Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

8 Haziran Hangi Burç?


Burcunuz İkizler,

Geçmiş Yorumlar:

8 Haziran 2016 : Kaçınılmaz şeyleri sorgulamanın bir anlamı yok. Elinizden gelenin en iyisini ortaya koymalı ve bugüne odaklanmalısınız. Dış görünümünüze ve sağlığınıza özen göstermeniz kendinize olan güveninizin artmasını ve çok önemli olmayan her şeyi reddedebilmenizi sağlayacaktır. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aşk hayatımızı , evimizi, ailemizi, yaşadığımız yeri ve ikili ilişkilerimizi ilgilendiren temalar açısından hassas bir gündeyiz. Duygusal konular ön planda. Anlayışlı, samimi ve düşünceli davranmaya çalışmak için çaba göstermemiz gerekebilir. Bazı seçenekler üzerinde durmaya başlayabiliriz. Sabah saatlerinde olumlu etkiler var. Olanaklar ve fırsatlar yüzünü gösterebilir. Ancak, öğle saatlerine doğru başlayan ve gece saatlerine kadar süren dönemde gergin etkiler devrede stresli durumlar oluşabilir veya bazı işler istendiği gibi gitmeyebilir, beklentiler karşılanmayabilir. Gece saatleri ise, yazılı veya sözlü fikir paylaşımları açısından akıcı. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


8 Haziran 2015 : Bazı arkadaşlarınızın onay vermediği kişilerle maddi, romantik, sanal veya ticari ilişki ya da iş birlikleri içerisine girebilirsiniz. Bu tür hareketlerde bulunmadan önce detaycı düşünmenizde fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Venüs Satürn olumlu açıları, bugünlerde geleceğe dönük daha somut adımlar atmamıza ve kararlar almamıza yardım edebilir. Belli bir çizgide gitmeyen ilişkilere yön verilebilir veya ilişkiler daha ciddi bir platforma taşınabilir. Evli veya bir şekilde birbirine bağlı kişiler ilişkileri içerisinde kendilerini daha güvende hissedebilirler. Maddi anlamda riskli olmasına rağmen atılmış bazı adımlar bir şekilde lehte bir çizgiye oturabilir ya da yaratıcılığımızı bir şekilde maddiyata çevirme fırsatı bulabiliriz. Estetikle, sanatla veya yaratıcılık gerektiren işlerle ilgili başlıklarda para kazanma şansı doğabilir. Dayanıklı eşyalar almak veya uzun vadeli ilişkiler kurmak için de güzel günler. Yaşca büyük veya tecrübeli kişilere fikir danışılabilir. Sosyal açıdan hareketli, farklı olanaklara açık bir haftasonundayız. Seçim günü gökyüzü konumunu dün yazdığım için bugünü genel haftasonu yorumlarına ayırdım. Kaçıranlara duyurulur. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


8 Haziran 2014 : Bugünlerde olan şeyler bazı amaçlarınıza ulaşmanın zor olmadığını anlamanızı sağlayabilir. Dolayısıyla, alışık olduğunuz şekilde davranmaya ya da eskiye bağlı kalmaya devam etmenin hiçbir faydası olmayacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: Yakında meydana gelecek gezegen konumları bazı şeylerin neden yaşandığını, nedenlerini veya yine, neler yapmak durumunda kalacağımızı anlamamızı sağlayacaktır. Büyük planları, hamleleri, projeleri, işleri veya ilişkileri sekteye uğratabilecek pürüzler yaşanabilir, ancak sorun yok. Zira, aynı zamanda, bu pürüzleri ortadan kaldırarak hedeflerimize ulaşmamızı sağlayacak yeni fikirler geliştirebilecek ya da yeni bağlantılar kurabilecek durumda olacağız.


8 Haziran 2013 : Bazı korkularınızı ya da endişelerinizi görmezden geliyor olabilirsiniz. Ancak, herşey göründüğü veya işitildiği kadar cazip olmayabilir. Size türlü şey yüklemek isteyen kişilere izin vermemelisiniz. Planlardaki değişiklikler lehinize sonuçlar doğurabilir. Özgün şeyleri kabul edebilirsiniz, ama gereksiz riskler almamalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Mevcut gezegen etkileri, istediğimiz sonuçları elde edebilmek için yapmak istediğimiz çalışmaların ya da hareketlerin o sonuçları sağlayamayabileceğini gösteriyor. Ancak, şu zamana kadar bu işin içine fazlaca girdiğimiz için bu olasılığı görmeme ihtimalimiz yüksek. Yaşadıklarımızı bu açıdan da değerlendirmemizde fayda var. Gün genelinde, sevgi temalı her tür ilişkimiz güçleniyor, ama zaman zaman diyaloglar zorlaşabilir veya yanıltıcı etkiler ya da yanlış anlaşılmalar da söz konusu olabilir. Estetik ve sanat başlıklı konularda ön planda bugün.


8 Haziran 2012 : Ruhsal ilişkiler geliştirmek istiyorsunuz, bugün neşeli olmak eskisine nazaran sizin için daha kolay olacaktır, yaşamınızda yakında bulunan birisi bir şekilde değişecek ve şaşıracaksınız.Ya da sosyal konumunuzda yeni bir pozisyona erişeceksiniz ayrıca sevgide ve aşkta bir heyecan var. Zihniniz değişken ve mekanik eğer ilgileriniz yazı yazmaya, öğretmeğe, sağlığa, dekorasyon ya da modaya yönelik ise hata yapabilirsiniz ama üzülmeyin sezgileriniz işler pahalıya malolmadan sizi uyarabilir.


8 Haziran 2011 : Kişisel özgürlüğünüze aşırı düşkünsünüz. Bu da aşk hayatınızda birlikte olduğunuz kişiyi olumsuz yönde etkiliyor. Kendisini bir köşeye atılmış önemsizmiş gibi hissetmesine izin vermeyin. O sizi seviyor, kabullenmek istemiyorsunuz fakat sizde onu çok seviyorsunuz. Bunu ona belli edin. Birşey kaybetmezsiniz ki.


8 Haziran 2017 : Verdiğiniz bir sözün arkasında durmakta güçlük çekiyorsunuz. Koşulların birden elverişsiz hale gelmesi sizi zor durumda bıraktı. Bu durum bir kırgınlığın hedefi olmanıza yol açacak. Siz de kendinizi pek haklı göremeyeceksiniz. Üç arkadaşınızın yaşadıkları ortak sorun sizi üzdüğü gibi düşündürüyor da. Bu sorunun sizi de içine almasından çekiniyor, bunu istemiyorsunuz.


8 Haziran 2016 : Basit bir kızgınlıkla önceden planladığınız bir alışverişi iptal etmeye yönelebilirsiniz. Bunu çok iyi düşünmeniz, birçok şeyi bu alışverişe bağlı olarak planladığınızı unutmamanız gerekiyor. Size önceden verilmiş olan bir söz bugünlerde yerine getirilecek. Ama gecikmiş bu söze karşı yaptığınız küçük anlaşmada, biraz daha fazla şeyler vermek durumunda kalacaksınız.


8 Haziran 2015 : Bazı düşüncelere modası geçmiş deyip değer vermiyorsunuz. Aslında farkında olmadan çoğu zaman tavırlarınızla bu düşüncelerin savunuculuğunu yapıyorsunuz. Sırt ağrılarınızla ilgili endişeleriniz yine yersiz çıkacak, rahatlayacaksınız. Asla unutamadığınız doğal bir çevreyi unutamıyor ve yine gitmeyi düşünüyorsunuz. Herhalde baharı bekleyeceksiniz.


8 Haziran 2014 : Yakında alacağınız bir haber bazı dengeleri alt üst edebilir. Birtakım köklü değişiklik istekleri içine girebilirsiniz. Sabrınızı sınadığınızı düşünüp ilgisiz kalmaya çalıştığınız konu, yanlış donelerle sizi yanıltabilir. Mutlu olmanız gereken bir dost kalabalığı içindesiniz. Bu kalabalığın içindeki ortak sorunlar, ortak sevinçler yabana atılır zenginlikler gibi görünmüyor.


8 Haziran 2013 : Bazı gelişmeleri olumlu anlamda yönlendirme çabalarına girecek, yanlış anlamaların önüne geçmeye çalışacaksınız. Bunun getireceği sonuçlar size duyulan ilgiyi arttıracak. Bazı konulardaki enteresan görüşleriniz, size yeni ilişkiler sağlayabilir. Bu düşünceleri etkileyip değiştirebilecek kişilerle ilişkilerinizdeki mesafeyi iyi ayarlamanız gerekecek.


8 Haziran 2012 : Yaratıcı günleriniz. Bunun getirdiği fırsatlarda fark edilir artışlar söz konusu. Bu fırsatların getireceği olanaklar, yenilerinin zeminini hazırlayacak. Kişiliğinizi belirleyen temel özellikler birçok alanda belirginleşebilir. Bugünlerde eş, dost beraberliklerinde tamamlanamamış birtakım şeyleri yerine oturtma çabaları içine girebilirsiniz.


8 Haziran 2011 : Yeni ortamlarda çok değişik insanlarla tanışabilirsiniz. Bu yakınlaşmalar, hedeflerinize yönelik adımlarınızı arttırabilir, yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz. Son zamanlarda özel olarak değerlendirdiğiniz birtakım beklentileriniz tarafından yönlendiriliyorsunuz. Bu, sizi hareketsizleştiriyor, düş kırıklıkları yaşayabiliyorsunuz.


8 Haziran 2017 : İnsanların her olumsuz deneyimden yenilenmiş olarak çıkacağını unutmayın. Kafanızı netleştirme arayışlarınız kırılmalara neden olabilir. Geçmişte yaşanmış olanlarla kimseyi yargılamamalısınız.


8 Haziran 2016 : Bugün sevgilinizle küçük bir gerginlik yaşayabilirsiniz. Geçmişte işlemiş olduğunuz bir hatayı yüzünüze vurabilir. Gerginliğinizi ona yansıtmamaya çalışın.


8 Haziran 2015 : Aklınız biraz onda kalacak ama endişe etmenize gerek yok. Sizden uzakta da sizi düşüneceğinden emin olabilirsiniz. Bu ayrılık duygularınızın kuvvetini bir kez daha kanıtlayacak.


8 Haziran 2014 : Aşkı bütün yoğunluğuyla yaşamak istiyorsunuz, ama çeşitli etkilenmelerin tek sorumlusu partneriniz değil. Yakın dostların düşünceleri yarar getirebilir, ciddiye almaya değer.


8 Haziran 2013 : Duygusal hayatınızda yeniliklere oldukça açıksınız. Ãœmit ve heyecan verici olaylar yaşayabilirsiniz. Zaten yoğun bir ilişki yaşamak için çok uygun bir dönemde sayılırsınız.


8 Haziran 2012 : Adını koyamadığınız duygularınız biraz karmaşık. Geçmişle olan bağlarınızı gevşetme güçlüğü yaşıyorsunuz. Karşınıza çıkanın ne olduğunu anlamanız, yüreğinizi tamamen boşaltabilmenize bağlı.


8 Haziran 2011 : İlişkiniz boyunca bir türlü kavrayamadığınız yanlışlarınızla şimdi, şu sıralar yüzleşebilirsiniz. Ama geçmişe takılı kalmanız yersiz. Ne kadar özel bir duygu olsa da, aşkın hayatın tümü olmadığı konusunda kendinizi ikna edebilmeniz gerekiyor.


8 Haziran 2017 : Kendinizi iş yaşamınızda biraz gevşek buluyorsunuz, ama bazı durumlardaki sert tavırlarınız bir denge sağlayabiliyor. Son görüşmenizin merakla beklediğiniz neticesini önümüzdeki günlerde alabilirsiniz.


8 Haziran 2016 : Bazı iş arkadaşlarınızdaki önyargılı yaklaşımları çalışma hayatının klasik devinimleri olarak ele almak, zaman içersinde problemsiz ilişkileri getirebilir. Son günlerde gösterdiğiniz performansın amaçlı olduğu yönünde düşünceler var.


8 Haziran 2015 : Çok yetersiz bulduğunuz birinin iş kaynağınız konumunda olması ciddi bir sorun. Bu yetersizlik tarafından yönlendirilmekten sıkıntı duyuyorsunuz. Yakın bir zamanda çok daha iradi iş olanakları yaratabileceksiniz.


8 Haziran 2014 : İş hacminizi genişletmek istiyorsunuz. Kurmaya çalıştığınız ilişkilerde, aceleciliğinize yönelik güvensizlikler var. Önümüzdeki günlerde uzun yolculuklar ve umut verici görüşmeler olabilir.


8 Haziran 2013 : Başarılarınızı kanıtlamanız için gereken fırsatlar, tarafınızdan yaratılmayı bekliyorlar. Rutin işlerinize eklenen bir iş, bugünlerde sizi biraz telaşlandıracak, ama altından kalkmayı becereceksiniz


8 Haziran 2012 : İş yaşamınızda yeni bir süreci adımlıyorsunuz. Birçok yeniliği bir arada barındıran bu süreç, sizi çok kazançlı çıkartabilir. Önümüzdeki günlerde cesaret ve doğru kararlar gerekiyor.


8 Haziran 2011 : Yetenekleriniz sizi hiçbir zaman çözümsüz bırakmıyor, ama biraz daha esnek olabilmelisiniz. Uyumsuzluğunuzun kanıksanmış bir özelliğiniz olduğu şeklindeki yanılgınız, bazı kırıcılıkların sürekliliğine neden oluyor.


8 Haziran 2017 : Bir zaman sonra geriye dönüp baktığınızda küçük para konularını ne kadar abarttığınızı fark edeceksiniz. Önünüze çıkan küçük gecikmeleri dünyanın en büyük sorunu gibi yaşamamalısınız.


8 Haziran 2016 : Önümüzdeki günlerde bir satın lama karşılığı büyük bir harcamanız olabilir. Alacaklarınızı toplayamıyorsunuz. Koşulları bildiğinizden fazla ısrarcı da olamıyorsunuz.


8 Haziran 2015 : Çok cazip bir daveti ekonomik nedenlerle reddedebilirsiniz. Para durumunuzdaki gerileme çok canınızı sıkıyor. Geçmişte yaptığınız harcamaları düşünüp üzülüyorsunuz.


8 Haziran 2014 : Abartılı fikirler sizi hatalı düşüncelere sürükleyebilir. Çevrenizde birtakım elemeler yapmanız gerekiyor. Alım satım konularında çok çeşitli seçeneklerle karşılaşabilirsiniz.


8 Haziran 2013 : Bugün içinizdeki coşkuyla fazla harcama yapmamaya çalışmalısınız. Maddi durumu biraz rayına soktunuz. Bütçenize ummadığınız girdiler oldu. Bu kısmen de olsa sizi biraz toparladı.


8 Haziran 2012 : Paranızı değerlendirme niyetleri için henüz erken. Suların biraz daha durulmasın beklemeni daha akılcı olabilir. Yakında yaşayacağınız bir para tartışmasında uzlaşmacı bir tavır sizi karlı çıkartacak.


8 Haziran 2011 : Parayı, günlük yaşamın karşılığı olarak sınırlamaya çalışmalısınız. Kazancınız sizin elinizde. İşlere sarıldığınız ölçüde ferahlıyorsunuz. Yakında beklemediğiniz bir satış işiniz olabilir.


8 Haziran 2017 : Ani bir karar verebilirsiniz ve hemen eyleme geçmek isteyebilirsiniz. Düşüncelerinizi ve duygularınızı çevrenizdeki kişilere olumlu olarak aktarma eğilimindesiniz.


8 Haziran 2016 : Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz ve stresten uzak durmaya çalışmalısınız.


8 Haziran 2015 : Kendinize daha dürüst davranmaya çalışmanız, geleceğinizi daha doğru çizmenize yardımcı olacak.


8 Haziran 2014 : Kimi konularda çok gözü peksiniz. Bu, son zamanlarda elde ettiğiniz huzuru kaçırmanıza neden olabilir.


8 Haziran 2013 : Yeteneklerinizi çok iyi bir şekilde kullanacağınız bir gündesiniz. Bunun yanında uzun zamandır aramayı ihmal ettiğiniz yakınlarınızı aramanın tam zamanı.


8 Haziran 2012 : Yeniliklere yatkın kişiliğinizin son zamanlardaki çekingenliği, içinde bulunduğunuz döneme pek uygun düşmüyor.


8 Haziran 2011 : Her şeyi kendi başınıza çözmeye çalışmaktan vazgeçin. Gecikmiş olarak gündeminize aldığınız bir konuda önemli desteklere ihtiyaç duyacaksınız.


8 Haziran 2017 : Sevgiliniz üzerine fazlaca düştüğünüzü düşünmeye başladı. Bir süre ilgisizmiş gibi davranın. İşinizle ilgili planlarınızın hayata geçmesine dair kuşkularınız var. Sevineceğiniz gelişmeler yakın.


8 Haziran 2016 : Olaylara çok fazla kendi pencerenizden bakma eğilimindesiniz bugün. Buna teşvik eden durumlarla sizi ben merkezli hareket etmeye iten insanlarla bir arada olacaksınız.


8 Haziran 2015 : Evden çıkarken muslukları kapattığınızdan, açık ve çalışan bir şey bırakmadığınızdan emin olun. Bugün ev ve içindekiler ile ilgili konularda dışarıda halletmeniz gerekenler yüzünden bir dalgınlığınız söz konusu olabilir.


8 Haziran 2014 : Anne-babalar çocuğunuzla aranızda bazı gerginlikler yaşanabilir bugün. Siz sınır koymaya, kural benimsetmeye çalıştıkça o da aynı şekilde sizin sınırlarınızı yokluyor, zorluyor olabilir. Biraz daha anlayışlı olmaya çalışın.


8 Haziran 2013 : Eğer para konusundaki belirsizlikler nedeniyle işinizde bir atılım yapmaktan çekiniyorsanız o zaman bunu netleştirin. Olumlu ya da olumsuz bir karar vermek kararsızlıktan çok daha iyidir. En azından yüreğiniz yorulmaz.


8 Haziran 2012 : Sevgilinizden kopuş süreci yaşamanız mümkün. Bu belki de yeni bir ilişkinin başlangıcı anlamına geliyor. Bugünlerde işinizle ilgili dikkatli olmalısınız. Ani kararlar vermekten kaçının. Paranızı iyi idare ediyorsunuz. Kendinizi sağlıklı hissetseniz de bazı kontrollerinizi ihmal etmeyin.


8 Haziran 2011 : Modayla ilgilenenler için ruha ve göze hitap eden yeni tasarımları ortaya çıkarma günü. Bir iş yemeğinde alacağınız bir teklif sizi onore edecek. Elinize geçen parayla konut sorununuzu gidermeye çalışmalısınız.


8 Haziran 2012 : Güneş burcunuzda ilerlerken, enerjik yönleriniz körüklüyor. Yenilgiye tahammül edemediğiniz kesin. Bugün, sizinle yarışmak isteyenler olacaktır. Araştırmacı yönlerinizin güçlü olmasından dolayı, her şeyi önceden sezinleyip, önleminizi almanız yüzünden, çevrenizin şaşkın bakışları altında izleniyorsunuz.


8 Haziran 2017 : Aynı anda birkaç işle ilgilenmeniz zorunlu hale gelebilir. Eve ait konularda bazı şeylerin bittiği değişik koşullara uyum göstermeye çalışacaksınız. Evde daha fazla sorumluluk getiren uğraşlarla beraber, ev içindeki hareketlilik ve yakınlarla ilişkiler sizi gerebilir. Sabırlı olmanız gerekiyor. Bugün kendi kaynaklarınıza özel bir önem vermelisiniz.


8 Haziran 2016 : Aynı anda birkaç işle ilgilenmeniz zorunlu hale gelebilir. Eve ait konularda bazı şeylerin bittiği değişik koşullara uyum göstermeye çalışacaksınız. Evde daha fazla sorumluluk getiren uğraşlarla beraber, ev içindeki hareketlilik ve yakınlarla ilişkiler sizi gerebilir. Sabırlı olmanız gerekiyor. Bugün kendi kaynaklarınıza özel bir önem vermelisiniz.


8 Haziran 2015 : Burcunuzda yerini koruyan Ay size fikir değişiklikleri getiriyor. Kendinizi pek çok konuda öne çıkarmışken, dikkat çekmenin keyfine varmalısınız. Yenilikler yapmak istediğiniz her konuda destek görme şansınız var. Bir yandan da iş hayatındaki akıcı etkilerle yaratıcılığınız ön planda olacak. İlişkilerde yaşanan karşıtlıklar abartılı sonuçlar getirebilir.


8 Haziran 2014 : Aynı anda birkaç işle ilgilenmeniz zorunlu hale gelebilir. Eve ait konularda bazı şeylerin bittiği değişik koşullara uyum göstermeye çalışacaksınız. Evde daha fazla sorumluluk getiren uğraşlarla beraber, ev içindeki hareketlilik ve yakınlarla ilişkiler sizi gerebilir. Sabırlı olmanız gerekiyor. Bugün kendi kaynaklarınıza özel bir önem vermelisiniz.


8 Haziran 2013 : Aynı anda birkaç işle ilgilenmeniz zorunlu hale gelebilir. Eve ait konularda bazı şeylerin bittiği değişik koşullara uyum göstermeye çalışacaksınız. Evde daha fazla sorumluluk getiren uğraşlarla beraber, ev içindeki hareketlilik ve yakınlarla ilişkiler sizi gerebilir. Sabırlı olmanız gerekiyor. Bugün kendi kaynaklarınıza özel bir önem vermelisiniz.


8 Haziran 2012 : Ãœzerinizdeki gergin duygulardan kurtuluyorsunuz. Kendinize uzaklarla ilgile yeni hedefler ve uğraşlar edinebilirsiniz. Akılcı ve temkinli olduğunuz sürece akademik alandaki girişimleriniz yeniden hız kazanacaktır. Bu arada yolculuklar ya da eğitsel aktiviteler, yaratıcılığınızı geliştireceğiniz yeni olanaklar sizi harekete geçirebilir. Beklentileriniz büyümekte.


8 Haziran 2011 : Artan sorumluluklar sizi aileye ve ev hayatınızla ilgili konulara yöneltmekte. Aynı anda birden fazla konu ile ilgilenmeniz, tamamlanması gereken işlere odaklanmanız zorunlu olacak. Yerleşimle ilgili problemleriniz belirsizlik taşırken acele karar almamalısınız. Aynı zamanda iş hayatınızda daha fazla fedakarlık yapmanız gereken konular planlarınızı aksatabilir.


8 Haziran 2017 : Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.


8 Haziran 2016 : Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.


8 Haziran 2015 : Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.


8 Haziran 2014 : Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.


8 Haziran 2013 : Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.


8 Haziran 2012 : Bugün daha soğukkanlı ve planlı ilerlemek durumundasınız. Ortaklaşa konular, finansal sorunlar sizi fazlasıyla meşgul edebilir. Bugün risk almak yerine kendi kaynaklarınıza dayanmanızda yarar var. Eşin duygusal durumu karşısında sizde gerginlikler yaşayabilirsiniz. Daha sert ve katı tepkiler vermeniz söz konusu. Esnek ve yapıcı olmalısınız.


8 Haziran 2017 : AŞK: Sıcakkanlı ve romantiksiniz.Ancak bugünlerde maceradüşkünlüğünüzün var olduğusöylenebilir. İlişkinizde sorunlarıbaşlatmak istemiyorsanız macerapeşini bırakmalısınız. Partnerinizkolay kırılıp incinebilir.İŞ: Hiç kimseden maddi ve manevi karşılıkbeklemeden elinizden gelen tüm yardımlarıyapmaya çalışıyorsunuz. Sanki bu devirdeinsanlığın doğuşunu hazırlıyor gibisiniz.SAĞLIK: Cesaretiniz ufak kazalara neden olabilir.


8 Haziran 2016 : Partneriniz bugün zor bir döneme girdi. Size açılmakta güçlük çekebilir. Ona anlayışla yaklaşmalısınız.


8 Haziran 2015 : Kartınız Dünya... Hayatınıza doğan yenilikler sizi çok mutlu ediyor ancak partnerinizi bu kadar etmeyebilir. Karar alırken ona da danışmazsanız onu kaybedebilirsiniz dikkat edin.


8 Haziran 2014 : Özgüvenle duruşunuz ve parıldayan gülümsemenize hayran insanlar var. Sizin gibi olmak istiyorlar.


8 Haziran 2013 : Tanımadığınız kimselere haksız davranabilirsiniz. Canınızı sıkmak istemiyorsanız kimsenin işine karışmayın.


8 Haziran 2012 : Kartınız Kutsal Kadın... İmanınız güçlü, gururunuz kolayca yaralanıyor. Bugün oldukça hassas ve kırılgansınız. Düşündüğünüz gibi hiçbir şey kırılmanıza sebep olmamalı.


8 Haziran 2011 : Bugün keskin zekanız, mantıklı konuşmalarınızla dikkatleri üzerinize bir şimşek gibi çekeceksiniz.


8 Haziran 2017 : Sevgilinizden uzakta olmak, sizi çok üzüyor. Ama ona olan kırgınlığınızı bir türlü yenemiyorsunuz. Bu tepkilerinin kaynağını öğrenmeye çalışın ve sevgilinizin üstüne fazla gitmemeye özen gösterin. İş yerinde küçük bir huzursuzluk yaşamanız mümkün.


8 Haziran 2016 : Sevgilinizden uzakta olmak, sizi çok üzüyor. Ama ona olan kırgınlığınızı bir türlü yenemiyorsunuz. Bu tepkilerinin kaynağını öğrenmeye çalışın ve sevgilinizin üstüne fazla gitmemeye özen gösterin. İş yerinde küçük bir huzursuzluk yaşamanız mümkün.


8 Haziran 2015 : Aşk hayatınızda uzun zamandır yaşadığınız coşku yavaş yavaş bir alışkanlığa dönüşüyor. Artık geleceğinizi planlamanın vakti geldi. Kendinizi daha enerjik hissedeceğiniz bir gün. Sosyalliklerinizi arttırma çabaları içine girebilir, eğlenceli ortamlara daha da ilgi duyabilirsiniz.


8 Haziran 2014 : Sevgilinize gereken önemi veriyor musunuz? Eğer vermiyorsanız, ilişkinizin önemini gösterecek adımlar atmaya başlayın. Yeteri kadarsa, ilişkinizde ilerleme olasılığı var. İş yerinizde stresli bir gün olabilir. Özellikle işveren ya da üstünüz olan herhangi bir kimseyle anlaşmazlıklara ve hatta kavgalara açıksınız.


8 Haziran 2013 : Sevgilinizden uzakta olmak, sizi çok üzüyor. Ama ona olan kırgınlığınızı bir türlü yenemiyorsunuz. Bu tepkilerinin kaynağını öğrenmeye çalışın ve sevgilinizin üstüne fazla gitmemeye özen gösterin. İş yerinde küçük bir huzursuzluk yaşamanız mümkün.


8 Haziran 2012 : Aşk hayatınız mükemmel. Çekiciliğinizin arttığı bir dönemde olduğunuzu siz de fark ediyorsunuz. Çevrenizin ilgisi size bunu sık sık hatırlatıyor. Yeni insanlarla tanışıp hoş maceralar yaşayabilirsiniz. Çalıştığınız konuyla ilgili olarak yaratıcılığınızın belli koşullarla engellenmesi, sizde karamsarlığa yol açıyor.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed