Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

8 Ekim Hangi Burç?


Burcunuz Terazi,

Geçmiş Yorumlar:

8 Ekim 2016 : Bugünlerde, ilginç fikirler geliştirmek ve bunları uygulamak zorunda kalabilirsiniz. Farklı olaylarla başa çıkmak veya bazı problemleri gidermek için özgün fikirler geliştirmek gerekebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Politik olmakta zorlanmayacağımız ve bu eğilime ihtiyaç olan bir gün. Öğle saatlerine kadar rutinin dışına çıkan hareketler içerisinde olabilir, farklı şeyler yaşayabilir ya da deneyebiliriz. Öğle saatlerinde rahatsız edici konuşmalar yapmamak veya bu tür konuşmalardan kaçmak için diplomatik davranmak zorundayız. Terazi burcuna geçen Merkür önümüzdeki günlerde bu alanda bize destek olacaktır. Daha eşitlikçi ve objektif olabileceğiz, iletişim kurmak daha kolay olacak ve adil tavırlarımız ön plana çıkacak, ama bugün ve devamındaki birkaç gün boyunca, güç mücadeleleri, meydan okumalar, otorite konumundaki kişilerle anlaşmazlıklar ve baskıcı kişiler ön plana çıkabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


8 Ekim 2015 : Eğer elle tutulur planlar yapmak istiyorsanız bugünlerde zorlanabilirsiniz. Zira bazı veriler, öneriler veya tavsiyeler gerçekten çok olumlu ve önemli olsa da, bazıları gerçekten umutsuz olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde kararsızlıklar, belirsizlikler, unutkanlıklar ya da yanılgılar söz konusu olabilir. Öğle saatlerinde işler netleşmeye ya da biz daha kararlı olmaya başlıyoruz. Ancak, genelde yanıltıcı etkiler, yanıltıcı durumlar veya manipülatif kişiler daha dikkatli olmamız ve detaylara odaklanmamız gereken bir günde olduğumuza işaret ediyor. Öğle sonrası saatlerde kendimize güveniyoruz, üzerinde yoğunlaşacağımız işleri tamamlayabilir ve başarı sağlayabiliriz. Akşam saatlerinde değişik hoşluklar, ufak tefek sürprizler ya da hoşumuza gidebilecek farklı denebilecek gelişmeler söz konusu olabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


8 Ekim 2014 : Belli plan veya programlarınıza karşı direnç gösteren kişilerle tekrar bir araya gelebilirsiniz. Bu sefer daha dikkatli yaklaşmanızda ve seçeneklerinizi tekrar değerlendirmenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Belli konular üzerine analiz yapmayı bırakıp direkt adımlar atmak bugün için daha doğru olabilir. Hangi otelde kalacağınıza karar vermekle zaman kaybetmek yerine bir otele girip yerleşmek veya bando takımı seçmeleri için ince eleyip sık dokuyarak aday aramayı bırakıp artık takımı oluşturmak v.b daha doğru olabilir. Malum Merkür geri gidiyor, yola çıkacakların her tür rötar, çifte rezervasyon, yedek lastik, unutulan biletler v.b yol esnasında yaşanabilecek aksiliklere karşı tedbir almalarında ya da vedalar esnasındaki yanlış anlaşılmalara dikkat etmelerinde fayda var.


8 Ekim 2013 : Zıt fikirlerin veya çelişkili durumların ortasını bulmak zor olabilir. Kaçmaya çalışmak doğru yöntem mi acaba? İşinizi veya başarmak için çok uğraştığınız şeyleri ilgilendiren fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. İlerleme ve büyüme fırsatı çok açık, ama bütçenizi aşmamanız veya ani hareketlerde bulunmamanız gerekiyor! Tüm burçlar için gün geneli: Yararsız işlerle uğraşabileceğimiz veya vakti daha iyi kullanmanın yolları varken detaylara boğulabileceğimiz bir gün.


8 Ekim 2012 : İçgüdüsel reaksiyonlarınız uygun ve güçlü. Soyut kavramları fiziksel gerçeklere dönüştürme yeteneğine sahipsiniz. Ama buna karşın biraz tembelsiniz ve harekete geçmek için güvensizlik hissi duyuyorsunuz. Değişken davranışlar ve alışkanlıklar içerisindesiniz. Daha çabuk ve kararlı hareket edin. Her geçen gün sizin için daha fazla kayba sebep olabilir. Bu yüzden her konuda, gereken teşebbüslere zaman kaybetmeden başlayacağınız bir gün. Bugün harcama konusunda dikkatli davranmadığınız takdirde önümüzdeki günler çok zorlanabilirsiniz.


8 Ekim 2011 : Duygusal açıdan oldukça zayıf ve sıkıntılı günler geçiriyorsunuz. Çevrenizdekilerle karşlıklı olarak birbirinizi kırabilirsiniz. Çevrenizi kırmaya ve haksız davranışlara eğilimlisiniz, biraz bencil yapıda olabilirsiniz. Bugünlerde paraya çok gerek duyacağınız gelişmeler olabilir. Şimdiye kadar sakin giden ve kararsız kaldığınız bir konu birdenbire alevlenebilir. Erkekseniz maddi açıdan şanslısınız veya bazı ihtiyaçlarınızı çok ucuza karşılamak imkanı bulabilirsiniz. Parayla ilgili önemli konuşmalar ve anlaşmalar yapabilirsiniz. Kalabalık bir ortamda, bir toplantı veya eğlencede olabilirsiniz. Karşınıza bazı fırsatlar çıkacak. Harekete geçmeniz ya da fırsatları kaçırmanız size kalmış birşeydir.


8 Ekim 2017 : Kendinizi sakınmak adına bazı ilişkilere girmekten çekinmeniz, size yalnızlıklar yaşatabiliyor. Çok fazla hoşgörülü davrandığınız bir arkadaş ilişkinizde, arkadaşınızın zaaflarının artmasına neden oluyorsunuz. Aile ilişkilerinizi sıcaklaştırma niyetiniz mutluluk yaratacak. Önemli bir konuk bekliyorsunuz, ama konuğunuz gelişini erteleyebilir.


8 Ekim 2016 : Önümüzdeki günlerde beklenmedik sürpriz gelişmeler, çekindiğiniz konularda cesaretlenmenizi sağlayabilir. Uzun zamandır çözümsüz görüp üstüne gitmediğiniz bir problemde, belirsizliklerin iletişim yoluyla kolayca netleştiğini göreceksiniz. Bazı planlarınızdaki değişikliklerin, son zamanlarda ısrarla sürdürdüğünüz çekingenlikle ilgisi var.


8 Ekim 2015 : Sağduyu sahibi birisi epey zamandır, sizinle çok alakalı görünüyor. Bu kişi için özel bir önem taşıyor gibisiniz. Bu ilgiden duyduğunuz rahatsızlığı, daha ince tepkilerle belli etmeniz, daha doğru olabilir. Aile ilişkilerinizde sizinle ilgili küçük, sevgi kaynaklı endişeler görülüyor. Günün ilerleyen saatleri içinde bir telefonunuz var, biraz canınız sıkılabilir.


8 Ekim 2014 : Başarısızlık diye bir şeyi kabul etmiyor, bu özelliğinizi abarttığınız bazı durumlarda tepkiler alabiliyorsunuz. Bugünlerde sıkıntıyla peşinizde dolanan biri var. Sizin adınızın da içinde olduğu hoş olmayan bir söylentinin gerçeklik derecesini öğrenmek isteyecek, bunun için uygun bir anınızı bekliyor. Birkaç gün içinde bir yolculuk görünüyor.


8 Ekim 2013 : Bugün kendinizi oldukça sıkıntılı ve yalnız hissedeceksiniz. Yakın çevrenizdeki insanlara karşı kaba davranışlar sergilemeniz olası. Ailenizden biri hakkında duyacağınız olumsuz bir haber sizi daha da sıkacak. Son günlerde kendinizi arkadaşlarınızdan iyice uzaklaştırdınız.


8 Ekim 2012 : Bugün bazı önemli kararlar alacaksınız. Bu kararlarınızda ısrarcı olursanız daha mutlu olabilirsiniz. En azından kendinize olan güveniniz artar. Yoğun bir çalışma içerisindesiniz ve bugün kazanç getirecek çalışmalarda bulunabilirsiniz. Bazı arkadaşlarınızın size yaptıklarını unutamıyorsunuz fakat onlara bir şans daha vermelisiniz.


8 Ekim 2011 : Çok canlı, hareketli bir kişiliğiniz var. Bu özelliklerinizle dostlar arasında aranılan birisiniz. Yapmayı planladığınız bir şey de mutlaka sonuca ulaşıyor, bu da aynı zamanda kararlı biri olduğunuzu gösteriyor. Ama yakın bir zamanda almış olduğunuz bir karar, pek düşünülerek alınmış bir karara benzemiyor. Uygulamaya geçmeden önce yeniden düşünseniz iyi olacak.


8 Ekim 2017 : Farklı çevrelerde bulunmak zorunda oluşunuz yakınlığınızı olumsuz etkiliyor. Bugün küçük bir tartışma yaşayabilirsiniz. Ondan hızla uzaklaştığınızı hissediyor, karamsarlığa düşünüyorsunuz.


8 Ekim 2016 : Sevgilinizin topluluk içindeki çekingenliklerini sevimli de bulabilirsiniz. Bunu bir sorun olarak değerlendirmekten kurtulamıyorsanız, bu sorununuzu onunla tartışma yoluna gitmelisiniz.


8 Ekim 2015 : Zihninizdeki karışıklık, yüreğinizdeki rahatsızlıktan kaynaklanıyor olabilir. İlişkinizde günbegün bir şeylerin eksildiğini düşünüyorsunuz. İlişkinizi izleyen hayran gözleri göremiyorsunuz.


8 Ekim 2014 : Bu ilişkide üzülmeyi hiç hak etmiyorsunuz. Ama bilindiği gibi kimse bu duyguyu karşı taraf ne hak ediyor şeklinde yaşamıyor. Her konuda olduğu gibiburada da herkes kendi hakkı peşinde. Şöyle bir yöntem izleyin bugün ; Günaydın deyip uğradığınız haksızlıkların yapabildiğiniz kadarını yapın ona. Tepkisine bakın. Göreceksiniz almayı düşündüğünüz kararlarda kolaylık sağlayacak bu.


8 Ekim 2013 : Duygusal olarak güvenlik arayışı içine girebilirsiniz ve sahip olduğunuz şeyleri korumak için çalışabilirsiniz. Aşk yaşamınızda yeni bir karar almak için uygun bir günde değilsiniz.


8 Ekim 2012 : Bugün çok mutlusunuz. Tanıştığınız biri ile aranızda kısada büyük bir yakınlık gerçekleşti. Bu yakınlık birkaç gün içerisinde ilişkiye dönüşecek. Bugün bu yeni ilişkinin heyecanı ve mutluluğu içinde olacaksınız.


8 Ekim 2011 : Çok seviyorsunuz ve bu gerekçeyle de onun özgürlüklerini kısıtlıyorsunuz. O değil, ortam güvenilmez diye de bir savunmanız var. Sevgiliniz bu aşk anlayışına bir yere kadar tahammül edip sonunda gidecek gibi görünüyor.


8 Ekim 2017 : İşinizle ilgili bazı sorunları aşırı büyütmenizin gereksizliği anlayacak ve yeni bir hevesle işinize sarılacaksınız. Her türlü güçlüğü yenecek iş tecrübeniz ve enerjiniz var. Ayrıca size her konuda yardımcı olacak arkadaşlarınızın da olduğunu unutmamalısınız.


8 Ekim 2016 : Bugünlerde karşılaşacağınız yeni fırsatlarda, yeni bir gözle değerlendirmeler yapmanız yararlı olabilir. Yakınınızdaki bazı ilişkileri, yararsız gibi görmeniz sizi yanılgılara götürebilir.


8 Ekim 2015 : İşinizle ilgili yeni projeleriniz var. Destek arıyorsunuz. Birkaç güne kalmadan konuyla ilgili olarak başvurduğunuz önemli bir yerden, çok umutlanacağınız haberleriniz alabilirsiniz.


8 Ekim 2014 : Zor bir iş günü sizi bekliyor. İşinizle ilgili bir haksızlıkla karşılaşmaktan çekiniyorsunuz ama bu konuda bir şeyler yapmaktan kaçınmayacağınızı biliyorsunuz. Sabırlı olun.


8 Ekim 2013 : İşyerinizdeki insanlara karşı olan güveniniz gittikçe azalıyor ve kendinizi yalnız hissetmeye başladınız. İnsanlara karşı önyargıyla yaklaşmamalısınız.


8 Ekim 2012 : Kariyeriniz için kendi yolunuzu çizdiniz. İş hayatınızda başarılı gidiyorsunuz. Bu ilerleme hem maddi hem manevi açıdan size kar getirecek. Dürüstlüğünüz ve azminiz başarınızın anahtarı.


8 Ekim 2011 : İşinizde titizsiniz. Birlikte çalıştığınız insanlar, sizin çalışma kurallarınıza güç ayak uyduruyorlar. Güvendiğiniz bir arkadaşınızın sekteye uğrayan işlerine, gücünüz oranında destek vermeniz gerekecek.


8 Ekim 2017 : Paraya çok fazla ihtiyaç duyacağınız bir gündesiniz. Özellikle bugün yapacağınız bir ödeme çok fazla nakit paraya ihtiyacınız var. Bu parayı kolayca bulabileceksiniz.


8 Ekim 2016 : Sağlam kişilerle kuracağınız diyalogların arkasından belli planlar gelebilir. Şu günlerde yaşadığınız geçici problemler sizi sarsacak boyutlarda değil. Ama kazancınızı arttırma çabalarınıza hız vereceksiniz.


8 Ekim 2015 : Birtakım ilişkilerde zorlamalar, kaçınılmaz görünüyor. Üstlendiğiniz sorumlulukları bir an önce paylaşmanız gerekiyor. Bu sorumluluklarda yalnız görünüyorsunuz.


8 Ekim 2014 : Değişiklik merakınız yeni masraflara yöneltiyor. Yeniden düşünün ve tek başınıza karar almayın. Önümüzdeki günlerde bir alım satım işi size kent dışı bir yolculuk yaptırabilir.


8 Ekim 2013 : Bugün eğitimle ilgili bir takım harcamalarda bulunacaksınız ve akabinde hiç paranız kalmayacak. Krediye başvurmak zorunda kalabilirsiniz.


8 Ekim 2012 : Bugün elinize yüklü miktarda para geçecek. Bu parayı borçlarınızı kapamak için kullanacaksınız. Taksitli alışverişlerden uzak durması gereken bir insan tipisiniz.


8 Ekim 2011 : Belli bir yaşam standardınız var. Fırsat yakaladığınızda bile bunun üzerine çıkmaya yeltenmiyorsunuz. Ama bu standardı korumak için de yapamayacağınız şey yok gibi görünüyor.


8 Ekim 2017 : Şu aralar iyi giden şansınıza fazla güvenip davranışlarınızda aşırılığa kaçmamalısınız.


8 Ekim 2016 : Yakın ilişkilerde ve eğitimde verimli ve başarılı bir gün geçirebilirsiniz. Yalnız beklenmedik engellemelerle de karşılaşmanız muhtemel.


8 Ekim 2015 : Mesleki konularda yaratıcı fikirlerinizi ortaya koymanız halinde, sizinle ilgili çok olumlu değerlendirmelere gidilecek.


8 Ekim 2014 : Bir arkadaşınızla bağımlılık derecesindeki yakınlığınız, dost çevrenizde gizli bir kırgınlık yaratıyor. Bazı dengeleri korumayı bilmelisiniz.


8 Ekim 2013 : Bugün önemli bir sağlık problemiyle karşı karşıya kalabilirisiniz. Sağlık masraflarınız için para ayırmak zorundasınız.


8 Ekim 2012 : Sizi kıskanan insanlar var. Onlara karşı kendinizi korumalısınız. Her zaman olduğu gibi harcamalarınıza dikkat etmelisiniz.


8 Ekim 2011 : Son zamanlarda ortaya çıkan bir söylentiye göre bir, iki ilişkinize yeniden şekil vermek istiyor, yanlış yapıyorsunuz.


8 Ekim 2017 : Özgürlüğü ele alıp içinizden geldiği gibi hareket edebilirsiniz bugün. Kendinizi her zamankinden daha mutlu ve yaratıcı hissetmek için planlar yapın. Deneyimlerinizi aktarmak için de iletişim kanallarını kullananın. Nasıl mutlu olabildiğinizi anlatın ki diğerleri de bundan feyz alsın.


8 Ekim 2016 : Orijinal fikirlerinizle karşınızdaki kişileri şaşırtabilirsiniz. Sizin için anlam taşıyan bazı konular partnerinizin de ilgisini çekecek. Bugün, bulunduğunuz ortamlarda ön plana çıkmayı başaracaksınız. Sevgilinizin size yaptıklarına kızgınsınız. Onun bağışlatma çabaları bir işe yaramıyor.


8 Ekim 2015 : İlişkinizin gelişmesine bazı şeyler engel oluyor. Bu kolayca aşılabilecek bir şey değil gibi. Bu konuda sağlam adımları atmak için sorunu net bir şekilde tanımlamanız gerekiyor. Herkesin sizin kadar dürüst olmasını beklemeniz hata. İş yaşamınızdaki terslikler bir süre daha devam edebilir.


8 Ekim 2014 : Tutulma evlilik, ortaklık ve ikili ilişkileriniz konularında etkili. İlişkinizi veya partnerinizi ilgilendiren gelişmeler, resmi sözleşme ve anlaşma konulu stresler yaşanabilir. Ebeveyn konulu baskıları hafifletmelisiniz.


8 Ekim 2013 : İsyan eden, her sözünüze bir karşılık bulup muhalefet eden insanlar enerjinizi düşürebilir. Oyuna gelip siz de sürekli negatifi görmeye çalışan bir tutum sergilerseniz bir süre sonra ne için inatlaştığınızı bile unutabilirsiniz.


8 Ekim 2012 : İşlerinizin nasıl sonuçlanacağını önceden kestirmekte zorlanıyorsunuz. Bir yakınınızla gireceğiniz mücadele ve farkına varmadan yapılan hatalar durumu iyice zora sokacak. İşin bir şekilde yürümesi için kendi değerlerinizi ortaya koymaktan çekinebilirsiniz. İş yerinde kırgınlıklar yaşanabilir.


8 Ekim 2011 : İş ortaklarınızla son zamanlarda yaşanan bazı sürtüşmeler had safhaya ulaşabilir. Eğer makul bir yol bulunamıyorsa yol yakınken ayrılmak en iyi karar olacaktır.


8 Ekim 2012 : Çevresel ilişkileriniz ve birlikte çalıştığınız kişiler arasında kurduğunuz müthiş bir denge var. Bugün her konuya farklı bir yorum getiriyor onları sıkı bir şekilde, birbirine bağlayabiliyorsunuz.Yeni yapılanma içinde olduğunuz konularda kendinize gösterecek bir portfy oluşturmalısınız. Kardeşlerle ilgili bir sorun gündeme gelebilir.


8 Ekim 2017 : Sizi mutlu eden, hayatınıza yenilikler katan olanaklar karşınıza çıkıyor. Hayata daha mantıklı ve yenilikçi batığınız bu dönem yaratıcı konuları iş hayatınıza kanalize edebilirsiniz. Duygusal paylaşımlarda ise daha derin olmaktan yanasınız. Aşkta gevşemek bu dönem zor olsa bile, kendinizi daha özgür bırakmanızda yarar var.


8 Ekim 2016 : Size keyif veren pek çok konu öne çıkıyor. Duygusal olarak özgün ve sıra dışı etkiler altında olmanız önünüzü açmaya yetecektir. Zira yaratıcı uğraşlarda farklı olanı denemeye yöneliyorsunuz. Sosyal açıdan da son derece canlı zamanlar içindesiniz. Ancak çocuklarla ilgili konuların getirdiği sorumluluklar biraz keyif kaçırıcı noktaya gelebilir.


8 Ekim 2015 : İçinde bulunduğunuz gruplar sizi son derece canlı kılıyor. İlgilendiğiniz etkinliklerin getireceği verimli sonuçlardan memnunluk duymaktasınız. Ancak gün ortasından sonra planlarınız zorunlu olarak değişecek. Pek destek alamayacağınız bu zamanları olumlu değerlendirmeye çalışmalısınız. Pek çok şeyi geri planda bıraktığınız bu dönem aceleci olmamanız gerek.


8 Ekim 2014 : Bugün mahkeme ve anlaşma konularında ani gelişmeler yaşanabilir. Uzlaşmacı davranmak kazançlı çıkmanızı sağlayacak. Aksi takdirde maddi kayıplar gündeme gelebilir. Evlilik ve ortaklar konularında da aynı durumlar söz konusu olacak. Yakınlarınızı kontrol etmeye kalkışmak ters tepkiler almanıza sebep olabilir.


8 Ekim 2013 : İş ve para durumunuzla ilgili önemli adımlar attınız. Şimdi ayaklarınızı sağlam basmak ve neticileri konusunda sabırlı olmak gerekiyor. Bütçenizi korumak, gereksiz harcamalarınızı en aza indirmek için kontrollü olun. Günün ilerleyen saatlerinde yakın çevre ilişkileri, ziyaretler öne çıkabilir. İletişimin artacağı bu günlerde daha geniş düşünmenin zamanı.


8 Ekim 2012 : Kariyerinizi ilgilendiren önemli gelişmeler dönemi. Daha fazla sorumluluk ve iş yükü altına girebilirsiniz. Kişisel açıdan yapabilecekleriniz üzerinde durmak, aynı zamanda iş ve ev konularını dengelemek gerekecek. Görünür olmak adına gösterdiğiniz çabalar dikkat çekebilir. Maddi açıdan daha gerçekçi olunması gereken şartlar öne çıkıyor. Ortaklıklar devreye girecektir.


8 Ekim 2011 : Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.


8 Ekim 2017 : Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.


8 Ekim 2015 : Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.


8 Ekim 2014 : Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.


8 Ekim 2013 : Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.


8 Ekim 2012 : Kariyerinizi ilgilendiren önemli gelişmeler dönemi. Daha fazla sorumluluk ve iş yükü altına girebilirsiniz. Kişisel açıdan yapabilecekleriniz üzerinde durmak, aynı zamanda iş ve ev konularını dengelemek gerekecek. Görünür olmak adına gösterdiğiniz çabalar dikkat çekebilir. Maddi açıdan daha gerçekçi olunması gereken şartlar öne çıkıyor. Ortaklıklar devreye girecektir.


8 Ekim 2017 : Kartınız Doğum... Anaçlığınızı bugün yine gösteriyorsunuz. Keyfinizi kaçıran kişilerle bile yeniden dostluk kurmayı başardınız. Kimselerle küs kalmak size yaramıyor biliyorsunuz.


8 Ekim 2016 : AŞK: Partnerinizle ilgilidüşünceleriniz sürekli değişiyor.Ona karşı şüpheler besliyorsunuz.Ancak paranoyaklığa varan budurumunuza bir son vermezsenizonu feci şekilde kırabilirsiniz.PARA: Son günlerde maddiaçıdan sıkıntı çekiyorsunuz. Önümüzdekigünlerde devam edecek bu sıkıntılar için kendiniziüzmeyin. Gelecek bir parayla rahatlayacaksınız.SAĞLIK: Evli Terazi’ler çocuk beklentisi içinegirebilir. Ancak doğal yöntemler işe yaramayabilir.


8 Ekim 2015 : Bugünlerde özellikle aşk ilişkilerinizde partneriniz aklınızı karıştırıyor. Sürekli değişimleri sizi de zora sokuyor. Ama sizin bunları düşünmeye vaktiniz yok.


8 Ekim 2014 : Son günlerde çok dengesiz tavırlar içerisindesiniz. Çok neşeliyken bir anda üzülebiliyorsunuz.


8 Ekim 2013 : AŞK: Bugün kibirli görünüyor,karşı cinsi tedirgin ediyorsunuz.Oysa mutluluktan gözleriniziniçi gülüyor. Bugünlerde aşktamutlu olmak sizin elinizde.Partneriniz size karşı özenli.PARA: Sürekli taktir toplamakistiyorsunuz. Bunu açıkça belli ediyorsunuz. Oysainsanlar taktir etme yerine bundan nefret edebilir.SAĞLIK: Aradığınız huzuru er geçyakalayacaksınız. Sıkıldığınızda kulakçınlamalarınız veya ağrılarınız artıyor.


8 Ekim 2012 : Kartınız Kutsal Kadın... Evli olanlar eşleriyle iş konusunda tartışmalar yaşayabilir. Beklemediğiniz olumsuz enerji üzerinizde dolaşıyor gibi. Bekarlar geleceğe iyi hazırlık yapın.


8 Ekim 2011 : AŞK: Kendinizle alakalı olarakkeşfettiğiniz bazı şeyler hoşunuzagitmiyor. Aşk hayatınızıgeliştirmek için bunlarıdeğiştirmek istiyorsunuz.PARA: Bugün karşınıza bazı yenifırsatlar çıkabilir. Ancak bu yeniimkanlar size çok çekici bile görünseler şimdilikçekimser kalmanızda fayda var.SAĞLIK: Yapmanız gereken şey biran öncekafanızı rahatlatmak ve her şeyi açık açık ortayadökmektir. Bu sizi kalben çok rahatlatacak.


8 Ekim 2017 : Aşka büyük özlem duyuyorsunuz. İçinizden geçirdiğiniz gibi yaşamadığınızı düşünebilir ve kendinizi duygusal anlamda mutsuz hissettiğinizi düşünmeniz mümkün. Kendinizi yeni bir ilişkiye hazır hissedecek ve kafanızda geçirdiğiniz bir ilişkinin içinde olmak isteyeceksiniz.


8 Ekim 2016 : Partnerinizle her şey yolunda. Birbirinize daha çok zaman ayırmaya başladınız. Bu da ilişkiniz açısından olumlu bir gelişme. İş yerinde daha resmi, daha mesafeli davranışlarla problemli ilişkilerinizi geliştirebilir, istediğiniz doğrultuda yönlendirebilirsiniz. Günlük sorunları göz ardı etmeyin.


8 Ekim 2015 : İş yerindeki sorumluluklarınızı yerine getirirken, bunların ağırlığı altında eziliyor olmanız, başarının uzaklaşmasına ve performansınızın düşmesine neden oluyor. Yaşamın size sunduğu yeni iş alternatiflerini değerlendirmeniz, belki de daha büyük fırsatların önünüze serilmesinde etkili olacaktır.


8 Ekim 2014 : Yakın çevrenizden biri, kim olduğunuz ve nasıl biri olduğunuz hakkında bilgi toplamaya çalışıyor. Eğer ona tatlı şeyler söyleyemiyorsanız, hiçbir şey söylememek sizin için daha iyi olacak. İşyerinizde arkadaşlarınızdan biri başınızı belaya sokmaya çalışabilir.


8 Ekim 2013 : Partneriniz sizi kıskandırmaktan hoşlanıyor olabilir. Onun bu oyununa gelmeyin. İşinizle ilgili size verilmiş olan sözün yerine getirilmesi için bir süre daha tanımalısınız. Üstüne üstüne giderseniz ipleri koparmanız mümkün. Ne aleyhinizde düşünen var, ne de çalışan, içiniz rahat olsun.


8 Ekim 2012 : Kişiyi bazı davranışlarınızı onaylaması için zorluyorsunuz. Bu durumun onu çok rahatsız ettiğinin farkına varmazsanız büyük problemler sizi bekliyor. O size ne kadar ulaşmaya, konuşmaya çalışsa da siz buna imkan tanımıyorsunuz. Bu fırsatı ona vermelisiniz.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed