Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

8 Kasım Hangi Burç?


Burcunuz Akrep,

Geçmiş Yorumlar:

8 Kasım 2015 : Başkalarına yardım etmenin veya kendi işlerinizde başarı elde etmenin farklı yolları olabilir. Bu yeni yolları araştırmanızda fayda var. Geçmişle bağlantılı kişilerin üzerinizde etkisi olabilecek günlerdesiniz. Ekip çalışmaları veya grup aktiviteleri yaratıcılığınızı göstermeniz ve imajınızı kuvvetlendirmeniz için fırsat yaratabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Ay’ın açıları bu hafta yazdığımız aşk ve sevgi vaat eden gökyüzü görünümüne hareket getirebilir ve sevgi dolu bir Cumartesi günü geçirebiliriz. Tutkulu ilişkiler, ani çekimler, mevcut ilişkilerde sıcak paylaşımlar yaşanabilir. Sosyal açıdan hareketli gündeyiz.  Ancak, Pazar gününe geçişte ve gece boyunca ya da Pazar akşamından itibaren Pazartesi geçişinde, tatlı atmosfer yerini ufak da olsa farklı bir atmosfere bırakabilir. İkili ilişkiler, ortaklıklar ve iş birlikleri konusunda biraz daha dikkatli davranmanın faydasını görebiliriz. Gelişmelerin veya yaşanan olayların ölçeği küçük de olsa, uzun vadeli yankıları olabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


8 Kasım 2014 : Sabrınız deneniyor olabilir sevgili Akrep’ler. Önümüzdeki beş altı gün boyunca, ikili ilişkilerinizi veya aşk hayatınızı ilgilendiren konularda önemli kararlar alabilirsiniz. Maddi konular dikkat gerektiriyor. İş hayatınızda farklı yöntemler deneyebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Satürn ve Güneş’le etkileşimde oluşan dolunay nedeniyle, ilişkiler, iş birlikleri, ortaklıklar veya belli plan ya da işlerimiz sınavlardan geçiyor. Test ediyor ya da ediliyoruz, bugüne kadar ne ektiysek onu biçeceğimiz günlerdeyiz. İlişkilerde güven başlığı ön plana çıkıyor. Finansal, fiziksel veya kişisel olarak da güvenliği ön plana alıyoruz. Maddi başlıklı düzenlemeler(vergi, kredi, menkul kıymetler, bankacılık v.b) ya da yatırımlar, sivil toplum kuruluşları, sosyal dernekler, toprakla ilgili konular, toprakla ilgili işler (aslında Pazar gününden beri etkili) önümüzdeki bir hafta boyunca gündemdeki yerini koruyacaktır. Önümüzdeki haftalarda belli planlarımızı, ilişkilerimizi, işleri halletme yöntemlerimizi ve belli stratejilerimizi gözden geçirmemiz, yeniden yapılandırmamız ve eksikleri gidermemiz gerekebilir. Dolayısıyla, bugünlerde inatçı davranıp, pazarlıklardan veya uzlaşma ortamlarından kaçmak doğru olmayacaktır. Daha olumlu olmaya çalışıp, büyük planı düşünerek hareket etmek gerekebilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


8 Kasım 2013 : Eğilimlerinizi, planlarınızı, hedeflerinizi veya asıl niyetlerinizi paylaşırsanız uzun zamanlı bir hayalinizi gerçekleştirme fırsatı elde edebilirsiniz. Sizi motive eden veya ilham veren yerlere yapılacak ziyaretler, seyahatler ya da taşınmak ilk hamleniz olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Yengeç burcundaki Jüpiter önümüzdeki 4 ay boyunca geri harekette olacak. Bu durum, önümüzdeki 4 ay boyunca, evimiz, yaşadığımız yer, ailemiz, ülkemizle ilgili veya duygusal konularda daha dikkatli ve hassas hareket etmeyi gerektiriyor. Kutuplaşmalar veya kendi tarafımıza çekmeyi başardığımızı düşündüğümüz kişilerle ilişkilerde sorun yaşamamak için aynı hızla çalışmayı sürdürmeli, ama zarafet içinde ve anlayışlı hareket etmeliyiz. Geriye dönüp bakılması ve yeni düzenlemeler yapılaması gereken şeyler ortaya çıkabilir.


8 Kasım 2012 : Enejinizi yaratıcı gücünüzü kullanabileceğiniz konulara yönlendirebilirsiniz.Yabancı ortamlara ilgi duyabilir, bu amaçla uzun geziler planlayabilirsiniz.Bazı masraflarınızın olmasını bekliyor olabilirsiniz fakat beklenmedik hatalar ya da son dakikada farkettiğiniz ayrıntılar bu masrafların beklediğinizden fazla olmasına yol açabilir. Ancak bütçenizi dengeleyecek yeni imkanlar bulabileceğiniz ya da yeni fikirler üretebileceğiniz için bunlar sizi fazla endişelendirmesin.


8 Kasım 2011 : Sezgilerinizin güçlü olacağı bir gündesiniz. Bazı şeyleri önceden tahmin edebilir, karşınızdaki kimselerin duygularını hissedebilirsiniz. Eğer duygularınız karşılaştığınız bir kişi olumsuz şeyler söylüyorlarsa ondan uzak durun. Bazı kimseler için fedakarlıklara katlanmak zorunda kalabilirsiniz. Bundan fazla hoşlanacağınız söylenemez ancak biraz da zorunlu olark buna katlanacaksınız.Eğer bayansanız bir erkeğin etkisi altında kalarak vereceğiniz kararlar işlerinizi ya da ilgili olduğunuz konularınız tamamlamadan bırakmanıza sebep olabilir.


8 Kasım 2017 : Bugünlerde akıllı, neşeli ve baştan çıkarıcısınız. Yeni bir başlangıç için hayatınızda her şey hazır. Canınızı sıkan, bir türlü hayatınızdan çıkaramadığınız insanlara resti çekmek için çok uygun bir zaman. Bunlar, eski sevgiliniz, eski arkadaşınız hatta ailenizden biri olabilir. Radikal kararlardan çekinmemeniz gereken bir dönemde olduğunuzu unutmamalısınız.


8 Kasım 2016 : Uzun süredir kendinize zaman ayıramayışınız belli yorgunluklarınızın nedeni. Bugünler, kendinize yönelteceğiniz ilgiye çok uygun olabilir. Birkaç konuda ikilimler içindesiniz. Aldığınız çok çeşitli öneriler var. Bu konularda biraz ivedilik gerekebilir. Çevrenizdekilerin sorunlarıyla çok ilgili oluşunuz bir alışkanlığa dönüşmüş gibi.


8 Kasım 2015 : Dolaylı tanışmalarda karşılıklı etkilenişimler söz konusu. Bugünler arkadaşlık ilişkileri bakımından farklı zenginlikler yaratabilir. Değişik zamanlarda fasılalı olarak ele aldığınız bir konuyu yeniden gündeme getireceksiniz. Kendinizi yeterince değerlendiremediğinizi düşündüğünüz ortamlarda oluşturacağınız daha yoğun ilişkiler, size yeni açılımlar sunabilir.


8 Kasım 2014 : Önümüzdeki günler için kısa bir yolculuk önerisi alabilirsiniz. Bu yolculuğu gerçekleştirirseniz işiniz için de birtakım avantajlar sağlayabilirsiniz. Son zamanlardaki en huzurlu döneminizi yaşıyorsunuz. Aile içinde yaşanan ufak tefek sorunlar sona eriyor. Dostlarınız çevrenizde adeta bir çember oluşturdular, size destek olmak için yarıştalar.


8 Kasım 2013 : Çok sağduyulu olmanız gereken bir gününüzdesiniz. Artık zamanı geldi de geçti, diye düşündüğünüz bazı kararları bu günlerde alabilirsiniz. Bazı kararlarınızdan olumsuz etkilenecek olan kişilerin sergileyeceği tutumlar, sizi biraz düşündürebilir. Çevrenizde oluşan birtakım guruplaşmaların zararsız görünümünün altında, ilişkileri yıpratacak taraflar görebilirsiniz.


8 Kasım 2012 : Yakın çevrenizle ilişkileriniz ve yapabileceğiniz çok sayıda kısa yolculuk olabilir. Eğlenceli aktivitelerde bulunabileceğiniz ve dost ortamlara girebileceğiniz hareketli bir gün. Ay, yakın çevrenizle güvene dayalı ilişkilerinizin güçlenebileceğini belirtiyor. Eğlenceli toplantılar ve zevkli yolculuklar gündeminizde yer alıyor.


8 Kasım 2011 : Aile içinde süren bir tartışma, kısa sürecek bir küskünlükle bitebilir. Özel bir günün hazırlığı içindesiniz. Bu özel günün anlamını ilerde kavrayacaksınız. Şimdi ilgisiz görünmenizin bazı takıntılarınızla alakası var. Geçen günlerde tanıştırıldığınız biri, sizden övgüyle bahsediyor. Onunla yakın zamanda bir alışveriş içinde olacak, ilişkiyi geliştireceksiniz.


8 Kasım 2017 : Aşk hayatınızdan bazı önemli kararlar vermelisiniz, sevgilinizle ciddi sorunlarınız var, ayrılıp ayrılmamak konusunda karasızsınız, çünkü onu çok seviyorsunuz.


8 Kasım 2016 : Aşkta talihlisiniz seviyor ve seviliyorsunuz. Ancak bu günlerde sık sık sevgilinizin geçmişte yaptığı hataları düşünüyor ve onunla bir gelecek olabilir mi kaygısını yaşıyorsunuz.


8 Kasım 2015 : Bugünlerdeki psikolojiniz duygusal şeyler yaşamanıza izin vermeyecek. Yaşamış olduklarınız, yaşamak istediklerinizin önüne geçiyor. Ama bunu boş yere dert ettiğinizi anlayacaksınız.


8 Kasım 2014 : Aşk hayatınızda bir boşluğa düştünüz ve ilişkinizi neredeyse her gün sorguluyorsunuz. Bu gidişle düzgün bir ilişki yaşamanız bir hayli zorlaşacak. Bu konuya bir çözüm getirmelisiniz.


8 Kasım 2013 : İlişkide daha fazla duyarlı taraf olarak gözleniyorsunuz. Ama partnerinizin değerbilirliğini de yadsımanız mümkün değil. İlişkiyi ayakta tuttuğuna inandığınız kıstaslar, ilişkinizde fazlasıyla mevcut.


8 Kasım 2012 : Ay ın konumu, size hareket ihtiyacı ve aşkla ilgili konularda yeni kararlar getirebilir. Duygusal reaksiyonlar hakim olmamalı. Yanlış seçimlerde bulunma ve hayal kırıklıkları yaşama ihtimaliniz var.


8 Kasım 2011 : Davranışlarınız sıkıntılı olduğunuzu çok belli ediyor. O da, bu sıkıntıların nedenlerini ilişkinizde arıyor. İlişkinizle ilgili olmayan bazı sorunlarınızı partnerinizden gizlememelisiniz.


8 Kasım 2017 : Son günlerde yorgunluk nedir bilmiyorsunuz. Bu nedenle de işle yatıp işle kalkıyorsunuz. İşinizin verdiği büyük duygusal tatmin, bugünlerde hayatın her yerinde size yetiyor, ama bu bir yanılsama.


8 Kasım 2016 : Yakında iş yaşantınızda büyük bir değişiklik yaşayacaksınız. Öteden beri isteyip hazırlıklarını yaptığınız bu değişiklik, gerçeğe dönüştüğünde sizi biraz ürkütüp kararsızlığa düşürecek.


8 Kasım 2015 : Bir iş arkadaşınız neredeyse eliniz kolunuz. Onu bu kadar verici olarak biraz geç tanıdınız. Buna üzülüyorsunuz. Bu gecikmiş tanışmanın çok yakınınızdaki kronikleşmiş bir önyargıyla doğrudan ilgisi var.


8 Kasım 2014 : İş yaşamınızda bazı ihmalkarlıklar içine girebileceğiniz ve sorunlarınızın çözümünü zamana bırakmayı tercih edeceğiniz bir gündesiniz. Daha çok bireysel çalışmalara eğilimli olacaksınız ve yeni aktivitelerde bulunmaktan kaçınacaksınız. Bazı olayların gelişimine karşı kayıtsız kalabilir ve kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz. . Karar vermekte ve girişim yapmakta zorlanabilirsiniz. Daha önce planlamadığınız bazı olaylarla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz.


8 Kasım 2013 : Beklediğiniz fırsat elinize geçmiş sayılır. Bu yüzden gerekli önemi göstermeli, işi zamanından önce çıkartmayı becerebilmelisiniz. Elinize aldığınız şu andaki iş, sizin mesleki çapınızı ortaya çıkartacak.


8 Kasım 2012 : Pratik düşünmek ve hareket etmek gereken bir günde olduğunuz söylenebilir. Çalışma gücünüzü somut hale getirmek için uğraşırken sabah saatlerinde çıkan fırsatlardan yararlanabilirsiniz.


8 Kasım 2011 : Birkaç gün içinde alacağınız sevindirici bilgilerle, yeniden düzlüğe çıkacağınıza inancınız artacak. Son maddi sarsıntınızda korumuş olduğunuz soğukkanlılığınız, iş ilişkilerinize güven veriyor.


8 Kasım 2017 : Para sıkıntılarınızı kolayca azaltabiliyorsunuz. Yeni iş projeniz sizi kalkındırabilir. İyi kazancın çalışmayla çok alakalı olmadığını, tümüyle işin türüne bağlı olduğunu düşünüyorsunuz.


8 Kasım 2016 : Para durumunuz açısından olumsuz bir gün geçireceksiniz. Arkadaşlarınız ve sevgilinize yaptığınız harcamaları kısıtlamalısınız.


8 Kasım 2015 : Son günlerde yaptığınız aşırı harcamalar neticesinde önümüzdeki günlerde bir takım sıkıntılar yaşamanız söz konusu olabilir. Biraz dikkatli olmalısınız.


8 Kasım 2014 : Maddi konularda dikkatli davranacağınız ve harcamalarınızı dengelemeye çalışacağınız bir gündesiniz. İşinizle ilgili kaynakları arttırarak maddi durumunuzu da sağlamlaştırmayı başaracaksınız. Karşınıza yeni bazı teklifler çıkabilir, bu teklifleri çok iyi bir şekilde değerlendirmeye çalışın.


8 Kasım 2013 : Aile içinde denetimden çıkmış olan savurganlık sizi düşündürüyor. Yakında bir para haberiniz olacak. Bu haberi gerçekleştirme çabalarınızda güçlüklerle karşılaşabilirsiniz.


8 Kasım 2012 : Özellikle parasal konular dikkat çekiyor. Bugün ani kararlarla yapabileceğiniz harcamalarda daha özenli olmalısınız. Birikimlerinizi ve parasal konuları ilgilendiren konular ön plana gelebilir. Harcamalarınızda daha akılcı olmaya bakın.


8 Kasım 2011 : Kısa bir zamanda bütçenizi düzenlemeye başlayacaksınız. Uzun süren sabırlı çabalarınızla kendinize ilave gelirler sağlamayı başarmış olmanız, durumunuzu birkaç basamak yükseltebilir.


8 Kasım 2017 : Dost çevrenizdeki bir gelişmede, sandığınızdan fazla toparlayıcı rolünüz olabilir. Arkadaş arasında olur, denilen türden bir sürtüşme, planlı olarak şekillendirilmeye çalışılıyor.


8 Kasım 2016 : Gıdanıza dikkat etmezseniz sağlığınıza ve sinir sisteminize zarar vereceksiniz. Bir süre vitamin hapları kullanabilirsiniz.


8 Kasım 2015 : Bugünlerde, sükutun altın olduğunu unutuyor ve sizi pek ilgilendirmeyen konulara fazla girip, tepki çekiyorsunuz.


8 Kasım 2014 : Sizden destek bekleyen bir yakınınızı ihmal ediyor en önemlisi bunu farketmiyorsunuz.


8 Kasım 2013 : Önümüzdeki günlerde karşılaşacağınız bazı ısrarlara kapalı olmanızda yarar var.


8 Kasım 2012 : Ortaklaşa işler yürütüyorsanız, alacağınız teklifleri dikkatle gözden geçirmeniz gerekebilir. Yeni anlaşmalar kazancınızı etkilemekte.


8 Kasım 2011 : Sabırlı ve yapıcı tavırlarınızla, sizden genç biriyle ilişkinizde beğenmediğiniz mesafeyi, belli bir düzeye getirebileceksiniz.


8 Kasım 2017 : Çocuk saflığında ve temizliğinde, tamamıyla çıkarsız ve iyi niyetle bezenmiş bir ilişki yaşıyorsunuz. Basit şeylerin, aslında büyük mutluluk kaynağı olabileceğini göreceksiniz. İş yerinde sıkı bir rekabet ortamı oluştu. Çıkarlarınızı savunmak durumunda kalacağınız günler yaşayabilirsiniz.


8 Kasım 2016 : Duygusal anlamda cesaretli biri olduğunuz söylenemez. Sizden beklenen adımı bir türlü atamıyorsunuz. Onun taleplerine karşılık vermeniz ilişkinize iyi gelecek. İş hayatında gözünüz kara, macerayı seviyorsunuz. Yatırıma yönelik girişimlerde bulunabilir evinize yeni eşyalar alabilirsiniz.


8 Kasım 2015 : Akrep (24 Ekim - 22 Kasım) Motivasyon gücünüz çok yüksek. Taviz vermeyen mizacınızı aile ilişkilerinize de yansıtıyorsunuz. Ay’ın bulunduğu konum, sevdiklerinizin ihtiyaçlarına cevap vermenizi sağlayacak. Aşk hayatında yaşadığınız olumsuzlukları unutmak için sosyal aktivitelere katılmalısınız.


8 Kasım 2014 : İnanç ve fikir ayrılıklarının tatsız tartışmalara varabileceği bir şekilde başlayacak gününüz. Tatlı sohbetlerin keyfini kaçıracak şekilde “zorla ikna edeceğim” çabasına girmeyin. Doğrularınız bugün için çakışmak zorunda değil.


8 Kasım 2013 : Değer verdiğiniz insanlara, sevdiklerinize karşı biraz daha dikkatli konuşmanız gereken bir gündesiniz. Yapmanız gerekenler ve sorumluluklarınız nedeniyle sizden şefkat bekleyen kişilere karşı duvar örmenize gerek yok.


8 Kasım 2012 : Çevreniz ne kadar kalabalıklaşırsa gerçek dostları ayırmakta o kadar zorlanıyorsunuz. Ama bunun için uğraşmak zorunda da değilsiniz. Aklınız kendi paranızı kazanıp borçlanmamakta. Buna yönelik fikirlerinizi çok paylaşmasanız daha iyi. Özgüveniniz yerinde olsun yeter.


8 Kasım 2011 : Suçluluk hissiyle sebepsiz yere hareket etmeniz ruh sağlığınızı bozabilir. Sevdiğiniz insanla bir küs bir barışık olmanız ilişkinizin dengesiz bir hal almasına neden oluyor. Yeni projeniz size yüklü para kazandıracaktır. İşinizde oloğanüstü bir performüns sergileyerek herkasi şaşırtıyorsunuz.


8 Kasım 2012 : Bugün, duygularınızı coşkulu bir şekilde karşı tarafa yansıtacaksınız., İhtiyacınız olan beraberlikte uyum içinde olmak istiyorsunuz fakat sizin inatçı tavırlarınız, onun bitmeyen egoları yüzünden aranızda sürtüşmeler uzayabiliyor. Savunduğunuz konulardan taviz vermekten hoşlanmıyorsunuz.. Ayaklarınıza dikkat etmelisiniz


8 Kasım 2017 : Artık yolculuklarınız, uzaklardan gelecek haberler güne yön vermekte. Dünden bu yana yaptığınız her girişim size önemli kazançlar olarak dönmeye başlıyor. Özellikle eğitim hayatınıza ait yeni kararlar almak açısından olumlu ilişkiler kurulabilir. Gün ortasından sonra kariyere yönelik düşünceler, işle ilgili yolculuklar dikkat çekecek.


8 Kasım 2016 : Kendi yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz imkanlar bulacaksınız. Değişik deneyimler yaşamak, çıkan fırsatları kollamak sizi elinizde. Duygusal açıdan biraz hassas bir dönemde olmanıza rağmen, yapıcı yanlarınızla ilişkilerinizden keyif alabilirsiniz. Hayatın olumlu yanları karşısında kayıtsız kalmamalı, yaşadığınız stresleri hafifletmelisiniz.


8 Kasım 2015 : Oldukça hareketli ve değişikliğe açık bir gün yaşamaktasınız. En çok eğitim hayatınızı ilgilendiren konularda yeniliklere adapte olmanız gerekiyor. Zira bu konuda yeni başlangıçlar sizi harekete geçirecek. Daha fazla okuma yazma günlük hayatınıza yansırken, düşüncelerinizi yenileme şansı bulacaksınız. Çevrenizdeki kişilerden gördüğünüz destek sürüyor.


8 Kasım 2014 : Hayata umutla bakacağınız gelişmeler içine giriyorsunuz. Bir çok konuda destek almanızın rahatlığı içinde olacaksınız. Arkadaşlarla ilgili konular size çok keyif verebilir.  Bugünü verimli kullanmayı başaracaksınız. Zira sosyal alanda sizi aktif kılan çalışmalar içinde yer edinebileceksiniz. İyi organize edilmiş toplantılar da gününüze yön vermenizi kolaylaştırıyor.


8 Kasım 2013 : Oldukça hareketli ve yoğun bir dönemdesiniz. Zamanı iyi değerlendirmek, zihinsel becerilerinizi kullanarak eğitim çalışmalarında başarı aramak için uygun bir gün. İşle ilgili sözleşmelerin öne çıkması ile haberleşme ağınız sıklaşabilir. İletişim içinde olduğunuz yakınlarla ilgili konularda yeni sorumluluklar devreye girebilir.


8 Kasım 2012 : Pek çok konuda çalışmalarınızın karşılığını alıyorsunuz. Ortak bir hedef belirlediğiniz grup aktiviteleri tüm hızı ile sürmekte. Önemli toplantılar ve ortak çalışmalar yeniden harekete geçirici olacak. Etkinliğinizi ortaya koymayı başarabilirsiniz. Size her açıdan destekleyen arkadaşlıklar ve sosyal ortamlar içinde de yer almak hayatınıza hareket getirecek.


8 Kasım 2011 : Fiziksel gücünüzü zorlayan işler öne çıkıyor. Zira iş ortamında yapmak istediğiniz yenilikleri ilerletmekte zorlanabilirsiniz. Daha fazla fedakarlık yapmak, yapıcı olmak size düşecek. Günlük düzeninizde yaşanan aksaklıklar ve tamamlanması gereken işleri yeniden organize etmelisiniz. İlerleyen saatlerde duygusal huzursuzluğunuz iş ilişkilerini olumsuz etkileyebilir.


8 Kasım 2017 : İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.


8 Kasım 2015 : İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.


8 Kasım 2014 : İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.


8 Kasım 2013 : İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.


8 Kasım 2012 : Yeni bir kararla bambaşka bir konuda atağa geçebilirsiniz ve çevrenizdeki insanları çok şaşırtabilirsiniz. Aldığınız yeni sorumluluklarla çok başarılı olacaksınız.


8 Kasım 2017 : AŞK: Sabah kalktığınızdakendinizi aşk vadisindedolaşmaya hazır hissediyorgibisiniz. Bu konuda en parlakgün sizin olacak. İçinizdekiheyecan dışınıza yansıyor.PARA: Gün boyu sokaktadolaşarak, alışveriş ederek içinizdeki sıkıntılarıatıyorsunuz. Ama yarın sizi zor gün bekliyorolacak. Dolaşın ama fazla para harcamayın.SAĞLIK: Şefkatli tutumunuz içsel huzurunuzurahatlatıyor. Enerjinizi doğru kullanın.


8 Kasım 2016 : Bugün öylesine hoşsunuz ki karşı cinsin kalbini hoplatıyorsunuz. Bekarlar evlilik için acele etmeyin.


8 Kasım 2015 : Kendinize çevre edineceğiniz bir gün sizin için. Edindiğiniz yeni dostlar sizi hiç yalnız bırakmayacaklar.


8 Kasım 2014 : AŞK: Partnerinizle bazıdeneyimleri paylaşmanız onundaha fazla güvenini kazanmanızasebep oluyor. Sevginizin temelitam anlamı ile sağlam.Güveniniz karşılıklı oluncasorunlar da oluşmuyor.İŞ: Para konusunda kendinizi tuzağa düşmüş gibihissediyorsunuz. Binbir dil dökerek sizden borçpara alanlar bugün kapınıza uğramıyor.SAĞLIK: Kandırıldığınızı düşünmek moralinizibozuyor. Mali sıkıntılar sağlık sorunları yaratıyor.


8 Kasım 2013 : Kartınız Zenginlik... Konuşmalarınız sizi bazen ele veriyor ve söylemek istemediğiniz sırlarınızı bile açığa çıkartıyorsunuz. İçiniz dışınız bir gerçekten. Dürüst kişiliktesiniz işinizde.


8 Kasım 2012 : Kartınız Aşk... Birlikte olduğunuz kişi hakkında söylenen sözlere hemen inanarak tavrınızı değiştiriyorsunuz. Öncelikle bazı konuları ona sorup öğrenmeniz başarı sağlayacak.


8 Kasım 2011 : AŞK: Sevdiğiniz kişiye haketmediği kadar ilgi ve alakagösteriyorsunuz. Ona karşıyumuşak huylu olduğunuzubelirttiğinizde o sizden çok fazlabeklentilere girebilir.PARA: Sempatik, uyumlu veverici tavırlarınız işte olumlu etkiler yaratıyor.Konumunuz öylesine güzelki mali yöndensıkıntılarınızı atlatmanız kolay olacak.SAĞLIK: İşinizde hareketsiz saatler geçirmenizdenkaynaklanan omurga ağrıları yaşayabilirsiniz.


8 Kasım 2017 : Kalbinizi aşka bu kadar kapatarak kendinize haksızlık yapmayın. Mesleğinizle ilgili konularda kendinizi daha fazla göstermek istiyorsunuz. Bu sizi yeni projelere başlamak konusunda harekete geçmeye zorluyor. Başkalarının desteğini de alarak başarıyı yakalamanız mümkün.


8 Kasım 2016 : Hoşlandığınız kişinin sizi aramasını beklemek zaman kaybı gibi görünüyor. Bugün yeniden karşılaşma fırsatı doğabilir, bunu değerlendirebilirsiniz. İş ve duygusal yaşamınız olumlu ve verimli bir süreç içinde. Bu konulardaki doyumluluğunuz, genel çevre ilişkilerinizdeki tutarlılığı da belirliyor.


8 Kasım 2015 : Aşk size yeni sürprizler hazırlamaya çalışabilir. Aşka hazırlıksız görüntünüzü yok etmeniz gerekiyor. Akşama doğru sosyal ve kültürel konulara ilginiz artabilir. Tek başınıza çekici bulmadığınız sosyalliklere, bu sıralar karşılaşabileceğiniz yeni insanlarla katılabilirsiniz.


8 Kasım 2014 : Sevgilinizle üstüne gitmediğiniz sorunları karşılıklı tartışmak için harika bir günde bulunuyorsunuz. Bu konuşma, beraberliğinizin ilerlemesine neden olabilir. İşinizle ilgili uzun zamandır yaşadığınız gerginlik bitmek üzere. Bugün kendinizi çok iyi hissedebilir, kısa vadeli kararlar alabilirsiniz.


8 Kasım 2013 : İş hayatınızın yoğunluğu yüzünden kendinizi biraz sevgilinizden uzaklaşmış hissedebilirsiniz. Ama emin olun, onun duygularında hiçbir değişiklik yok. İş yerinde yaşadığınız bir problemin üzerine yeterince gitmiyorsunuz. Olanakların yeterli olmadığını düşünmeyin.


8 Kasım 2012 : Aşk hayatınızla ilgili isteklerinizin arttığı bir dönem, fakat sevdiğinizi fazla zorlamayın. Bugün fantezilerinizi gerçekleştirmek için elinize ilginç fırsatlar geçebilir fakat gerilimli davranmaktan kaçının. Kaçamak aşklardan da uzak durun. Yeni iş teklifleri alabilir ya da işinizde değişiklikler olabilir.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed