Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

9 Şubat Hangi Burç?


Burcunuz Kova,

Geçmiş Yorumlar:

9 Şubat 2018 : Bugün problemli, ağır aksak yürüyen bir ilişkiyi artık bitirme kararı alabilir hatta bunu yaparken de sert bir tepki göstermekten çekinmeden hareket etmek isteyebilirsiniz. Kimse kendi hayatına kimsenin karışmasını istemez, fakat bazı konular vardır ki bir büyüğümüzden yardım almak veya uzman kişilerin desteğini istemek bazen hayatımızı daha da kolaylaştırabilir. Bu nedenle hemen karar vermeden önce tekrar düşünmeli, destek konusunda daha istekli olabilmeliyiz. Ayrıca iş ve çalışma hayatınızda radikal oluşumlara doğru yelken açmak isteyebilirsiniz.


9 Şubat 2016 : Bu hafta sonu, kendi kendinize kalıp özel hayatınızı veya genel anlamda yaşamınızı veya bazı konulardaki hislerinizi sorgulayabilirsiniz. Önemli fikirleriniz olabilir veya aklınıza parlak fikirler gelebilir. Bunların arasından en işe yararlarını seçip uygulamanız yararınıza olur. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: İkili ilişkilerde gergin, agresif tutumlardan uzak kalmayı başarabilirsek, romantizmin ve tutkuların hakim olduğu bir hafta sonundayız. Ancak, ani gelişmeler veya ani tepkiler ilişkilere zarar verebilir. Aşk hayatımızı veya maddi başlıklı konuları ilgilendiren alanlarda ani kararlar almaktan çekinmeliyiz. Eski bağlantılar, geçmişle ilgili konular ön plana çıkabilir. Öğle sonrası saatlerden itibaren, beş gün boyunca, düşüncelerimiz zenginleşiyor, önemsediğimiz alanlarda ilerleme kaydetmemizi sağlayacak girişimlerimiz veya görüşmelerimiz olabilir. Alışılmadık işler, farklı yaklaşımlar veya özgün çalışmalar ya da özgün dokunuşlarımızı yansıtabileceğimiz konular ön plana çıkabilir. Farklı şeyler denemek isteyebiliriz. Yaratıcılığımız yüksek. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


9 Şubat 2015 : Meydana gelecek tartışmalı ortamları sakinleştirmeniz neredeyse imkansız olabilir. Ancak, tartışmalardan kaçmanız daha kolay olacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: Artistik konularda yaratıcılık veya yaratıcı işlerle uğraşma eğilimimiz fazla. Sabah saatlerinde, ilişkilerimizde daha hassas ve anlayışlı tavırlar sergilememiz gerekiyor. Zira, tartışmalara açık saatler olabilir. Öğle civarı ise, eğer duygularımızdaki coşkuyu ayarlayabilir veya aşırılıklardan uzak durabilirsek kendimizi en iyi şekilde ifade edebiliriz. Ancak, haddinden fazla özgüven, koşulları zorlama, aşırı gurur ya da aşırı iyimserlik veya fazla talepkar ya da ısrarcı olmak gün boyu uzlaşma ortamı yakalamayı veya gerçekçi olmayı zorlaştıracaktır. Gerçekçilikten uzak olunması veya aşırı iyimserlik nedeniyle, maddi konuları başka bir gün konuşmak ya da maddi girişimlerde bulunmak için farklı bir gün seçmek daha doğru olabilir. Benden söylemesi Niobe’ce! Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


9 Şubat 2014 : Kişisel gelişiminize önem vereceğiniz bir hafta sonu. Belli yeteneklerinizi geliştirmek ve yeni özellikler edinmek isteyeceğiniz günlerdesiniz. Çok yakında bu yönlü planlar yapabilir ve uygulamaya koyabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bu hafta sonu, şüpheci yaklaşımlar komik duruma düşmemize neden olabilir. Karşımızdaki kişilerin geçerli nedenlerini, özürlerini veya engellerini şahsi algılayabilir, türlü bahaneler ürettiklerini düşünebiliriz. Bu konulardaki yaratıcılığımız olgun olmaktan çok uzak olduğu gibi, komik duruma düşmemize veya tuhaf karşılanmamıza da neden olabilir. Evde maç seyredeceği için, sizinle buluşamayacağını söyleyen erkek arkadaşınızın apartman yöneticisini başka bir şehre taşınmak zorunda bırakmamaya özen göstermenizde fayda var.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın.Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


9 Şubat 2013 : Pek de politik olmayan düşüncelerinizi paylaşmak isteyebilirsiniz. Bu durumda kutup ikliminde soğuk duşa hazır olun. Yeni şeylere konsantre olabilirsiniz, ama nereden geldiğinizi ve sizin için neyin iyi olduğunu unutmamalısınız. Fiziksel veya psikolojik sağlığınıza dikkat edin. Niobe


9 Şubat 2012 : Bugün alış veriş yapmak isterseniz elinizdeki parayı sizin için çok gerekli birşeye yatırma imkanıyla karşılaşacaksınız. Bu fırsatın yaratılmasında bazı dostlarınızın katkısı olması muhtemeldir. Duygusal ilişkilerinizde bugün, eskiye dayanan herşeyi silip, yeni fırsatlar için hazırlıklı olmalısınız. Çekingenlik ya da güvensizlik önemli kayıplara sebep olabilir. Herkesten güçlü olduğunuza inanmanız lazım.


9 Şubat 2011 : İyimserliğiniz ve acıma hislerinizin artması iyi niyetinizi suistimal edebilecek kimselerin de yanınıza yaklaşmalarına neden olabilir. Özellikle de iş çevrenizde bu konuda dikkatli olmanız gerekiyor. Genelde bu dönem sevgi ve aşkta umduğunuzu bulabileceksiniz. Çekiciliğinizin ve cazibenizin fazlalaştığı ve karşı cins ile ilişkilerinizin arttığı bu dönem sevgilinizin sizi baskı altında tutmak istemesi ve kıskanması ile gelişebilir.


9 Şubat 2018 : Önümüzdeki günlerde hasret gidereceksiniz. Uzak bir ülkede yaşayan yakınınız birkaç gün içinde gelmeyi düşünüyor. Kenara koyduğunuz bazı problemleri yeniden ele aldınız. Hata yaptığınızı çok geç olmadan anladınız. Çok yakın olduğunuz bir arkadaşınızla yaşadığınız uzun süreli kırgınlığı ortadan kaldırmak istiyorsunuz. Karşılıklı olarak böyle bir niyet içerisindesiniz.


9 Şubat 2017 : Önümüzdeki günlerde hasret gidereceksiniz. Uzak bir ülkede yaşayan yakınınız birkaç gün içinde gelmeyi düşünüyor. Kenara koyduğunuz bazı problemleri yeniden ele aldınız. Hata yaptığınızı çok geç olmadan anladınız. Çok yakın olduğunuz bir arkadaşınızla yaşadığınız uzun süreli kırgınlığı ortadan kaldırmak istiyorsunuz. Karşılıklı olarak böyle bir niyet içerisindesiniz.


9 Şubat 2016 : Yeniliklere çok hazır ve katılımcı olacağınız bir dönem. Statükonun tüm alanlarda etkilerine, bu sıralar kapalısınız. Yine de dostluk toplantıları içinde, yeni tanışmalarda fazla ısrarcı olmamanız gerekebilir. Özgürlüğünüzden ödün vereceğiniz korkusu, önünüze kadar gelen bir fırsata negatif bakmanıza yol açıyor. Bu konuda yanılgı içindesiniz.


9 Şubat 2015 : Hayatınızdan genel olarak memnunsunuz. Küçük sorunlar ise yanınıza bile uğramıyor. Bugün yapmak istediklerinizi gerçekleştirmeniz için uygun fırsatınız var. Size çok yakın biriyle ortak bir işiniz var. Ama bu ortaklığı hiç istemiyorsunuz. Hayatınızda düşüneceğiniz en son şeyin, onunla bir çıkar ilişkisi içine girmek olduğunu savunuyorsunuz.


9 Şubat 2014 : Bazı dertlerinizi kendinize saklıyor, kimseleri ortak etmiyorsunuz. İnsanları sorunlarınızla üzmemek adına yapıyorsunuz bunu. Ama bu tür paylaşımlara çok açık, bu anlamda donanımlı dostlarınız var. Bugün ve yarını yine tek başınıza kafanızı ve ruhunuzu dinlendirerek geçirmek istiyorsunuz. Dertlerinizin üstüne birileriyle omuz omuza gitmenizde yarar var.


9 Şubat 2013 : Çok hareketli bir çevreniz var ve siz onların arasında sessiz kalmayı tercih ediyorsunuz. Son günlerde çok sıkıntılı ve düşüncelisiniz. Biraz kendinizi toparlamalısınız. Ailenizden ve sizi sevenlerden büyük destek görüyorsunuz bunun kıymetini bilin. Başarı çok yakınınızda.


9 Şubat 2012 : Hayatınızda bazı değişiklikler yapmaya çok hazır görünüyorsunuz. Aile içinde kutlamayı düşündüğünüz bir sevinciniz var. Bazı dostların da sizinle paylaşmak istemesi, sevincinizi arttıracak. Biraz iyimserlikle bazı atılımlarınızda başarılar elde edeceksiniz. Bugün telaşlı bir hazırlık içinde görünüyorsunuz. Bu hazırlığın içinde sevinçli beklentiler söz konusu.


9 Şubat 2011 : Hayatınızda bazı değişiklikler yapmaya çok hazır görünüyorsunuz. Aile içinde kutlamayı düşündüğünüz bir sevinciniz var. Bazı dostların da sizinle paylaşmak istemesi, sevincinizi arttıracak. Biraz iyimserlikle bazı atılımlarınızda başarılar elde edeceksiniz. Bugün telaşlı bir hazırlık içinde görünüyorsunuz. Bu hazırlığın içinde sevinçli beklentiler söz konusu.


9 Şubat 2018 : Duygusal olduğunuz kadar gerçekçisiniz de. Ama ilişkiniz de duygularınızdan çok gerçekler ağır basıyor. Dinginlik, huzur, anlayış şimdilik size yetiyor. Bugün elde ettikleriniz için kendinizi mutlu hissedeceğiniz bir gün.


9 Şubat 2017 : Duygusal olarak kendinizi güçlü hissedeceğiniz bir gündesiniz ve duygularınızı rahatlıkla ifade edebileceksiniz. Sevdiğiniz insanı istediğiniz konulara ikna edebileceksiniz ve içten yaklaşımlarınız olacaktır. Beklentilerinizin gerçekleşmesi anlamında olumlu adımlar atabileceksiniz. Kendinize olan güveniniz artıyor ve tüm kararlarınızda iradeli davranmayı başaracaksınız. Sevdiğiniz kişiye bazı sürprizler yapabilirsiniz yada siz bazı sürprizlerle karşılaşabilirsiniz.


9 Şubat 2016 : Aşk yaşantınızda sorunlar hala devam ediyor. Sevgilinizle ne kadar konuşsanız da bu sorunları ortadan kaldırmayı başaramadınız. İlişkinizde ayrılık gibi bir durum gerçekleşebilir.


9 Şubat 2015 : Sevgilinize coşkuyu ve tedirginliği bir arada yaşatmamalısınız.Aşkta gerçekçi olma zamanınız gelmiş görünüyor. Duygusal açıdan pozitif bir gün, ama böyle günlerde aşırılıklara kaçabiliyorsunuz.


9 Şubat 2014 : Duygusal açıdan çeşitli çelişkiler yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Sevdiğiniz insanla aranızda fikir ayrılıklarından kaynaklanacak çeşitli sorunlar gündeme gelebilir ve her ikinizi de üzücü sonuçlara dönüşebilir. İnandığınız konularla ilgili sabit yaklaşımlar göstereceksiniz ancak duygusal açıdan aynı sabitliği yakalamanız kolay olmayacaktır. İçinde bulunduğunuz ortam ve koşular sizi rahatsız edebilir ve bundan kurtulmak eğilimi içine girebilirisiniz.


9 Şubat 2013 : Sevgiliniz vurdumduymazlığından bıktınız ve ondan biraz daha fazla ilgi bekliyorsunuz. İsteklerinizi partnerinize açıkça belli etmelisiniz.


9 Şubat 2012 : Güvensizliğinizi kendi içinizde halletmeniz gerekecek. Onun cephesinde size karşı beslediği yoğun duygular ve rahatsızlık duyduğunuz birtakım sosyallikleri var. Gerginliğinizi yine siz halledeceksiniz.


9 Şubat 2011 : Güvensizliğinizi kendi içinizde halletmeniz gerekecek. Onun cephesinde size karşı beslediği yoğun duygular ve rahatsızlık duyduğunuz birtakım sosyallikleri var. Gerginliğinizi yine siz halledeceksiniz.


9 Şubat 2018 : İlgilendiğiniz bir işi bugün bitirebilirsiniz. Bir süreden beri beklediğiniz haberleri bugün alabilirsiniz ve planlarınızda bir hareketlilik olabilir. İş yerinizde uyumlu bir çalışma sergileyeceksiniz.


9 Şubat 2017 : Zengin referanslarınızın karşılığı olan kazanımlar içinde değilsiniz. Bugün çalışma arkadaşlarınızla çeşitli problemlerle ilgili olarak ortak çözüm arayışlarına girebilirsiniz.


9 Şubat 2016 : Yeni geliştirdiğiniz yöntemler bu sıralar ilgi çekmek üzere. Yapmak istediğiniz küçük tatilin önünde engeller var. Bir süre daha gönlünüzce dinlemeniz mümkün gözükmüyor.


9 Şubat 2015 : İş hayatınız yıpratıcı temposunu bugünlerde biraz azaltabilir. İşinizle ilgili sizi mesleki olarak geliştirecek bir kalabalık içinde görünüyorsunuz. Bu topluluktan çok kazançlı çıkacaksınız gibi görünüyor.


9 Şubat 2014 : İş yaşamınızda son derece aktif olacağınız bir gündesiniz. İki farklı konu gündeme gelecektir ve bir seçim yapma noktasına gelebilirsiniz. Karar vermekte zorlanacağınız bir gündesiniz ve düşüncelerinizi toplamakta zorlanıyorsunuz. Enerjinizi yanlış kullanabilir ve sizin için önemsiz konularla gereksiz yere zaman harcamak zorunda kalabilirsiniz. Daha önce planlamadığınız bazı olaylarla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz.


9 Şubat 2013 : İş ortamınızda yada genel çevrenizde küçük de olsa sizi rahatsız edecek bazı gelişmeler olabilir ancak siz bunlara karşı ilgisiz davranacaksınız ve günlük işlerinizle ilgilenmek isteyeceksiniz.


9 Şubat 2012 : Bir çalışma arkadaşınızla birlikte gösterdiğiniz dayanışma zevkli bir iş ortamı yarattığı gibi, diğer çalışma arkadaşlarınıza da güzel bir örnek oluyor. Akşama doğru önemli bir telefon gelebilir.


9 Şubat 2011 : Bir çalışma arkadaşınızla birlikte gösterdiğiniz dayanışma zevkli bir iş ortamı yarattığı gibi, diğer çalışma arkadaşlarınıza da güzel bir örnek oluyor. Akşama doğru önemli bir telefon gelebilir.


9 Şubat 2018 : Eliniz açık. Ama bu özelliğinizi zaman, zaman kontrol altına alamıyorsunuz. Gecikmiş paralarınızla ilgili takındığınız tutum, bu gecikmeyi daha uzun vadelere de taşıyabilir.


9 Şubat 2017 : Paranızı akılcı kullanmayı, para biriktirmeyi bir türlü öğrenemiyorsunuz. Bu yüzden zaman zaman maddi zorluklar yaşayabiliyorsunuz. Eliniz çok açık ve paraya hiç kıymet vermiyorsunuz. Biraz daha harcamalarınıza dikkat etmeli, tasarruf etmeyi öğrenmelisiniz.


9 Şubat 2016 : Birçokları gibi kendinizi tam güvende göremiyorsunuz. Çok küçük de olsa bir birikiminiz var, ama sizi rahatlatamıyor. Harcamalarla ilgili aldığınız bazı kararlarınızı hayata geçirmekte zorlanıyorsunuz.


9 Şubat 2015 : Bugün bütçenizi zorlayacak harcamalar içine girmemenizde fayda var. Bir yere para harcayıp harcamamak konusunda kararsızlık yaşıyorsunuz. Bütçenizin kapasitesini hesaba katın.


9 Şubat 2014 : Maddi konularda bütçenizi dengelemeye önem vermenize rağmen bunu başarmanız kolay olmayacaktır. Beklemediğiniz bazı harcamalarla karşılaşma riskiniz olacaktır.


9 Şubat 2013 : Kendinizi kontrol etme isteğinizin ön plana çıkacağı bir gündesiniz ve buna bağlı olarak harcamalarınızda bazı kısıntılar yapma kararı vereceksiniz.


9 Şubat 2012 : Parasal şikayetlerinizi en aza indirmeniz, kolay harcama alışkanlığınızı bırakmanızdan geçiyor. Bir borç alacak meseleniz çözüme ulaşacak. Biraz daha masrafsız yaşamayı becerebilmelisiniz.


9 Şubat 2011 : Parasal şikayetlerinizi en aza indirmeniz, kolay harcama alışkanlığınızı bırakmanızdan geçiyor. Bir borç alacak meseleniz çözüme ulaşacak. Biraz daha masrafsız yaşamayı becerebilmelisiniz.


9 Şubat 2018 : İkili özel ilişkilerde sürprizlerin önünü kapatmaktan vazgeçmelisiniz.


9 Şubat 2017 : Bugünlerde iş yaşamınızda daha bir sakin olmanız gerekecek. Bir bağlantınızla, bir daha hiç iş yapamayacak şekilde gerginleşiyorsunuz.


9 Şubat 2016 : Bir tavrıyla sizi adeta yıktığı olaydan duyduğu pişmanlığı hissetmeniz, sizi yumuşatacak. Arkadaşınızın sizinle görüşme isteğini kabul etmeniz halinde, onu kolayca anlayabileceğinizi göreceksiniz.


9 Şubat 2015 : Yakın çevrenizdeki insanları değerlendirmede sıralama hatalarıyapabiliyorsunuz. İlgisizliğinize sessiz kalmaktan başka bir tepki vermeyen yakınınızın, ilginizi fazlasıyla hak ettiğini görebilmeniz gerekiyor.


9 Şubat 2014 : Dikkatinizi bir konuya odaklamakta zorlanabilirsiniz ve ilginizi çekmeyecek konularla uğraşabilirsiniz.


9 Şubat 2013 : Eski bazı konular yeniden gündeme gelebilir. Hayatınızı ilgilendiren bazı konularda kaygılar duyabilir yersiz endişelere kapılabilirsiniz.


9 Şubat 2012 : Önemsenmeyen bir ayrıntı, sonucun tam önündeyken, aslında sonuçtan ne kadar uzakta olduğunuzu gösterdiğinde geç kalmış olacaksınız.


9 Şubat 2011 : Önemsenmeyen bir ayrıntı, sonucun tam önündeyken, aslında sonuçtan ne kadar uzakta olduğunuzu gösterdiğinde geç kalmış olacaksınız.


9 Şubat 2018 : Size karşı söylenen sözler, takınılan tavır tamamen karşınızdakinin içinden geleni yansıtıyor. Bugün bunların arkasında başka bir niyet aramaya kalkmayın. Amaç size kendinizi yetersiz hissettirmek değil. Siz de öyle sanmayın.


9 Şubat 2017 : Uzun süren küskünlük döneminin ardındansevgilinizle yeniden bir arayagelmek yüzünüzü güldürdü. Mutluluğunuziçin ona zaman tanıyaraksorunları büyütmemeye çalışın. Mesleğinizle ilgiliolumlu değişimler gündemde olabilir. Olaylarıolumlu yönlerinden değerlendirmelisiniz.


9 Şubat 2016 : Kıskançlık huyunuzdan vazgeçmeniz gerekiyor. Sevgilinizin son derece anlayışlı biri olmasının mutluluğunuzdaki payını görüp ona göre hareket etmelisiniz. İş yerinde size teklif edilen pozisyon değişikliğini kabul edip etmemekte tereddütleriniz var. Bu fırsatı kaçırmayın.


9 Şubat 2015 : Yazıp çizerek yapacağınız bir işiniz, aldığınız bir eğitim ya da iletişim becerilerinizi kullanarak yapacağınız bir şeyler varsa eğer, ilerleyen saatlere bırakmamaya gayret edin. Yolculuklar sırasında da aksama yaşanabilir.


9 Şubat 2014 : Anne-babalar çocuğunuzla güzel ve özel bir gün geçirme şansınız var bugün. Ona ayıracağınız zaman sadece onu mutlu etmeyecek. Bugün yaptıkları ve söyledikleriyle size hiç tahmin etmeyeceğiniz dersler verebilir.


9 Şubat 2013 : Günü içe kapalı ve hatta biraz keyifsiz geçirme riskiniz var. Tek başınıza kalmamaya gayret edin. Enerjik insanlarla dirsek temasında bulunun ki o halleri size de bulaşsın. Akşam saatleri parasal konuları konuşmak ve hesap yapmak için uygun değil. Asabi davranmayın.


9 Şubat 2012 : Ailenizle ilişkilerinizi yeniden gözden geçirin. İş arkadaşlarınız bu durumunuzu aleyhinize kullanabilir. Bunu lehinize çevirmek sizin elinizde. Para konusunda dostlarınızın desteğiyle sıkıntılarınızı kolayca atlatacaksınız. Biraz tasarruf yapmaya çalışın. Aşk hayatınızdaki durgunluk hâlâ sürüyor.


9 Şubat 2011 : Aile içi sürtüşmeler her geçen gün dozajını arttırıyor. Bu durum trajediye dönüşmeden gerekeni yapmak size düşüyor. Aile bireylerinin huzuru için bunu yapmalısınız. İşinizdeki olumsuzluklar sona eriyor.


9 Şubat 2013 : Ay bugün burcunuzda ilerliyor. Düşüncelerinizin sizi olumlu yönlendireceğinden emin olabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili yeni bir dönem başlamak üzere ve sevdiğiniz işi yaptığınız zaman mutlu oluyorsunuz. Üst düzeyde çalışmalar yapmak sizi duygusal ve maddesel anlamda tatmin ediyor.if(typeof(dstb)!= undefined){ dstb();}if(typeof(dstb)!= undefined){ dstb();}


9 Şubat 2018 : Evde tamamlanması gereken konuları aşıyorsunuz. Eldeki maddi kaynaklar konusunda ise kafanız karışık. Son anda bu konudaki kararlarınızı yeniden düşünün. Gün ortasından sonra dışadönük hareket edebileceksiniz. Günlük hayatınıza renk katacak uğraşlarla ilgileneceksiniz. Kariyer hayatınızı ilgilendiren sorumlulukları farklı biçimde ele alabilirsiniz.


9 Şubat 2017 : Bugün sabırlı olmanız oldukça önem kazanıyor. Değişim ve dönüşüm gerektiren bir süreç içine giriyorsunuz. Daha esnek ve açık fikirli olmak size çok şey kazandırabilir. Ortaklı çalışmalarınıza dair olumlu gelişmeler gözüküyor. İşe dair kararlarınızda duygusal yaklaşımlar içine girme eğilimindesiniz. Zorluk çekebilirsiniz.


9 Şubat 2016 : Bugün eve dair konularda yoğunluk yaşayabilirsiniz. Evdeki birikmiş işlerinizin telaşına düşebilir, her şeyi hızlıca tamamlamaya çalışabilirsiniz. Biraz sakin olmalısınız. Kendinizi dinlemek, düşüncelerinizi toparlamak için uygun zamanlar bulacaksınız. Ailenize daha fazla vakit ayırabilirsiniz. Keyifli ve güzel yemekli sohbetler gözüküyor.


9 Şubat 2015 : Pek çok kısıtlayıcı etkiden uzaklaşıyorsunuz. Ay burcunuzda yerini alırken, size güvenle hareket etme imkanı getirecek. Duygusal özgürlüğünüz ve yaratıcılığınız eşliğinde yeni adımlar atabilirsiniz. Dışadönük enerjilerin yoğunlaştığı bu dönem sosyal hayatınız öncelik kazanabilir. İlişkiler ve beraberlikler ise bazı fikir ayrılıklarını öne çıkaracak.


9 Şubat 2014 : Genel olarak ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı şartlar altına giriyorsunuz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Şimdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin artık maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız çok olası. Ortaklaşa yeni konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz.


9 Şubat 2013 : Genel olarak ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı şartlar altına giriyorsunuz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Şimdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin artık maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız çok olası. Ortaklaşa yeni konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz.


9 Şubat 2012 : İkili ilişkilere ve duygusal bağlara dikkat çeken konularla yakından ilgilenmeniz gerekiyor. Özellikle ilişkilerinizde daha esnek olmalı, süregelen sorunları aşmaya bakmalısınız. Zira ortak paralar ve eşin para durumu çok daha fazla öncelik kazanabilir. Borç alacak konularında ise beklediğiniz desteklerle moral kazanıyorsunuz. Eğitim hayatının getirdiği sorumluluklar sizi yorabilir.


9 Şubat 2011 : Günlük hayatınızda hareket ve iletişim artmakta. Aynı anda birden fazla konu işle yakından ilgilenmeniz gerekebilir. Eğitim hayatınızı öne çıkaran olumlu gelişmelerle artık harekete geçiyorsunuz. Alacağınız haberler ise sizi olumlu yönde etkileyecek. Düşüncelerinizi yapıcı biçimde ortaya koyabilirsiniz. Gün ortasından sonra artan sorumluluklar ve aile içi ilişkiler sizi etkileyecek.


9 Şubat 2018 : Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.


9 Şubat 2016 : Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.


9 Şubat 2015 : Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.


9 Şubat 2014 : Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.


9 Şubat 2013 : Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.


9 Şubat 2018 : Sağlıkla ilgili endişeniz olmamasına rağmen, birilerinden duyacağınız şeyler fikirlerinizi alt üst edecek.


9 Şubat 2017 : Bugünlerde affedici olmanıza rağmen keskin de bir zekaya sahipsiniz. Uranüs#39#ün sizi rahatlattığı bir gündesiniz. Ancak tam olarak memnun görünmüyorsunuz


9 Şubat 2016 : AŞK: Sevdiğinizle tanıdıklarınızınarasında arkadaş gibidavranıyorsunuz adeta. Bu durumpartnerinizin hoşuna gitmiyor.İkili ilişkilere merak sardığınızıdüşünebilir. Evliler evlerindegüzel kutlamalar yapacak.İŞ: Büyük küçük demeden çevrenizde tüm sosyalaktivitelere katılarak maddi manevi yardımınızıesirgemiyorsunuz. İşleriniz yolunda görünüyor.Bugün birtakım borçlarınızdan kurtulacaksınız.SAĞLIK: Ayna karşısında çok vakit kaybediyorsunuz.


9 Şubat 2015 : AŞK: Duygusal ve narin yapınızpartnerinizi size yaklaştırırkenbiraz da korkutuyor. Siziincitmemek için çaba hacıyorama yine de bazen onaalınıyorsunuz ve kırılıyorsunuz.PARA: Maddi açıdan bugün adetapara toplama günü olacak sizin için. Borç olarakverdiğiniz bazı paraları geri almanız veya değişiktahsilatlar yapmanız olası görünüyor.SAĞLIK: Biraz pozitif düşünseniz her şeyingerektiği gibi yolunda olduğunu göreceksiniz.


9 Şubat 2014 : Yakınlarınıza karşı ilgili tavırlarınız onları mutlu edecek. İş hayatınızda zorlu bir dönemden geçiyorsunuz.


9 Şubat 2013 : Karmaşık duygular içindesiniz. Partneriniz ve sizi beğenen bir başka karşı cins arasında kalabilirsiniz.


9 Şubat 2012 : AŞK: Sevdiğinizle tanıdıklarınızınarasında arkadaş gibidavranıyorsunuz adeta. Bu durumpartnerinizin hoşuna gitmiyor.İkili ilişkilere merak sardığınızıdüşünebilir. Evliler evlerindegüzel kutlamalar yapacak.İŞ: Büyük küçük demeden çevrenizde tüm sosyalaktivitelere katılarak maddi manevi yardımınızıesirgemiyorsunuz. İşleriniz yolunda görünüyor.Bugün birtakım borçlarınızdan kurtulacaksınız.SAĞLIK: Ayna karşısında çok vakit kaybediyorsunuz.


9 Şubat 2011 : İkili ilişkilerinizde maddi kaygılarınız ön plana çıkıyor. Hiç istemediğiniz halde sevdiklerinizle tartışmak zorunda kalıyorsunuz. Bugün, iş ortamınızın daha canlı ve samimi olması için girişimde bulunacak, olumlu sonuç alacaksınız.


9 Şubat 2018 : İlişkinizle ilgili duyduğunuz kaygıları partnerinizle paylaşırsanız, yersiz olduğunu anlayarak daha fazla büyütmeden çözebilirsiniz. Gereksiz tartışmalardan uzak kalmak istiyorsanız onun da bazı isteklerini yerine getirmeye çalışın. Mesleğinizle ilgili bazı değişiklikler yapmaya çok hazır görünüyorsunuz.


9 Şubat 2017 : Sevgilinizin birtakım davranışları moralinizin bozulmasına yol açabilir, halbuki bunların sizinle hiç ilgisi yok, siz aşırı alıngansınız. Kendinize olduğu kadar bugüne kadar güveninizi kazanmış olana da güvenin. Beraber çalıştığınız insanlara karşı gereksiz ve o oranda da yıpratıcı bir zıtlaşma içindesiniz.


9 Şubat 2016 : Sevgilinize ayak uydurmak adına, yapmak istediğiniz bir dolu şeyden taviz veriyorsunuz. Bu davranış biraz riskli. Onun cazibesi, yaşamınızdaki bir sürü şeyin cazibesini gölgeliyor. İşlerinize hakimsiniz. Akılcı tutumunuzla epeydir durumu kurtarabiliyorsunuz.


9 Şubat 2015 : Sevdiğiniz insana naz yapın, onun sizi mutlu etmesi için isteklerde bulunun, belki biraz da kapris yapabilirsiniz. Beraber çalıştığınız kişinin davranışları sizin üzerinizde zorlanma yaratabilir. Aranızda yaşanabilecek kişilik çatışmalarına karşı hazırlıklı olmaya ve olayları fazla büyütmemeye çalışmalısınız.


9 Şubat 2014 : İlişkinizi çok fazla sorguluyor, beraberliğinizi yıpratıyorsunuz. Beraberliğinizin hiç istemeyeceğiniz bir şekle dönüşmesinden sorumlu olmak istemiyorsanız, biraz dikkatli davranmanız gerekiyor. Eski iş bağlantılarınızla yeni görüşmelere girebilirsiniz. Bu doğrultuda bazı düşünceler sizi yönlendiriyor.


9 Şubat 2013 : Özel hayatınız mutlu gidiyor. Ancak aynı anda birçok işle uğraştığınız için sevdiğiniz kişiyi ihmal etmemeye dikkat edin. Üzerinizdeki iş stresi yüzünden kırıcı ve suçlayıcı bir yaklaşım içinde, karşınızdaki insanı üzebilirsiniz. İşle alakası olmayan kafa karmaşaları, iş yaşamınızı da karartıyor.


9 Şubat 2011 : Aşk hayatında hak ettiğiniz mutluluğu yakalamak için anlayışlı davranmanız gerekiyor. Hoşlandığınız kişiye karşı biraz daha sakin olun, gergin ortamlardan uzak durun. Birlikte çalıştığınız arkadaşlarınızın fikirleri, üzerinizde olumsuz etki yapıyor ve karar almanızı zorlaştırıyor.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed