Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

8 Mayıs Hangi Burç?


Burcunuz Boğa,

Geçmiş Yorumlar:

8 Mayıs 2018 : Ofis ortamında yürüttüğünüz iş ile ilgili önceden edindiğiniz tecrübelerinize güvenerek hareket etmenizde fayda vardır. Zira insanlar size verdikleri fikirleri ne kadar uygulayıp uygulamadığınızı test ediyor olabilirler. Geçmişte finansal anlamda vermiş olduğunuz yanlış kararları şimdiki zamanda da uygulamaya kalkmayın. Bütçeniz ikinci bir hatayı kaldıramayabilir.


8 Mayıs 2016 : Bugünlerde oldukça pozitifsiniz. Bu güçlü enerjinizi doğru yerde ve doğru zamanda kullanmalısınız. Ortaklık isteyen veya ortak kaynak kullanımı gerektiren işlerde olumlu gelişmeler kendini gösterebilir. Etrafınızda kendini kötü hissedenler varsa, onlara pozitif enerjinizi aktarabilirsiniz.Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Maddi başlıklı konulara, kazanç olanaklarına veya bütçe yapılabilecek alanlara daha fazla konsantre olabileceğimiz günlerdeyiz. Gün içinde halsiz hissedebiliriz veya belirsizlikler olabilir, ama akşam saatlerinden sonra daha sosyal, yeni bilgiler edinmeye açık veya hareketi kısmen daha hareketli saatler bizi bekliyor olacak. Aynı zamanda Pazartesi günü haftalık yazımda bahsettiğim bizim için önemli ya da etkin pozisyondaki kişiler tarafından desteklenebileceğimiz, güçlü pozisyondaki kişilerin yardımını almakta veya bu tür kişileri etkilemekte zorlanmayacağımız on günlük süreçteyiz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


8 Mayıs 2015 : Ortaya çıkartmak istediğiniz işler veya bazı hedefleriniz için gereken şeyler ne ise tek tek sıralamalı ve gerekli her şeye sahip olup olmadığınızı kontrol etmelisiniz. Bu kontrolleri yapmadan harekete geçmeniz durumunda istediğinizi almanız zor olacaktır. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Altından kalkabileceğimizden fazla görev ve sorumluluğa talip olabilir veya tutamayacağımız sözler verebiliriz. Yurtdışı bağlantılı işler, yabancılarla ilişkiler, pazarlama ve ticaret başlıkları açısından olumlu bir gün, ama yanıltıcı etkilere dikkat etmeli. Enerjik, spiritüel, felsefik ve dini konularda çalışmalara da açığız. Sadece, akşamüstüne doğru saatlerde, ikili ilişkilerde ufak tefek gerginlikler yaşanabilir. İlişkilerde tatmin sağlamak zorlaşabilir. Kelimeleri doğru kullanmakta ve ilişki adabına göre davranmakta fayda var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


8 Mayıs 2014 : Yaratıcılık gerektiren veya üretkenliğe dikkat edilmesi gereken konularda planlar yapabileceğiniz, notlar alma gereği duyabileceğiniz bir gün. Tüm burçlar için gün geneli: Yaratıcılık içeren veya maddi bazlı konularda ya da projelerde farklı gelişmeler yaşayabilir, teklifler alabilir ya da maceraya atılabiliriz. Bahsi geçen planların ne kadar güvenilir veya parlak olduğu konusunda gerekli testleri yapmaktan veya denemekten kaçınmamakta ve alternatifleri kaçırmamakta fayda var.


8 Mayıs 2013 : İyi niyetli cümleler değil(zira yanlış anlaşılabilir), taktik kullanmanın önem taşıdığı bir gün, unutmayın(aldığın bu 10 kilo sana çok yakışmış v.b)!Vizyonunuzu genişletmeniz gerekiyor. Katılacağınız seminer, eğitim veya kurslar ya da çıkılacak seyahatler yeni fırsatların doğmasını sağlayabilir. İş birliği içinde olduğunuz kişilerle planlarınızı veya düşüncelerinizi paylaşabilir ve planların boyutunu büyütebilirsiniz.


8 Mayıs 2012 : Bugün çevrenizdeki kişilerle ilgili bazı şeyler öğrenmeniz ya da ciddi düşünceler içinde olmanız mümkündür.Öğrendiklerinizle ilgili yaşayabileceğiniz bazı huzursuzluklar sizi fazlasıyla düşündürebilir ve birşeyler yapma ihtiyacı duyabilirsiniz. Ne kadar becerikli ve politik davranırsanız davranın gelişmeleri önleyemeyebilirsiniz. Aile ilişkilerinizde bazı tartışmalar yaşamanız olasıdır.


8 Mayıs 2011 : Bugün hayatınızda önemli bir sayfa açabilecek bir teklif alabilirsiniz. Bunu kabul ederseniz, çok yorucu ve ağır ilerleyen bir konumun içine girersiniz. Bu işten kısa zamanda bir sonuç almanız zor gözüküyor, ancak uzun vadede sevindirici gelişmeler yaşayabilirsiniz. Çevrenizdeki kişi ve olaylara karşı fazla meraklı davranışlar içinde olmaktan kaçınmalı, daha doğrusu merakınızı belli etmemelisiniz. İlgisiz davranırsanız daha fazla şey öğrenebilmeniz mümkündür. Hiçbirşeyi beğenmemek ve sürekli söylenmek gibi tutumlarınız olabilir.


8 Mayıs 2018 : Bugün genel olarak olumlu bir gün geçireceksiniz. Gün içinde enerjinizi dikkatli kullanabilecek ve sorunlarınızı rahatlıkla çözebileceksiniz. Öğle saatlerinde alacağınız bir haber sizin harekete geçmenize neden olabilir. Karar alırken çabuk olmalı ve cesaretinizi kaybetmemelisiniz.


8 Mayıs 2017 : Akşama yakın öğreneceğiniz bir şey, sizi çok sabırsız bir yanınızla tanıştıracak. Bugün bol görüşmeli bir gün geçireceksiniz. Sık, sık vazgeçip yeniden ele aldığınız hassas bir konu, sürekli üzerinde durmanızı gerektirecek bir sorun haline gelebilir ve önümüzdeki birkaç gün, temel meseleniz olarak hep gündeminizde kalabilir. İyimserlik ve tez canlılığı bir arada harika barındırıyorsunuz.


8 Mayıs 2016 : Uzun zamandır görüşmediğiniz bir dostunuz sizi arayabilir ve çözmekte zorlandığınız bir problemi çözmenizde imdadınıza yetişebilir. Size ulaşan bütün mesajları değerlendirmenizde yarar var. Bugün ektiklerinizi biçebileceğiniz bir gün. Bu anlamda genellikle hayal kırıklığı yaşamanıza karşın, bu defa dostluğunuz ve vefalılığınızın karşılığını göreceksiniz.


8 Mayıs 2015 : Yapmayı çok istediğiniz ama zamanlama hatası yapmaktan çekinip sürekli ertelediğiniz bazı yenilikleri, yakınlarınızın da itelemeleriyle bugünlerde işleme koyacaksınız. Bir görüşme isteği alabilirsiniz. Çok istekli gitmeyeceksiniz. Ama ummayacağınız gelişmeler, bu görüşmeyi çok cazip hale getirecek. İlişkilerinizde önümüzdeki günlerde neşeli olaylar görünüyor.


8 Mayıs 2014 : Bugün kendinizi güvenliğinize ve anılarınıza bağımlı hissedebileceğiniz söylenebilir. İhtiyaçlarınız sizi her zamankinden daha çok yönlendirebilir. Sizin için ön planda olan konuların başında yakın çevreyle olan ilişkileriniz geliyor. Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizin daha duygusal bir boyutta gerçekleştiğine tanık olabilirsiniz. Tutarlı yaklaşımlarınızın arkadaşlığınızı ileriye taşıyacağı muhakkak.


8 Mayıs 2013 : Bugün kendi isteklerinizi ön planda tutma eğilimine girebilirsiniz. Sosyal yaşamınızda tespit ettiğiniz eksiklikler; kendinize haksızlıklar ettiğiniz duygusuyla, size her zamankinden farklı canlı bir gün sunabilir. Kiminle ne tür ilişkiler içine gireceğinizi bilmeniz gerekiyor. İlişkilerinizdeki düş kırıklıkları, bu dengelerde bazı zafiyetler olduğunu gösteriyor.


8 Mayıs 2012 : Bugün genel olarak kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Gün içinde aldığınız yada alacağınız kararlardan emin olacaksınız. Bugün düşünceleriniz berrak olacak ve kolaylıkla karar alabileceksiniz. Gün içinde bazı aksayan işlerinizi rahatlıkla halledebilirsiniz. Arkadaşlarınızla yada bir süredir görüşemediğiniz aile büyüklerinizle görüşme fırsatı yakalayabilirsiniz.


8 Mayıs 2011 : Şu sıralar yaşamınızın genelinde kırılganlığa açık görünüyorsunuz. Hassas ve kendinize dönük davranışlarınız, bu sıralar ilişki problemleri yaratmaya çok elverişli. Birkaç günlük bir yolculuğunuz ve bu yolculuğun dönüşünde bir kutlamanız var. Akraba ilişkilerinizde bazı konularda umudunuzu azalttığınız gelişmeler, bu kutlamayla gözle görülür düzelmelere girebilir.


8 Mayıs 2018 : Sevgilinizin bu akşam size harika bir sürprizi olabilir. Birtakım yersiz kurgular içine girip hoşluklar yaşayabileceğiniz bir ilişkiyi, daha problemsiz sürdürme yolları arayacaksınız.


8 Mayıs 2017 : Yaşadığınız uzun süreli yalnızlık, flörte yatkın özelliklerinizin bir kısmını almış gibi görünüyor. Yeni tanışmalarda güçlükler yaşayabiliyorsunuz. Bu ruh durumu sizi yalnızlıktan kurtaramayacak.


8 Mayıs 2016 : Sevgilinizden bugün olumsuz tepkiler alabilirsiniz. Bu tepkilerin kaynağını öğrenmeye çalışın ve sevgilinizin üstüne fazla gelmemeye çalışın. Anlayışlı bir insan olduğunuz ona gösterin.


8 Mayıs 2015 : Yeni kurduğunuz arkadaşlık, yeni kıskançlıkların nedeni olabilir. Bazı yakınlaşmaların kıskançlığı ne kadar hakkedeceği konusunda, bir fikir sahibi gibi görünmüyorsunuz.


8 Mayıs 2014 : Aşk hayatınızda heyecanları şekil değiştirmiş olarak yaşıyorsunuz. Tartışmalar istemiyorsunuz. Netlik, dinginlik içersindesiniz. Ama partnerinizin bu tarzı benimsediği ya da razı olduğu konusunda sorular barındırıyorsunuz.


8 Mayıs 2013 : Sevgilinize gösterdiğiniz küskün davranışlarla kendinizi kandırdığınızı biliyorsunuz. Ona bir şeyleri anlatmak için başka bir yol denemelisiniz. Bu oyunu fazla uzatmamanız sakıncalı olabilir.


8 Mayıs 2012 : Onunla bir şeyler yaşama isteğinizi daha sabırla kontrol altına almanız gerekecek. Bir ilişkiye başlayacağınıza dair netlikler görünmüyor. Bu kadarlık bir heyecanla yetinmek zorunda kalabilirsiniz.


8 Mayıs 2011 : Sevgilinizin ilişkinize yönelik iyi niyetini görebilmelisiniz. Bugünlerde kendinizi huzurlu hissetmeniz için çok nedeniniz var. Zamana ertelediğiniz problemler peşinizi bırakmayabilir. Fazla iyi niyet içindesiniz.


8 Mayıs 2018 : Size kariyerinizle ilgili yön veren kişiler, yöneticileriniz ve arkadaşlarınız fazlasıyla ilginizi çekebilir ve bu yüzden geleceğe ilişkin hedeflerinizi yeniden belirleme ihtiyacı duyabilirsiniz.


8 Mayıs 2017 : Çok güvendiğiniz bir meslektaşınızdan alacağınız bazı haberler henüz gizli tuttuğunuz projenizle ilgili sizi umutlandıracak. Son güne bırakma huyunuz sizi sık, sık sıkıntıya sokuyor.


8 Mayıs 2016 : Oldukça enerjiksiniz ve enerjinizi doğru kullanabiliyorsunuz. Düşünceleriniz açık ve pratik ve hayatınıza ilişkin bazı kararlar verme aşamasına gelebilirsiniz. Düşüncelerinizi istediğiniz noktaya odaklamayı başarıyorsunuz ve bu iş yaşamınızda size küçük başarılar kazandırabilir. Bazı beklentilerinizin gerçekleşmesi için önemli adımlar atabileceksiniz. İşinzile ilgili konularda yeni girişimlerde bulunmak için uygun etkiler altında olacaksınız.


8 Mayıs 2015 : Çok yakın bir zamanda sizi mutlu edecek bir iş görüşmeniz olabilir. İş konusunda inatlaştığınız birisiyle bugün, geçici de olsa bir barış imzalayacaksınız. Bu, işyerinizde birçok insanı rahatlatacak.


8 Mayıs 2014 : Dik yokuşlara tırmanmaya çalışıyor olabilirsiniz ama bugün ışığı görecek ve düzlüğe çıkacaksınız. İşinizde terfi etmek şu anda çok istediğiniz ve motivasyon için ihtiyacınız olan şey.


8 Mayıs 2013 : Yetenekleriniz, iş alanınızda kendini gösterme şansına sahip. Bazı insan ilişkileri sizin huzurlu bir çalışma ortamı içinde olmanızı önlüyor. Yine de sorun yaşadığınız ilişkileri hayatın birincil problemi gibi görmemelisiniz.


8 Mayıs 2012 : Bugün çalışmalarınıza yeni bir bakış açısı getireceksiniz. Daha kolektif bir yol izleyeceksiniz. İşinizde her kafadan bir ses çıksa da sakin ve kararlı halinizi bozmayacaksınız. Bu tavırlarınız ile iş yerinizde amirleriniz tarafından oldukça beğeniliyorsunuz.


8 Mayıs 2011 : Bu sıralar sorumluluklarınız artabilir. Organizasyon becerinizi kullanarak birçok sorunun üstesinden gelebilirsiniz. Söz konusu edileceğiniz görüşmelerle ilgili karamsarlığa kapılmanız gerekmiyor.


8 Mayıs 2018 : Parasal konularda şanslı bir gündesiniz. Bugün elinize beklemediğiniz bir para geçebilir ve bazı ödemelerinizi bu para ile yapabilir, rahatlayabilirsiniz.


8 Mayıs 2017 : Maddi konularda kendinizi oldukça rahat hissedeceğiniz ve rahatlıkla para harcayabileceğiniz bir gündesiniz. Maddi bir sorununuzdan bugün kurtulabilirsiniz.


8 Mayıs 2016 : Herkes sizin ne kadar haklı olduğunuzu biliyor olsa da uzlaşmacı tavırlar puanınızı arttıracak. Pek de yakınınız olmayan biriyle yaşadığınız bir para tartışması bugün yeniden açılabilir.


8 Mayıs 2015 : Uzun zamandır beklemede olduğunuz yüklü miktarda bir parayla ilgili haber alacaksınız. Bu durumu iyi değerlendirmeniz gerekecek. Sakıncalı bulduğunuz bir para ilişkisi var, bu ilişkiye girmek istemeyeceksiniz.


8 Mayıs 2014 : Bir yakınınıza sürekli destek olmayı düşünüyorsunuz. Para durumunuz eskisinden daha iyiye gidiyor. Bu durum size yeni harcamalara kışkırtmamalı. Kısa vadede gerçekleştiremeyeceğiniz güzel niyetleriniz var.


8 Mayıs 2013 : Önünüzde düşünceli günleriniz var. Bugünü biraz masraflı geçirmeniz, bu açığı nasıl kapatacağınızı düşünmenize yol açıyor. Sıkıntınızın bitmesi bazı küçük nedenlere bağlı olabilir. Yakında böyle bir şaşkınlık yaşayabilirsiniz.


8 Mayıs 2012 : Özel nedenler gerekçesiyle harcama sınırlarınızı zorlayabiliyorsunuzPara kullanımındaki yöntemleriniz masraflı olduğu kadar, bazı yakın ilişkilerinizde sorun yaşamanıza da neden olabiliyor.


8 Mayıs 2011 : Çok özel kişilerle, oldukça kapsamlı ilişkiler içine gireceksiniz.Günübirlik sıkıntıların doğurduğu moral yorgunluğunu bugünlerde atacaksınız, güzel haberleriniz var.


8 Mayıs 2018 : Çünkü uzun zamandır dikkatinizi tek bir konuya odaklamış durumdasınız. Bundan kurtulmanız gerekiyor.


8 Mayıs 2017 : Size ait sırların, bilginiz dışında yaygınlaşmasına engel olmanız gerekiyor.


8 Mayıs 2016 : Kimi düşünceleriniz bir ölçüde ütopik görülebilir. tartışılabilir biçimde sunmanız gerekiyor.


8 Mayıs 2015 : Yakın çevrenizdeki birisine karşı aşırı ilginizin yanında, yarı kararsız bir uzaklaşma isteğiniz var. Tercihinizi ikinciden yana kullanmanız yararlı olacak.


8 Mayıs 2014 : Kimi düşünceleriniz bir ölçüde ütopik görülebilir. tartışılabilir biçimde sunmanız gerekiyor.


8 Mayıs 2013 : Bazı davranışlarınızla ilgili objektif iç hesaplaşmalar içine girmeniz gerekiyor. Bu iç hesaplaşmalar size doğru yolu gösterecektir.


8 Mayıs 2012 : Bir konuda kararsızlıkla karşılaşabilirsiniz, duygularınızdan çok mantığınızı dinlemenizde yarar var.


8 Mayıs 2011 : Dost çevrenizde üzüntülü ziyaretleriniz olabilir. Bu ilişkilerdeki duyarlılığınızın bugünlerde sizi yıpratmasına izin vermemelisiniz.


8 Mayıs 2018 : İkili ilişkilerde, etkili iletişim yönünüzü kullanmak sayesinde daha başarılı olacaksınız bugün. Saf ve her şeye kolayca inanan bir tavır değil her şeyin farkında ancak olumlu düşünmeyi tercih eden bir tavır takınmanız gerekiyor.


8 Mayıs 2017 : Sizi eskiden beri tanıyan, özünüzü bilen, aileden veya o derecede kendinizi yakın hissettiğiniz birine çok ihtiyacınız var. Konuşabileceğiniz, konuşmasanız bile ne düşünüp hissettiğinizi anlayan birini arayın.


8 Mayıs 2016 : İşle ilgili yaptığınız bir girişim ya da yarattığınız bir fark bugün görünür hale gelebilir. Eğer uyum gösteren ve işbirliği kurmaya gönüllü bir tavır takınırsanız özveriniz daha da olumlu bir hal alacak. Geri planda kalmaktan vazgeçin.


8 Mayıs 2015 : Takıntılardan uzak kalarak önünüzü daha net görebilir, başarınızı şansa bırakmamış olursunuz. Duygusal anlamda size yaklaşıp hislerini ifade etmeye çalışan insanların girişimleri ayağınızı yerden kesmesin. Aile içindeki tartışmaları abartmayın. Mesai arkadaşlarınızla uyumunuz çok iyi.


8 Mayıs 2014 : Bugün çocuğunuza, sizden genç insanlara karşı her şeyin en doğrusunu öğretmeye çalışan, akıl fikir veren ve dolayısıyla da olmayanı eleştiren bir tarzınız olabilir. Bu tutumla keyif verip vermediğinizi sorgulayın mutlaka.


8 Mayıs 2013 : Diğer insanlar ve eşiniz için yaptığınız fedakârlıkları, gösterdiğiniz azim ve kararlılığı bugün sadece kendiniz için yapın. Her türlü zorluğu lehinize çevirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Ne istediğinizi anlatabileceğiniz bir gün olacak.


8 Mayıs 2012 : Duygusal ilişkiniz ağır aksak ilerliyor. Bu durumu hareketlendirmek için bir şeyler yapma vakti geldi. Bazı sorunlarınızdan kurtulmanız için önemli fırsatlarınız olacak. Yıpratıcı iş temponuzu azaltın. İşinizle ilgili sizi mesleki olarak geliştirecek bir toplantıda bulunmanız söz konusu olabilir.


8 Mayıs 2011 : Güven kazanmak için güven telkin etmeyi öğrenin. Sevdiğiniz kişiye olan hislerinizi açıkça söyleyin. Aksi halde aranızdaki ilişkinin ömrü kısa olabilir. Büyüklerinizin tecrübesinden yararlanmalısınız.


8 Mayıs 2012 : Bugün, çalışma hayatınızda ilgili olumlu gelişmeler gündeme gelecektir. Birlikte ortak iş yaptığınız kişilerin özel sorunları gündeme gelecektir ve dostluk paylaşımları içinde olacaksınız. Kendinizi enerjik ve olumlu hissediyorsunuz. Çekici yönlerinizle çevrenizde güzel bir hava estiriyorsunuz. İştahınızı artabilir dikkatli olun.


8 Mayıs 2018 : Kafanızı karıştıran konular kardeşler ve zihinsel çalışmaları içine alıyor. Özellikle zihinsel açıdan yaşanan yorgunluklar sizi olumsuz etkileyebilir. Kendinizi daha iyi organize etmelisiniz. Yakınlarla ilgili konular nedeni ile kendi hedeflerinizi ertelemekten kaçınmalısınız. Kısa yolculukların hızlanacağı bu günlerde, olumlu haberlerle yön değişikliği yapacaksınız.


8 Mayıs 2017 : Güvenlik için yeni kararlar alıyor, paranızın değerini biliyorsunuz. Sıkı sarıldığınız pek çok şey size yeni olandan korkmamayı öğretti. Aşırı realite maddi alanda tatminsiz duygular getirebilir. Esnek olmalı, becerilerinize güvenmelisiniz. Çalışma kapasiteniz, işe ilgili yolculuklar maddi beklentilerinize cevap verecek şekilde sonuçlanabilir.


8 Mayıs 2016 : İş hayatında ilerleme elde etmek ve dikkat çekici çalışmalar yapmak mümkün. Yaratıcı yanlarınız ve farkınızı ortaya koyabileceğiniz somut işler çıkarabilirsiniz. Kariyer planlarınızı içine alan konular ise üstlerin desteğine ihtiyaç duyacağınızı anlatıyor. İşle bağlantılı takım çalışmaları açısından sizi aktif kılan konularla ilgilenmeniz yerinde olabilir.


8 Mayıs 2015 : Şartları biraz kabullenmeli içinde bulunduğunuz çalışmalarda dayanışma içinde olmalısınız. Son dönemde başlayan yeni gruplaşmalar sizi bu yönde hareket etmeye zorlayacaktır. Fedakarlık yapmanın hazzı ile çok şey başarabilirsiniz. Başkalarının beklentileri ön plana geçebilir. Bu arada gelecekle ilgili projelerinize yeni destekler var.


8 Mayıs 2014 : Bugün son derece canlı ve ilham verici bir enerjiniz olacak. Özellikle orijinal yaklaşımlar gerektiren alanlarda öne çıkabilir ve takdir toplayabilirsiniz. Görüşmeleriniz ise oldukça hatırda kalıcı olabilir. Sözleriniz hedeflerinize ulaşmada size çok yardımcı olabilir. Gün içinde arkadaşlarla güzel vakit geçirme imkanınız olacak.


8 Mayıs 2013 : Gizli kapaklı konuların getirdiği şaşkınlık ve korku içindesiniz. Ancak kabullenme yaşadığınız bu dönem pek çok engeli aşmaya başlıyorsunuz. Biraz sakin olmak ve gün ortasından sonraki zamanlara hazırlık yapmak için harekete geçeceksiniz. Ay burcunuzda yerini alırken, duygusal açıdan coşkulu ve dışadönük etkiler kazanacaksınız.


8 Mayıs 2012 : Finansal konularda esnek olmanız şansınızın devam edeceğini gösteriyor. Borç alacak konularına aradığınız çözümler sonuç getirirken, eşin para durumundan ortaya çıkacak fırsatlar olabilir. Yatırım planlarınızı ilerletmek ve somut planlar yapmak adına biraz cesur olmanızda yarar var. Bu dönem kendi kaynaklarınızı daha akıllıca değerlendirmeniz söz konusu.


8 Mayıs 2011 : Pek çok konuda kendinizi rahat ve keyifli hissediyorsunuz. Özellikle yaratıcı konularda daha aktif olacak ve güvenle hareket edeceksiniz. Ayrıca aşk hayatınız ve ilişkiler açısından dinamik olabilir ve gününüzün büyük bölümünü bu alana ayırabilirsiniz. Uzun zamandır düşündüğünüz değişik hobilere yer açmanız size canlılık ve tempo getirecektir.


8 Mayıs 2018 : Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.


8 Mayıs 2017 : Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.


8 Mayıs 2016 : Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.


8 Mayıs 2015 : Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.


8 Mayıs 2014 : Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.


8 Mayıs 2013 : Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.


8 Mayıs 2012 : Bugün sizin için verimli geçebilir. Başkalarıyla olan parasal paylaşımlarınız yabancıları içine alacak şekilde gelişiyor. Daha temkinli olmanız halinde aradığınız desteğe güvenebilirsiniz. Geniş imkanların elde edilebileceği bu dönem borç alacak ya da sigorta türünden ödemeler sorunsuz atlatılacak. Yakın beraberliklerde huzur arayışınız artıyor.


8 Mayıs 2018 : Kartınız Deli... Kaybettiklerinizi yeniden toparlamak için yaptığınız planlar bugünlerde boşa gidiyor. Daha stratejik düşünmeye alışın. Aşk hayatınızda ihtiyaçlarınız karşılanmıyor.


8 Mayıs 2017 : Kartınız Kaynak... Beklediğiniz bir para bugün elinize geçecek. Aile içinde bir hayli tartışmalara sebep olabilir bu para. Harcamalarınıza dikkatli yanaşırsanız sizi anlayacaklar.


8 Mayıs 2016 : AŞK: Yeniliklere açık olmanızaşk yaşamınızı kolaylaştıracak.Duygularınızı dile getirirkençekimser havanız belirgin.Verdiğiniz emeklerin karşılığınıbugün partneriniz de size nazikyaklaşımlarıyla geri verecek.İŞ: İş yerinizde yalnız kalmaktan hoşlanmıyor,kalabalık ve gruplar halinde vakit geçirmekistiyorsunuz. İşimizi eğlenceye çevirme pozisyonuyaratırsanız dengeyi sağlayamazsınız.SAĞLIK: Bol hareket ediyor ve ince kalıyorsunuz.


8 Mayıs 2015 : Duygularınızı belli etmekten pek hoşlanmıyorsunuz. Bu durumunuzdan patronunuz şikayetçi.


8 Mayıs 2014 : Gücünüzü ve kuvvetinizi her fırsatta göstermeye çalışıyor ve isteklerinizi doğru şekilde belirliyorsunuz. Ancak uygulamakta biraz geç kalmış pozisyondasınız. Harekete geçin.


8 Mayıs 2013 : Menfaatinizin olmadığı yerden hemen uzaklaşıyorsunuz. Bu da geleceğe yönelik iyi bir başlangıç yapacağınızı gösteriyor.


8 Mayıs 2012 : Gerek özel yaşantınızla gerekse işinizle ilgili sürekli planlar halindesiniz. Özellikle bugünlerde attığınız adımı bile hesaplıyorsunuz.


8 Mayıs 2011 : Sevmediğiniz birinden köşe bucak kaçmanız gerekebilir. Ancak siz onu atlatmayı da becerebileceksiniz.


8 Mayıs 2018 : Hiçbir sorundan etkilenmeyecek bir aşk istiyorsunuz. Biraz fazla kolayca kabullendiğiniz uyumsuzluklar sizi şimdilik fazla rahatsız etmiyor, ama bir süre sonra sıkılmanız mümkün. Kariyerinizle alakalı bazı adımlar atabilirsiniz. Ancak risk almaya yatkınlığınızdan dolayı ince düşünmeniz gerekiyor.


8 Mayıs 2017 : İlişkinizi geliştirmek adına yaptığınız her şeye rağmen, istediğiniz noktaya ulaşamamış olmanın çaresizliği, sizi yeni ama belirsiz bir yöne doğru hareket etmek zorunda bırakabilir. İşinizle ilgili artık pozitif düşünmelisiniz. Yaşadığınız değerli tecrübeleri birbirine bağlayarak buna göre hareket edin.


8 Mayıs 2016 : İlişkinizi geliştirmek adına yaptığınız her şeye rağmen, istediğiniz noktaya ulaşamamış olmanın çaresizliği, sizi yeni ama belirsiz bir yöne doğru hareket etmek zorunda bırakabilir. İşinizle ilgili artık pozitif düşünmelisiniz. Yaşadığınız değerli tecrübeleri birbirine bağlayarak buna göre hareket edin.


8 Mayıs 2015 : Aşk hayıtınızda sabahtan bazı çalkantılar olacaksa da akşama her şey süt liman olacak! Mesleki faaliyetlerde çok iyi neticelerin, menfaatlerin elde edileceği şanslı ve kısmetli bir gün. Bugüne aktardığınız iş problemleriniz var. Ama bugün onlara ayıracak zaman bulmanız zor gibi.


8 Mayıs 2014 : Sevgilinizden uzakta olmanız, onu ihmal etmeniz anlamına gelmiyor. Sizden haber bekliyor, telefonla da olsa gönlünü almalısınız. İş yerinde uzun süredir su yüzüne çıkmayan ama sizi içten içe rahatsız eden bir konu, bugün gündeme gelebilir. Çok tetikte, hazırlıklı olmanız gerekiyor.


8 Mayıs 2013 : Hiçbir sorundan etkilenmeyecek bir aşk istiyorsunuz. Biraz fazla kolayca kabullendiğiniz uyumsuzluklar sizi şimdilik fazla rahatsız etmiyor, ama bir süre sonra sıkılmanız mümkün. Kariyerinizle alakalı bazı adımlar atabilirsiniz. Ancak risk almaya yatkınlığınızdan dolayı ince düşünmeniz gerekiyor.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed