi Burç?


Burcunuz Aslan,

Geçmiş Yorumlar:

8 Ağustos 2016 : Bazı olayların yaptığınız seçimlere göre şekillendiğini görebileceğiniz günler. İstediğiniz noktaya varana kadar planlarınızı uygulamaya devam etmeniz gerektiğini görebilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Hafta sonu genelinde ve sonrasında daha ciddi veya karamsar düşünmeye meyilli olabiliriz. Üzgün olabilir veya hayata olumsuz bakabiliriz. İletişim kurmak zor olabilir veya yalnız hissedebiliriz. Daha önce ihmal ettiğimiz konular nedeniyle mücadele gerektiren ortamlara girebilir veya olumsuz denebilecek haberler alabiliriz. Sözlerimiz kesilebilir veya engellenmiş hissedebiliriz. Önemli kararlar almak, imzalar atmak veya büyük yatırımlar yapmak için uygun günlerde değiliz. Aşk hayatımızda ve her türlü ilişkilerimizde zorlanabileceğimiz hafta sonundayız; tartışmalardan kaçınalım. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


8 Ağustos 2015 : Bazı konuları ele alış biçiminiz veya bazı konulara bakış açınız diğer kişilerden farklı olabilir. Sizin için çok önemli bir konu değilse, bırakın kim ne düşünmek veya kim ne yapmak istiyorsa öyle olsun. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Güne zorluklarla, belli belirsiz bir stresle başlayabiliriz. Mücadeleci kişilerle görüşmeler için uygun saatlerde olmayacağız. Ancak yine de, günün geneline yayılan iletişim, eğitim, ticaretle ilgili konular, bilişim, yurtdışı bağlantılı konular, sözleşme gerektiren işler, gelecek planları, fikir alışverişleri veya önemsediğimiz kişilerle görüşmeler yapmak için olumlu açıları anlaşmalar, sözleşmeler ve planlar yapmak için uygun birkaç günde olduğumuzu gösteriyor. Tüm bu başlıklarda daha iyi düşünebilir veya belli olanaklara kavuşabiliriz diyebilirim Niobe’ce. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


8 Ağustos 2014 : Yoğun tempo, gün içinde bunalmanıza neden olabilir. Ama akşam saatlerine doğru rahatlayacağınızı bilmelisiniz. Unutmayın pratik yanınızı öne çıkarırsanız, pek çok şeyi kolaylıkla halledebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün ve yarın aniden ortaya çıkan durumlar, kişiler veya olaylar şaşırtıcı olabilir ya da bazı planlarımızı yeniden ele almamızı ya da bazı değişiklikler yapmamızı gerektirebilir. Ortaya çıkan durumlar her ne ise, (şu an için ne demek istediğimi anlamanız zor dahi olsa!)aslında bizim için en sonunda yararlı sonuçlar ortaya çıkarabilir. Sevgili arkadaşlar, 1 - 15 Ağustos arası tatilde olduğum için, gün geneli hariç burç yorumlarınızı asistanım hazırlıyor olacak. Umarım hoşunuza gider. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın.


8 Ağustos 2013 : Önümüzdeki bir hafta içinde, uzak mesafede bulunan bir tanıdık size iş fırsatları ya da farklı imkanlar sunabilir veya seyahatlere çıkabilirsiniz ya da eğitimle ilgili yeni başlangıçlar söz konusu olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Aslan burcunda meydana gelen yeni ay, bayram tatilinde tembellik etmek, keyifli aktivitelerle zaman geçirmek ve önümüzdeki on gün boyunca yeni başlangıçlar yapmamız için olanak tanıyacaktır. Önümüzdeki on günlük süreçte, kendi burcunuzun özellikle hangi alanlarda yenilenmek, ilerlemek ya da yeni başlangıçlar yapmak fırsatını bulacağını günlük burç yorumlarında tek tek ele aldım.


8 Ağustos 2012 : Yeni gelişmeleri değerlendirmeli ve ciddi çalışmalara hazırlanmalısınız. Daha ılımlı olmadığınız takdirde önemli bir işi elinizden kaçırabilirsiniz. Bugün maddi konularda daha dikkatli olmalısınız. Fiziksel direnciniz fazla güçlü değil fakat asıl bulaşıcı hastalıklar sizin için tehlikeli olabilir. Sağlık şartlarına dikkat etmediğiniz takdirde bu gibi şeylere davetiye çıkartmış olursunuz.


8 Ağustos 2011 : Aslında insanların, isteklerinize fazla direnemeyecekleri bir yapıdasınız. Yani her istediğinizi yaptırabilecek durumdasınız. Bugün bu etkinizden mutlaka yararlanmaya gayret etmelisiniz. Duygusal hayatınızda ise cinsiyetiniz ne olursa olsun erkeklerle anlaşmazlıklara açıksınız. Eğer siz bir kadın aslansanız bu uyuşmazlık hali birlikte olduğunuz kişiye fazlasıyla yansıyabilir. Bugün oldukça gerilerde kalan ve artık unutmuş olduğunuz bir para konusu açılabilir ve ummadığınız bir anda elinize para geçebilir. Bu parayı değerlendirmekte çok acele etmeyin.


8 Ağustos 2017 : Düşünme ve planlama aşamasında kalabileceğiniz bir gündesiniz. Kendinizi ön planda hissetmekten çekinebilir, başkalarına yardım ve karşılıksız çalışma konularında gönüllü olabilirsiniz. Bugün kendinizi rahatlatmak için alışveriş yapabilir, yaratıcılığınızı çeşitli konularda ortaya çıkartabilirsiniz. Aile hayatınızda beklemediğiniz olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.


8 Ağustos 2016 : Bir konuya karşı dönemsel endişeler içindesiniz. Sizi kaygıya düşüren etkilenmeler, bugünlerde bir boşluk yaratabilir. Bunu, konunun kalıcı bir probleme dönüşmemesi için kullanabilirsiniz. Bugünlerde moral durumunuzu yükseltme ihtiyacınız, birtakım sorunları gündeminizden çıkartmanıza neden olabilir. Ama bu yanlış bir yol olacak.


8 Ağustos 2015 : Size yeni bir iş, daha iyi şartlar ve farklı bir çevre cazip gelebilir. Yenikonularla ilgilenmek için iyi bir zamandasınız. Fakat karar almadan iyi düşünmelisiniz. Eviniz ve güvenliğinizle ilgili problemleri fazlasıyla büyütebileceğiniz bir gün. Ailenizden size destek olmalarını bekleyebilir fakat onlarla tartışma eğilimi gösterebilirsiniz.


8 Ağustos 2014 : Hayata bakışınızdaki iyimserlik etkileyici. Bu özelliğinize hayranlık ölçüsünde ilgi duyan insanlarla ortak planlar içine gireceksiniz. Bugünlerde bir mülk işiyle ilgili koşuşturmalarınız olabilir. İşin gittikçe belirginleşen para boyutu, çabalarınıza ivme katabilir. Sınırsız özgürlükten yanasınız. Ama bu konuda eleştirel bakılan çifte standart uygulamalarınız da var.


8 Ağustos 2013 : Venüsün 10 Ocakta Oğlaka geri dönmesi ile önemli bir güç elde edeceksiniz. Fikirleriniz ve isteklerinizde tutarlı hatta ısrarcı olacaksınız. Hayatınızdaki bazı tatsızlıkların yerini huzur alacak. Önemli teklifler ve davetler alacaksınız. Arkadaşlarınızla daha çok bir arada olma şansınız yakalayacaksınız. Duygusal bakımdan daha verici olduğunuz bir gün geçireceksiniz.


8 Ağustos 2012 : Hayata bakış açınızı değiştirmek istemeniz son derece hayırlı bir yaklaşım fakat zaman zaman duygularınızın kontrolünüzden çıkıyor, karamsar düşüncelerin esiri oluyorsunuz. Ama kendinizi duygusal açıdan geliştirmek sizin elinizde. Akrabalarınızın her zaman desteğini görmek sizi huzurlu kılıyor, size zorluklarla mücadele etme gücü veriyor, bunu değerini bilmelisiniz.


8 Ağustos 2011 : Aile içi ilişkilerinizde olayların gelişimi tam istediğiniz gibi olacak. Bugün bir süredir düşündüğünüz ve gerçekleşmesi zor görünen bir konuda sürpriz bir gelişme yaşayacaksınız. Pek çok konuda düşüncelerinizin berraklaştığını göreceksiniz. Arzu ettiklerinizle değil, elde ettiklerinizle yaşarsanız mutlu olacağınızı nihayet öğrendiniz. Uzun zamandır ihmal ettiğiniz arkadaşlarınız ile görüşebilir onlarla zaman geçirmek isteyebilirsiniz.


8 Ağustos 2017 : Aşk yaşamınızda bazı ruhsal heyecanlar yaşamaya eğilimli olacaksınız ve çeşitli gerilimler yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle iletişimleriniz son derece canlı olacaktır ve beklemediğiniz bazı gelişmeler gündeme gelebilir. Olaylara ani tepkiler verebilirsiniz ve bu durum sevdiğiniz kişiyle aranızda bazı gerginliklerin ortaya çıkmasına yol açabilecektir. Bazı yeni kararlar alabilirsiniz ancak bunları uygulamaya geçmek için bir süre daha beklemelisiniz.


8 Ağustos 2016 : Bugün cazibenizle dikkat çekebilirsiniz. İletişimde çok enerjik ve canlı yaklaşımlarınız olabilir ve birçok kısa yolculuğa çıkabilirsiniz. Yeni başlangıçlar için olumlu bir gün.


8 Ağustos 2015 : Aşk hayatınızda devamlı bir umut beklentiniz var. Cazibe ölçülerinize uygun biriylesiniz, ama yine de yolunda olmayan bir şeylerin varlığını hissediyorsunuz. Her şeyin yoluna girmesi dileğiyle sürdürüyorsunuz ilişkinizi.


8 Ağustos 2014 : Yalnızlığı bir an evvel bitirmeye niyetli görünüyorsunuz. Sıkılganlığınızı bugünlerde fazla hissettiriyorsunuz, ama sıcak kişiliğiniz de daha fazla yalnızlık istememekte kararlı gibi.


8 Ağustos 2013 : Aşkta tatsız durumlar düzelecek. Partnerinizle birbirinizin yeni ve değişik yönlerini keşfedeceksiniz. Sürüncemede kalan ilişkiniz daha da netleşecek. Ancak sevgilinizin davranışlarının değişmesi ile hemen güvensizlik duyguları içerisine girmemelisiniz. Onun iş ve aile yaşamında kafasına takılan ve sizi de sıkmamak için anlatmak istemediği sorunları olduğunu anlamanız gerekiyor.


8 Ağustos 2012 : Sevgiliniz ile ilişkilerinizde her ne kadar düzelme var gibi görünse de konuşulmayan pek çok şey, içten içe ilişkinizi yıpratmakta. Gerçeklerle yüzleşmenin zamanı geldi de geçiyor bile.


8 Ağustos 2011 : Aşk hayatınızda çok sadık ve dürüstsünüz. Sevdiğiniz insan için herşeyi göze alacak kadar cesursunuz. Aynı özveriyi , gösterdiğiniz sevginin tam karşılığını partnerinizden de bekliyorsunuz. Fakat partneriniz sizin gibi değil. Bu durum ilişkinizde sizin mutsuz olmanıza yol açıyor. Duygularınızı denetim altına almalısınız.


8 Ağustos 2017 : Bu gün köklü değişiklikler yapma kararı alacaksınız. Bu çok da gerekli.Değişecekler sıralamasında ilk sıraya yakışan sizdiniz ama madem ki sonunda silkelendiniz, demek ki bir şeyleri kavradınız. Bu operasyonun size ilerdeki kazançları yaptığınız dokümanlardaki kadar olmayacak. Biraz geç davrandınız çünkü.


8 Ağustos 2016 : Disiplini bir şekilde işinize konsantre olabileceğiniz bir gündesiniz. İhtiyatlı davranacaksınız ve uzun süreli planlar yapabilirsiniz. Konuları detaylı olarak değerlendireceksiniz ve bugün işinizde hata yapmanız zor olacaktır. Bazı gerçekçi kaygılar duyabilirsiniz. Hedefinize yönelik ciddi adımlar atmaya çalışacaksınız. Biriktirdiğiniz işleriniz varsa bugün bunları halletmek için fırsatlar yakalayacaksınız. Çok hareketli bir geçireceğiniz söylenemez daha çok sabit işlerle ilgileneceksiniz.


8 Ağustos 2015 : Ay, işbirlikleri konusunda dikkatli olmanızı öğütlüyor. İşbirliklerinde tutarsız davranışlarla karşılaşabilirsiniz. İlginç olasılıklarla dolu bir gün. Değişik çevrelere girmek ya da öneriler almak size son derece cazip görünebilir.


8 Ağustos 2014 : Ãœretken birisiniz, bu anlamda uzun süreli yalnızlıklar içindesiniz. İşinizle ilgili çok ilginç düşünceleriniz var. Bu düşüncelerinizle ilgili bağlantılı olarak, destek arayışlarınızda gelişmeler olabilir.


8 Ağustos 2013 : İş yaşamında bugün bir zafer kazanacaksınız. Çeşitli eleştiriler veya engeller yüzünden yarım kalan işinizin sizden bir an evvel tamamlanması istenecek ve bu iş ile ilgili övgü alacaksınız. Böylece hevesle yeni projelerinize de başlayacaksınız. Önemli teklifler karşınıza gelecek. İkili ilişkilerde daha ikna edici olacaksınız. Venüs iş konusunda size yardımcı olacak. İş gücünüz artacak. Yoğun çalışma ortamında bile kendinizi zinde hissedeceksiniz.


8 Ağustos 2012 : Çevrenizdeki insanların tutarsız ve iki yüzlü davranışlarına sinirlenecek stresli bir gün geçireceksiniz. İletişimde yaşayacağınız sorunlar veya aksilikler işinizi aksatacak.


8 Ağustos 2011 : İş yaşantınızda sorunlu günler geçiriyorsunuz. Emeğinizin karşılığını alamadığınız gibi amirleriniz tarafından sürekli azarlanıyorsunuz. Bugünlerde iş değiştirmek gibi fikirler kafanızda yer etmiş durumda .


8 Ağustos 2017 : Parayla ilişkileriniz bugünlerde farklılıklar içeriyor. Bugünlerde sıkı para tartışmalarınız var. Ama tartışmaya girmeden bir şeyleri halletme niyetinizde zorluklar yaşayabilirsiniz.


8 Ağustos 2016 : Birkaç güne kalmadan ciddi bir para meselesinin peşine koşmanız gerekebilir. Planladığınız küçük yatırımların bir kısmı ilginç bulunuyor, bu konuda destek görebilirsiniz.


8 Ağustos 2015 : Belli bir zaman içinde para durumlarınızda bir istikrar söz konusu. Bu konudaki inişleriniz, çıkışlarınız bir süre için de olsa, dengeye oturmuş bir görüntü içinde.


8 Ağustos 2014 : Günübirlik anlamında bir para sıkışıklığınız yok. Ama çok önemsediğiniz projeleriniz yüklü paraları gerektiriyor. Bugünlerde doğru hesaplar içinde olmalısınız. Yakında kısmen de olsa düzelme içine gireceksiniz.


8 Ağustos 2013 : Parasal bakımdan aile desteğiniz devam edecek. Ailenizden aldığınız destek size özellikle partneriniz karşısında güç verecek.


8 Ağustos 2012 : Küçük ama düzenli bir gelir kapısı açılıyor. Sizi son derece sevindirecek gelişmeler yakındır. Bu gelir, bir malınızın değerlenmesi sonucu elinize geçebilir fakat çok dikkatli olmalısınız.


8 Ağustos 2011 : Parasal konularda yeni ve farklı beklentiler içinde olacaksınız. Bu beklentilerinizi gerçekleştirebilmek için yakınlarınızdan yardım alabilirsiniz. Hediye almayı çok seviyorsunuz. Bugün yine sevdiklerinize hediyeler alarak masraf yapacaksınız.


8 Ağustos 2017 : Onu sıkça arayarak, kesin bitmiş şeyleri düzeltmeye çalışmak pek doğru bir yol olmayabilir. Bitmiş aşk ilişkilerini dostluğa dönüştürmenin daha başka yolları olabilir.


8 Ağustos 2016 : Sevgilinizin yakınlarıyla yakınlaşma çabalarınızın bir çoğu abartılı görülebilir. Ne kadar içten olsanız da bazı sevgi gösterilerinizde aceleciliği bırakmalısınız.


8 Ağustos 2015 : Bir dostunuzla uzun zamandır sürdürdüğünüz bir işbirliği, onun devreye sokmak istediği üçüncü kişinin varlığıyla işlevini kaybedebilir.


8 Ağustos 2014 : Belli bir süreç içinde, belli konularda yanılgılara düşme şansınız yok. Doğru karar ve seçimlere zorunlusunuz.


8 Ağustos 2013 : İş hayatınızda şansınızı açıldığı bugün aşk veya başka kompleks takıntılarla zihninizi meşgul etmeyin.


8 Ağustos 2012 : Göz ardı ettiğiniz bazı fiziksel rahatsızlıklarınız var ve size zararlı olabilecek yaşam tarzınızı değiştirmeyi düşünmüyorsunuz.


8 Ağustos 2011 : Çevrenizde çok güvendiğiniz , her sırrınızı açtığınız bir arkadaşınız sizin bazı sırlarınızı başkalarına taşıyor. Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde mesafeli olun.


8 Ağustos 2017 : İşinizde yeni bir girişimde bulunmak yerine eksikleri yeniden gözden geçirin. Sevdiğiniz kişiyle aranızdaki sorunları biraraya gelerek çözmeye çalışın. Fazla kilolarınız-dan kurtulmak için spora başalayın.


8 Ağustos 2016 : Yakın bir dostunuz sizi eski günlere götürebilir. Geçmişte yaptığınız hatalarınızı şimdi daha net görebilirsiniz. Şu an sahip olduğunuz değerlere sıkıca sarılın. Maddi ve manevi olarak güçlenmeye çalışın.


8 Ağustos 2015 : Duygusal hassasiyete açık olduğunuz bir gün. Kıskanılmaktan aldığınız gizli hazzı, kendi kıskançlık krizlerinizde yaşadığınız gerginliklerle karşılaştırmalısınız. Bu sizi, ilişkinizde sağduyulu davranmaya yöneltebilir. Mesleğinizde yaşadığınız gelişmeler istediğiniz şekilde ilerliyor.


8 Ağustos 2014 : Fiziksel olarak yorucu işler, yetişsin diye gösterilen büyük efor işe yaramakla birlikte biraz daha kontrollü olmaya ihtiyacınız var bugün. Eğer istediğiniz şekilde ilerlemeyen bir takım işleriniz olursa gereksiz inatlaşmalara girmeyin.


8 Ağustos 2013 : Yatırım konuları bugün yaklaşılması riskli bir alan. Uzun ve orta vadeli getiri ve kayıpları görmekte zorlanabilirsiniz. Bu açıdan bir beklentiniz varsa olası belirsizlik, sonuçlarına bağlı olan adımları atmanızı engelleyebilir.


8 Ağustos 2012 : Sabit düşünmeniz ve davranışlarınızdaki tutuculuk, yapmanız gereken atılımların gecikmesine neden oluyor. Özellikle iş gücünüzü otaya çıkaracak alanlarda daha mutlu olacağınızı biliyorsunuz. Mecburiyet konusunda kendinize baskı yapmayın. Romantizm rüzgarları sizden yana esiyor.


8 Ağustos 2011 : Bugün maddi ve manevi kayıplarınızın had safhada olma riskiyle karşılaşabilirsiniz. Yatırımlarınızdaki dengesiz tutumunuz kayıplarınızın devam etmesine sebep oluyor. Sevdiğinizin sorunlarıyla ilgilenin.


8 Ağustos 2012 : Yoğun ilişkileri seviyorsunuz. Hedeflerinizde ve deneyimlerinizde güçlü konumlar arıyorsunuz. Kolay tatmin olmayan bir yapınız var. Bugün, içsel disiplininiz mükemmel bir şekilde seyrediyor. Sadece kendinizin değil, çevrenizin sorunlarına da çözüm getiriyorsunuz. Dingin ve sabırlı yapınızı ortaya çıkaran, başarılı çalışmalar içindesiniz. Finans konularında başarılı bir grafik çizeceksiniz.


8 Ağustos 2017 : Kariyerde önemli bir dönem. Amaçlara odaklandığınız bu süreçte krizleri yönetmek kolay olmayacak.. Kendinizi güvende hissetmek adına aile bütçenize yönelik attığınız adımların sonuçları üzerinde durabilirsiniz. Aynı zamanda geçmişle ilgili psikolojik yüklerden kurtulma zamanı. Yerleşimle ilgili planlarınızı aksatacak gelişmelere dikkat edin.


8 Ağustos 2016 : Yeni adımlar ve önemli kararlar için harekete geçiyorsunuz. Becerilerinizi yenilediğiniz son dönem size yeni olanaklar taşımakta. Kazanımlarınızı artıracağınız fırsatlar sürerken borçlarınızı ödemek, bütçenizle ilgili yeni bir plan yapmak önceliğiniz olacak. Özellikle çalışma kapasitenizi yükselirken önemli para girişleri söz konusu.


8 Ağustos 2015 : Hayatın güzel yanları ve çocuklarla olan paylaşımlar sizi mutlu ediyor. Kendinizi mutlu ve dinlenmiş hissedeceğiniz hobilerle ilgilenebilirsiniz. Ancak günün ilerleyen saatlerinde biraz sıkışık zamanlar söz konusu. Sizi bekleyen işler ve hafta sonunu içine alan konular var. İş ortamında ağırlaşan çalışma koşulları karşısında hazırlıklı olmanız gerekiyor.


8 Ağustos 2014 : İş ve çalışma konularında bir hayli hırslısınız. Yeni sorumluluklar ve görevler almak isteyebilirsiniz. Daha disiplinli ve planlı bir çalışma temposu içine gireceksiniz. Detayların önemli olduğu işlerinizde dikkatiniz takdir toplayacak. Ancak sağlığınızla ilgili konuları erteleme eğilimindesiniz. Günün sonunda epey yorgun düşebilirsiniz.


8 Ağustos 2013 : Şimdi kişisel açıdan maddi kazanımlarınıza bakmalı, ne kadar tasarruf yapabileceğinizi hesap etmelisiniz. Eldeki kaynakların daha kıt ve dikkatli kullanılması gereken son süreci iyi yönettiğinizde çabalarınız boşa çıkmayacak. Bir yandan da çalışma hayatına yönelik yeni tecrübeler, etkinliğinizi ortaya çıkarabileceğiniz sıkı bir iş temposuna giriyorsunuz.


8 Ağustos 2012 : Artık yeni konuları ve öğretileri sindirmiş durumdasınız. Kendinizi güvende hissetmek istediğiniz iş hayatınız öne çıkıyor. Güne yön verecek kişisel planlar ve kariyerle ilgili beklentiler dikkat çekecek. Son dönemde geniş imkanlar elde ettiğiniz bu alanda yapacak çok işiniz var. Yaratıcı yanlarınızı kullanmak, belki takım çalışmalarına yansıyan işleri toparlamak en doğrusu olacak.


8 Ağustos 2011 : Hayatınıza giren pozitif etkilerle yol almaktasınız. Kendinizi ifade edebileceğiniz uğraşlar, duygusal hayatınıza canlılık artan ilişkiler gündemde görünüyor. Daha mutlu ve girişken olacağınız farklı hobilerle ilgilenmeniz ise ayrı bir keyif kaynağı olabilir. Yaratıcılığınızı öne çıkarabileceğiniz olanakları kullanma şansı bulabilirsiniz. Pek çok konuda dikkat çekici başlangıçlar yapılabilir.


8 Ağustos 2017 : Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.


8 Ağustos 2016 : Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.


8 Ağustos 2015 : Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.


8 Ağustos 2014 : Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.


8 Ağustos 2013 : Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.


8 Ağustos 2012 : Olaylara ve hayata daha geniş bir açıdan bakacaksınız. Karşınıza çıkan fırsatlar ve yeni konular eşliğinde değişik öğretiler kazanabilirsiniz. Bu dönemde yeni arayışlar içinde olmanız size değişik bilgiler edineceğiniz olanaklar getirecek. Yabancılarla ilişkilerin yön değiştirdiği bu günlerde bağlantılarınız güçlenebilir. Başkalarını inanç ve görüşlerine karşı daha esnek olabilirsiniz.


8 Ağustos 2017 : ALÇAKGÖNÜLLÜLÜĞÜNÜZ, dostlarınızın artmasına yol açacak. Aşkta da “Ben bilirim, böyle olmalı” demeyin. Ona sevgisini gösterme fırsatı verin.


8 Ağustos 2016 : Parasal olarak parlak bir günolmasına rağmen mutlugörünmüyorsunuz. Elinizdeolan değerleri sürekliküçümseme yerine onubüyütmeye önem verin.


8 Ağustos 2015 : AŞK: Bugün partnerinizeöylesine dürüst ve saygılısınız kisanki gözünüz hiç bir şeyigörmüyor ve sürekli onunlabirlikte olmak istiyorsunuz.Hayatınızın bir parçası olduğunudüşünerek onunla mutlusunuz.PARA: Konuşkan, cömert ve dürüst olmanızişinizle ilgili bir sorun çıkmayacağını gösteriyor.Bugün bazı seyahat teklifleri alabilirsiniz.SAĞLIK: Çevresel baskılardan kurtulmak kolaydeğil. Bu nedenle ruh dengenizi korumalısınız.


8 Ağustos 2014 : İşinizle ilgili olarak son derecegüzel çalışmalar yapacak, yaptığınız projelerden çok keyifalacaksınız. Bazı burçlar gibisizin için de barış süreci, pozitiflikve mutluluk geliyor.


8 Ağustos 2013 : Sevmediğiniz insanlar peşinizi bırakmayacak. Tepkilerinizi çok sert göstermemelisiniz.


8 Ağustos 2012 : Kartınız Mühür... Cesaretli görünüyor ve kolayca bir şeyden vazgeçmiyorsunuz. Bugün de pes etmeyin. İşinizdeki başarınızın arttığını göreceksiniz.


8 Ağustos 2011 : Ev ortamınızda sevdiğiniz kişilerle her şeyinizi paylaşmak istiyorsunuz. Ama yalnız kalıyorsunuz.


8 Ağustos 2017 : Son derece dikkatli ve kararlı olacağınız bir gün. Kendinize olan güveniniz yükseliyor. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler sıcak ve yoğun olacak. Birlikte dost davetlerine katılabilir, eğlence yerlerine gidebilirsiniz. Parasal konulara yönelik istekleriniz artıyor.


8 Ağustos 2016 : Mantığınızdan çok duygularınızla hareket etmeniz özel hayatınızda sorunlar yaratıyor. Çevrenizdeki birtakım söylentilerin sizi yönlendirmesine izin vermemelisiniz. Kariyerinizle ilgili çalışmalarınızla olumlu gelişmeler var. Enerjinizi iş yerinde çalışarak kullanmanız sayesinde üstlerinizin takdirini alabilirsiniz.


8 Ağustos 2015 : Aşk hayatınız çok ters rüzgarların etkisinde. İçiniz korkularla ve endişelerle dalgalanıyor. Yaşadığınız bu karmaşa sizi epeyce sarsacak gibi. İş hayatınızda aşırı yoğunluktan ötürü yüklenebileceğiniz işlerden fazlasına kalkışmak sağlığınızda, çeşitli rahatsızlıklara yol açabilir.


8 Ağustos 2014 : Fakat sevginizi ortaya koyarak, duygularınızı açıkça paylaşmayı denerseniz birlikteliğinizde değişim yapmayı başarabilirsiniz. İş yerinizde çalışkanlığınızdan dolayı size yeni sorumluluklar verilebilir. Çok çalışmak zorunda kalacağınızla ilgili olumsuz düşünceler üretmemelisiniz.


8 Ağustos 2013 : Seviyor ve seviliyorsanız birlikte yeni bir çevreye gireceksiniz. Sevdiğinizle yaşadığınız tüm sorunlar son bulacak. Artık mutlu ve huzurlu günler sizi bekliyor. Sevdiğiniz yoksa yeni biriyle bir yakınınız sayesinde tanışacak ve beğeneceksiniz.


8 Ağustos 2012 : Sevgilinize karşı duygularınızı denetim altına almanız gerekiyor. Biraz katı bir tavır içinde bulunabilir bazı baskılarla karşılaşabilirsiniz. İş konularındaki güvensizliklerinizi, hatalı kararlara yöneltebilecek boyutlara götürmekten kaçının. Bu günler içinde fazlasıyla önemli iki görüşmeniz var.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed