Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

8 Nisan Hangi Burç?


Burcunuz Koç,

Geçmiş Yorumlar:

8 Nisan 2018 : Kariyerinizi dönüştürmek adına yeni kararları alırken hırsınıza yenik düşmemeli tutkularınızın esiri olmamalısınız. Zira herkes birden büyümek ve gelişmek ister. Ancak buna mantıklı bir gözle baktığımızda imkân yoktur. Her şey adım adım başlar ve büyüyerek daha da gelişir. Siz hiç emeklemeden koşan bir çocuk gördünüz mü? Bu nedenle amaçlarınızı ve ideallerinizi gerçekleştirirken daha akıllıca hareket etmeli ve sabırsız yapınızı frenlemeyi bu noktada öğrenmelisiniz. Eşinizden ve ortağınızdan maddi anlamda destekler görebilirsiniz.


8 Nisan 2016 : Ani hareketlerde bulunmadan veya ani tepkiler vermeden önce, olumsuz sonuçlarını gözden geçirmeniz gerekiyor. Aksi takdirde, herşey sona erdiğinde kendi kendinize ‘’aklımdan ne geçiyordu ki?’’diye sorabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı kişilerin bazı konuların tekrar gözden geçirilmesi veya yeniden düzenlenmesi gerektiği şeklindeki öneri, yorum veya tavsiyelerine itiraz etmeden önce, aslında söylenmek istenen şeyin olayların, çevrenin, tecrübenin veya taleplerin gerçeğe uygun olması ya da gerçeği yansıtması gerekliliğini anlayabilmemizi sağlamak olduğunu aklımızda tutmalıyız. Olumlu eleştiri veya öneriler gelişmenin en önemli yapı taşlarıdır, tepki vermek yerine kullanmayı bilmeli.


8 Nisan 2015 : Ortaklık veya iş birliği gerektiren konularda ya da ekip çalışmaları esnasında bazı problemler oluşabilir. Olayların üstesinden gelebilmek için politik olmanızda ve bazı şeyleri duymazdan gelmenizde fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bugün için bazı kişilerin sözlerini duymazdan gelmemiz zor olabilir. Yapılanları ya da söylenenleri yüzeysel olarak değerlendiremeyebiliriz. Güçlü duygular hissedeceğimiz bir gün. Ancak, Merkür ve Pluton arasındaki bu olumsuz açı, daha önce üzerinde durmadığımız veya farkında olmadığımız konularda bilgi edinmemiz için olanak sağlayabilir. Dolayısıyla, başkalarıyla ya da olaylarla ilgili bilgi edinmek veya kendimizi daha iyi tanımak için olayları zorlayabiliriz. Sakin ve kararlı olmamız durumunda ilerleme sağlayabileceğimiz bir gün. Olaylara farklı açılardan yaklaşabiliriz ya da yenilenen şartlar ve durumlar bizi de farklı davranmaya ve bakmaya itebilir. Yaratıcılığımız, özgür düşünmek ve davranmak isteğimiz yüksek. Yine de, akşam saatlerinde ilişkilerde sınırları zorlamamakta ve kelimeleri seçerek kullanmakta fayda var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


8 Nisan 2014 : Sizinle aynı şekilde düşünmeyen kişilerle tartışabilirsiniz. Hiç de önem taşımayan konular nedeniyle duygularınız kontrolden çıkabilir. Tüm burçlar için gün geneli: İş, aşk, sağlık, ticaret v.b her tür konuya alışılmadık açılarda yaklaşmanın faydasını görebileceğimiz bir gün. Biz kendi yolumuzda giderken meydana gelebilecek olaylara karışmamanın faydasını görebiliriz. Olayların dışında kalmayı başarabilirsek olaylar yararımıza sonuçlanabilir. Soğukkanlı olmalı.


8 Nisan 2013 : Hırslarınız ve ihtiyaçlarınız arasındaki dengeyi adil şekilde kurabilirsiniz. Mükemmel fikirlerinizi uygulamaya koymalısınız, neler başarabileceğinizi görünce şaşırabilirsiniz. Yaratıcılığınızı kısıtlayan veya yaşamdan aldığınız keyfi limitlediğini düşündüğünüz ilişkilerinizi gözden geçirmeye başlayabilirsiniz. Aşk hayatınız açısından olumlu veya fırsatlara açık bir gün.Niobe


8 Nisan 2012 : Bugün geleceğe yönelik maddi girişimlerde bulunmaktan kaçınmalısınız. Yakın bir dostunuzun yardımları sayesinde içinde bulunduğunuzun zor bir durumdan kurtulmayı başaracaksınız. Bu yardım, maddi ya da manevi bir destek olabilir. Duygusal ilişkileriniz açısından şanslısınız. Geleceğe dönük bazı faydalı planlarınız olabilir. Ancak eğer yeni bir ilişkiye girmeyi ya da çevrenizdeki insanlardan fikir danışmayı düşünüyorsanız bu insanların gerçekten tanıdığınız ve samimiyetine güvendiğiniz kişiler olmasına dikkat etmelisiniz. Bu konularda başkalarının fikirlerine aldırmayın.


8 Nisan 2011 : Bugün parasal açıdan şanslı bir gündesiniz. Bilinçaltında bazı sıkıntılarınız olabilir ve bunlara bazı çıkış noktaları arayabilirsiniz. Sizin cinsiyetiniz ne olursa olsun bugün karşı cinse duygusal gözle bakabilmeniz zordur. Eğer siz genç bir Koç#39#sanız ailenizle bazı ufak gerilimleriniz olabilir ancak bunları fazla dert etmeniz gerekmiyor. Olaylar kendiliğinden yatışacaklardır. Siz de hatalı olduğunuzu kabul edip, sesinizi fazla çıkarmayın.


8 Nisan 2018 : Bugünlerde sizin biraz daha cesarete ihtiyacınız var. Bir atılımın eşiğindesiniz ve bunun için destek bekliyorsunuz. Destek bulamadığınızı düşünüp ertelemeyi tercih ediyorsunuz. Oysa desteğe ihtiyacınız yok sizin. Tek başınıza başarabilirsiniz. Akşam doğru bu konuyla ilgili bir görüşme yapabilirsiniz. Bu görüşme sizin cesaretinizi arttırabilir.


8 Nisan 2017 : Bugün dik başlı olmanız yüzünden pek çok konuda başarısızlığa uğrayabilirsiniz. Oysa çok çabuk ve net bir algılama yeteneğiniz var. Bu özelliğinizi inatçılığınızla ve işlerinizi son ana bırakma huyunuzla baltalıyorsunuz. Aşk hayatınızda sevgilinize karşı biraz gizemli davranırsanız, onun sizi kıskanıp üzerinize düşmesini sağlarsınız.


8 Nisan 2016 : Şanslı bir döneme girdiğinizin sizde farkındasınız. Bu günlerde girdiğiniz ortamlarda veya toplantılarda tanışacağınız insanlarla ileriye dönük güzel beraberliklerin temelini atacaksınız. Ancak büyük beklentilerin aşırı kırılmalara neden olacağını sakın unutmayın. Bugün bazı duygularınıza hakim olamayabilirsiniz. Özellikle öfkelenmemeye dikkat etmelisiniz.


8 Nisan 2015 : İletişim konularında son derece aktif geçebilecek bir gün. Kısa yolculuklara çıkarak kendinizi geliştirmeye çalışabilir, yeni konularda ilerleme kaydedebilirsiniz. Çevresel koşulları lehinize kullanabileceğiniz görülüyor. Yüksek öğrenim görüyorsanız girişimlerinizden olumlu sonuçlar alabilirsiniz.


8 Nisan 2014 : Bugünü keyifli geçirmeye kararlısınız, bazı endişelerinizden arınmışsınız. Önünüzde birkaç tercihi olan bir yol ayrımı görünüyor. Bu tercihlerden biri, sizin için sakıncalı olabilir. Uzakta bulunan sevdiğiniz bir kişiden sevinçli bir haberiniz var. Duygularınız hareketleniyor. Bunu ortaya çıkarmamaya çabalar gibi bir haliniz var. Duygularınızı açığa vurma huyunuzu bırakmış görünüyorsunuz


8 Nisan 2013 : Bugün bazı düşleriniz gerçek olabilir. Dostlarınızla iyi anlaşıyorsunuz. Bazı sözlerinize dikkat ederseniz çevrenizdeki önemli kimseleri de etkileyebilirsiz. Sevdiklerinize karşı amirane tavırlardan vazgeçmelisiniz. Onların sizinle eş değerde bilgi ve becerileri olduğunu unutmamalısınız. Sizden yaşça küçük bir yakınınızın gençlik sorunları ile ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz.


8 Nisan 2012 : Keskin tahminlerde bulunabiliyorsunuz, giriştiğiniz iddiaları kazanıyorsunuz. Çok çalışıyorsunuz ve bazen gücünüzün sınırlarını zorlamak oluyor. Otorite kurmak isteğiniz bazen sizi zora sokuyor, çünkü bazı işlerin yapısı kesin çerçeveler içine sığmayacak kadar dinamik. Aşırı tedbirli davranıyorsunuz, bu durumda kendi özgürlüğünüzü de farkında olmadan kısıtlıyorsunuz.


8 Nisan 2011 : Hafta sonu geçirdiğiniz güzel saatler, size güvenilir, sıcak dostluklar bırakacak. Önümüzdeki günlerde heyecan içinde, birtakım arayışlar içine gireceksiniz. Arkadaşlarınızın sizinle ilgili bir öğüdünü tutmama kararlılığınız, onların, sizin içinde bulunduğunuz soruna çözüm getirmekten başka bir niyet taşımayan çabalarını yok edebilir.


8 Nisan 2018 : Gönlünüzün aradığını bulmak için aceleye hiç ihtiyacınız yok.Çevrenizin size hiç uygun görmeyeceği, sizin de ilerde rahatsızlık duyacağınız ilişkilere hiç girmemelisiniz.


8 Nisan 2017 : Her şeyin mükemmel gitmesi zaman zaman sizi korkutuyor. Oysa daha uzun bir süre, bu mükemmel durum sürecek gibi gözüküyor. Bu duyguyu, çok beyniyle yaşayan birisiniz. Ardı arkası kesilmeyen hesaplarınız var.


8 Nisan 2016 : Tutarlı ve kendinizle barışıksınız. Ama bu, bir süredir yaşananlarda sorumluluğunuz olmadığı anlamına gelmiyor. Partnerinizi anlamaya çalışın ; kendinizi de yeniden tanıyacaksınız.


8 Nisan 2015 : İlişkiniz için sancılı bir gün olabilir. Basit gibi görünen konular önemli tartışmalara neden olabilir. Bugün, ilişkinizde bir miktar daha önlemci olmanızda fayda var.


8 Nisan 2014 : Arkadaş çevrenizin ilişkiniz üzerinde fazla etkisi var ve bundan yarar görmüyorsunuz. Aşktaki çözümsüzlükleri bir mutlak olarak görmemeli, daha kararlı ve yumuşak bir anlama çabası içine girmelisiniz.


8 Nisan 2013 : Bugün sevgilinizle zaman geçirmek için büyük istek duyacaksınız. Ona karşı duygularınızda yoğunluk olacak ve bu yoğunluğu ona yansıtmak için fırsat kollayacaksınız. Sevgilinizle ilişkinizde güzel bir döneme giriyorsunuz.


8 Nisan 2012 : Sevgilinizle yeni planlar içinde görünüyorsunuz. Hareketli beraberliğiniz, coşkulu sosyallikler içinde. Günün ilerleyen saatlerinde çok istekle gideceğiniz bir davet alacaksınız.


8 Nisan 2011 : Abartılı duygusallıklar içindesiniz. O, pişmanlık ve üzüntüsünü size elinden geldiğince belli etmeye çalışıyor. İlişkiyi belli sınırlarda tutma kararlılığınızı sürdürmekten vazgeçebilirsiniz.


8 Nisan 2018 : İş yaşantınız açısından sorunlu bir gün geçireceksiniz. Bugün özellikle geçen haftadan biriktirmiş olduğunuz işleriniz ile meşgul olabilir ve çok fazla zaman kaybedebilirsiniz.


8 Nisan 2017 : İşinizdeki bir aksamanın kötü niyetten değil, bir çalışanın sağlık sorunundan kaynaklandığının farkındasınız. Bu yüzden sorumlu olan kişiyi hoş görme yolunu seçeceksiniz.


8 Nisan 2016 : Yeni atılım niyetlerinizi bir süre daha ertelemeniz gerekli olabilir. Bu konuda, kararım karar türü bir mantık izlemeniz, sizi desteksiz bırakacak. Birkaç gün içinde yeni umutlar belirecek gibi.


8 Nisan 2015 : Çalışma arkadaşlarınızla birbirinize yakın olabilir ama alınganlık yüzünden anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Organize çalışmalar konusunda birbirinize destek olmanız gereken bir gün. Fikirlerinizde etkilenmeye çok açık olacağınız bu gün ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız.


8 Nisan 2014 : İlginç kişiliğiniz ve kişiye özel, enteresan prensiplerinizle ilgi çekiyorsunuz. Hararetli bazı görüşmeler söz konusu. Bağladığınız işlerin yüksek kapasitesi memnunluk yaratıyor.


8 Nisan 2013 : İşyerinizde evinizdeymiş gibi rahat ettiğiniz anlar oluyor. Böyle zamanlarda diğer çalışanlara da pozitif enerjinizi aktarıyorsunuz. İşteki davranışlarınızı alışılmışın dışında bulanlar yok değil; siz yine de bildiğiniz yolda devam edin.


8 Nisan 2012 : İş saatleriniz, düzgün, oturmuş bir özel hayata pek fırsat tanımıyor. İş ilişkilerinizdeki sorunlar gündelik. Uzun zamandır zihninizi kurcalayan sorun bugün toplantıda tartışmaya açılabilir.


8 Nisan 2011 : Çalışmanız beğeniliyor. Yakında sevineceğiniz bir ödülünüz olabilir.Problemli bir ilişkinizin, bazı tartışmaları daha sonraya ertelemeniz halinde düzelmeye başladığını göreceksiniz.


8 Nisan 2018 : Bir yakınınıza sürekli destek olmayı düşünüyorsunuz. Para durumunuz eskisinden daha iyiye gidiyor. Bu durum size yeni harcamalara kışkırtmamalı. Kısa vadede gerçekleştiremeyeceğiniz güzel niyetleriniz var.


8 Nisan 2017 : Dost çevrenizdeki cömert imajınız, sizi kötü yönde etkiliyor olabilir. Para konularında zayıf görünüyorsunuz. Akşam gezmelerinizin harcamalarını azaltabilirsiniz.


8 Nisan 2016 : Parasal ortaklıklar son derece ilgi çekici olabilir. İstediklerinizi elde etmek için çok daha büyük bir çaba sarfediyorsunuz. Değişen koşullar sizi huzursuz kılsa bile sürprizler ve yaklaşımlarla bu problemlerin üstesinden gelebilirsiniz.


8 Nisan 2015 : Maddi konularda alacağınız kararların sizin kadar başkalarını da etkilemesi mümkün. Önemli harcamalar için onay vermeniz gerekebilir. Ani kararlardan kaçınmalı bilgisine inandığınız kişilerden destek kabul etmelisiniz.


8 Nisan 2014 : İyi haberleriniz var. Geçici de olsa, bazı çözümler sizi rahatlatacak. Geleceğe yönelik hedeflerinizde gözünüzü korkutan masraflar, son günlerdeki kötümserliğinizin yol açtığı bir yanılsama.


8 Nisan 2013 : Bugün maddi konulara bir takım hatalar yapabilirsiniz. Fikrine güvendiğiniz bazı kimselerden yatırım konularında bilgi almıştınız. Bugün bu bilgilerden faydalanarak bazı kararlar alabilirsiniz.


8 Nisan 2012 : Hayata gerçekçi bakıyorsunuz, tasarrufçusunuz. Bunun neden olduğu birtakım rahatsızlıkları göğüslemeniz gerekiyor. Bugünlerde, karlı çıkacağınız para tartışmalarınız var.


8 Nisan 2011 : Dostluk adına duygusal tatminler yaşıyorsunuz , ama birtakım ilişkilerinizde bu anlamda bir denge tutturmanız gerekiyor. Cömertsiniz, fakat paylaşmacılığınız artık bir sınır istiyor gibi.


8 Nisan 2018 : Sağlık konularında kendinize daha duyarlı davranabilirsiniz. Özellikle hava değişikliklerine dikkat.


8 Nisan 2017 : Aile içi büyük bir tartışma yaşanabilir. Problemlerin çözümünde yapıcı davranması gereken taraf sizsiniz.


8 Nisan 2016 : Size yakın biri sandığınız kadar iyi niyetli görünmüyor. hayatınızı etkileyebilecek konumda olmasa da dikkate alınmaya değer.


8 Nisan 2015 : Kişisel konular ön planda kalmaya devam ediyor. Kafanızdaki düşünceleri daha pratik hale getirmelisiniz.


8 Nisan 2014 : Bazı huylarınızın çoğu zaman yararını görüyor olmanız, sizi gizli zararları görmekten alıkoyuyor. Bazı durumlarda merakınızı bastırmanız gerekiyor.


8 Nisan 2013 : Bugün çevrenizdeki insanlarla olan diyaloglarınıza dikkat etmelisiniz. Gereğindan fazla samimi ya da gereğinden fazla soğuk davrnamamaya bakın.


8 Nisan 2012 : Birtakım kazançlar elde edebileceğiniz ilişkilerde, beklentilerinize sınırlar çizmeniz gerekiyor. Karşılıklı görüşmelerden belli sonuçlarla çıkabilmeniz, amacını aşmayan yaklaşımlarınıza bağlı.


8 Nisan 2011 : Yeni tanışıklılıkları kalıcı arkadaşlıklara döndürmede, birtakım problemler yaşayabilirsiniz.


8 Nisan 2018 : Bugün her zamankinden kırılgan ve hassas olduğunuz bir gün olacak. Özellikle ailevi konularda, ebeveynlerinizden biri ile ilgili bir meselede ufak bir gerginlik yaşanması söz konusu olabilir. Her şeyi içinize atmayın.


8 Nisan 2017 : Doğruları konuşmanın ve gerçek fikrinizi çekinmeden beyan etmenin istemesen de olsa iletişim kazalarına neden olabileceği bir gündesiniz. “Beni kabul eden böyle kabul etsin” diyen sivri tavırlar sorun çözücü olmayacak.


8 Nisan 2016 : Bugün size sorunların kaynağı hep karşınızdaki kişilermiş gibi görünebilir. Böyle düşünürseniz çözüm için de onlara muhtaç olabilirsiniz. Sorunlara ne kadar katkınız olduğuna bakıp çözebileceğiniz kadarını halletmeye çalışın.


8 Nisan 2015 : Bugün sarfedebileceğiniz sözler ya da sinirli hareketleriniz nedeniyle bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. İleri geri konuşmanız yüzünden yerine getiremeyeceğiniz vaatlerde bulunabilirsiniz. Sizi çok üzecek bir ayrılık yaşamaya hazır olun. Sağlık sorunlarınız için doktorunuza başvurun.


8 Nisan 2014 : Siz ne kadar dik ve eğilmez durursanız karşınızdakiler de o kadar sabit ve toleranssız olacak. Eğer birlikte hareket etmeyi amaçlamazsanız sizin isteklerinize sırf muhalefet olsun diye karşı çıkanlar oldukça canınızı sıkabilir.


8 Nisan 2013 : Derin düşüncelere dalıp kendinizle baş başa kalmak isteğinde olacağınız bir gün. Bu kadar derinlere dalmak içinden çıkılmaz bir hale sokabilir. İhtiyacınız buysa huzur veren ortam ve kişileri tercih edin, olaylardan soyutlanmayın.


8 Nisan 2012 : Enerjik bir gün sizi bekliyor. Çok istediğinizbir şey için büyük çaba harcayacaksınız.Hiç önemsemediğiniz biri,kalbinize girmek için çareler arıyor.Ummadığınız bir anda kendinizi güzel bir ilişkininiçinde bulabilirsiniz. Çalışma hayatınızda yenifikirler ve projelerle kendinizi ispat edeceksiniz.


8 Nisan 2011 : Duygusal birlikteli yaşadığınız kişiyle aranızdaki saygı ve sevginin yitirilmesi sonucu artık ilişkiniz kopma noktasına gelmiş. Önünüzü daha net görmek zorundasınız. Maddi zorluklarınız bir süre daha sürecek.


8 Nisan 2012 : Partneriniz sizin her zaman ciddi ve resmi görünüşünüzden şikayetçi. Ona, hayatın mizahi yönlerini herkesten daha iyi fark ettiğinizi gösterin. Abartıya kaçmadığınız sürece, çevrenizdeki bir çok kişiden çok daha anlamlı ve çekici olabiliyorsunuz. Bugün aceleci tavırlarınız  küçük kazalara sebep olabilir. Dikkatli hareket etmelisiniz.


8 Nisan 2018 : Ortaklıkların parasal yanı size önemli değişimler getirmekte. Süregelen maddi sorunların kaynağını bulmak ve akılcı çözümler yaratmak durumundasınız. Zira aradığınız desteklerin beklentilerinizin gerisinde kalması söz konusu. Ancak ortağın maddi problemlerini aşmakta kararlısınız. Sürüncemede kalan alacaklarınız konusundaki engelleri doğru yöneteceksiniz.


8 Nisan 2017 : Ortaklıklarda olumlu ve akıcı şartlar içine girdiniz. Yeni önerilerini getireceği kazançları, önemli destekleri avantaja çevirme şansınız var. Yakın ilişkilerin getirdiği maddi bağlar ise sizi yeni kararlar almaya itecektir. Aynı zamanda duygusal açıdan etkilendiğiniz gelişmeleri akıllıca yönetmeniz gerek. Eksiklerin tamamlanması, güven tazelenmesi adına bilinçli olmalısınız.


8 Nisan 2016 : Maddi durumunuzu ilgilendiren yeni kararlar ve girişimler söz konusu. Bütçenizi daha sağlam hale getirmek için kararlı olmalısınız. Kişisel becerileriniz size yeni gelirler sağlayabilir ancak, beklediğiniz paralarda sorunlar var. Gelir gider dengenizi bozmadan uygulamaya geçmelisiniz. Yetenekleriniz üzerinden elde edebileceğiniz kazançlar üzerinde durmalısınız.


8 Nisan 2015 : Kendi adınıza pek çok istek peşindesiniz. Kararlı olduğunuz bu günlerde yabancıları içine alan konularda ilerleme elde edebilirsiniz. Özellikle eğitim hayatınız açısından yapacak çok şey bulacaksınız. Yeniliklerden kendinize pay çıkarabilirsiniz. Akademik konulara olan bakış açınızı yeniden gözden geçirmek geniş imkanlara ulaşabileceğinizi gösteriyor.


8 Nisan 2014 : Gün içinde Mars#39#ın yüksek enerjisi size küçük süprizler yapabilir. Bu yüzden fiziksel aktivitelerinize bugünlük ara vermek daha iyi olur. Eve dair konular da süprizlerden payını alacağa benziyor. Harcamalarınızı arttıracak tamir işleri çıkabilir. Özellikle pahalı eşyalarınızı çocukların erişemeyeceği yerlere kaldırmanızda fayda var.


8 Nisan 2013 : Hayatın getirdiği bazı olayları kontrol etmekte zorluklar yaşıyorsunuz. Geçmişle ilgili duygular ve zorunlu beklemeler karşısında sabırlı olmanızda yarar var. Bazı takıntılarınızı bırakmaya çalışın. Sizi zorunlu kılan fedakarlıklar da yıpratıcı olabilir. Daha büyük bir ideal uğruna başkaları için yapabileceğiniz çok şey bulacaksınız. İyimserliğinizi koruyun.


8 Nisan 2012 : Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.


8 Nisan 2011 : Pek çok konuda hareket ve iletişim içindesiniz. Günlük planlarınızı ilerletmek üzere harekete geçmek, kardeşlerle ilgili konuları ele almaya kararlısınız. Yeni şeyler öğrenmeye açık olmanız, düşüncelerinizi yenilemeniz açısından önem kazanabilir. Özellikle eğitim hayatında başarı size çok yakın. Olumlu haberler sizi daha fazla motive edecektir.


8 Nisan 2018 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


8 Nisan 2016 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


8 Nisan 2015 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


8 Nisan 2014 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


8 Nisan 2013 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


8 Nisan 2012 : Güneş size yeni girişimler, başarılı olma arzusu ve bağımsızlık isteği getirmeye devam ediyor. Bu dönemde özel projelere, yeniliklere açık durumdasınız. Tek başına yapabileceğiniz çok şey var. Ancak tam olarak netleşmeyen düşünceler bazı ikilemlere yol açabilir. Venüs ise 3#39#ünden itibaren yakın çevrenize hareketlilik, olumlu ziyaretler, anlaşmalar getirmeye başlıyor. Kardeşlerle ilişkiler de hareketlenebilir. Ancak aslı olmayan, dedikodu düzeyinde çok şey duyabilirsiniz. Bugünlerde zihnen kendinizi daha pozitif kılabilirsiniz.


8 Nisan 2018 : Sevdiklerinize yakın olmaya ve onlara ilgi göstermeye çabalıyorsunuz. Geçmişteki hatalarınızı bu tarzınızla etkileyip unutturmaya çalışıyorsunuz. Gireceğiniz bazı iletişimler ters tepki yaratabilir. Sağlıklı düşünerek kararlarınızı buna göre vermelisiniz.


8 Nisan 2017 : AŞK: Çoktan beri özlemlebeklediğiniz sevgilinizle baş başasakin bir gün geçireceksiniz. Busizin aşk hayatınızda belki de endingin günlerinizden biri olacak.Ancak diğer sorumluluklarınızıunutmanız için neden yok.PARA: Gideceğiniz bir dost ziyaretinde çok fazlakesenin ağzını açacaksınız. İyi niyetlisiniz amaonların sizden böyle bir talebi yok ki.SAĞLIK: Enerjik ve faal bir gündesiniz. Yüzünüzgülüyor, kötü şeyleri aklınızdan siliyorsunuz.


8 Nisan 2016 : Kartınız Kudret... Öz yöneticinizden de anlaşıldığı gibi Mars#39#ın tüm güçlü etkileri üzerinizde. Özellikleriniz o kadar belirgin bir hal alacak ki çevrenize enerji vereceksiniz.


8 Nisan 2015 : Zihinsel açıdan isteklerinizigerçekleştirmeyeyoğunlaşmış durumdaolmanız, partnerinizeilgisiz görünmenizeneden oluyor.


8 Nisan 2014 : Yeni atılım dönemindesiniz. Aşk ilişkileriniz son derece mükemmel giderken işinizde de yıldızınız parlıyor. Ancak fazla alıngan davranmayın.


8 Nisan 2013 : Nisan yağmuru gibi çabuk öfkelenip, çabuk barışıyorsunuz. Sevdiğiniz kişileri kırmak konusunda art niyetli değilsiniz. Ama olumsuz tavırlarınız arkadaşlarınızı üzüyor.


8 Nisan 2012 : Sevdiğiniz kişi sizin açık sözlü olmanızı arzu ediyorsiz tam tersi hareket ediyorsunuz. Parasal alışverişte bulunduğunuz kişileri özenle seçin.


8 Nisan 2011 : Zihinsel enerjiniz çok büyük. Hafızanıza her konuyu yerleştiriyor ve hatırlıyorsunuz. Ancak bugün biraz huzursuz gibi davranışlarınız var. Girdiğiniz ortamları çabuk terk ediyorsunuz. Bunun için insanlar sizi yanlış anlamaya başladılar.


8 Nisan 2018 : İlişkinizi daha sağlıklı bir bakışla değerlendirmeniz gerekiyor. Sevgilinize karşı sergilediğiniz hırçın davranışlar ilişkiniz açısından yıpratıcı olabilir. İş yerinde sorumluluklarınızın artması, yorulmanıza neden oluyor. Fakat endişe etmeyin üstesinden geleceksiniz.


8 Nisan 2017 : Onun da sizinle benzer görüşte olması, ilişkinizde bir rahatlamanın yaşanmasında çok etkili olacak. Yaptığınız işle ilgili hiç etki altında kalmamalısınız. Yakında çok zorlanacağınız bir kararınız olabilir. Yalnız karar alıp sorumluluğunu da yalnız göğüslemeniz gerekecek.


8 Nisan 2016 : Sevgilinize coşkuyu ve tedirginliği bir arada yaşatıyorsunuz. Aşkta gerçekçi olma zamanınız geldi. Duygusal açıdan pozitif bir gün, ama böyle günlerde aşırılıklara kaçmanız sorun yaratıyor. İşinizle ilgili ümit bağladığınız bir girişime gösterdiğiniz çabalar ödül bulacak.


8 Nisan 2015 : Mevcut tavırlarınızla bunun böyle olmadığını anlatmalısınız. Yoğun bir çalışma dönemi içine girdiniz. İçinizden gelen ses kulak verin ve sağduyunuza güvenin, sizi başarıya götüreceği muhakkak. Umudunuzu bağladığınız bir paranın gelmesi gecikebilir. Gece yorgunluklarına dikkat etmelisiniz.


8 Nisan 2014 : İlişkinizi daha sağlıklı bir bakışla değerlendirmeniz gerekiyor. Sevgilinize karşı sergilediğiniz hırçın davranışlar ilişkiniz açısından yıpratıcı olabilir. İş yerinde sorumluluklarınızın artması, yorulmanıza neden oluyor. Fakat endişe etmeyin üstesinden geleceksiniz.


8 Nisan 2013 : Sevgilinize coşkuyu ve tedirginliği bir arada yaşatıyorsunuz. Aşkta gerçekçi olma zamanınız geldi. Duygusal açıdan pozitif bir gün, ama böyle günlerde aşırılıklara kaçmanız sorun yaratıyor. İşinizle ilgili ümit bağladığınız bir girişime gösterdiğiniz çabalar ödül bulacak.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed