Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

9 Şubat Hangi Burç?


Burcunuz Kova,

Geçmiş Yorumlar:

9 Şubat 2014 : Kişisel gelişiminize önem vereceğiniz bir hafta sonu. Belli yeteneklerinizi geliştirmek ve yeni özellikler edinmek isteyeceğiniz günlerdesiniz. Çok yakında bu yönlü planlar yapabilir ve uygulamaya koyabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bu hafta sonu, şüpheci yaklaşımlar komik duruma düşmemize neden olabilir. Karşımızdaki kişilerin geçerli nedenlerini, özürlerini veya engellerini şahsi algılayabilir, türlü bahaneler ürettiklerini düşünebiliriz. Bu konulardaki yaratıcılığımız olgun olmaktan çok uzak olduğu gibi, komik duruma düşmemize veya tuhaf karşılanmamıza da neden olabilir. Evde maç seyredeceği için, sizinle buluşamayacağını söyleyen erkek arkadaşınızın apartman yöneticisini başka bir şehre taşınmak zorunda bırakmamaya özen göstermenizde fayda var.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın.Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


9 Şubat 2013 : Pek de politik olmayan düşüncelerinizi paylaşmak isteyebilirsiniz. Bu durumda kutup ikliminde soğuk duşa hazır olun. Yeni şeylere konsantre olabilirsiniz, ama nereden geldiğinizi ve sizin için neyin iyi olduğunu unutmamalısınız. Fiziksel veya psikolojik sağlığınıza dikkat edin. Niobe


9 Şubat 2012 : Bugün alış veriş yapmak isterseniz elinizdeki parayı sizin için çok gerekli birşeye yatırma imkanıyla karşılaşacaksınız. Bu fırsatın yaratılmasında bazı dostlarınızın katkısı olması muhtemeldir. Duygusal ilişkilerinizde bugün, eskiye dayanan herşeyi silip, yeni fırsatlar için hazırlıklı olmalısınız. Çekingenlik ya da güvensizlik önemli kayıplara sebep olabilir. Herkesten güçlü olduğunuza inanmanız lazım.


9 Şubat 2011 : İyimserliğiniz ve acıma hislerinizin artması iyi niyetinizi suistimal edebilecek kimselerin de yanınıza yaklaşmalarına neden olabilir. Özellikle de iş çevrenizde bu konuda dikkatli olmanız gerekiyor. Genelde bu dönem sevgi ve aşkta umduğunuzu bulabileceksiniz. Çekiciliğinizin ve cazibenizin fazlalaştığı ve karşı cins ile ilişkilerinizin arttığı bu dönem sevgilinizin sizi baskı altında tutmak istemesi ve kıskanması ile gelişebilir.


9 Şubat 2014 : Bazı dertlerinizi kendinize saklıyor, kimseleri ortak etmiyorsunuz. İnsanları sorunlarınızla üzmemek adına yapıyorsunuz bunu. Ama bu tür paylaşımlara çok açık, bu anlamda donanımlı dostlarınız var. Bugün ve yarını yine tek başınıza kafanızı ve ruhunuzu dinlendirerek geçirmek istiyorsunuz. Dertlerinizin üstüne birileriyle omuz omuza gitmenizde yarar var.


9 Şubat 2013 : Çok hareketli bir çevreniz var ve siz onların arasında sessiz kalmayı tercih ediyorsunuz. Son günlerde çok sıkıntılı ve düşüncelisiniz. Biraz kendinizi toparlamalısınız. Ailenizden ve sizi sevenlerden büyük destek görüyorsunuz bunun kıymetini bilin. Başarı çok yakınınızda.


9 Şubat 2012 : Hayatınızda bazı değişiklikler yapmaya çok hazır görünüyorsunuz. Aile içinde kutlamayı düşündüğünüz bir sevinciniz var. Bazı dostların da sizinle paylaşmak istemesi, sevincinizi arttıracak. Biraz iyimserlikle bazı atılımlarınızda başarılar elde edeceksiniz. Bugün telaşlı bir hazırlık içinde görünüyorsunuz. Bu hazırlığın içinde sevinçli beklentiler söz konusu.


9 Şubat 2011 : Hayatınızda bazı değişiklikler yapmaya çok hazır görünüyorsunuz. Aile içinde kutlamayı düşündüğünüz bir sevinciniz var. Bazı dostların da sizinle paylaşmak istemesi, sevincinizi arttıracak. Biraz iyimserlikle bazı atılımlarınızda başarılar elde edeceksiniz. Bugün telaşlı bir hazırlık içinde görünüyorsunuz. Bu hazırlığın içinde sevinçli beklentiler söz konusu.


9 Şubat 2014 : Duygusal açıdan çeşitli çelişkiler yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Sevdiğiniz insanla aranızda fikir ayrılıklarından kaynaklanacak çeşitli sorunlar gündeme gelebilir ve her ikinizi de üzücü sonuçlara dönüşebilir. İnandığınız konularla ilgili sabit yaklaşımlar göstereceksiniz ancak duygusal açıdan aynı sabitliği yakalamanız kolay olmayacaktır. İçinde bulunduğunuz ortam ve koşular sizi rahatsız edebilir ve bundan kurtulmak eğilimi içine girebilirisiniz.


9 Şubat 2013 : Sevgiliniz vurdumduymazlığından bıktınız ve ondan biraz daha fazla ilgi bekliyorsunuz. İsteklerinizi partnerinize açıkça belli etmelisiniz.


9 Şubat 2012 : Güvensizliğinizi kendi içinizde halletmeniz gerekecek. Onun cephesinde size karşı beslediği yoğun duygular ve rahatsızlık duyduğunuz birtakım sosyallikleri var. Gerginliğinizi yine siz halledeceksiniz.


9 Şubat 2011 : Güvensizliğinizi kendi içinizde halletmeniz gerekecek. Onun cephesinde size karşı beslediği yoğun duygular ve rahatsızlık duyduğunuz birtakım sosyallikleri var. Gerginliğinizi yine siz halledeceksiniz.


9 Şubat 2014 : İş yaşamınızda son derece aktif olacağınız bir gündesiniz. İki farklı konu gündeme gelecektir ve bir seçim yapma noktasına gelebilirsiniz. Karar vermekte zorlanacağınız bir gündesiniz ve düşüncelerinizi toplamakta zorlanıyorsunuz. Enerjinizi yanlış kullanabilir ve sizin için önemsiz konularla gereksiz yere zaman harcamak zorunda kalabilirsiniz. Daha önce planlamadığınız bazı olaylarla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz.


9 Şubat 2013 : İş ortamınızda yada genel çevrenizde küçük de olsa sizi rahatsız edecek bazı gelişmeler olabilir ancak siz bunlara karşı ilgisiz davranacaksınız ve günlük işlerinizle ilgilenmek isteyeceksiniz.


9 Şubat 2012 : Bir çalışma arkadaşınızla birlikte gösterdiğiniz dayanışma zevkli bir iş ortamı yarattığı gibi, diğer çalışma arkadaşlarınıza da güzel bir örnek oluyor. Akşama doğru önemli bir telefon gelebilir.


9 Şubat 2011 : Bir çalışma arkadaşınızla birlikte gösterdiğiniz dayanışma zevkli bir iş ortamı yarattığı gibi, diğer çalışma arkadaşlarınıza da güzel bir örnek oluyor. Akşama doğru önemli bir telefon gelebilir.


9 Şubat 2014 : Maddi konularda bütçenizi dengelemeye önem vermenize rağmen bunu başarmanız kolay olmayacaktır. Beklemediğiniz bazı harcamalarla karşılaşma riskiniz olacaktır.


9 Şubat 2013 : Kendinizi kontrol etme isteğinizin ön plana çıkacağı bir gündesiniz ve buna bağlı olarak harcamalarınızda bazı kısıntılar yapma kararı vereceksiniz.


9 Şubat 2012 : Parasal şikayetlerinizi en aza indirmeniz, kolay harcama alışkanlığınızı bırakmanızdan geçiyor. Bir borç alacak meseleniz çözüme ulaşacak. Biraz daha masrafsız yaşamayı becerebilmelisiniz.


9 Şubat 2011 : Parasal şikayetlerinizi en aza indirmeniz, kolay harcama alışkanlığınızı bırakmanızdan geçiyor. Bir borç alacak meseleniz çözüme ulaşacak. Biraz daha masrafsız yaşamayı becerebilmelisiniz.


9 Şubat 2014 : Dikkatinizi bir konuya odaklamakta zorlanabilirsiniz ve ilginizi çekmeyecek konularla uğraşabilirsiniz.


9 Şubat 2013 : Eski bazı konular yeniden gündeme gelebilir. Hayatınızı ilgilendiren bazı konularda kaygılar duyabilir yersiz endişelere kapılabilirsiniz.


9 Şubat 2012 : Önemsenmeyen bir ayrıntı, sonucun tam önündeyken, aslında sonuçtan ne kadar uzakta olduğunuzu gösterdiğinde geç kalmış olacaksınız.


9 Şubat 2011 : Önemsenmeyen bir ayrıntı, sonucun tam önündeyken, aslında sonuçtan ne kadar uzakta olduğunuzu gösterdiğinde geç kalmış olacaksınız.


9 Şubat 2014 : Anne-babalar çocuğunuzla güzel ve özel bir gün geçirme şansınız var bugün. Ona ayıracağınız zaman sadece onu mutlu etmeyecek. Bugün yaptıkları ve söyledikleriyle size hiç tahmin etmeyeceğiniz dersler verebilir.


9 Şubat 2013 : Günü içe kapalı ve hatta biraz keyifsiz geçirme riskiniz var. Tek başınıza kalmamaya gayret edin. Enerjik insanlarla dirsek temasında bulunun ki o halleri size de bulaşsın. Akşam saatleri parasal konuları konuşmak ve hesap yapmak için uygun değil. Asabi davranmayın.


9 Şubat 2012 : Ailenizle ilişkilerinizi yeniden gözden geçirin. İş arkadaşlarınız bu durumunuzu aleyhinize kullanabilir. Bunu lehinize çevirmek sizin elinizde. Para konusunda dostlarınızın desteğiyle sıkıntılarınızı kolayca atlatacaksınız. Biraz tasarruf yapmaya çalışın. Aşk hayatınızdaki durgunluk hâlâ sürüyor.


9 Şubat 2011 : Aile içi sürtüşmeler her geçen gün dozajını arttırıyor. Bu durum trajediye dönüşmeden gerekeni yapmak size düşüyor. Aile bireylerinin huzuru için bunu yapmalısınız. İşinizdeki olumsuzluklar sona eriyor.


9 Şubat 2013 : Ay bugün burcunuzda ilerliyor. Düşüncelerinizin sizi olumlu yönlendireceğinden emin olabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili yeni bir dönem başlamak üzere ve sevdiğiniz işi yaptığınız zaman mutlu oluyorsunuz. Üst düzeyde çalışmalar yapmak sizi duygusal ve maddesel anlamda tatmin ediyor.if(typeof(dstb)!= undefined){ dstb();}if(typeof(dstb)!= undefined){ dstb();}


9 Şubat 2014 : Genel olarak ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı şartlar altına giriyorsunuz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Şimdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin artık maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız çok olası. Ortaklaşa yeni konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz.


9 Şubat 2013 : Genel olarak ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı şartlar altına giriyorsunuz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Şimdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin artık maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız çok olası. Ortaklaşa yeni konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz.


9 Şubat 2012 : İkili ilişkilere ve duygusal bağlara dikkat çeken konularla yakından ilgilenmeniz gerekiyor. Özellikle ilişkilerinizde daha esnek olmalı, süregelen sorunları aşmaya bakmalısınız. Zira ortak paralar ve eşin para durumu çok daha fazla öncelik kazanabilir. Borç alacak konularında ise beklediğiniz desteklerle moral kazanıyorsunuz. Eğitim hayatının getirdiği sorumluluklar sizi yorabilir.


9 Şubat 2011 : Günlük hayatınızda hareket ve iletişim artmakta. Aynı anda birden fazla konu işle yakından ilgilenmeniz gerekebilir. Eğitim hayatınızı öne çıkaran olumlu gelişmelerle artık harekete geçiyorsunuz. Alacağınız haberler ise sizi olumlu yönde etkileyecek. Düşüncelerinizi yapıcı biçimde ortaya koyabilirsiniz. Gün ortasından sonra artan sorumluluklar ve aile içi ilişkiler sizi etkileyecek.


9 Şubat 2014 : Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.


9 Şubat 2013 : Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.


9 Şubat 2014 : Yakınlarınıza karşı ilgili tavırlarınız onları mutlu edecek. İş hayatınızda zorlu bir dönemden geçiyorsunuz.


9 Şubat 2013 : Karmaşık duygular içindesiniz. Partneriniz ve sizi beğenen bir başka karşı cins arasında kalabilirsiniz.


9 Şubat 2012 : AŞK: Sevdiğinizle tanıdıklarınızınarasında arkadaş gibidavranıyorsunuz adeta. Bu durumpartnerinizin hoşuna gitmiyor.İkili ilişkilere merak sardığınızıdüşünebilir. Evliler evlerindegüzel kutlamalar yapacak.İŞ: Büyük küçük demeden çevrenizde tüm sosyalaktivitelere katılarak maddi manevi yardımınızıesirgemiyorsunuz. İşleriniz yolunda görünüyor.Bugün birtakım borçlarınızdan kurtulacaksınız.SAĞLIK: Ayna karşısında çok vakit kaybediyorsunuz.


9 Şubat 2011 : İkili ilişkilerinizde maddi kaygılarınız ön plana çıkıyor. Hiç istemediğiniz halde sevdiklerinizle tartışmak zorunda kalıyorsunuz. Bugün, iş ortamınızın daha canlı ve samimi olması için girişimde bulunacak, olumlu sonuç alacaksınız.


9 Şubat 2014 : İlişkinizi çok fazla sorguluyor, beraberliğinizi yıpratıyorsunuz. Beraberliğinizin hiç istemeyeceğiniz bir şekle dönüşmesinden sorumlu olmak istemiyorsanız, biraz dikkatli davranmanız gerekiyor. Eski iş bağlantılarınızla yeni görüşmelere girebilirsiniz. Bu doğrultuda bazı düşünceler sizi yönlendiriyor.


9 Şubat 2013 : Özel hayatınız mutlu gidiyor. Ancak aynı anda birçok işle uğraştığınız için sevdiğiniz kişiyi ihmal etmemeye dikkat edin. Üzerinizdeki iş stresi yüzünden kırıcı ve suçlayıcı bir yaklaşım içinde, karşınızdaki insanı üzebilirsiniz. İşle alakası olmayan kafa karmaşaları, iş yaşamınızı da karartıyor.


9 Şubat 2011 : Aşk hayatında hak ettiğiniz mutluluğu yakalamak için anlayışlı davranmanız gerekiyor. Hoşlandığınız kişiye karşı biraz daha sakin olun, gergin ortamlardan uzak durun. Birlikte çalıştığınız arkadaşlarınızın fikirleri, üzerinizde olumsuz etki yapıyor ve karar almanızı zorlaştırıyor.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2015 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed