Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

9 Eylül Hangi Burç?


Burcunuz Başak,

Geçmiş Yorumlar:

9 Eylül 2015 : Bazı konuların nasıl sonuçlanacağı veya nasıl devam edeceği konusunda kafanızda şüpheler varsa, boşuna üzülmeyin. Konular her neyse, hiç beklenilmedik bir şekilde hız kazanabilir veya ilerleme sağlayabilir. Akla gelmeyen hoşluklara açık günler. Paylaşmaya açık olmanız, verdiğiniz kadar almanızı ve kendinizi kabul ettirmenizi sağlayabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Ev, aile veya ülkeyle ilgili konular ve halledilmesi gereken işler gün genelinde ön planda. Duygularımızla hareket edebiliriz. Genel hatlarıyla farklı ve sürpriz gelişmelere açık ya da farklı şeyler denemek istediğimiz, alışılmadık yollardan ilerleyebileceğimiz birkaç günlük süreçdeyiz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


9 Eylül 2014 : Belli tartışmalar açmadan önce iyi düşünmeli ve sakinleşmelisiniz. Zira, karşınızdaki kişilerin söylediklerinizi anlamamasının geçerli açıklamaları olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bugünlerde söyleyeceğiniz herşey karşıdaki kişiler tarafından bir tehdit, şikayet, eleştiri veya uyarı olarak algılanabilir. Karşınızdaki kişileri kırmadan, farklı yaralarını tetiklemeden veya geçmişte yaşananları hatırlatmadan diyalog kurmak istiyorsanız birkaç gün beklemeli veya çok dikkatli konuşmalısınız.


9 Eylül 2013 : Bazı konuların kötü değil iyi taraflarına odaklanırsanız, kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Belli konulardaki gayret ve çalışmalarımızın karşılığını görebileceğimiz, talep dışı ( veya planlanmamış olmasına rağmen) belli takdir, değerlendirme ve ödüllere açık, sevgi ifadelerinde artış gözlemlenebilecek bir hafta sonu bizi bekliyor. Hiç şüphesiz, cesaretlendirilmiş olmak, ilerlemeyi ve büyümeyi de beraberinde getirecektir.


9 Eylül 2012 : Evinizle ilgili bazı yorgunluk ya da masraflara katlanmanız gerekebilir. Bunları kabullenmek zorundasınız ve eğer evliyseniz eşiniz, bekarsanız ailenizden birisi söz konusu olan sıkıntılara sebep olabilir. Ayrıca evinizde bulunan kimseler yani eşiniz veya aileniz zaman zaman size karşı aşırı sinirli tepkiler gösterebilirler. Dostlarınızla olan ilişkileriniz değişik seviyelerdedir. Bazı dostlarınızla daha iyi anlaşmanıza karşılık bir ya da daha fazla arkadaşınızla aranız daha soğuk olabilir. Fazla tanımadığınız kimselere karşı dikkatli olmalısınız.


9 Eylül 2011 : Fiziksel uğraşlara gerek duyabilirsiniz. İstediğiniz belli bir kimse varsa ondan beklediğiniz yaklaşımları görebilirsiniz. Sizin son derece akılcı yaklaşımlar gösterdiğiniz durumlara diğer insanlar ters açılardan bakabilirler. Bu kimseler yakınlarınz da olabilirler, hiç tanımadığınız kimseler de olabilirler. Aslında haklı olan sizsiniz fakat derdinizi anlatabilmeniz zordur. Fikirlerinizi açıklamak, düşündüklerinizi söylemek için bir süredir ihtiyacınız olan dinleyicilere kavuşabilirsiniz. Bu durumda, söylenmesi gerekenleri söyleyin ve sonra da durumu zorlamadan, susulması gereken yerde susarak sözü karşı tarafa bırakın. Kendiniz ifade etmeniz yeterli olacaktır.


9 Eylül 2015 :
Kolayca teslim olan biri değilsiniz. Bu niteliğiniz bazı durumlarda ters tepkiler verebiliyor.Yakında özlem gidereceğiniz bir kavuşmanız var. Aile ilişkileriniz biraz daha ilgi ve özen bekliyor. Bugüne kesmiş olduğunuz önemli randevunuzdan istediğiniz sonucu alamayabilirsiniz. Ama bu, uzun vadede sizin kazancınız olacak.


9 Eylül 2014 : Geçici olarak üstlendiğiniz bir sorumluluğun vaktini doldurmuş olması, sizde bazı tedirginlikler yaratacak. Bu sorumluluğu almakta doğru mu, yanlış mı yaptığınız konusunda bir muhakeme karmaşası yaşayacaksınız. Önümüzdeki günlerde heyecanlanıp hareketleneceğiniz bir haberiniz olabilir. Çok fazla sorguladığınız bir dostluk ilişkisi içindesiniz. Baskıcılığınız haklılığınızı yok etmeye çalışıyor.


9 Eylül 2013 : Bugün diğer günlere göre daha canlısınız. İçinizde yeni hevesler uyandı. İkili görüşmelerde sezgileriniz size yardımcı olacak. Her hangi bir engelle karşılaşmadan sorunlarınızın üstesinden geleceksiniz. İkna kabiliyetinizi kullanarak arkadaşlarınızı akşama bir yerlere gidip eğlenmeye ikna edeceksiniz.


9 Eylül 2012 : Geçmişle ilgili hala kopamadığınız bazı bağları, uzun zamandır zorluyor, koparmaya çalışıyorsunuz. Kendinizi bu kadar koy vermemeli, hayatta kaybedilenlerin ancak çok azının, akıldan çıkmayacak değerler olduğunu görmelisiniz. Bugünlerde, biraz dik başlı, çok genç biriyle sorun yaşayabilirsiniz. Sorunu yaşarken, bu ortamı kendinizin yarattığını anlayacaksınız.


9 Eylül 2011 : Bir arkadaşınızla ilişkinizin geldiği yerden hiç memnun değilsiniz. Onun, olacağına varsın gibi bir tavır içine girmesi sizi iyice kızdırıyor. Bu akşamı onunla oturup konuşmak için uygun görüyorsunuz. Bu görüşme isteğinizde sizi bir sürpriz bekliyor olacak. Bir arkadaşınızın ailesindeki sağlık sorununa çok üzülüyor, ilginin ötesinde bir şeyler yapmak istiyorsunuz. Yakında çok özlem duyduğunuz birini görme fırsatı yakalayacaksınız.


9 Eylül 2015 : Üzerine örtmek istediğiniz bir mesele, bugün yine aranızda tartışma konusu olabilir. Haklı olan sizsiniz, o da bunu biliyor ama kendisini size karşı savunmak zorunda hissediyor.


9 Eylül 2014 : Çaresizlikleri sorun gibi görmeye başlamamalısınız. Sevgilinizin işi gereği size arada bir yalnızlıklar yaşatması, ilişkinizin neredeyse temel sorunu olmaya aday gibi. Bu ayrılıklar ilerde daha da sıklaşabilir.


9 Eylül 2013 : Sevgilinizin yakın bir zaman önce uygunsuz hareketlerinden fazlasıyla rahatsız oldunuz ve ona artık kuşkuyla bakıyorsunuz. Partnerinize bu hareketlerden vazgeçmesi gerektiğini söyleyin.


9 Eylül 2012 : Duygusal açıdan oldukça aktif olacağınız bir gündesiniz ve özgürlük ihtiyacınızda önemli ölçüde artış olacaktır. Duygusal olarak kendinizi güçlü hissediyorsunuz ve kararlarınızda fazlasıyla iradeli davranacaksınız. Aşk yaşamınızda sizi mutlu edecek bazı gelişmeler olabilir yeni insanlarla tanışabilir ve davetlere katılabilirsiniz. Sevdiğiniz insanla aranızdaki uyum son derece güzel olacaktır ve birlikte yeni kararlar alabileceksiniz. Duygusal konularda girişimde bulunmak için uygun bir gündesiniz.


9 Eylül 2011 : Sevgilinize gösterdiğiniz küskün tavrın altı boş, bunu siz de biliyorsunuz. Bu oyunu fazla uzatmamanızda yarar var. Çekici partnerinizi bu konuda teselli edenleri tahmin etmeniz gerekiyor.


9 Eylül 2015 : Elinizdekilerle yetinme isteğiniz çoğu kez çalışma azminizi kırıyor. Bir memur zihniyetiyle iş yapmak istiyorsunuz. Böyle çalışmaya devam ederseniz yeteneklerinizi körelteceksiniz.


9 Eylül 2014 : Bugünlerde sorunlarınızla ilgili büyük bir kalabalığınız olacak. Size çok söz düşebilir. İş yaşamınızda işlere tümüyle odaklanmanızı engelleyen bir şeyler var. Bunu keşfedip adını koymanız gerekiyor.


9 Eylül 2013 : İş yerinizde bu sıralar çok sıkıntılı günler geçiriyorsunuz ve iş arkadaşlarınızla bazı sorunlar yaşıyorsunuz. Yakında amirinizden zam haberi alacaksınız ve bu kötü günleri geride bırakacaksınız.


9 Eylül 2012 : İş yaşamınızda verilimli çalışmalar yapabileceğiniz bir gündesiniz ve bazı çalışmalarınızı bugün sonuçlandırabilirsiniz. Bazı beklentilerinizin gerçekleşmesi için önemli adımlar atabileceksiniz. Sorunlarınızın üzerine rahatlıkla konsantre olabileceksiniz ve zihniniz iyi çalışıyor. Kendinize olan güveniniz artıyor ve önceliklerinizi olumlu bir şekilde değerlendirebileceksiniz. Enerjinizi doğru bir şekilde kullanabileceksiniz ve bugün alacağınız kararların sonuçları sizin için verimli olacaktır.


9 Eylül 2011 : İşinizi seviyorsunuz. Yetenekleriniz iş alanınızda kendini gösterme şansına sahip. Ama bazı insan ilişkileri sizin huzurlu bir çalışma ortamı içinde olmanızı önlüyor. Sorun yaşadığınız ilişkileri hayatın birincil problemi gibi görmemelisiniz.


9 Eylül 2015 : Kişisel gelirinizi arttırmak için başkalarının fikirlerinden yararlanabilirsiniz. Alabileceğiniz haberler, yeni kaynaklar sağlayabilir. İlişkileriniz yardımıyla yeni yatırımlar yapabilir ya da en azından ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. Borçlarınız varsa rahat koşullar sağlayabilirsiniz.


9 Eylül 2014 : Para konularında bugünlerde titiz olmanızda yarar var. Çözümsüz para tartışmalarından uzak kalmalısınız. Daha hareketli alanlara kaydırmak istediğiniz birikiminiz, güvensizlikler yaşamanıza neden oluyor.


9 Eylül 2013 : Son günlerde parasal açıdan sıkıntılı günler geçiriyorsunuz ve bunun sebebi de savurgan kişiliğinizden ileri geliyor. Parasal konularda kontrolü elinizde tutmayı öğrenmelisiniz.


9 Eylül 2012 : Maddi konularda olumlu etkiler altında olacağınız bir gündesiniz ve yeni kazançlar elde etmeye yönelik çalışmalar yapabilirsiniz. Harcamalarınızda dikkatli hareket edeceksiniz.


9 Eylül 2011 : Bugünü biraz masraflı geçirdiniz. Şimdiden bu açığı nasıl kapatacağınızı düşünüyorsunuz. Önünüzde hızla yaklaşan ödemeler, bugünkü savurganlığınıza izin vermiyordu. Önünüzde kara kara düşünerek geçireceğiniz günler var.


9 Eylül 2015 : Önümüzdeki günlerde yapacağınız olası bir yolculuktan bazı kayıplarla dönebilirsiniz. Çok umut bağladığınız beklentilerde, düş kırıklığını da bir ihtimal olarak kenarda tutmanızda yarar var.


9 Eylül 2014 : Bazı durumlarda ise merakınızı bastırmanız gerekiyor. Çoğu zaman bunun yararını görüyor olmanız, sizi gizli zararları görmekten alıkoyuyor.


9 Eylül 2013 : Aile içi ilişkilerinde daha öz verili ve yapıcı davranmaya özen gösterirseniz ebeveynlerinizin sevgisini kazanabilirsiniz.


9 Eylül 2012 : Halletmeniz gereken küçük işleri bugün halledebilirsiniz ve küçük bazı değişiklikler yapabilirsiniz.


9 Eylül 2011 : Ailenizden sizi çok ayrı özel bir yere koyan birisine, gereken karşılığı veremiyorsunuz. Bunun nedenlerini kendinizle yeniden tartışmanızda yarar var.


9 Eylül 2015 : Sevdiğiniz kişi, beraber geçirebileceğiniz zamanları başka şeyler için kolayca harcayabildiğinizi düşünüyor.Kariyerinizde ilerleme konusundaki planlarınız, eviniz ve işiniz arasında kalmanıza neden olabilir. Bazen her şeyi bırakıp gitme arzusu duyabilirsiniz. Bir denge kurmaya çalışmalısınız.


9 Eylül 2014 : Dolunay ile birlikte eşinizle aranızda bir takım gerginlikler yaşanabilir. Size sağladığı maddi ve manevi desteğin olduğu kadarına şükretmek, hatalarını görmeye çalışmaktan daha az yorucu ve zararsız olabilir. Deneyin.


9 Eylül 2013 : Bugün alacağınız bazı haberler ya da yolunuza çıkan bazı detaylar hiç beklemediğiniz ek sorunlarla mücadele etmenize neden olabilir. Problem her kiminle ise çözüm adına karşılıklı fedakârlıklar yapılması gerekebilir.


9 Eylül 2012 : Belli hedefleriniz var. Tarzınıza yakın olan kişilerin fikirlerini benimsemekten yanasınız. Çevrenizdeki insanların alt yapılarında sistemli bir kişilik yatıyor. Onlara yansıttığınız tecrübeleriniz önem kazanıyor. Ay’ın konumu, sizi bugün işinizde daha dikkatli olmanız gerektiğine işaret ediyor.


9 Eylül 2011 : Kopmuş olan dostluk ilişkilerinizi tekrar eski haline çevirmek sizin elinizde. Almayı düşündüğünüz bir menkul sizi borca soksa da ilerisi için kârlı bir alışveriş olacak. Aşk hayatınızdaki durgunluk hâlâ sürüyor.


9 Eylül 2012 : Kariyerinizle ilgili çalışmalar oldukça iyi gidiyor. Bugün her zamankinden çok daha fazla çalışıyorsunuz. Hem iş hem de aile içinde çalışmaya devam ediyorsunuz. Düşündüğünüz konuları gerçekleştirme çabası içinde eski alışkanlıklarınızı gözden geçirecek, gelişen şartlara göre rotanızı ayarlayacak ve yeni bir şeyler yaratma konusunda gayretli olacaksınız.


9 Eylül 2015 : Son derece aktif ve ön planda olabileceksiniz. Bugün sizin için öncelik taşıyan konularda verimli ve başarılı olmaya yakınsınız. Her konuda planlı hareket etmeniz ve yeni başlangıçlarınız sizi ileriye taşıyabilir. Yeni adımlar atmaktan çekinmeyecek ve kontrolü elinizde tutabileceksiniz. İlişkilerinizde biraz çaba ile olumlu gelişmeler elde etmenin keyfi yakalanabilir.


9 Eylül 2014 : Evlilik ve ortaklar konularında hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Eşinizle veya ortaklarınızla aranızda fikir ayrılığı oluşturan durumlar meydana gelebilir. Ancak uyumu korumaya çalışmalı ve daha çok anlayış göstermelisiniz. Hukuki işlerinizde detaylar önem kazanıyor. Daha çok empati yaparak çözüme ulaşabilirsiniz.


9 Eylül 2013 : Çok yeni imkanlar, yakın çevrede başlayan yenilikler güne hareket katmakta. Yeni planlar yaptığınız eğitsel çalışmalara etkinliğinizi ortaya koyma şansınız var. Bir takım bilgilerin üzerinden geçileceği, işle ilgili konuşmaların derinine inileceği zamanlar yoğunlaşabilir. Düşüncelerinizi ısrarla savunabileceğiniz konuları, kısa yolculukların öne çıkacağı gelişmeleri değerlendirin.


9 Eylül 2012 : Son derece aktif ve ön planda olabileceksiniz. Bugün sizin için öncelik taşıyan konularda verimli ve başarılı olmaya yakınsınız. Her konuda planlı hareket etmeniz ve yeni başlangıçlarınız sizi ileriye taşıyabilir. Yeni adımlar atmaktan çekinmeyecek ve kontrolü elinizde tutabileceksiniz. İlişkilerinizde biraz çaba ile olumlu gelişmeler elde etmenin keyfi yakalanabilir.


9 Eylül 2011 : Günlük rutinleriniz açısından zorlu bir gün olacak. Planlarınız aksatacak gelişmelerden huzursuz olabilirsiniz. İş ortamında yapılması gereken değişiklikler bazı karmaşalar yaratırken, tamamlanması gerekli konular var. Organizasyonel işler üzerinde ciddiyetle durmanızda yarar var. Zira farklı teknikler öğrenmek konusunda önemli çalışmalar yapmanız gerekecek.


9 Eylül 2015 : Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.


9 Eylül 2014 : Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.


9 Eylül 2013 : Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.


9 Eylül 2012 : İş hayatında olumlu bir süreç. Kendinizi yeni koşullara alışmış hissederken, mesleki alanda daha geniş imkanlar öne çıkabilir. Ancak beklentilerde ölçülü olmalı, bu dönem yapabileceklerinize odaklanmalısınız. Yine bu dönem kişisel ilişkiler açısından hareketlilik var. Yakın çevre yanında kendinizi ortaya koyabileceğiniz başlangıçlar dikkat çekiyor.


9 Eylül 2015 : AŞK: Son günlerde sosyalduruşunuz oldukça sinirli hattaşiddete yatkınsınız. Partnerinizezarar vermeyecek kadarnaziksiniz ama unutmayın ki onukorkutuyorsunuz. Böyledavranarak elinize bir şey geçmez.PARA: Yatırım yapmak istiyorsunuz ama maddiolanaklarınızı nasıl değerlendirebileceğinize dairfikriniz pek yok. Başkalarından yardım alabilirsiniz.SAĞLIK: Sinirli oluşunuz size fiziksel bir sorungetirebilir. Sakinleştirici hobilerle uğraşın.


9 Eylül 2014 : Kartınız Ay... Sizler tam anlamı ile kariyer ve mevki sahibi olmaya tutkulusunuz. Sizler için bugün karar vermeniz için en olumlu günlerden biri olacak. Para konusunda plan yapın.


9 Eylül 2013 : O kadar çevik davranıyorsunuz ki, diğer insanları geride bırakıyorsunuz. Ancak bir takım yeteneklerinizi keşfetmenizden dolayı insanlara biraz kaba davranıyor gibisiniz.


9 Eylül 2012 : Kartınız Papirüs... Anlık tepkiler gösteriyor ve fazlasıyla cesaretli davranıyorsunuz. Enerjinizin hat safhada olduğunu bilmenize rağmen çevrenize karşı meydan okuyorsunuz.


9 Eylül 2011 : Çevrenizdekilerin kırılganlığını yok etmek sizin elinizde. Olumsuz olaylarda pratik çözümler üretin.


9 Eylül 2015 : Sevgilinizle bir iletişim sorunu yaşadığınızı kabul edin. İlişkinizi düzeltmek için, kendi payınıza düşenleri görmeli ve önerilerinize sürekli kapalı oluşunu daha gerçekçi nedenlere bağlamalısınız. İnsanları olduğu gibi kabul edin, tasalarınız ve hayal kırıklıklarınız ortadan kalkacak, ya da azalacaktır.


9 Eylül 2014 : Bugün sizin için başarı ve mutluluk günü! Yıldızların üzerinizdeki tesiri birbirinden daha isabetli kararlar almanıza ve en uygun davranışta bulunmanıza yardım edecek. İş ilişkilerinizde daha sabırlı ve anlamaya hazır yaklaşımlara yönelmeniz gerekiyor.


9 Eylül 2013 : Aşk hayatınızda biraz daha uyumlu olmayı denemeli, dik başlılığı bir kenara bırakmalısınız. İş yerinde bireysel düşünecek, olaylarla daha yakından ilgileneceksiniz. Kararlı olmanız ve ne istediğini bilmeniz kısa sürede kendini gösterecek.


9 Eylül 2012 : Bugün sizin için başarı ve mutluluk günü! Yıldızların üzerinizdeki tesiri birbirinden daha isabetli kararlar almanıza ve en uygun davranışta bulunmanıza yardım edecek. İş ilişkilerinizde daha sabırlı ve anlamaya hazır yaklaşımlara yönelmeniz gerekiyor.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2017 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed