Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

8 Temmuz Hangi Burç?


Burcunuz Yengeç,

Geçmiş Yorumlar:

8 Temmuz 2015 : Diğerlerinin karşılanması zor isteklerini bir kenara bırakıp, kendi iş ve ilişkilerinize zaman ayırmanız gerektiğini fark edebilirsiniz.Diğerlerini memnun etme çabası kendi ilişkilerinizi veya işlerinizi ihmal etmenize neden oluyor. Tüm burçlar için gün geneli: Duygusal ve birbirimizi anlamaya çalışacağımız bir günde olmamıza rağmen, gerek haftanın gergin etkileri gerekse öğle saatlerindeki Ay’ın ters açısı nedeniyle, öğle saatlerinde tartışmalardan uzak durmakta, kırıcı konuşmamaya veya yanlış anlaşılmalara dikkat etmeye dikkat etmekte fayda var. Akşamüzeri saatlerinden itibaren ise, koşullar rahatlamaya başlıyor. Ancak gün genelinde aksi tepkiler vermekten, alelacele hareketlerden veya kararlar almaktan kaçınmakta fayda var. Günlük burç yorumunuzu okurken yükselen burcunuzun yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


8 Temmuz 2014 : Bazı kişilerle yüzleşmek veya tartışmak için uygun bir gün olmayabilir. Sırlarınızı herkesle paylaşmayın. Kendinizi maddi manevi güvende hissetmenizi sağlayacak kişisel değişiklikler yapmaya odaklanmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Kendi hareket, söylem ve tepkilerimizin kontrolü elimizde olmasına rağmen, diğer kişilerin hareket, kelime ve tepkilerini kontrol edebilmemiz imkansız ya da yorumlayabilmemiz zor. Dolayısıyla, bazı kişilerin gerçekçilikten uzak bakış açıları veya istekleri, bu kişiler sizin yanınızda yer alsa bile nerede durduklarını anlamanızı zorlaştırabilir.


8 Temmuz 2013 : Belli bir girişiminiz ya da yapmak istediğiniz bir şey için hiç beklenmedik bir yerden destek gelebilir. Bu gelişmeye hiç tereddüt etmeden olumlu yaklaşacak gibi duruyorsunuz. Tüm burçlar için gün geneli: Önümüzdeki hafta içinde bize verilen bilgiler kafa karıştırıcı veya yanıltıcı olabilir, ne yöne ilerleyeceğimizi bulamayabiliriz ya da gittiğimiz yön düşündüğümüz tarafta olmayabilir. Neyse ki bu geçici bir durum olacak. Bugün gün genelinde, duygusalllığın ve fedarkarlık hislerinin ön plana çıkacağı saatlerdeyiz, daha korumacı olabiliriz. Akşam saatlerine doğruysa, işler yoğunlaşmaya ya da mücadele gerektiren veya gergin etkiler gündeme gelmeye başlayacak.


8 Temmuz 2012 : Bugün duygusal ilişkileriniz veya karşı cinsle oluşturmanız olası olan macera ya da flört gibi şeylerde fevkalade başarılısınız. Eğer süregelen bir ilişkiniz varsa onda da eskisinden daha mutlu duruma girebilirsiniz. Bugün ayrıca karşı cinsin beğenisini uyandırmaya da her zamankinden daha uygunsunuz. Hiç aklınıza gelmeyecek olan kimselerin çevrenizde dolandıklarını ve açıkça yeşil ışık yaktıklarını görmeniz olasıdır. Eğer isterseniz, evli ya da sürekli ilişki içinde olan bir kimse bile olsanız geçici maceralar yaşayabilir ve bundan da beraberliğiniz açısından zarar görmezsiniz. Bu konularda bugün oldukça girişkensiniz ve tutucu yapıda olan bir kimse bile olsanız kendinizden beklemediğiniz şeyler yapabilirsiniz.


8 Temmuz 2011 : Bugün duygusal ilişkilerinizde tartışmalara açıksınız. Ancak bu kez tartışmaların sebebi siz olmayabilirsiniz. Eşiniz ya da birlikte olduğunuz insan bugün fazla üzerinize gelebilir. Bugün işl planlarınızı yalnız başınıza yapmanız gerekiyor. Çevreden alacağınız tavsiyeler size yardımcı olamaz. Aynı şekilde bugün çevrenizdeki insanlar bütün iyi niyetleriyle size yardımcı olmak isteseler bile işe yarar birşeyler yapabilmeleri zordur ve aksine ortalığı karıştırmaktan başka şeye yararları olamaz.


8 Temmuz 2015 : Aile içi ilişkilerde sevimli, içten tavırlarınızla çok seviliyorsunuz. Bugüne sanki biraz isteksiz başlamış gibisiniz. İçinizde önünü alamadığınız endişeler barındırıyorsunuz. Endişeleriniz sizi yaşama karşı isteksiz yapacak şeyler değil. Bu günleri, sizden daha az gergin, hayata daha geniş bakan insanlarla bir arada geçirmelisiniz.


8 Temmuz 2014 : Günlerdir beklediğiniz an geldi. Yorucu bir haftadan sonra dinlenmeli yada sevdiklerinizle güzel havayı da fırsat bilip gezmelisiniz. Bu değerli gününüzde size bazı insanlar çatmak isteyebilir. Rahat olun ve günün keyfini çıkarın. Unutmayın önünüzde uzun bir hafta var.


8 Temmuz 2013 : Yakın ilişkilerinizde bazı saptamalarınızı doğrulayacak gelişmeler olabilir. Bu sıralar, bugünün işini yarına sarkıtmaktan kaçınmalısınız. Kısa vadeye yaydığınız kimi hedefleriniz, zamanında müdahaleyi gerektiriyor. Bir kısım davranışlarınızla ilgili kendinizi sürekli sınama huyunuz var. Sadece kendinizin görebildiği eksikliklerinizle cebelleşmekten vazgeçmelisiniz.


8 Temmuz 2012 : Çok sevdiğiniz birisi yolculuğa hazırlanıyor. Onun geleceğiyle ilgili bir yolculuk olduğunu bildiğiniz için sevinciniz üzüntünüzü bastırıyor. Bugünlerde kendinizi karışık ilişkiler içinde bulabilirsiniz. Siz bu ilişkilerin yaşayanı değil, tanığı olacaksınız. Dışardan bakanların çok eleştireceği bu durumu anlamaya çalışacaksınız ama sizin de içinize sinmeyecek.


8 Temmuz 2011 : Bugün umudunuzu arttıracak hareketlenmeler söz konusu. Heyecanla beklediğiniz haber çok yakında. Bu haber, birçok konudaki yenilenme niyetlerinizi büyük oranda karşılayabilir. Yaşamınızdaki köklü değişiklik hazırlıkları sizi heyecanlandırıyor. Değişikliklere kısa zamanda ayak uyduramayacağınız endişesiyle biraz tedirgin ve telaşlısınız. Ama umudunuz yerinde.


8 Temmuz 2015 : Sevgilinizle aranızda belirlediğiniz özel anma günlerinizi çok sık unutuyorsunuz. Sevgiliniz ona gösterdiğiniz ilgiyi arkadaşlarına övgüyle anlatıyor. Unutkanlığınızdan kurtulursanız mükemmel bir partner olacaksınız.


8 Temmuz 2014 : Sevgiliniz ona fazla ilgi göstermediğinizi düşünüyor olabilir .O sizi gerçekten çok seviyor ve gereken ilgiyi hak ediyor. Sevgilinize biraz daha zaman ayırmaya çalışın.


8 Temmuz 2013 : Değişik bir ilişki içindesiniz. Yapay çabalara, planlanmış sürprizlere iç ihtiyacınız yok. Doğallığınız heyecanı üretiyor. Aranızdaki kıskançlık oyunlarının ilişkinizi beslediğini düşünürken, aşırılıktan kaçınmalısınız.


8 Temmuz 2012 : Onu hala çok seviyorsunuz ama kızgınlığınız sürüyor. Bugün yakın arkadaşlarınız aracılığıyla size bir mesaj iletebilir. Sizin de bu mesaja kayıtsız kalmanız pek mümkün değil. Öfkeniz sevginize yenik düşecek gibi.


8 Temmuz 2011 : Duygusal olduğunuz kadar gerçekçisiniz de. İlişkinizde duygularınızdan çok gerçekler ağır basıyor. Bugün ilişkinizi gözden geçireceğiniz ve elde ettikleriniz için kendinizi mutlu hissedeceğiniz bir gün olabilir.


8 Temmuz 2015 : İş konularında biraz daha esnek olun. Başkalarıyla ilişkilerinizde anlaşmazlıkla suçlanabilirsiniz. Kendi fikirlerinizin doğruluğuna inancınız tam olsa da onları uygulamak için daha ağır hareket etmelisiniz.


8 Temmuz 2014 : İşyerinizde sizin yerinize göz diken insanlar olabilir. Yapmanız gereken tek şey patronunuza karşı biraz daha çalışkan gözükmek. Bu tür insanlara da ılımlı ve hoşgörülü yaklaşırsanız kazanan siz olacaksınız.


8 Temmuz 2013 : Ufak, tefek aksamalar göz korkutacak boyutlarda görünmüyor.Destek arayışlarınız, bugünlerde yüzünüzü güldürebilir. Güçlü bir görünümünüz var. Bunu zedeleyecek davranışlardan kaçınıyorsunuz.


8 Temmuz 2012 : Zaman zaman tek başınıza karar vermek sizi ürkütüyor. Bu duruma alışmanız gerekecek. Çünkü bugünlerde inisiyatif almanız ve hızla karar vermeniz bekleniyor sizden.


8 Temmuz 2011 : Başarınızın sırrı titizliğinizde ve çalışkanlığınızda. Bu yönünüzle çok takdir topluyorsunuz. Bugünlerde disiplinli ve daha yoğun bir çalışma temposu içine girebilirsiniz.


8 Temmuz 2015 : Maddi konuları yönlendirmede oldukça becerikli oluşunuz çevrenize güven telkin ediyor. Sizinle ortak çalışmak ve yatırımda bulunmak isteyen kişilerle kazançlı başlangıçlar yapmanız muhtemel.


8 Temmuz 2014 : Ãœlkemizin bulunduğu krizden siz de etkilendiniz ve gelecekle ilgili kaygılar taşıyorsunuz. Geleceğinizle ilgili planlar yapıp hayatınızı garantiye almalısınız.


8 Temmuz 2013 : Şu sıralar para alışverişlerinde pek içinizi hoş etmeyen görüşmeler yapabilirsiniz. Güvenli para dayanaklarınız var. Ama bunların varlığı, sizin için aynı zamanda bir sıkıntının da kaynağı gibi görünüyor.


8 Temmuz 2012 : Almak istediğiniz birkaç şeyden birini tercih etmek zorunda kalabilirsiniz. Bütçenizi gözden geçirdiğinizde bunun bir zorunluluk olduğunu göreceksiniz. Harcamalarınızda bir süre daha dikkatli olmanız gerekecek.


8 Temmuz 2011 : Yeni alışverişlerden önce bütçenizi gözden geçirmeniz yerinde olacak. Gereksiz harcamalardan kaçınmayı biliyorsunuz. Para idaresinde yakınlarınızla küçük bazı tartışmalar söz konusu.


8 Temmuz 2015 : Sezgilerinizle hareket edebilirsiniz ancak bu sizi yanıltmayacaktır. Dost ve arkadaşlarınızla ilgili sürprizler yaşayabilirsiniz.


8 Temmuz 2014 : Önümüzdeki günlerde sıcakların etkisiyle sağlığınız bozulabilir. Fazla terlememeye dikkat edin.


8 Temmuz 2013 : Zihinsel yorgunluğunuz, bedensel çöküntülere yol açabilir. Bir an evvel kafanızı dinlendirme fırsatları yaratmalısınız.


8 Temmuz 2012 : Pek çok şeyi başarabilecek yeteneğe sahipsiniz. Bunu bilerek kendinize biraz daha güvenmeniz gerekiyor.


8 Temmuz 2011 : Abartıya, duygusal aşırılıklara eğilimli görünüyorsunuz. Önümüzdeki günler içinde kulağınıza gelecek bir haber sizi üzebilir. Üzülmeden önce meseleyi büyütüp büyütmediğinizi gözden geçirmelisiniz.


8 Temmuz 2015 : Yaşadığınız aksilikleri metafiziksel etkilere bağlayıp batıl yollardan çözüm bulmaya çalışmanız ve bu uğurda para harcamanız yanlış. Bu, sizi ekonomik olarak zora sokmaktan başka bir işe yaramayacaktır.


8 Temmuz 2014 : Sizdeki bazı değişiklikler, yaklaşım farklılıkları bugünlerde diğer insanların tepkilerine sebep olabilir. Özellikle otorite konumundaki kişilerden beklemediğiniz tepkiler alabilirsiniz. Sebeplerinizi doğru ifade etmeye çalışın.


8 Temmuz 2013 : Özel hayatınızda yeni ve geliştirici sorumluluklar almak için ideal bir zaman olabilir. Yaşam tarzınızı, beklentilerinizi, fiziksel görünümünüzü değiştirmek ve yaşamınızı yeniden düzenlemek için bugün etkili olabilir yeni ay.


8 Temmuz 2012 : Bugün sevgilinizle birbirinize yakın olabilir ama alınganlık yüzünden anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. İnsanları olduğu gibi kabul etmeyi ögrenmeli, onları değiştirmemeye çalışmalısınız. İş ortamındaki aksaklıkların sizi etkilemesine izin vermeyin. Bu kadar küçük sorunları dert ememelisiniz.


8 Temmuz 2011 : Geçmiş zamanda yaşadığınız kötü bir olayın tekrar gündeme gelmesi huzurunuzu kaçırsa da daha sonra olaylar lehinize gelişecek. İşinizde yapacağınız atılımlarla beklediğiniz fırsatları ya-kalayabilirsiniz.


8 Temmuz 2012 : Ailevi konularda duygusal hareket ettiğinizi siz de fark ediyor fakat önleyemediğiniz hisleriniz yüzünden, hatalı davranıyorsunuz. Bugün aktif ve hızlı bir düşünce içinde hareket edeceğiniz ortamları tercih edeceksiniz. Abartılı konuşmalardan uzak kalmayı başarabilirseniz, hedeflerinizi gerçekleştireceksiniz.


8 Temmuz 2015 : Bugün gerçekleşecek Ay tutulması sizi oldukça etkileyecek. Özellikle aile ilişkileriniz açısından dikkatli olmanız gerekiyor. Miras veya bazı mülklerle ilgili geçmiş konular tekrar açılabilir. Fikir ayrılıkları sizi zorlayabilir. Ancak dolunay#39#ın etkisiyle farkındalığınız ve sezgileriniz artıyor. Sakin olabilirseniz doğru çözümü bulabilirsiniz.


8 Temmuz 2014 : Gün içinde sizi pek çok sürpriz bekliyor. Aşktan yana ne kadar hazırlıklı hissetseniz de olayların gelişimi sizi şaşırtabilir. Riskli yatırım araçlarından da mümkün olduğunca uzak durmanızda fayda var. Eğer buralarda yatırımlarınız varsa titiz davranmalı işi şansa bırakmamalısınız. Kendinizi ifade edebilme becerinizin faydasını göreceksiniz.


8 Temmuz 2013 : Ay burcunuzda iken her konuda bilinçli kararlar alıyorsunuz. Sizi yeni başlangıçlar yapmakta cesur ve iyimser kılan pek çok gelişme söz konusu. Adımlarınızı dikkatli attığınızda yeni fırsatlar yaratabilirsiniz. Sağlıkta yaşanan zorluklar ise her açıdan aşılabilir görünüyor. Yeni yapılanmalara doğru ilerleyeceğiniz bu günlerde şans yanı başınızda.


8 Temmuz 2012 : Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.


8 Temmuz 2011 : Ev ve ailevi konuların getirdiği uğraşlar sürmekte. Tamamlanması gereken işler eklenince planlarınızı ilerletmekte zorlanabilirsiniz. Yerleşimi içine alan gelişmelerde ise yakınların desteği ile sonuç elde edebilirsiniz. Özel hayatınızın kısıtlandığı bu dönem sabırlı olmalısınız. Diğer yandan elinizdeki kaynakları daha verimli bir şekilde değerlendirmeye çalışmanız gerek.


8 Temmuz 2015 : Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.


8 Temmuz 2014 : Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.


8 Temmuz 2013 : Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.


8 Temmuz 2012 : Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.


8 Temmuz 2015 : Diğer insanların ilişkilerini ve mallarını kontrol etmek sanki sizin göreviniz. Bu doğrultuda hareket ediyorsunuz. İnsanlar sizler için Merak abidesi demeye başladı. Artık özel hayatınıza dönüş yapmalı ve bununla ilgilenmelisiniz.


8 Temmuz 2014 : Sürekli birilerinin size bir şeyler anlatması sizi sıkıntı içine sokacak. Maddi hesaplarız da tutmayabilir.


8 Temmuz 2013 : Birlikte vakit geçirmekten hoşlandığınız kişilerle bir araya geleceğiniz bir gün. Fikirlerinizi, mantık çerçevesi içinde değerlendirdiğinizi sanıyorsunuz. Huzuru sağlamak adına, girişimciliğinizi ön plana çıkarmalısınız.


8 Temmuz 2012 : Kartınız hayal... Maddi açıdan rahatlama içerisindesiniz. Sezgileriniz oldukça kuvvetli ve bu gerek size gerekse sizden yardım bekleyen insanlara çok yardımcı oluyor.


8 Temmuz 2011 : Sağlığınıza özen göstermelisiniz. Ortopedik sorunlar çıkabilir. Ama bunun için üzülmeniz yersiz.


8 Temmuz 2015 : Son günlerdeki duygusallığınız, ilişkinizde sorun görüp takılı kaldığınız noktaları değerlendirmenize engel oluyor. Güvensizlikleriniz, üzüntünün yanında incinmeleri de beraberinde getirebilir. Birtakım projelerinize eleştirel bakılması sizi karamsarlığa sokmamalı.


8 Temmuz 2014 : Bugünlerde aşırı duygusallıklar yanlış anlaşılmanıza neden oluyor. Kendinizi daha iyi anlatan davranışlar içine girmelisiniz. İşinizle ilgili önemli bir gelişme olabilir. Bir teklif alabilirsiniz. Uzun zamandan beri sahip olmak isteyip de şimdiye kadar alamadığınız bir şey varsa bugün ona kavuşabilirsiniz.


8 Temmuz 2013 : Partneriniz tarafından kırılabilirsiniz. Bu insan kırıcı sözler sarf edebilir. Kalbiniz boşsa karşı cinsten, size oldukça parlak görünen birisiyle tanışmanız ve ümit verici ilişkiler içine girmeniz, olasıdır. Aynı konu üzerinde çalıştığınız ve rekabet halinde olduğunuz kişi, farklı birtakım baskılar deneyebilir.


8 Temmuz 2012 : Bu kişi ile yakınlaşmak sizi son derece heyecanlandırıyor. Yeniden aşık olabilirsiniz. Belki de bu ilişki uzun süreli bir beraberliğin habercisidir. Bugün işinizi ilgilendiren ayrıntıların üzerinde durmanız, hem de verdiğiniz kararlarda ısrarcı olmanız sizin açınızdan fayda getirebilir.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2017 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed