Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

9 Haziran Hangi Burç?


Burcunuz İkizler,

Geçmiş Yorumlar:

9 Haziran 2016 : Zar zor dengede tutulan bir olayın ya da durumun istikrara kavuşturulması gerekiyor. Sakınmaya ya da görmezden gelmeye çalışmak artık işe yaramayabilir. Aksiyona geçmeniz, çözüm üretmeniz ve değişiklikler yapmanız, sizi sevdiklerinizin gözünde danışılacak kişi pozisyonuna çıkartabilir. Bir teklif herkesi mutlu etmese de, özgün bir fırsat olarak değerlendirilmeli! Tüm burçlar için gün geneli: Aramızda, köşeye sıkıştırılmışlık hissi ya da bir sonraki adımı hesaplayamama ve ne yapacağını bilememe veya hareket kabiliyeti olmayan, iyileşmesi imkansız durumlarla karşı karşıya kalma olasılıklarından birini veya hepsini yaşayanlarımız olabilir. Bu tür durumlarda en iyi çözüm en alışılmadık, özgün, akla gelmedik ve yaratıcı yoldan ilerlemektir. Her ne kadar başarısız olacağınızı düşünseniz dahi, unutmayın ki, başarmak için önce girişimde bulunmak gerekiyor ve günün gezegen konumları güne pozitif yaklaşmamız veya destek bulmamız için olanaklar yaratıyor.


9 Haziran 2015 : Telafisi veya tamiri zor durumlar varsa ve siz bu durumları tedavi için kendinize güveniyorsanız, bu alanlarda yeteneğinizi ölçmek isteyebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bu haftaya tuhaf ve garip bir atmosfer ya da ruh haliyle başlıyoruz. Hareketlilik ve koşuşturma geride kalıyor. Olaylar’’ Sırada ne var? veya bu noktadan sonra ne yamak gerekiyor?’’ sorusunu sıklıkla akla getirebilir. Günün ilk yarısı hafif iniş çıkışlı olsa da, gün geneline yayılmıyor bu durum. Ancak, öğle sonrası saatlerde özellikle çift yönlü burçlarda veya yükselenleri bu burçlarda olan okuyucularımızın fikir farklılıklarına bağlı tartışmalara(İkizler, Yay, Balık, Başak) dikkat etmesi gerekiyor. Sevgili okuyucular, eğer yükselen burcunuzun günlük yorumunu okumuyorsanız, yorumlardan tam fayda sağlamanız kolay olmayacaktır. Dolayısıyla, öncelikli olarak yükselen burcunuzun yorumunu okumanızı öneririm Niobe’ce. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın


9 Haziran 2014 : Bugünlerde olan şeyler bazı amaçlarınıza ulaşmanın zor olmadığını anlamanızı sağlayabilir. Dolayısıyla, alışık olduğunuz şekilde davranmaya ya da eskiye bağlı kalmaya devam etmenin hiçbir faydası olmayacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: Yakında meydana gelecek gezegen konumları bazı şeylerin neden yaşandığını, nedenlerini veya yine, neler yapmak durumunda kalacağımızı anlamamızı sağlayacaktır. Büyük planları, hamleleri, projeleri, işleri veya ilişkileri sekteye uğratabilecek pürüzler yaşanabilir, ancak sorun yok. Zira, aynı zamanda, bu pürüzleri ortadan kaldırarak hedeflerimize ulaşmamızı sağlayacak yeni fikirler geliştirebilecek ya da yeni bağlantılar kurabilecek durumda olacağız.


9 Haziran 2013 : Diğerlerinin ne yaptığınızı anlamasına izin vermeniz sizi zayıf ya da korunmaya muhtaç pozisyona düşürebilir. Agresif davranışlarınız eleştirilerle ve muhalefetle karşılaşmanıza neden olabilir. Olayların beklenmedik bir yönde ilerlemesi yeteneklerinizi doğru aktardıysanız, lehinize sonuçlar doğurabilir. Tüm burçlar için haftasonu geneli: Bu haftasonu, beklenmedik gelişmeler, ilginç zikzaklı hareketler veya doğru yoldan sapmalar söz konusu olursa dahi, kusurlu kişilere karşı olumlu bir tavır alınması ve sportif bir tarz benimsenmesi faydalı olacaktır. Jüpiter’le olumlu bir açıda meydana gelecek olan İkizler burcundaki yeni ay, iletişim, medya, halkla ilişkiler, yayıncılık, bilişim, öğretim, eğitim v.b konular başta olmak üzere, yeni başlangıçlar yapabileceğimiz on beş günlük bir sürece gireceğimizi gösteriyor. Ancak, 4 gün boyunca etkin olacak Merkür Uranüs karesi iletişimde aksaklıklara, fikir çatışmalarına, yanlış davranışlara veya yanlış anlaşılmalara neden olabilir.


9 Haziran 2012 : Hoşunuza gitmese bile istikrarlı bir devre geçirmek istiyorsanız gelişmelere dikkat etmeniz gerekiyor.Bilinçaltındaki yaratıcılığnızı enerjiiye dönüştürememekten kaçının. Aslında yapmak istediğiniz şeylerin bir şekilde engellemesi sizin açınızdan son derece can sıkıcı olabilir. Ancak bu durumu aleyhinize çevirecek olan yine sizsiniz. Değişik uğraşlarla fiziksel aktivitelerinizi sürdürün. İstediğiniz gibi yürümediği için size üzüntü veren bir ilişkiniz hakkında sevindirici gelişmeler olabilir.


9 Haziran 2011 : İş ilişkilerinizle ilgili önemli bir erkekle kavga etmeniz olasıdır. Bir anlık kızgınlıkla ağzınıza geleni söyleyebilir ve tamiri imkansız gelişmelere sebep olabilirsiniz. Bu kimsenin işvereniniz olması ihtimali de güçlüdür. Ya da eğitmeniniz veya babanız olabilir. Ailenize ve ev yaşamında birlikte olduğunuz kimselere sert davranışlar göstermeniz bu dönemki gerilimleri gösteriyor.


9 Haziran 2017 : Bugün tartışmalardan kaçının. Sizin uyumsuz olduğunuzu düşünen ve sizinle tartışmaya çok hazır birileri var. Öğle saatlerinde küçük mutlu bir sürprizle karşılaşabilirsiniz. Bir yakınınızın kendisiyle ilgili yapmak istediği değişiklik sizi endişelendiriyor. Oysa onun yeniliğe ihtiyacı var ve bu yeniliğin getireceği sorunlarla baş edebilir.


9 Haziran 2016 : Çok fazla hoşgörülü ele aldığınız konularda birtakım ilişki zaaflarının artmasına neden oluyorsunuz. Aile ilişkilerinizi daha sıcaklaştırma niyetiniz mutluluk yaratacak. Önemli bir konuk bekliyorsunuz, ama konuğunuz gelişini erteleyebilir. Kendinizi sakınmak adına bazı ilişkilere girmekten çekinmeniz, size yalnızlıklar yaşatabiliyor.


9 Haziran 2015 : Sizinle yakın ilgisi olmasa da üzerinde düşünmeden edemediğiniz birtakım konularınız var. Planlanmamış bir akşam programına dahil olabilirsiniz. Davet size cazip gelecek ve umduğunuz ilgileri fazlasıyla bulacaksınız. Hafta sonu kendinizi içinde bulduğunuz bir tartışma, bugün de kafanızı kurcalayabilir. Bu yüzden biraz düşünceli ve dalgın olabilirsiniz.


9 Haziran 2014 : Kendinizi sorunsuz ve rahat hissedeceğiniz ortamlara yönelme ihtiyacındasınız. Rutin uğraşlarınızı bu anlamda erteleme hatta aksatma niyetleri içine girebilirsiniz. İletişim sorunu yaşadığınız kimi ilişkilerde, kendini ortaya çıkarmamaya özen gösteren bazı engellenmeleriniz var. Bunları keşfedebildiğiniz ölçüde bu sorunu azaltabileceksiniz.


9 Haziran 2013 : Sosyal yaşamınız oldukça hareketli. Güven veren kişiliğinizle bugünlerde yeni dostluklara açıksınız. Bitirdiğinizi söylediğiniz arkadaş ilişkinizde, yeniden yakınlaşma çabalarınız olabilir. Bu yakınlaşma, çevrenizde sevinç sebebi olacak. Uzun bir yolculukta, dostlar içinde görünüyorsunuz. Bu yolculuk bir özlemi gidereceği kadar, başka yararlı anlamlar da taşıyabilir.


9 Haziran 2012 : Aile içinde önemli kararlar söz konusu. Bazı şeyleri belirleyip netliğe kavuşturma çabalarınız olabilir. Kendinizi ifade güçlüğü çektiğiniz bazı koşullarda kaçırdığınız fırsatlar olabiliyor. Fikir ayrılığına düştüğünüz biriyle diyaloğunuz, bugünlerde fikir ayrılığı boyutundan daha yukarılara tırmanabilir. Koşullanmalara karşı dirençli olmanız gerekiyor.


9 Haziran 2011 : Radikal kararlardan çekinmemeniz gereken bir dönemde olduğunuzu bilmelisiniz. karşınıza çıkan güçlüklerle baş etmeniz gerekiyor. Bugünlerde oldukça ilgi çekicisiniz. Yeni başlangıçlar için hayatınızda her şey hazır. Canınızı sıkan ama bir türlü hayatınızdan da çıkaramadığınız insanlara resti çekmek için çok uygun bir zaman.


9 Haziran 2017 : Yay burcuna geçen Ay size daha büyük bir özgürlük, yeni deneyimlere açık olma ve heves getirmekte. İletişim ve yabancı kişilerle temas gündemde olabilir. sevgi konularında beklenmedik yenilikler yapabileceğiniz görülüyor


9 Haziran 2016 : Mevcut tavırlarınızla partnerinizin yanlış değerlendirmeler içinde olduğunu anlatmanız güç görünüyor. Sevgiliniz, sizin kişisel sosyal çevrenizde rahat davranamayışının, yine sizden kaynaklı olduğunu düşünüyor.


9 Haziran 2015 : Sizi çok heyecanlı bir yolculuk bekliyor, bulutların üzerinde uçacaksınız. İlgi duyuyor, bunu sezdirmemeye çalışıyorsunuz. Onun sempatik davranışları sizi günden güne aşka doğru götürüyor.


9 Haziran 2014 : Uzun süreden beri aşk hayatınızda yaşadığınız durgunluk bu hafta sonu yeşil ışık yakacak gibi. Bu arkadaşlarınızla katılacağınız bir toplantıda gerçekleşebilir. Bu güne kadar onu farkedemediğiniz için kendinizi yargılayacaksınız.


9 Haziran 2013 : Canlılığını yitirmiş beraberliklere karşı biraz sınırını taşan eleştirileriniz var. Hayata çok canlı, hareketli bir pencereden bakıyorsunuz. Duygu dünyasının, çok kişiye özel olduğunu unutmamalısınız.


9 Haziran 2012 : Bugünlerde aşırı duygusallıklar yanlış anlaşılmanıza neden olabilir. Kendinizi daha iyi anlatan davranışlar içine girmeli ve sezgilerinizden de emin olmalısınız.


9 Haziran 2011 : Umutsuz başladığınız ilişkiniz, hiç beklemediğiniz bir biçimde gelişiyor. Gitgide bağlandığınızı hissediyorsunuz. O da size en az sizin kadar ilgili. Şimdilik problem gözükmüyor.


9 Haziran 2017 : Zaman içersinde ulaşmayı hedeflediğiniz köşe noktalar, daha planlı bir koşuşturmacayı gerektiriyor. Kolektif çalışma yürütmek zorunda olduğunuz insanlarla aranızdaki gerilimleri bir an evvel yok etmelisiniz.


9 Haziran 2016 : İşinize son derece hakim birisiniz. Bir işle ilgili büyük beklentileriniz var. Bugün sevdiğiniz bir arkadaşınızı bu projenize dahil etmeye çalışacaksınız. Genel anlamda bazı zorluklar yaşıyorsunuz.


9 Haziran 2015 : Yeteneklerinizden sonuna kadar yararlanabileceğiniz koşullar oluşmak üzere. Siz peşini bıraktınız. Artık koşullara müdahale etmeyi düşünmeseniz de, sizin dışınızda gelişmeler olacak.


9 Haziran 2014 : İş arkadaşlarınızın birinden alacağınız bir haber sizde büyük sevinç yaratabilir. İşinize olan saygınız ve bağlılığınız, arkadaşlarınız ve yöneticileriniz arasında sizi kararlı, itibarlı yapıyor. Bu yakınlarda terfi edebilirsiniz.


9 Haziran 2013 : İş yaşamınızdaki yeteneklerinizin herkes farkında, ama yeteneklerinize güvenerek sizden beklenen enerjiyi yeterince göstermiyorsunuz. İş yaşamınızda yeni ve parlak gelişmelerin olacağı bir gün.


9 Haziran 2012 : Son yaptığınız görüşmelerin sonucuyla ilgili acelecilik içindesiniz. Zaman gerektiren konularda biraz daha sabır gerekebilir. Önümüzdeki günler içinde bir yolculuğunuz var.


9 Haziran 2011 : Herkesi yoran iş yoğunluğu sizi etkilemiyor. Yeniliklere ilgili ve açıksınız. Ortak önerilen bir iş yolculuğu sizin üzerinize kalabilir. Çok cazip gösterilen bu yolculuğa isteksiz bakmanız pek işe yaramayacak gibi.


9 Haziran 2017 : Yakın zamanda geniş bir akraba çevresini kapsayan toplu bir para işiniz olacak Bunun sadece haberi bile bu dar zamanda sizi biraz rahatlatabilir. Kara günler için ayırdığınız birikime, henüz kararmamış günlerde dokunmamalısınız.


9 Haziran 2016 : Bir zaman sonra geriye dönüp baktığınızda küçük para konularını ne kadar abarttığınızı fark edeceksiniz. Önünüze çıkan küçük gecikmeleri dünyanın en büyük sorunu gibi yaşamamalısınız.


9 Haziran 2015 : Paranın su gibi akıp gittiği lafına artık iyice inanıyorsunuz. Kazancınızın geldiği gibi gitmesi, yeni iş planınıza para ayırmanızı zorlaştırıyor. Bu işi ancak belli desteklerle başarabileceğiniz iyice kesinleşiyor.


9 Haziran 2014 : Kredi kartlarıyla harcama yaparken biraz daha dikkatli olmanızda yarar var. Zira sadece bu ay için değil, harcamalarınızda temkinli olursanız, belki de bu yıl sonuna kadar eliniz darda kalmaz.


9 Haziran 2013 : Biraz daha dikkatli harcamalar yapmanız gerekiyor. Para konusunda kullanılmaya biraz açıksınız. Çalışma koşullarınız oldukça ağır, yoğunluğunuz günden güne artabilir.


9 Haziran 2012 : Para konulu tartışmalara dikkat. Bu sıralar bu konularda aşırı hassasiyet gösterebilirsiniz. Yakın gelecekle ilgili planlarınızda daha akılcı düzeltmeler, hedeflerinizi size yaklaştırabilir.


9 Haziran 2011 : Kendi çıkarlarınızı korumaktan uzak davranışlarınız, zaman, zaman sizi nakit sıkıntısına sokabiliyor. Bugünlerde göreceli bir darlık yaşayabilirsiniz. Ama kısa süreli ve çözülecek bir darlık bu.


9 Haziran 2017 : Aklınızdan geçen birçok proje var. En akla yakınını hayata geçirmek için uğraşırsanız daha gerçekçi olabilir.


9 Haziran 2016 : Sağlığınızla ilgili olarak, ufak tefek gördüğünüz problemleriniz başınızı ağrıtabilir. En kısa zamanda bir doktora görünmeli ve bu sorunları ortadan kaldırmaya bakmalısınız.


9 Haziran 2015 : Aile içi büyük bir tartışma yaşanabilir. Problemlerin çözümünde yapıcı davranması gereken taraf sizsiniz.


9 Haziran 2014 : Çevrenizde olan olayların ister istemez etkisinde kalıyorsunuz. Bu kadar duygusal olmayın.


9 Haziran 2013 : Bazı kişilerin duyumlarını, abartılarını hesaba katarak dinlemenizde yarar var. Bugünlerde iş konularında alacağınız büyük öneriler sizi boş yere heyecanlandırabilir.


9 Haziran 2012 : Uzun zamandır aklınızda olan kısa tatili, bu sıralarda fırsat yaratıp değerlendirebilirsiniz.


9 Haziran 2011 : İçine girmek istemediğiniz bazı tartışmalardan kaçınmamalısınız. İkili birtakım görüşmeler kaygı duyduğunuz engellerinizi azaltabilir.


9 Haziran 2017 : Özel hayatınızla ilgili almayı düşündüğünüz bazı kararların gecikmemesi gerekiyor. Geleceğe umutla bakmanızı engelleyen sebepleri ortadan kaldırmalısınız. İş hayatınızda göz dolduran birisiniz. Sizden daha yetkili kişiyle henüz ortaya çıkmamış gizli sürtüşmeniz var. Buna son verin.


9 Haziran 2016 : Aşk ve ilişkiler konusunda hareketli denilebilecek günlerin içindesiniz. Eğer hayatınızda özelbiri yoksa, yeni ortamlara ve daha önce gitmediğiniz mekanlara ve oralarda karşınıza çıkabilecek olan kişilere bir şans verin.


9 Haziran 2015 : Çevrenizde yaşanan yorucu duygusal ilişkiler cesaretinizi kırsa da aşka zaman ayırmaya çalışın. Çevrenizden birinin size ilgi duyduğunu göremiyorsunuz. Gündelik sorunlar, yalnız iş yaşamınızda değil, hayatın her alanında sizi isteksiz kılıyor. Beklediğiniz para bugün geliyor.


9 Haziran 2014 : Bugün ciddi meseleler, resmi başvurular ve girişimler için pek hevesli olmayabilirsiniz ancak hayatın güzel ve eğlenceli taraflarını ön plana çıkarmak konusunda başarılı olabilirsiniz. Aşkınızı ifade etme fırsatı çıkabilir.


9 Haziran 2013 : Eğer para konusundaki belirsizlikler nedeniyle işinizde bir atılım yapmaktan çekiniyorsanız o zaman bunu netleştirin. Olumlu ya da olumsuz bir karar vermek kararsızlıktan çok daha iyidir. En azından yüreğiniz yorulmaz.


9 Haziran 2012 : Bugün kendinizi aşırı yorgun hissedeceksiniz. Biraz dinlenmeyi deneyin. Borç alışverişlerinde fazla titizsiniz. Yine de daha dikkatli olmanızı gerektiren önemli bir konu var. Sevdiğiniz insanın son günlerdeki tutarsız davranışları sizi çileden çıkarıyor. Bugün kendi dünyanıza çekilebilirsiniz.


9 Haziran 2011 : Yeni tanışacağınız biri hakkında edindiğiniz ön bilgiler kafanızı karıştırabilir. Unutmayın ki, gönül işlerinde mantık kadar güven de şarttır. Bugün alacağınız bir miktar parayla önce borçlarınızı kapatmalısınız.


9 Haziran 2012 : Duygusal konularda daha esnek ve yumuşak davranmayı yeğlerseniz, ilişkiniz her anlamda pozitif olacaktır. Bugün, sosyal ve zihinsel aktivitelerinizi olumlu bir şekilde birleştirme yeteneğiniz var. Fikir üretebileceğiniz ve çeşitli faaliyetler de boy göstereceğiniz, bir gün içindesiniz. Bilgilerinizi belli bir potada toplayarak, depolamayı seviyorsunuz...


9 Haziran 2017 : Ortaklaşa para konuları ve yakın bağlarda krizleri aşmaya çalışıyorsunuz. Bir yandan da ilerleyen saatlerde gündeminize girecek eğitsel temalara odaklısınız. Hazırlıklarınızı yapmak, yolculuk planlarınızın üzerinde durmak gerekecek. Eğitimle ilgili gelişmelerin, önemli yenilenmelerin hayatınıza katacağı heyecanlar var.


9 Haziran 2016 : Aynı anda birkaç işle ilgilenmeniz zorunlu hale gelebilir. Eve ait konularda bazı şeylerin bittiği değişik koşullara uyum göstermeye çalışacaksınız. Evde daha fazla sorumluluk getiren uğraşlarla beraber, ev içindeki hareketlilik ve yakınlarla ilişkiler sizi gerebilir. Sabırlı olmanız gerekiyor. Bugün kendi kaynaklarınıza özel bir önem vermelisiniz.


9 Haziran 2015 : Aile içi ilişkilerin gündeme geldiği söylenebilir. Bu günleri dikkatli geçirmeli, ilişkilerinizi daha sakin değerlendirmelisiniz. Zira süregelen işleriniz, yerleşimle ilgili sorunlarınız sizi yeterince uğraştırıyor. Tamamlanması gerekli yeni işler ve elinizdeki kaynaklar konusunda kararlar almak bu dönem zor olacak. İlişkilerde çift durumlar sizi zorlayacaktır.


9 Haziran 2014 : Güne oldukça zinde ve keyifli başlayacaksınız. Kendinizi gösterebileceğiniz fırsatlar çıkabilir. Ancak gün içinde gereksiz risklere girmemelisiniz. Borsa gibi hızlı yatırım araçlarından uzak durmanızda fayda var. Elinizdeki sağlam işlere ağırlığınızı vermelisiniz. İş arkadaşlarınız hakkında sizi şaşırtacak şeyler duyabilirsiniz.


9 Haziran 2013 : Aynı anda birkaç işle ilgilenmeniz zorunlu hale gelebilir. Eve ait konularda bazı şeylerin bittiği değişik koşullara uyum göstermeye çalışacaksınız. Evde daha fazla sorumluluk getiren uğraşlarla beraber, ev içindeki hareketlilik ve yakınlarla ilişkiler sizi gerebilir. Sabırlı olmanız gerekiyor. Bugün kendi kaynaklarınıza özel bir önem vermelisiniz.


9 Haziran 2012 : Aynı anda birkaç işle ilgilenmeniz zorunlu hale gelebilir. Eve ait konularda bazı şeylerin bittiği değişik koşullara uyum göstermeye çalışacaksınız. Evde daha fazla sorumluluk getiren uğraşlarla beraber, ev içindeki hareketlilik ve yakınlarla ilişkiler sizi gerebilir. Sabırlı olmanız gerekiyor. Bugün kendi kaynaklarınıza özel bir önem vermelisiniz.


9 Haziran 2011 : Ailevi konular ve yakınlarla alakalı uğraşlar sizi meşgul ediyor. Daha fazla sorumluluk ve tamamlanması gerekli işler üzerinizde baskı kurabilir. Aynı zamanda güvenlikle ilgili sorunlarınızı dikkatli biçimde ele almanız gerekecek. Elinizdeki maddi kaynaklar konusunda ise uzun vadeli düşünmeniz lazım. Özel hayatın getirdiği konular gerginlik yaratabilir.


9 Haziran 2017 : Sizi hareketli kılan pek çok konu var. Haftanın ilk günü planlı hareket etmeli, zihinsel çalışmalarınıza odaklanmalısınız. Düşüncelerinizi zenginleştirmek, yeniliklere açık olmak yolu ile başkalarını etkileyebilirsiniz. Yakın çevre ile ilişkilerin getirdiği konular size heves ve iyimserlik taşıyor. Ayrıca sosyal olanakların genişlediği günleri değerlendirmelisiniz.


9 Haziran 2016 : Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.


9 Haziran 2015 : Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.


9 Haziran 2014 : Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.


9 Haziran 2013 : Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.


9 Haziran 2012 : Ãœzerinizdeki gergin duygulardan kurtuluyorsunuz. Kendinize uzaklarla ilgile yeni hedefler ve uğraşlar edinebilirsiniz. Akılcı ve temkinli olduğunuz sürece akademik alandaki girişimleriniz yeniden hız kazanacaktır. Bu arada yolculuklar ya da eğitsel aktiviteler, yaratıcılığınızı geliştireceğiniz yeni olanaklar sizi harekete geçirebilir. Beklentileriniz büyümekte


9 Haziran 2017 : Arkadaşlarınızla fikir alışverişinde bulunmaktan kaçınıyor ve ani tepkiler verebiliyorsunuz. Onlar da bu davranışlarınıza bir anlam veremiyorlar.


9 Haziran 2016 : Kartınız Ruh... Bugün ruh haliniz tartışmalara oldukça yatkın. Oysa içinizden bir hayli samimiyet geçiriyor ve dostlarınıza açık davranıyorsunuz. Kendinize her zaman güvenin.


9 Haziran 2015 : Bazı sosyal çalışmalar için ekip çalışmaları içinde bulunarak içsel huzur yaşayacaksınız. Planlı oluşunuz birçok duyarlı insanı bir araya getirecek.


9 Haziran 2014 : Fırsat bulamadığınız için bir türlü görüşemediğiniz yakın bir arkadaşınızdan alacağınız haber sizi çok mutlu edecek. Bu tür küçük şeylerle bile enerjik olabiliyorsunuz. Bu tarz olaylar taze bir güçle hayata sarılmanızı sağlıyor.


9 Haziran 2013 : Sonucu ne olursa olsun girmek istediğiniz yola adımınızı atıyorsunuz. Ancak bugünlerde atacağınız adımlar sizlere başarı getirmeyecek. Yanlış kararlar arifesindesiniz. Bu durum işinizi oldukça zora sokabilir.


9 Haziran 2012 : Kartınız Kutsal Kadın... İmanınız güçlü, gururunuz kolayca yaralanıyor. Bugün oldukça hassas ve kırılgansınız. Düşündüğünüz gibi hiçbir şey kırılmanıza sebep olmamalı.


9 Haziran 2011 : Sizler her zaman mantığınızla ün yapmışsınızdır. Çözümlemedeki usta yönünüz iş hayatınızda faydalı.


9 Haziran 2017 : İlişkiniz üzerinde biraz düşünmeli ve yanlışlardan ders almalısınız. Aşkınızla ilgili ciddi kararlar vermek için olumlu bir dönem. Yaptığınız işler beğeniliyor ve işlerinizi faydalı noktalar koyarak bitiriyorsunuz, içine çekildiğiniz kabuktan başınızı çıkartırsanız işinizde mükemmel başarılar sizi bekliyor.


9 Haziran 2016 : Kendinizi çok iyi hissedeceğiniz bir gün. Sevdiğinizin sıcak ilgisi ve duygularını size anlatması, keyfinizi daha da arttıracak. Geleceğe yönelik hoş istekler içine girebilirsiniz. Aile büyüklerine yeterince zaman ayıramamanın sıkıntısını yaşıyorsunuz. İşte yeni bir atılım yapmanızın en uygun zamanı.


9 Haziran 2015 : Bugün aşık olabilir, yeni bir iş bulabilir veya iş teklifi alabilir, sanki piyangodan çıkmış gibi, havadan gelen bir paraya kavuşabilirsiniz. Gerginlikten uzak iş ortamınız, iş yaşamınızda artık şansı yakaladığınızı gösteriyor. Bazı iş ilişkilerinizdeki mesafeyi biraz daha aralamanız gerekebilir.


9 Haziran 2014 : Özel hayatınızdaki sorunları çözmek için her şeyi oluruna bırakın. Tarafların yeni bir ilişkiye yarı hazır, yarı kapalı tavırları endişeler yaratabilir. Ama fazla zorlayıcı olmak aranızdaki dostluğu da tüketebilir. Bu dönemde iş çevrenize karşı oldukça katı davranma eğiliminde olabilirsiniz.


9 Haziran 2013 : Partnerinize karşı düşündüklerinizi ifade etmekte başarılı olacağınız bir gün. Düşüncelerinizle duygularınız arasında denge kurmaya çalışın. İş hayatınızda istediğiniz, özlediğiniz hareketlenme yakında gerçekleşecek. Buna uygun olarak da mali sıkıntılarınız dağılıyor, bekleyin.


9 Haziran 2012 : Sevgilinizden uzakta olmak, sizi çok üzüyor. Ama ona olan kırgınlığınızı bir türlü yenemiyorsunuz. Bu tepkilerinin kaynağını öğrenmeye çalışın ve sevgilinizin üstüne fazla gitmemeye özen gösterin. İş yerinde küçük bir huzursuzluk yaşamanız mümkün.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed