Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

8 Ekim Hangi Burç?


Burcunuz Terazi,

Geçmiş Yorumlar:

8 Ekim 2013 : Zıt fikirlerin veya çelişkili durumların ortasını bulmak zor olabilir. Kaçmaya çalışmak doğru yöntem mi acaba? İşinizi veya başarmak için çok uğraştığınız şeyleri ilgilendiren fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. İlerleme ve büyüme fırsatı çok açık, ama bütçenizi aşmamanız veya ani hareketlerde bulunmamanız gerekiyor! Tüm burçlar için gün geneli: Yararsız işlerle uğraşabileceğimiz veya vakti daha iyi kullanmanın yolları varken detaylara boğulabileceğimiz bir gün.


8 Ekim 2012 : İçgüdüsel reaksiyonlarınız uygun ve güçlü. Soyut kavramları fiziksel gerçeklere dönüştürme yeteneğine sahipsiniz. Ama buna karşın biraz tembelsiniz ve harekete geçmek için güvensizlik hissi duyuyorsunuz. Değişken davranışlar ve alışkanlıklar içerisindesiniz. Daha çabuk ve kararlı hareket edin. Her geçen gün sizin için daha fazla kayba sebep olabilir. Bu yüzden her konuda, gereken teşebbüslere zaman kaybetmeden başlayacağınız bir gün. Bugün harcama konusunda dikkatli davranmadığınız takdirde önümüzdeki günler çok zorlanabilirsiniz.


8 Ekim 2011 : Duygusal açıdan oldukça zayıf ve sıkıntılı günler geçiriyorsunuz. Çevrenizdekilerle karşlıklı olarak birbirinizi kırabilirsiniz. Çevrenizi kırmaya ve haksız davranışlara eğilimlisiniz, biraz bencil yapıda olabilirsiniz. Bugünlerde paraya çok gerek duyacağınız gelişmeler olabilir. Şimdiye kadar sakin giden ve kararsız kaldığınız bir konu birdenbire alevlenebilir. Erkekseniz maddi açıdan şanslısınız veya bazı ihtiyaçlarınızı çok ucuza karşılamak imkanı bulabilirsiniz. Parayla ilgili önemli konuşmalar ve anlaşmalar yapabilirsiniz. Kalabalık bir ortamda, bir toplantı veya eğlencede olabilirsiniz. Karşınıza bazı fırsatlar çıkacak. Harekete geçmeniz ya da fırsatları kaçırmanız size kalmış birşeydir.


8 Ekim 2013 : Bugün kendinizi oldukça sıkıntılı ve yalnız hissedeceksiniz. Yakın çevrenizdeki insanlara karşı kaba davranışlar sergilemeniz olası. Ailenizden biri hakkında duyacağınız olumsuz bir haber sizi daha da sıkacak. Son günlerde kendinizi arkadaşlarınızdan iyice uzaklaştırdınız.


8 Ekim 2012 : Bugün bazı önemli kararlar alacaksınız. Bu kararlarınızda ısrarcı olursanız daha mutlu olabilirsiniz. En azından kendinize olan güveniniz artar. Yoğun bir çalışma içerisindesiniz ve bugün kazanç getirecek çalışmalarda bulunabilirsiniz. Bazı arkadaşlarınızın size yaptıklarını unutamıyorsunuz fakat onlara bir şans daha vermelisiniz.


8 Ekim 2011 : Çok canlı, hareketli bir kişiliğiniz var. Bu özelliklerinizle dostlar arasında aranılan birisiniz. Yapmayı planladığınız bir şey de mutlaka sonuca ulaşıyor, bu da aynı zamanda kararlı biri olduğunuzu gösteriyor. Ama yakın bir zamanda almış olduğunuz bir karar, pek düşünülerek alınmış bir karara benzemiyor. Uygulamaya geçmeden önce yeniden düşünseniz iyi olacak.


8 Ekim 2013 : Duygusal olarak güvenlik arayışı içine girebilirsiniz ve sahip olduğunuz şeyleri korumak için çalışabilirsiniz. Aşk yaşamınızda yeni bir karar almak için uygun bir günde değilsiniz.


8 Ekim 2012 : Bugün çok mutlusunuz. Tanıştığınız biri ile aranızda kısada büyük bir yakınlık gerçekleşti. Bu yakınlık birkaç gün içerisinde ilişkiye dönüşecek. Bugün bu yeni ilişkinin heyecanı ve mutluluğu içinde olacaksınız.


8 Ekim 2011 : Çok seviyorsunuz ve bu gerekçeyle de onun özgürlüklerini kısıtlıyorsunuz. O değil, ortam güvenilmez diye de bir savunmanız var. Sevgiliniz bu aşk anlayışına bir yere kadar tahammül edip sonunda gidecek gibi görünüyor.


8 Ekim 2013 : İşyerinizdeki insanlara karşı olan güveniniz gittikçe azalıyor ve kendinizi yalnız hissetmeye başladınız. İnsanlara karşı önyargıyla yaklaşmamalısınız.


8 Ekim 2012 : Kariyeriniz için kendi yolunuzu çizdiniz. İş hayatınızda başarılı gidiyorsunuz. Bu ilerleme hem maddi hem manevi açıdan size kar getirecek. Dürüstlüğünüz ve azminiz başarınızın anahtarı.


8 Ekim 2011 : İşinizde titizsiniz. Birlikte çalıştığınız insanlar, sizin çalışma kurallarınıza güç ayak uyduruyorlar. Güvendiğiniz bir arkadaşınızın sekteye uğrayan işlerine, gücünüz oranında destek vermeniz gerekecek.


8 Ekim 2013 : Bugün eğitimle ilgili bir takım harcamalarda bulunacaksınız ve akabinde hiç paranız kalmayacak. Krediye başvurmak zorunda kalabilirsiniz.


8 Ekim 2012 : Bugün elinize yüklü miktarda para geçecek. Bu parayı borçlarınızı kapamak için kullanacaksınız. Taksitli alışverişlerden uzak durması gereken bir insan tipisiniz.


8 Ekim 2011 : Belli bir yaşam standardınız var. Fırsat yakaladığınızda bile bunun üzerine çıkmaya yeltenmiyorsunuz. Ama bu standardı korumak için de yapamayacağınız şey yok gibi görünüyor.


8 Ekim 2013 : Bugün önemli bir sağlık problemiyle karşı karşıya kalabilirisiniz. Sağlık masraflarınız için para ayırmak zorundasınız.


8 Ekim 2012 : Sizi kıskanan insanlar var. Onlara karşı kendinizi korumalısınız. Her zaman olduğu gibi harcamalarınıza dikkat etmelisiniz.


8 Ekim 2011 : Son zamanlarda ortaya çıkan bir söylentiye göre bir, iki ilişkinize yeniden şekil vermek istiyor, yanlış yapıyorsunuz.


8 Ekim 2013 : İsyan eden, her sözünüze bir karşılık bulup muhalefet eden insanlar enerjinizi düşürebilir. Oyuna gelip siz de sürekli negatifi görmeye çalışan bir tutum sergilerseniz bir süre sonra ne için inatlaştığınızı bile unutabilirsiniz.


8 Ekim 2012 : İşlerinizin nasıl sonuçlanacağını önceden kestirmekte zorlanıyorsunuz. Bir yakınınızla gireceğiniz mücadele ve farkına varmadan yapılan hatalar durumu iyice zora sokacak. İşin bir şekilde yürümesi için kendi değerlerinizi ortaya koymaktan çekinebilirsiniz. İş yerinde kırgınlıklar yaşanabilir.


8 Ekim 2011 : İş ortaklarınızla son zamanlarda yaşanan bazı sürtüşmeler had safhaya ulaşabilir. Eğer makul bir yol bulunamıyorsa yol yakınken ayrılmak en iyi karar olacaktır.


8 Ekim 2012 : Çevresel ilişkileriniz ve birlikte çalıştığınız kişiler arasında kurduğunuz müthiş bir denge var. Bugün her konuya farklı bir yorum getiriyor onları sıkı bir şekilde, birbirine bağlayabiliyorsunuz.Yeni yapılanma içinde olduğunuz konularda kendinize gösterecek bir portfy oluşturmalısınız. Kardeşlerle ilgili bir sorun gündeme gelebilir.


8 Ekim 2013 : İş ve para durumunuzla ilgili önemli adımlar attınız. Şimdi ayaklarınızı sağlam basmak ve neticileri konusunda sabırlı olmak gerekiyor. Bütçenizi korumak, gereksiz harcamalarınızı en aza indirmek için kontrollü olun. Günün ilerleyen saatlerinde yakın çevre ilişkileri, ziyaretler öne çıkabilir. İletişimin artacağı bu günlerde daha geniş düşünmenin zamanı.


8 Ekim 2012 : Kariyerinizi ilgilendiren önemli gelişmeler dönemi. Daha fazla sorumluluk ve iş yükü altına girebilirsiniz. Kişisel açıdan yapabilecekleriniz üzerinde durmak, aynı zamanda iş ve ev konularını dengelemek gerekecek. Görünür olmak adına gösterdiğiniz çabalar dikkat çekebilir. Maddi açıdan daha gerçekçi olunması gereken şartlar öne çıkıyor. Ortaklıklar devreye girecektir.


8 Ekim 2011 : Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.


8 Ekim 2013 : Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.


8 Ekim 2012 : Kariyerinizi ilgilendiren önemli gelişmeler dönemi. Daha fazla sorumluluk ve iş yükü altına girebilirsiniz. Kişisel açıdan yapabilecekleriniz üzerinde durmak, aynı zamanda iş ve ev konularını dengelemek gerekecek. Görünür olmak adına gösterdiğiniz çabalar dikkat çekebilir. Maddi açıdan daha gerçekçi olunması gereken şartlar öne çıkıyor. Ortaklıklar devreye girecektir.


8 Ekim 2013 : AŞK: Bugün kibirli görünüyor,karşı cinsi tedirgin ediyorsunuz.Oysa mutluluktan gözleriniziniçi gülüyor. Bugünlerde aşktamutlu olmak sizin elinizde.Partneriniz size karşı özenli.PARA: Sürekli taktir toplamakistiyorsunuz. Bunu açıkça belli ediyorsunuz. Oysainsanlar taktir etme yerine bundan nefret edebilir.SAĞLIK: Aradığınız huzuru er geçyakalayacaksınız. Sıkıldığınızda kulakçınlamalarınız veya ağrılarınız artıyor.


8 Ekim 2012 : Kartınız Kutsal Kadın... Evli olanlar eşleriyle iş konusunda tartışmalar yaşayabilir. Beklemediğiniz olumsuz enerji üzerinizde dolaşıyor gibi. Bekarlar geleceğe iyi hazırlık yapın.


8 Ekim 2011 : AŞK: Kendinizle alakalı olarakkeşfettiğiniz bazı şeyler hoşunuzagitmiyor. Aşk hayatınızıgeliştirmek için bunlarıdeğiştirmek istiyorsunuz.PARA: Bugün karşınıza bazı yenifırsatlar çıkabilir. Ancak bu yeniimkanlar size çok çekici bile görünseler şimdilikçekimser kalmanızda fayda var.SAĞLIK: Yapmanız gereken şey biran öncekafanızı rahatlatmak ve her şeyi açık açık ortayadökmektir. Bu sizi kalben çok rahatlatacak.


8 Ekim 2013 : Partneriniz sizi kıskandırmaktan hoşlanıyor olabilir. Onun bu oyununa gelmeyin. İşinizle ilgili size verilmiş olan sözün yerine getirilmesi için bir süre daha tanımalısınız. Üstüne üstüne giderseniz ipleri koparmanız mümkün. Ne aleyhinizde düşünen var, ne de çalışan, içiniz rahat olsun.


8 Ekim 2012 : Kişiyi bazı davranışlarınızı onaylaması için zorluyorsunuz. Bu durumun onu çok rahatsız ettiğinin farkına varmazsanız büyük problemler sizi bekliyor. O size ne kadar ulaşmaya, konuşmaya çalışsa da siz buna imkan tanımıyorsunuz. Bu fırsatı ona vermelisiniz.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed