Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

8 Eylül Hangi Burç?


Burcunuz Başak,

Geçmiş Yorumlar:

8 Eylül 2016 : Bilginizden veya yeteneklerinizden yararlanmaya çalışan kişilerin iyi niyetinizi kötüye kullanmasına izin vermemelisiniz. Ajandanızı hafifletip size ihtiyacı olan aile üyelerinize ve arkadaşlarınıza da zaman ayırmanızda fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Otorite konumundaki kişilerle, gruplarla veya kuruluşlarla olumlu ilişkiler kurabilir, olumlu etkiler bırakabiliriz. İş yapmak, finansal başlıklı konular veya alışverişler için de uygun koşullar oluşabilir. Gayrimenkul alım satımı, farklı yatırımlar, sanatsal ya da yaratıcılık isteyen işlerde maddi hareketlilik v.b mümkündür. Sağlıklı ve kalıcı ilişkiler kurmaya önem veriyoruz ve bu anlamda yeni ilişkiler ya da aşk hikayeleri yüzünü gösterebilir, ama kısa süreli arkadaşlıklar ilgimizi çekmeyecektir. İlişkilerde uzun vadeli veya bağlayıcı sözler verilebilir. Güvenebileceğimiz ilişkiler kurma şansı bulabiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


8 Eylül 2015 : Bazı konulara ya da ortaya çıkan sonuçlara daha derinlemesine bakmalı ya da belli ilişkilerinizi veya iş birliklerinizi sorgulayıcı bir gözle ele almalısınız. Bir süredir gözden kaçırılmış açıların ve düşüncelerin tekrar gündeme getirilmesi ve daha olumlu yaklaşımlar içerisinde olunması söz konusu olabiir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Ev, aile veya ülkeyle ilgili konuların ön plana çıktığı bir gün. Duygusal olabiliriz. Sabah saatleri dualar etmek, spritüel konularla ilgilenmek veya manevi çalışmalar yapmak için uygundur. Rüyalarda artış olabilir. Gün genelinde ise, iletişim kurmak zor olabilir, tartışmalı ortamlardan ve fikir çatışmalarından uzak durmakta fayda var. Provokatif kişiler, kin, nefret ve öfke duyguları da söz konusu olabilir gün içerisinde, ama haftanın geçen haftadan yayılan olumlu atmosferden de etki alacağı da düşünülürse, yazılanlar hafif şekilde kendini gösterecektir. Akşam saatlerinden itibaren ise, ilişkilerde uyumu yakalayabilir, işimizi, kariyerimizi, toplum içerisindeki duruşumuzu ilgilendiren konularda olumlu görüşmeler yapabiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


8 Eylül 2014 : Nelerin yanlış gidebileceğine yönelik düşünmek de faydalı gibi görünse de, asıl nelerin en faydalı ve kalıcı olduğuna odaklanmak ve devamlılığı olan şeyler üzerinden ilerlemek en iyisi olacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: Bu haftasonu(ağırlıklı olarak Pazar günü), bazı kişilere söylemek istediğiniz birkaç sözünüz olmasına ya da bazı konularda uyarmak istemenize rağmen, bugün fikir veya yorumlarınızı kendinize saklamanızda fayda var. Zira, fikirleriniz ne kadar ikna edici, mantıklı ve sebepli olsa da, konunun muhatabı kişiler açıklanamayacak veya anlamsız bir şekilde yorumunuza, bakış açınıza ya da önerilerinize kayıtsız kalabilir, sözlerinizden etkilenmeyebilirler. Gün geneli olumlu olmasına rağmen, akşam saatlerinde yeme içme de dahil her tür abartılı tavırdan ve aşırılıklardan kaçmakta fayda var.


8 Eylül 2013 : Yeni başlangıçlara açık on günlük süreçtesiniz. Özellikle bu haftasonu ve devamındaki üç dört gün hayatınıza yeni hedefler getirebilir ve hayatınızın farklı alanlarındaki yeni başarıların temellerini atabilirsiniz.


8 Eylül 2012 : Evinizle ilgili bazı yorgunluk ya da masraflara katlanmanız gerekebilir. Bunları kabullenmek zorundasınız ve eğer evliyseniz eşiniz, bekarsanız ailenizden birisi söz konusu olan sıkıntılara sebep olabilir. Ayrıca evinizde bulunan kimseler yani eşiniz veya aileniz zaman zaman size karşı aşırı sinirli tepkiler gösterebilirler. Dostlarınızla olan ilişkileriniz değişik seviyelerdedir. Bazı dostlarınızla daha iyi anlaşmanıza karşılık bir ya da daha fazla arkadaşınızla aranız daha soğuk olabilir. Fazla tanımadığınız kimselere karşı dikkatli olmalısınız.


8 Eylül 2011 : Venüs/Neptün ikilemi dikkat çekiyor. Dikkatinizin dağınık olmasından dolayı önemli bir detayı kaçırmanız olasıdır. Aşırı canlılığınız yüzünden yerinde duramaz yapıda olmanız olasıdır. Olaylar size gözüktüğü ya da söylenildiği kadar pembe değil. Olumsuz yönleri de düşünmelisiniz. Karşı cinsten, istediğiniz fakat bu dönemde ummadığınız bir haber veya teklif alabilirsiniz. İsteklerinizin olmasına uygun etkiler altındasınız fakat gene de fazla yüksekten uçmamaya gayret etmelisiniz. Gelebilecek olan yardımları dikkate almayıp, herşeyi kendinize göre programlamanız lazım.


8 Eylül 2017 : İçine dahil edilmek isteneceğiniz çok değişik yaşam projeleri sizi etkileyebilir. Bugünlerde yeni fikirlere açık olmanız size yarar sağlayacak. Dışa açık, dışarıyla çok ilgilisiniz. Bu çevrenizi zenginleştiriyor. Fakat ufak, tefek görülen istismarları sineye çekmenize de neden olabiliyor. Eski tanıdıklarla sevindirici rastlantılar olabilir.


8 Eylül 2016 : Bugün kendinize sunacağınız bir sevinciniz var. Birkaç gündür yaşadığınız gergin bekleyiş mutlu bir haberle noktalanacak gibi. İnsan ilişkilerine yarı güvenli bakışınız, size iletişim sorunları yaşatabiliyor. Kolay tanışıyor, kolay dost oluyorsunuz, fakat güvensizlik kapınız sürekli aralık duruyor. Aile içindeki birtakım sorunları çözemiyor oluşunuz, çok eskilere kadar uzanan sorgulamaları getirebilir.


8 Eylül 2015 : Aile arasındaki imajınız önemli düzenlemeleri gerektirebilir. Olumlu özelliklerinizle çelişen bazı tutumlarınızı gözden geçirmeniz yararlı olacak. Sağlık konularında, bugünlerde küçük sıkıntılarınız olabilir. Gittikçe özelleştirdiğiniz bir ilişkinizde gözle görülür eşitsizlikler söz konusu. Yakın çevrenizden gelen uyarılarda bu eşitsizlikleri bulabilirsiniz.


8 Eylül 2014 : Bugün sizin için zor ve yorucu bir gün olabilir. Sevdiklerinizle zaman geçirmek isteyebilirsiniz fakat bunun için fırsat bulamayabilirsiniz. Ailenizden birinin sizin hakkınızda doğru olmayan düşünceleri var. Bu düşüncelerini değiştirmek isteyebilir fakat başarılı olamayabilirsiniz.


8 Eylül 2013 : Yorucu ve hareketli bir gün sizi bekliyor. Gün içinde duygusal iniş çıkışlar yaşayabilir , yakın çevrenizdeki bazı insanlarla fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Sinirlerinizin zaman zaman gerileceği bugün sakin olmaya özen göstermeli ve kendinizi çok fazla yormamalısınız. Aile büyüklerinizden alacağınız bir haber sizi üzebilir.


8 Eylül 2012 : Her şeyi paylaştığınız dostunuzla aranıza bugünlerde geçici bir uzaklaşma girebilir. Yaşanan birçok şeyin anlamını bir anda yitirmesine izin vermemelisiniz. Oysa ki, dostluğu son derece verici bir şekilde ve ilişkilere keyif katarak yaşayabiliyorsunuz. Önümüzdeki günlerde iş yaşamınızda, dengelerinizi altüst edebilecek gelişmeler yaşanabilir.


8 Eylül 2011 : Hayatınızda bugünlerde bazı yenilikler yapacaksınız. Önünüzde büyük harcamalar olabilir. Hoşlanmadığınız birini fazla sorun ediyor, onunla yatıp onunla kalkıyorsunuz. İnsan ilişkileriniz biraz problemli görünüyor. Kafanızı daha az meşgul eden, sizi daha az yıpratan arkadaşlıklar kurmalısınız. Ailenizden biri sizi çok düşünüp sorun ediyor.


8 Eylül 2017 : Bugün sevgilinizle evde özel anlar geçirmek isteği içindesiniz. Ailenizin o kişi hakkındaki yorumlarını kulakardı etmişsiniz. Kendinizi tamamen bu kişiye adamışsınız. Bu kişi de sizi çok seviyor.


8 Eylül 2016 : Hayatınızda yapmayı düşlediğiniz köklü değişimler, tamamen sizin inisiyatifinizde gibi görünmüyor. Ama bu durum, düşlerinizi dondurmanızı da gerektirmiyor. Sevgilinizle yeni projeler geliştirmeyi denemelisiniz.


8 Eylül 2015 : Eskimişlik korkuları, yeni gönül kaymalarına zemin hazırlayabilir. Böyle bir olasılık iki taraf için de hiç olanaksız görünmüyor. Dostlar arasında bazı sorgulamalardan kaçınmak gerekiyor.


8 Eylül 2014 : Sevgiliniz arkadaşlarınıza olan bağlılığınızı çok kıskanacak ve büyük bir ağız kavgası başlatacaktır. Sevgilinize onu çok sevdiğinizi ve dünyada hiçbir şeye değişmeyeceğinizi belirtin.


8 Eylül 2013 : Aşk hayatınızda çok zorluklar yaşadınız ve bu zorlukları bir türlü aşamadınız. Duygusallığı geride bırakıp biraz aklınızla hareket ettiğiniz takdirde bu kötü günleri geride bırakacaksınız.


8 Eylül 2012 : Günün ilk yarısında duygusal açıdan kendinizi dengeli hissedeceksiniz ve iyimser etkiler altında olacaksınız. Sevdiğiniz insanla düşüncelerinizi paylaşabilir ve karşılıklı fikir alışverişlerinde bulunabilirsiniz. Öğleden sonraki saatlerde ise duygusal bir karmaşa yaşama ihtimaliniz olabilir. Duygusal hayatınıza ilişkin huzursuzluklar ve sizi sıkacak gelişmeler olabilir. Duygularınızı daha çok kendinize saklayacaksınız ve küçük sorunları içinizde büyütebilirsiniz.


8 Eylül 2011 : İlişkiniz kavgayla gürültüyle gidiyor. Bu ilişkide daha verici, daha yapıcı olduğunuzu inanıyorsunuz. Partneriniz de tersini düşünüyor. Beraberliğiniz partneriniz tarafından bitirilmek üzere. Buna hazırlıklı olmanız gerekiyor.


8 Eylül 2017 : Genel olarak işinizle ilgili konularda keyifsiz bir gün geçireceksiniz. İki ayrı konuyu değerlendirmeye alacaksınız ve karar vermekte zorlanabilirsiniz. Düşüncelerinizi bir noktaya toplamakta ve konsantre olmakta zorlanabilirsiniz. Ortak bir iş yapıyorsanız ortağınızla fikir ayrılıklarınız olabilir. Bugün anlaşmalara varmanız ve bunları netleştirmeniz kolay olmayacaktır. İş ortamınızda sizin dışınızda kalan bazı sorunlarla uğraşabilir ve gereksiz bulacağınız işlerle ilgilenebilirsiniz.


8 Eylül 2016 : İş hayatınızda sorunlar yaşayabilirsiniz. İş yerinizde bazı değişiklikleri savunmak istiyorsunuz ve bunların iş yerinize gelmesi için yoğun çabalar harcayacaksınız.


8 Eylül 2015 : Son günlerde iş hayatınızın gerginliklerini dışarıya taşır oldunuz. Kısa da olsa birkaç günlük dinlenme, size çok yararlı gelebilir. Önümüzdeki haftanın yarısında biraz rahatlama olabilir.


8 Eylül 2014 : Patronunuzla yakında çok ciddi ilişkiler içine gireceksiniz ve size çok güvendiğini belirtecek. Dikkat edin iş arkadaşlarınız bu durumu kıskanabilir ve aranız bozulabilir.


8 Eylül 2013 : Amirinizle bugün bir tartışma yaşayabilirsiniz. Fikirlerinizin doğruluğundan son derece eminsiniz. Fakat bu fikirleri kabul ettiremediğiniz zaman sinirlerinize hakim olamıyorsunuz. Soğukkanlı davranmaya çalışın.


8 Eylül 2012 : İş yaşamınızda güne olumlu bir başlangıç yapacaksınız ve beklentilerinizi olumlu olarak değerlendirebileceksiniz. Enerjiniz olumlu ve sizde bunu iyi olarak kullanabileceksiniz. Planlarınız sizin istediğiniz şekilde yürüyecektir. Öğleden sonraki saatlerde ise işinizle ilgili olarak kendinizi isteksiz hissedebilirsiniz ve bazı işlerinizi erteleyebilirsiniz. Gerektiğinden fazla detayla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz ve dikkatiniz dağılabilir. Sizin dışınızda gelişecek sorunlar keyfinizi kaçırabilecektir.


8 Eylül 2011 : İşlerinizdeki durgunluk yavaş yavaş da olsa bir hareketliliğe doğru gidiyor. Günü daha önceden belirlenmiş iş konulu randevunuz yaklaştıkça heyecanınız artıyor. Bu görüşmeden çok şey bekliyorsunuz.


8 Eylül 2017 : Paranızı akılcı kullanmayı, para biriktirmeyi bir türlü öğrenemiyorsunuz. Bu yüzden zaman zaman maddi zorluklar yaşayabiliyorsunuz.


8 Eylül 2016 : Önümüzdeki günlerde kısmen rahatlayabilirsiniz. Genel giderleri karşılama çabalarınız nedeniyle, yapmak istediğiniz çok özel şeylere para ayıramamanız canınızı bu kadar sıkmamalı.


8 Eylül 2015 : Para konularına bugün hiç kafa yormasanız daha iyi olur. Biraz kaderci davranarak yeni gelişmeleri beklemelisiniz. Bu arada aşırı harcamalardan uzak durmaya çalışın.


8 Eylül 2014 : Yakında elinizden bir miktar para çıkacak ve sizi küçük bir sıkıntıya sokacak. Harcamalarınıza biraz daha dikkat etmelisiniz. Ailenizden para yardımı istemek zorunda kalabilirsiniz.


8 Eylül 2013 : Bugün para durumunuzda büyük değişiklikler yaşayabilirsiniz . Ailenize bütçenizin bir kısmını önemli bir iş için harcamak zorunda kalabilirsiniz.


8 Eylül 2012 : Sabah saatleri size maddi kazançlar getirici bazı fikirler üretebilirsiniz ve bu konuda kararlı hareket edeceksiniz. Öğleden sonra ise maddi bazı endişeler yaşama ihtimaliniz olacaktır.


8 Eylül 2011 : İhtiyaçlarınız, beklentileriniz, zevkleriniz kazancınızın üzerine çıkamıyor. Buna izin vermiyorsunuz. Bu da sizin maddi problemler yaşayan biri olmanızı önlüyor.


8 Eylül 2017 : Sağlığınız ve ailenizle ilgili konular bugün sizin için her zamankinden daha önemli olabilir.


8 Eylül 2016 : Çocuklarla iletişiminizde bir kopukluk var. Dışarıya dönük yüzünüzü canlandırın, küçük şeyleri neşe kaynağı haline getirin. Sağlınıza biraz daha özen.


8 Eylül 2015 : Hiç olmazsa küçük oyunlarınızı çevrenizden biraz uzakta oynayın. En azından eşin dostun camını kırmamış olursunuz


8 Eylül 2014 : Olaylara duygusal yaklaşımınız yüzünden yakında ciddi sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Biraz daha mantıklı olmaya çalışın.


8 Eylül 2013 : Sinirleriniz kontrol etmekte zorlanacağınız ve olaylara gereğinden fazla duygusal tepki vereceğiniz bir gündesiniz.


8 Eylül 2012 : Eğer bugün yeni bir başlangıç yapacaksınız ve girişimde bulunacaksınız sabah saatlerini tercih etmeniz sizin için daha doğru olacaktır.


8 Eylül 2011 : İki arkadaşınızın özel ilişkilerine çok karışıyorsunuz. Bu şekilde bu ilişkiye bir katkınız olmuyor. Tam tersine haddinizi aşan eleştirilerinizle onların ilişkisini aşındırıyorsunuz.


8 Eylül 2017 : Kendinizi ne kadar çok ihmal ettiğinizin farkında olma lısınız. Bu şekilde hem fiziksel hem de ruhsal olarak zayıflıyorsunuz. Doktor kontrollerini ihmal etmeyin. Bir yakınınızın sağlık sorunlarıyla ilgileneceksiniz.


8 Eylül 2016 : Uzun zamandır sürüncemede olanbir mülk satışından elinize para geçebilir.Bunu en iyi şekilde değerlendirin.Bir dostunuzun rahatsızlığı,sağlığınıza dikkat etmeniz konusunda sizi uyaracak.Sevdiğiniz insana daha fazla zaman ayırıponun hassas olduğu konulara eğilmelisiniz.


8 Eylül 2015 : Eşinizle ilgili konularda hatta biraz da onun kontrolünde gelişebilir bugün yaşayacağınız olaylar. Canlanmak için size “hadi” diyen birine ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu yüzden eşinizin bu rolü üstlenmesine sakın tepki göstermeyin.


8 Eylül 2014 : Bugün insanlara çok fazla güven duyma eğilimindesiniz. Size söylenenleri, verilen vaatleri hemen olduğu gibi almamaya gayret edin. Belki de hayır diyemediği için yapamayacağı şeylerin sözünü veren insanlar çıkabilir karşınıza.


8 Eylül 2013 : Konuşma beceriniz ve gerçekçi yaklaşımız sayesinde etkili olan ikna kabiliyetiniz bugün işe yarayabilir. Duygulardan bahsedecekseniz bile içine somut örnekler ve karşılaştırmalar da serpiştirin. Kelimelere hayat verin.


8 Eylül 2012 : Mesleki olayların gündeme gelmesi nedeniyle iş ilişkilerinize ağırlık vereceksiniz. Çevrenizdeki insanlara yaklaşımlarınız çok olumlu. Değişik araştırma grupları içinde çalışan arkadaşlarınızdan maddi destek alabilirsiniz. Aşk hayatınızda zor bir dönemeçten geçtiğinizi unutmayın.


8 Eylül 2011 : Katı tutumunuz aile bireylerinizi ve mesai arkadaşlarınızı olumsuz etkiliyor. Ruhsal terapi desteği almanız doğru bir karar olacaktır. İşinizde kâr dönemindesiniz. Dikkatli davranın, bu durum uzun sü-reli olmayabilir.


8 Eylül 2012 : Bugün Ay’ın konumu, mesleki konularda istediğiniz duygusal tatminleri gündeme getirecektir. Toplumsal yaşantınızla ilgili ihmal ettiğiniz konuların güncellik kazanması, size fazladan  sorumluluk getirecektir. Bu dönemlerde elinizdeki işlerin gelişmesiyle ilgili duraklamalar yaşayabilirsiniz. Sosyal ilişkileriniz yeni bir boyuta giriyor.


8 Eylül 2017 : Hareketlilik ve değişim güne yön veriyor. Evle ilgili mesuliyetlerin artacağı şartları planlamalı, uzun süredir tamamlanması gereken işlere yönelmelisiniz. Ev içinde yaşanan hareketli şartları dikkate almanız lazım. Zira yerleşimle ilgili somut planlar yapmak durumunda kalabilirsiniz. Aile içi ilişkilere karşı daha toleranslı olmanızda fayda var.


8 Eylül 2016 : Sizi hızlı hareket etmeye zorlayan konular var. Eve ait yoğun uğraşlar ve yerleşimle ilgili konular sizi meşgul edecek. Evde tamamlanması gerekli işler artarken, özel hayatınıza zaman bulmakta zorlanacaksınız. Biraz kendinize vakit ayırmalı, planlarınızı yeniden gözden geçirmelisiniz. Güvenlik ya da maddi yatırım planlarınıza yeniden göz atmalısınız.


8 Eylül 2015 : Hemen ilgilenmeniz gereken yeni gelişmeler olacak. Hayatınıza girecek yeni kişilerle ilişkileriniz iş hayatını içine alabilir. Değişik bir eğitim programına dahil olmanız her açıdan size yeni fikirler verecektir. Yurt dışı bağlantılarınızı yeniden yapılandırmak için destek bulabilirsiniz. Uzaklardan alacağınız haberlerle bu konuda daha net kararlar vereceksiniz.


8 Eylül 2014 : Karşıtlıkların daha belirgin hale geldiği bir gündesiniz. Rakiplerinizin niyetlerini ve planlarını kolayca fark edip lehinize kullanabilirsiniz. Sözleşme ve anlaşmalara dair daha toleranslı olmanızda fayda var. Uzlaşmazlıkları büyütmekten sakınmalısınız. İşe dair konularda yeni dengeler ve yeni kararlar gündeme gelebilir.


8 Eylül 2013 : Son derece aktif ve ön planda olabileceksiniz. Bugün sizin için öncelik taşıyan konularda verimli ve başarılı olmaya yakınsınız. Her konuda planlı hareket etmeniz ve yeni başlangıçlarınız sizi ileriye taşıyabilir. Yeni adımlar atmaktan çekinmeyecek ve kontrolü elinizde tutabileceksiniz. İlişkilerinizde biraz çaba ile olumlu gelişmeler elde etmenin keyfi yakalanabilir.


8 Eylül 2012 : Son derece aktif ve ön planda olabileceksiniz. Bugün sizin için öncelik taşıyan konularda verimli ve başarılı olmaya yakınsınız. Her konuda planlı hareket etmeniz ve yeni başlangıçlarınız sizi ileriye taşıyabilir. Yeni adımlar atmaktan çekinmeyecek ve kontrolü elinizde tutabileceksiniz. İlişkilerinizde biraz çaba ile olumlu gelişmeler elde etmenin keyfi yakalanabilir.


8 Eylül 2011 : Aşk hayatınız ve çocuklarla ilgili konular yerini günlük işlere bırakıyor. İş hayatında değişiklilere gitmeniz açısından hareketli zamanlar olacak. Daha fazla çalışmanız gereken işler ve detaylı konular karşısında planlı olmalısınız. Hizmet etmeniz gereken işler ise aşırı yorgunluklar getirecektir. Sağlığınızı ihmal etmekten kaçınmalı, kontrollerinizi yaptırmalısınız.


8 Eylül 2017 : Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.


8 Eylül 2016 : Doğayla baş başa kalmak ya da deniz kenarında yürüyüş yapmak size çok iyi gelecek. Biraz sessizliğe ve dinlenmeye ihtiyacınız var. Evde, sakin bir şekilde vakit geçirmek de iyi gelebilir.


8 Eylül 2015 : Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.


8 Eylül 2014 : Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.


8 Eylül 2013 : Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.


8 Eylül 2012 : İş hayatında olumlu bir süreç. Kendinizi yeni koşullara alışmış hissederken, mesleki alanda daha geniş imkanlar öne çıkabilir. Ancak beklentilerde ölçülü olmalı, bu dönem yapabileceklerinize odaklanmalısınız. Yine bu dönem kişisel ilişkiler açısından hareketlilik var. Yakın çevre yanında kendinizi ortaya koyabileceğiniz başlangıçlar dikkat çekiyor.


8 Eylül 2017 : İşinizdeki başarılar başınızı döndürüyor. Ancak aşk hayatınızda kendinizi boşlukta hissedebilirsiniz.


8 Eylül 2016 : Kartınız Boşluk... Hayatınızı rutin görebilir ve bir an önce uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla daha çok vakit geçirmeli, daha az çalışmaya özen göstermelisiniz.


8 Eylül 2015 : SİZE ANLAYIŞ GÖSTERECEKAŞK: Kendinize yaşattığınızsıkıntı sizi asabi davranışlarayöneltebilir. Bundan dolayısevdiğiniz kişi ile aranızda bazısorunlar oluşsa da size karşıanlayış gösterecektir. Onun iyiniyeti asla bitmeyecek gibi.İŞ: İyi niyetinizi ortaya koyuyorsunuz ama sizlerinbu halini gören bazı iş arkadaşlarınız kendi işlerinide size yüklemek isteyecekler. Geri durmanızhalinde sizi kullanmak isteyenler başaramayacak.SAĞLIK: Herhangi bir sağlık sorununuz yok.


8 Eylül 2014 : AŞK: Bugünlerde aşk hayatınızdayoğunluk olmamasına rağmensosyal çevrenizle olanilişkileriniz son derece güzel.Mistik ortamlar sizi cezbedebilirve kültürel geziler yapabilirsiniz.Yanınızda sıkı dostlarınız olacak.PARA: Paranızı harcadığınız yer çoğunlukla sanatdallarıyla alakalı. Bu yüzden oldukçakültürlüsünüz ancak birikim de yapmanız gerek.SAĞLIK: Dayanılması güç olan diş ağrıları peşinizibırakmasa da kendinize bakmayı iyi biliyorsunuz.


8 Eylül 2013 : Bugün sizin için biraz karamsar bir gün. Kendinizi biraz fazla ihmal edilmiş veya yalnız hissedebilirsiniz.


8 Eylül 2012 : Kartınız Bilgelik... Düşüncelerinizde ve fikirlerinizde son derece haklı olduğunuzu iyi biliyorsunuz ancak aşk hayatınızda bir çıkar çatışması içine girip aşkı elemeniz mümkün.


8 Eylül 2011 : Çevrenizdekilerin kırılganlığını yok etmek sizin elinizde. Olumsuz olaylarda pratik çözümler üretin.


8 Eylül 2017 : Sevgilinizin sabrını taşırmaktasınız, sözünüzü yerine getirmek için bundan daha şanslı, daha elverişli bir gün olamaz! Cesur olun, hiçbir kötü sonuç doğmayacak. İşinizde bir hareketlilik var. Bu hareketliliğin içinde belli belirsiz bir gizlilik söz konusu. Bazı dostluklarınızı yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir.


8 Eylül 2016 : Duygusal ilişkinizde hareketsizliğin suçunu hemen eşinize yöneltmeyin. Aşırı istekli ve heyecanlı olabilirsiniz ancak o bu durumu kavramakta güçlük çekebilir. Anlayış ve özveri şart gibi gözüküyor. Kızgınlık sizi belirlememeli buna izin vermemelisiniz.


8 Eylül 2015 : Kariyerinizle ilgili yapmak isteyeceğiniz pek çok şey olmasına rağmen, zaman zaman sizden kaynaklanan, zaman zamanda çevrenizdeki olayların olumsuz gelişmesi yüzünden birtakım engeller var. Acil ödemeniz gereken borçlarınız var, ihmal etmeyin.


8 Eylül 2014 : Sevdiğinizin sizi anlamadığını ve size karşı ilgisiz davrandığını düşünmeyin. Neşeli ve enerjik tavrınız ile onun ilgisini çekebilirsiniz. İşinizle ilgili alacağınız tekliflerden etkilenmeniz mümkün. Ancak, karar vermek için acele etmeyeceksiniz. Olayların gelişmesini beklemeniz gerekiyor.


8 Eylül 2013 : Günlük sorunlar aşk hayatınızı etkilemeye başladı. Sevgilinizle beraber hobilerinizle ilgilenebilirsiniz. Enerjiniz çok fazla, onu memnun etmek için sürprizler hazırlamaya çalışın. Çalıştığınız işle ilgili sıkıntılar yaşıyorsanız bu gün endişelerinizi çevrenize yansıtmamaya çalışın.


8 Eylül 2012 : İlişkiniz yıpranmaya başladı. Yaşadığınız küçük sürtüşmeler ciddi tartışmalara dönüşebiliyor. Bugünlerde kıskançlığınızı dizginlemenizde yarar var. Mesleğinizde ulaşmak istediğiniz hedeflere yönelik projelerinizde, çalışmalarınızda gözden kaçırdığınız ayrıntıları fark ederek gerekli değişiklikleri yapacaksınız.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed